Otwarte Forum Tematyczne – 16.09.2016

Zapis drugiej części wykładu Grzegorza Sławickiego wygłoszonego na XIV Harmonii Kosmosu. W tej części uczestnicy spotkania zadawali pytania.


Wystąpienie Marii Skoczek na XIV Harmonii Kosmosu.


Siła pustej dłoni” – to fragment warszawskiego seminarium Adama Anczykowskiego, którym jednocześnie zapraszamy na kolejny cykl jego autorskich warsztatów – „KOSMICZNE TRANSMUTACJE” 2016/2017. Wprowadzenie do materiału przedstawił Janusz Zagórski.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy wypowiedź profesora Przemysława Saneckiego z Politechniki Rzeszowskiej.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy wypowiedź Tadeusza Rolnika, prowadzącego gospodarstwo ekologiczne na Podkarpaciu.


70 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.09.2016

  1. Z tą Firmą Bayer to ceregiele są, tak naprawdę to ta Firma stworzyła UE… sponsorowała Wojny, i produkowała broń, istny Szatan… a teraz jeszcze ten zakup… jejku strach dreszczyku mnie przeleciał, czytałem o tym też akurat przedwczoraj i przypomniało mi się co to za Firma, w spółce chyba z Voldzwagenem, albo jakąś inną znaną Firmą, mają ogromną władzę…

   1. ten drugi filmik to jest ten który chciałem tu puścić, zobaczcie a zobaczycie co oznaczają te firmy, szok.

   2. To jest straszniejsze, oni nie tylko stworzyli unie europejską, ale robili testy na biedakach z Auschiwitz !!! Sponsorowali Nazistów, i podpalili Raistag mieli wpływ na Wojny i obecną władzę, IG Farben Bayer Basf Naprawdę teraz jak kupili Monsanto, widać czym będą się zajmować, Truciem Truciem Truciem ludzkości, bo i po co mieli tracić 66 mld dolarów? Na testy na wprowadzenie Gmo i trucie ludzkości, znowu powstaną obozy na bank, wojna jest tuż tuż..

   3. Helmud Kohl i Angela Merkel byli efektem działań tych 3 nazistanskich spółek !! Oglądałem ten film przed kilku lat i zapomniałem teraz wszystko to znowu jest prawdą, zachodnie Niemcy gdzie są te koncerny chcą zawładnąć całym Światem…. i chyba wciąż działają.

   4. Majestic koniecznie musisz to obejrzeć, bo Ty masz analityczny umysł, an pewno połączysz kropeczki… czekam an Twoje zdanie przyjacielu 🙂 Zobacz jak Ci ludzie wciaż rządzą unią europejską i teraz kupili ten monserat czyli wciąż działają ! Zbrodniarze !

   5. O kurde, ! Już wiem, oni modywikują DNA w kartoflach przez GMO ten film był nagrany kilka lat wcześniej, i już przepowiedziano że na tym siękoncentrują na żywności modyfikownej, jestem w szoku ! obejmując tą firmę, mogą działać na ludzkość, wojna się już zaczeła !

   6. Pacuś to cala piramida uwarunkowań i uzależnień ale to NWO to takie drugie pasmo działania sam widzisz że to stare globalne uwarunkowania i w tym nic się nie zmienia , gdy mówimy o 3 wojnie a jej niema to ona właśnie jest , te dwie eskalacje napędzają się automatycznie , temat rozwiniemy jak Lobbyści wypłyną na powierzchnie no i ich kieszenie wypchane milionami , i nie zdziwi jakaś „nocna zmiana ” aby zarazę do Naszego kraju wpuścić , bo ona już jest i weszła tylnymi drzwiami , pierwsze struktury piramidy już są , a przeznaczone kwoty to miliardy euro , chodzi o totalny monopol jedynie z pozoru będzie coś odrębnego ale nie konkurującego, GMO to zagłada wczoraj za oceanem dzisiaj za miedzą , Kochajmy Rosję bo tam to zabronione ,jedyny Słowiański Kraj .Pozdrawiam

   7. Pacuś Przyjacielu, w Rosji niema smug chemicznych nie sypią tego syfu , Rosja to nie ZSRR , ludziom ciężko to zrozumieć dlatego rusofobia kwitnie, w konsekwencji Armia Czerwona wyzwoliła Polskę gdyby nie Ona z Narodu by garstka została , nie sztuka szukać rachunków krzywd bo liczy się efekt końcowy , Pacuś tu masz coś ciekawego o Słowianach , dlatego jest nagonka na Rosję zwłaszcza u Nas ? ( i mapa Nostradamusa) https://www.youtube.com/watch?v=pwEeBdr2t1Q

