Otwarte Forum Tematyczne – 15.11.2017

Przypominamy nagranie archiwalne z 2013 r.
Zapraszamy na rozmowę o Marii Magdalenie z Jackiem M. Kwiatkowskim, teologiem, nauczycielem kontemplacji i spiritual coach’em. W drugiej części połączenie skypowe z prof. dr hab. Pawłem Łukaszewskim oraz rozmowa o płycie Missa de Maria a Magdala.


Pierwszy z listów Bogusława J. – autora książki „Wyrok”


Prelekcja wygłoszona przez Wiktora Gołuszko w ośrodku Anpol w Starym Oleśnie, 11 listopada 2017 r. Wykład był poświęcony roli mediów w fałszowaniu obrazu rzeczywistości, kreowaniu fake news oraz ogłupianiu i usypianiu czujności obywateli.


 

27 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 15.11.2017

 1. ZYCIE W UKRYCIU= oraz to co ZADZIALO SIE po publikacji J.Z.P i wpisach z na forum z 13.11.2017 sklania mnie do napisania KOMENTARRZA =wielokrotnie pisalem o WYELIMINOWANIU MONEY Z CUDU ZYCIA =MATRIXSA =wg. mnie to glowne NARZEDZIE WSZELKICH MANIPULACJI +KLAMSTW I WOJEN!!! Budujmy cale spolecznosci uczac dzieci BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA I ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SIEBIE =to podstawowe ZASADY KOSMICZNE W WYZSZYCH WIBRACJACH SWIADOMYCH ISTOT!!!= to co mowi ten mezczyzna ukrywajacy sie przed tzw. wymiarem sprawiedliwosci =jakim prawem jeden ludek ma prawo wsadzac do wiezienia drugiego ludka??? jakim prawem jeden osobnik majac MONEY??? =wg. mnie to papier toaletowy z podobinami jakimis glowami a czyni ten koszmARNY CYRK MATRIXA I NAPEDZA tz.w LEKIEM STRACHEM I PANIKA TEN IDIOTYCZNY MATRIX . z powazaniem byc mozee za ten komentarz znajdzie sie IDIOTA Z PLIKIEM papieru toaletowego i grozbami janow piotrowi kutereba =dziekuje i pozdrawiam wszyskich i zachecam do ODWAZNYCH KOMENTARZY WLASNIE podobnych mi bo okazuje sie niedawno poproszono mnie o OPINIE O ANGLIKACH to odpowiedzialem ze anglik przecietny wg. wieksza ich czesc ma w glowie nr.1 MONEY czzby ta zaraza dotyczyla calosci tej CYWILIZACJI ???

 2. JESTEM ZA LIKWIDACJA money sadow i wszelkich narzedzi ktore utrudniaja WOLNOTE POLEK I POLAKOW oraz calej cywilizacji =jestem za UJWNIANIEM I PUBLICZNYM POTEPIANIEM WSZELKICH KLAMSTW I OSZUSTW i zanim istnieja te sady to takie pozwy prosze wytaczac jak ponizej;;;; http://telewizjarepublika.pl/no-i-brawo-reduty-dobrego-imienia-wytacza-dziala-przeciwko-guyowi-verhofstadtowi,56748.html jak RADOSNE POLKI I POLAKOW swietujacych mozna nazywac innaczej to sklania mnie do wypisania z takiej tzw. LUDZKOSCI ///???!!!!

 3. Właśnie zrozumiałem ludzi, mężczyzn, na ulicy, gdy dłużej patrzy im się w oczy, właśnie moja naiwność, zawsze przegrywała, zastanawiałem się dlaczego, a raczej nawet nie dawali mi ludzi pola do zastanowienia, teraz wiem, przypatrzcie się oczom, gestom, dzieciom nawet czego ich się uczy !!!!!!!! To PRZEBIEGŁOŚĆ .

 4. PFC się rozrasta! Proszę Uczestnicz by pomóc!

  Stworzone w Maju 2013, (5-26-13) na Konferencji Nowej Społeczności w Lagunie Kalifornii, PFC jest otwartym ruchem, jego celem jest tworzenie organizacji oddolnej demokracji zaprojektowanej by wspomóc tworzenie płynnego i pokojowego przejścia podczas nadchodzącego “Planetarnego Przejścia” zwanego “Wydarzeniem”. I LINK ; wrócimy do źródła/do domu i skończy się ta iluzja, którą stworzyli nam upadłe anioły. Proponuje wam strone http://pl.prepareforchange.net/
  ZNLEZIONE interesujace nie tylko MY sie zmagamy i zauwazamy w co wdepnelismy??? =w jakim tzw. stanie iluzji zyjemy??? wiecej wyjasnia Nelly Radwanowska i podpowiada =wszelkie cierpienie POJAWIA SIE Z POSZUKIWANIA =JAK ZNIKA POSZUKIWANIE TO ZNIKA CIERPIENIE???
  1

  ;;

  1. teraz my Ty o kaliforni, ja piosenka o kaliforni, prawie w tej samej godzinie, replay z Qcypem?? 🙂

 5. fragment z w/w linku poszukiwan ;;; Wizja

  vossalogoPiękne, holistyczne zmiany pojawiają się wszędzie na Ziemi! Wszyscy ludzie są zaproszeni do Uczestnictwa, kiedy Nowe Społeczeństwo powstaje w Świetle Prawdy. Masywny przypływ pozytywnych uczuć zasila globalną, głęboką zmianę. Optymizm i radość tworzą pokój wszędzie, ponieważ są wypełnione instynktownym przeczuciem prawdy i ludzkiego potencjału dla wspaniałej zmiany.

