Otwarte Forum Tematyczne – 16.08.2017

Druga część kontrowersyjnego wystąpienia Johna Moore podczas konferencji „From illusion to reality” jaka odbyła się w Pradze 22 lipca 2017. Kontrowersje budzi, przede wszystkim, twierdzenie Johna Moora o rychłym nadejściu Nibiru w pobliże Słońca i następnie jej przejścia w pasie asteroid pomiędzy Marsem a Jowiszem, co może spowodować niewyobrażalne katastrofy na Ziemi. Liczymy na docenienie pracy Marii, która tłumaczyła to wystąpienie nie mając zapewnionej kabiny dla tłumaczy.


W kolejnej audycji przybliżającej problematykę kontroli umysłu Ewa Pawela podejmuje temat oddziaływań psychotronicznych na zgromadzone tłumy. Takich działań można było się dopatrzeć w czasie sławetnego Majdanu na Ukrainie, choć nie tylko tam.


 

12 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.08.2017

 1. cóż temat nibiru powraca jak bumerang i nasuwają się pytania co zrobić,jak się zabezpieczyć,jak przetrwać itp
  Rządy i elity,czyli ludzie lepszej kategorii od dawna wiedza jakie poczynić starania i już są zabezpieczeni i nawet podjęli humanitarną decyzję o poświęceniu reszty ziemskiej populacji, tej nieświadomej i nie chcącej być świadomą.
  A kiedy przejdzie ta czarna godzina kataklizmu i każdy komu uda się przeżyć z tej gorszej kategorii ludzi będzie szczęśliwy z faktu że żyje i że stoi w obliczu nowej epoki,w której wszystko będzie inne (lepsze?)
  Ale czy na pewno? Wszak lepszy,szlachetniejszy sort ludzkości przeżywszy w swych luksusowych bunkrach,schronach,arkach to ci ,którzy mają wiedzę znają prawdę i co najważniejsze mają technologię i broń. Oni nigdy nie staną na równi z motłochem cudem ocalonym,więc znów będą nad nim panować.
  Czy to ma być zmiana na lepsze,nowe?

  1. Historia lubi sie powtarzac, ostatnim razem cwaniacy i pasozyty tez sie ostali
   i swe (nie)rzady i gusła maluczkim zapodali.
   A czy to bedzie nubiru, asteroida, wulkany czy „zwykłe” atamówki, co za róznica.
   Ja jak szczur (a raczej jaszczur), po norach nie zamierzam sie chowac.
   A jak juz do tego dojdzie, mam tylko nadzieje, ze przyroda tym razem sprawiedliwie chwasty wykosi.
   Gorzej bedzie jak ci sami „chodowcy” (pasozyty) powróca i z orbity wzburza, nie tylko krew w zyłach.
   Moze tym razem nadejdzie od/siecz… i kazdy dostanie to co zasiał…

 2. Majestic
  Rok temu moze mniej moze wiecej , pisalysmy o tym , ze ziemia ma ksztalt leja I centrum jej jest na Polnocnym biegunie .Vortex epicentrum na biegunie i jakas dziura jest w firnamencie nad biegunem . Tutaj widze potwierdzenie naszego czucia ,ktore juz sie dobrze sprawdza I bedziemy dalej przez czucie analizowac . Bo jak wiesz Majestic to czucie jest tylko jedyna wartoscia , ktora jest free will u czlowieka. Mind jest iluzja i jeszcze wszystko widzi na lewej stronie .:)https://www.youtube.com/watch?v=QJWQ9srFY1g
  minuta 15.45 i dalej poobserwuj model na video .

 3. Czy nie staliśmy sie Hinduistami, zamiast Chrześcijaninami, na naszą „wiarę” też jest rozwiązanie….

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hinduizm

  może dlatego jest nas tak mało…… bo Niezależeni Hinduiści próbują przekonać do swojej wiary Chrzęścijan, i ja chyba wpadłem w sidła….

  Otwarty umysł, łączenie….. może jest nazwa, dla naszych wierzeń, może podświadomie jesteśmy Hinduistami??

  Trzeba to głębiej przemyśleć, bo cała Ezoteryka, wywodzi się z Hinduizmu właśnie.

