Otwarte Forum Tematyczne – 16.10.2017

Oto zapis wystąpień i dyskusji jaka odbyły się 7.X.2017 w Warszawie na spotkaniu w Narodowym Instytucie Studiów Strategicznych. To ważna debata środowisk niezależnych na temat co dalej?


W czwartej audycji w ramach prozdrowotnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach zostały omówione aspekty duchowego zdrowia człowieka, na które na ogół są pomijane w konwencjonalnych terapiach czy tzw. medycynie akademickiej. W swojej wypowiedzi Aliaksandr Haretski duży nacisk położył na Duszę, kwestię modlitwy i autosugestii w terapii, a także poruszył oddziaływanie egzorcyzmów na najbliższą rodzinę osób poddawanych tym rytuałom.


Dyktowanie świętego stygmatyka Ojca Pio. Dary od Boga są zawsze świadome i nie mają nic wspólnego z „wchodzeniem w ciało”, co jest opętaniem i siłami zła. Ojciec Pio dyktuje o swoim życiu i chce pomagać, każdemu, kto poprosi o pomoc!


Bezpośrednia relacja z Puszczy Białowieskiej. Joanna aktywistka z Obozu dla Puszczy broniącego lasu przed nielegalnym wyrębem władz.


 

61 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.10.2017

 1. Qcyp A może ci wszyscy narzekający na rodzinny Kraj , przyjeżdżają do Polski między innymi po to – aby tutaj wyleczyć sobie /zdecydowanie taniej/ zęby, na których leczenie nie stać ich za granicą ? Wiem też , że ludzie mieszkający w Norwegii , latają samolotami na polską granicę – aby tam /już na lotnisku/ zrobić sobie duże zakupy na cały miesiąc , bo u nas wszystko jest dużo tańsze i często lepsze jakościowo , niż w Norwegii !!!

  1. 🙂 bb ważne…
   https://www.youtube.com/watch?v=N2yRRgFUhxA
   Ważne, że potrafisz widzieć dobro
   Ważne, że dostrzegasz jego ogrom
   To kształtuje twój światopogląd
   *Cz ł o w i e k to m u s i w e j ś ć w k r w i o b i e g.*
   Masz prawo do własnej opinii ,ok.
   Ja mam prawo mieć swoją filozofię
   Ten image, optymizm jest ważny
   Bez niego świat był by straszny
   Ważne gdy patrzysz z nadzieją że ta niedziela
   nie będzie ostatnią niedzielą Że jak sobie pościelą ludzie tak się wyśpią.
   Jaką postawę przyjmą taką ujrzą przyszłość.
   Dla tych *fśech* wszystkich pozdrowienia,
   🙂 *Przeszłość jest tatuażem – nikt jej nie zmaże.
   Ważne że potrafimy żyć tu razem. 🙂
   =========================
   🙂
   https://screenshots.firefoxusercontent.com/images/730f81f8-65d2-4c85-a550-10f3f1208aec.png

  2. Tak ? A ja słyszałem że spożywacie pożywienie 2 sortu. ZĘBY? JAKIE ZĘBY? W Swojej zapalczywosc zjedli własne zęby ????Boże Norwegia, czegóż to ludzie nie zrobią dla forsy ????

  3. Tak ? A ja słyszałem że spożywacie pożywienie 2 sortu. ZĘBY? JAKIE ZĘBY? W Swojej zapalczywosc zjedli własne zęby ????Boże Norwegia, czegóż to ludzie nie zrobią dla forsy ????

