Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2013

Materiał zrealizowany przez NTV Warszawa.
Maciej Lisowski z Fundacji Lex Nostra rozmawia z Jerzym Żaczkiem – pokrzywdzonym przez bank.

Materiał zrealizowany przez NTV Warszawa.
Maciej Lisowski z Fundacji Lex Nostra rozmawia z Edytą Dzwonkowską, autorką książki pt.: „Oskarżony o korupcję”

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2013

 1. Szanowny Panie Januszu jaki jest sens rozmowy z zaślepionym, prymitywnym i znerwicowanym staruszkiem?? Nie mogę tego zrozumieć – no chyba że jest ro egzemplifikacja ciasnego rozumku osobnika skazanego na wymarcie w nadchodzącej erze.

 2. Witam,
  Otryk, człowieku o czym bredzisz?
  Sedno tego wywiadu nie w tym, kim jest ten Pan, którego bezpodstawnie obrażasz, ale w tym w jaki sposób działają instytucje finansowe w tym kraju i do czego są w stanie się posunąć, żeby uratować swój upadający tyłek.

 3. Witam.
  Otryk, człowieku co ty wypisujesz, na pewno jesteś jednym z tych co gnębią uczciwych obywateli tego kraju. Otryk, Ty byś nawet jednego roku nie przeżył, co ten człowiek przeżył i przeżywa w dążeniu do prawdy i szukania sprawiedliwości, mam uznanie dla tego człowieka, ze aż tyle wytrzymał i nadal dąży do prawdy, znam sprawę i człowieka, życzę mu, aby znalazł uczciwych ludzi w tym kraju, co by mu pomogli, bo tacy ludzie jeszcze są w tym kraju,Jerzy, życzę tobie zdrowia i wytrwałości i nie rezygnuj w dążeniu do prawdy, aby złodzieje, oddali tobie skradziony majątek.
  Hajasz Irlandia.

 4. Hajasz, podzielam twoją wypowiedż, znam metody urzędników, dla swoich przekrętów zrobią wszystko a takich OSZOŁOMÓW jak Otryk, mają na pęczki,aby uczciwych obywateli oczerniali ,to jest ich zawód .

Comments are closed.