Otwarte Forum Tematyczne – 14.06.2017

Belweder siedziba Prezydenta RP – 13 czerwca 2017.. Konferencja: Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa Żywność od Prawdziwych Rolników. Wystąpienia Jolanty Dal na jej gospodarstwa rodzinnego i sprzedaży bezpośredniej.


Belweder siedziba Prezydenta RP – 13 czerwca 2017 r.  Konferencja: Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa Żywność od Prawdziwych Rolników. Wystąpienie Tadeusza Rolnika na temat jakości zbóż, prawdziwego chleba, którego już praktycznie nie ma oraz własnych receptur piekarniczych. Patronat Honorowy nad konferencją objął Prezydent RP Andrzej Duda. Patronat medialny – NTV.


Optymalizm to pojecie związane z ruchem optymalnych, czyli ludzi hołdujących stylowi życia i diecie opracowanej przez dr Jana Kwaśniewskiego. Piotr Kraus próbuje  w swojej książce „Optymalizm”  przekroczyć  dualizm naszego świata i zaproponować drogę do zmian cywilizacyjnych na świecie.


Belweder siedziba Prezydenta RP – 13 czerwca 2017 r. Konferencja: Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa Żywność od Prawdziwych Rolników. Otwarcie w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy – dr Barbara Fedyszak-Radziejowska. Wykład inauguracyjny na temat obecnego kształtu Unii Europejskiej.


Zwabieni do Unii Europejskiej – wystąpienia Edyty Jaroszewskiej -Nowak. Belweder –  siedziba Prezydenta RP – 13 czerwca 2017 r. Konferencja: Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa Żywność od Prawdziwych Rolników. W czasie tej konferencji Edyta poddaje krytycznej ocenie  naszą obecność w UE w kontekście polskiego rolnictwa i zdrowej żywności.


60 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 14.06.2017

 1. Dwie prawdy o życiu.

  Nr. 1 Nie znamy ludzi. Nie wiemy kim są. Przechodzą obok nas, ale co możemy o nich powiedzieć, najwyżej spojrzeć jak są ubrani, czasem jedno spojrzenie też Ci nic nie powie, a co do tego, że widzi się przeważnie tylko raz osobę, znaczy, że jej nie znamy, nawet tych z którymi mamy kontakt cięzko jest cokolwiek prawdziwego powiedzieć o nich o mnie o Tobie. Owszem można dać się poznać, ale póki co jesteśmy dla siebie obcy.

  Nr.2 Prawdopodobnie układamy życie pod drugą osobę przeciwnej płci, mamy na myśli, że jesteśmy w stanie zrobić dla niej niego raj… Poprowadzić go do raju, nie wiem jeszcze czy ma się to do jednej osoby czy do społeczeństwa, ale myślimy, każdy z nas, (*tak mi się wydaje) że jest w stanie ułożyć dla kogoś raj, i tak przemijają życia…… bo nigdy nikogo takiego nie mieliśmy, z marzeń, ps. nie wiem jak to jest między małżonkami i dziećmi, piszę z obserwacji swojego życia….

  🙂 Jak poznać, jak kochać? Wiedzieć to. (*że jesteśmy obcy) . jak obcy z innych świtów, wierzymy że Bóg o nas wie wszystko wierzymy że my o sobie wiemy wszystko, może tak jest jeszcze do zastanowienia to jest. Ale czy znamy innych??????????? Nie. No.

  1. więc słowa Kocham Cię są puste dopóki kogoś nie poznamy? Kocham Cię to magia, ludzie nie mówią tego bo nie są pewni czy kochają, myślą też że kochanie to zoobawiązanie…. a przecież można powiedzieć Kocham Cię czlowieku jako do człowieka, iż kochamy ludzi, dzielmy się miłością, może coś to zmieni….. Kiara Tango w Paryżu również miłego wieczorku dla Ciebie i dobrej nocy………….. 🙂 ;)) .

   1. A co do pisania, znamy tylko swoje kaprysy…… 🙁 nie ma czym się smucić, tylko dać się poznać, nie dla jednej osoby, ale dla wszystkich !!!!!!!!! Wszyscy…… Ktoś raz jest raz go nie ma, my zazwaczaj jesteśmy codziennie, ale obawiamy się, czy ktoś coś napisze, czy zamilczy jak teraz medżik, czekamy an komentarze, sesji gaji anonyma, kalinki czy kiary, chcemy chłonąć te niesamowite osobowości…. ale czy je Was Nas znamy? Czy się znamy? czy nie jesteśmy manipoluwani i czy nie manipulujemy w jakimś celu???? Jak sie czujecie dzień po dniu???? Wszystko dobrze????? co jest dla Was ważne, pytam bo Was nie znam…?? Kim jesteście na litość Boską?????? że serce, puka i krew buzuje, gdy przychodzi dzień czytania komentarzy, ja się boję że nie będzie o czym rozmawiać, wciąż się tego boję, a Wy boicie się czegoś??????? Jesteście odważni, uważacie się za mądrych, jacy jesteście????? Kochacie Kogoś????? Chcecie bardziej być kochani czy kochać, a może to nie kwestia chcenia, dlaczego piszę o wszystkich, piszę o majesticu, bo to mój przyjaciel, nie piszę do jednej kobiety, bo nie mogę…. chociaz myslałem, że z sesią, zwojujemy świat, to też nie mogę tak myśleć….. nikt już nas sesia nie chcę poznać, nikt………

    Obcy.