  2. tak kupił , 2 korporacje to nie jedna, w sumie to zagłada europy ,Chemtrail HAARP , GMO , miliony litrów trucizn , dużo ludzi mówiło mi ze w tym roku nie widzieli zwykłej osy , ja może jedną widziałem ? wszystko wytrują i pozabijają wystarczy przerwać łańcuch pokarmowy od mikro i małych organizmów monsanto króluje miedzy innymi w Indiach obiecywano raj itp ! i dziwnie plantatorzy odbierają sobie życie ? https://www.youtube.com/watch?v=LhRM-Ll5KAY

 1. Wystąpienie Grzegorza Sławickiego jak zwykle bardzo ciekawe. Natomiast pani, która w wypowiedzi Grzegorza zwróciła uwagę na zjawisko karmy,moim zdaniem ma absolutną rację.W istocie zasugerowała jak zrozumiałem, że karma nie istnieje. Powiem więcej, to my jesteśmy żyjącymi programami, w które wchodzi dusza, czy też łączy się z nami. Program czyli my jest jednorazowy i to nie my inkarnujemy jako osobowości tylko dusza ,czy inaczej mówiąc wyższa świadomość przeskakując od programu do programu.
  Przy głębszym zastanowieniu można dojść do wniosku, że wolna wola nie istnieje, nasze czyny są znane wcześniej i muszą się wypełnić,jedynie nasze myśli są czymś czego nie można przewidzieć i chyba tylko to można nazwać wolną wolą.
  Nie możemy mówić o karmie nie mając pojęcia o wcześniejszych żywotach, to wyższa świadomość przerabia kolejne programy,w jakiś sposób dobierając sobie kolejne odcinki serialu zwanego życiem.
  Moim zdaniem Grzegorzu gdyby ludzie posiadali wolną wolę to świat już dawno pogrążył by się w totalnym chaosie.
  pozdrawiam.

  1. Z punktu widzenia neurobiologii decyzje podejmowane są na poziomie nieświadomym. Warto wiec poznać siebie, ową karmę czyli kody rodowe i szerzej ludzkie nie by je odrzucać (niczego nie odrzucisz z siebie) tylko przekroczyć lub korzystać z nich świadomie a nie by one korzystały z ciebie, co nazywasz pechem, „przypadkiem”, „nie-szczęściem” 😀 Co siejemy to zbieramy i tego nie przeskoczysz jednak mało który wie co sieje, a potem dziwi się zbiorom lub uderza w depresje czy inne rzeczy 😀

  2. A jaki jest według Was cel programowanego i cyklicznie odnawialnego istnienia ?
   W aspekcie biologicznym nie odstajemy mocno od innych organizmów a, to co nas wyróżnia to zasadniczo tylko umiejętność zapisu i przekazu historii kolejnym pokoleniom …
   Zabijamy by przeżyć i żyjemy by zabijać. Jak każdy inny bardziej złożony organizm.
   Widzicie w tym jakiś większy sens, bo ja, jak na razie nie ..?

   1. a kto powiedział że szaleństwo musi mieć sens? inny jak jedyne znane wzorce… lub jedyne dostępne swoim zdaniem … taki „euro””biznes” 😉

   2. Zmienia się klimat więc modyfikują rośliny, a świat za sto lat będzie wyglądać inaczej niż teraz i to cała tajemnica. A może dojść do takiej sytuacji, że kiedyś ludzie będą sobie wyrywać z rąk nasiona roślin zmodyfikowanych. Będą jeść jabłka GMO, bo nic innego nie będzie chciało rosnąć. Logika rządzi! Jeżeli temperatura będzie się podnosić przez dekady o kilka procent, to wszystko wynika na to, że obecne rośliny, a także pewne gatunki zwierząt, MOGĄ TEGO NIE PRZETRWAĆ. Nie przystosują się z dnia na dzień. Wyginą. Tylko rośliny zmodyfikowane będę odporne.
    Dlatego mam was za debili.
    A zmiany klimatu są faktem. Za sto lat nas nie będzie, ale świat się zmieni nie do poznania. Mniejsza o to z czyjej winy. Ale będzie inny.

   3. Lisek póki co żyjesz tu i teraz, my też chcemy by świat był inny, chcemy nowego świata, nie wiem czy będziemy wyrywać sobie gmo czy nie, w nowym świecie, nie będzie takich reguł, jakie są teraz, nie będzie polityki jako takiej, pieniądza, może nie będziemy potrzebowac jedzenia nawet… Nie bój się zmian, bądz nią.

