Otwarte Forum Tematyczne – 14.02.2014

Zapowiedź wywiadu z Grzegorzem Śleziakiem o jego pobycie na Filipinach i poddaniu się zabiegom szamańskim…

Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Grubą o jego zainteresowaniach, świętej geometrii, fraktalach i wiedzy alternatywnej.

Niezwykła rozmowa Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Śleziakem, który udał się na Filipiny celem odbycia niekonwencjonalnej kuracji u szamana jadem kobry i przegrzewania organizmu w efekcie czego pozbył się boreliozy, której nie potrafiono wyleczyć w kraju.

 

 

24 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 14.02.2014

 1. oj bardzo sie ciesze, ze Grzegorz Śleziak
  zalatwil pozytywnie sprawę ze swoim ogrodem w Milówce- pamiętam ten material sprzed pol roku i jego podłamanie psychiczne.
  Swietny człowiek,
  podziekowania dla NTV!

 2. Super rozmowa z p. Tomaszem Grubą.
  Pozdrawiam załogę NTV i dziękuję za zapraszanie tak OTWARTYCH ludzi.

 3. Panie Grzegorzu, dziękuję że nie poddał się Pan i teraz pokazuje JAK NIE NALEŻY SIĘ PODDAWAĆ.
  W NATURZE jest wszystko – TYLKO jest wielką sztuką JAK TO WYKORZYSTAĆ!
  a to co ludzie gadają to „na drzewo”
  Dziękuję NTV.

 4. To co wywołało uśmiech na mojej twarzy podczas oglądania procesu leczenia na Filipinach to to, że występujący na filmie Europejczycy byli „przebrani” za Azjatów, a Azjaci w filmie byli „przebrani” za Europejczyków. Zauważyliście ten mały, modowy paradoks? 🙂

  Kultura tzw. zachodu ucieka coraz częściej w orient, a orient za wszelką cenę chce zachodniego życia. Ciekawe…

 5. Robi się tak-szkoła zarabiania po polsku-LECZYMY! Potężny góral z Milówki osłabł po ukąszeniu kleszcza,ale poprawiło się,bo kolega z NY pokazał jak to się robi-dużo słońca ,miłych dziewczyn i jazda.Kolejny olejek ale w opakowaniu dla mężczyzn.Ja też polecę ale z ogni piekielnych i kóbr nie chcę korzystać-mam boreliozę którą leczą fajne piersi.Mistrzu-bierz mnie-będzie wesoło.

 6. ps.-z tego co pamiętam wdzianko telewizyjne jest kolegi z NY-nastąpiła wymiana strojów góralskich?

 7. Tak na serio ,to spodobało mi się jak góral-NASZ-polski doktora i szamana ustawiał i nawet polskie k…wa na Filipinach było-szacun!Mi się ta plaża naprawdę podobała-o dziewczynach było mało-poproszę o więcej.

 8. Wewnętrzny duch jest ciekawy najróżniejszych przejawów życia na chociażby ziemi naszej mamy ogromna różnorodność wszelakich możliwości doświadczania. Jeśli chodzi o Grzegorza to jego wewnętrzna potrzeba skłoniła akurat na wyjazd na Filipiny i wyszedł z tego bardzo ciekawy program dla NTV i dla samego siebie zdobył praktyczną metodę i wygląda na to że skuteczną na wyleczenie się z krętka boreliozy a także egzotyczną przygodę którą dzięki takim ludziom jak omawiany Grzegorz mogę poszerzać swoje horyzonty w zasoby wiedzy i różne możliwości terapeutyczne. Ja osobiście wolałbym poszukać innej metody na wyleczenie tego paskudztwa niż Grzegorz ale postać niesamowita i niezłomna w działaniu.

  Tomasz Gruba również ciekawa osoba przypomina wiedzę która w większości została celowo zatajona, ja jeszcze wszystkiego w tym temacie nie ogarniam ale dom będę z pewnością inaczej projektował te złote proporcje trzeba będzie poważniej wziąć pod uwagę.
  pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy

 9. Czesc Grzegorzu ogladalam twoj film z Milowki . Bardzo cie lubie za ogrod i mam ndzieje ,ze ci Sidhe z faeries pomaga:) NO I BEDA POMAGAC !!!!!

