Otwarte Forum Tematyczne – 14.03.2017

Tadeusz Dobrociński – znany wynalazca i konstruktor, specjalista od wiatraków i konstrukcji aerodynamicznych. Wszystkie swoje nowatorskie rozwiązania i pomysły testuje u siebie w domu nieopodal Wrocławia.
Prelekcja została zarejestrowana na I Forum Wynalazczości Alternatywnej we Wrocławiu w listopadzie 2016 r.


Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze.


W studio NTV gościmy Grzegorza Śleziaka i Mariana Fiedorowicza. Rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski oscyluje wokół tematów związanych z polskimi owocami i produkcją zdrowych, ekologicznych przetworów z ich wykorzystaniem (m.in. ocet winny, ocet balsamiczny) czym od blisko 20 lat zajmuje się Grzegorz Śleziak.


23 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 14.03.2017

  1. Jako społeczeństwo powinniśmy się domagać od rządu który sam siebie nazywa „dobrą zmianą” przede wszystkim ratyfikowania konwencji bioetycznej, którą Polska podpisała. Poniższy artykuł wyjaśnia dlaczego w Polsce przechodzą numery, których nie dałoby się przepchnąć w żadnym innym europejskim kraju:
   http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/03/17/przymusowe-szczepionkowe-eksperymenty-medyczne/
   Polskie społeczeństwo to po prostu darmowe i pozbawione praw króliki doswiadczalne dla koncernów.

   1. jako społeczeństwo powinniśmy – stanowczo poprosić o opuszczenie przestrzeni publicznej wszelkich polityków, rządców, namiestników, prawników, bankierów, przedstawicieli ubezpieczeniowych, urzędników, kapłanów, lekarzy, … …

   2. „stanowczo poprosić” to chyba eufemizm jakowyś najprawdopodobniej, ponieważ stanowczość onej „prośby” musiała by być tak intensywna, że podpadałaby pod paragraf, albo nawet kilka… 😉

   3. ich nad paragrafów nami 😉 więc może stanowczo stwierdzić zaznaczę niemiło ;P

    a w tym co złego i pod jaki paragraf podpada? skoro duch prawa jest by być pomocnym i użytecznym a jeśli nie to i tu i teraz jest to wbrew prawu 😉

    oxford ryje banie 😉 😀

   4. Oczywiście że ich paragrafów. I nie twierdzę że to coś złego, tylko że (posłużę się cytatem, bo nader trafny) „Osiągnęliśmy punkt, w którym rozróżnienie dobra i zła jest uważane za „nienawiść”.”

   5. Robert Czyli zakładasz , że jest dobro uniwersalne , czyli takie dobro – dobre dla wszystkich ??? A to ciekawy i ” naukowy ” /jak przypuszczam / pewnik ?! 🙂 🙂 🙂

   6. Nie wiem czy naukowy, czy nie naukowy i mało mnie to obchodzi. Ja kieruję się zasadą „Najwazniejsze aby nie stać po stronie oprawców” (Albert Camus). A po stronie oprawców stać można na różne sposoby, zarówno czynnie jak i biernie. A oprawcami niewatpliwie są ci, którzy wykorzystują państwowy aparat represji w celu zapewnienia zysków wąskiej grupie interesów. To wszystko. I nie interesuje mnie dorabianie do tego jakiejkolwiek filozofii.

   7. Robert Nie odpowiedziałeś mi na zasadnicze pytanie , jakie ci zadałam 🙂 .

   8. Nie wiem, czy właściwie zadałaś pytanie. Ale owszem, tak. Jest cała grupa dóbr, dobrych dla wszystkich. A pewnej grupce kanalii bardzo się nie podoba, że one są dla wszystkich i kombinują jak przejąć nad nimi kontrolę.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=h-FoqykgLcQ

  Piękne:)

  U.F.O 2.0 jest 20 metrów średnicy pływająca konstrukcja:

  o łącznej powierzchni 314 mkw, centralny powłoka jest podzielona na trzy piętra, parterze salon (80 mkw) z kuchnią, pomieszczenie i łazienka, na poziomie niższym (50 m) z widokiem na dnie morza sypialni i duża łazienka i taras (50 m kw) jako górny pokład / podłogę do kontroli pojazdu.

  Możliwości są nieograniczone i układ UFO 2.0 można przekształcić do wielu różnych celów, takich recepcji hotelowej lub pływającej restauracji.

  UFO 2 jest wyposażony w 2 x 80 KM silników elektrycznych w stanie przenieść obiekt pływający przybliżony maksymalną prędkością 9 węzłów.

  Wewnątrz dysku 16 Baterie są zainstalowane i paneli słonecznych, turbin wiatrowych i wodnych, autonomia jest nieograniczona.

  W kampanii Kickstarter rozpocznie się w ciągu najbliższych tygodni z możliwością rezerwacji już twój pierwszy dzień i noc w UFO!

   1. Gaja pisze :”Robert Czyli zakładasz , że jest dobro uniwersalne , czyli takie dobro – dobre dla wszystkich ??? A to ciekawy i ” naukowy ” /jak przypuszczam / pewnik ?! ???? ???? ????”.
    Gaja , bardziej naukowy niż Twój pewnik ze wszyscy jesteśmy Bogami .
    Nie potrafiłas odpowiedzieć na moje pytanie czy w takim razie i psychopaci , seryjni mordercy , pedofile i zabójcy dzieci tez są Bogami ?
    Gaja , nie odpowiedziałaś mi na zasadnicze pytanie jakie Ci zadałam 🙂

  1. Piękne??,chyba tylko muzyka.Ten szampan i plazma na ścianie ?Badziewne bogactwo hihihihihihih

   1. Qcyp Jako Cywilizacja możemy osiągnąć wszystko – gdyż zawieramy w sobie ogromny i niewykorzystany dotychczas potencjał aby sprawić , że każdy bez wyjątku człowiek na Ziemi będzie się czuł bezpieczny i żył w dostatku . To co nazywasz bogactwem i luksusem – może być standardem , jeżeli zastosujemy pokojowe i ekologiczne programy dla naszego ekosystemu a tym samym dla dobra nas wszystkich . Na razie jednak budujemy i burzymy , odbudowujemy /niekiedy przez stulecia/ i znowu burzymy to , co zostało z takim wielkim trudem odbudowane . To jest właśnie ta ograniczona i prymitywna zbiorowa świadomość – przypominająca małe dzieci bawiące się w piaskownicy . Jednak nawet małe dzieci zdaja sobie sprawę z tego , że z czarnego piasku , nie można zbudować białego domku .

 2. yes strumyk oczy i glowy sie ciesza 88 tysiecy wejsc od listopada to dowod czym zajmuje sie obecna cywilizacja ??? ha ha ha =a serca gzie jest stworca ??? w zapomnieniu ??? ha ha ha mozna wysnuc jaka przyszla cywilizacja ??? bez Nostrodomusa.

Comments are closed.