Otwarte Forum Tematyczne – 15.05.2017

14 maja 2017  w niedziele, tuż przed zakończeniem bardzo udanej imprezy „Festiwal Niezapominajki”  w Lubniewie w gospodarstwie „Wagnerówka” organizowanej przez znanych rolników ekologicznych Roberta i Krystynę Wagner przybył znany z kompetencji i odwagi cywilnej Dr Marek Bachański. Pan Marek zasłynął w Polsce jako jedyny lekarz podejmujący się w Centrum Zdrowia Dziecka pomocy dzieciom dotkniętym lekooporną padaczką. Stosowany przez dr Bachańskiego olej zawierający CBD dawał niesamowite efekty terapeutyczne. Jak wiadomo to było faktycznym  powodem zwolnienia go z pracy. Decyzją sądu wydawałoby się, że wróci do swoich obowiązków i ratowania dzieci, ale…
W tej sprawie Janusz Zagórski tuż przed odjazdem ekipy NTV z Lubniewa proponuje dr Bachańskiemu wypowiedź w tej sprawie.


W Lubniewie 14 maja 2017 – wspaniała impreza czyli ŚWIĘTO NIEZAPOMINAJKI – Podsumowanie Roberta Wagnera.


Wywiad Irminy Mrozowicz-Szmidt z Joanną Czarny o leczeniu traum w ramach audycji z cyklu  „Jestem zdrowy”.
Więcej na http://www.craniosacral.wroclaw.pl/


W studio NTV ponownie gościmy duchowego nauczyciela z Syberii – Luczisa, z którym rozmowę poprowadził  Janusz Zagórski. Tematem przewodnim rozmowy jest duchowy związek dwojga osób, tzw. duchowej pary.

LUCZIS jest duchowym nauczycielem nauki o Miłości i mistrzem Tantry Jogi.
Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny.  Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas.

Więcej na http://loveoflife.pl/pl/


130 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 15.05.2017

 1. sporo nowych teorii i nowych istot w NTV.PL = to piekne Janusz dziala i to widac oraz slychac tych co podpowiadaja dodae znanna kolezanke co mowi i przymierzu religi i polityki oraz co my tu komentujemy =komentuje po swojemu intersujace;;;https://www.youtube.com/watch?v=SA40hLhvhjU bawmy sie cudem istnienia

 2. WSPÓLNIE WALCZYMY O POLSKĘ WOLNA OD GMO

  PILNA, BARDZO WAŻNA INFORMACJA

  Jesteśmy oburzeni kompletnym brakiem woli politycznej reprezentowanym na spotkaniu 10 maja 2017 przez urzędników Ministerstwa Środowiska, którzy przez długi czas spotkania sprzeciwiali się uwzględnieniu naszej – strony społecznej – głównej propozycji poprawki (polegającej na wprowadzeniu zakazu upraw GMO).
  10 maja 2017 roku odbyło się spotkanie w sprawie projektu ustawy o organizmach i mikroorganizmach genetycznie zmodyfikowanych (druk 1424). Zgodnie z zaleceniami w zaproszeniu Ministra Środowiska z dnia 25.04.2017 na to spotkanie, strona społeczna przygotowała na piśmie i złożyła propozycje poprawek wraz z uzasadnieniem do ww projektu ustawy (opracowane (pro publico bono) przez Kancelarię Prawną Kaszyński Lewandowski i profesora Jacka Nowaka)

  Urzędnicy w MŚ powtarzali, że zaproponowanej przez nas/stroną społeczną/ głównej poprawki nie można wprowadzić, ponieważ byłaby niezgodna z prawem UE, nie podając konkretnych przepisów UE, który by to uniemożliwiały. Przypominamy, że projekt omawianej ustawy pozwala na tworzenie stref upraw GMO na terenie całego kraju.

  Jeszcze gorzej nas – stronę społeczną – potraktowano 11 maja 2017. W tym dniu o godzinie 10.00 dowiedzieliśmy się, że posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej powołanej do wyżej wspomnianego projektu ustawy, które miało się odbyć tego dnia o godzinie 14.30, zostało odwołane. W rozmowie telefonicznej z przewodniczącym podkomisji posłem Janem Dudą dowiedzieliśmy się, że powodem odwołania posiedzenia jest zmiana porządku posiedzenia Sejmu oraz potrzeba zaopiniowania zaproponowanych poprawek przez Ministra Środowiska i biuro legislacyjne Rządu. Uważamy, że należało wcześniej powiadomić stronę społeczną o odwołaniu posiedzenia, a nie rano, kiedy większość osób chcących uczestniczyć w posiedzeniu podkomisji była już w Warszawie. Ludzie przyjechali z odległych województw jak zachodniopomorskie, małopolskie czy lubelskie.

  UWAGA! Apelujemy do Was o wyrażenie stanowczego NIE DLA GMO poprzez 1. pilną wysyłkę listu i wykonanie telefonu do Ministra Środowiska

  prof. dr hab. Jan Szyszko – Minister Środowiska
  tel. (+48 22) 36-92-400, 36-92-222 info@mos.gov.pl ul. Wawelska 52/54
  00-922 Warszawa

  2. wysyłkę listu i wykonanie telefonu do Waszych posłów

  Z pozdrowieniami,

  Jolanta Dal, Gospodarstwo Rolne Ekoturystyczne OHANADAL, radna, podkarpackie
  Edyta Jaroszewska-Nowak, Ekoland o/Zachodniopomorski, prezes, gospodarstwo ekologiczne BIOEDEN, Solidarność RI o/zachodniopomorski
  Julian Rose, rolnik, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC Jadwiga Łopata, gospodarstwo edukacyjne EKOCENTRUM ICPPC, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel),
  Anna Bednarek, rolniczka, Best Proeko-CIS, prezes, śląskie
  Lena Huppert, Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT, prezes, mazowieckie
  Dr Jacek J. Nowak, em. prof. SW, niezależny ekspert, doradca ICPPC
  Jarosław Kusyk, gospodarstwo ekologiczne, zachodniopomorskie, Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO, wiceprezes

  KONTAKTY: Jolanta Dal, tel. 503 559 506 , jodal_76@o2.pl
  Lena Huppert, 502 085 840, lenahuppert@wp.pl Edyta Jaroszewska-Nowak, 609 645 386, edytaj66@tlen.pl
  Jadwiga Łopata, 33 8797114, biuro@icppc.pl
  Jacek Nowak, 887 027 862, jacek.nowak3@wp.pl

  1. W sobotę w Toruniu odbył się spęd pod nazwą „konferencja” Rydzyka i Szyszki. Jeden i drugi to typy z pod ciemnej gwiazdy. Niedobrze się robi czytając relacje obserwatorów tej „konferencji”
   Niedawno w Newsweeku były wypunktowane liczne dokonania Szyszki „dla dobra Polski” . Jeżeli tylko część tego jest prawdą, to w normalnym państwie, takim gadem powinien zająć się prokurator, tymczasem to coś dalej funkcjonuje w rządzie, działając zgodnie z „boskimi przykazaniami” jak twierdzi.

   1. Tomku , Dzięki Wielkie za muzę <3 :-).
    I wszystkie Twoje przemyślenia i ciepłe słowa .
    Wszyscy kiedyś byliśmy ślepi ale najważniejsze ze wielu juz nie jest . I ciagle szukamy prawdy . Bo od wieków jestesmy karmieni kłamstwami . Kłamstwa i zło musimy ujawniać żeby się inni mogli obudzić .
    Tomku , życie jest piękne pomimo wszystkich przeciwności i trzeba się nim cieszyć i dostrzegać piękno dookoła siebie i w innych ludziach . Podzielę się z Tobą odrobina tego piękna :-).
    Przylecialo dużo ptaków , hałasują radośnie na drzewach od wczesnego rana 🙂 . Kilka dni temu widziałam orła cesarskiego pierwszy raz w życiu , przepiękny ptak . W biały dzień przeleciał wolno przez podwórko i miałam szczęście być kilka metrów od niego i mu się przyjrzeć . A wczoraj widzialam łosia .
    Mam foto :-). Na jeziorze pływają dwa łabędzie . Wiesz ze gdy jeden zginie to ten drugi już do końca życia pozostaje sam ?.
    Mam nadzieje ze z uśmiechem powitasz dzień 🙂
    Bo ja się często uśmiecham czytając Twoje przemyślenia .
    Moc z nami Tomek 🙂

   2. Ty to masz fajnie AnonYm, ja czasem zobaczę zajączki u siebie… i głaskam wszystkie psy i mówie kici kici do kotków. 🙂 Zapewne fajnie być kobietą, mądrość macie w naturze, zawsze są cenne Wasze rady… zawsze wiecie co powiedzieć, zawsze. Ja nie mam aż takich fajnych przemyśleń, ale cieszę się baardzo, że się do nich uśmiechasz, ja uśmiecham się do Ciebie 🙂 I już nie całuję tylko też daję serduszko <3 niech te serca, będą naszą ostoją, w jutrzejszym dniu, dalszym życiu, nigdy nie możemy być pewni czy ktoś tutaj zostanie, czy może odejdzie, internet to taka rzecz, że jak już powiesz słowo, publicznie jesteś zobowiązany, zoobowiązana, do konwersacji, mi się podoba, jak mam styczność z kobietami, bo w życiu jestem sam. Ale nie narzekam, cieszę się, że jestem na NTV, czasem nawet adorowany, ale to Ty i Wy powinnyście być adorowane kobiety, jednak portal randkowy jest na portalu randkowym, tutaj wystarczy odrobina uśmiechu, którego sobie dajemy.. Dziękuję Ci, że jesteś taka piękna. Że się do mnie odzywasz. Odwdzięczę Ci się kiedyś, czekaj… 🙂 Buziaki <3 co mogę Ci teraz dać? prócz tego właśnie serca…. chciałbym żebyś przywitała jutrzejszy dzień ze zwierzaczkami, mogę być Twoim misiem 🙂 Żarcik, żarciki mi się trzymają zauwazyłem hihi…. fajne te ostatnie dni były z Tobą, Kiarą Gajusią i Majesticem, pełne wrażliwości co do mojej osoby, cieszę się również z każdego wypowiedzianego zdania, bo to oznacza, że mam o co się troszczyć, o kogoś kto troszczy się o mnie, jesteś to Ty i moi dawni znajomi z forum. Chciałbym też, żeby Ci się tutaj podobało, tylko jedyne co możemy dać to słowa, ale i duszę serce sie czasem czuje, a ja wiem że Ty je masz dla Wszsytkich, dlatego dziękujemy że jesteś, bądz….. 🙂 Cześć… <3 :-* ( a jednak był buziak) Hihi, musiałem Hihih nie byłbym sobą… 🙂 Dobranoc i do jutra albo pojutrza, po jutro chyba mnie nie będzie… Hejooo !!

   3. Gaja pisze:
    18 maja 2017 o 20:01
    „Świnki też lubią swój chlewik i bardzo im się tam podoba ????”.
    GAJA , WIESZ TO Z AUTOPSJI ? 🙂

   4. Qcyp „Kto Cię obroni Polsko ” Qcyp – czyli obrońca Polski na emigracji 🙂 ? Najpierw uciec z tonącego okrętu a potem patrzeć sobie spokojnie z brzegu i udawać wielkiego zatroskanego o losy Polski . Co za obłuda .