 10. Mój szef-Jaśnie Pan jest architektem.Kilka lat temu budowałem wraz z ekipą nowy dom mojego Władcy.Dom ten ma 3 tarasy mały ,większy i największy.Myśląc o świętej proporcji zmierzyłem tarasy-już rok po budowie i zapytałem Pana Mojego i Władcę-powiedz mi Jan-kiedy projektowałeś,to brałeś pod uwagę świętą proporcję?bo masz błąd na najniższym tarasie 5cm.Jan się trochę zdziwił pytaniem i odpowiedział-acha….coś słyszałem,wiem,ale nie myślałem-tak poleciało.Odpowiedziałem-gratuluję-masz prawie dom idealny.Swięta proporcja jest w każdym z nas,ale należy być sobą-dokładnym sobą.Od tygodnia jestem na domu doktora Marinusa-tam jest przeróbka-zrywanie płaskich sufitów aby odsłonić konstrukcje spadzistych dachów i przekonstruować na lepiej.Mój P

  1. an miał problem z jedną ze ścian-kręcił się koło niej i mówił-zostaw ja ,bo jest dobra.Dzień póżniej zapytałem-a co z tą ścianą?-wykrzyknął-zostaw ją-przecież już mówiliśmy!Dzień pózniej powiedział-zbij tynk ze ściany,bo coś mi nie gra.Zbiłem tynk i okazało się,że konstrukcje nośne-lane ławy betonowe układają się tak,że można zrobić to ,co było już bezwiednie zaprojektowane-wydrukowane na projekcie.Człowiek wielki widzi przez ściany-ludzie wielcy sa ludzmi bogatymi.Człowiek wielki może wyłącznie potwierdzać w praktyce samego siebie,rzeczywistość się do niego układa-i w taki sposób,że nie podejmie sie prac w miejscu gdzie ławy betonowe-konstrukcje nośne sa ułożone nie dla jego projektu.To nie pierwszy raz .Pierwszy raz-kupił jezioro-okazało się,że kupił żródło,a kilkadziesiąt okolicznych jezior jest zasilane z jego żródła-wszystkie maja kolor brunatny ,a woda Pana jest krystaliczna do dna-3 metry.Zimą lód na jeziorze ma 10 cm fale-zamarznięta fala.Swiętą geometrię można mieć w sobie-trochę czystości,ascetyzmu,szacunku do innych,pokory,tonu,wiedzy ,wiary i nie wiem czego jeszcze.Każdy z was może być Jaśnie Panem-znaczy tym, kto tworzy NWO-kimś normalnym.Tylko normalni potrafią lepiej.

   1. Tylko co jest normalne? jak jest nienormalnie, niemorlanie

    Bogaty człowiecze z martwymi skarbami nie wyjdziesz ze szkoły, ratując to co przemijające energią swojego i innych dusz, zmienisz się w demonicznego pasożyta.
    Zwyrodniałe drzewo rodu twego przeciągnie martwicę na raj twój i twoich potomków. Pomiar i Miara się przebrała, zapukają do drzwi twojego serca o spłatę rachunków. Żeś zapomniał o tym że żyjesz w martwym świecie nałożonym iluzją miłości, radości i dobrobytu.
    Tworząc ideały w martwym świecie, ściąga się na siebie problemy upadłych.

 11. WYWIAD Z CLEMENSEM KUBY O SAMOUZDRAWIANIU WLADZY I PIENIADZU/you tube/ Czasami potrzebujemy wsparcia i to jest ok , ale mozemy tez zaufac mocy .ktora juz w sobie nosimy. Serdecznie pozdrawiam.

 12. Kobieta , no właśnie dlaczego to chyba wiekszosc wie ? istotne jest źródło „kto” ?? zadając pytania dlaczego, zawsze padnie odpowiedz i będzie ona jedynie nikłym ekwiwalentem pytania KTO , bo znając pytanie kto , poznamy źródło i nie będziemy z niego nic czerpać a zawarty tam jad, będzie bez znaczenia jakie ma stężenie. Pozdrawiam

 13. The Living Matrix Zyjaca Matryca / PL/ You Tube Ludzie o otwartych umyslach prezentuja w tym filmie swoje przemyslenia

 14. .Amazing Water & Sound Experiment #2

  …………………………………………………………………………………….(^;^)

  Tak Gaju Len (wersja z napisami) Powala …

  (*_*) (*/*) (*+*) (*=*) (*-*) (*?*) (*o*) (*..*) (*@*) (*!*) (*I*) (*0*) (*_*)

  1. @ incognito Na stronie :”Zmiany na Ziemi” Jest artykul : „Niezwykly i niewidoczny swiat dookola nas i w nas” i do tego artykulu dolaczone jest video, /The Live in The Skies/. To jest dopiero jazda , niesamowite 🙂 Pozdrawiam Cie:)

Comments are closed.