Otwarte Forum Tematyczne – 13.12.2016

Anna Bednarek zaprasza na „Festiwal Topinambura” do Tych na 17 grudnia 2016 r.


I Forum Wynalazczości Alternatywnej i prezentacja Dionizego Pietronia zatytułowana „Technologie najbliższej przyszłości”. Autor gro czasu poświęcił na przedstawienie i omówienie pomysłów Elona Muska – południowoafrykańskiego przedsiębiorcy i filantropa, założyciela firm PayPal, SpaceX i Tesla Motors od lat mieszkającego w Ameryce Północnej.


Dawno nie goszczący na antenie NTV dr Krzysztof Michalik i jego próba spojrzenia „oczami nauki” na technologię Keshe.


Janusz Zagórski rozmawia z Mateuszem Krawcem ze Sztokholmu o jego praktyce jogi i związanym z tym rozwojem świadomości.


35 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 13.12.2016

  1. Swiss nobility i technologia egzystencji na ziemi .
   Ale to nie tylko Swiss bo do Swiss centrum serce Europy faraonow dookoptujemy takie kraje jak Austria – Wegry , Czechy nalezy tez Belgia – Niderlandy i prawie cale poludniowe Niemcy, Liechtenstein, Francja w dosyc powaznym obszarze ,Anglia ,Szkocja az po Szwecje i Polska gdzie byly Prusy i az do Leningradu Tam dominowala ta genetyka faraonow przyniesiona z templariuszami i ich religia Boga .
   Powrot do Szwjacari jako centrum dystrybucji via srodkowa Azja , Bizancjum z Egiptu . To jest skaza calej naszej rzeczywistosci i ludzkosci . Wszystko jest w masonskich insygniach, numaerach i dzieciecych historiach o spiacej krolowej i innych bzdurnych bajach poszczonych przez freemasonerie . Nie czytac faraonskich histori dzieciom bo ja sie dowiecie co jest w podtekstach to lepiej to spalic Ja nie czytalam nigdy mojej corce zadnych bajek intuicyjnie Opowiadalam jej swoje z glowy

   Prosze bardzo jak na dloni widac kto nasze dzieci programowal i ich syntetyczna podswiadomosc wykreowana w genetyce skazonej energia cryptoteriestals wspolpracujacych watchers za kotary nieba z egipska elita rozrzucona przez ich boga po calej ziemi .
   Mozna sobie poczytac jak ktos lubi.Nie wiem czy jest po polsku jak nie ma to celowo mam wrazenie .
   Ezekiel29
   Przepowiednia przeciwko Egiptowi i judgment na Faraonach .

   Wracajac do freemasonerii i bajek to tutaj jest wyszczegolnione .
   http://cobain-freemason.blogspot.com/2010/04/blog-post_30.html
   Persons of debated lesbian, gay, or bisexual orientation :
   The following list includes those who some people believe there is evidence the person was gay, lesbian or bisexual. More information about what is known about each individual’s sexuality should be available in the individual’s biography.
   • Akhenaton, Egyptian pharaoh
   • Hans Christian Andersen, Danish author ………………

   „Switzerland is a confederation of states of which each one has its own history.

   In the Middle Ages we find in the various Swiss cantons only families of feudal nobility and some ennobled families abroad. In Switzerland there was a great number of families of dynastes who were vassals of the Holy Roman Empire, of the House of Savoy or of the Kingdom of Burgundy. This diversity prevented the birth of a state with monarchical central authority.”

   Jak sie chce wiedziec historie ludzkosci to trzeba zaczac od Egiptu Bizancjum i dalekiego wschodu w swietych pisamch jest material
   Ezekiel 29
   A prophesy Against Egipt Judgment on pharach …..”
   wtedy sie bedzie wiedziec jak to bracstwo faraonskie jak -rak rozwalilo po calym swiecie puszczone do objecia pozycji w kazdym zakatku naszej ziemi . nawet https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyngis-chan mial ich wielki kwadratowy zbudowany z twardej kosci leb .
   Nie beda mowic ladnymi slowami o nich mowic wymorodwali tyle ludzi i do dzisiaj to robia , ze trudno ich okreslac ludzmi bo nimi nie sa .To sa wlasnie te slynne homocapensis. Zadnego UFO nie ma to sa ci matematyczni wmontowani w ziemska rzaczywistosc o innej genetyce ludzie i nie ludzie .Jak jest UFO to to sa ich watchers syntetyczni i bardzo wiprujacy wysoka energia ( Gaji slogan ) Bogowie . ( ale ich juz nie ma bo sie lacza w kompozycji tak zwanej A. I z naziemna technologia ) Dlatego parli do jej rozwoju na ziemi bo widzieli ich koniec w niebiosach . Dlatego homocapensisi sie wzeniaja w swoja blood line zeby sie nierozproszyc zabardzo i tworzyc powiazan cialo i czasami dla doposzczenia organicznej formy gwalca organic kobiety .
   W Polsce tez mamy tych osobnikow . I prwdopodobnie wszyscy sa przy korycie w politycznym zlobie ( zlobeczku jezusa Pana naszego ) Ha ha ha Bo cala religia jest ich tworem .
   Juz nie moge z tej dziecinady faraonskiej na ziemi .
   jak nie sa prz korycie to rekoma zydowskimi zalatwiaja rozne to inne pieniezne brudne sprawy .
   putin tez jest z faraonow genetyki i urodzila sie leningradzie . Nie ma wyjatkow przy wladzy