   4. Seja, to w jakim celu powstają opowieści o reinkarnacji, wędrówce dusz i inne mniej lub bardziej niesamowite historie ..?

   5. Lisek może być jedna pigułka, jak witamina C która dostarczy nam wszystkich potrzebnych do życia składników, pewnie takich składników których jeszcze nie znamy, GMO to zło, a co do klimatu, to jak będzie nam grozić ZAGŁADA to będzie spójrz na to pod kątem pisma, lub wierzeń, będzie Antychryst, będzie znowu Jezus? albo będzie zagłada taka albo taka, wierzysz w Niebo? Piekło, w nicość? W coś musisz, chyba, że całkiem jesteś bez wiary, to może z nadzieji zrób wiarę, lub miłość, bo bez miłości nigdzie nie dojdzesz, gdyby nie cenzura, dojechałbym Cię tak aż być zrozumiał, że nie warto być obrażalskim i wścispskim, znam słowa o jakich Ci się nie śniło, w obronie siebie, czy nawet w atakach na kogoś bo przez to kiedyś zdobyłem swoje ja w którym teraz jestem… mi nic i nikt nie zagraża, obserwuję zmiany, są zmiany zależne i niezależne od nas, ale jak kochasz życie, możesz wszystko sam zmienić, ja byłem już częścią zmian, teraz jestem stary i zmęczony, wolę poświęcić się umysłowi, niż samemu zmieniać świat, cenię spokój, serce, i człowieka pełnię księżyca bo jestem marzycielem, Ty musisz siebie kochać i rozumieć, potem świat i ludzi, ale czasem warto wstawić ludzi przed siebie bo możesz nauczyć się zasad, jakie daje moralność, siła i wariactwo, czy nawet normalność, starasz się sam myśleć, ściągasz trochę od nas, ja wiem może Ty nie, ale ja Wiem, że Ci się u nas podoba, dołujesz nas, ale coś Cię do nas ciągnie, i Ty nie wiesz, ale to nie są rzeczy które sobie myślisz i ubzdurałeś, że jesteśmy wszyscy idiotami, Ty sam uważasz się za idiotę, i pragniesz się do tego przyznać, jesteś z nami chociaż czasem nie chcesz, bo Ty nie chcesz tak naprawdę walczyć z nami, Ty trollujesz z niskiego poczucia wartości(może wiedzy) alternatywne spojrzenie, pociąga, zauważyłeś nasze forum, i myślisz, że jesteś mądrzejszy od nas wszystkich ! Może jesteś mądrzejszy ode mnie od Majestica czy Seji, ale nie od nas wszystkich , my jesteśmy siłą, i przewinęło się tu setki ludzi którzy potwierdzili i potwierdzają naszą siłę, czasem dobrym słowem, czasem zafascynowaniem i niedowierzaniem, Ty w swoim pokoju pewnie jesteś samotny, i wymyślasz, jakby tu nam dopieprzyć, nie których zdenerwowałeś, niektórym podpadłeś, pamiętaj w każdej możesz zrezygnować z Trollingu pokazując że jesteś jednym z nas, albo po prostu szczęśliwą osobą a nie zalęknioną, Wszyscy jesteśmy gotowi Ci wybaczyć, to wiem na bank, tylko staraj się zrozumieć nas, i nie podchodzić z agresją, i siebie też zrozum bo to ważne, jakby co ja Ci pomogę… na ile będę mógł i na ile się otworzysz… masz taką jedną cechę której tutaj nie lubimy i ja i majestic i dziewczyny, to wyższość, zadumanie w sobie i wyładowywanie się na nas… i wyładowywanie się na nas kosztem nas, dla Twojego rzekomego dobra, Ty czekasz, JA WIEM, zeby ktoś Cię pogłaskał, przyznał rację, nie znosisz, jak nam przyznają co chwilę rację….. Nie umiesz tego przezwyciężyć, jesteś słaby, ale każda słabość, może być siłą . Pozdrawiam.

   6. Sory Boksik za śmiecenie w waszym temacie, ale jestem taki, że wszystko staram się zrozumieć, zamiast po prostu dać antidotum chyba… 😀

  3. Iza jak najbardziej zbieramy pozytywny i negatywny bagaż , niema nic za darmo , no i kwestia Ludzi , Prawdziwy Czlowiek posiada sumienie a drugi nie , wiec ten drugi prowokuje Prawdziwego , zmodyfikowany niema konsekwencji bo to padlina energetyczna, atrapa czlowieka jak i ludzkiej energii ,dlatego mamy wieczne wojny i smierc milionów , czy są bardziej inteligentni ? oczywiscie bo im dużo nie trzeba działają schematycznie jak komputery którym Czlowiek napisał program . w tym wszystkim musimy egzystować bo oni są jak sztaba żelaza włożona w tryby , i na dodatek niejako tolerujemy ich bo to wychodzi z naszej natury .należy się koncentrować na przyczynach niwelowanie skutków nic nie da ,bo NIGDY nie wgramy im innego programu , nawet jak przygasimy to wystarczy jednostka która się znowu uaktywni i zacznie od poczatku budować piramidę destrukcji .

