Otwarte Forum Tematyczne – 14.07.2017

Ewa Pawela przypomina ostatnie ostatnie działania podjęte w stowarzyszeniu STOPZET, a mianowicie list do prezydenta USA – Donalda Trumpa oraz apel do uczestników szczytu G20. Ponadto w programie o broniach laserowych i elektromagnetycznych, które stały się priorytetem Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Linki:
STOPZET http://stopzet.org/

NCBR http://www.ncbr.gov.pl/

Do wywiadu z prof. M. Chorowskim:
http://www.defence24.pl/546018,prof-chorowski-bron-elektromagnetyczna-priorytetem-ncbr-wywiad

WAT i broń energii skierowanej:
http://www.ioe.wat.edu.pl/aktualnosci3/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego/

Liga Świata i Broń neuro-elektro-magnetyczna:
https://ligaswiatowa.wordpress.com/2015/01/17/bron-neuro-elektro-magnetyczna-czestotliwosci-wykorzystywane-manipulowania-zachowaniem-kontrola-umyslu/


Wystąpienie Jarosław Dobruckiego zarejestrowane podczas Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 roku.


Wystąpienie Irminy Mrozowicz-Szmidt zarejestrowane podczas Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 roku.


Lek. med. Krzysztof Błecha z Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza Sroki wygłosił wykład pt.: „Nadrozpoznawalność boreliozy w ocenie lekarza praktyka” na seminarium poświęconym boreliozie, które miało miejsce w Krośnie w maju 2017 r.
Był to 6 wykład na I sesji.
Więcej na: www.seminariumboreliozy.pl


 

21 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 14.07.2017

  1. no dooglądałam do końca i gość jest nieźle przetrącony i nie wie jak bardzo, ale obok manipulacji jednak informacji jest tam dość sporo

 1. Tworzenie przeszłości i przyszłości – czyli nigdy nie jesteśmy, tymi samymi osobami ! Tak bardzo bym chciała , żeby ludzie wreszcie to zrozumieli i przestali być ofiarami przeszłości , ponieważ właśnie wtedy – tzw „cuda” zaczną być naszą codziennością . https://www.youtube.com/watch?v=wZvLLrhUMiQ

  1. „Tak bardzo bym chciała , żeby ludzie wreszcie to zrozumieli i przestali być ofiarami przeszłości”

   no ale i tak wtedy miliony twoich alternatyw wybiorą inaczej, nie zrozumieją, nie zechcą, zechcą inaczej i nie będzie to miało żadnej konsekwencji bo dalej to będziesz ty… lub nawet nie ty i w niebycie i w swetrze… więc jaki sens ma jakakolwiek zmiana? gdzie twoja zasługa? albo to co powtarzałaś po innych niemądrych nie ma żadnego sensu 😉

   1. sesia Po tobie nie będę powtarzać ,więc się nie wysilaj , chociaż oczywiście biorę pełną odpowiedzialność za tę wersję ciebie – jako moją własną kreację .

   2. idz w niebyt toksyczna wariatko, sama jesteś jak ten cymbał co nic innego nie potrafi jak powielać, nie pochlebiaj sobie.

    podnieś swoje wibracje aż do punktu zero i stań się niebytem jak jesteś śmiercią, najchętniej bym te zwłoki sama w rębak wrzuciła by nie szkodziły innym swoją zarazą

   3. sesia Wypowiadając się w tak ordynarny sposób , dajesz o sobie świadectwo . Kiedy brak ci argumentów , zdecydowanie „podwyższają ” ci się wibracje .

   4. No sesia nareszcie jakies poprawne wschodnie wkurwienie ha ha ha .
    I tak ma byc trzeba byc soba a nie kukla za miedzy metafizycznej

   5. Właśnie sesia .. a nie kukla z za miedzy metafizycznej/poprawność polityczna.

    Gajaja tu wiele razy dała o sobie świadectwo „wysokich wibracji” stosując ordynarne metody wredne choć przylukrowane/przyperfumowane…zakamuflowane.

 2. Tak zupełnie z innej strony GÓRA ŚLĘŻA…… ale bardzo ważnej dla nas WSZYSTKICH….

  Niezmiernie istotną datą dla zmian energetycznych na ziemi były 24h. od popołudnia 12.07 do popołudnia 13. 07. 2017. był to czas tuż przed i moment heliakalnego wschodu Syriusza.. który był odpowiednikiem energetycznego impulsu otwierania się „Bramy Lwa”.