   http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/archive2.cgi?noframes;read=26755

 1. Wypadałoby zacząć od tego, żeby wreszcie przestać traktować naukowców, jako takie „ostateczne wyrocznie”, ponieważ naukowiec też może się mylić, jak też może celowo wprowadzać w błąd, albo może po prostu nie rozumieć, że też może czegoś nie rozumieć.
  Tytuły naukowe przestały już robić wrażenie. Wystarczy uświadomić sobie OSZUSTWO FINANSOWE tego świata, które jest BEZKARNIE wykładane na tzw. „uczelniach”, jako PRAWDA. Inaczej mówiąc – obrzydliwość tego oszustwa jest UWIARYGADNIANA twarzami OSZUSTÓW z tytułami naukowymi, biorącymi udział w tym PRZEKRĘCIE globalnym, dla nadania temu oszustwu „twarzy uczciwości”. Ale to temat na osobny komentarz.

  Natomiast uważam, że należy z UWAGĄ słuchać tego, co mówią naukowcy, ponieważ dostarczają nam masę ciekawych informacji, podając nam je „na tacy”. Wszystkie one są warte uwagi, bez względu na intencje, jakimi kierują się ci, którzy nam je „sprzedają”.
  Stanisław Michalkiewicz mawia, że warto sobie stawiać PROSTE PYTANIA, nawet, jeśli z pozoru mogłyby one uchodzić za „głupie pytania”. Nic dodać nic ująć! 🙂
  Kiedy więc słyszymy o prawie zachowania energii, to warto sobie postawić właśnie takie proste pytanie, kiedy przyglądamy się temu, co dzieje się we wszechświecie. Widzimy tam m.in, że gwiazdy wypromieniowują energię w tzw. „próżnię”, co powinno natychmiast rodzić wątpliwości, czy to, co jest pomiędzy gwiazdami, aby na pewno jest „próżnią”, tak, jak nas do tego przekonuje nauka? No bo jeśli takie zjawisko ma miejsce, to – zgodnie z zasadą zachowania energii – ta „próżnia” nie może być „próżnią”, tylko musi być pełną energii „pełnią”! 🙂 A jeśli tak jest, to może istnieje we wszechświecie jakiś „mechanizm”, który ten cały wszechświat „napędza”, tylko że może jego działania JESZCZE nie rozumiemy? Jakby można było nazwać taki samo-napędzający się, mechanizm wszechświata? A nazwijmy go roboczo takim „perpetuum mobile”, skoro już nazwa ta padła w wywiadzie i zastanówmy się, czy wszechświaty może być – albo wprost – czy jest takim perpetuum mobile, czy też nie jest, ponieważ:

  1 – jeśli wszechświat jest perpetuum mobile, to wystarczy się do tego mechanizmu „zasilającego” wszechświat „podpiąć” i wtedy globalne problemy energetyczne, mamy z głowy, no bo jeśli ten mechanizm posiada tak niewyobrażalnie POTĘŻNĄ MOC, że jest ona w stanie „rozkręcać” cały wszechświat, to cóż to za problem, żeby w ten mechanizm „włączyć” naszą planetę – przecież nie „przeciążymy” tego mechanizmu w ten sposób, prawda? No i wtedy NIECH ta MOC BĘDZIE Z NAMI !!! 🙂

  natomiast:
  2 – jeśli wszechświat nie jest perpetuum mobile, no to nauka musi odpowiedzieć nam na pytanie, skąd się bierze ta cała energią, która „rozkręca” cały wszechświat, bo to „nie w kij dmuchał”, tylko niewyobrażalnie dla nas, potężna energia, no i DLACZEGO nie możemy z tej energii korzystać ? 🙂

