Otwarte Forum Tematyczne – 16.02.2015

Część III zapisu z wystąpienia dr Franza Schellinga na Niezależnym Forum SM (stwardnienie rozsiane), które miało miejsce 31 stycznia 2015 r. we Wrocławiu. Dr Franc Schelling jest słynnym badaczem stwardnienia rozsianego.


Rozmowa Irminy Mrozowicz-Schmidt z Ewą Aplas z Kliniki Termografii na temat termografii czyli diagnostyki poprzez badanie rozkładu temperatur ciała.


Wykład Tadeusza Mrozińskiego o równonocy jesiennej jako zjawisku astronomicznym wygłoszony w ramach imprezy Powitanie Jesieni 2014.


Wystąpienie Heleny Smereczyńskiej na Niezależnym Forum SM, które miało miejsce 31 stycznia 2015r. we Wrocławiu.

29 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.02.2015

 1. „Zofia Piepiórka – rozmowa telefoniczna.mp4”

  Dostępny w internecie wywiad NTV ze słynną badaczką kamiennych kręgów w Polsce.

  Słynną z uporu jak i z ostracyzmu jakim obrzuca ją środowisko „lepiej się mądrzących” z branży. Patrząc po tym iż nie został zamieszczony na portalu to został WYWALONY DO ŚMIECI.

  Pani Przepiórka ma jedną straszliwą wadę, straszliwie chaotyczny sposób wysławiania się co skutkuje tym iż nim zaciekawi interlokutora to on zaczyna wątpić w jej „poczytalność” co też jest jednym ze składników jej „sławy” na jaki powołują wszelcy jej przeciwnicy. Także wszelcy przeciwnicy jej badań jakie choć irracjonalne takimi wcale nie są.

  Podstawowymi pojęciami potrzebnymi do lepszego rozumienia jej prac jest to iż:
  – król yahwe to byt nie żydów a skradziony przez żydów, pierwowzór zapisów o tym „osobniku” jest w WEDACH jakie się zachowały niezniszczone tylko tam gdzie żydowscy siepacze satanistycznej ideologii judaistycznej NIE DOSZLI Z PRACĄ MISYJNĄ (czytaj wymordowywaniem narodów) czyli w Indiach. Sam zaś bohater jak i wydażenia opisane w Wedach miały miejsce w Europie jak i na Bliskim Wschodzie. Wedy w mitach to ZŁOTE RUNO bo skoro barania skóra jak twierdzą ściemniacze naukowi „jest tak dobra do pozyskiwania złota” to czemu wszędzie jest ono wydobywane poprzez wypłukiwanie kopalin w miskach a nie filtracji poprzez baranie skóry? Wszak tyle by ta „technika” pomogła wielu w bogactwie.

  – drugą ważną rzeczą jest zrozumienie iż „króla yahwe” jego emblemat bo kolor pozostał POLACY MAJĄ NA WŁASNEJ FLADZE i to z czasów daleko wcześniejszych niz kiedy dopiero WYMYŚLANO katochrześcijaństwo (co najmniej 1500 lat różnicy). Wiem iż to niewygodny fakt dla wszelkich zakłamywaczy i zażydzaczy dziejów ale yahwe jest na FLADZE POLSKI ( i paru innych jak się wie jak je czytać). Inna sprawą iż „król yahwe” wcale się yahwe ani yavah nie nazywa. To tytuły nie imię ale to wiadomo jak się SIĘGNIE DO ORYGINAŁU wierzeń czyli rzeczonych Wed.

  – trzecią sprawą jest to iż „słynne bazy kosmitów” należy przede wszystkim traktować jako ich dawne LĄDOWISKA, czyli miejsca gdzie żyli i z których NAUCZALI ludzi. Te miejsca powinny przechowywać WYRYTĄ PAMIĘĆ o nich odczytywalną dla wizjonerów. I zarówno Plejady jak i Hiady jak i Radioźródło 3C 123 to tylko MIEJSCE SKĄD PRZYBYLI ocalić i WYZWOLIĆ Ziemię od żydowskiego terroru po jakiej to bitwie Ziemia zyskała Księżyc a Ziemianie pory roku.