   1. Tak… takich jednostek jest mnóstwo, tylko nie zaglądają w nasze przestrzenie, czasem taka jednostka trafi do nas, i całą swoją złością, próbuje ingerować w nas, jedna się skończy za pół roku znajdzie się druga, zupełnie nie świadoma zła jednostka, gorzej jak takie jednostki się połączą, wtedy można nazywać je złem, póki co jednostka jest do uratowania, bo za nieświadomość, wini się jednak kogoś, a nie personalnie tę osobę 😉 🙂 ….. Lanoć 🙂

   2. Lisek , debilem to jestes ty bo ciagle próbujesz swoich trollowskich sztuczek mając nadzieje ze ktos to kupi .
    Nie czekaj az ludzie zaczną sie bić o zmodyfikowane jedzenie tylko juz zacznij jeb jesc i nie zapomnij popryskac roundup’em dla lepszego smaku . Samo zdrowie ?

   3. AnonYm ja jeszcze się łapię na te sztuczki, niestety 😀 jednak chyba racja jest w tym, że Lisek jest nie do uratowania 😀 Jednak jednostkę ,gdy jest nas więcej powinniśmy ratować, ale jak sama nie chce sobie pomóc, to cóż można zrobić… współczuć.

   4. Medżik, wszystko ma swój wyższy sens. Spójrz na Światowida. Kocham obrazowanie słowiańskie.. taka mądrość zakryta a jednak odkryta..
    Sumienie kształtuje dzieciństwo. Zostaw tych „bez sumienia”. Oni i tak są bezduszni i cierpią, nawet nie wiesz jak.. Rób co robisz i pamiętaj, żarna bogów mielą powoli, ale dokładnie 😉 Pozdrawiam.

   5. Pacuś ,ponad tydzień temu intensywnie sypali , zawiesina bardzo gęsta była przez kilka dni , na razie względny spokój ale widać już pierwsze smugi przed kolejnym armagedonem , wyschnięte i padle rośliny to „wspaniały „efekt do wprowadzenia upraw GMO , ta ostatnia fuzja koncernów dobitnie świadczy o frontalnym ataku w przygotowaniu ,tylko patrzeć za kilka lat jak scierwa TV i uczone debile będą lobbować to cudo inżynierii genetycznej w TV pokarzą zwiędłe i zgniłe naturalne uprawy a obok soczyste GMO , można przepuszczać że jeżeli uprawy GMO będą pokrywały równomiernie połacie i sięgną do 70 % wszystkich zasiewów i upraw to Chemtrail będzie mniej intensywne , przepuszczam że jedna z przyczyn rozsiewania Chemtrail to otwarcie drzwi dla GMO , oprócz fauny zauważmy jak flora wygląda drzewa usychają mają poparzone liście , wiekszosc roślin wygląda chora , jakaś podeschnięta ,dziwne grzyby pleśnie na dziesiątkach odmian roślin które były nie potrzebowały jakiś środków ochronnych albo miejsc wegetacji , dlatego świat owadów zanika bo ich łańcuchy pokarmowe znajdują się w świecie flory jako jedna z przyczyn .

   6. No właśnie Majestic ! To Chemtrials, to podstawa do GMO, ale też zle wpływa na kondycję samopoczucie, i zdrowie człowieka.. u mnie nie sypią, albo nie widziałem za często ostatnio nie patrzę w niebo niestety oczy mnie od światła bolą… wczoraj był dzień fauny i flory dziś uśmiechu dziecka i pokoju, ale nie będzie pokoju jak się nie zatrzymają, kto nad nimi sprawuje wladzę, duzo ludzi musi o tym wiedzieć, zachowują sie Ci co sypią, jakby to była ich praca, a dla pracy przekracza sie normy społeczne, kantuje byle mieć pieniądz… przytakuje się szefom bo praca jest niby szlachetna. a jednak nie ! Spółki i koncerny przekupiają Ci piloci i Ci co produkują GMO zarabiają krocie a prócz tego kluczowe osoby są przekupiane a nawet zastraszane ! kto zatrzyma ten proces? w to musi być włączone tysiące ludzi zwykłych obywateli kórzy coś wiedzą, albo jest to wszystko juz tak zakorzenione, że sami zli ludzie juz są na ziemi, z elit…. że wszyscy wszystkim przytakują i czynią zło 🙁 STOP CHEMTRIALS, STOP GMO, STOP NWO !