  Tylko – na miłość boską – jeśli ktoś zechce odpowiedzieć na to pytanie, to uprzejmie proszę bez tych bredni o wielkim wybuchu, którego rzekomym następstwem jest ten cały „rozruch wszechświata”, bo to jest wytłumaczenie godne MAŁYCH DZIECI! 🙂
  Chociaż nawet dzisiejsze dzieci – dzieci indygo – i tak nie kupiłyby tej bajki o wielkim wybuchu.
  Przecież, aby obalić teorię „rozruchu wszechświata” w skutek wielkiego wybuchu, wystarczy przyjrzeć się naszej planecie, która obraca się wokół własnej osi, z taką dokładnością, że na tej podstawie produkowane są mechanizmy zegarków, a to oznacza, że nie może tu być mowy o jakimkolwiek „przypadkowym zdarzeniu”, jeśli chodzi o powstanie wszechświata, ponieważ tak precyzyjny ruch obrotowy, może być wynikiem WYŁĄCZNIE takiej sytuacji, kiedy w grę wchodzą dwie przeciwstawne siły, działające na naszą planetę, jak np. pokazane jest to w nieco prymitywnej formie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=EExe-zplm0A – i oczywiście podważane, jak wszystko, co pokazuje chociaż odrobinę prawdy, bo człowiek, który to robi, nie ma bladego pojęcia, jakie zjawisko usiłuje komentować 🙂
  Cóż, jedna siła nie byłaby w stanie zapewnić planecie (czy czemukolwiek innemu) tak stabilnego ruchu obrotowego, jaki mamy.
  Możemy sobie to łatwo wyobrazić, na przykładzie np. helikoptera, czyli w taki sposób, żeby te „rozważania” były zrozumiałe dla każdego, kto potrafi logicznie myśleć.
  Otóż, aby helikopter mógł utrzymywać się w powietrzu, w sposób stabilny, musi posiadać dwa wirniki. Jeden wirnik – główny – to ten napędowy, a drugi to ten, który równoważy siłę tego wirnika głównego. Taki „podwójny układ” jest konieczny, ponieważ jedna siła powodowałaby „rozkręcanie” helikoptera wokół własnej osi, coraz bardziej, czyli w sposób, który powoduje utratę stabilności, co w przypadku planety, po tylu miliardach lat, doprowadziłoby do zniszczenia planety. (a może nie? 🙂 )

  Ale wyobraźmy sobie teraz helikopter dwu-wirnikowy, którego wirniki pracują w jednej osi i kręcą się w przeciwnych kierunkach. To jest przykład, na którym najprościej każdy zrozumie, skąd bierze się stabilny ruch obrotowy naszej planety, który może mieć miejsce wtedy, kiedy jedna z tych przeciwstawnych sobie sił, będzie „słabsza”, ponieważ zrównoważenie tych sił, powoduje stabilizację obiektu, jakim jest helikopter, więc analogicznie, zrównoważenie sił, spowodowałoby ustabilizowanie planety.
  No i „nagle” powstaje nam kolejne PROSTE PYTANIE, o to, dlaczego jedna z tych sił, jest „słabsza”? Czy to jest jakiś BŁĄD NATURY, czy może… „czyjaś” ingerencja technologiczna, która… może czemuś służy”? 🙂 No bo czy np. Słońce też się obraca wokół swojej osi? itd…

  Jak widzimy – proste pytania mnożą się, jak „króliki”, więc albo zajmujemy się nauką NA POWAŻNIE, albo BAWIMY SIĘ w naukę i najwyższy czas na poważną decyzję, bo obecne podejście do nauki można porównać do sytuacji, w której „obudowujemy” koło w samochodzie taką ograniczoną przestrzenią – „skrzynką”, a następnie obserwując to, co się w tej ograniczonej skrzynce znajduje (czyli obserwując koło), zastanawiamy się i próbujemy dochodzić do tego, skąd bierze się ta siła momentu obrotowego, która to koło rozkręca, zapominając, że ODRZUCAMY istnienie silnika, który znajduje się poza tą ograniczoną strefą, którą rozpatrujemy! 🙂 Czy to jest poważne podejście do nauki?

  Tak się składa, że ta siła, która „rozkręca wszechświat”, pochodzi z poza tej przestrzeni, którą obserwujemy i dostrzegamy, dlatego została nazwana „ciemną materią i energią”, której – bez poszerzenia pola obserwacji – nigdy nie poznamy i nie dowiemy się, skąd ona pochodzi.