   2. Ej Tomek…. piszemy, ale nie zawsze to, co, ktoś chciał by przeczytać, często TO…. czego nie chciał by czytać.

    Każdy ma nieco inną wizję rzeczywistości , przez inne argumenty dla niego logiczną… i dobrze, niech tak będzie, bo, to samo można poznawać na wiele sposobów… dalej jest tym czym było.

    W każdym miejscu dyskusji spotykają się przeróżne opcje .. wcale nie mają identycznego celu bywania w nim , walczą o swoje priorytety. Jak? Na miarę swojej osobowości, kultury , taktu, inteligencji, wrażliwości i wiedzy.

    Ja nie lubię walczyć, nie lubię agresji , nie lubię chamstwa, nie lubię wulgarności ni prymitywizmu… nie wchodzę wówczas w dyskusje.. bo dla mnie jest to nadstawianiem się na wiadro fekalii…. które TU płynie z wypowiedzi niektórych osób .. a, co dziwniejsze są też tacy , którzy wprost doznają mentalnych orgazmów czytając takie teksty….. brrrr… a, fuj, fuj….

    No cóż tego typu „elokwencja” nie przynosi temu miejscu splendoru, ni brylowania na wyżynach poziomach duchowo intelektualnych.

    Czasami zastanawiam się czy pisanie tych komentarzy ma jakiś sens?
    Ale z drugiej strony jest mnóstwo czytających, którzy nie komentują , bo obawiają się drapieżności grasujących tu piranii…. które dla zachowania swojej pozycji są skłonne rozszarpać wszystkich, którzy będą mieli odwagę napisać coś inaczej.

    Czy to źle ,czy to dobrze…. otóż czas „OSTATECZNY” , to również ostateczne ocenienie siebie….. JESZCZE RAZ … SIEBIE NIE INNYCH!

    A, zatem muszą pojawić się spontaniczne sytuacje z naszego pogranicza…. w których MY przez osądzanie i ocenianie innych POKAZUJEMY TAK NAPRAWDĘ SOBIE , SWOJĄ TWARZ , POKAZUJEMY KIM … NA JAKĄ MIARĘ JESTEŚMY.

    Tego nie da się inaczej zrobić.. bo nie same słowa, a czyny ( w tym wypadku energia wywoływanego przez nie skutku) to robi jest tym miernikiem.

    Naprawdę nie jest najistotniejsze CO…. mówisz.. ale JAKI skutek przynoszą TOBIE i INNYM WYPOWIADANE PRZEZ CIEBIE SŁOWA…. jedne cieszą inne smucą, jedne wspierają inne dołują…. ZAWSZE CHODZI O SKUTEK… oceniamy po owocach.

    Kocham Cię….. to zależy , kto i w jakim kontekście mówi… bo wiele jest barw i odcieni miłości.

    Inaczej mówi to matka do dziecka, inaczej ukochany do ukochanej, inaczej mówią to sobie przyjaciele, inaczej mówimy do naszych roślin i zwierząt a, zupełnie inaczej wypowiada się te słowa w kontekście miłości do życia.

    Jednak zawsze są to barwy tej samej miłości.

    Szacunek to również gradacja miłości… można kogoś bardziej czy mniej lubić , ale zawsze go szanować… a, można również odwrotnie.

    Można się cieszyć ludzkim szczęściem , a można być szczęśliwym gdy komuś jest źle i cierpi. … to TYLKO kwestia częstotliwości drgań energii , która jest osobistą wibracją kogoś… NIC WIĘCEJ…. od niej zależy sposób wyrażania myśli , słów i czynów… ona je tworzy na swoją miarę.

    Innymi słowy jest to przejaw osobistej natury, której nie da się ukryć na dłuższą metę… ona i tak zawsze wyjdzie na powierzchnię.
    Każdy ma do dyspozycji TYLKO osobistą miarę i miarę doskonałości do której dąży.

    We właściwym czasie sam siebie oceni wedle tego na ile wzrósł w swoim rozwoju , porównując siebie z miarą doskonałości…
    A, tym czasem jeszcze jesteśmy w procesie, który pokazuje nam nasze słabości i potrzeby pracy nad sobą….
    JA również, bo jestem w identycznym procesie jak wszyscy.

    dzisiaj na dobranoc ….

    https://www.youtube.com/watch?v=rSktfVJc_IM

    Kiara.