 2. https://www.youtube.com/watch?v=KKBpBrsXMuk&index=3#t=1982.547289 PODAJE JESZCZE JEDNEGO /ZNAK -PASSIO/ kolege WHAT ON EARTH HAPPENING -w wersji angielskiej wyjasnia ludzka niewole i jak sie z niej UWANIAC. MOWI PRAWDZIWA WOLNOSC TO SWIADOMA MORALNA ODPOWIDZIALNOSC. Rozwijaj swoja OSOBISTA WLADZE I WPYW W SWIECIE BEZ WZGLEDU NA TO KIM JESTES??? A w poszukiwaniach mial interesujace doswiadczenia??? a w/w Adamowi iTadeuszowi dziekuje i pozdrawiam wszystkich swiadomych uwalniajacych sie z tzw. matrixa niech to robia 24 godziny na dobe

 3. dziekuje Grzegorzowi -za odpowiedzi na pytania i info fakty. Dziekuje Przemyslawowi i Tadeuszowi -za info fakty o naszej ZYWNOSCI I DBANIU O NASZE ZDROWIE KOCHANE /nie tylko przy toastach???-ha ha ha / dziekuje Adamowi za info -fakty dziekuje wam wszystkim ze jestescie kochani i tworzycie PRZESTRZEN ZYCIA PRZYJAZNA BEZWARUNKOWA I WOLNA ORAZ POKOJOWA-dziekuje

 4. Spoksik Boksik ,w swym zaprogramowanym żywocie możesz myśleć dowolnie o czym chcesz, być może wykombinujesz coś takiego czym będziesz w stanie zaskoczyć Najwyższego…on zna twoje myśli i czeka na to, a może już to zrobiłeś…
  Ja do dziś opowiadam czym zaskoczyła mnie moja córka będąc dzieckiem, a czego się absolutnie nie spodziewałem…i to było fajne.

  1. Cóż jednemu zaprzeczyć nie mogę. Faktycznie funkcje i zmiany naszych organizmów są zaprogramowane i zakodowane DNA. I tyle …

 5. Opryski, GMO, Chemtrials, Wolna Energia, WTC, Kosmici, Piramidy, Płaska Ziemia, Zdrowa Żywność, Rak, Choroby, Czas, Wszechświat, Spotkania, Alternewsy, Polityka, Atlanci, Annunaki, Pleyadanie, Reptylianie, Świadomość, Historia Polski i Świata, Spokój Umysłu, Reinkarnacja, Spiski, Smoleńsk, Państwa i Miasta, Anioły i Demony, Waluta, Wywiady, I rozmowy nasze, i linki, to wszystko o czym coś tam już wiem z NTV, czy jest coś jeszcze o czym tutaj rozmawiamy, dopisujcie,bo ja z biegu 🙂 ciekawe jest to nasze NTV…

  1. Stop NWO, Akcje pomocy, Muzyka, Duchy, Wnętrze, Krajobrazy… Piekne Studio NTV, gdzie zmienia się ciągle jego wygląd zalezy kto jest w wywiadzie, zawsze zdążą na czas ustawić choreografię, BRAWO !

  2. Psychika, Terapie, Unia Europejska, Emigranci, Technika, Ziemia, Matka Ziemia, Bóg, Ludzkość, Nałogi, Zioła, Zabawa i Radość Życia 🙂

  3. Szkoła, dzieci, Nauka ścisła, tajna i iluzja, Słowianie, Chiny, Joga, Medytacja, w sumie jakby nie patrzeć, to nie o wszystkim wszystko ale wiedzę mam sporą, jeszcze przyjazn, My czyli przeważnie Majestic, Seja Iza Kalina, Gaja, VV, Pacuś, Wiktoria, Qcyp, Pio, Bio, Kiara, Ola, Oscar I Zresztą wszyscy po trochu 😛 zawsze coś o kimś jest, więc przyjazn ponad wszystko lubienie kochanie kłutnie też i Trolling to też My 🙂