  Myślę, że NAJLEPIEJ byłoby W OGÓLE zacząć rozważania na temat fizyki, od tego wywiadu z Rauni Kilde: https://www.youtube.com/watch?v=J1ooUnPBHOg , w którym słyszymy, że wiedza tzw. akademicka, jest 100-300 lat „do tyłu”, w porównaniu z wiedzą, jaką posługują się tzw. „służby” (8:40), jak też powinniśmy także uświadomić sobie istnienie tajnego raportu NATO (20:40), który MÓWI O TYM, DLACZEGO LUDZI NIE INFORMUJE SIĘ (dlaczego nie mówi się nam prawdy), z którego wynika, że nasza fizyka, to „ZERO” w komosie.
  Ważne, aby to sobie UŚWIADOMIĆ i PAMIĘTAĆ o tym, że „ktoś” ma swoje POWODY, aby utrzymywać nas w TOTALNEJ NIEWIEDZY! Dlaczego? 🙂 ponieważ…

  W MOMENCIE KIEDY CYWILIZACJA POZNAJE PRAWDĘ TO KOŃCZY SIĘ OSZUSTWO i CAŁE TO „ZIEMSKIE KRÓLESTWO” NATYCHMIAST UPADA ! 🙂
  (czyli biblijnie rzecz ujmując: „poznasz prawdę, a prawda cie wyzwoli”)

  Więc świadome tego to ziemskie – „o nierządne kurewstwo i zginienia bliskie…” – broni się, jak tylko może przed tą chwilą ostatecznego UPADKU, która już tuż tuż… 🙂

  Cała tajemnica naszej WOLNOŚCI, WYZWOLENIA SIĘ z tego DIABELSKIEGO SYFILISU, zwanego dla zmylenia nas „demokracją”, istnieje w FIZYCE która tak została „pokręcona”, aby stworzyć nam i ugruntować, fałszywy obraz świata. Dlatego w fizyce są dwie teorie, które opisują ten sam świat i już sam ten fakt, powinien dawać nam do myślenia, ile warte mogą być teorie, które – pomimo opisywania tego samego świata – są nie do pogodzenia. Stąd też określenie, że te nasze prawa fizyki, to jest – jak to ujęła Rauni Kilde – „ZERO” w kosmosie.
  Natomiast uświadomienie sobie i zastosowanie w praktyce tego, jak ten świat działa naprawdę na poziomie FUNDAMENTALNYM, można SYMBOLICZNIE porównać do „wyciągnięcia ekskalibura z kamienia” i to jest ten moment w naszych dziejach, przed którym manipulanci panikują 🙂

  No więc:
  1 – W CZYM TKWI RÓŻNICA pomiędzy POSTRZEGANIEM WSZECH-ŚWIATA PRZEZ NASZĄ CYWILIZACJĘ a POSTRZEGANIEM WSZECH-ŚWIATA PRZEZ CYWILIZACJE POZAZIEMSKIE WYSOKO ROZWINIĘTE, czyli:
  GDZIE TKWI NASZ BŁĄD w POSTRZEGANIU WSZECH-ŚWIATA ???
  oraz:
  2 – CO ROBIMY ŹLE ŻE MAMY PROBLEM Z SZYBKĄ ZMIANĄ RZECZYWISTOŚCI ?

  od 1 – błąd polega na postrzeganiu świata przez pryzmat stałych, solidnych obiektów istniejących w pustej przestrzeni, które – jeśli poruszają się – to poruszają się ruchem liniowym, ciągłym,
  podczas gdy:
  WYSOKO ROZWINIĘTE cywilizacje, postrzegają świat przez pryzmat OBIEKTÓW, które są częstotliwością, co oznacza, że są one WŁASNOŚCIĄ ŹRÓDŁA, czyli PRZESTRZENI, w której istnieją (źródła, którego istnienie nie jest brane pod uwagę przez oficjalną naukę) a przemieszczanie się, jest nieustanną zmianą lokalizacji, gdzie lokalizacja jest ZMIENNĄ w RÓWNANIU OBIEKTU (wyjaśnimy to sobie później na przykładzie)

  ad 2 – KONSEKWENCJĄ tego BŁĘDU jest to, że nie dostrzegamy, iż z punktu wiedzenia fizyki – teorii kwantowej, nieustannie przechodzimy przez wszech-światy równoległe, z których każdy kolejny, jest kolejnym cyklem kreacji, który to cykl kreacji nie ma NIC WSPÓLNEGO zarówno z POPRZEDNIM CYKLEM, jak i z cyklem po nim NASTĘPUJĄCYM!
  Jednak nie wiedząc tego, powodujemy NIEŚWIADOME ŁĄCZENIE tych następujących po sobie kolejnych kreacji, zwanych częstotliwością, w CAŁOŚĆ, tworząc SOBIE tym samym ILUZJE upływającego czasu…

