Otwarte Forum Tematyczne – 16.11.2017

Nagranie archiwalne z 2013 r. o Marii Magdalenie, cz. II.
Zapraszamy na 2 część rozmowy o Marii Magdalenie z Jackiem M. Kwiatkowskim, teologiem, nauczycielem kontemplacji i spiritual coach’em.


Bajka od 3 lat do wieczności. Marzena Tomaszczak i młodzież z Sobótki. Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.


Kolejne spotkanie z Tadeuszem Owsianko, w którym znajdujemy odpowiedzi na korespondencję od widzów programu oraz interpretacje nowych symboli, wizji i przesłań z duchowego wszechświata.


Janusz Zagórski telefonicznie z Warszawy o ważnych, nadchodzących spotkaniach w Sejmie.Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.


 

213 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 16.11.2017

 1. Indila – Ego https://www.youtube.com/watch?v=QwMyhL3buFE

  Zerwanie więzi… myślę o tym od wczoraj, myślę o tym od roku gdy zerwałem więz z moim przyjacielem Bartkiem, za duży miał wpływ na moje gorsze samopoczucie, napięcie, sprawy sexualne, wyłuzdane, zerwałem ale myślę o nim i śni mi się, tak jak dziś przyśnił mi się pan Tadzio, biegaliśmy w fajnych miejscach, potem byliśmy na wojnie… czy nie tylko Szatan zrywa więzi, więz to przywiązanie, czy miłość? i czy można wrócić do więzi, gdy popełniliśmy błąd? czy pokona się wstyd? więz to coś trwałego, gdyby nie było trwałe nie nazywało by się więzią, jednak zgadzam się, że w przemyślanych przypadkach więz trzeba zerwać, w przypadkach jednak które nam szkodzą, jak to się robi? Odcina się kogoś od swojego życia, nie trzeba napinać tych znajomości jak guma, lepiej pozostawić, w tym samym stanie, i dalej się rozwijać, by mieć pod uwagą, powrót do więzi, bo w końcu z tym kimś Cię coś łączyło, zapomnieć jest łatwo, gdy nic nie łączyło, ból już trudniej podobnie jak wspaniałe chwile, każde inne nie są więzią, pozostawic na pastwę losu, tak mówią tylko ci co mają lepiej, co więcej rozumieją, koniec końców, i tak sami umierają….. ze mną zerwał więz cały świat… nie jedna osoba. jak cały świat zerwie z Tobą więz, obwiniasz się, jak przyjaciel jeden wybaczasz, jak miłość, przeżywasz… w końcu nie każdy ma prawo być sam, ja walczę z samotnością, kocham cie, się….. zakochany w sobie, teraz panu łatwo mówić, bo ma pan katarzynę, zostawic wszystkich w tyle, gdy związek jest powszechne, trzeba zerwać więzi z panem Tadziem, żeby nie miał słuchaczy, ale nie da się, bo przyzwyczajenie jest, panu Tadziowi też nie łatwo zerwać więzi z przyjaciółmi którzy mu klaszczą, a co może więzi z pracą też zerwać????? misja panie Tadziu to jest???? czuje się pan ważny? Że od tak mówi pan o zrywaniu więzi???? i nakazuje to. ja to akurat rozumiem, ale wielu będzie skrzywdzonych…. bo kto jeszcze nie wzniósł się, i nie potrafi być sam, nie wie, że nie chcemy tym ranić, tylko że więz powinno zrywać się dla czyjegoś dobra, a może dla swojego dobra, ale ile by było w tym zapatrzonych w siebie? wyobraża sobie pan taki świat właśnie? że wszyscy się kochają, czy „się” kochają? to proste o niepotrzebnych znajomościach nie myślimy jak nie są nam potrzebne, ale więz to związek, i dopóki nie szkodzi a myślę, że takie miał pan na myśli, to wtedy jest wiezią ważną, a jak szkodzi, to taką właśnie trzeba zerwać, i napiąć jak gumę…. więzi z dziewczynami?? przyjaciółmi, miłościami? gdy się kogoś ma, czy zerwać więz gdy jest sie samotnym? skoro takich więzi nie ma, z rodzicami? i pójść zginąć w świat? obcy świat, porzucić dzieci, żony, wiem co pana boli właśnie to, chce pan spokoju przy umieraniu tylko z katarzyną, i mówi pan o zrywaniu więzi, ale młodość dorosłość ma swoje prawa, to nie Bóg każe zrywać więzi, to pisma, poznawać miłość, to żyć w więzi… jedności, gdy je zerwiemy jaka będzie jedność????? no jaka?

