Otwarte Forum Tematyczne – 16.09.2013

Wystąpienie Jarosława Kasprzaka na Spotkaniu Wolnych Ludzi w Lesznie

O VI Festiwal Zdrowia dr Preeti Agrawal

6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.09.2013

 1. Voytku

  coś się sypnęło i filmy nie odpalają się na Operze.
  Pusty ekran,
  w Firefoxe chodzą.

  Pzdr

  //
  Używaj Firefoxa albo czekaj na aktualizację Opery. Być może YT coś pokombinował z formatem…

  Pozdr.
  Voytek – [Admin]

 2. Bardzo spodobało mi się ‚Wystąpienie Jarosława Kasprzaka na Spotkaniu Wolnych Ludzi w Lesznie’, Pojęcia, różnice czym jest ‚leczenie choroby… a czym uleczanie, leczenie dla odzyskania zdrowia…’
  Medycynę zacząłem dzielić na: ‚korporacyjnie-farmakologiczną Objawową’ oraz alternatywną Przyczynową’

  I taka koncepcja:
  Korporacje dorabiają się na… ludzkiej immunologii! – tak właśnie – która – gdyby nie była w swej naturze ‚perpetuum mobile’ (wyłączając oczywistość śmierci, starzenia się – co z immunologią nie ma nic wspólnego, a jedynie z genotypem) – mechanizm odpornościowy organizmu wydaje się być/ jest sam w sobie ,bez podcinania tej gałęzi na której się siedzi niezniszczalny, samowystarczalny…i tak SILNY, że korporacje zabiłyby nas już dawno !na wstępie karmienia tą przetworzoną, wyjałowioną, zatrutą w większości aspektów „żywnością” (POPulacyjną karmą…).
  Doskonałość immunologiczna w człowieku sprzyja więc gromadzeniu przez NICH fortun, żerują i bazują na niej ,która dzięki swej wew. mocy w ludziach broni ich przed totalnym nie-przedobrzeniem…w kierunku masowych zgonów jak za czasów zaraz, epidemii średniowiecznych (tak samo rzecz się ma do szczepionek etc odgórnego czynienia „DOBRZE” niewolnikowi HomoConsumentusowi.

  yt: 4 Minuty o truciznach które wszyscy zażywamy – David Icke

 3. Krótko i na temat !
  Osiemdziesiąt procent (80%) zdrowia jest w jelicie grubym.
  Macie tak wszyscy zaprute jelito grube różnym syfem, pasożytami, toksynami, że już nawet myśleć nie potraficie. Co widać choćby po tekstach, które tutaj piszecie.

  1. Kupić sobie worek do lewatywy i naprzód …
  2. W Nanolaboratory Nantes kupić sobie (Nano-wodę) . Kupić tą do badań (bo jest tańsza) i zaaplikować do niej wywary z ziół.

  Nie pić wody tzw.”kranówy”, czyli z kranu. To zabójcza woda, która między innymi powoduje, że zwapnia Wam się szyszynka. A jak się Wam zwapni, to -AMEN.

  Zamiast kluczyć – najlepiej od razu przystąpić do dzieła ….

Comments are closed.