  A więc w PRAKTYCE oznacza to, że:
  DZISIAJ jesteśmy konsekwencją naszych MYŚLI z dnia WCZORAJSZEGO a JUTRO jesteśmy konsekwencją naszych myśli z dnia DZISIEJSZEGO a naszym BŁĘDEM jest ŁĄCZENIE tych kolejnych cykli kreacji – procesu nieustającej kreacji – w CAŁOŚĆ, w nierozerwalną „linię czasową”, podczas, gdy z fizycznego punktu widzenia, kolejne cykle kreacji, nie mają ze sobą NIC WSPÓLNEGO, więc KAŻDY z nich może być TOTALNIE INNY i W NICZYM z poprzednim NIEPOWIĄZANY! 🙂

  Przekładając to na język DOSŁOWNY, oznacza to, że np.:
  1 – umowa CETA (czy jakakolwiek inna, włączając w to DOWOLNE narzucane nam tzw. „prawa”) , i wszystko, co weszło w życie „wczoraj”, nie może zaistnieć w naszym świecie „jutro”, jeśli DZISIAJ WSPÓLNIE KREUJEMY ŚWIAT w którym ta umowa (te przepisy „prawa”) w ogóle NIE ISTNIEJE!

  2 – tzw. „długi”, w jakie nas wpędzili finansowi zbrodniarze „wczoraj”, nie mogą zaistnieć w naszym świecie „jutro”, jeśli DZISIAJ WSPÓLNIE KREUJEMY ŚWIAT WYKLUCZAJĄCY jakiekolwiek długi!

  3 – zbrodniczy system finansowy, który PODSTĘPNIE został nam NARZUCONY „wczoraj”, nie może istnieć w naszym świecie „jutro”, jeśli DZISIAJ WSPÓLNIE KREUJEMY NASZ WŁASNY SYSTEM FINANSOWY, taki, jakiego SAMI CHCEMY!

  4 – tzw. „demokratyczne struktury państwa”, które zostały nam NARZUCONE „wczoraj”, aby zakonspirować w nich ZBRODNIARZY, którzy nas nieustannie niszczą, nie mogą istnieć w naszym świecie „jutro”, jeśli DZISIAJ WSPÓLNIE KREUJEMY SOBIE NASZE WŁASNE ROZWIĄZANIA w tym zakresie!
  itd…

  – ZAWSZE LICZY SIĘ TYLKO TO CO TWORZYMY „TERAZ” czyli ZAWSZE STWARZAMY ŚWIAT w czasie TERAŹNIEJSZYM!

  – PRZESZŁOŚĆ JEST DLA NAS BEZ ZNACZENIA a PRZYSZŁOŚĆ ZALEŻY WYŁĄCZNIE OD TEGO CO STWARZAMY „TERAZ” i NIE MA NA PRZYSZŁOŚĆ ŻADNEGO WPŁYWU TO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI – NAWET TO CO ZDARZYŁO SIĘ CHOĆBY i SEKUNDĘ TEMU ! 🙂

  Fajnie to ujęła nasza wspólna znajoma: https://www.youtube.com/watch?v=1foNRpxrPns – „… w żadnym kalendarzu nie ma takiego dnia, jak „jutro”, jeżeli spojrzysz na zegarek, cały czas jest „teraz”… MIŁOŚĆ i MOC = MAGIA! To jest nasza rzeczywistość „! 🙂 Taka jest prawda, gdyż…

  TAK DZIAŁA WSZECH-ŚWIAT NA POZIOMIE tzw. ” FUNDAMENTALNYM ” gdzie SAMI OKREŚLAMY SOBIE ” WARUNKI ” (czyli nasza wiara lub wiedza staje się fundamentem naszego życia) W OPARCIU O KTÓRE JEST ON NAM KREOWANY Z POZIOMU PODŚWIADOMOŚCI
  (abyśmy mogli doświadczać tego, co sobie wykreowaliśmy, to rolę „robota kreującego” bez przerwy, „w tle”, przejmuje podświadomość, która kreuje nasze myśli non-stop, bez przerwy, bez wytchnienia, bez odpoczynku i bez wysiłku, abyśmy my mogli sobie „leżeć bykiem” i doświadczać tego, co wykreowaliśmy, do czasu, aż wykreujemy sobie coś innego 🙂 )

  Dobrze widoczny jest ten INDYWIDUALNY WYBÓR naszej drogi życia przez kolejne wszech-światy równoległe, na przykładzie tzw. efektu PLACEBO/NOCEBO – dwóch PRZECIWSTAWNYCH dróg doświadczania świata, dających dwa przeciwstawne doświadczenia.