   5. O to mi właśnie chodziło a jednak Polska tonie.Czyli jednostka rowniez tonie/niskie wibracje.Wiec jak ja mam tam żyć/egzystować kiedy wszyscy są po uszy w smole???? ..Nie uważasz że cofną bym się w uniwersalnym rozwoju ŚWIADOMOŚCI.???? .Martwić/zamartwiać/umierać o to nie dla mnie.Tworzycie za dużo problemów Polacy ,nie ma w was prostoty .Np Lublin sobota wieczór, zmawiam sok z cytryny i Ukrainka już mi prawie go daje ale wyskakuje polska szefowa z wykrzywioną twarzą i mówi NIE.Następnie,przekazuje pracownicy że mogę pic tylko to co szefowa zarządziła,chociaż były cytryny i wyciskarka, zaproponowano mi sok z pomarańczy/lodu/kawę z automatu itd,wszystko inne tylko nie sok z cytryny, bo nie wiedzieli jak wbić na kasę ,po prostu żenada hihihhhihihhihi

   6. Gaja: Qcyp – czyli obrońca Polski na emigracji ???? ? Najpierw uciec z tonącego okrętu a potem patrzeć sobie spokojnie z brzegu i udawać wielkiego zatroskanego o losy Polski . Co za obłuda .
    -i tam się plawic tu korzystać lizac lody po co mu obowiazki, koszty i odpowiedzialność co za obłuda.

   7. Oj słabiutki/cieniutki ten Nicek ,czyżby cieniactwo powróciło ze zdwojoną siłą????

    cipcip ……………….

   8. jak się chwaliło cienictwo dorobiło się ze zwojoną siłą wraca z emigracji ??
    qqq…

   9. a za grabanicą nie ma VATu hihi hihi hihi 😛 …

    uwierzycie?

    dyndel to wszystko świśnie

    kahina

  2. AnonYm
   Chyba trzeba bedzie tez pisac na wszystkie You Tube i fora odnosnie GMO i Chemtrials .Szkoda czasu tutaj na pisanie .Widze , ze ludzie sie oswiecaja w inny metafizyczny sposob i zaczynaja oswajac z zakichanym niebem do tego stopnia , ze to staje sie niebezpieczne dla nszego zycia fizycznego i totalny mind control przyslonil im oczy na wszystko .Chemtrials i HAARP na to daje efekty powolnego atomu i zmiany struktury organicznego zycia . Oczywiscie oswiecajaca elita glebow w zatraceniu nie fizycznym widze , ze jest gorsza od globalistow .
   Jak powstal firnament kontrolujacy zycie na ziemi szczegolnie na tym wycinku Myslimy , ze bylo to dzialanie Infuzji jakiegos materialu z Pacyfiku i ta reakcja przenikania materialow czy nakladania miala podobne atomistyczne dzialanie .
   Nie jestem fizykiem i uzyli do tego technologi , ktorej jeszcze kurom w chiken pen nie rzucili na talerz . Pisalam kiedys , ze kazdy atomowy wybuch przyczynia sie do defragmentacji ludzkich soul i latwiej jest technologiom sztucznym boskim – swietlistych aniolow boskich dzialc to w roznych to plaszczyznach jak Gaja pisze nas kontrolowac poprzez rozszczepienia naszego soul w rozne to czasowe bzduruy . PLASZCZYZNA ZNACZY ASTRAL plaszczyzna jest wlasciwie miernikiem astrala wedlug mnie . I nie mam zamiaru niczego udwadniac fizyczka i mateatyczka nie jestem bo one zostaly stworzone do manipulacji w chiken pen .I bardziej sa zdolni do nich ci co maja wiekszy reinkarnacyjny programming Ja nie mam Ja czuje , ze to jest zguba i hanba dla naszej organicznej swiadomosci . Dlatego nigdy nie osmielilam sie nazwac , ze ziemia jest plaska ( Bo jakby byla plaska to by byla astralna bardziej ) Ziemia ma glebie i to dosyc duza i nie czasowa i plaszczyznowa poprostu jest ta glebia wszedzie . Ziemia nie jest plaska- flat ale wycinek jej pod firnamentem moze miec forme zblizona do plaskowyzu .
   Druga sprawa alternatywa wogole nie mowi o chemtrials a przeciez z tym idzie dewjaca i patologia zaburzajaca pleci , brak odpornosci nawet na ugryzienie malego komara i choroby przedewszystkim ukladu oddechowego i ukladu nerwowego .Robia to stopniowo i bardzo rozmyslnie . Najpierw genetyka potem grupy krwi , potem choroby rozne mutujace ludzkie cialo . Atomowe wybuchy w kazdym cyklu reinkarnacyjnym .Religie i odloty na niebo . Koncentracja nad komputertem oswiecenia ( wlaczajac religie new age i nie tylko astrolgia ,magia spirytualna i bledne przekazy tez ) – pedofili i gwaltach na niewinej strukturze finezyjnej kreacji organicznej i niezwykle kreatywnej . Dlaczego sie to stalo , ze pare kiedys istot ( prawdopodbnie organicznych )zapragnelo miec w intencji swojej kontrole nad organiczna inteligencja i zaczelo wykorzystywac jej material do kreacji swoich zabawek Zaczelo tez kreowac swojaj alienacje w swiatlo niebianskie ha ha ha i Tak Powstal Pan wieli BOG kreacji . I my jestesmy laleczkami do zabawy i nie tylko . Syntetyczna swiadomosc nie ma czucia -wspolczuwania sie w organiczny material dlatego nawoluja ludzi do nie emocjaonalnego dzialania i ciagle i ciagle nawoluja do nieczynnego dzialania i wewnetrznego spokoju Wszystkie nauki hinduizmu reptilianskiego sa zwiazane z przygotowaniem dobrego materialu w tym kierunku .
   Teraz Chemtrtials razem HAARPem do manpulacji ludzkim cialem i mind poprzez tez poprzez pogode i rozne chemiczne srodki uzywane w jedzeniu I GMO .Popatrzcie uwaznie jakiej to defragmentacji swiadomosci ludzkiej chca dokonac i swietnie im to idzie Bo nawet tutaj jestescie wpuiszczani w kanal lecac w jeden kanal leczenia nie widzac drugich . Religia i New pozytywizm byla i ma tworzyc przykrywke dla ubogich nie kumajacych minds .
   Mlode pokolenie jest stracone .
   To pisze z czucia a staram sie tylko czuc a potem myslec .

   Wczoraj dzwonilam do Pana od szamba .
   Powiedzial mi ze juz nie jezdzi bo mu calkiem pluca wysiadly .
   Zauwazylam jak przyjechalam do Polski , ze wszyscy kochaja duzo chemi w lazienkach Czyszcac je do obsesji . Ja mysle , ze lepiej miec normalna szaro mydlana lazienke niz sterylnie biala atrape pruderii ludzkiej czystosci .
   Czystosc jest aspektem soul a nie lazienki i lsniacego smierdzacego prania syntetycznym na wskros proszkiem do prania spierajacym wszystko , ktory jak czuje u ludzi to mnie odrzuca antyorganiczna zakala .

   1. Kalina , zgadzam się z Toba ze to strata czasu .
    I podpisuje się pod reszta Twojego komentarza .
    Tylko nie potrafię zrozumieć ze ludzie którzy maja rodziny , dzieci
    odfrunęli tak daleko w ” rozwoj duchowy ” ze los najbliższych jest im całkiem obojętny . Ze swoją obojętnością przyczyniają się do tego ze przyszłość ich rodzin i dzieci stoi pod znakiem zapytania .
    Bo pomysl jak inaczej wyglądałaby sytuacja gdyby tysiące ludzi zaprotestowało przeciw ZŁU temu czy tamtemu .
    Przecież prawdziwy rozwój duchowy nie koliduje z humanitarna postawa człowieka , a wręcz przeciwnie .
    Pozdrawiam Ciebie
    i przy okazji Majestica 🙂
    Tomek , 3maj się 🙂

   2. Już jesteś nasza AnonYm :* powodzenia w dochodzeniu prawdy, też się podpisuję pod słowami Kaliny, szkoda, że tak długo byłem ślepy Dzięki Wam dziewczyny to wszystko ma sens, ale nie poddawajcie się, co do informacji na tym forum, wszędzie jest dobre miejsce, na tych gadów od GMO , Chemtrials, Pedo i Haarp. Dziś już nie mam głowy, cały dzień zleciał nad komentarzami i spacerkami, wymęczyło trochę mnie to, ale 3 majcie się Wszyscy, a prawda nas wyzwoli, dlatego dzielmy się nią, tu i tam, może kogoś oświecimy, kto ma wpływy. Nie poddawajcie się Kochane. !!! Moc z nami, kolorowych… aaaaaaaaa właśnie. AnonYm „Muzyka naszego DNA” https://www.youtube.com/watch?v=Iphx2PU_sqs i Kalinka, bo się nie doczekam Jezzu, puszczam Ci melodyje na pianinie, przyjemnych łowów…. https://www.youtube.com/watch?v=OGMJ2b-3eCk jeszcze cos dla Kiary…. 😉 https://www.youtube.com/watch?v=foDgTn2CS-o Sesia, pamiętam Jessie Ware bardzo dobrze, śpijcie smacznie !!!!!!!!

   3. Obojętniejąc to nie indyferentyzm.Indyferentyzm to ignorancja.
    To właśnie wasi najbliżsi rodzina mężowie/znajomi /zony/ dzieci itd są bierne ,gdyby było inaczej porzucili by Matrix w jednej chwili .
    Zresztą kto z kim przystaje takim się staje.Musicie z nimi współżyć/istnieć bo nic innego nie znacie.Nieświadomie stworzyciele życie sobie i tak to ciągniecie,,wozy drabiniaste”hihihihihihihihihi