  4. Gaju, widzisz dlatego że wyjechali zobacz ile dobrodziejstw robią dla swojego kraju , inaczej miliony by grzebało w śmietnikach , bo nie wystarcza w tym kraju dla wszystkich ,MILIARDY transferują do kraju żywej gotówki rocznie , nie pobierają świadczeń albo są z nich wykluczeni wiesz ile to kasy !? w jakimś sensie cześć inwestuje w kraju budując domy kupując nieruchomości , albo spłacają stare zaległe kredyty . Większość „uciekinierów ” to żadni milionerzy gdy pakują parę spodni skarpetek butów . są też tacy co chcą względnego spokoju nawet minimalnej stabilizacji normalnego planowania względnie stałej pewnej pracy albo mozliwosci szybkiego jej znalezienia Kraj będzie wyludniony z tubylców wiesz dlaczego Gaju ? bo wiekszosc myśli jak Ty , mówi o skutkach a nie o przyczynach a to jest zabójcze długodystansowe , zobacz gdzie Tubylcy robią urlopy wiekszosc zmiata za granice bo tam taniej czysto schludnie , nawet pogoda tam jest, niema idiotycznych nakazów zakazów i straży miejskiej szukającej permanentnie ofiary , radarów ukrytych w lasach , zamiast polować na bandziorów polują na kierowce który jechał przez las o 15 kmh za dużo .

   1. Majestic Mieli prawo wyjechać więc wyjechali i to jest ich sprawa . Jednak ja nie uznaję ludzi , którzy opluwają własny, rodzinny Kraj . Podobno najbardziej antypolscy są za granica sami Polacy , więc jak mamy być za granicą przez inne narody honorowani , jeżeli nie szanujemy samych siebie ? Myślę jednak , że nie wszyscy są tacy , jak ta nędza Qcyp .

   2. „jeżeli nie szanujemy samych siebie” właśnie a czy oni byli honorowani w SWOIM kRAJU ? pomyśl Gaju jakie wartości Oni mogliby reprezentować Kogo swojego- prezydenta- prezesa -ojca -przecież to śmiech na sali https://www.youtube.com/watch?v=mGMnCvIhW0o honor i obczyzna ha ha https://www.youtube.com/watch?v=V3YxFizj6pk pańszczyzna https://www.youtube.com/watch?v=cTeZ8Rvc99A kraj w którym mordercy przestępcy są honorowani i wynagradzani Gaju zdejmij wreszcie różowe okulary bo przez taki pryzmat patrzysz .Wszyscy na Emigracji nie wracajcie bo za rok dwa będziecie ponownie emigrować , imigrujcie jak najdalej bo tu smierc zagłada nędza , dopóki nie będzie unii Słowiańskiej z Słowianami tutaj czeka zagłada jak ne teraz to następne generacje , nie inwestujcie tutaj bo wszystko stracicie w krótkim czasie . dla porządnych uczciwych ludzi jest coraz mniej miejsca , dlatego jak stoicie na granicy balansu pakujcie się i odlot .

   3. „miliardy transferu” to cyfry są do sprawdzenia z czego się śmiać ? z jednej strony to tak bo to studnia bez dna . widzę że nie masz rozeznania ? to są miliardy euro i fontów i innej waluty , płynącej z wymiany w kantorach w przelewach bankowych i banknoty niekiedy wypłacane bezpośrednio pracownikom ze wschodu , strumień jest wartki, pieniądze zarabiane dla przykladu na budowach zachodnich w euro są przecież automatycznie wymienialne na złotówki w kraju można wszystkie do kieszeni pobrać w automatach itp . ale Twój śmiech Gaju ma uzasadnienie bo to zapewne idioci tyle kasy wrzucają w ten kraj i rzeczywiscie ha ha ha …………….

   4. Ty Gaju jak widać zawsze zaprzeczasz rzeczywistosci tu masz przykłady oficjalnych transferów operacji bankowych , daje to około 30 % zaledwie wiec sumę należy potroić co najmniej , plus pieniądze z „czarnej roboty ” wypłacane w gotówce,rodacy lubią” kesz kapuste many ” w gotowce co nie jest bezpośrednio rejestrowane itp , 75 % tak zwanych turystów zagranicznych to rodacy kursujący , jakieś 20 % robi urlopy w kraju zostawiając dziesiątki milionów reszta to rodzinne spotkania itp , gdzie setki milionów trafiają do rodzinnej kasy http://forsal.pl/artykuly/1032864,miliardy-z-zagranicy-polscy-emigranci-przeslali-do-kraju-prawie-16-5-mld-zl.html http://www.polskieradio.pl/42/276/Artykul/1495689,Wartki-strumien-pieniedzy-plynie-do-Polski-od-emigrantow-w-Wielkiej-Brytanii Gaju śmiej się dalej i płacz wolna wola ” Majestic Dzięki za te miliardy transferu ???? Popłakałam się ze śmiechu ????”