  – kręgi są tylko PAMIĄTKĄ po tych odwiedzinach (mają znaczenie religijne) i zapewne też są SPOSOBEM NA KOMUNIKACJĘ z Przodkami Polaków. Kręgów powinno być 13 (jako komplet). Wizja płonacych drzew jest poprawna ale nie o drzewa a o OGIEŃ w niej chodzi. Tłumaczenie w mitologii.

  – „płomienistość” głównego kamienia WYNIKA z mitologii. Także Słowiańskiej bo o nią w kregach PRZEDE WSZYSTKIM CHODZI. I dlatego w ramach „badań” SĄ TENDENCYJNIE ROZBIERANE, WYSADZANE, CZY W INNY SPOSÓB NISZCZONE co jest typowe u zazdroszczących nam historii pustynnych kastratów.

  – z uwagi na spodziewany wkrótce „powrót króla yahwe” na Ziemie żydzi i ich pachołki poryli swoje nory pod ziemią by tam ze strachem na oczach i gaciami pełnymi gówien PRZECZEKAĆ JEGO WIZYTACJĘ. Przynajmniej taką mają ci frajerzy nadzieję.

  Goci nie są szwabami, termin germanie odnosi się do wszystkich SŁOWIAN (germania to TEREN nie nazwa plemienia) ale nie do szwabów jacy powstali około 7 wieku z wynarodowionych przez Awarów (askenazi yude) franków. Od tego czasu można mówić o jakichkolwiek szwabach i ich „osadnictwie” w Europie. Ciągłość dziejowa to celowo naginane fakty ciągłości dziejowej ludów jakie WYKORZENIONO ZE STAREJ WIARY I NA JAKICH WYMUSZONO BESTIALSKIMI TORTURAMI I MORDAMI PRZEJŚCIE NA PUSTYNNY antyhumanizm bo tym jest judazim, ta ideologia Bestii udającego Baranka.

  Światło gwazd widać w czasie rzeczywistym bo nie jest ono wywołane ruchem fotonów a REAKCJĄ strun magnetycznych z materią. Fakt przetestowany na SN 2014J jaka wybuchła w DOKŁADNIE SPODZIEWANYM czasie czyli TERAZ a nie jak wmawiają szarlatani w kitlach – miliardy lat temu.

  1. Niechciana prawda
   Tutaj tez sie z toba zgodze . Ciekawe ty jestes bardzo zgodna osoba z moim wewnetrznym czuciem ,nikt mi tak nie pasowal na forum jak twoje wypowiedzi w tym temacie . Poniewaz cenie tez innych trafnosc oceny ale oni/one sa zwykle sporadycznie na forum . W tej sytuacji jakiej myslisz rob tak dalej jest fine 🙂 Dzieki za dobra robote 🙂
   Wracam na swoje smieci ale ciebie czytac bede 🙂

  2. Niechciana prawda, ten 3 częściowy temat na dzień dzisiejszy jest najbardziej przyswajalny myślę ? wszystko układa się w jedna logiczna całość , nie mowie ze to ostatnie słowo , bo jak widać nie wszystkie źródła są w pełni dostępne , ale to co jest ,jest imponujące w swojej prostocie i zrozumieniu a fakty i zdarzenia mimo wszystko podążają za tym a to jest bezcenne .cześć pierwsza , z Kanału Pana Pawła Szydłowskiego polecam https://www.youtube.com/watch?v=B-jdTkUDlSs Ps jestem ciekaw opinii , w tym temacie miedzy innymi ?

   1. Też go oglądam i pomimo drazniącego katolickiego podejścia do materiałów i wydażeń uzupełnia o fakty to co wiem. Potwierdza je na 2 rękę.

 2. AD
  „Sekty satanistyczne i ich walka o władzę – Roman Nacht – 23.01.2015.mp4”

  – ten dokument co dostał z NSA Snowden to FAŁSZYWKA – przekierowanie na ślepy tor.

  Wszędzie się mówi iż na szczycie piramidy stoją WYSOKIE KAPTURY czyli istoty o nierozpozpoznawalnych twarzach, wzrostu też koło 3 metrów poruszające się czy też lewitujące na 1 nodze. Podejrzewa się iż to są SERPENTY (węże ze skrzydłami) znane z bliskowschodnich fresków potrafiące doskonale MANIPULOWAĆ CUDZYMI UMYSŁAMI (KREOWAĆ ILUZJE BRANE ZA RZECZYWISTOŚĆ).