   4. AnonYm pisze:”Tylko nie potrafię zrozumieć ze ludzie którzy maja rodziny , dzieci
    odfrunęli tak daleko w ” rozwoj duchowy ” ze los najbliższych jest im całkiem obojętny ” będzie lament gdy będzie za późno , nazwijmy to tragedią armagedonem , przez lata skutecznie niestety wyśmiano ośmieszono i wylansowano teorie spiskowe jak wymyśl nawiedzonych , cześć internetowych i nie tylko debili uwierzyło w taki stan , pamiętam boje toczone z tymi parchami i do dzisiaj tak jest w pozostałych dziedzinach żadne argumenty nie docierały i nie docierają jedynie akademicka poprawność , bo za tym stoi kasa kariera itp,można i to zrozumieć , ale co stoi na przeszkodzie mieć drugą nawet twarz , gdzie można by zgodnie z sumieniem przynajmniej wspierać alternatywną działalność na rzecz ocalenia następnych pokoleń właśnie swoich dzieci wnuków ? społeczne zaangażowanie jest nikłe , licznik audycji Live niemal ten sam każdego dnia ,ilosc Komendacyjnych , Czuwających niemal ta sama , i co jakiś czas jakieś trollownie i sabotaże się zjawiają . GMO Chemtrials to jest Jawne Ludobójstwo , pamiętam przed wielu laty jak wyodrębniano geny rożnych żyjątek i robiono takie genetyczne hybrydy z roślinami , chodzilo o osiągnięcia na tym polu , gdy osiągnięto cel fakty te wyciszono jak w każdych dziedzinach zresztą , dzisiaj do końca nie wiemy co jest będzie w produktach spożywczych a co najgorsze jakie nieodwracalne skutki nastąpią , bo to co wiemy to zapewne wycinek tej lodowej góry który już jest honorem . Chemtrials dla przypomnienia Wszystkim zmodyfikowano już dość dawno dysze rozpylające robią „piękne baranki ” jest lepsza koncentracja trucizn a to daje „efektywność” no i efekt końcowy jest bardziej „naturalny” optycznie . teraz Joanna pisze:”typy z pod ciemnej gwiazdy” to pozoracja pola walki dla moherowego elektoratu po belzebubach niczego dobrego się nie spodziewajmy , pamietajmy że zawsze jest odwrotnie wtedy ocena będzie idealna ,Qcyp pisze:”Obojętność ignorancja indyferentyzm” po co tyle tego ? to jest przyzwolenie inaczej pozwolenie i koniec debaty „najbliżsi rodzina mężowie/znajomi /zony/ dzieci ” Qcyp Sumienie zobacz ile ludzi nim operuje ? jednostki ! reszta to NO HUMAN przeprogramowane mózgownice zastanawiam się nieraz w jakim świecie ja żyje gdzie są Ludzie ? to nawet nie można powiedzieć zezwierzęcenie , bo to ubliża Zwierzętom .Dzięki AnonYm za merytoryczne i wyważone komentarze oraz Pozdrowienia ,dla Ciebie Serdeczne jak zawsze Pozdrowienia Moc z Nami

   5. to tylko moje zdanie. ale faktycznie świat jest w okowach kontroli wszelakiej. trzeba wreszcie się odnaleźć a żeby to zrobić trzeba wreszcie zerwać te kajdany

    niech myślą że oszalałam, haha

 3. w/w komentarzu /slucham w tej chwili / w rozmowie Dorota i Agnieszka przekazuje wam wszystkim proste podpowiedzi jak ogarniac siebie / jezyk moich dzieci/ pracowac ze soba aby zyc cudem zycia i cudem istnienia =ktore slowa ciagle wpisuje zyczac wam wszystkim abyscie postarali sie i tym cudem zyli =slucham pieknych melodi zamieszczonej przez Gaje =dziekuje i zamieszczam ponownie na moja wielowymiarowa istote dziala wspierajaco ;;;w celu aktywacji szyszynki ???? Buziaki ???? https://www.youtube.com/watch?v=uBcKoNCHRh8&index=1&list=RDuBcKoNCHRh8
  i dodam co mowi Agnieszka ” im bardziej szanujesz ,kochasz siebie ufasz =wyznaczas pewne granice mowi trzy tematy =milosc+ bliskosc + zaufanie =bez zadnej ingerencji innych w ciebie =bawmy sie cudem zycia i istnienia , kolega Luczis przekazuje intersujacy temat zwiazkow a Agnieszka poglebia ten temat podajac swoje ujawnienia i odkrycia i dzieli sie polecam te dwie niewiasty.

 4. pierwsza cz. o cudzie zycia i istnienia znakomicie Agnieszka i to co Janusz ciagle odkrywa ze swymi rozmowcami piekny instruktaz =podpowiedzi jak zalatwiac swoje sprawy i jak kreowac wow polecam wszystkim ;;; chetnym proste metody =potwierdzam mowi o przeprogramowaniu i to co pisalem tu wielokrotnie =a teraz Gaja robi znakomicie ;;;https://www.youtube.com/watch?v=fXBSLzoWlII =bawmy sie cudem zycia i istnienia

  1. Janie Piotrze , ludzie na Tytanicu tez się bawili gdy tonął – to taka analogia .
   Żeby się bawić to trzeba być żywym .
   A żeby być żywym to trzeba zadbać żeby nikt nie zatruwał jedzenia nam i naszym dzieciom . Bo cud istnienia się zakończy dla wszystkich .

  2. jan piotr kutereba Dziękuję Ci za ten link . Pani Agnieszka mówi bardzo przystępnie i ciekawie . Mam cichą nadzieję , że chociaż kilka osób zechce się nad tym zastanowić i przemyśleć to – o czym Ona mówi . Pozdrawiam Cię Jasiu bardzo serdecznie 🙂

  1. Jasiu – to jest piękne . Buziaki dla Ciebie Kochanie i dobrego dnia 🙂 Niech to będzie Twój własny, piękny dzień , który sam sobie – wieczna boska Istoto wykreujesz 🙂 Trzymaj zawsze połączenie z Wieczną Egzystencją. Ja zawsze wyobrażam sobie , że chodzę w snopie Boskiego Światła – Światła Wiecznej Egzystencji , które wypełnia i otacza wszystkie struktury molekularne mojego ciała – bo wtedy czuję się bezpiecznie i w wewnętrznym błogostanie i czuję się nietykalna . Natomiast brak tego światła i błogostanu następuje / w moim odczuciu/ wtedy , kiedy dzięki gadającemu umysłowi , tracę/tracimy na chwilę kontakt z Wieczną Egzystencją , odgradzając się od Niej własnym umysłem, jak parasolem .

 5. Przepraszam, ale dajecie jakieś materiały z 14.05, a z konferencji o ‚Fatimie’ z 13.05 nie dało rady zmontować? Nawet jednego wystąpienia?

  Bądźcie poważni.

   1. Prosił cię ktoś o zdanie? To co się wtrącasz? Dobranoc.

 6. Co nam daje regularna relaksacja:

  Zredukowanie poziomu stresu
  Zredukowanie poziomu stresu nie tylko pomoże Ci poczuć się lepiej, ale poprawi też Twoje samopoczucie i zdrowie. Kiedy zrelaksujesz ciało i umysł poczujesz jak fala odprężenia rozpływa się po Tobie. Stres i napięcia znikają, a w to miejsce pojawia się dobre samopoczucie i uczucie lekkości.

  Rozluźnione i odprężone ciało.
  Regularna relaksacja pomoże Ci pokonać stres i zrelaksować ciało. Rozluźnione i odprężone ciało zwiększy Twoją odporność na choroby. Serce i układ nerwowy ulegną wzmocnieniu. Będziesz miał więcej energii na co dzień.

  Uzdrowienie i odnowienie ciała.
  Badania potwierdziły, że odprężone ciało i umysł zwiększają zdolności do samouzdrawiania organizmu. Relaksacja pomoże Ci wyzwolić stres i odblokować naturalne zdolności organizmu do samouzdrawiania. Dolegliwości, które dotąd dokuczyły Ci nagle znaczną znikać. Ciało zregeneruje się.

  Zrównoważysz swoje życie emocjonalne.
  Słuchając codziennie sesji relaksacyjnej możesz stworzyć dla siebie miejsce spokoju i równowagi tzw. wewnętrzne refugium. Będziesz mógł wracać do tego idealnego miejsca wypoczynku, kiedy będziesz potrzebował chwili odpoczynku i równowagi. Zauważysz, że w ciągu dnia będziesz zrównoważony.

  Będziesz zasypiał szybciej i spał głębszym snem.
  Relaksacja wyciszy Twój umysł i pozwoli szybciej obniżyć częstotliwości mózgu na fale Alpha.
  Stan Alpha to stan zrelaksowanej koncentracji. W tym stanie szybciej zaśniesz, a sen będzie zdrowszy i głębszy.

  Redukcja bólu.
  Wiele przykładów pokazało, że kojąca muzyka relaksacyjna może obniżyć poziom bólu. Kiedy nauczysz się relaksować głęboko to przekonasz się, że możesz kontrolować natężenie bólu i często siłą swoich myśli obniżać ten poziom.
  Lepsza koncentracja w pracy.
  Słuchanie pewnych rodzajów muzyki sprawia, że mózg potrafi lepiej koncentrować się na zadaniu, które wykonuje. Szczególnie muzyka barokowa ma właściwości pomagające w nauce i koncentracji.

  8. Intymność i Tantra.

  Słuchanie muzyki relaksacyjnej zwiększają doznania erotyczne. Jest to związane z właściwościami mózgu. Mózg jest wprowadzany w pewien stan, gdzie intensywniej odczuwasz bodźcie cielesne.

  A zatem wybierz swój sposób na wyciszenie i zapomnij o stresie. Zaprzyjaźnij się z harmonią i poznaj nową jakość swojego życia. Wszystkiego… spokojnego …

  1. „Regularna relaksacja pomoże Ci pokonać stres i zrelaksować ciało. Rozluźnione i odprężone ciało zwiększy Twoją odporność na choroby. Serce i układ nerwowy ulegną wzmocnieniu. Będziesz miał więcej energii na co dzień.”

   ..ja kutba.. nie wiem czy mas swiadomość ale naganisz poluciowemu do ucieczki od siebie,..ucieczki w relaksy, od tego czegoś, teraz właściwie ci najważniejszego co się w tobie zestresowało i potrzebuje twojej pomocy a nie porzucenia,.. ucieczka w relaksy nie rozładuje ale mocniej załaduje nierozpoznanym, niepoznanym i nieprzerobionym łajnem, któe zalęgło się w tobie i jest tobą, .. ucieczka od siebie w relaxy, od swych problemów, strachów, lęków, traum i stresów to ulga tylko chwilowa, a wieki narastającego cierpienia, strachu, i coraz większej niewiedzy i bezprzytpmności,.. czas, jego zasłony tak jak przestrzeń ma swoją cenę…. a wystarczyła chwila spokoju , uwagi i pomyślunku by poznać siebie i swe dziury w chili gdy były najświeższe i gotowe do rozeznania i rozplątanie,.. ale relaxy som takie urokliwe i cudne.

   1. ..że o trzeźwości, przytomności, rzeczowości i krztyny stanowczości nie wspomnę,..ah relasi jak łone som pikne i doble,.. jak relaksiują,.. jak piknie zamulają i zkopują niskowibracyjne zle,.. i jak łone moć wiblują i jak od zlego cudownie uwalniajom.. oh relsi, oh ciudne i wiśiko wiblacyjne bezegowe lelaksi..

   2. ..lewa noga, plawa noga, plećki, sija, i ćudnekwilowe fiołki fikołki,.. a na wiećność nie fijołkowy ciołg, ..cio trza że wsie wsio se na odwyrt..a lucio się cieszy,..ma pełen dobra garnek, a przez garnek ma też coraz cięższy czołg..do coraz cięższych prac..