  1. Jestem Hinduistą, ale fajnie?? czy nie fajnie?? Dlaczego przeszedłem nieświadomie, na tę wiarę? bo zrozumiałem istotę chrzęścijaństwa, niektórzy przechodzą na Jehowych, ja na Hinduizm, tylko, że dowiedziałem sięo tym teraz, fajnie jest mieć nazwę dla siebie i być w jakimś społeczeństwie… nie jestem sam. Ale smutno mi….. że odbyło się to w taki sposób. Jestem wśród Hinduistów, którzy wierzą w Jogę, Reinkarnację….itd itp…. to Wy. To My. Teraz możemy jawnie się tak nazywać, cześć wszystkim Hinduistom. Tylko czym ta wiara jest lepsza od Chrześcijańskiej?????????????????????????????????????????? nie wiem.

   1. Hinduiści, Buddyści, i Judaiści….. to całe NTV 😛 ja jestem tylko Bogiem. muszę wybrać stronę………??????? <3

 4. Nie wierzyłbym bezkrytycznie we wszystko co jest napisane w Nexusie. Nexus po prostu wyszukuje różne materiały w necie i zapodaje ludziom w formie papierowej. Przytaczane w [25:24] fale milimetrowe do opisanego celu kompletnie się nie nadają z racji dużego tłumienia przez atmosferę, a już ściany odbijają i pochłaniają je całkowicie. Więc do skanowania przez ściany się nie nadają. Nadają się do radarów defensywnych bliskiego zasięgu i szybkiego reagowania (wykrywanie pocisków w locie), mogą być użyte jako broń parząca, ale co chyba najistotniejsze mają podobno rewelacyjne właściwości terapeutyczne.
  Poza tym – mówię ci Sowa – ty się w końcu doigrasz [37:45]. Jak władze Politechniki Wrocławskiej się wreszcie wnerwią, to będziesz mieć sprawę o zniesławienie (nie wiem czy przypadkiem NTV przy okazji też nie). Będziesz miała wtedy niepowtarzalną okazję zainteresować wymiar sprawiedliwości swoimi „ewidentnymi dowodami” 😛
  Pamiętaj, że Kukuniek już się doigrał… 😛

 5. Proby kontroli umysly podczas snow . Na przyklad dzisiaj obudzilam sie z niesmakiem i trzaskami w glowie Bo z moja kolezanka bylysmy na jakims spotkaniu- zebraniu w Israelu . Mam wrazenie , ze Mosad faktycznie macza palce w uzywaniu na Polakach i innych broni psychotronicznej Bo dlaczego te trzaski w glowie i sen o Israelu I to z przyjaciolka , ktora mieszka w innym kraju na polnocy gdzie tez jest swiadoma , ze tego gowna uzywaja na ludziach .Wszyscy chodza tam jak zombie a ci co nie to trzeba ich zalatwic podczas snu . No wiec jak ktos ma centralizaje tam gdzie trzeba to tylko poboli go glowa i na tym skonczy sie ich bzdetne sztuczne programowanie .
  Ja doswiadczylam A. I ezoterycznego i technicznego razem wziete do kupy ale nie tutaj w Polsce Transmition towers in Cambera and Hobart . W Hobart naprawde jest najbardziej ochydna wierza jaka mozna zaliczyc na swiecie i najbardziej moim zdaniem technologiczna w strukturze i blisko ich ulubionej Antarktydy . I juz o tym wiedzialam co Ewa mowi w 2007-08 roku . I mowie wszystkim religia wszelaka jest forma A. I syntetycznego astralnego i ona byla powodem wprowadzenia w zycie astralnego swiata poprzez technologie wszelakich ezoterycznych wierzen
  Wiec bardzo nie dziekuje wszystkim religjnie opetanym boskim mozgom .
  Oczywiscie skurwiele manipulowania ludzkoscia przez tysiace lat wiedza , ze ziemia nie jest globem Kopernikowkiego – NASOwskiego bulshitingu wiec wszelkiego typu wierze maja fajny zasieg a szczegolnie ustwiana na najwyzszych gorach danego terenu .
  No i jak juz sie wierze postawi to mozna jeszcze uzyc inne bardziej ukierunkowana technologie .

  1. Jak się przed snem zęby umyje, to po obudzeniu się nie ma niesmaku. Sprawdzone, polecam! 😀

Comments are closed.