  Generalnie wybory, jakich dokonujemy, można sobie SYMBOLICZNIE wyobrazić w postaci „ruchomych schodów”, które „istnieją” na poziomie kwantowym, na które decydujemy się wchodzić w momencie dokonywania wyboru, jak to pokazuje w swoim filmie „kwantowe przejście” (od 42:10), fizyk Brian Greene: https://www.youtube.com/watch?v=vySD8udpiys – takich wyborów mamy nieskończoną ilość w każdej mili-sekundzie naszego życia.
  Wybory są dowolne, jednak zawsze są one takie, w jakich realność głęboko wierzymy, że są one dla nas jedyną, niepodważalna prawdą.
  Ograniczeń po stronie źródła, które kreuje nasze doświadczenie w oparciu o te wybory, czyli w oparciu o INFORMACJĘ, którą nieustannie wymieniamy ze źródłem za pomocą DNA/RNA, nie ma. Ograniczenia są ZAWSZE tylko po naszej stronie – po stronie człowieka.
  Dlatego właśnie podstawą istnienia jest WIARA (lub wiedza), bez której istnienie jest wykluczone, ponieważ aby w ogóle móc istnieć, istota MUSI WIERZYĆ w REALNOŚĆ JAKICHŚ FIZYCZNYCH ZAŁOŻEŃ, które UMOŻLIWIAJĄ jej istnienie. Dlatego nie ma czegoś takiego, jak człowiek „niewierzący”. Jest tylko człowiek NIEŚWIADOMY.

  Wszelkie ograniczenia w dokonywaniu WYBORU, pochodzą WYŁĄCZNIE od nas samych, od człowieka. Źródło nie posiada ograniczeń w kreacji, więc jeśli ktoś przekracza te „ziemskie” granice świadomości i wchodzi na „teren świadomości”, który określany jest mianem „magii”, to mówi się o nim, że „czyni cuda”, albo, że ma kontakt z „siłami nieczystymi” 🙂

  W każdym razie, jeśli MAMY WIEDZĘ i dokonujemy wyboru ŚWIADOMIE, to wtedy mamy życie takie, jakiego pragniemy. Jeśli NIE MAMY WIEDZY ani ŚWIADOMOŚCI, to wtedy mamy życie takie, jakiego nie chcemy i nie potrafimy tego zmienić i taki stan rzeczy chcieli zachować na tej planecie manipulanci.
  Oczywiście taka sytuacja ma miejsce do czasu, aż to sobie UŚWIADOMIMY i ZASTOSUJEMY w PRAKTYCE i to jest czas gwałtownego uświadamiania sobie tego, kim jesteśmy w rzeczywistości i jakie mamy możliwości.
  Z tego właśnie powodu, mamy teraz do czynienia ze szczególnym nasileniem wysiłków tych ziemskich MANIPULANTÓW, którzy kontrolowali dotąd nasze życie i teraz widzą, że to jest już ich KONIEC, że już dłużej się tak nie da, jednak wciąż jeszcze usiłują utrzymywać nas na poziomie NIEWIEDZY, która powoduje naszą BEZSILNOŚĆ, a sęk w tym, żeby:

  POWIEDZIEĆ SOBIE WRESZCIE : DOŚĆ JUŻ TEGO DO KUR..WY NĘDZY !!!
  A następnie:
  OLAĆ TO WSZYSTKO i ZACZĄĆ KREACJĘ ŚWIATA CAŁKOWICIE OD NOWA 🙂

  … i to jest właśnie to, w czym usiłują nam NIEUSTANNIE PRZESZKADZAĆ! 🙂

  Dlatego sieją STRACH i ZWĄTPIENIE, usiłują nam zajmować nasze umysły PIERDOŁAMI i KONFLIKTAMI, abyśmy się w nie WCIĄGALI i nie mieli czasu na to, aby przyłożyć się do tego, aby im wreszcie WSZYSTKO RUNĘŁO i POszłowPiSdu!! 🙂
  Ale i na to jest rada, no bo jeśli wszechświat jest projektem INTELIGENTNYM, to musi istnieć sposób, aby wziąć to całe „nierządne kurestwo zginienia bliskie” na taki „energetyczny powróz i spętać” ich nim i doprowadzić wszystko do porządku, ale o tym przypomnimy sobie w „kolejnym odcinku” 🙂

  Zanim jednak to zrobimy, to najpierw PRZYPOMINAMY SOBIE jak ten świat działa z poziomu fundamentalnego, bo to wiedzą wszyscy, którzy tutaj się znaleźli, tylko – z konieczności – musieli „zapomnieć” o tym, więc – dla jasności – to nie jest tak, że wiem coś więcej, niż TY! 🙂
  Ja tu spełniam TYLKO rolę „przywracacza pamięci”…
  cdn.