   3. Kiaruś puściłaś moja najlepszą piosenkę, śpiewałem ją za komuny na 1 maja…. dostałem lizaka i watę cukrową 🙂

    Co do Twoich słów, tak zgadzam się, że są różne odcienie miłości i Kocham Cię…. to prawda….

    Wiem, że jest dużo ludzi którzy milczą ale myślę też że spora część nie nadążyła za nami dlatego się nie odzywają, a My spadamy coraz niżej, bo do kresu wytrzymałości postawiliśmy swoje umysły, nikt tego nie rozumie, bo ocenia tylko dany dzień nie siedzą z nami od początków…. nie widzieli lepszych chwil , a jak są gorszę to widzą te gorsze…. starałem się, bardzo starałem się poprowadzić trochę te forum, mimo że nie jestem taki wspaniały jak Wy 🙂 że nie mam takiej wiedzy, większość to było z mojego życia, byli którzy słuchali, byli tacy których to inspirowało nawet, ale ja już sam zapomniałem o czym pisałem, starałem się uchwycić chwilę, myślałem, że zbiorę niezłą ekipę która będzie omawiać ważne sprawy i że sam sie wciągnę w te sprawy, trochę się wciągnąłem, ale ekipy nie ma, może Wy jesteście ekipą, ale ja nie jestem z Wami połączony ani Wy ze mną… nie śmiejemy się, nie ma jednego wspólnego celu, gdzie kazdy mógłby się spokojnie wypowiadać, staliśmy się jedyni w te 10 – 20 osób, i często mamy siebie dość, Ty Kiarka jesteś z nami od dawna, ale od niedawna piszesz codziennie, można powiedzieć, że nadzieja w Tobie, ale nie musisz na barki brać odpowiedzialności za forum, bo to się nie sprawdza, wiem po sobie jak i każdy z nas, majestic, kalinka qcyp, sesia, oscar, odpowiedzialność na tym forum jest zapominana, przez innych, co najwyżej my siebie trochę lepiej znamy…. ale My przecież nie chcemy między sobą rozwiązać Świata !!!! Chcemy by naprawdę się rozwiązał, tutaj są mowy kłótni, ale nie nienawiści, dlatego jeszcze jestem…… ale z boku wygląa jakbyśmy się nienawidzili, dlatego tak mało nowych do nas przychodzi, jest Kostucha kochana, jest Lilka która trwa przy Oscarze, albo się nas boją, albo nas słuchają, bo było tak, albo zastanawaiją się ile zniesiemy ile możemy?? kiedy pękniemy i na to czekają…….. dlatego odpowiedzialność jest ciezka, ja jak i Wielu pisze z serca, chociaz to się udało, bo kłutnie były od zawsze, ale jak pisze sia, czasem te ważne sprawy umykają, ale sesia piosenki były puszczane na daną chwilę, więc nie miej pretensji do piosenek, może moja wizja forum się nie sprawdziła, czas na nowych, czas, na Was wszystkich, ciekawe jak poprowadzi sie to forum, ja jestem ale piszę z doskoku, lub jak ktoś mi odpowie, gdybym coś napsiał, dziękuje Kiaruś i dziekuję Sesia za słowa otuchu i siły, nad ktoymi wciąż myślę……. Miłego Wieczoru dla Wszystkich Dziękuję Kiaruś… tutaj trzeba kreatywności do tego forum, kogoś kto pójdzie za ciosem, i rozbuja rozmowę, ale to jest niezwykle rzadko już…… mimo wszytko nie traćmy nadzieii :)))) Nadzieja dobra rzecz :)))))

   4. jest mnóstwo czytających, którzy nie komentują , bo obawiają się drapieżności grasujących tu piranii…. które dla zachowania swojej pozycji są skłonne rozszarpać wszystkich, którzy będą mieli odwagę napisać coś inaczej.

    Niestety ale tak właśnie jest.
    No cóż właśnie tego typu zachowanie

    choćby to była salonowa sztuczna pikna elokwencja
    nie przynosi temu miejscu splendoru, ni brylowania na wyżynach poziomach duchowo intelektualnych
    bo to jest właśnie to wiadro fekalii choć zakamuflowane przyperfumowane ubrane w pikne słówka….
    które TU płynie z wypowiedzi niektórych osób .. a, co dziwniejsze są też tacy , którzy wprost doznają mentalnych orgazmów czytając takie teksty tworząc towarzystwa wzajemnej adoracyji….. brrrr… a, fuj, fuj fuj fuj fuj….!

  2. wampirzysz tomek, nie błagaj o lepszy świat, trzeba go sobie wywalczyć zębami i pazurami… inaczej staniesz się wampirem jak tego nie zrozumiesz … nie proś, nie namawiaj, nie tłumacz, nie chłoń innych, nie dziel się a powstań …

 2. W optymalnie radosnym nastroju….. lansujmy lekkość , piękno i harmonię….. miast powrotu do mięsno tłustych wstecznych natur upodobniających nas do okrutnych drapieżników…. ufffff….