  Odkrycie miłości i prawdy zostało zapisane i przepowiadane przez największych proroków, mędrców i mistyków wszystkich kultur przez tysiące lat, jest to WYDARZENIE kiedy ludzkość zostanie wzniesiona ponad ciemność i strach, który nas całkowicie pochłonął. Teraz nastał czas przepowiedni, Zwycięstwo Światła!

  Prepare For Change jest tutaj by łączyć wszystkich ludzi, szczególnie tych którzy doświadczyli Światła Prawdy, razem w kochającym, pokojowym i wspierającym się dostatnim Nowym Społeczeństwie. Ci którzy doświadczyli Światła Prawdy wiedzą więcej z tego treściwego przejścia niż ktokolwiek mógłby się dziś nauczyć od jakiegokolwiek nauczyciela. Ty, który już posiadasz to zrozumienie, jesteś wzywany do akcji. Asystowanie przebudzonym, w ich poszukiwaniach innych istot światła jest pierwszym zadaniem, abyśmy mogli dzielić się naszym unikatowym darem jakim jest wzniesiona świadomość. Wezwij wszystkich którzy znają Światło Prawdy! Poproś ich by dołączyli do ciebie przy medytacji i modlitwie by zwiększyć energię pokoju w twoim społeczeństwie! Wesprzyj wzniesienie dusz wszystkich poprzez dzielenie się twoimi darami w prawdziwej miłości i otwartości. Każda wieś i miasto potrzebuje kochającego przywództwa by objąć zmianę jak nigdy wcześniej w historii.

  Dołącz do nas by poznać prawdę naszej historii oraz pochodzenia i podziel się kochającą intencją naszej Galaktyki. Jesteśmy jednym.

 6. i powtorze raz jeszcze wielokrotnie pisalem ze te zabawy cudu zycia to zabawy ego zabawy !!! i EGO ZABAWY ; pieknie opowiada i przedstawia Nelly Radwanowska =przekazywal wiele razy Astre /tez tu pisal a zaprzestal/ zamieszczali innych z przszlosci =ciagle te same zabawy == ;; CEL ZYCIA ,CIERPIENIA ,KTO ZA TYM STOI;;;; https://www.youtube.com/watch?v=HSCj3gycrsk tak bawmy sie ISTNIENIEM i starajmy sie podniesc swoje wibracje i byc i zyc cudem ISTNIENIA.

 7. Dzieki Tomku za The Beates lata 1970-1990 to ciagle ich na zabawach tak wychowalem sie na wsi =organizowalem zabawy i sluchalem =sluchalismi the Beatles https://www.youtube.com/watch?v=Ho2e0zvGEWE
  to piekne jak te chlopaki z tej wyspy swym spiewem dawali iskerki checi do zycia i jej kontynuacji dzieki

 8. moj komentarz te szczucie nas polek i polakow swiadczy ze glowni gracze koncza swoje wystepy w matrixsie =poczytaj komentarze pod wywiadem z J.Bartosiakiem ??? rok temu pisalem ze matrix wyzional ducha i zamiera i to sie stalo w 2017 roku nowy 2018 ROK PRZYNIESIE NAM CUD ISTNIENIA !!! =spelnia sie moje marzenie to nie tylko tu i w polityce widze zmiany w calej mojej rodzinie tej w ktorej sie wychowalem ??? to cudowne bo juz myslalem ze sie nie doczekam ida szybkie ZMIANY i tez dzieki tej technologi internet i telefony ??? dziwne a jednak to fakty

 9. wysluchalem rozmow Alexa z p. Kekusiem /wystapil z pozwem o odszkodowania od niemiec dla polski w sadzie warszawskim / i rozmowa telofoniczna z p. J. Potockim ktory wystapil o odszkodowania Warszawie =pojawily sie paszkwile i pomowienia oraz grozby to wlasnie czym szczyci sie matrix ??? cha cha cha i wystapienie Beaty;;;; http://telewizjarepublika.pl/konkretnie-beata-szydlo-ci-ktorzy-maja-pieniadze-musza-sie-nauczyc-ze-polska-ma-zasady,56756.html

  1. nie pasuje, wychodzi mił oo ść, a nie miłość, mił ość albo miło ść :))))) z akcetem na ść !! 🙂