 2. FALSZERSTWA zrobione przez ??? UJAWNIAMY =HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO== WIELE RAZY o tym pisalem udalo mi sie znalesc fajny link jaka ta nasza historia??? cha chacha ;;; https://www.youtube.com/watch?v=aZBc2P0ZROM =;;;POWROCMY DO RAJU =Tadeusz Owsianko od dawna mam takie marzenia chacha cha dzieki Tateusz dziekuje ze jestes

 3. 🙂
  tadziulku chany 🙂 nutki lo cie
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Hq0RhzZxnXs
  🙂 a https://thumbs.dreamstime.com/z/ilustracyjny-kresk%C3%B3wka-w%C4%85%C5%BC-11670829.jpg noto ynszech pszekazach som *straRZnikami tajemnicy-skarbUf* 🙂
  a miłość noto poza czerwienią ponad ludzką miarę noto i we wśech odćeniach taj palety http://renowacjafelg.pl/wp-content/uploads/2015/05/system_ral_paleta_kolorow.jpg /a i jesze wincej/y toje tysz mUj prawda jak-by-czo
  🙂 3-ym siem ciepewko

 4. Na podstawie mojego papierowego aktu urodzenia Korporacja przyjęła mniejszą wartość obligacyjną, ponieważ moi rodzice nie zaliczali się do ludzi zamożnych. Na tej podstawie wydrukowano odpowiednią ilość pieniędzy, mniejszą niż od metryk dzieci zamożnych rodziców.
  Potraktowanie mnie jako niewolnika wg prawa morskiego, z określeniem mojej wartości w wymiarze pieniężnym było tajnym kontraktem, handlem i jednocześnie zamachem na moją wolność. Odbyło się to wbrew mojej wiedzy, woli mojej duszy i rozumu, wbrew prawu Boskiemu !
  Jestem cząstką Boga-Stwórcy a moje ciało i dusza nie są niczyją własnością !
  Jestem świadoma, że od momentu wpisania mojego nazwiska dokonywano natrętnego, stopniowego:
  ujarzmiania mojej wolnej, niezależnej duszy poprzez narzucanie mi wiary katolickiej, opartej na zniewalaniu dusz pod przewodnictwem papieża, cyt.:
  “Stanowisko „papieża” głównodowodzącego na papierze w krzyżackiej okupacji Ziemi i wszystkich ludów ją zamieszkujących nazwano zgodnie z prawdą „papierz” i przerobiono według jezuickiej ortografii na „papież”, żeby Słowianie nie załapali, że chodzi w tym wszystkim o „papierowego tygrysa”, który swoją „siłę” opierał wyłącznie na ślepej wierze niewolników w kawałki zabazgrane bredniami mitomanów i kleptomanów, z manią „wielkości” i z poczuciem bezkarności w ich „misji” dziejowej w „nawracaniu” świata do jedynie słusznej „religii” i mających za jedyne usprawiedliwienie swoich zbrodni „wolę boską” ! “(koniec cytatu z komentarza lekarki, demaskatorki “papierowego tygrysa”)
  Z całą wyrazistością widzę, że religia została użyta aby odsunąć mnie od źródła
  poprzez wmówienie mi, że „Bóg” jest czymś zewnętrznym.
  ujarzmiania mojego rozumu poprzez :
  zakłamania w systemie edukacji narzuconej przez Korporację Potrójnej Korony a wdrażane przez podległe tej Korporacji organy władzy w Polsce, stanowiące prywatne firmy, zarejestrowane w Waszyngtonie i odprowadzające haracz z wypracowanych przez mnie i moich Rodaków dóbr materialnych.Link: “Szkoła to więzienie-Napisy PL”- https://www.youtube.com/watch?v=GOhStvAJC7A
  narzucanie przepisów prawnych łamiących moje prawa i moich Rodaków
  ujarzmiania mojego ciała poprzez:
  1) doprowadzenie do życia w niedostatku, pomimo, że jako mieszkaniec Ziemi mam prawo do równego udziału w podziale wszelkich dóbr.
  2) służbę “zdrowia”, która faktycznie jest służbą śmierci, bo dokonała okaleczenia mojego ciała poprzez szczepionki, toksyczne leki, fluoryzację zębów w szkole, bez uprzedzenia o faktycznych skutkach takich praktyk.
  3) toksyczne dodatki do:
  wody (lit,chlor, fluor,arsen),
  żywności
  kosmetyków i środków czystości
  4) niszczenie środowiska naturalnego poprzez:
  rozsiewanie toksycznych chmur
  gęstą sieć przekaźników telefonii bezprzewodowej powodującą grożny dla zdrowia istot żywych smog elekromagnetyczny
  rabunkową i niszczycielską eksploatację bogactw Ziemi
  W pełni świadoma mojej decyzji, wypowiadam posłuszeństwo niewolniczej, korporacyjnej, niejawnej Trój-władzy z Watykanem na czele !
  Z mocy prawa Boskiego, jako Suweren, oświadczam, że jestem człowiekiem żyjącym, nie zaginęłam na dalekich morzach ! Domagam się odszkodowania i równego udziału w dostępie do wszelkich dóbr Matki Ziemi !

  Maria Bejda, Teresa Wojda

  POLSKI OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Łowicz, 29.08.2015r.