  4. Ściślej: byłem pusty już nie jestem. Ogólnie: Łykam wiedzę z każdego po trochu nigdy nie do końca i nie dokładnie Miłość: Przede wszystkim opieram się na niej Wiara: Kościoły Religie Historyczna Wiedza, Jezus, Budda, Kriszna, Też o tym jest na NTV. Mistrzowie: Ghandi na przykład… Ale głównie moimi mistrzami są Seja, Majestic, Qcyp, Iza, i Gaja, Oscar, i wszyscy nowi Spoksik, Uzi, Ci co są na chwilę i coś piszą, nadzieja w nich… oraz cała ludzkość która tu zagląda i nic nie pisze…. Wszyscy jesteśmy Wielką rodziną Prowadzący Moderatorzy, Forum z boku i System Komentarzy Nasz są niezbędne by kiedyś coś osiągnąć, rozumiem że filmiki są najważniejsze, ale my też coś dajemy, więc NTV to też My, nie możecie o nas zapominać tak jak My staramy się pamiętać o Wszystkich z Ntv… Wszyscy My to rodzina, przyjaciele Sznujemy kobiety i Starszych nauczamy an ile możemy, liczymy się z krytyką i nadal Kochamy Wszystko i Wszystkich i Siebie i Ducha w Nas Wszystkei Matki Ojców Zbawicieli Wrogów Forever.

   1. Dopisujcie czym jeszcze warto się zainteresować,. Szwajcaria,. KKK, Nazi, Wojny Hitler, Terroryzm, Sport? Media, Giganci, Czaszki, Dna, Mikrokosmos, Makrokosmos, Nie wiem…. naprawdę 🙂 Nowy Świat musi powstać, żeby mówić o marzeniach i żyć w pięknie… Dobra mam dziś na wpół pustą głowę, pisze to wszystko bo poczułem że czas głębiej w to wszystko wnikać, i będę to robił ! 😀 Dobrej Nocy dla Przyjaciół i Znajomych.

   2. Wybaczcie moją ograniczoną wiedzę, ale plątałem się też z chorobą, i tak dobrze się jakoś trzymam, od tego czytania i oglądania mam wirki w głowie 🙂 ale od dziś chcę więcej, jestem nowicjuszem, mam wiedzę taką jak przeciętny człowiek, ale sercem nadrabiam mi się wydaję… Myślę że Może Liskowi podarujemy Miłość za jego wrogość, lub zamiast wrogości, albo damy mu antidotum, żeby się nauczył, ładniej traktować ludzi, może nie czuję się z nami związany, może potrzebuje miłości, może w głębi duszy jest małym chłopcem wciąż… ale to Ty Lisek zaczynasz, tutaj ciężko dać miłość, ja próbuję od 3 lat i wkładam w to duszę a i tak w moim gronie znajomych jest jakieś 10-12 osób, ale kocham wszystkich Ciebie też, chociaż dla Ciebie to nic nie znaczy pewnie, życzę Ci jak najlepiej, nie obrażaj się na nas, bo potem się wyżywasz, po co dziś do seji pisałeś o gumowych ścianach? Co Cię ugryzło? Zrobiła Ci coś? Ty mi się wydaje wszystkich nas nie lubisz, ale to jest sprzeczne, bo po co byś siedział? Płacą Ci? i zeszło na Liska… bop dziś zauważyłem Lisek że Ty specjalnie tutaj kadzisz, więc mówię Ci po raz kolejny zejdz na mnie, mi to nie zagraża, a Oni czują,że pewnie Trollujesz, też to dziś widziałem, więc spokojnie nie bój się możesz najeżdżać na mnie, ja wiem, że tutaj największe głupoty piszę, a Ty trzyamsz mnie na dystans, pokaż na co Cię stać, i powiedz, do mnie, do szpitala, do psychiatry, lub podważ to co piszę, Zostańmy wrogami albo braćmi, ja w życiu za zdrowia nie miałem żadnego wroga, chcesz być pierwszy????????? Dawaj… Napisz co myślisz, o mnie tak jak ja o Tobie…. Może się polubimy, daj sens swojemu istnieniu tutaj i obrażaj Pacusia zamiast moich przyjaciół… Ja jestem gotowy, na ripostę, i na Miłość Bo przyjacielami pewnie nie zostaniemy, chyba, że zrozumiesz, że słowo przepraszam jest w naszym języku, nie do mnie przepraszam, ale dziś do seji, do Kaliny, za to, że mówiłeś o języku, na język się nie psioczy jakbyś nie wiedział…. każdy może mieć dyslekcję, a z chorób się nie śmieje, ale Ty lubisz chyba… z mojej „pozwalam” Ci się śmiać, nazwij mnie chorobą, gnojem pedałem, frajerem, sam jestem ciekawy swojej reakcji, pokaż na co Cię stać !! Do Boju kumplu.