  Te wszystkie mięsne tłustości skutecznie blokują przepływ energii w naszych ciałach!
  Fajny podstęp dla naiwnych… oczekujących rewelacji.. nie wspomnę o cuchnięciu ludzi, którzy dłużej pozostali na diecie optymalnej… nic za darmo.

  radosnego dnia dla Wszystkich… 🙂
  kolejna historia o miłości… <3

  https://www.youtube.com/watch?v=s3Nr-FoA9Ps&index=8&list=RDLLsg_Lk819s

  Kiara.

  1. a ty ciągle na deficycie energii szukając nowych rozwiązań tego problemu?

   wiesz że syntetyki nie śmierdzą? bo nic innego nie robią jak tylko iskają se futerka, kąpią się, myją po kilka razy dziennie by zatuszować swój smród.

   i to oni kierują się za-pachem, feromonami jak zwierzęta, tam gdzie nie ma nic złego widzą smród, wszędzie się swoich smrodów doszukują nawet i tych urojonych bo smród im towarzyszy, nawet we snach, są ślepi, głusi, nic nie czujący, zupełnie oczadziali i do tego z urojeniami, lubią rywalizację i swoją wyższość niewolnika na swoim miejscu w przeciwieństwie do wolnika nie na swoim miejscu bo już opanowali ten świat i będą się gnębić i podkręcać se śrubę i maskować swój smród przez 12 godzin na każdą dobę…

   jeb się na ryj

   1. jak by się tak tydzień nie szorowali w formalinie i nie pacykowali to dopiero by się okazało im oni na prawdę są

    zombiaki jakich nawet żuk gnojarz nie ruszy a bakterie i system oczyszczania ziemi się za nimi upomina bez względu na ilość wchłoniętej formaliny, słowem żywe trupy na głodzie z dwoma plikami na krzyż jeśść jeść konsumowac skąd barać energię …

   2. może już nie żyjesz a o tym nie wiesz? może by cię odprowadzić?

    co się z tym światem porobiło? nie że będę, proszę boga o kolejny potop

    no nie ma rady, jak nie wodą to ogniem to gmo wypalić

  2. i jeszcze coś powiem klara. był kiedyś strumień bardzo czystej i dobrej wody. kto się napił tej wody ten ozdrowiał. i ludzie byli ciekawi skąd wypływa taka woda? więc poszli w górę strumienia i co znaleźli? martwego psa z jakiego pyska wypływał ten strumień. myślę że już wiesz o czym mowa. a morał z tego taki iż nie ważne kto mówi, ale co mówi. to prawda jest autorytetem nie autorytet prawdą i nie ważne co wchodzi do twoich ust, ale ważne czym się karmisz i co z nich wychodzi…

   ludzie nie zrozumieli, a woda? już jej nie piją ba nie działa bo nie ma pomiaru i obserwacji

   1. „nie ważne kto mówi, ale co mówi. to prawda jest autorytetem nie autorytet prawdą i nie ważne co wchodzi do twoich ust, ale ważne czym się karmisz i co z nich wychodzi…”

    „wiesz że syntetyki nie śmierdzą? bo nic innego nie robią jak tylko iskają se futerka, kąpią się, myją po kilka razy dziennie by zatuszować swój smród.

    i to oni kierują się za-pachem, feromonami jak zwierzęta, tam gdzie nie ma nic złego widzą smród, wszędzie się swoich smrodów doszukują nawet i tych urojonych bo smród im towarzyszy, nawet we snach, są ślepi, głusi, nic nie czujący, zupełnie oczadziali i do tego z urojeniami, lubią rywalizację i swoją wyższość niewolnika na swoim miejscu w przeciwieństwie do wolnika nie na swoim miejscu bo już opanowali ten świat i będą się gnębić i podkręcać se śrubę i maskować swój smród przez 12 godzin na każdą dobę…”

    „co się z tym światem porobiło? nie że będę, proszę boga o kolejny potop

    no nie ma rady, jak nie wodą to ogniem to gmo wypalić”

    Bingo

 3. Al =Wiktoria = kitek = shado = Qcyp = AnonYm , czyli jedna i ta sama osoba występująca tutaj pod różnymi nickami , uprawiająca na tym Forum sianie nienawiści , krytyczne ocenianie , paskudne oczernianie innych , wylewanie swojego wewnętrznego szamba i ciągłe zaczepki !!! Zastanawiam się jaki jest powód tych destrukcyjnych działań na Forum i jak długo jeszcze , ta osoba pozostanie nadal bezkarna ?

  1. Gaja , tobie nie muszę się tłumaczyć ale podam do wiadomości innych ze używam
   tylko JEDNEGO NICKA .
   Wiec twoje insynuacje są bezpodstawne .