   3. co prawda to prawda vv oj prawda ..

    jednak też jest czas siewu i czas zbioru, czas na pracę i czas na odpoczynek, tym bardziej że jak to mówią, pracy nie przerobisz w tym przecież zawsze… jak mi to powiedziała matka gaja życie jest nieustanną lekcją.. gdzie dodam od ciebie wiele trzeba by olać, a nie uciekać.. i można odpocząć, a nawet tu mam nadzieję zażartować sobie nie otrzeć się o herezję jak wszystko robiąc dobrze, tak i znaleźć (dać sobie) czas nie tylko na pracę i odpoczynek ale i na zabawę, tak zabawę bo po prawdzie wszystko mniej męczy kiedy jest w zgodzie z sobą swym duchem i jest zabawą i tak jak co dnia, warto też znaleźć czas na smaczny sen… a jutro dość ma swoich zajęć. wszystko ma swój rytm, pory dnia i nocy, poru roku, etapy życia.

    dobry twardziel z ciebie 🙂

 7. Prawda /na dzisiaj/ jest niestety taka , że TO MY SAMI ,DZIĘKI NASZEMU OGRANICZONEMU I WCIĄŻ GADAJĄCEMU UMYSŁOWI /który stale gada,gada i gada, tworząc w nas stale jakieś mentalne dramaty / – JESTEŚMY PADLINOŻERCAMI NISKICH WIBRACJI !!!!!!!!!!!! NISKIE WIBRACJE – TO NAJBARDZIEJ SPOWOLNIONE WIBRACJE a więc w stosunku do wyższych poziomów egzystencjalnych wibracyjnych /wyższych wibracji/ , TO niestety MARTWA PADLINA !!!!!!!!! Tak wiec jesteśmy MARTWI i pozostaniemy nadal martwi , dopóki tego nie zrozumiemy i nie zaczniemy wreszcie podnosić swoich wibracji , co oznacza wyciszenie gadającego umysłu /wypełnionego dramatami/ chociaż przez chwilę w ciągu dnia , oraz dostrzeżenie krystalicznie -czystej Boskiej Egzystencji w sobie i wszystkich bez wyjątku istotach z jakimi mamy w danym momencie interakcję .

  1. Nie mam i mieć nie będę żadnych interakcji z nikim.Mogę mieć tylko i wyłącznie z subtelnym albo przynajmniej równym drganiem/wirem świadomości ,reszta to regres który niczemu nie służy.Powtarzanie tych samych lekcji nudzi mnie.
   Zaiste jesteście martwi za życia i szczerze wątpię abyscie porzucili wszystko i wszystkich,przekroczyć horyzont zdarzeń i zebrać ta ,,boską”energie, bezpowrotnie opuścić ZIEMIE.
   BOŻE TEN POLSKI JĘZYK TO HYBA JAKIŚ ANALFABETA /DZIKUS WYMYŚLI, ZERO PROSTOTY HIHIHIHUHUHUHUIHU

   1. Qcyp Gdybyś miał naprawdę interakcje z wysokimi wibracjami i sam nimi na co dzień emanował – to by cię już tutaj /w tych niskich/ dawno nie było 🙂 Tak wiec twoje wzniesione opowieści , można spokojnie , między bajki włożyć 🙂

   2. przetłumaczyłam twój wpis na język mojego czucia

    nie przejmuj się qcyp, jeśli to dla ciebie coś znaczy to ja cię rozumiem i miewam podobnie, trzymaj się..

   3. SIĘ MASZ POJEBIE
    czy to coś znaczy,zważywszy że tylko wyszyłem na kawę…….
    ciekawe a byłem butach hihihihiihihihi

   4. ok następnym razem w ramach mojej wolności dostaniesz paralizatorem na kiju

  2. Śmiesza mnie wzniesione Qcypy/ i cypopodobne , które mięska nie jadają , bo takie oświecone , ale już BOMBA ATOMOWA , która przyniesie niewyorazalne ludzkie cierpienie , ludzkie tragedie , zniszczy i wybije miliony ludzi to /wg nich/ MOŻE BYĆ !!!!!!! To już było i to dzięki takim jak wy , ale marzy się wam dalej „powtórka z rozrywki „. Niedoczekanie wasze i waszemu zakłamaniu . /ps. nie oznacza to oczywiście , że jestem za jedzeniem naszych braci -zwierząt /

   1. Jesteś za wszystkim aby ten chory zdeprawowany świat trwał a ty i twoi najbliżsi w nim. O nie doczekanie wasze.Jak się wkurzże to zrobię taką kreAKCJEę zw was wszystkich załatwię. GRA SKOŃCZONA hihihihihihihihihihi

   2. Qcyp Pocałuj mnie w „nos” 🙂 Nie strasz , nie strasz , bo się ……. a na pieluchomajtki , pewnie cię jak zwykle , nie stać 🙂

   3. tak trzeba zerwać kajdany, nie da się tego zrobić mailowo z dołączonym bukiecikiem niezapominajek…

  3. „Prawda /na dzisiaj/ jest niestety taka , że TO MY SAMI ,DZIĘKI NASZEMU OGRANICZONEMU I WCIĄŻ GADAJĄCEMU UMYSŁOWI /który stale gada,gada i gada, tworząc w nas stale jakieś mentalne dramaty / – JESTEŚMY PADLINOŻERCAMI NISKICH WIBRACJI !!!!!!!!!!!! NISKIE WIBRACJE – TO NAJBARDZIEJ SPOWOLNIONE WIBRACJE a więc w stosunku do wyższych poziomów egzystencjalnych wibracyjnych /wyższych wibracji/ , TO niestety MARTWA PADLINA !!!!!!!!! ”

   …gaj,..w końcu się czegoś naucz i stań się człowiekiem dziewczyno..

   http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-10-05-2017/comment-page-1/#comment-107251

   ..czy to jest za trudne dla ciebie..i tylko dlatego chcesz dorównać do naganiaczy..
   .. a żeś jest już od dawna gadającą trzy po trzy martwą,zżerającą swego ducha..nie znaczy żeś jest straconą.. ale miej litość ożyj..znormalniej i przestań żreć z w sobie co jeszcze pozostało duchem..nie daj się pożreć świetlistym naganiaczom..

   1. przecież to beton beto-nowy wyznawca religijny, ona się nigdy nie zrozumie i nie posłucha, co dziennie ryje w betonie te swoje mantry żeby przypadkiem nie wyblakły. nic nie ma, nic nie rozumie, nic nie czuje, nic nie wie, tylko poleruje tą swoją betonową płytę z betonowymi fiszkami / odnośnikami do swoich stadnych ogólnych mantr…

    mogła by posłuchać … kogoś kto na przykład by spalił jej księgi, skasował jej mantry na nośnikach wirtualnych, przepisał historię, zatarł w świadomości społecznej w ogóle istnienie poprzednich naganiaczy i zajął ich miejsce, najlepiej jeszcze używając tych samych słów kluczowych, wytrychów i okoliczności, prostując jedynie stosownie co górą co dołem, co dobrem, co myśleć, co czuć, jak postrzegać i za kim iść w zaparte jak barany bo katedra się nie myli… i jej nowe pudła

    ale zaraz 🙂 co ja piszę, przecież oni tak właśnie zrobili, nie pierwszy raz zresztą i zawsze w dobrej wierze bo dla szalonych zawsze szaleństwo jest bliższe i lepsze i wszystko postrzegają na opak, wszystko spaczą i wypaczą, odwrócą do góry nogami a głupieją tym bardziej im bardziej ktoś chce im pomóc… bo już są totalnie ogłupiali i tym bardziej polerują swe betony by się nie okazało że już dawno stracili grunt i nic nie rozumieją…

    tak, rozumiem to vv ..

    myślę sobie że najlepiej zostawić ich w spokoju, albo posłać do ich domu = eksmitować do piekła. próba tłumaczenia tylko ich nakręca i zaognia sytuację a jeszcze się taki nie narodził kto kazał by dębowi rodzić wilcze jagody. choć właściwie to tak właśnie jest, dąb musi udawać że rodzi choćby liście herbaty bo inaczej go zmodyfikują by jeśli owocował to bez pestek i zniewolili świat i stała się ziemia siedliskiem wilków w owczych skórach więc skrywaj swe serce bo inaczej będą walczyć do ostatniego człowieka by zniszczyć ziemię jak swoje piekło

    tylko ci co są tu z bogiem mogą to zmienić mieczem ognistym, ale muszą ich kłaść jak łany chwastu pod napalmem jak bomby nuklearne aż zostanie garstka tych jacy odziedziczą ziemię. ale hordy i to wypaczyć planują i pójść szukać kogo by tu zabić kto jeszcze im nie uległ…

    – milczeć? zginiemy wraz z matką terrą.
    – działać rozsądnie i próbować ich przekonywać? zginiemy, wraz z matką terrą
    – wyrwać ich bez warunkowo i rzucić w ogień jak chwast? przetrwamy i odsuniemy ich panowanie na tysiąc lat. bo na pewno wrócą przy pierwszej sposobności. ale może my już będziemy wiedzieli jak się z nimi nie negocjuje nowej demonicznej kreacji.

   2. już nie raz widziałam jak przykładowa aja coś zrozumiała, dotarło coś na chwilę. na przykład ostatnio szafowała cytatami z opiewającymi wieczną ex-zystencję. mnie nie uwierzyła i dobrze, ale dałam jej linka z tuby uznanej wiki, no nie spodobało jej się co tam przeczytała, nie było to zgodne z jej wyobrażeniem o ciamciaramci i zaczęła wyraźnie unikać tego słowa w przyszłych cytatach. myślę sobie, o uczy się jest nadzieja. ale za kilka dni widzę wysyp wpisów o wiecznej ex-esencji i jak to wspaniale nie istnieć i być ex i poza. myślę sobie, no tak wyprała se mózg znowu i zapomniała.

    nic bardziej błędnego z mojej strony. to było wyrafinowane działanie by inni nie dostrzegli co całkiem świadomie robi, a wymówki nie ma… po prostu odczekała w nadziei że inni zapomną o truciźnie w jej lepkich cukiereczkach, podejrzewam że wilki definicję exystencji w wiki też zmienią a właściwie jestem tego pewna to tylko kwestia czasu.

    to jest wyrafinowane działanie z premedytacją, nie jakaś tam naiwność, oni tylko liczą na naiwność i wcale im nie przeszkadza że kryją się pod nieświadomością innych o ich przebiegłości i konsekwencji w działaniu. działaniu zespołowym na wielu frontach, by zwodzić, odwodzić od prawdy że terra jest dobra i piękna, że człowiek jest dobry i nie musi wcale być ulepszany ani odejść z naszej planety, że bóg jest dobry i że my nie potrzebujemy nic prócz wiary w siebie i zrzucenia kajdan wszelakich jakimi się sami daliśmy skuć… ale oni głoszą ex-esencję i budowę nowego a wyparcie się siebie ja i ego aż do upragnionej śmierci i wolności od podłego boga, do tego jak palce jednej ręki naganiają dziękując sobie na wzajem za swoją pracę, czy to przypadek? to nie przypadek, to wojna na niebie i ziemi w czasie kiedy najeźdźcy z innego świata są zagrożeni…

    to nie naiwność, nie niewiedza o celu swego działania i nie ma tu sensu wyjaśniać im co robią bo świetnie wiedzą co jak i po co robią i na jaki efekt liczą w jak największej liczbie…

    naiwnością jest myśleć inaczej, a nawrócić / zawrócić z tej drogi na zatracenie i ex-terytorializm to oni się mogą tylko i wyłącznie na pięć minut dla oka pod toporem kata.

    niestety tak to wygląda

   3. nawet piękne imię gaji mi perfidnie odebrali bym nie mogła tak nazywać terry, a kupą gruzu i piachu dla mnie nie jest jak człowiek to nie mięso

    i to tym perfidniej że osoba jaka sobie przywłaszczyła to cne imię gaja na-gania do odejścia w bardziej rozwirowaną i zapadłą materię, pod pozorem świetlistości, nienawidzi mojej gaji a zasłania się miłością i jest w tej nienawiści bezwzględną.

    plugawi imię mojej matki gaji. czy to przypadek? nie wydaje mi się że sobie taki pseudonim obrała ta co nie chce tu być a sławi ex-esencję w punkcie niebytu, nie bez czas i bez miejsce do jakiego odwołuje się całe stworzenie sobie swobodnie płynąc na fali boskiej lubości swej oblubienicy… o co to to nie przypadkiem

   4. w jeszcze większy dysonans, mocniej i szybciej…

    źle mnie kiedyś zrozumieliście, zapomnijcie o moich naukach, ostygnijcie, okrzepnijcie proszę, usłyszcie siebie i siebie posłuchajcie o siebie tu odnajdźcie jeśli mogę tylko prosić jeśli to nie naiwność z mojej strony…

    na prawdę nie chciałam wam tego zrobić

   5. zawsze chciałam żyć na mojej umiłowanej gaji / oceanii / terra a nie na wrogiej kupie piachu i ziemi.

    tylko o to mi chodziło

   6. „Świnki też lubią swój chlewik i bardzo im się tam podoba ????”