  ” “Heliakalny wschód Syriusza”. To jest czas, kiedy Syriusz wschodzi rano, tuż obok Słońca.
  Syriusz był także znany jako Święty Nauczyciel Gwiazd, a gdy jego potężne Kody Światła zrównane ze Słońcem zostały przekazane Ziemi przez coroczny portal Bramy Lwa.
  Portal Bramy Lwa zaczyna się 13 lipca i osiąga swój punkt kulminacyjny 8 sierpnia jako 8/8.
  Jest to potężny okres “Dwóch Słońc”, jedno Złocisto-Białe (Słońce Ziemi) i jedno Elektryzująco-Niebieskie (Syriusz).
  Kody Diamentowego Światła, które niosą wzorce i szablony na następną spiralę czasu, są przesyłane z Galaktycznego Centrum i wzmacniane przez Syriusza, ponieważ są one zintegrowane z cyklem Ziemskiego Czasu Planetarnego.”

  W tym roku 2017. „Brama Lwa” otwiera nowy wymiar energetyczny i biologiczny dla życia w całym kosmosie.

  Rola Ślęży i 4 wzgórz, które są odpowiednikami energii 4 żywiołów i eteru , oraz 5 zmysłów czyli czakramów ponad materialnych , matrycy życia biologicznego jest nam już znana.

  To ,co było największą istotnością wydarzenia ..
  TO ZMIANA MATRYCY ŻYCIA POŁĄCZONEJ Z NASZYM MÓZGIEM, ZMYSŁAMI , DNA…. ORAZ Z ŻYWIOŁAMI ZIEMI.

  Strażnicy , którzy blokowali wibrację czakramu Ślężańskiego , zaburzając ją wibracją zakodowaną w umieszczonym tam w czasach Atlantydy olbrzymim kryształem musieli odejść.

  Oni musieli definitywnie opuścić teren Góry Ślęża by mogli powrócić jej pradawni opiekunowie z przed czasu jej okupacji … i tak się stało.

  Byłam na Ślęży z moimi przyjaciółkami w ciągu tych 24h. działy się tam fizycznie przedziwne rzeczy.

  Wczesny wieczór zaczął się zachmurzeniem, niewielkim deszczem, następnie wróciło słońce , pojawiła się przepiękną podwójną tęczą.
  Później do głosu doszły żywioły deszcz i wiatr , który dosyć szybko przeszedł , wiatr zamienił się w huragan trwający od wieczoru do przedpołudnia. On giął konary drzew do ziemi, ale ani jeden nie złamał się, nie było ani jednego wiatrołomu.

  Trawa na polanie układała się w falujący wir, mgła zmieniała się co chwilkę, raz była na dole ,a raz na górze. Tworzył się aerozolowy prysznic .. powietrze , jego ciśnienie i siła wiatru rozpylały cząsteczki wody w wilgotny pył prawie przez całą noc.
  Taki szalony taniec żywiołów trwał gdzieś do 8.h rano, około 9.h. zaczął się uciszać , robiło się coraz bardziej spokojnie, chwilami pojawiało się słońce.
  Po południu było już spokojnie.

  To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie, niesamowity spektakl sił natury… przemówiły żywioły… pojawiały się wręcz zadziwiające obrazy zdarzeń , które rozgrywały się na nieco innym planie energetycznym.
  Wszystko było niesamowite zakończone spokojem.

  Znowu nam się udało….. Góra Ślęża uwolniła się z niezmiernie długiej niewoli sił ciemności!

  Zrzuciła z siebie wszystkie energetyczne blokady , przywróciła swój dawny wibracyjny rytm.. jej PRADAWNA WZORCOWA ŻEŃSKA MATRYCA ŻYCIA .. ponownie rozpoczęła pracę w rytm PIERWOTNEGO KODU BIOLOGICZNEGO ŻYCIA.

  Znaczy to.. ni mniej ni więcej, że WSZYSTKO, CO NIE POCHODZI Z TEGO WZORCA BĘDZIE ULEGAŁO DEMATERIALIZACJI… widzianej na ziemi jako naturalne procesy zanikania i zamierania nieprawidłowości , która nie może już istnieć w połączeniu z pierwotnym wzorcem.