  2. Gaja pisze : …” osoba uprawiająca na tym Forum sianie nienawiści , krytyczne ocenianie , paskudne oczernianie innych , wylewanie swojego wewnętrznego szamba i ciągłe zaczepki !!! Zastanawiam się jaki jest powód tych destrukcyjnych działań na Forum i jak długo jeszcze , ta osoba pozostanie nadal bezkarna ?”
   No i jak teraz wyglądasz Gaja po moim oświadczeniu ze używam tylko jednego nicka , które może poświadczyć Voytek ?
   Teraz wszystkie pytania które zadałaś skieruj DO SIEBIE .
   KTO wylewa swoje wewnętrzne szambo na innych ? Oczernia ? Ocenia ? Zaczepia ? Atakuje i Obraza inaczej myślących , Degraduje ich poziom intelektualny , kłamie i manipuluje ???
   JA TEZ się zastanawiam jaki jest powód tych destrukcyjnych działań na forum Gaja .
   Bo wielu MĄDRYCH , WARTOSCIOWYCH ludzi odeszło stad z powodu takich
   właśnie działań .

   1. Anon Ym Uderz w stół a nożyce się odezwą . Pojęcia nawet nie masz jak wartościowi ludzie stad kiedyś odeszli – chociażby Alina 7 i Iza , których wypowiedzi , to były prawdziwe perełki , ale takich osób jak one było więcej . Odeszli , bo nie mogli znieść prostactwa na Forum . Z drugiej strony , ten kto pisze na Forum jest nikim w stosunku do Tego , który już „zamilkł” wycofał się wgłąb siebie , bo już zrozumiał istotę rzeczy czyli wyskoczył z „sieci” i przeszedł na drugą stronę , stając się w pełni wolną Istotą .

  3. To co tu napisała Gaja jest właśnie to paskudne oczernianie innych = stek kłamstw=insynuacji. Zastanawiam się jaki jest powód tych destrukcyjnych działań na Forum i jak długo jeszcze , ta osoba pozostanie nadal bezkarna ?

   Aleś się czepiła tych nicków jak tonący brzytwy ? Nieraz piszę na różnych nickach (bo nie buduję sobie autorytetu nie zależy mi na nim) choć nie jest to ten zestaw który podałaś więc to też kłamstwo/insynuacje !

   Radzę postępować zgodnie z mądrym stwierdzeniem:
   ” nie ważne KTO pisze ale CO pisze” = „trzeba brać prawdę za autorytet, a nie autorytet za prawdę”

   Ale to rozsierdziło – ze ośmieliłam się poprzeć przekaz sesi bo w swej treści uważam że trafiła w dziesiątkę w formie dosadnie specyficznej dla niej ale to rzecz drugorzędna w tym momencie.

 4. Poza tym użycie określenia ” wewnętrzne szambo” przerosło moja wyobraźnie .
  Nawet nie przypuszczałam ze CZŁOWIEK może mieć wewnętrzne szambo .
  A już tym bardziej ze można użyć tego określenia w stosunku do drugiego człowieka .
  No cóż , sama dałaś świadectwo o sobie Gaja . Po raz kolejny .

  1. AnonYm Żałuję , że nie nazwałam wszystkiego do końca takim , jakim jest naprawdę .

 5. Tak to jest jak ktos ma wszystko w pod sufitem razem z miloscia bezwarunkowa i nie umie czuc dlatego pierniczy niki i ludzi pakuje w to samo jedno miejsce . Oj Gaja wroc do siebie scentruj sie chociazby oddechem i zyj w pokoju z matka ziemia i przestan wibrowac astralna panorama .
  Ha Ha ha ale ci sie oberwalo

  1. Kalina Ty oczywiście wiesz co ja czuję , bo mną jesteś . Ja nie włażę w Astral tak jak ty i nie buduję na nim swojej wiedzy , dlatego mamy inny punkt widzenia , na wiele spraw.

  2. Kalina Co za arogancja , powiedzieć do kogoś – ja wiem co ty myślisz . Pamiętaj Kalina , że eksplorujesz tylko takie poziomy świadomości , jakimi sama emanujesz . Jak sama kiedyś powiedziałaś , ty kochasz tę płaszczyznę egzystencji 🙂

   1. Napisz więc Gaju, jakimi Ty emanujesz poziomami egzystencji?
    Nie ma już Astrala, więc gdzie sięgasz, do kosza na brudy?

   2. Małgorzata =kitek=Wiktoria =Qcyp= shado itp – czyli robienie sztucznego tłumu na Forum NTV i atakowanie w sposób niewybredny .

   3. Bardzo dobre pytanie Małgorzato.
    Gaja = insynuacje .. kosz na brudy ?!

    Gaja pomyje zlewasz na innych to samo wróci z nawiązką jak sama piknie napisałaś:
    „Tak więc zrezygnowanie z wszelkich podziałów , oraz czynienie innym tylko tego , co chcielibyśmy również od nich otrzymać – to jest jedyne wyjście z tego ludzkiego piekła jakie sobie /wzajemnie / sami stworzyliśmy .”