  To co dostał Snowden to przodkowie Skandynawów jakich już w czasie 2 wojny światowej hitlerowcy szczególnie zażarcie prześladowali (tj osób z genotypem jak z dokumentu). Na nich w obozie w Górach Sowich były przeprowadzane najbardziej odrażające eksperymenty medyczne z jakich dziś zachód z patentów czerpie kase.

  MYK z Zimną Wojną polega na wiedzy iż mimo „wrogich obozów” poprzez Anglię wymieniały się one technologiami. Po prostu 2 rywalizujące ze sobą obozy naukowców motywowane do pracy OBRONĄ OJCZYZNY to najskuteczniejsze pranie ich mózgów nad ODTWARZANIEM POTRZEBNEJ OKUPANTOM ZIEMI TECHNOLOGII w obliczu ich strachu przed powrotem Nibiru. Najszybsza i najskuteczniejsza metoda prowadzenia badań skutkująca wysoką innowacyjnością motywowaną strachem o własne państwo. Wynalazki i tak w większości wywędrowały i z ZSRR i z USA do brytyjskiej „szafy” jako wiano i okóp dla tych z „góry”.

  Bestia siedzi w angli i ona stosując finansowy szantaż wykluczenia z „darowizn” FEDu szantażuje tak inne kraje wykluczeniem z ekonomii świata.

 3. Forma w jakiej Ramtha przekazuje swoje nauki, jest tak złożona , jak samo posłanie. Jego nauki nie sprowadzają sie wyłącznie do rozprawy na różne tematy ,ani ich intelektualnej analizy. Nie są też jeszcze jedną religią, podstawami nowego kościoła ,ani głoszeniem prawdy, która wymaga ślepej wiary i posłuszeństwa. Nauki Ramthy- to system myślowy, który zawiera w sobie elementy i metody umożliwiające zastosowanie ich w życiu -w celu uzyskania osobistego doświadczenia. To pozwala ,aby ta przedstawiona przez Niego idea , została doznana przez jednostkę i stała się jej włąsna mądrością o naturze rzeczywistości. Właśnie ta cecha systemu myślowego Rathy , przypomina inicjację do wiedzy tajemnej , praktykowanej w starożytnych , sekretnych szkołach Grecji, Egiptu, Bliskiego Wschodu oraz starożytnych szkół gnostycznych Bliskiego Wschodu i Europy. Ta ważna charakterystyka odróżnia nauki i szkołę Ramthy od konwencjonalnych szkół filozoficznych świata zachodniego . Ramtha nigdy nie odnosi się do świata materialnego, ani do ciała fizycznego , jako czegoś co jest złe, niepożądane , czy też złe w swojej istocie. Dualistyczna interpretacja rzeczywistości , typowa dla tradycji gnostycznej w której kładzie się nacisk na walkę dobra i zła , światła i ciemnośći, grzechu i uczciwości – nie istnieje w systemie myślowym Ramthy. To od czego powinniśmy się uwolnić , to stan ignorancji i wyrzeczenia się naszej prawdziwej natury i przeznaczenia. WYSTĘPOWANIE W OBRONIE NASZYCH OGRANICZEŃ, KIEDY TO WŁAŚNIE MY JAKO ŚWIADOMOŚĆ I ENERGIA , JE STWORZYLIŚMY JEST ABSURDALNE. Droga do Oświecenia jest ewolucyjna podróżą z powrotem do Punktu Zero. Kiedy ten cel zostanie osiągnięty- istota spełniła swoją misję. Czyli przekształciła w znane to ,co jest nieznane i przyniosła do Próżni swoje doświadczenie w formie nieprzemijającej mądrości. Zrozumienie nauk Ramthy , pozwala bez wątpienia stać się lepszym człowiekiem – mimo ,że brak w niej jakichkolwiek zakazów i nakazów . Zrozumienie tego przesłania , sprawia ,że krzywdzenie innych ludzi ,traci jakikolwiek sens i staje się wręcz niemożliwe. Proszę , aby osoby , które nie znają treści , tej serii książek ,nie wypowiadały się na ich temat , gdyż nie podejmę z nimi , jakiejkolwiek dyskusji.