   3. Pacuś, Jesteś Istota Czująca, Jesteś Jednym z Nas My to Ty ,Ty to My i nic więcej nie trzeba , zobacz AnonYm nie musiał się przedstawiać bo rezonuje jak znakomita wiekszosc, połączyć logikę z sumieniem i sercem , niekiedy jedna z tych składowych wystarczy .nawet logika gdzie tysiace faktów relacje zależności skutki przyczyny efekty itd wyłaniają obraz rzeczywistosci ,zauważ ilu ludzi jest wybiórczych bazujących na kontekstach i to ich gubi , oczywiscie są” triumfatorami ” bo jak np powie ze jest zmiana klimatu i przypisana do tego wersja, lansowana w pralni mózgów tv itd nigdy od tego nie odejdzie, bo ta oficjalna wersja daje mu komfort i pozycje imperatora nad zjawiskiem .a Wszyscy odmiennie widzący problem będą wyśmiani i potępiani , Mahatma Gandhi

    „Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz. „

   1. no jasne medżik masz racje, juz chyba zapomniałem przez te wszystkie odloty jak być mężczyzną, antidotum uwalnia i wiem o co Ci chodzi bo tak chce i tez sie czuje dzieki antidotum. Dzięki 😀

   2. Wiesz Majestic, ja chciałbym komuś pomóc tutaj na forum, zakładałem to już kilka lat temu jak tu wchodziłem, myślałem że pomogę seji, pokłuciliśmy się, ja dużo wiem, ale nikomu nie pomagam, dlatego pewnie nic nie znacze, a co do liska jestem bezbronny, ale mam siłę i moc, czyli nasze antidotum, więc milcze i stosuję je w razie co… najwyrazniej nikomu nie pomogę…. ale może przez antidotum nauczy się sam… pragnę przyjaciół jak ciota jakaś ale chciałbym ich sam zdobyć, pomocą, nie chcę nikomu szkodzić… już chyba nigdy nikomu nie pomogę, ale mam jedna tajemnicę z którą się jeszcze nie ujawniłem bo to nie forum o tym, to daje mi sił i sprawia ze jestem kim jestem, ze rozumiem Boga i ludzi i sumienie swoje i czasem kogoś… ale czy pomagam? borykam się z tym, tak na serio ,sory, że Ci się zwierzam, ale nie nadaje sie do niczego, jeżeli nie umiem pomóc, nie mam styczności z ludzmi i coraz ciężej mi zrozumieć człowieka, dlatego już nigdy nie pomogę, tak żeby ktoś mnie polubił, żeby wyszedł z dołka… gdbym ja pomógł, czułbym że nie jestem chory, bo potrafić pomóc, znaczy że nie jest z Tobą tak zle, że coś znaczysz…. ja pomagam wszystkim, a tak naprawdę nikomu… to musi być jedna osoba, myślę, że przez świadomość, komuś pomogę, ale do pomagania trzeba mieć serce a nie świadomość… a ja serca nie mam, nie miałem dla seji, nie mam dla Liska nawet… dla Ciebie mam serce, dla Gaji i Izy, dlatego jestem dowartościowany, i tylko boję się, że jak komuś niepomogę , wszystko to runie… że jestem do niczego, serio jestem bezradny… mężczyzną być, czy sumieniem? zapomniałem kim byłem jak byłem królem siebie… jak mam myśleć…o sobie? no jak…? nie chce być lapsem, jak miec jedno uczucie dla wszystkich, jak vv jak Ty… a ja ciagle sie zmieniam, już mam dość ! Chce być Tomkiem. a tak naprawdę nawet nie Pacusiem… szukam siebie, dlatego przepraszam ale znowu sie wycowuje by siebie odnalesc, zmieniam nick….. na jakiś z którym będę mógł się utożsamić do chwili aż znowu nie poczuje ze jestem nikim, ten nick musi coś znaczyć, chociaz przez jakiś czas, zmieniam od dziś będę(jestem) na jakiś dłuższy czas…. wygórowany, czy ponizony mam być? Nikt albo ktoś… czyli Dupek, albo Omega… niech będzie dupek bo nie umem nikomu pomóc ale dam na końcu uśmieszek 🙂

 6. Voytek jak mogę Cię prosić to nie puszczaj tego nie chcę mieszać spraw […] ciach

  //
  OK. Poszło do niebytu 😉

  Voytek – [Admin]