  1. Powtórzę zamieszczoną niedawno przez JankaP.K o szczepieniach:
   (zmodyfikowałem żeby bardziej czytelniejsze było, rozsyłajcie)
   ‘’(…) Informacja jest w kontekście tuż, tuż planowanej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’. Ustawa ta wchodzi w życie dnia 01 grudnia 2017r. Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jak najwcześniej – DO 01 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ (czyt: np. ptasiej…) itp. urojonym PANDEMIOM Systemu „ochrony zdrowia” (czyt. Ochrony Zysku Medycyny Korporacyjnej i Farmaceutycznej (w skrócie: OZMKiF)
   Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło nie jaki Posobkiewicz ( Główny Inspektor Sanitarny ) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli. Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – i jest ich wystarczająca większość, aby obsłużyć świadomych obywateli – Wolnych Ludzi.”

   1. To jest ta amerykanska technologia za odszkodowania powojenne od Niemiec .
    Wlasciwie to ja chce kase za to , ze moj dziadek zostal zabity w obozie koncentracyjnym wydany przez wojka ukrainca , ze ma pistolet .
    No wiec szykujcie ramionka Polacy – Lehici zakupiono duzo chipow na ten cel dla butnych przeciwnikow homocapensis i ich pomagierow zydow ,
    https://otymsiemowi.pl/index.php/2017/11/16/szok-unia-europejska-nas-zachipuje-w-polsce-to-juz-sie-dzieje-podaj-dalej-wideo/?utm_medium=social&utm_sour

    Moj maly siostrzeniec jak go rodzice zaprowadzili do szczepienia to ganial po calym szpitalu i kopal pielgniarki i krzyczal , ze go morduja bandci oprawcy skurwiele go morduja i Ratunku krzyczal .
    On byl nie grzeczny podono ale ja mysle , ze on byl raczej bardziej wrazliwy .

   2. Witam!
    Co do wyrejestrowywania się od lekarzy rodzinnych ze względu na możliwość zmuszania nas do szczepień – ustawa mówi,że w przypadkach zagrożenia dla mieszkańców kraju,SANEPID wyda decyzję [dekret] na mocy którego wymusi się również na lekarzach prowadzących prywatne praktyki skierowanie obywatela na szczepienia,a w przypadku nie zastosowania się pacjenta SANEPID wystąpi do policji o siłowe doprowadzenie opornych.Wynika z tego,że nie ma sensu akcja wypisywania od lekarzy rodzinnych.
    Ustawa ogranicza swobody obywatelskie i dlatego zapewne jest niezgodna z konstytucją ,ale kogo to obchodzi – prezydenta,prezesa,posłów….?

   3. Nie byłem od kilku grubych lat u „mojej” lekarz rodzinnej i u żadnego innego też (poza okulistą i dentystą po razie, prywatnie oczywiście) zresztą nie wiem po co miałbym do niego iść nie będąc ubezpieczony medycznie… Odżywiam się ziołami w znaczących dawkach. Dawno straciłem zaufanie do różnych mafii. Więc w moim przypadku jest to uzasadnione odebrać im moje dane osobowe, bo tak czy tak ich nigdzie w inne miejsce nie przełożę

   4. No no no w TV juz mowia o szalejacej grypie. Kostuch z kosa .
    Ten komentarz o grypie z TV przekazala mi mama wiec ja go nie slyszalam ale mysle , ze sciela sianko pod krowe 🙂
    Wypisac sie od lekarzy i wyjsc z systemu na calego . Jeszcze isc do rodzinnych , wypisac sie i powiedziec na glos dlaczego .
    Oczywiscie malo osob to zrobi . Chyba bede i jestem jedyna , ktora wali odrazu jak czuje . Juz bylam i powiedzialam , ze wylatuje z tego kraju i fackuje ich szczepionki wrazie czego jakby mieli idee je wprowadzic Zawsze im cos powiem nie milego jak z mamusia ide do lekarza .Ostatnio im powiedzialam , ze zalatwili ja psychotropami i jej brzeczy w glowie .Ale juz jej nie brzeczy bo zaczela mnie sluchac upija sie nalewkami ziolowymi i teraz jej sie koluje w glowie a nie brzeczy I nie szumi nawet bez sledzika
    ha ha ha
    Bioroboty powinni byc za tego typu przedsiewziecia agresywnie i do punktu atakowani przez tych co widza wiecej Oni nie zasluguja na polemike i dyskusje traktujac nas jak swoja trzode .