   4. Tu wyraźnie widać jak/że Gaja atakuje w sposób niewybredny!!!

    Pozdrawiam cię Małgorzato 🙂

   5. Gaja co za arogancja tak wmawiać nieprawdę !

    Tobie nie muszę się tłumaczyć ale podam do wiadomości innych ze używam
    tylko JEDNEGO NICKA .
    Wiec twoje insynuacje są bezpodstawne .

  1. Gaja pisze:
   Małgorzata =kitek=Wiktoria =Qcyp= shado itp – czyli robienie sztucznego tłumu na Forum NTV i atakowanie w sposób niewybredny .”
   Gaja , to już jest paranoja .
   Czy ty nie widzisz ze to ty oskarżasz wszystkich o wszystko , niewybrednie atakujesz . Jesteś pewna ze Małgorzata = kitek itd ?
   Jeśli nie jesteś pewna to znaczy manipulujesz i kłamiesz dla swojej korzyści .
   Ty nie pozwalasz żeby na tym forum toczyły się żadne dyskusja które nie są po twojej myśli .

   1. //Gaja , to już jest paranoja .
    Czy ty nie widzisz ze to t y oskarżasz wszystkich o wszystko , niewybrednie atakujesz . Jesteś pewna ze Małgorzata = kitek itd ?
    Jeśli nie jesteś pewna to znaczy manipulujesz i kłamiesz dla swojej korzyści .
    Ty nie pozwalasz żeby na tym forum toczyły się żadne dyskusja które nie są po twojej myśli .//

    No więc właśnie bardzo trafne.
    Oczywiście że niewybrednie atakuje/kłamie/manipuluje .. a manipulant zawsze manipuluje dla swojej korzyści…niestety.

 6. Gaja poprostu poczuj wiek, charakter,emocje albo przeanalizuj styl pisania i mysli ludzi z forum . Wtedy bedziesz wiedziala lepiej a nie walila w slepo .
  Ja tez nie czytam wszystkich wpisow . Ty poprostu zawsze masz jedna odpowiedz na kazde chemtrials na niebie .
  Fucken dlatego ciebie nie lubie . Wiesz za to , ze jestes slepa jak kura na grzedzie i tylko swoje jajo zlote bezwrtosciowe bo nikt tego nie zje wysiadujesz .
  I mnie wkutafonilas dosadnie swoja glupota i slepota .
  Na tym Koniec smiechu i Gaja Na tym koniec z toba i twoimi bredniami na przyklad Saint Germain.

  1. Kalina Denerwuje cię Saint Germain – bo twoje „wyższe wibracje” sięgają zaledwie Poziomu Astralnego . Twoja arogancja i niegrzeczny sposób konwersacji na forum , właśnie temu sprzyjają .

   1. Gaju szkoda nafty.To już nie nasz problem.Dziecka nie nauczy algebry, chociaz byś bardzo chciała, nic do nie da .To rzucanie pereł przed świnię ,zeżrą wraz z rzucającym.

    Ten plażowy śmietnik nigdy się nie skończy, ludzie zawsze będą śmiecić.Czyść tylko swoją drogę aby szkło nie weszło ci w nogę.

   2. Gaja , a co takiego szczególnego jest w S Germain ?
    Czy to ze był francuskim masonem i kiedy nadszedł czas namaścił G Washingtona – Mistrza MASONA jako Pierwszego Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.?

   3. Gaja czytasz tylko zrodla dostepne ci w polskim jezyku a mowie ci tlumacza przewaznie badziewie .
    Ten szarlatan byl to homocapensis . I syntetyczna fasada dla legend .

   4. Anon Ym Mnie nie interesuje kim jestes ,tylko jakie treści tutaj przekazujesz . Rezonuję z treściami jakie Saint Germain ludziom przekazuje . Wiem , że dla większości osób na Forum mogą być one niestrawne- bo mówi o Jezusie i Jego prawdziwych /a nie kościółkowych /naukach . To zrozumiałe – bo większość osób tutaj piszących jest Żydami w tym wcieleniu i uważają oni , że to za zamordowanie Jezusa , są stale prześladowani . Dla mnie Arab , Żyd ,Niemiec , Ukrainiec i wszelkie inne nacje , rasy, kolory skóry itd nie mają najmniejszego znaczenia . Liczy się tylko poszczególny człowiek i to co sobą , jako indywidualna istota , reprezentuje . Ja nie wrzucam wszystkich do jednego wora i oceniam jako całość , bo w moim przekonaniu byłoby to niezwykle krzywdzące dla wielu osób . Sekundowanie wszelkiego rodzaju podziałom , to największe zło na Ziemi i jak przypuszczam również w Kosmosie. Dopóki tego jako mieszkańcy Ziemi nie zrozumiemy , dotąd będziemy cierpieć i nigdy nie będziemy się czuli bezpieczni. Dlaczego jedni ludzie innym ludziom zło ? DLATEGO , ŻE CZUJĄ SIĘ OD NICH ODDZIELENI , czemu sprzyjają wszelkiego typu podziały / religijne , rasowe , polityczne itd / . Jednak prawda jest zupełnie inna . Jesteśmy JEDNYM , Jesteśmy JAM JEST . Jesteśmy systemem naczyń połączonych i myślenie prospektywne w tym zakresie ma sens najwyższy dla nas WSZYSTKICH . Kiedy ktoś po cichu podłączy swoje ścieki , do źródła z którego wszyscy piją wodę – to i on będzie pił tą wodę . Czekanie na kogoś z nieba kto nas nagle uratuje , nie ma najmniejszego sensu – gdyż każdy musi zacząć od siebie zmieniając przede wszystkim swoje wibracje , oraz jeżeli to konieczne , działać w tej rzeczywistości /jeżeli taka jest potrzeba chwili / w niezbędnym i możliwym zakresie . / Zapytany przez faryzeuszów , kiedy przyjdzie Królestwo Boże , odpowiedział im : KRÓLESTWO BOŻE NIE PRZYJDZIE DOSTRZEGALNIE ; I NIE POWIEDZĄ :OTO TU JEST ALBO:TAM . OTO BOWIEM KRÓLESTWO BOŻE POŚRÓD WAS JEST. / Tak więc zrezygnowanie z wszelkich podziałów , oraz czynienie innym tylko tego , co chcielibyśmy również od nich otrzymać – to jest jedyne wyjście z tego ludzkiego piekła jakie sobie /wzajemnie / sami stworzyliśmy .

