Otwarte Forum Tematyczne – 15.03.2017

Zapis z wystąpienia Janusza Zagórskiego na otwarciu II Konferencji „Zdrowi Ślężanie” w Sobótce w marcu 2017 r.


W studio NTV spotkała się reprezentacja Komitetu Organizacyjnego i naukowego II Konferencji „Człowiek-Żywność-Zdrowie” w składzie: dr n. med. Sławomir Woźniak z Katedry Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, dr inż. Maciej Oziembłowski z Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu  oraz dr n. med. Ryszard Kacała z Katedry Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który wcielił się w rolę prowadzącego spotkanie. W audycji przedstawiono założenia i cele Konferencji.
Konferencja obędzie się w dniach 24-25 marca 2017 r. we Wrocławiu.
Więcej informacji: http://www.manfoodhealth.umed.wroc.pl/


6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 15.03.2017

   1. Mylisz się i to bardzo Rosja chce dominować /niewolić ludzi tak jak USA.Tylko funduszy brak i pomysłów na realizacje niegodziwych celów.Dlatego błagają USA o przyłączenie ponowne do gangu szabrowników/morderców .Rosja przyglądała się spokojnie plądrowaniu Libii,Iraku,Jugosławii .Mając taki arsenał nuklearny z łatwością mogła zablokować/zdusić jankeską niesprawiedliwość.Jednak interes /BIZNES BYŁ WAŻNIEJSZY NIŻ LUDZKIE ZYCIE.

   2. W LIBII KADAFIEGO, LUDZIOM tam żyjącym i mieszkającym zgodnie z ich wewnętrznym prawem, było tak dobrze, że my w EUROPIE MOŻEMY TYLKO SOBIE OTYM POMARZYĆ .

    oto dowód poniżej na to :

    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/libia-pograzyla-sie-w-anarchii-o-tym-sie-nie-mowi/1tss4

    SYRIA BYŁA NAJPIĘKNIEJSZYM KRAJEM NA BLISKIM WSCHODZIE ” perła wschodu ” Z WIELOMA ZABYTKAMI KLASY SUPER ŚWIATOWEJ I DOSKONAŁĄ INFRASTRUKTURĄ, a obecnie to zgliszcza i ruiny.

    Afganistan zanim nie zawitała tam ” DOBROTLIWA DEMOKRACJA ” produkował 30 RAZY MNIEJ hery, JAK MA TO MIEJSCE DZISIAJ, PO ” wyzwoleniu ” tego Kraju przez szatańskie siły.

    Irak był Krajem, gdzie mówiono o tym, że tam wystarczy pojechać na PUSTYNIĘ, włożyć palec w piasek W ODPOWIEDNIE MIEJSCE I TRYŚNIE Z PIASKU ROPA SAMA.

    A obecnie TEN KRAJ CAŁY CIĄGLE PŁONIE i masowo giną w NIM LUDZIE NA ULICACH I W ICH DOMACH.
    Pytam się gdzie wtedy była ROSJA.?

Comments are closed.