  1. trzeba założyć że tak!”symulacja”. NICOŚĆ jest punktem wyjscia a tego punku to chyba nikt nie ogarnie bo to niemożliwe , można gdybać na tysiace sposobów jest NICOŚĆ nic niema prawa istnieć nigdy nic nie było i nie będzie jest NICOŚĆ , niech każdy sobie wyobrazi NICOŚĆ niema nic , niema ani jednej iskierki energii niema niema cząstki atomu jest NICOŚĆ niema swiadomosci jest NICOŚĆ , Pan Tadziu zmienił nicość na wieczność z czym się zgodziłem ale jest wielkie ale taka naszła mnie refleksja że wieczność to stan zawieszenia odbicie lustrzane nicości co w konsekwencji wydało pustkę a ten stan stal się samo obserwatorem z którego wyłoniła się swiadomosc z tego właśnie efektu , czego jestesmy teraz przykladem , tak wiec symulacja jest czystą NICOŚCIĄ bo jest doznaniem czegoś wiecznego( wieczność ) ale nie istniejącego JEDYNIE NICOŚĆ MOŻE BYĆ WIECZNA I PIERWOTNA ,niestety hiper -fizyka jest nieubłagana i jest bardzo daleko od „Jajko -czy -Kura „?! Pozdrawiam. Ps, mam nadzieje ? że Pan Tadeusz wznowi cykle bo czas już skomasować dokonania Ojca i pokazać gotowe dzieło właśnie efektu końcowego nowej symulacji Pozdrowionka

 2. Chcę mieć swojego mądrego lekarza i dla mojej rodziny.
  Chcę by z nieba nie leciała trucizna.
  Nie chcę łożyć na mafię.
  Chciałabym przystać do organizacji, która zagwarantuje mi te sprawy.
  Myślę, że trzeba to zrobić na zasadzie lobingu dla zadeklarowanej grupy obywateli.

 3. ego i ja i opragramowanie innymi slowami i okresleniami to co zamiescilem 12 /10 2017;;;Z mego rozpoznania i doswiadczenia moje tzw. zycie sklada sie z trzech czesci formy =energia skupiona zarzadzana mozgiem + biocialo ,ktore moge programowac bo jest rowniez cos w rodzaju biokumputera=cialo zyjace w matrix 2. bez formy to energia niewidoczna napedzajaca to zwane forma i wspopracujace swiadomie albo bezswiadomie i to mozna nazwac blizniakami ktore odswiadczaja wspolnie ucza sie i ewuluja i czesc trzecia swiadoma ISTOTA =PODROZNIK KOSMICZNY. Oto newsowy opis tego CUDU ISTNIENIA o ktorym wielokrotnie tu pisalem bawmy sie cudem istnienia . Aby opisac co sie za tym kryje to tu sie nie da na tym forum , zwlaszcza ze nadal badam te cudy i odkrywam sam siebie nie majac praktycznie zadnych porownan z nikim ??? Kazdy zapewne jak zdobedzie sie na takie publiczne wyznanie moze podobnie taki komentarz napisac ??? mowi i przekazuje Nelly Radwanowska podam ponizej .

  1. jan piotr kutereba Przemyślenia godne samego Boga – jednak Bóg nie pobiera pieniędzy za leczenie a tutaj niestety stawki bardzo wysokie , więc …………….. To samo dotyczy też zresztą innych „wzniesionych ” , niosących ludziom uzdrowienie .

  2. …większych idiotyzmów nie słyszałem, nie widziałem i nie czułem.. ale nie dziwię się jej już nie ma,.. wyzbyła się siebie, swego ja na rzecz jakieści moc wybujałej świadomości,.. zapewne moc lucyferycznej świadomości,..tera nie ona ma świadomość je świadoma ,..a jakieści świadomość ma ją ma jej ja,..tera ona je niewolnikiem jakieści wybujałej świadomości,.. zgroza zupełna,..żarte za podpuchą węża jabłko wzięło i zeżarło już ją doszczętnie,..ot co może se człowiek dozwolić uczynić,.. a fe, a fe..