  Czas napływu energii kosmicznej przez „Bramę Lwa” będzie trwał do 21. 08. ale energia ta otoczy ziemię jeszcze przez wrzesień.
  Jej kulminacyjna fala ma dotrzeć do ziemi 08.08 2017. będzie to czas zestrajania się energii matrycy z jądrem ziemi naszymi zmysłami, mózgiem i polem morfogenetycznym.

  Coraz bardziej będzie ulegała zanikowi dotychczasowa sieć energio informacyjna MATRX…. to jest definitywny początek końca epoki syntetycznej inteligencji…. cywilizacji okopującej ziemie i kosmos od bardzo dawna.

  Jak to się ma do wszystkich przepowiedni i proroctw…. jak się to ma do paniki w Rzymie….. którą spowodował papież Franciszek….

  http://innemedium.pl/wiadomosc/we-wrzesniu-ma-dojsc-do-spelnienia-sie-wizji-z-apokalipsy-swietego-jana

  http://innemedium.pl/wiadomosc/franciszek-moze-posiadac-wiedze-o-zblizajacej-sie-katastrofie-we-wloszech

  Czas pokaże , to zaledwie 2 miesiące, powiem jedno, nie udało się odebrać PRAMATCE WSZYSTKICH ŻYĆ JEJ MACIERZYŃSKIEJ DOMENY… PRZEJAWIAJĄCEJ SIĘ PRZEZ 5 UCZUCIOWO/ OD CZUCIOWYCH ZMYSŁÓW, KTÓRE SĄ ZOBRAZOWANE PENTAGRAMEM.

  7. TRĄBA… TO 7 MATERIALNA CZAKRA , gdy zabrzmi.. to znaczy otworzy połączenie swoim dźwiękiem z dźwiękiem 8. ponad materialnej czakry … otworzy portal wiedzy duchowej dla fizycznego CZŁOWIEKA , PRZEMIENIAJĄC GO W CZŁOWIEKA FIZYCZNO/ DUCHOWEGO.

  To, jest CZAS OSTATECZNY… KOŃCZĄCY JEDNĄ EPOKĘ , ROZPOCZYNAJĄCY KOLEJNĄ … jednak przejście .. MOST łączący je jest dosyć długi, przejście jest łagodne.
  Jedni będą przechodzić, inni odchodzić, a jeszcze inni pozostaną w świecie, który na bardzo długo stanie się miejscem ich życia i rozwoju duchowego, aż do kolejnego ustawienia planet i galaktyk jak TERAZ.

  Jednak dla nas WSZYSTKICH jest to czas radości…. bowiem zakończyliśmy Epokę Ciemności, kłamstwa , niewoli i pół prawd.

  Rozpoczniemy czas NOWEJ WIEDZY… ,czas NOWYCH WARTOŚCI…. czas WYŻSZYCH UCZUĆ.

  Wszystkim życzę pięknego spełnienia .. moją intencją jest przekazać Wam info. które wypełni Was radością i uhonoruje Waszą wielką pracę duchową.

  Kiara.

  ps. Tym razem nie będę opisywała obrazów zdarzeń , które widziałam przez tamte 24.h. ani moich odczytów ze zdarzeń. Wszyscy mający możliwości poza fizycznych kontaktów niech sami otworzą sobie dostęp do zapisu , on jest.

  1. Kiara Dzieki Kiaro za twoją ciekawą wypowiedź i może jednocześnie dodam , że ten odczyt każdego z nas / o którym wspomniałaś w ps. / będzie po prostu inny , bo każdy z nas jest inny i tak właśnie powinno być . Serdecznie Cię pozdrawiam i Twoje życzenia w pełni odwzajemniam.