 5. Panie Tadeuszu,
  Skąd u Pana taka pewność, że na Ziemi w tej chwili znajdują się tylko dwie w pełni dojrzałe bliźniacze dusze ? Przecież, nie wie Pan wszystkiego i uważam, że powinien być Pan ostrożny w wypowiadaniu takiego twierdzenia jako prawdy ostatecznej. A dlaczego ? A no dlatego, że dla pewnego grona osób słuchających Pana systematycznie jest Pan nie wiem jak to nazwać, ale może autorytetem ? Z racji tego wpływa Pan czy tego chce czy nie na ich świadomość. Natomiast ja, podobnie jak Pan Krzysztof Smoczyk, również wyłapałam u Pana wiele niekonsekwencji w pańskich twierdzeniach lub wręcz zmiany o 180 stopni w pojmowaniu pewnych kwestii. Dlatego apeluję o rozwagę. Do czego zmierzam?
  Z pańskich słów można było wywnioskować, przynajmniej mi zaświtała taka myśl w głowie, że aha skoro są tylko dwie pary dusz bliźniaczych to wszelkie inne obecne teraz pary, spotkały się po to, żeby te więzi między sobą zerwać. Tymczasem uważam, że nie powinien Pan niczego, nikomu sugerować z taką pewnością, bowiem każdy do swojej wewnętrznej prawdy powinien dojść sam …
  Być może źle Pana zrozumiałam, ale skoro ja to tak odebrałam to może znajdzie się więcej takich osób. Zatem uważam, że powinien Pan ten kwestię jeszcze raz dokładnie wyjaśnić.
  Co do par bliźniaczych, to uważam, że jest ich obecnie więcej i Panie Tadeuszu pary bliźniacze zawsze ze sobą współpracują, a że mamy czasy takie a nie inne, to wszystkie pracują już dla tego świata w mniejszym lub większym stopniu, ale jednak. Bo już każda najmniejsza zmiana nas samych jest naszym ogromnym wkładem i pomocą dla Ojca. A pary bliźniacze mają do siebie to, że obnażają swoje „brudy”, jak to świetnie ujęła Kasandra z mocą bomby atomowej albo i większej i dzięki temu, każda z nich przechodzi bardzo szybką transformację.
  Co do rury, którą Pan pokazywał to ok. 3 tygodni temu miałam taką zamontowaną poprzez pochwę, lecz nie była ona srebna ani biała tylko żółta albo złota. W każdym bądź razie jak tylko została tam umieszczona moje ciało rozbłysło całe w środku.
  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich,
  Anna

  1. Anno…odrzuć lęk, Tadzio pokazuje tylko to, co jest dostępne w jego własnej przestrzeni i to jest mu pokazywane, chociaż też są przekazy uniwersalne. On nie neguje nikogo z nas i niczyich doświadczeń, sam jest swoim cudownym doświadczeniem, a że pojęcie czasu jest mocno względne to te wszystkie przemiany trwają już co najmniej od kilku lat, a teraz jakby świadomość przyspiesza…U siebie obserwuję zrywanie i czyszczenie więzi od 2015 roku, więc proces trwa. U niektórych się zaczął, u innych się dopiero zacznie. Jednak to się dzieje w każdym miejscu na ziemi, gdzie świadomości są gotowe. Nie sposób z naszego punktu tutaj w bycie obserwować wszystkich…Więc śmiało idź w swoim doświadczeniu i nie martw się swoim połączeniem, znajdzie sposób, już znalazło…Ty miałaś doświadczenie złotej rury, ja z kolei na ponad tydzień przed audycją Tadzia dostałam przekaz od mojej siostry: pomarańcze, pomarańcze, przekrojone na pół stanowią ochronę w najtrudniejszym momencie….pozdrawiam Cię bardzo ciepło…

   1. Dziękuję Kasandro, każde Twoje słowo jest niezwykle cenne. Sądzę, że warto rozmawiać o rzeczach istotnych właśnie dlatego, żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień. Póki co mamy do dyspozycji tylko kontakt werbalny, a ten wiadomo pozostawia wiele do życzenia. Cieszę się, że dzielisz się swoimi przekazami i dziękuję Ci za to.
    Pozdrawiam równie ciepło 🙂

  2. Już jest PO WSZYSTKIM, już się DOKONAŁO…. więc możecie wyrzucić owsiankę za okno jak i inne ezo-wirusy waszej świadomości….

 6. Piekny przekaz w/w Prezydenta Dudy w wywiwadzie = mowi ja nigdy nie przypuszczalem ze p. Macierewicz bedzie w knflikcie zemna ==UJAWNIA FAKTY i przekazuje sporo info=faktow cosie dzieje faktycznie

 7. c.d .tuneli i portali /w latach 1970 podczas snowpodrozowalem =mialem mnustwo takich snow/= ROZMOWA Z ISTOTA POZAZIEMSKA I NUIRANEM -przekaz z 2014 = https://www.youtube.com/watch?v=_ob1fAvfkMk byc moze masz cos nowszych przekazow to prosze zamiesc ,dziekuje fajna zabawa =bawmy sie cudem istnienia

 8. OK, no to komentujmy jak zapraszała do tego Patrycja 🙂
  Pierwsze i od razu udane wystąpienie sympatycznej otwartej młodzieży 🙂 jak również Pani prowadzącej, która wykonała kapitalną pracę. Kontaktowo, fantastycznie! Słuchało się z uśmiechem serdeczności
  Prosimy i czekamy na więcej !
  🙂
  Grzesiek