   1. Nie chodzi o to , aby całkowicie zrezygnować z tej rzeczywistości – bo to jest po prostu niemożliwe , gdyż umysł zawsze pracuje . Natomiast chodzi o to – aby się nie dać zbyt mocno zassać przez tę rzeczywistość , która może nas naprawdę zniszczyć . Wystarczy ją delikatnie muskać swoim umysłem , jeżeli zachodzi taka potrzeba . Jednak najgłębsze i niepowtarzalne inspiracje , które traktujemy jako nasze przemyślenia- rodzą się jednak dla nas w Świadomości i Ciszy wiecznych i niezmierzonych potencjałów , które właśnie wtedy do nas przypływają .

   2. … ważnym jest czyjej świadomości,.. czyż nie widzisz, nie słyszysz i nie czujesz ,że ta pani już wyraźnie roi,… obdarzyła swym ja jakiści nieswoją świadomość,.. do tego przymusza się by nie widzieć, nie słyszeć i nie czuć jak ta nie jej świadomość, która skradła jej jej ja nią pomiata i ją wykorzystuje,..jak zdaje się na los i nielos tego potwora, który zagarnął jej ja,.. piszesz że boisz się zassać rzeczywistości a nie boisz się zaprzedać jakiemuś potworowi, którego obdarzasz swym ja i swoją świadomośćią,.. rzeczywistość to prawda,.. ponadto żyjącemu w prawdzie, nieskrzwiającemu prawdy, zdrowemu silnemu i mocnemu w dary boga rzeczywistość tylko służy,.. służy również skrzywiającemu, zakłamanemu,.. ale jak dodrze zauważyłaś wówczas rzeczywistość jako prawda służy ssąc, drażniąc, dusząc i zżerając wszelkie jego skrzywienia nieprawdy,.. a że doskwiera tym bardziej boleśnie in bardziej je i chce być wibracyjny,.. to nie dziw, że taki boleśnie ssany drażniony i duszony szuka ucieczki od rzeczywistości, od prawdy i łatwo się zaprzedaje wszelkim pudrom i pomadom i eksportuje we wszelakie umyślne zaświaty,..byle dalej od bolesnej prawdy o sobie..

   3. Każdy powinien być po prostu sobą – wolną i niezależną Istotą . Ona – jak zresztą każdy z nas , jest wszystkim , ale takie aspekty siebie po prostu wybiera i tutaj prezentuje .

   4. ..twoje widzenie twoja wola twoja decyzja…ale może niekiedy warto otworzyć oczy szeroko zamknięte,..oczy zalane cudzymi szlamami,..i spojrzeć na siebie swymi oczyma spoza zalewającego je szlamu..to może być moc uzdrawiające i moc budujące, choć początkowo może być bolesne…ale już nie raz cię do tego zachęcałem,..więc dlaczego miałabyś się akurat teraz potrudzić,.. gdy szlam je taki słodziutki, taki lepki, taki uspokajający.. hej na drodze..

 4. Wszyscy reaguja i dzialaja tylko na „ego” =programach jest niewiele ISTOT rozumiejacych fakty i rzeczywistosc dzialajacych z EGO TZW. DUCHOWEGO /takiego okreslenia uzylem/ i jest WSZECHWIEDZA=wszystkoswiadoma egzystencja . Teraz jest czas odklamania i ujawniania faktow i tylko faktow aby stly sie faktami im wiecej ludzi odblokuje w sobie dostep do FAKTOW ABY STALY SIE FAKTAMI W NIM I WOKOL niego to zadzieje sie samoczynnie i zadna sztuczna inteligencja nie jest tego w stanie dokonac DNA NATURALNE ZAWSZE BEDZIE NATURALNE!!! i do tych odkryc swej DNA naturalnego i w przyjazni wspolpracowac zachecam wszystkich w kazdy dzien tzw. tychodnia czyli w kazdej chwili a nastepna chwila bedzie juz ta sama sztuka tu swiadoma i stala zasada bez zadnych uzywek i dopingow !!!