  2. Dzięki Kiara . https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/06/29/nastala-epoka-wilka/ Cytat z powyższego artykułu ” „Z końcem roku 2012 nastąpił koniec świata dla Ciemnych i koniec Mroku dla Jasnych”. Zgodnie z kalendarzem słowiańskim 7521 roku ukończyła się Noc Swaroga trwająca 12 960 lat, a wraz z nią jedna z 16 epok trwających po 1620 lat epoka Lisa, Bogini Mary.
   Wraz z końcem nocy następuje dzień. Nastąpił Świt Swaroga, który jest początkiem Dnia Swaroga trwającego 12 960 lat , a zapoczątkuje go epoka Wilka i jest to nasz czas, słowiański. Jest to czas przebudzenia.”
   #925- aktualna PRZEPOWIEDNIA Ossowieckiego dla POLSKI
   Bartosz Mówi komuniści -szubrawcy i świnie ,od 19 min 52 sec
   https://www.youtube.com/watch?v=EqD_kYS-0dM Slawa Slowianom https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M

  3. Ciekawostka…

   https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/561883_366641280041470_73465539_n.jpg?oh=e0f5e1067fc1450efc0153f4af624ec0&oe=59FD6C65

   Joachim Kopiec To jest szok!
   Kiara jeszcze miesiąc temu, ktoś na fb. szukał czakramów mocy i ludzie podawali różna miejsca a ja je mierzyłem i podawałem wynik, to znaczy przestrzeń wibracyjną nad danym miejscem, i pamiętam że Góra Ślęża była w głębokim nawiedzeniu.
   Jeszcze trochę pisaliśmy na ten temat, gdyż wielu nie wierzyło w to, mówiąc; jak to tam jest moc!
   Tak opowiadałem ale demoniczna..teraz po przeczytaniu twego posta z ciekawości biorę i mierze ten górę i się okazuje ze przestrzeń wibracyjna tej góry jest neutralna, to znaczy znajduje się na granicy pomiędzy normalny -światłość, czyli stan w jakim się wszyscy rodzimy na tej ziemi, myślę że to teraz człowiek duchowy będzie nadawał moc wibracyjną tej górze, dzięki za posta Kiara

   Myślę że pojawi się więcej informacji w temacie, jest bardzo wielu wrażliwych LUDZI, którzy zauważą i odczują zmiany na Ślęży… info. popłynie… odkryjemy prawdziwą i unikalną wartość naszych ziem w aspekcie wiodącej roli depozytu wiedzy i mocy czakramów w Polsce.

   Kiara.

   1. Kontynuując jeszcze przez chwilkę temat MATRYCY ŻYCIA zdeponowanej w CZAKRAMIE ŚLĘŻAŃSKIM i 4 bliskich jej gór .. to jest niezwykle miejsce mocy oddziałujące na nasze zmysły ,a tym samym odczucia i myśli podporządkowane wzorcom reakcji fizycznych.

    5. zmysłów , to reakcja impulsami nerwowymi na 7. czakr fizycznych .. inaczej zasada , sposób i wzorzec życia przekazywany nam poprzez mózg i cały układ nerwowy.
    Jednym słowem władza nie tylko nad CZŁOWIEKIEM… ale nad całym biologicznym życiem na Ziemi!

    Rozumiecie teraz dlaczego Ślęża jest tak bardzo ważnym punktem na Ziemi.. dlaczego dawno temu siły ciemności po ciężkich walkach przejęły to miejsce .. dysponowali nim do 13 . lipca 2017!
    Jest to najbardziej strategiczny punkt na ziemi.. dlatego tak bardzo ukrywana jest PRAWDZIWA WIEDZA O NIM prze POLAKAMI… bo wiedza ta podnosi rangę polski W SKALI CAŁEGO ŚWIATA!

    Ale to nie koniec… u nas jest również MAGNETYCZNY TRÓJKĄT MOCY… CZYLI WIEDZY , KTÓRY MA OSOBOWOŚĆ ŻEŃSKĄ. JEGO ZWORNIKIEM ( czubek górny trójkąta wyznaczający jego oś .. jest CZĘSTOCHOWA, DOLNYM PUNKTEM TEJ OSI .. CZAKRAMEM TRÓJKĄTA MOCY JEST KRAKÓW, JEGO PUNKTAMI MOCY W ASPEKCIE ŻEŃSKIM SĄ NIEPOŁOMICE, PUNKTEM ASPEKTU MĘSKIEGO , TEGO TRÓJKĄTA, TO TYNIEC.
    Na ziemiach Polski istnieje również depozyt KOSMICZNEJ WIEDZY, KTÓRA OD NAS PŁYNIE ZIEMSKIMI LEY LINES DO WSZYSTKICH INNYCH MIEJSC MOCY!