  1. Pani Marzena Tomaszczak,
   napisałem ‚wykonała’. Wykonuje…
   Cieszy nowe, młode świadome Pokolenie Ntv 🙂

 9. :)… s tevałportacyja /*znacy śmigamy za qróllyckem 🙂 /yaqbyczo…

  ^.. ty se, mnie tu nie kadź,.. ja tylko wał… *mów,.. co ci trza.. 🙂 *..nie patrz, nie wyglądaj wała.. ^spójrz w lustro…^ {*nobo pszeta nie nieh stańje pszet rustlem yaqbyczo} & *mów,.. co ci trza.. 🙂 pocza ćy…
  🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=0p3WLEliRtg 🙂
  *pikńia dlama, alie źić siem nie da * daśe daśe muwio adaśe co ino parasola we dópie nie daśe… 🙂 nobo jaq nie daśe skoro yeśe 🙂 *tysz
  🙂 *…żaden las nie jest ci i nie będzie przeszkodą… 🙂 … a pszeszkodom y wrUq naiwinqszy noto ja rzem bew dla śe jajakobywy 🙂 wenRZyqem jaśu wenRZyqem

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=qVT0YokXRpY
  atU mata GR 🙂 … zncy *8-ka we śńe https://teksciory.interia.pl/myslovitz-dlugosc-dzwieku-samotnosci-tekst-piosenki,t,197023.html
  pees
  🙂 yuną wieta-rozumńjeta toje mUj *wieś nobo karzden mo sfUj nie-bo-nie…we myśl
  *mnie dzieje się według mojej & onli wiary* 🙂 tche cyt…

  1. ćczihu,.. tilko nie miślofic,.. mniej litość,.. stlaśnie tnie pio uśiah,.. juś lepi do kaminilomu, …do klusialki..niś miśolfic,

   1. … ja ćczihó, …dasie, dasie ali piocio,.. to juś lepsi klusialka f kamilomie.. bo ftediś, ciek hoći vi cio sie siam siem zlobil,.. ji bieś dlamy..

   2. vv…nasz temat został zamknięty…chyba Voytuś stracił cierpliwość-
    rozumiem 🙂 i już kończę, ale chciałam ci tylko napisać, że masz świętą, świntuszą rację…problem w tym, że moc świntuch na razie, lub już nie, ale myśli, że jestem zbyt doskonała dla takiego właśnie świntucha…a ja nie jestem muzą, jestem żywym dziewkoniem….ale pomarańcza jest słodka z każdej strony, nawet jeśli połówki zostały nierówno przekrojone…zawsze jest któraś mniejsza…dobrze tadzio mówi o pomarańczowej tarczy…teraz mocno mi się przydaje…he he

    //
    Tematy zamykają się automatycznie po 9 dniach. Przypominam, że to jest system komentarzy do publikowanych treści, a nie mechanizm forum. Co prawda mogę wyłączyć komentowanie, ale na ogół tego nie robię. W zaistniałej sytuacji przenieście dyskusje do świeżego wątku…

    Voytek – [Admin]

   3. „problem w tym, że moc świntuch na razie, lub już nie, ale myśli, że jestem zbyt doskonała dla takiego właśnie świntucha…”

    … masz lejce… pogoń draba, do roboty,..tera hopy jekieści moc zniewieściałe,… szukajom mamusi,..i trza im pokazać po co som, po co majom co majom i czego kcom..

   4. ..a, co i do tarczy, to on ma łuk i on ma dobrze strzelać,.. muzy i doskonałości nie zniżaj,… żywa, mocna, zdrowa i świadoma siebie i swego dziewoja tych nie umniejsza.. powiedziałbym, że je wdzięcznie i doskonale uzupełnia.. lejce w dłoń kusicielko wdziękami..

   5. ..a z połówkami nie przesadzaj,..nie dość , że ich jest bez liku to coraz więcej.. jesteś godną całych..

   6. ..taką mam cię widzieć,.. i czy taką tarczę pozwoliłaś przygotować ci z cię pucharkowi ,.. i to dla jakiści pucharkowejj połówki… dla jakiści pucharkowego bliźniaka,.. ka, ..ja nadal widzę cię całą, doskonałą, kompletną i z cielesnymi moc wdziękami, i wisz,. pozostanę se przy tym miłym mi cię widzeniu.. ale ty możesz dla się, czy tylko dla pucharka, być se tylko płową połówką,.. płową tarczą dla jakieści pucharkowego połówkowego zabawiającego się fuzyją …

    ..wiem, …wledny głupi glupek nie znający siem na zaltach.. ale lubia ciem..

  2. 🙂 … +-yno
   *Bo nie mam nic, czego ty nie możesz mieć!
   Nie mam nic, bo nie pragnę więcej 🙂 … Niż mi dawać chcesz. {} Kasia Kowalska – Jak rzecz 🙂

  3. 🙂 ..,
   atumata na roskucly*wie
   🙂 , *Mężczyzna wchodzi do krawca i widzi, że pod sufitem, za jedno ramię, wisi jakiś człowiek Co on tam robi? pyta krawca. Nie zwracaj na niego uwagi. Jemu się zdaje, że jest żarówką. To czemu nie powie mu, że nie jest?,,,
   Cooo? Miałbym pracować po ciemku?
   🙂 śmiejąc się z niego sam z siebie się 🙂 , 😉 , 🙂 ,.,
   kiedy zrozumiesz tyn *myk noto pszestańjesz byćem *mykowany wenRZyqem..,