  1. OBSERWATOR Człowiek ma tendencje do , oceniania ,zastraszania zniewalania i zabijania innych – celem „skutecznego ” przekonania ich do swojej „jedynie słusznej prawdy ” Natomiast Inteligentny programista , proponuje zmianę wibracji i ich dowolny wybór przez nas samych . Każda dusza pragnie doświadczać czegoś innego , czyli tego – czego jeszcze do tej pory nie doświadczyła. Tzw „dobro” i „zło” to iluzje , które sami /wibracyjnie/ tworzymy i ich doświadczamy i w przypadku tak zwanego „zła” , są one dla dla nas bardzo bolesne. Kiedy mówimy , że coś jest dobre , tym samym dajemy innym do zrozumienia , że coś jest złe . Jednak najszkaradniejszą, najobrzydliwszą , najpotworniejsza iluzją , z tych stworzonych przez umysł-ego człowieka , jest STRACH -gdyż w jego cieniu nic nie może cieszyć się życiem. Postępujmy w swoim życiu tak , aby inni przez nas nie cierpieli i nie płakali a wtedy wszystko będzie dobrze . Spróbujmy dostrzec Boga w każdym bez wyjątku napotkanym człowieku , nawet wtedy kiedy ten Bóg jest ukryty , pod grubymi pokładami ludzkiego „ego” . Jako świadomość zbiorowa chyba nie musimy się po raz kolejny przekonywać , że wojny są złe , gdyż doskonale wiemy że niosą ludzkie tragedie , ból i cierpienie oraz są nieskuteczne . Gdyby wojny były skuteczne – to wojen już by nie było . Po obu stronach barykady walczą wspaniali patrioci , którym ktoś powiedział , że tylko ich prawda jest „najmosiejsza ” . Tak wiec postępujmy wobec innych w taki sposób , jak chcielibyśmy , aby oni wobec nas postępowali a wszystko będzie dobrze . Miłość potrafi znaleźć drogę tam , gdzie nie ma nawet maleńkiej ścieżynki . Pozdrawiam Cię .

   1. Gaja pisze: Po obu stronach barykady walczą wspaniali patrioci.

    Wspaniali idioci dający się zarznąć za kawałek płótna/pieśń/namalowanego ptaka!

    Jesteś Gaju NIEWOLNICĄ1! Nawet za wodę musisz płacić a kiedy Lidlowi Tesko Mc donaldowi lub sąsiadowi którego nienawidzisz nie wyjdzie biznes bo ludzie zmądrzeją, poślą cie na pierwsza linie mówiąc walcz o Polskę!W imię ich interesów!
    https://www.youtube.com/watch?v=rmMb6Ha219o

   2. Qcyp . Ja się nie wypowiedziałam na temat tych , którzy wojny wywołują , tylko o Tych wspaniałych ludziach , którzy ratuja co się da , kiedy trzeba ratować rodziny i nie ma innego wyjścia . Największą tragedią jest to , że kto inny wojny wywołuje a kto inny w nich ginie . Ci którzy wywołują wojny , pozostają najczęściej bezpieczni .

   3. Qcypku Ty oczywiście w razie czego ,nic nie robisz , wchodzisz do swojej studni i wywieszasz białą flagę :))))))))))))))))

   4. Nie Gaju, wtedy zrozumie paradoks: nie zabijaj i chron wszelkie zycie. Chron WSZELKIE ZYCIE.

   5. no Blablablagajajaja…dość pokrętne
    jedni wojny wywołują a drudzy ci wspaniali mogą zabijać by ratować tyłek…ja nie zabijam ja się tylko bronię…
    i to sporadycznie :))

    kocham twoje serce i przytulam cie do du szy
    skarabeuszku :))))

   6. „… w samym środku ogromnej nocy w mieście wielkim jak świat stoję w klatce ze szkła odlanej pod niebem bez gwiazd .. daj słodkie lekarstwo na samotne dni … zabij każde kłamstwo które toczy sny …uratuj mi życie … wylecz siedem ran …”

   7. On woła: „uratuj mi życie”
    a ona odpowiada: „Qcypku Proszę o weselszą piosenkę ”
    ot wrażliwość
    ot miłosić w stylu: przytulam cię do serduszka skarabeuszku
    czyżby taka egomiłosić cycóś !? …

 2. Właśnie obejrzałam / cda/ film „Człowiek , który poznał nieskończoność ” . To piękny film oparty na faktach o samouku i geniuszu matematycznym .