 5. dziekuje NTV.PL za suwereenny pieniadz i wybory samorzadowe przekaz faktow byc moze obudzi polki i polakow dziekuje

   1. Dlatego błędne koło karmy musi zostać przerwane….ile razy można patrzeć i wchodzić w rolę raz ofiary, raz kata i tak w kółko…jedynym sposobem jest uwolnienie dusz od zapomnienia, zapomnienia, które jest nakładane po zejściu na ten świat, inaczej to miejsce zawsze będzie piekłem…upodobanym przez tych, którzy karmią się energią generowaną przez cierpienie….bez komentarza.

   2. Kasandra Czy kiedykolwiek zwróciłaś się do swojej Nadduszy i powiedziałaś : CHCĘ WIEDZIEĆ WSZYSTKO TERAZ ! TAKIE JEST MOJE ŻYCZENIE !

 6. Robert Gajdziński ( 1) Jan od Boga , boi się krwi / o czym mówi nam chociażby Miriam Lundgren / , więc jak może być w pełni świadomy tego co robi ?

 7. Kalina?……..pomóż zrozumieć!… Jeżeli ten np Rothschild itp to HomoCAPiens, to Ty lub ja to pełnokrwista HomoSapiens?
  (ps. 1.Istota 2.Symbole. 3.Postaci 😉

  1. Co chesz zrozumiec ?Pozatym homocapensis sa do teraz ( pilnuja bakowych transakcji ) kazdy bank na swiecie jest dobrze strzezony a jak nie to na przyklad fukushima dla Japoni i wtedy zmiana ministra finansow i hop siup juz sa banki rewolucyjnej Japoni w gesti Homosiowcapensisi w lini juz prostej Kasa tym swiatem rzadzi( to jest ich twor zreszta ) i posiadanie wszystkiego przez nieliczna elite , ktora jest jakby ich tworem , ktory umiera i reinkarnowany powrotnie w tej samej rodzinnej sytuacji .
   In Vitro , in vitro dobra metoda trwa od wiekow .Dlatego to UfO i zapladnianie dziwaczne niektorych kobiet crystal child ha ha ha Niektorzy ludzie maja problemy z zajsciem w ciaze albo z plodnoscia . Ciekawe skad to sie wzielo ?
   Daiana byla czlowiekiem i urodzila dla nich potomstwo do sterowania ziemia , potem ja ukatrupiono i wsadzono ich babe ochydna zreszta Camilla, Duchess of Cornwall, Watpie czy ta nowa Kate jest plodna. Nam wyszlo , ze te dzieci to nie sa z jej brzucha Ha ha ha . No i wlasnie zauwazylam , ze wiecej ludzi to przyposzcza nie tylko my . A pozatym zginela pielegniarka , ktora brala udzial niby przy Kate porodzie bodajze Australijka w dziwnych okolicznosciach popelnila samobojstwo . Wiadomo dlaczego wiedziala wiecej niz powinna .
   „” Pojawiają się też doniesienia o tym, że ostra dieta spowodowała niezdolność Kate do zajścia w ciążę.””
   Takimi banialukami moga zasmiecac mozgi tych co wierza mediom ale nie tym co wiecej czuja i wiecej wiedza co to za czarna szarancza bawiaca sie w krolowych i krolow we wladniu bezposrednio przez ich bogow homocapesnis .
   Rytualy na czasc swoich Bozkow dalej odprawiaja .

   1. Trzeba mu bylo puscic muzyczke to by brodzik zatanczyl .
    Babe goryl troche prymitywniejszy pupet systemu jak my :)z takich pochodzimy ? no nie !!!!Chyba oni pochodze troche z nas . Dewolucja a nie ewolucja .
    kiedys probowali w jedna strone a teraz probuja w technologie biorobotyczna to jest druga strona .

Comments are closed.