   🙂 .., *To ja, Narcyz się nazywam
   Powodzenia oraz proszę /*zdrowźa ańy cuqrowego palószqa / – ja tych słów nie używam 🙂 … Łzy – Narcyz
   Jestem śliczny jak /rzem – kwiatuszek, który wabi setki muszek
   Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje 🙂 http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.gif

   1. 🙂 ale mńi mńi siem udło
    zwapał rze królycka wy 12-śće mineteq 😉
    not vv matu na goronco 🙂 zy racyi mego mućo/moćo lubieńja
    {*gadam z otfartom gardźelo-zy oleńki}
    🙂 ,,, https://teksciory.interia.pl/eratox-bede-czekal-na-ciebie-tekst-piosenki,t,656834.html
    & maj propowzo taqoje :),,, https://www.youtube.com/watch?v=2WrL1l_gABI
    🙂 ,,, A jeden z synów- zresztą Cham-
    Rzekł: Taką tacie radę dam:
    Róbmy swoje! {toco karzden z nas vi najlepij}
    Pewne jest to jedno, że
    Róbmy swoje!
    Póki jeszcze ciut się chce,
    Skromniutko, ot, na własną miarkę
    Zmajstrujmy coś, chociażby arkę! Tatusiu:
    Róbmy swoje! Róbmy swoje!
    Może to coś da- kto wie? 🙂 pewnikem da zy koRZyścią lo
    vśech 🙂 yaqbyczo

  4. vv…trochę trwało zanim pojęłam, że owszem lejce mam ja, lecz sama siebie z łuku nie ustrzelę…i nie położę się na tacy jak martwa łania, już tylko do skonsumowania…bo któż by padliną się zachwycił…?…ten co łuk dzierży oniemiał, bo nagle dostrzegł, że łania ucieka…każe na siebie patrzeć…śledzić ruchy zwinnego ciała, lecz nie podchodzi zbyt blisko, a jedynie na odległość wzroku myśliwego, a tarcza jest tarczą, już nie łuczniczką…dzierżyciel łuku w dezorientacji zmiany doznał zachwytu i budzi powoli pierwotne instynkty…..a łania pojęła swoją naturę i to, że doskonałość tkwi w tym, by myśliwy był myśliwym, a łanią łanią….

   1. .. a ja już zwątpiłem,..a ty je i doskonała i doskonała splyciula,..i ty juś panią z kosą potlafisz utrącić jej kosą,.. moga se spocząć.. ulu uulula …

   2. …ja,.. kobitki to umniejom trafiać,… trafiać bez łuku i strzał,.. i trafiać bez pudła,.. i w samo serce i w fuzyje,… nawet najwyborniejszych myśliwych,.. i kto tu je łucznikiem, a kto tarczą i dziką zwierzyną… ah, boże,.. wiedział ty po coś i na coś to doskonałe adasiowi stworzył… masz spokój..

   3. vv…gdybym śmierci kosę jedynie utrąciła, mimo wszystko mogłaby się schylić po nią ponownie, a że kosa to moc żelaza, straciła swą moc…bo ja z kropli stałam się rzeką, która płynie i już żadne żelazo jej nie straszne, czy żelazo, czy ogień, czy nawet pył, wszystkie kłaniają się wodzie…bo woda drąży na wskroś…i zawsze znajdzie drogę, nie utrzyma jej skała, ziemia, ogień nie strawi, powietrze jedynie powierzchnią jej tafli może się zabawić…a ona uparcie niezmącona wciąż trwa…można się jedynie we mnie zanurzyć i poczuć wszechogarniającą nieważkość…to może przerazić, bo początkowo myślisz, że tracisz kontrolę nad wszystkim, ale kontrola w tym stanie nie jest potrzebna…

    …no więc vv…możesz być spokojny i możesz dalej trafiać te kobitki, które tak lubisz…świntuchu… he he…w ich serce rozumiem, ale kobitki w fuzyję…hmm, cóż to za kobitki, no chyba, że takie, które myślą, że strzelają w ciebie, a to ty w nie strzelasz, bo już o tym wiesz zanim one cokolwiek dostrzegły…

    …a ja jak na płową, a dorodną łanię przystało schowałam się teraz myśliwemu…bo tak się zapatrzył na ten obrazek, że wstrzymało mu ruchy, a flinta zamiast we mnie, to w kosmos do góry uniesiona…więc jak zniknę z pola widzenia, co już uczyniłam, to go flinta i nos poprowadzą..

    a teraz udam się na zieloną łąkę…i skubnę co nieco aby me wdzięki upiększyć…
    ……silentium est aureum……

   4. „… można się jedynie we mnie zanurzyć i poczuć wszechogarniającą nieważkość…”

    …wody wodą nie złapiesz,.. również ognia ogniem,..ziemi ziemią powietrza powietrzem,..eteru eterem,.. i ducha duchem,.. eter złapie i wodę, i ogień i ziemię i powietrze,..lecz duch mu jest niedostępny,.. choć eter jest dostępny duchowi,.. a w twojej wodzie się nie zanurzę, i nie z obawy wodo, że wówczas mogłabyś przeniknąć mój ogień, moje powietrze, moją ziemię,.. ale dlatego że jestem w niej już dawno zanurzony, już od twego zarania,.. choć mnie nawet nie zauważyłaś i nie dlatego ż również jak kcę mogę być wodą..