 3. 🙂 ****Życie zaczyna się od rozbłysku światła**** 🙂 …
  * zgodnie z zasadą zachowania energii – ta „próżnia” nie może być „próżnią”, tylko musi być pełną energii „pełnią”! ? . 🙂 tysz tako dumam.
  🙂 http://static.geekweek.pl/cms/2016/05/imagewirleekwunnigfkzufkfo451-589cx205.jpg … *Naukowcom z Northwestern University udało się uchwycić na filmie sam moment poczęcia. 🙂 , 🙂 , 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=ovzGmRrtVys
  *No i wtedy NIECH ta MOC BĘDZIE Z NAMI !!! ? .niech bendźe 🙂 … x-czydżey3
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=0NVUi6nRc7s

  1. 🙂
   *Everybody needs a little loving
   Everybody needs somebody thinking of them
   Everybody needs a little respect
   And whatever it takes
   I’m gonna get it /// Każdy potrzebuje trochę miłości
   Każdy potrzebuje kogoś, kto będzie o nim myślał
   Każdy potrzebuje trochę szacunku
   I ilekolwiek będzie to kosztowało
   Zdobędę to… y nima vyproś!!!
   🙂 … http://www.tekstowo.pl/piosenka,vanessa_amorosi,absolutely_everybody.html 🙂 …
   Everybody needs a hand to hold /// Każdy potrzebuje ręki do trzymania Kogoś do kogo można przylgnąć Kiedy noc staje się zimna Nie jestem inna Jestem taka sama; Graczem w grze
   Someone to cling to
   When the nights are getting cold
   I’m no different
   I am just the same
   A player in the game /// Absolutnie kaRZdy kaRZdy kaRZdy Absolutnie kaRZdy Na calutkim świecie*
   🙂 http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/107d51e3ce1a_H7_orig.gif
   pees; ćidana…

   1. 🙂 ćida ^…
    ot 3:25 , https://www.youtube.com/watch?v=lKLiIocg-C0 * 🙂
    coby skumać ^, noto pocza wgrść siem wy… ^*^- poniszsze 🙂 , chto je prezes tei śkowy, jaqbyczo?
    🙂 * https://www.youtube.com/watch?v=C–CuGfRNcY * 🙂 y ftyncas fśo nastanje jasność, y tuje senk pogżebion 🙂
    🙂 http://www.tekstowo.pl/piosenka,blue_cafe,swiateczna_muza.html
    🙂 *pees; bog śem rodży-ł, karp truchl-aw a bydlenta klękawy, pszed wywożenjem after na 1/2 – miskach*…
    🙂 śyćkej dobroćy, coby namśe 🙂

   2. kszychu Dziękujemy Ci Skarbie za piękną , wzruszającą piosenkę i za wspaniałe Życzenia Świąteczne. W tą cudowną magiczną i rozgwieżdżoną Noc , spłynęła na Ziemię cudowna i delikatna Energia Źródła , pełna dziecięcej niewinności i łagodności napełniając sobą ludzkie serca . Buziaki dla Ciebie .

 4. Iza Ty zintegrowałaś w sobie już wszystko , za wyjątkiem mnie 🙂 Czyżbym pozostawała dla Ciebie za jakąś kurtyną ? Puk , puk jestem nadal tutaj 🙂 To ja Gaja 🙂

   1. Uuuuuu Qcyp masz ciezkie zycie? Umrzyj w takim razie i zmartwychwstan jak doradzasz innym, bo tego jeszcze nie zrobiłes skoro piszesz ciezkie zycie. Niedojrzały Duch tak mowi do swego odbicia w lustrze zdarzeń 😀

   2. Wątpię ażeby to była prawdziwa historia A JUŻ KOMICZNYM JEST NIESKOŃCZONOŚĆ W LICZBACH I WZORACH ? ?
    No i to jego tarcie, piękna analfabetka i on ,,geniusz”a z gruźlicą sobie nie poradził? ? Matka dewotka i syn zdewociały z tasiemką na nadgarstku .Boże ci Angole to naprawdę mają ludzi za debili kręcąc takie filmy ? ? ? ?

   3. Umarłem po raz drugi,tydzień temu.Obecnie reinkarnauje za ŻYCIA!? ? ? ?
    Duch wysokozaawansowany ,,Sokou”Dlatego Wie aby wyrwać się z tego Matrixa NA WYŻSZY POZIOM ŚWIADOMOŚCI TRZEBA BYĆ IDEALNYM!Pod każdym względem,,Integralna Inteligencja”

    szatan tego nigdy nie zrozumie i nie nauczy ? ? ? ?

    Nie ufacie nikomu i niczemu.
    Wątpicie we Wszystko.
    Za wyjątkiem jednego:
    Waszej własnej ignorancji.
    ? ? ? ?

Comments are closed.