    ..na pewno,..pytałaś je,..czy powtarzasz słowa przewielceoświeconego głodomora, dręczyciela rzeźnika świnek,..
    ..miej litość głośno mniłosna..

   7. więc potwierdzasz gaju, że nasza oceania ci się nie podoba tu i teraz w całej swej wspaniałości i chcesz by jak najwięcej osób poszło za twoim guru złodziejem ciał jaki swojego ciała już nie ma i przyjść tu nie może inaczej jak kradnąc.

    potwierdzasz że zrobiliście z tego miejsca chlewik, by mieć rację i życie ludziom tu uczynić w tym celu nieznośnym.

    a na świnkach to ty się nie znasz, one nie chcą upaść w jeszcze świetlistsze odloty. one chcą i lubią żyć i pożyć i skakać i poryć i pograć się i cieszyć… tu i teraz, same sobie chlewu nie zbiły… i nie lubią go, ale lepszy chlew niż rzeźnik mówią…

   8. sesia i sesiopodobne niskowibracyjne Smakoszom niskich wibracji , uprzejmie dziękują za ich wzniesione do dołu – jedynie słuszne „prawdy”. Ja idę swoją drogą a wy smakujcie dalej tego niskowibracyjnego bagienka , które wam tak odpowiada i które tak wychwalacie . 🙂 🙂 🙂

   9. a co jest nisko a co wysoko?

    co jest jakie zależy od punktu odniesienia (każdy wie że, chińczycy chodzą na głowach i strzelają rakietami w duł) i jest kwestią nazewnictwa.

    czy nie wiesz że materia jest najwyższym wyrazem ducha? i za razem oblubienicą. a ty nawet nie chcesz dokonać regresu, zresztą materia nie musi go dokonywać by być bliżej ducha bo jest z ducha, .. ty chcesz zwinąć wszystko, wszystkich do stanu kiedy ich jeszcze nie było, by nie było nikogo kto jest wyższym wyrazem ducha niż taki jeden zawiedziony? … długo by pisać w jak bardzo absurdalny i bez szans powodzenia kanał chcesz wpuścić wielu, obiecując program pięćset plis, paszport buty i nowy windows 7 na dyskietce

   10. ktoś coś wspomniał raz czy dziesiąty o podniesieniu świadomości w tym samoświadomości. o tym jak się ze starego wyłoni nowa zienia i nowy człowiek, że stare rzeczy przeminą, że i że… i wiele jeszcze użył obrazowych przykładów żebyście to lepiej zrozumieli i uwierzyli w siebie, zrzucili stare okowy i uczynili ten świat wolnym od najeźdźców

    a ktoś z tego zrobił bilet do nibylandii, by was pogubić i zwieść i owszem możecie sobie mieć swoją nibylandię, tylko się nie zdziwcie kiedy się okaże nie lżejsza a cięższa niż poprzednia. a tu w lżejszej ponieśliście porażkę a dupę i olewactwo i nieudacznictwo, oraz chęć uciekania od siebie i problemów ze sobą zabierzecie bo chyba nie planujesz zostać herosem i boginią skoro tu płaczesz jak nienawidzisz wszystkiego i z niczym sobie nie poradzisz…

  4. „milczeć? zginiemy wraz z matką terrą.”

   ..nie zginiemy i to jest ten cud upadku ludzi,..ludzie upadają, a świat i ciała w które upadają jest nadal boski i piękny,.. pamiętam gdy przestrzegałem przed upadkiem w materię , ..gdy przestrzegałem przed atlantydzkim,.. ale to były tylko moje strachy, bo piękna tych nowych ani widziałem , ani przeczuwałem widział on,.. stary wredota.. i zapewne będzie tak i teraz,..ja jestem tępak, chciałbym chronić przed nowym,.. a łon nie chroni, stara kutwa wie że będzie dobro i piękno w nowym,..o terrę się nie martw, ona zósemkuje, stary mówi należ się jej..a kto bedzie chciał zósemkuje wraz z nią,.. ale ja po jakimś czasie i tak zejdę w nowe, ..tak już mam, takim se je wredny, że lubia siem uczyć i lubia badać i badać się, czy j se je jeszcze bardzo dobry. jak to wie stary zgred… bardzo dobrym nawet w nowym,..lubia starego i lubia jego wredny eter , łone wredoty mnie wciąż zaskakują,.ale nim zejda,.. se ciut odpocznę na zósemkowanej terzrze ,.. myślę że będzie można na niej obsadzić, co najmniej kilka stolików,..a jak nie będzie to zejda se w nowe wcześniej z nudów..zejda i benda znów szukał se drogi wyjścia z tego niby wg mnie gorszego nowego ,.. ja, je to moc wredny nawyk..ale ja tak mam i tak lubia.. trza czymś wypełnić swą wiecznoć,.. lucia czarusia głodomora nie lubia,..on je cienki w brydża..

   1. ..zresztą on tylko z głubszymi od siem,..j tylko głodomor i tylko żer mu w gluwce.. gupi zły śtiukiścz..

   2. „wyrwać ich bez warunkowo i rzucić w ogień jak chwast? przetrwamy i odsuniemy ich panowanie na tysiąc lat.”

    ..ja se,..ale łone som wieczne,.. stray głupi zgrd tak se wydumał w swej dobroci,.. że nawet czołgowa głupota nie je w stanie ich wykreślić,.. bendom tylko se bardziej gupie i nieprzytomne czołgi,.. bez paliwa bo zbiornik garnek i wiećne w nich paliwo lucio im juś dawno wykradł,. gupi lucio , gupie łone i gupie ich garnki..

   3. „definicję exystencji w wiki też zmienią a właściwie jestem tego pewna to tylko kwestia czasu… jest wyrafinowane działanie z premedytacją, nie jakaś tam na”

    ..ty se je moć mondra,.. ty wykladla i poźnała luciowy przepiś na gotowanie źiab.. oj lucio umkła ci z siśtemu,.. zwaziaj bo ciem terra łona ókotóje..terra se to juś moć wredna babai moć egoiśtka,..juści taka se jak luda..
    .. no dobla, ale trza juś mi se ucić budowy ciołgu,.. widać nowe bendzie moć ciołgowe..

   4. heeeee.. 🙂 moć goń-sie-niciowe te n-owe
    a lucioowych to ja się nie bała i nie boję 😛

    mam nadzieję że jednak nie, kiedy se, się troszkę od tego zgiełka odsunę..? a jeśli jednak, to budowa czołgu mi nie jest też obca 😉

    ..ja to bym se najsmaczniej na terze poleżała plackiem, ale jak znam siebie to nie wytrzymam i pójdę zobaczyć kto i w jakiego to brudza tam se gra…

   5. ps. rozmawiałam dziś z terrą. że aż tak wspaniała i mądra, … cudownie.

   6. jak bym se tak plaćkiem leziała i odpoczywała grzejąc się w słonećku. a oni se tam grają w jakiego znowu brudzia? ale komy by się chciała wstawać? ja się tyle napracowała już, to se chociaż na to drzewo wpełznę może lepiej zobaczę… rozdział pierwszy wiersz pierwszy…

    sorki to tylko te moje niesforne skojarzonka i poczucie huzmoru 😉 serio ktoś może zgasić światło? 😀 😀 😀 😀 😀

    ten wpis to żart, miał być śmieszny, tato mi niczego nie broni zobaczyć kogo chcę oczkami, … jejkuu

   7. ” Gaja pisze:
    19 maja 2017 o 09:22
    sesia i sesiopodobne niskowibracyjne Smakoszom niskich wibracji , uprzejmie dziękują za ich wzniesione do dołu – jedynie słuszne „prawdy”. Ja idę swoją drogą a wy smakujcie dalej tego niskowibracyjnego bagienka , które wam tak odpowiada i które tak wychwalacie . ???? ???? ????”

    Gaja , im wyżej powibrujesz tym Twój upadek będzie boleśniejszy 😀
    Zderzenie tak odlotowego uduchowienia z realiami świata w którym żyjesz zaboli mocno któregoś dnia , oj zaboli .
    No , chyba ze nie ma w Tobie ludzkich uczuć a jest tylko wgrany program .

   8. AnonYm Zastraszanie „owieczek” , to był do tej pory , najskuteczniejszy sposób manipulacji nimi . Na szczęście ten program zastraszania przestał działać , więc nie strasz , nie strasz – bo się zes ….rasz :))))))))))))))

   9. toż to jest nawet fizyka, bardziej wirująca i wyżej wibrująca względem punktu spoczynkowego materia wyzwala większe siły wzajemnych oddziaływań i większe naprężenia i jest cięższa a nie lżejsza. cięższa aż do zapadnięcia się w czarną dziurę / dupę = niżej z wyżej

    psychologicznie jest furią, stresem, hałasem, hukiem…

    i analogicznie odwrotnie. to co wyciszone, spokojne, swobodnie się przejawiające na fali tego jakim jest świat i jak se wibruje to jest swoboda, lekkość, zdrowie, a jeśli to jeszcze troszkę wyciszyć to zaczyna się rozpływać i wznosić więc mniejsze wibracje = wyżej i lżej

    psychologicznie, jest spokojem, ciszą, lepszym z sobą i bogiem niezaburzonym kontaktem …

    więc podnosić wibrację by tu ezo nauki to kardynalny błąd, nawet w kwestii zbliżenia się do punktu odniesienia czytaj ezo zero. bo przecież i tak każda fala jak by wysoko i szybko nie falowała i tak musi przejść przez ten punkt w każdym swym cyklu przejawu. a im wyżej i mocniej tym mocniej się przejawia i głębiej zapada bo jest cięższe i już.