  1. Zrozumienie nauk Ramthy , pozwala bez wątpienia stać się bogiem.Dlaczego wszędzie dla-mnie świeci słonce?
   Ponieważ tego chce /pragnę w wysokiej koncentracji.
   Kiedyś spróbuje z tsunami hihihihihihihi

   1. Punkt Zero to początkowy punkt Świadomości .Punkt Zero jest dzieckiem Próżni i narodzinami Świadomości.

   2. Gaja Świadomość jest nienarodzona i nie ma Początku ani Końca… Jest poza wyobrażeniem, które pochodzi z umysłu-dziecka Świadomosci ;-). Ty Jesteś Świadomością wcieloną, rozpoznaj Siebie w końcu 😉

   3. Ta Swiadomosc urodzila „nizsze” swiadomosci. Dlatego nigdy nie mozecie sie dogadac, bo zawsze kazda z Wasma inna na mysli… 🙂

   4. Iza45 W naukach Ramthy Bóg jest widziany – jako kontemplująca i odkrywająca siebie Próżnia. Akt kontemplacji reprezentuje potencjał, dzięki któremu Próżnia uzyskała świadomość siebie samej i odkryła swoje istnienie. Ten moment w świadomośći , Ramtha nazywa Punktem Zero. Punkt Ten stanowi potencjał w ogromie Próżni i jest siedliskiem początkowej, odwiecznej intencji Świadomości, by poznać i doświadczyć wszystkiego co nieznane. Taka jest podstawa ewolucji. Początki człowieka sięgają więc chwili w której Próżnia zastanowiła się nad sobą a stwierdzenie Ramthy „Jesteś Bogiem” odnosi się do każdej osoby, jako wcielenia Punktu Zero, Obserwatora, kreatywnej Świadomości i Energii. Tak więc Punkt Zero odkrył swoje powołanie , jakim jest przekształcanie w znane tego, co nieznane , naśladując to co zrobiła Próżnia , czyli kontemplując. Dzięki kontemplacji Punkt Zero stworzył w Świadomości punkt odniesienia , który pełni rolę Zwierciadła, dzięki któremu może poznać siebie. Ramtha odnosi się do tej świadomości , jako Świadomości Wtórnej. Punkt Zero znajduje się we wnętrzu Próżni i nic nie może ograniczyć jego wiedzy. Dynamika istniejąca między Punktem Zero a Świadomością Zwierciadłem , tworzy środowisko – namacalną płaszczyznę istnienia w czasie i przestrzeni. Duch jest dynamiczną cechą Punktu Zero, wolą i intencją spragnioną wiedzy, która chce doświadczyć tego , co jest jej nieznane. To właśnie eksploracja Próżni przez Punkt Zero i Świadomość Zwierciadło stworzyła siedem poziomów Świadomości ,oraz w konsekwencji siedem poziomów czasu i przestrzeni – czyli siedem częstotliwośći . Kreatywną podróż przez te siedem poziomów Świadomości i Energii w dół , Ramtha nazywa inwolucją , a powrót do domu -ewolucją. Dusza różni się od ducha – i jest kronikarzem wszystkich naszych żyć. Zapisuje ona mądrość uzyskaną podczas inwolucji jak też ewolucji. TRUDNA SYTUACJA W JAKIEJ ZNALAZŁ SIĘ CZŁOWIEK , jest spowodowana nieswiadomością własnego pochodzenia i przeznaczenia. Cierpimy zatem na swoisty zanik pamięci a Podróżnik- Świadomość Zwierciadło /bo tylko on podróżuje/utożsamił się tak bardzo z najgęstszą i najwolniejszą płaszczyzną egzystencji, że zapomniał o swojej boskości i nieśmiertelności. Tak więc odizolowaliśmy się , od swojego wewnętrznego Boga i zapomnieliśmy o swojej prawdziwej twórczej naturze. Większość uważa , że Bog jest gdzieś tam , daleko , na zewnątrz nas a niektórzy nawet uczynili z tego faktu biznes , zarabiając oczywiscie na połączeniach z Bogiem.