   5. Kalina Stale zmieniamy sukienki „ego” utożsamiając się z nimi . Dzieje się tak dlatego , gdyż zapomnieliśmy o naszej prawdziwej , ponadczasowej i ponadprzestrzennej tożsamości . Każdy z nas jest indywidualnym wcieleniem Jam Jest – jednak wchodząc coraz bardziej w materię i jej uwarunkowania , zapomnieliśmy o tym Kom Jesteśmy Naprawdę . Każdy ma swoją indywidualną ścieżkę ewolucyjną , dlatego nikt nikogo nie powinien zmuszać do tego – jak ma myśleć i co ma czynić , chociaż do tej pory dawaliśmy się traktować jak stado . a manipulowanie naszym strachem , wydatnie temu sprzyjało .

   6. Qcypek ” Nie trąb . Robim co możem . Mocy przybądź ” – to tekturowa tablica , przyczepiona z tyłu do małego fata : ) Pozdrawia Cię Qcypku 🙂

   7. Qcypek Kiedy staniemy się Jam Jest , to odczujemy to tak – jakbyśmy przypięli sobie skrzydła i poszybowali ponad chmurami.

 7. Gaja , czemu tyle agresji w twoich wypowiedziach ?
  Ona przeczy temu co piszesz o tym ze wszyscy jestesmy jednym , o BEZWARUNKOWEJ miłości . ( bezwarunkowy – nie ograniczony żadnymi warunkami , całkowity , absolutny , zupełny ).
  A jakiez to ja niebezpieczne treści tutaj przekazuje ???
  Ty piszesz ze rezonujesz z S Germain i przekazujesz ludziom , a ja nie rezonuje z SGermain i tez mi wolno to napisać i uzasadnić .
  Każdy kogo to interesuje może przeczytać i zrobić z tym co zechce .
  Nie rozumiem czemu do tego wciągasz Żydów Arabów itd.
  Gaja , czyzbys grała na podświadomości i insynuowała moja przynależność narodowa ?
  Gaja , jak ty pięknie piszesz ..” Czekanie na kogoś z nieba kto nas nagle uratuje , nie ma najmniejszego sensu – gdyż każdy musi zacząć od siebie zmieniając przede wszystkim swoje wibracje , oraz jeżeli to konieczne , działać w tej rzeczywistości /jeżeli taka jest potrzeba chwili / w niezbędnym i możliwym zakresie . / ”
  To powiedz mi ile razy na forum poparłas mnie czy kogos innego kto chciał coś zrobić żeby poprawić ta nasza rzeczywistość ? Ile razy wypowiedziałas się przeciw szczepieniom , mind control , Gmo , chemtrails ? Ile razy okazalas empatię komukolwiek ? Jedyne na co cię stać to wstawianie medytacji i innych bezwartościowych w tej sytuacji .
  Ostatni przykład : pod wywiadem z Pawlem o sprzedawanych polskich dzieciach wstawilas S Germain medytacje . Co za wyraz empatii dla tych biednych dzieci , czyż nie ??
  Przykłady można mnożyć , ale po co ?
  Każdy kto ma włączone myślenie widzi sam .

  1. Anon Ym PRAWDA JEST TAKA , ŻE LICZY SIĘ TO CZYM WIBRUJESZ a nie to co robisz w danym momencie . Nie umniejszam tym samym działań innych . Niech każdy pilnuje siebie i swoich działań , zamiast wyliczać co ktoś zrobił , albo czego nie zrobił na tym Forum , podkreśląjac tym samym swoją wyższość nad innymi w tym względzie 🙂 W taki oto sposób małe ludzkie „ego” podszywa się pod wysokie wibracje – ukrywając jedynie przed ludźmi swoje prawdziwe oblicze . W ten sposób można oszukać jedynie ludzi . JEDNAK W WIECZNEJ EGZYSTENCJI – JESTEŚMY ROZPOZNAWANI I ODCZYTYWANI , TYLKO W SPOSÓB WIBRACYJNY !!!!!!!!!