 8. witam =witamy co jest rownoznaczne /jeszcze mam trudnosci aby we wszyskich oklicznosciach poslugiwac sie „MY” / najwiecej energi potrzebowalem na tlumaczenie tym leniwcom??? ha ha ha task kochani zaczynam i ten temat odpowiedzialnosci i dobrowolnych wyborow ciagle i swiadomie tym cudzie istnienia „MA” =kazdy te narzedzia bez wyjatku =”LENIWIEC ” =to okreslenie takim osobom ktore wybieraja inne przekazy i dzialania???. Powtornie SZACUNEK JANUSZOWI I NTV. PL = jak wiele bylo komentarzy zupelnie bezasadnych na temat Janusza i NTV.PL = bylem pierwszym tak mi sie wydaje kiedy zwracalem na to UWAGE tu na FORUM !!! i piszac bezposrednio do Janusza, bylo to przed DWOMA LATY??? =czytamy teraz a czytam was wieksza czesc waszych komentarzy i O DZIWO BRAK JEST TAKICH POLITYCZNIE NAPISZE USZCZYPLIWOSCI /a byly to wpisy bardzo obrazajace GODNOSC I SZACUNEK JANUSZA ZAGORSKIEGO i NTV.PL / PO CO TO PISZE ===znajda sie zapewne wopisy =NORMALNE W TYM MROWISKU ??? ha ha ha =majaca inne zdanie np. jak KOD??? ===;;;OTOZ pisze to bo to BARDZO WAZNY ELEMENT TEJ PUZZLOWEJ UKLADANKI??? SZACUNEK SAMEMU SOBIE I INNYM ===TO PODSTAWOWE PRAWO KOSMICZNE ISTNIENIA ZYCIA !!! niech kazy kto przeczyta to ROZWAZY TE PARE ZDAN =i jezeli poslugujemy sie odwrotnoscia co wiekszosc naszych Polek i Polakow robila i nadal w r tych bzdurnych programach tkwi to??? mamy wajnych kolegow z tej INNEJ BAJKI =co tez przytoczymy wszystkie te kochane mwedia przez ponad 100 lat raczyly przekazami tzw. ” prawd” ktore staly sie tzw. ” FAKTAMI” =w niektorych Istotach =stad ich nazwa ” LENIWCE” = I przytocze ta grupe zabawowa ” KOD” i kodziarze =kochani moi mam ich w swojej grupie rodzinnej tych moich bliskich siostr i braci / bylo nas szescioro tyle Maria cudowna niewiasta wydala / i z pelnym szacunkiem to ich wybor i ich doswiadczenia . MY robimy swoje i to cieszy taki wlasnie drobny przyklad ” SZACUNEK ” TO PIERWSZY STEPS DO WOLNOSCI OSOBISTEJ!!! =wczoraj podalem link cudownej rozmowy i przekazow AGNIESZKI i Doroty =pytam kto ogladsnal wszystkie 3 czesci /a jest to INSTRUKCJA OPARTA NA FAKTACH =podpisujemy sie obiema rekoma i przekaz taki sam =w ostanim tygodniu podawalismy inne instrukcje tu na forum =kto przeczytal = wiem ze GAJA = znow poleca komentarze roznych 2LENIWCOW” ??? coraz zadziej zwracam na to uwage i to jest dobre = bo gdzie uwaga to i ENERGIA !!! = tak sam ponosilem trud uczenia i dzwigania innych /smieci/ =az zdalem sobie sprawe ze to jest IDIOTYZM ??? tak wszelkie misje i inne zabawy to idiotyzm??? =wiemy ze zdrowy i zrownowazony CZLOWIEK = niesie z siebie i widac jak posluguje sie mysla,slowem ustnym i pisanym do siebie i INNYCH =PO CZYNACH POZNACIE =stad te powiedzonko istnieje!!!, ateraz przytocze wpis kolezanki =KALINY= Kalina pisze:
  17 maja 2017 o 06:14
  AnonYm
  Chyba trzeba bedzie tez pisac na wszystkie You Tube i fora odnosnie GMO i Chemtrials .Szkoda czasu tutaj na pisanie .Widze , ze ludzie sie oswiecaja w inny metafizyczny sposob i zaczynaja oswajac z zakichanym niebem do tego stopnia , ze to staje sie niebezpieczne dla nszego zycia fizycznego i totalny mind control przyslonil im oczy na wszystko .Chemtrials i HAARP na to daje efekty powolnego atomu i zmiany struktury organicznego zycia . Oczywiscie oswiecajaca elita glebow w zatraceniu nie fizycznym widze , ze jest gorsza od globalistow . i skomentuje newsem =KALINA yes yes ,yes byl taki premier i co z tego wyszlo??? przyszla mi namysl szydlo??? ha ha ha znowu posluzylismy sie zabawkami tych innych naszych kolezanek i kolegow??? =jezeli mozna to dlaczego nie ??? zaoszczadzamy mnostwo zbednych doswiadczen??? a teraz Kalina fajna dziewczyna szczera i czuje rozumie to co moja ziemska elektryczna czesc!!! wg. mnie brak jest calosci „OBRAZU” = BRAK TU = CUDU ISTNIENIA /to okreslenie to nasza nazwa magnetycznej wibracji ???/ ci co wiedza to wiedza /i tak sporo juz nastukalismy=bawmy sie cudem zycia i cudem istnienia ;;; i tu zacytuje kolejnego kolege;;;
  AnonYm pisze:
  16 maja 2017 o 16:17
  Janie Piotrze , ludzie na Tytanicu tez się bawili gdy tonął – to taka analogia .
  Żeby się bawić to trzeba być żywym .
  A żeby być żywym to trzeba zadbać żeby nikt nie zatruwał jedzenia nam i naszym dzieciom . Bo cud istnienia się zakończy dla wszystkich .
  TAK WIEM OGLADALEM TEN FILM I TA BAJKE ??? =ogladalismy rowniez inna filmowa bajke =”JAMES BOND” =pytanie do Anon Ym /co za ksywka =to okreslenie z wiezienia = wy tu macie co za „NIK”/ A TERAZ DOJRZALEM aby wwszystkim ulatwic kontakt ze mna prosimy napiszcie do mnie COKOLWIEK CHCECIE ???=ZAPRASZALEM GAJE =wielokrotnie podajac moj e=mail abysmy wspolpracujac =prosze oddzielic od sorry handlu wymiennego ??? co sie tutaj dzieje ??? wspolpraca w naszym odczuciu i zrozumieniu to :::::: po zaspokojeniu SWOICH PRAGNIEN I MARZEN =DZIELENIE SIE Z INNYMI BO TYLKO TAK MOZNA NADWYZKE PRZEKAZAC BEZ ZADNYCH = uzaleznien typu „””oczekiwanie , sluzba, wizja , ideea, pomoc , itd.itp. ci co wiedza to wiedza =tak jak kukulki =ptaki spiewaja bo to tylko umieja =kochaja cieszac sie bedac wdzieczne cudom ISTNIENIA. Otoz kukuli gdzie teraz mieszkam kukaja mi na tym domie gdzie jestesmy od rana do wieczora ,sa tez inne ptaszki O DZIWO =mimo KALINY czarnych wizji ??? sa jeszcze wrobelki ,szpaki ,sikorki i tzw. „””MEWY” =brak mi polskiego okreslenia sa to duze inteligentne ptaki tu gdzie jestem w UK. w tym cudownym miejscu /anglikow i szkotow sprzedawano przed 200 laty do USA po £ 5 / jak ta cudowna rzeczywistosc sie zmienia ??? byc moze doczekamy sie ZYCIA BEZ MONEY I BEZ ZABIJANIA ZWIERZAT I LUDZI ,BEZ WOJSK ,BEZ POLICJI , BEZ RELIGI ,BEZ SADOW I RZADOW ORAZ PRAW I OBOWIAZKOW =to takie nasze skromne marzenia w tym cudzie zycia z przyjaemnoscia i radoscia wizualizuje ten stan i polecam wszystkim wolnym bo tylko wolny czlowiek z wyboru jest stworca . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ok. tym co dotrwali podaje obiecany e- mail j.kutereba@wp.pl =piszcie tzw. papier elektroniczny zapis wszystko przyjmie bawmy sie CUDEM ZYCIA I CUDEM ISTNIENIA= z szcunkiem sobie i wam wszystkim jan piotr kutereba

  1. jan piotr kutereba Dziękuję Ci Jasiu za zaufanie w stosunku do mojej osoby , ale z trudem ogarniam codzienne obowiązki. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i przytulam mocno do serca.

 9. Qcyp – czyli obrońca Polski na emigracji ???? ? Najpierw uciec z tonącego okrętu a potem patrzeć sobie spokojnie z brzegu i udawać wielkiego zatroskanego o losy Polski . Co za obłuda .

  Nawet nie wiesz jak ciężko jest na emigracji. Murzyny/araby/wilki itd a ty piszesz o jakimś spokojnym brzegu.???? ?
  https://www.youtube.com/watch?v=8eG5-uoT91o

  1. Qcyp A kto ci broni wrócić do naszej kochanej Polski ? Właśnie kwitną pachnące bzy i kasztany – więc może zrób coś wreszcie dla siebie ? 🙂

   1. Ależ ja wróciłem/wracam, tylko przygotowania troszeczkę muszą potrwać. Wszak nie godzi się abym ja wzniesiony i uduchowiony chadzał z jakimiś nieszczęśnikami.Przygotowujie sobie Zycie takowe jakie wiodłem dotychczas,no moze lepsze ,wszędzie słodka woda,jedzenie prosto z wałów no i moze nawet mirabelki obrodzą w tym roku hihihihihhuihihihui

   2. Domek/krzywda/zarobić/dorobić/Polska,stabilność,bezpieczeństwo to nie dla mnie.Kto raz pozna PRAWDĘ ten zawsze będzie w akcji/ruchu aby uchwycić/złapać ten moment choćby na chwile,jednocześnie wiedząc że jest to nie uchwytne.A wiec wszystkie drogi prowadzą do PRAWDY CZEGO I WAM ŻYCZĘ………..hi…hi….hi…..hi…..
    https://www.youtube.com/watch?v=BYOE_b4aYD0

   3. „wszystkie drogi prowadzą do PRAWDY”
    NIE!
    CEL NIE UŚWIĘCA ŚRODKÓW!

   4. „wracam, tylko przygotowania troszeczkę muszą potrwać.”
    hmm tu przygotowania wy-rachowanie jednak, a tak się rozpisywał o swojej spontaniczności lekkości hihihi

   5. Majestic Co jest dla Ciebie prawdziwym skarbem w życiu ? Kieszeń pełna pieniędzy , luksusowy dom , Maserati – a może po prostu , kochający i życzliwi ludzie wokół Ciebie ? Czyli ludzie o otwartych sercach – gotowi pomóc Ci w każdej trudnej sytuacji i otoczyć opieką , kiedy zajdzie taka potrzeba ?!

   6. Sympatyczna ,wzniesiona Gaju, Prawda to kraina bez dróg. Żadna organizacja, żadna religia, żaden nauczyciel nie mogą do niej doprowadzić. Ludzie patrzą na świat przez pryzmat swoich myśli i swojej przeszłości. Tym samym jesteśmy niewolnikami myśli i czasu. Myśl jest zawsze ograniczona i nigdy nie odpowiada całkowicie rzeczywistości, prowadzi więc do cierpienia. Świadomość uczy odróżniania tego, co rzeczywiście jest, od tego co na ten temat myślimy i w konsekwencji do prawdziwej wewnętrznej wolności. Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.