 4. Odnosnie cen termografii, zaczynaja sie od 390 zł. Rozumiem, ze jest wysoka ze wzgledu na brak konkurencji albo dotyczy rynku np. niemieckiego. Robmy badania w Polsce w cenie adekwatnej do polskich zarobkow. Obnizmy ceny, a profilaktyka w Polsce sie znacznie poprawi. Sam z checia skorzystam.

  1. tak to wysoko ,ceny urządzeń to tez machinacje farma -mafii ,cały rynek jest przez nich zdominowany nieraz nawet tego nie widać ale tak jest ,niestety takie rodzynki na rynku krajowym tez kosztują , niema refundacji itp spraw , dlatego i ceny są jakie są , jeżeli to jedyny sprzęt to chyba pacjentów nie brakuje ? i można by systematycznie obniżać ceny do oplacalnego pulapu , następna sprawa to refundacje z kas chorych ? takich zabiegów , na zachodzie jest nieco refundacji w rejonach nie całkiem konwencjonalnej medycyny , ale ogulnie i tak klient płaci za wszystko w bardzo wysokich składkach 14 % od brutto zarobków, plus tyle samo pracodawca miedzy innymi na kasę chorych .

 5. Zanim skomentuję wypowiedz Joego proponuję uważnie obejrzeć i przeczytać tą informację:
  http://www.cheops.org.pl/viewtopic.php?f=7&t=40&start=175

  Avatar 2015 Ciało człowieka zmienia się
  https://www.youtube.com/watch?v=2R46Tu1X60M&feature=youtu.be

  Oa ona związek z energetycznymi zmianami naszego ciała fizycznego , oraz zmienioną błękitną barwą nieba …
  znacie… opowieść o „Błękitnej Kachinie”…. „Błękitnej Damie”…. Nibiru….. jak zwał tak zwał…..
  wszystko jest w toku istotną data jest dla nas 13 marzec tego roku i czas do 22. marca.

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=9542

  http://forum-chrzescijan.pl/index.php/forum/kometa-ison-przepowiednie-apokalipsa/96-elektryczna-kometa-ison

  Kiara.

  1. Kiara. trzymaj rękę na pulsie ? 🙂 „„Błękitnej Kachinie” ” tak to przekaz Indian Hopi http://npn.org.pl/?p=1806 „13 marzec tego roku i czas do 22. marca.” to czas równonocy i dnia , co ma oznaczać to w równowadze , intensywność energii nastąpi ? bo dnia będzie przybywać aż do przesilenia letniego naturalnie , jak wszyscy wiedza .

   1. ja tez Gaju ! Niech się stanie , Moc z Nami !!!,potrzebujemy Gaju mocnego uderzenia to Nas zjednoczy na finiszu Nowego 😀 tym bardziej ze jestesmy wytrwali , towarzyszymy procesowi Transformacji od początku a My byliśmy i jestesmy jej kotwica i podpora od czasu samego zamyslu .

   2. @Majestic Ludziom potrzeba spokoju i ciszy , żeby mogli spokojnie żyć , pracować i rozwijać się – a nie „mocnego uderzenia” , na którym tak bardzo zależy niektórym „osobom” na Ziemi.

   3. Gaju chodzi o mocne uderzenie właśnie po to aby wreszcie „spokojnie żyć , pracować i rozwijać się ” bo końca nie będzie z tym obecnym bagnem , dlatego potrzebny jest wstrząs dla ludzkości aby się obudziła bo wszystko idzie do zagłady .Mi nie zależy na apokalipsie która da to poczatek tego samego co jest, albo jeszcze coś gorszego , i nie należę do takich osób jak napisałaś ? to do mnie ??? „”””zależy niektórym „osobom” na Ziemi.””””

   4. Majestic Nie – to nie chodzi o Ciebie . Mechanizm o którym mówil D. Icke , chyba znasz , czyli „problem ,reakcja, rozwiązanie” – które już czeka !!! Wystarczy tylko , to „mocne uderzenie” , aby wprowadzić – to czekające już „rozwiązanie” .

   5. Majestic może ja Ciebie żle odczytałam ? Co masz na myśli mówiąc „mocne uderzenie” , może uściślij to ?

  2. @Kiara Pozdrawiam Cię serdecznie Kiaro i dziękuję -za te niezwykle optymistyczne wieści . Niech się stanie .

Comments are closed.