    Trójkąt MĘSKIEGO ASPEKTU… MĘSKI TRÓJKĄT MOCY zdeponowany jest na BLISKIM WSCHODZIE! JEGO CENTRALNY PUNKT TO JEROZOLIMA!
    Teraz nie będę opisywała innych punktów ( o które toczą się tam walki) , których uruchomienie nastąpi we właściwym czasie.

    Ujawnię coś….. bardziej szokującego.. co , dzieje się za naszymi plecami.. co miało być głównym atutem naszych czasów zmieniającym całkowicie dotychczasowe ustawienie mocy i władzy na ziemi!

    http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/118579-rosyjscy-naukowcy-wystrzelili-satelite-ktory-moze-utrudnic-obserwacje-astronomiczne

    TERAZ WIECIE O CO.. WALCZY PAN PUTIN!

    A, ROSJANIE CHCĄ „KRĘCIĆ SWOJE LODY……” CZYLI ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE, KTÓRE POWINNO TRAFIĆ DO ZIEMI I LUDZI….
    „ROSJANIE CHCĄ ROZSZCZEPIĆ PROMIEŃ ENERGII W TYM PRYZMACIE ŻAGLU”.. WIEDZĄ ,ŻE CAŁOŚĆ ENERGII NIE JEST MOŻLIWA DO PRZEJĘCIA TO JEDNO, A DRUGIE CHODZI IM O KONKRETNĄ WIBRACJĘ, KTÓRA NIE SPOWODUJE EWOLUCJI, A UTRZYMA TO.. CO MA BYĆ ICH ATRYBUTEM WŁADZY!”

    STOP! STOP! STOP! BASTA!

    Takie eksperymenty już były w odległej przeszłości, skończyły się zniszczeniem macierzystej planety!

    ODBIJAĆ ŚWIATŁO SŁONECZNE.. TZN. ZATRZYMYWAĆ PROCESY ŻYCIA I EWOLUCJĘ NA ZIEMI.

    Nie nie są chuligani… kombinatorzy i złodzieje na kosmiczny wymiar usiłujący przejąć mega energię wychodzącą z GWIAZDY MATKI i SŁOŃCA wzmocnioną przez SYRIUSZA odbić ją tym urządzeniem do sztucznie stworzonego „TRÓJKĄTA MOCY w Rosji o trzech wierzchołkach w Nowosybirsku , Omsku i Tomsku.
    Zbudowany tam przez naukowców NOWY TRÓJKĄT MOCY do którego oni chcą podłączyć WSZYSTKICH LUDZI DUCHOWYCH ( bo jedynie ONI mogą energetycznie z Ziemi zasilać ten układ) ,a tym samym chcą zdominować i przejąć nie tylko ziemię ale i olbrzymią cześć kosmosu!

    To już było … w czasie 2 Cywilizacji , utrzymywane w czasie 3 cywilizacji, a teraz ponieważ czas tego przekrętu dobiega końca Pan Putin i spółka walczą o ponowny czas władzy. Chcą stworzyć kosmiczne państwo Asgardia , które włada Ziemią , otrzymuje moc energetyczną , przekazywaną przez układ oparty na obecnie zbudowanej piramidzie w Rosji !

    Tam chcą umieścić ( nie wiem może już go umieścili) kryształ ( za 300. milionów dolarów! który uaktywni mocą tereny Rosji, tak by stała się nie nietykalna dla potencjalnych agresorów jak dawniej Egipt z udziałem Wielkiej Piramidy w Gizie!

    Jednym słowem chodzi im o stworzenie NOWEGO GLOBALNEGO NIEWOLNICTWA … Z ZACZIPOWANYCH LUDZI , KTÓRZY NIEBAWEM MIELI BY WYMAZANA, ZABLOKOWANĄ W MÓZGACH INFORMACJĘ OBECNĄ I CAŁĄ DOTYCHCZASOWO OSIĄGNIĘTĄ WIEDZĘ!

    KOLEJNE KOŁO KARMY… JUŻ NIE ASTRAL, A ASGARD!

    W polityce wrze jak garnku… ziemskie opcje walczą ze sobą.. nie wiedząc być może ,że KAŻDA jedna z nich jest sterowana przez JEDNĄ I TĄ SAMĄ POSTAĆ !