    Jiddu Krishnamurti
    A wiec ten starzec ma tyle wspólnego z Prawdą co Goebbels.
    Miliony podążały za jego propagandą i gdzie ich to zaprowadziło????
    ŚWIADOME jednostki nie popełniają błędów,czas zweryfikować,wytężyć umysł i serce ,czy aby nie podążam drogą propagandy???? Pozdrawiam Gaju,, oby twój ,,słoń” wieńczył trąbą w gorze.,,

   7. sadhu: „Wszelkie autorytety, religie, ideologie powodują jedynie budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych. Tylko świadomość i obserwacja pozwalają dostrzec ich iluzję.

    Jiddu Krishnamurti ”

    oto właśnie podpieranie się autorytetem (Qcypnym :))) „budowanie kolejnych fałszywych konstrukcji myślowych” moralność kalego :)))))

   8. Gaju wyrywasz z kontekstu doskonale wiesz że bylem w bibliotece Akaszy , gdzie otrzymałem 20 mil zł i wszystko odmówiłem ! znasz takiego drugiego ??! Jestem jeden z niewielu który niema łańcucha Astralnego znasz kogoś podobnego ? niczym się nie chwale bo już dawno o tym tutaj pisałem ,i wyrosłem z indywidualnej kreacji już dawno , cieszy mnie gdy inni są szczęśliwi gdy sprawiam komuś radość , a wyzwolenie milionów istnień jest poświeceniem bo to kosztuje osobistą energie ale mi nie szkoda , bo na tyle jestem uświadomiony aby móc spojrzeć na całość z góry ,kiedyś pisałaś że polityką się nie interesujesz i jest ok ale niema czegoś takiego jak „polityka ” jest proces kompletnego zniewolenia i trzeba umiec to rozróżnić , a obojętność pamiętaj Gaju to przyzwolenie widzisz i idziesz dalej cierpienie i zagładę zostawiasz innym tylko dlatego aby Ci czegoś nie ubyło ? Pamiętaj Ziemia to Wspólny Dom , Dom zniewolony , i gdy nawet Twoja energia będzie twarda i błyszcząca jak diament to i tak runie z całością której nie wspierałaś , prawdziwy świat to świat wspólnoty niema w nim moje twoje , nawet niema hierarchii wszystko jest jednością , i podobnie teraz w obronie przed destrukcja i zagładą , w sumie indywidualizm to wygodna rzecz ale zapewniam że jest to bardzo zwodnicze .a o emigracji Gaju to mało wiesz chyba , znam wszystkie pokłady i aspekty emigracji ludzi każdego pokroju i nacji religii itp .na krajowym podwórku ma to różne oblicza „””kochający i życzliwi ludzie wokół Ciebie””” powiem Ci że nawet do tego służy , bo milionom ludzi pozwoliło właśnie takimi być , uważasz że dla hecy jest emigracja ? niekiedy to ostatnia deska ratunku aby się nie stoczyć na dno , ja jestem wystarczajaco dobrym obserwatorem aby nic nie powiedzieć w tym temacie . Pozdrowionka Gaju

 10. potwierdziłeś wszystko o czym pisaliśmy tadeusz, i robisz to już świadomie, na zasadzie ja wam pokażę, drwię z was. i tak będzie jak każe mi mój tajny pan i pośle wielu na zatracenie. to twoja intencja…

 11. Jak Qcyp wroci to by trzeba bylo zrobic zlot forumowiczow gdzies na jakims gruncie .
  Piwko, Jazz ,pork i baranie chopsy po australijsku i salmony norweskie i scalops z poludnia + prons +morele kwazne z Hiszpani i papryka nadziewana z Jugoslawi Moze dobre pomidory bysmy sprowadziali z Grecji i oliwa z Krety na zagryche z winem francuskim albo dobrym UZO albo moldawskim sikaczem w gorszym wypadku ziemniaki z popielnika .
  To wszystko powinny przebic
  BRITISH MEAT PIES :))
  i kapusta kiszona w bigosie .

   1. Tak no to przylec zabierz to wszystko ,nawet nie masz pojęcia co piszesz .Ale może pomożesz/

 12. Maski już opadają i to szybciej niż myślimy….. CO TO JEST Long Island…. myślę że każdy doskonale wie… to główna amerykańska basa syntetycznej inteligencji .. druga jest w Kalifornii Dolina Krzemowa.

  Wyczerpuje im się energia zgodnie z przewidywaniami związanymi z podnoszącą się wibracją LUDZI i ziemi…. potrzebują niższej mocy z poziomu fioletu…..
  chyba nikt nie ma wątpliwości ,że pasmo fioletu ( pominąwszy aspekt manipulacji mózgiem i podświadomością ) ma dużo niższą wibrację od bieli i złota…

  Oni chcą energii o fioletowej wibracji…. dlaczego tej chcą? Dlaczego mieszkająca w Kalifornii Krystal 28 manipuluje informacją …. w środ Polaków?

  Wszystkie projekty przejmujące dzieci i tworzące z dzieci już dorosłych uzależnionych mentalnie i fizycznie niewolników do wszystkiego pochodzą z Long Island.. to zarówno nieżyjący Max Spiers jak i Swerdlow i wielu innych osób.

  Czy cyborgi naprawdę LUDZI MAJĄ Z A IDIOTÓW???
  Chyba jednak tak.
  Bo, co to jest antyczna postać Yaldabaoth?

  Yaldabaoth jest rodowa nazwa bogini Tiamat ……. Tiamat.. inaczej GAJA.. ZIEMIA…
  a zatem z kim walczy syntetyczna inteligencja z ENERGIĄ DUCHA CHRONIĄCEGO ZIEMIĘ I CAŁE BIOLOGICZNE ŻYCIE NA NIEJ!

  DUCH/ENERGIA pradawnej Tiamat otacza ochronnie sobą Ziemię szczególnie w czasie od życia Jezusa ta ochrona jest wzmocniona bo zostało nam dane około 2000 lat na rozwój duchowy.
  Ci co są w obrębie ziemi ( pod nią nad nią i na niej ) nie mogą jej opuścić do tzw. końca dziejów czyli sławetnego „WYDARZENIA”, które nastąpi.
  A, zatem czy jesteśmy w więzieniu…. nie JESTEŚMY W STREFIE OCHRONNEJ, której nie mogą przekroczyć inne cywilizacje i te pozytywne i te negatywne… nikt nie ma prawa z poza ziemi ingerowania w nasze decyzje, pomimo,że siły negatywne usiłują bardzo używając podstępu i przemocy i wszelakich fałszywych informacji .

  TIAMAT/ Yaldabaoth/ Gaja nie dopuści do zniszczenia naszej ochrony .. kto usiłuje zniszczyć JEJ płaszcz ochronny dostanie zwrot swojej przemocy o wiele bardziej wzmocniony…. nie radzę ponownie próbować!

  Czy tak się już stało.. o tak i to nie jednokrotnie.. ale o tym nikt nas nie poinformuje.. wszak to jego klęska…. , jednak jakieś info przenika.. chociaż nie w bezpośrednim prawdziwym wydaniu.. ale jednak…

  Nie mogę teraz wejść do materiału,żeby wstawić cytat .. jest blokada forum…Opiszę sama ..otóż wedle informacji Kobry ziemia otoczona jest przez zabezpieczająca ją cywilizację o najwyższej mocy i etyce od mniej więcej czasów Rzymskich…
  Czasów Jezusa… „statkiem sferycznym…” który uniemożliwia wyjście i wejście w jej obszar oraz ingerencję w życie na ziemi cywilizacjom poza ziemskim….. To jest energetyczny płaszcz nie do przejścia i nie do przebicia w żaden sposób.

  Nasi „bohaterowie” …syntetyczna inteligencja wraz ze swoimi skorumpowanymi zwolennikami usiłowali najnowszą bronią do walki w kosmosie przebić to zabezpieczenie… strzelili ( mówią że w 2014, a opublikowali info w grudniu 2016 jak dla mnie stało się to w grudniu 2016,razem ze śmiercią Królowej Elżbiety, która jest ukrywana) efektem strzału było odbicie się strzału od sfery ze zwielokrotnionym zwrotem mocy. Zniszczenie bazy wojskowej i śmierć większości tamtejszej załogi.

  Oczywiście dokonały tego cyborgi.. syntetyczna inteligencja , która za wszelką cenę chce pokonać zabezpieczenie energetyczne YALDABAOTH/TIAMAT/ / GAJA.. krętactwo, oszustwo i podstęp to ich dewizy życia…

  Potrzebują energii od LUDZI ( sami jej nie mają) z tego powodu wymyślają coraz to nowe tematy medytacji przez które wyłudzają tą energię… to jest ich ostatnie tchnienie.. ich jeszcze chwila być… z nadzieją że…

  Syntetyczna inteligencja chciała naszymi rękoma zniszczyć nasze naturalne zabezpieczenie, tak jak mózgami przejętych i zmanipulowanych strachem , presją oraz wszelakimi korzyściami naukowców, tworzy się nowe technologie wykorzystywane przeciwko LUDZIOM….
  Może już wystarczy….

  Teraz dopiero publikuje się info. że ziemię otacza zabezpieczenie
  „Tiamat – w mitologii babilońskiej bogini-matka, personifikacja słonych wód oceanu, należała do pierwszego pokolenia bóstw. Apsu – partner Tiamat kojarzony był natomiast z wodami słodkimi.

  Tiamat była matką młodszej generacji bogów, zabita przez Marduka, który z jej przepołowionego ciała utworzył Ziemię i sklepienie nieba. Z jej głowy i piersi zostały stworzone góry, natomiast z jej oczu wypłynęły Tygrys i Eufrat[1].

  Jej walka z Mardukiem została opisana w eposie o stworzeniu świata Enuma elisz.”

  „Naukowcy wreszcie odkrywają sieć plazmową, która rozciąga się we Wszechświecie:
  .
  http://earth-chronicles.com/space/waves-are-found-that-go-through-the-cobweb-of-the-universe.html
  .
  Co jest doskonale opisane tutaj:
  .
  http://unifiedfractalfield.com/cosmogenetics/
  .
  Dipole Repeller [odpychacz dwubiegunowy – wolne tłumaczenie], jedna z największych struktur toroidalnych we Wszechświecie jest sektorem tego Wszechświata z lokalną grupą galaktyk w jej środku i dwoma płatami o przeciwnej biegunowości rozmieszczonymi poprzecznie w obu kierunkach. Jest to kosmiczna stacja oczyszczania pierwotnej anomalii z Ziemią w jej centralnej pustej strefie. Dipole Repeller jest kosmicznym dynamo, które energetyzuje proces Przełomu Kompresji:
  .