  2. Samozaoranie Kapelusznika, był z kamerą na Harmonii Kosmosu,
   przesadził, zachował się jak szpieg
   Coś mu zawiodło, tak jakby przejechał się na inteligencji emocjonalnej
   Prowokacje służą zwróceniu uwagi na siebie, parcie na szkło, zachłyśnięcie się „popularnością”, z pokazania się światu po wyjściu z cienia
   Król Płaskiej Lechii 😀 Wielki Mag 😀
   Sandżi nie jest mitomanem, raczej megalomanem,
   sandżologia skoncentrowana na kopaniu słabych chrześcijan i prowokowaniu poważnych ludzi np jak Janusza Zagórskiego, dzięki czemu poczuł by się dowartościowany (dokarmiony energią),
   będzie problem, nikt poważny nie da się na to złapać, zostanie zlany (nie pobity, zlany)
   Ulubione danie Chucka Norrisa?
   Dnie w pysk
   🙂

 10. wilG == tak siezastanawiam kto z naszych kolegow dbrych komentatorow kryje sie za ta ksywka ??? jest inteligentny operujeinfo =faktami ujawnia /mam dwa takie skojarzenia=na tym poprzestane =proponowalem tu i Vojtkowi gre w otwarte karty/jak np. gra w pokera??? cha cha cha / a to co wylapal wilG W PRZEKAZIE TEGO W SMIESZNYM KAPELUSZU =pisalem o nim przed miesiacem /zadzwonilem do niego z uk. =kosztowalomnie to £-3 aby porozmawiac w pewnym temacie ??? i natknalem sie na wspolnika tego kapelusznika ??? i nie dalem rady =zaproponowalmi wlate a nastepnie mam prawo rozmawiac =to fakt i tylko FAKT = dlatego ten jegomosc jest dla mnie malo przekonujacy =znam go tylko z przekazu a Janusza ZAGORSKIEGO znam z przekazu i z bycia razem na zywo i to az trzy dni /podczas wizyty w LONDYNIE =wrzesien 2015 . ok. wilG i zwykly …pacus =;;; Słowo miłość = miło i ość. To znaczy że: do pewnego momentu jest miło…żeby w końcu stanęło ością w gardle ????
  i t d ???? TAK dodam ze WLASNIE MAMY TAKIE PULAPKI dlatego przez tydzien podawalem tu i prosilem oraz nadal prosze zapoznajcie sie info =faktami =GLAGOWICY jak znajde to ponownie zamieszcze mamy tych =”OSCI”= wiecej sprawdzajcie co mowicie i piszecie ten jezyk =kochany polski jest KONFLIKTOWY ??? zmontowali nam zapewne wiadomo w jakim celu ??? =sa jeszcze slowa ktorych starajacy sie o WOLNOTE I BYCIE WOLNYM = POTRZEBA WYKLUCZYC Z UZYWANIA= np. probowanie,proby ,ale , walka, itd.itp. pozdrawiam

  1. „Spróbuję” lub „postaram się” .Staranie to nie staranność. Staranie (wielbiciela o rękę uwielbianej) jest blisko próbowania.
   „Spróbuję” jest asekuracyjne, zakłada z góry że: ‚Ja tylko próbuję, może nie wyjść to o co się staram, co staram się zrobić, więc nie można mieć do mnie pretensji…przecież uprzedzałem że tylko próbowałem…’ 🙂
   Mił ość
   Zazdr ość
   ale też:
   lojaln ość
   suwerenn ość , czystość , błogość , cierpliwość , bezinteresowność , wartość , wdzięczność ETC………..!!!
   Nie doszukiwał bym się dziury w całym.
   Jak masz coś na miłość, to znajdziesz nawet niedorzeczn OŚĆ ,byle się wydawało że się zgadza

  2. Jaś P. K
   /zadzwonilem do niego z uk. =kosztowalomnie to £-3 aby porozmawiac w pewnym temacie ??? i natknalem sie na wspolnika tego kapelusznika ??? i nie dalem rady =zaproponowalmi wlate a nastepnie mam prawo rozmawiac =to fakt i tylko FAKT ”
   – Handel informacją o Bogu??… Tym chcielibyśmy dzielić się, wymieniać a darmo. Ksiądz w kościele nie bierze za wysłuchanie kazania/wykładu, można coś na tacę ale nie trzeba
   Może chciałeś zapytać o coś specjalnego? ściśle ezoterycznego, tajnego, nieprzeciętnego? Np co tu robimy, jak przestać cierpieć albo UWOLNIĆ się od cierpienia. Albo jak zmienić świat, planetę, jak dokonać TEJ Przeprowadzki? To było by COŚ uzyskać rzetelne odpowiedzi..

 11. dokoncze mysl proponowalem Vojtkowi aby byly tu same imiona i nazwiska faktyczne zapewne ulatwiloby to tez zaufanie i komunikacje . Podam fajne komentarze Cejrowskiego na temat BRAKU RANKI PUTINA Z TRUMPEM ===chacha cha ma fajne komentarze ten kolega i na temat naszych kochanych CWANIAKOW???= ;;;; https://www.youtube.com/watch?v=9HlyGBOP_BE to swietny komentarz

Comments are closed.