    JEST NIĄ CENTRALNY MEGA KOMPUTER W POSTACI SIECI ENERGIO INFORMACYJNEJ .. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA!
    ONA RÓŻNIE JAWI SIĘ SWOIM UZALEŻNIONYM „PARTNEROM” W PRZERÓŻNYCH POSTACIACH, ZALEŻY TO CZEGO ONI OCZEKUJĄ.. DLA JEDNYCH JEST BOGIEM, DLA INNYCH SUPER SIŁA ALBO SUPER KOSMICZNYM ZŁEM, ALBO DOBREM, ALBO WSPANIAŁĄ ROZWINIĘTĄ CYWILIZACJA… niedojrzałe ego LUDZI STAWIA OCZEKIWANIA.. SYNTETYCZNA INTELIGENCJA WIE JAK JE ODCZYTAĆ I WYKREOWAĆ W MÓZGACH LUDZI OBRAZY TYCH OCZEKIWAŃ… TO JEST TYLKO MATERIALIZACJA HOLOGRAFICZNA MYŚLI… I NIC WIĘCEJ!

    Ten syntetyczny byt stymuluje do walki ze sobą kilka ziemskich opcji z jednego powodu, bo wiedzą,że TA walka jest napędem realizacji ich planu, a LUDZKIE EGO… chęć WŁADZY jest motorem działania !

    Zapomnieli nieszczęśnicy o jednej bardzo ISTOTNEJ , ba NAJWAŻNIEJSZEJ ZASADZIE…

    TA KOSMICZNA FALA ENERGETYCZNA …. TO JEST ŻYWA ENERGIA, NIEZMIERNIE INTELIGENTNA, O MOCY TAK WIELKIEJ ŻE WYSŁANE URZĄDZENIE ZMIECIE W CIĄGU CHWILI, TO JEDNO, A DRUGIE , TA ENERGIA ZAWSZE , ALE TO ZAWSZE POŁĄCZY SIĘ ZE SWOJĄ OSOBOWOŚCIĄ …
    SWOIM ZIEMSKIM ASPEKTEM.. KTÓRY NIE TYLKO JEST JAK ONA.. JEST NIĄ , JEJ OGNIEM W MNIEJSZEJ FORMIE… JEST JEJ ŻYWĄ ENERGETYCZNĄ CZĄSTKĄ , KROPLĄ ,CZYSTĄ ISKRĄ JEJ PRZEOLBRZYMIEGO OGNIA WIECZNEGO ISTNIENIA.

    Ludzkie knowania, walki o władzę, wszystkie paskudne intrygi , usiłowania zniszczenia TEGO OGNIA na Ziemi .. są żenującym pokazem ludzkiej głupoty, naiwności , posiadania mierności zasad moralno/etycznych.
    Takie zachowania prowadzą do unicestwienia tych, którzy podjęli się walki z ZASADĄ ISTNIENIA ŻYCIA dla swoich małych korzyści.. chociaż im mogą się one wydawać wielkie.

    https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

    Kiara.

    ps. Dodam tylko ,że skoro ten „żagiel” ma czas bycia w przestrzeni kosmicznej 1 miesiąc , to możemy mieć pewność ,że decydujące wydarzenie energetyczne zaistnieje WŁAŚNIE W TYM CZASIE!

 3. PROSTE TO KRYSTYNA MACIAG I WIELE ISTOT SWIADOMYCH DOKONALY TEJ ZMIANY =nad czym w/w pisze Kiara;;;Tak opowiadałem ale demoniczna..teraz po przeczytaniu twego posta z ciekawości biorę i mierze ten górę i się okazuje ze przestrzeń wibracyjna tej góry jest neutralna, to znaczy znajduje się na granicy pomiędzy normalny -światłość, czyli stan w jakim się wszyscy rodzimy na tej ziemi, myślę że to teraz człowiek duchowy będzie nadawał moc wibracyjną tej górze, dzięki za posta Kiara;;;; dodam tak kochani kazdy indywidualny szacunek sobie i uwolnienia siebie przenosi sie na przestrzen to MY jestesmy STWORCAMI =w moim odzczuciu trzymamy piolta dajac YES YES YES =tak tak tak intencji a energia dzial CUD ISTNIENIA =A TAK WIELU SIE TU NASMIEWALO CO PISALEM I BEDE ISAL bawmy sie cudem istniania!!!

Comments are closed.