  „Medytacja Fioletowego Płomienia dla Long Island i Yaldabaoth

  „16 Maj 2017 Możliwość komentowania Medytacja Fioletowego Płomienia dla Long Island i Yaldabaoth została wyłączona

  by krystal28 in Kobra, Techniki Medytacyjne
  By poprawić efektywność medytacji dla Long Island i Yaldabaoth zdecydowaliśmy się połączyć dwie istniejące medytacje i ustanowić jedna nową codziennie o 2pm GMT (16.00 w Polsce) . Dzięki temu możemy zjednoczyć moc medytacji pracowników światła ze Wschodu i Zachodu.”

  Ponieważ mocno poprosili o energię „miłości”… nie jestem nie czuła.. otworzyli mi drzwi działania..

  Postanowiłam im ją przesłać osobiście i będę to robiła przez cały miesiąc.

  Z tej samej energii najwyższej wibracji , która zabezpiecza ziemię tworzę energetyczne kule, którymi otaczam wszystkie osoby /syntetyczną inteligencję , ich grupy w każdym miejscu na ziemi i te miejsca.. szczególnie Long Island i Krzemową Dolinę… co nie znaczy,że kogoś pominę… wszyscy, to WSZYSCY.

  Tej częstotliwości energetycznej nie da się ani obniżyć, ani użyć w celu krzywdzenia kogoś….

  Kiara.

 13. cd… Blokada.. czy ochrona…..


  BLOKADA UKŁADU SŁONECZNEGO

  William Tompkins: Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak: wiemy, że istnieją różne pojazdy, niektóre tak naprawdę są pustymi w środku planetami, które przemieszczają się w galaktyce i monitorują tych dobrych i tych złych, wojny oraz ludzi wykorzystujących innych ludzi na różnych planetach. Półtora roku temu jedna z nich zaparkowała w pobliżu naszego Układu Słonecznego.

  Obrazek

  I od półtora roku tam się znajduje. Ten pojazd jest całkiem duży, na jego pokładzie znajduje się ponad 2000 różnych pozaziemskich cywilizacji, które obserwują i monitorują. Wszystko monitorują od czasów Rzymskich, a nawet wcześniej.

  Zablokowali istoty pozaziemskie tutaj się znajdujące – pod powierzchnią w jaskiniach – przed ucieczką i nie pozwalają ich kumplom na dołączenie do nich.

  Rozumiem, że mają dwa cele. Jeden z nich to zniwelowanie problemu ze Słońcem.

  Słońce jest żywe. Rozumiecie? Gwiazdy są żywe. Wiem, że jest to trudne do zaakceptowania. I one mają humory. Nie chcę tego za bardzo komplikować, ale musimy powrócić do centrum Galaktyki.

  Co tam się dzieje?

  Obrazek

  W porównaniu do tych wielkich (galaktyk) to w naszej Galaktyce nie jest za wiele gwiazd, jednakże Słońce w pewien sposób wpływa na wszystkie gwiazdy.

  Obrazek

  Jeśli Słońce „kichnie”, wpłynie to na całą komunikację – radio, elektronikę, na wszystko.

  Obrazek

  Jest więc grupa ludzi – jeśli można ich tak nazwać – którzy usiłują zniwelować te efekty by poziom katastrof oraz zagrożenie dla ludzi i planety były mniejsze.

  Łatwo to na nas może wpłynąć. Nasze zachowanie może się zmienić. Możemy być bardzo dobrymi Republikanami, ale z jakiegoś powodu zmienimy się i staniemy się tymi drugimi.

  Obrazek

  Istoty znajdujące się w tej Sferze nie zgadzają się ze Słońcem. To jest jedyna rzecz, z którą się nie zgadzają.

  Bardzo niepokoją się Reptilianami, którzy mogą zaimplementować sytuacje nie akceptowalne dla ich sposobu życia i to musi zostać skorygowane.

  Już od dłuższego czasu musieli się przyglądać, że zobaczyli jak ta mała planeta Ziemia ma już dość i trzeba to naprawić.

  ********************************************************************************************

  DW: To było naprawdę interesujące – wychodzi tu tyle współzależności. Nawet nie wiem od czego zacząć.

  CG: Pełny zestaw informacji.

  DW: Na początku powiedział o obiektach rozmiarów planet – co dla ludzi z wewnątrz uznawane jest teraz za powszechny fakt – w których podróżują różne gatunki Istot Pozaziemskich i monitorują inne układy słoneczne.

  Jak uważasz, dlaczego je monitorują?

  CG: Najwyraźniej są to grupy, które przemieszczają się z jednego układu gwiezdnego do drugiego, a nawet galaktyki i monitorują rozwój różnych światów oraz czy nie interweniują jakieś grupy z zewnątrz… chodzi o politykę non-interwencji jak w „Star Treku”.

  DW: Jak Pierwsza Dyrektywa.

  CG: Pierwsza Dyrektywa.

  DW: Powiedział, że te obiekty-planety sprawdzają czy dochodzi do wojen i czy zachodzi jakaś niesprawiedliwość. W pewnych przypadkach mogą podjąć odpowiednie kroki zachowując Pierwszą Dyrektywę.

  CG: Tak, ale nie w sposób, który otwarcie by ingerował w życie mieszkańców danej planety, której chcą by rozwijała się samodzielnie.

  DW: Z tego co mówi to uważa on, że jedna z tych Sfer zaczęła podejmować tu działania.

  CG: Donosił o tym wywiad. Wydaje mi się że już o tym kiedyś informowałeś, kiedy jeden z twoich informatorów doniósł ci, że tego typu obiekt pojawił się w latach ’80-tych – ogromna dostrzegalna sfera – i krąży wokół różnych planet.

  DW: Tak, nazwali ją „Poszukiwaczem”. Jej bulaje miały 800 mil (1 288 km) szerokości. Kiedy je otworzyli zaczęły z nich wylatywać różnego rodzaju statki, ale nie można było dobrze zobaczyć do wewnątrz gdyż było tam ciemno. Jej otwory były okrągłe.

  CG: Mój wywiad nie przekazał mi informacji na temat tego typu sferycznych statków znajdujących się poza naszym Układem Słonecznym i zapobiegających całemu ruchowi.
  Otrzymałem wywiad, że Sfery które tu przybyły są energetycznymi Sferami. To może być inny wywiad, lub taki który przeszedł przez wiele różnych źródeł na zasadzie głuchego telefonu.

  DW: Dokładnie.

  CG: W miarę przekazywania informacje lekko się zmieniały. A jeśli ludzie mają różne cele to mogą te informacje trochę ograniczyć.

  DW: Muszę to powiedzieć, bo nie chcę żeby ludzie zaczęli myśleć: „Och, zdemaskowali Williama Tompkinsa.”
  W jego wypowiedzi wkradła się mała pomyłka, o której musimy tu porozmawiać. Wspomniał, że półtora roku temu w pobliżu naszego Układu Słonecznego pokazała się jedna Sfera, ale zaraz po tym powiedział, że przebywa tu od czasów Rzymskich.

  ( Czasów rzymskich…. czy czasów Jezusa? Jaka Sfera.. KTÓRA sfera… Kiara)

  CG: Prawdopodobnie miał na myśli, że te Sfery pojawiają się tu od tamtych czasów.

  DW: Czy uważasz, że powiedział tak dlatego, że usłyszał to od kogoś innego – taki otrzymał wywiad?

  CG: Oczywiście, że tak. To był przeciek z wyższych poziomów Tajnego Programu Kosmicznego.

  DW: Czy mógłbyś pokrótce przypomnieć nam jak powstała zewnętrzna bariera? Co do tego doprowadziło i kiedy?

  CG: Od wielu lat energetyczne Sfery przybywały do naszego Układu Słonecznego. Przybywały także poprzez Słońce. Wiedzieli, że te Sfery są w pobliżu i ich monitorują.

  DW: Klika (Cabal) wiedziała?

  CG: Tak, Klika wiedziała. Myśleli, że te Sfery są pełne Obcych i próbowali z nimi nawiązać kontakt, ale nie otrzymali żadnej komunikacji zwrotnej. Na początku myśleli, że oto powrócili ich Sumeryjscy bogowie, czym byli bardzo podekscytowani. Szybko się jednak przekonali, że nie była to grupa która przybyła by im tu pomóc.

  W końcu zdecydowali się na użycie nowej eksperymentalnej broni. Broń ta znajdowała się w Australii, ale dowiedziałem się że celowali gdzieś z południowej Afryki. Namierzyli jedną ze Sfer wielkości księżyca, która znajdowała się zaraz za Księżycem i do niej wystrzelili. Kiedy to zrobili energia ta została przekierowana z powrotem do miejsca wystrzału i część tej bazy została zniszczona, zginęło tam wielu ludzi.”

  ******

  Takie informacje nie wystarczy przeczytać i traktować dosłownie, trzeba je ODCZYTAĆ w zestawieniu z innymi informacjami , bardzo wszechstronnie uwzględniając również część nie prawdy jak i część tendencyjnego info.. kierującego zrozumienie w inną stronę.

  https://1.bp.blogspot.com/-FgFv_Om2eFM/WRHHbSPYN6I/AAAAAAAAA3I/zmA_faQPzZYWuDYEJBzpU8HH3AAdx_I4ACK4B/s640/7.jpg

  DW: Widać tu czerwony laser z małą, okrągłą, czerwoną poświatą. Oczywiście NASA musiała wystąpić z publicznym oświadczeniem mówiąc: „Och, to był tylko test, próbowaliśmy stworzyć sztuczną gwiazdę za pomocą technologii laserowej.”

  SFERA…. KULA SFERYCZNA jest rodzajem energii w przestrzeni której sa warunki życia dla mniejszych kul o podobnych parametrach energetycznych… ma ona osobowość żeńską . Jej energia dokonuje wybuchu i zwrotu ładunku , jeżeli zachodzi agresja w jej stronę.. taką ma naturę.

  Potwierdzają to eksperymenty z tzw „białym proszkiem ORMUS ” dokonywane w laboratorium przez DAVIDA HUDSONA.

  Właściwie całe info. jest dostępne trzeba potrafić je zebrać i zrobić logiczną analizę, wyciągnąć wnioski .
  Powtarzanie usłyszanych i przeczytanych wycinków informacji jako jedną i cala prawdę.. nie jest dobre.

  Kiara.

  1. „Właściwie całe info. jest dostępne trzeba potrafić je zebrać i zrobić logiczną analizę, wyciągnąć wnioski .” bardzo slusznie Kiara ja podobnie robię , aby dogmatem nie obrosnąć, Pozdrawiam

 14. To by się zgadzało.Fiolet to muszą być niskie częstotliwości drgań,źle na mnie działa/denerwuje mnie.No i te popy z Watykanu lubują się w purpurze, wiec jest coś na rzeczy.

  1. Qcyp.. purpura i fiolet , to nie to samo, zupełnie inne wibracje inne skutki.
   Fiolet działa na podświadomość blokująco, purpura.. czerwienie stymulująco, pobudzająco działanie.

   Fiolet jest używany przy zgonach, w ceremoniach śmierci, pewne jego drgania faktycznie wywołują nawet mdłości.. oraz cofanie się uwalniającej się duszy..
   To długi temat..

   Kiara.

  2. a ja na widok fiolety, ultrafioletu, z domieszką czerwieni, różu, niebieskiego dostaje kociokwiku… bardzo to ze mną rezonuje

Comments are closed.