 8. „Małgorzata =kitek=Wiktoria =Qcyp= shado itp – czyli robienie sztucznego tłumu na Forum NTV i atakowanie w sposób niewybredny .”
  Gaja=robienie ludziom wody z mózgu.

 9. Cotygodniowy raport Benjamina FULORDA i informacje z dn .20 .06.2017 =obie sie zazebiaja i niosa =WIESI POKOJU =I tak samo było z WTC. To była operacja wywiadu amerykańskiego uzgadniana z Białym Domem i całkowicie pod kontrolą. Samoloty nie były w stanie zawalić budynków, dlatego wyposażono je w dodatkowy pocisk znajdujący się pod kadłubem a w budynkach porozmieszczano ładunki wybuchowe. Warto wspomnieć, że w jednej z wież WTC znajdował się muzułmański meczet, którego żaden arabski terrorysta nie obrałby na cel, bo każdy meczet jest dla nich święty. Fanatyczny muzułmanin nigdy nie zaatakowałby meczetu ze strachu, że narazi się Allahowi. Samoloty zostały uprowadzone na polecenie władz Stanów Zjednoczonych współpracujących z wielkimi korporacjami militarnymi i medialnymi. Najpierw przygotowano scenariusz działań, który zakładał:

  1. Skierowanie samolotów na lotniska wojskowe.

  2. Wysłanie wojskowych samolotów w kierunku WTC i Pentagonu.

  3. Zderzenia samolotów z WTC i detonacja ładunków w trzech wieżach (trzecia wieża runęła, bo właściciel budynku WTC 7, który wiedział o planach ataku, postanowił wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej).

  4. Atak na Pentagon za pomocą pocisku samonaprowadzającego odpalonego z samolotu wojskowego.

  5. Wykorzystanie uprowadzonych pasażerów do wykonania sfingowanych połączeń telefonicznych „w chwili uprowadzenia”.

  6. Przekazanie uprowadzonych pasażerów w ręce wojskowych medyków w celu wykorzystania ich do badania wpływu na ludzki organizm eksperymentalnych broni bakteriologicznych, chemicznych, magnetycznych, energetycznych, rezonansowych, fonicznych i innych.

  7. Usuwanie materiałów dowodowych, uciszanie i ośmieszanie niewygodnych świadków.

  8. Oskarżenie o atak muzułmańskich terrorystów w celu rozpoczęcia niekończącej się „wojny z terrorem” pozwalającej na atakowanie dowolnego kraju świata i eksperymentowania z nowymi rodzajami broni.

  9. Atak na Irak w celu zdobycia kontroli nad ropą naftową.

  10. Atak na Afganistan w celu kontroli produkcji narkotyków, otwarcia szlaków przemytniczych i budowy rurociągu.

  11. Atak na Iran w celu zdobycia kontroli nad rynkiem ropy naftowej, złożami naturalnymi i wywołania dużej wojny regionalnej.

  12. Doprowadzenie do wywołania III wojny światowej w celu zdobycia pieniędzy na sprzedaży broni i wprowadzenia Nowego Porządku Świata opartego na globalnej władzy totalitarnej.

  Podobnych prowokacji w dziejach USA było od groma i trochę. Każda współczesna wojna w jakiś sposób jest wywoływana sztucznie przez Amerykanów. Np. konflikt w Kosowie – dofinansowywali Albańczyków aby się zbuntowali, konflikt w Afganistanie (Talibowie przerwali szlak narkotykowy CIA), Iraku (ropa) a teraz Amerykanie planują atak na Iran aby zemścić się za tworzenie Światowej Giełdy Ropy Naftowej, której dolar nie będzie walutą dominującą.

  Dolarowi grozi załamanie i pęknięcie bańki kredytowej (wyemitowano w kredytach więcej dolarów niż banki amerykańskie posiadają pieniędzy, to powszechna na Ziemi oszukańcza praktyka). W przypadku USA dysproporcje są gigantyczne, dlatego Arabowie zrezygnowali z dolara obawiając się, że gdy pęknie bańka, załamie się światowa gospodarka.

 10. ten news o handlu dziecmi wybralem celowo bo to sie dzialo i dzieje we wszystkich krajach i na wszystkich kontynentach ta zaraza dzialala =tylko ujawnienia faktow i gloszenie wszedzie tych nagannych procederow moga przygotowac i usuna te zjawiska barbarzynskich postepowan i jak otworza sie oczy i serca wiekszego % procentowego potencjalu w ludziach to zadziala taki jest stworczy i tworczy mechanizm .Bawmy sie cudem ISTNIENIA.

Comments are closed.