 7. Robert i Jacek -Roert stworzyl WAGNEROWKE -to kolejne KROLESTWO -KSIESTWO CZY JAK ZWAL TO PIEKNE i cudowny powrot do korzeni -pamietam to zmlodych dzieciecych lat -chycmi sie za rece i wszyscy razem -kamera troche jezdzila ??? ha ha ha -pewnie tez??? bawja sie znakomicie -oraz chodzenie po ogniu-Jacek prowadzacy i podpowiadajacy to sa piekne przkazy -posze o wiecej takich slowianskich zabaw -bawcie sie dobrze -dziekuje

 8. Nazywajcie mnie do Woli Dupek 🙂 bo on dobrze mi się kojarzy, historia taka, że mój kuzyn armenczyk, który znał polski i ma 4 dzieci, nazywał mojego chrześniaka swojego syna jak był mały dupek 🙂 a historia druga z moim kuzynem jest taka, że zapomniał oddać mi 600 zł w oóle zapomniał ze pożyczał, i nazywamy siebie dupkami trzecia historia, to nie dałem mu tabliczki czekolady zeby sie wzmocnił jak rodzina jego wyjechała do anglii a on nie mógł dostać wizy, pomyslałem w chorbie, ze jak mu dam tabliczke czekalody, to wszystko bedzie dobrze, ale byłem głodny i zjadłem, i dlatego juz sam od tamtej pory nazywam siebie dupkiem 🙂 z uśmiechem…. więc do bólu dupek będzie trwalszy niż Goldpress, Tomek, Jezus z Fordonu, Pacuś….. trwalszy !! Bo musze teraz zrozumieć w sobie dupka 🙂 takiego prawdziwego 🙂 Jestem Dupek 🙂 Serio… bez kitu dupek ze mnie 🙁 śmieszny bo śmieszny, poważny bo poważny, ale musze go zrozumieć, walcie jak w dym do mnie dupek zamiast Tomek Pacuś, ja się na tym uczę 🙂 albo się naucze albo nie !! Muszę !! 🙂

  1. Pozatym znowu mi wstyd za siebie i nie lubie siebie, dlatego zmiana nicka jest czyms za czym moge sie schować, a dokładniej tego nicku i co czuje jak tak mówie i nim jestem nikt nie wie… dziwne ze utozsamamy sie z nickami, przeciez człowiek jest niezalezny od tego jak sie nazywa sobą…. czy to bycie soba jest nickiem, czy nick byciem sobą? to nic nie znaczące chyba, a jednak jak ktoś nazwie mnie dupkiem, to chyba bede sie cieszył… zycze Wam odwagi 🙂

   1. a pozatym chyba zniknę na parę dni, az nie bedzie widać na jawie komentarzy które teraz są, nie chce sie utozsamiac z pacusiem jakim byłem, dupka tez zmienię, ale narazie jestem dupek 🙂 bo jestem.

   2. …Hm… wiecie co Kochani, MOŻLIWE, że nie potrzebnie siebie katuję, może Wy nadacie mi jakiś pseudonim? albo nie, dla dobra forum będę tak jak nazwała mnie Kalinka Nuty Nuty Boy 🙂 nawet podobne do Spoksik Boksik 😀 zostaje 🙂

   3. Nuty, tak trzymaj ! Cieszmy się z życia i miejmy do niego właściwy dystans 😎
    Nie dajmy sobie też wmawiać niestworzonych historii w tej, czy innej wersji istniejącego świata. To że ktoś twierdzi, że ma uniwersalny patent na wiedzę, nie koniecznie musi być prawdą 💡

 9. A GDZIE WASZA ODWAGA ??? abyscie nazwali jak sie wybraliscie /jest taka teoria ze dusza podpowiada rodzicom imie / np. mojej corce zona wybrala /oriana/ -zmienilem na KINGA -uzywa i cieszy sie zyciem . a ty kolego Golpress -jezus i Tomku polecam ci wiecej pobytu ze SOBA W MILCZENIU -MILCZENIE JEST ZLOTEM -mowa srebrem i meczy zabiera nam energie gdy za bardzo wydajemy z siebie miast gromadzic i wzmacniac siebie oraz UTRZYMYWAC ROWNOWAGE -BALANS itd itp. -pieknie MAJESTIC podpowiada tobie i innym kazdy z nas to JEDNO -jest teoria ze wszyscy jastesmy polaczeni??? jak znajdejeden stosowny link to zamieszcze -nawet ZLOTE tzw. moje podpowiedzi czy kogokolwiek NIC nie zmienia w TOBIE czy innych osobach z roznymi ksywkami jak samee tego nie przepracuja ze soba w SAMOTNIOSCI I MILCZENIU!!!!!!!!!!!

Comments are closed.