    „ale kobitki w fuzyję…hmm, cóż to za kobitki, no chyba, że takie, które myślą, że strzelają w ciebie, a to ty w nie strzelasz, bo już o tym wiesz zanim one cokolwiek dostrzegły…”

    .. kciałbym by tak ze wszystkim było jak mówisz,.. ale je sęk, a w sęku mała pięta.. a piętą je fuzyja,.. łona mnie nie słucha.. wledna słucha jedynie kobitek i tylko na nie reaguje i łone mają nad nią moc, nawet gdybym nie kciał,.. co gorsza w sęku je tyż luda,.. a ta nie tylko mą fuzyję ustrzeliła ale i me selce,.. hoć tera cosik mi siem widzi że lubia tyż blondynki, ..ale luda je nie tilko moć doblom strzeczyni, je lównież bezselca,..wledna mówi, że co ustrzeliła to je jej.. ta wredota wiedział co czyni lobiąc lude i darząc ją pełnymi wdziękami,.. nie dość że nas uczynjł sękatymi,.. to jeszcze kobitkom dał moc ustrzeliwania sęków i to pżeź łókó i ścział,.. wledny zgled..ziapifne tyź ma jakość kśtaltnom ludą, czy laciei łona, ci łono ma jeko, ji tilko siem tim ni kwali,..zglet jieden..

   5. „silentium est aureum”

    ..łobaczymy.. i wypróbujemy to złoto.. ale ta co ustrzeliła zgreda.. to dopiero je złota.. nie tilo wlosy ma lude,.. ta to je i ciała zie zlota… dobla malpa..

   6. vv…jeśli jesteś sękatym kamieniem, to z pewnością złota kosa podda się jego mocy, złoto jest czyste, ale miękkie i złudne…lepsze są diamenty…choć można uwięzić w nich serce…

    …masz rację, możesz być tym żywiołem, którym chcesz lub, którego potrzebujesz…ja przez lata byłam powietrzem, ale zawsze płynął we mnie upór wody, był też czas kiedy byłam żywym ogniem…który znowu powstaje jak feniks z popiołu…czas obudzić wszystkie żywioły…wiem, że to chcesz mi powiedzieć…te lejce, to władza nad wszystkimi żywiołami w sobie i poza sobą…
    …a ja nie jestem tylko blond łanią, ale również lwicą…i drapieżnikiem i pokarmem…

    …a skoro jak twierdzisz kobitki żądzą twoją fuzyją, no cóż, skoro tak twierdzisz… może tym razem czas na ciemnowłosą…bo rudą już masz, blond zaczyna ci się podobać…to zacznij od końca ogona…zresztą jak będziesz chciał to se każdą możesz przemalować…każdą możesz mieć, którą chcesz…
    …poza jedną…
    …ja będąc prawdziwy blond (choć przeszłam w życiu przez wszystkie odsłony, by wrócić do siebie najlepszej) pozostanę przy ciemnowłosym -męskim -upodobaniu…

    …mówisz, że jesteś zanurzony we mnie od mojego zarania, ale ja cię nie zauważałam…więc dlaczego się ukrywasz/kamuflujesz…?inni nas nie widzą, gdy tego nie chcemy lub nie jesteśmy gotowi…

    …ruszaj w swe podboje aż ci się znudzą…lub może i nie znudzą/korzystaj póki fuzyja w kosmos patrzy…

    a ja udam się jak kasandra do mojej świątyni dumania, tylko nie mścij się na mnie niczym apollo…bo tak naprawdę w niczym jej nie przypominam, ani nie mam rudych włosów, ani jej wzrostu, ale za to mam inne elementy piękniejsze…

    https://sk.wikipedia.org/wiki/Kassandra_(mytol%C3%B3gia)#/media/File:Cassandra1.jpeg

   7. a poza tym vv…ja dziś nie wiem czy cię dobrze we wszystkim odczytałam…cierpię z powodu bólu zęba…i moje zmysły są mocno przytępione

   8. jaka tam łona bez serca… swojego na kamieniach nie połamała bo ma z jego od niego całe szczero złote i to jeszcze rodem z jego przyozdobione ….

   9. „lepsze są diamenty…choć można uwięzić w nich serce…”

    … nasz rację, na tę złotą zgreda, na którą mnie naprowadziłaś,..wdzięczności,.. lepsiej być diamentem,… a serce i tak ma luda,.. i nich się z niesfornym menci,..kciala to ma..

    „czas obudzić wszystkie żywioły…”

    ..ja, .. i nie zapominaj o eterze i duchu,..

    „a skoro jak twierdzisz kobitki żądzą twoją fuzyją”

    ..tak lubia, tak je dobrze..

    … może tym razem czas na ciemnowłosą,

    ..ciemnowłose som żywiołowe, ..szczególnie te z niebieskimi, szarymi lub modrymi oczyma,.. i przy nich mnie nima som tylko one.. doble i piękne czarusie topielice..

