Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2015

Kolejne spotkanie z Agnieszką Biernat i rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski o dość uciążliwej chorobie – łuszczycy.

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 15.04.2015

    1. Cała ta propaganda z marichujaną ma jeden cel ,uczynić człowieka nieszczęśliwym po przez krótko trwające doznanie wątpliwej błogości.Ja który jestem szczęśliwy z rzadkimi okresami depresji spowodowanej nie dotlenieniem mózgu i zanikiem Endorfin(siedzenie w domu) stanowczo odradzam innym każde inhalacji a w szczególności takie gdzie Endorfiny są NISZCZONE i zastępowane innymi związkami chemicznymi.Świerze czyste powietrze reguluje nas i dostarcza nam naturalnego szczęścia.Palacze czegokolwiek to zwykli lenie którym nie chce się spacerować, wybierają drogę na skróty,drogę donikąd albo w prost na statek kosmiczny.Oczywiście to drugie to uszkodzony mózg który z prawdziwym spotkaniem nie ma nic wspólnego, rozsypuje cały iluzoryczny świat w nie do poskładania kawałeczki własnych fobii,leków, omamów słuchowych itd.Czy naprawdę powietrze jest tak skażone że trzeba przypalać?:-)

  1. żeby zrozumieć co powoduje łuszczycę trzeba zrozumieć po co skóra zaczyna się w tak szaleńczym tempie złuszczać. Odpowiedź jest prosta. Organizm jest zatruty toksynami do tego stopnia, że wątroba nie daje już rady je usuwać i toksyny usuwane są przez skórę. Najczęściej wystarczy zmienić dietę, oczyścić organizm, pić dużo wody, przywrócić równowagę kwasowo-zasadową i choroba znika. Ważne żeby pamiętać, że najwięcej toksyn dociera do organizmu przez tzw. nieszczelne jelito, które jest tak cienkie że nie stanowi naturalnej bariery ochronnej. Po zmianie diety , usunięciu drożdżaków, toksyn, wyzdrowieniu jelit i oczyszczeniu wątroby choroba ustępuje natychmiastowo.

    1. Zgadza sie. Sam lata temu dostalem luszczycy prawdopodobnie po ugryzieniu szerszenia czy osy (nie natychmiast oczywiscie). To byla ta kropla ktora przepelnila czare. W sumie wtedy poczytalem troche w internecie i zaczalem zdrowiej sie odzywiac. Do listy dopisac trzeba jeszcze wyleczenie zebow. Przeszlo.

Comments are closed.