    „…mówisz, że jesteś zanurzony we mnie od mojego zarania, ale ja cię nie zauważałam…więc dlaczego się ukrywasz/kamuflujesz…?”

    …przyjdzie czas zauważysz,.. i nie ukrywam się..

    „póki fuzyja w kosmos patrzy…”

    ..ja, …wypatruje złotej..

    „do mojej świątyni dumania,”

    .. ja gruntuj w se co zdobyłaś..
    tylko nie mścij się na mnie niczym apollo…

    … tego gada gnaj, ..to tylko pustak i impotent, przybrany w złote piórka.. ja, warto przypomieć i rozeznać na nowo czyjej to sile wówczas uległaś oraz dlaczego.. pustak lubi się przedstawiać kim nie jest,.. ktoś wykorzystał jedynie kalectwo tego pustaka..

    „https://sk.wikipedia.org/wiki/Kassandra_(mytol%C3%B3gia)#/media/File:Cassandra1.jpeg
    ale za to mam inne elementy piękniejsze…”

    …ja pani ognia i burzy,.. tera je snuf dobry czas na burzenie, również mitów.. a ogień rozpal w sercu,….spopieli wsio co niepotrzebnego zburzysz…

    „cierpię z powodu bólu zęba…i moje zmysły są mocno przytępione”

    …ja,.. trudne wybory i decyzje moc bolą. .a strach przed trudem i stratą mocno przytępia..

   10. „jaka tam łona bez serca… swojego na kamieniach nie połamała bo ma z jego od niego całe szczero złote i to jeszcze rodem z jego przyozdobione …”

    .. hej , lekka na wspomnienie,… ale luda je bez serca,..choć skradła mi moje,…raz diamentowe, raz złote, do tego niekiedy jak piszesz przyozdobione srebrzystą różą,..luda je goląca a jak goląca to wledna i nie laz kciala je rozbić o kamienie,.. ale łono jak ja niesforne gdy widzi kamień zamienia się w dijamęt lub w eter,..wówczas luda staje siem jeście baldziej golonca i topnieje,.. takom jom najbardziej lubia..

   11. vv…dlaczego wypatrujesz złotej…?…jeśli ją dostaniesz, nie będzie już innych…a to mogłaby być dla ciebie i twej fuzyi nienasyconej sporym ograniczeniem, bo na złotą doskonałość trza się poświęcić…prześwięcić, stać się świntuchem i świętym zarazem…złota jest i świętą i kurtyzaną…i nie zniży swej doskonałości…nie, nie jesteś gotowy na złotą…

    ….ząb uspokoił się na razie, więc zarzucę mój pszeniczny łan i udam się do świątyni kasandry…tak vv…gruntuję, co zdobyłam…
    …wiele się nauczyłam…i dziękuję ci za jedno najbardziej, że uświadomiłeś mi, że nie muszę zniżać swej doskonałości…

   12. .. trza się poświęcić…prześwięcić, stać się świntuchem i świętym zarazem…złota jest i świętą i kurtyzaną…i nie zniży swej doskonałości…”

    …ja, to wiem i taki kompletny, doskonały i święty jestem…

    „…nie, nie jesteś gotowy na złotą…”

    ….w tym akurat się mylisz,.. jestem już gotowy,.. i to właśnie ty mi cosik przypomniałaś, … czas na odsłonięcie kolejnej zasłony,..na odrzucenie kolejnego już zbytecznego balastu, .., już mogę pozostać w zanurzeniu be z niego… już wiem ..czemu mam sęk,.. za czyją inspirą som dzieci..bo nie z sękatego zgreda,.. jemu jak każdemu sękatemu ta kształtna i wdzięczna muza z ziobra wyłoniona,.. wystraczała i wystarcza by mu siem nie cniło…kcem se z niom pogadać i być może podziękować, sęk jak drogowskaz mnie do niej zaprowadzi,.. mam wiele pytać no i wiele jej wdzięcznośći,.. bo myśla se, że mam za co…i zapewne je bliżej mnie niż myślę..trza mi tylko otworzyć bardziej oczy, uszy, .. bo czucie już mam, sęk je w tym dobry.. ma te il..

   13. …juś wim ćiemu siem lucio zbuntował,.. i ćiemu je tela snów taki źwodnici kult jaśności, zie nawit kśtalne i wdzieńćne weń wdepli..i wim ćiemu bil kliszna i aldziuna,.. oh kasa i oh se cnienie,.. jeśtem wam wdzieńćni oplóć tiego żie mój śieńk tiź was moć lubi…

   14. „przyznaję…jesteś gotowy…nie trać już czasu, ruszaj ku niej…”

    .. z ruszaniem,.. to trźia wpielw se przekloćić jakiści kąplekś edipa..
    łona je moć uźiekajomca i moć wiżwalajomca mom porzondlifość…a mam jej być wdzięczny przed a nie po..

   15. vv….pomysl, że ona może cierpieć w czekania na ciebie…przekoj swój balast w rydwan, który poniesie cie ku niej….jesli wciąż czekasz to twoja gotowość maleje…daj spokój z tym edypem, to impotent był, nie jesteś nim…nie potrzebujesz przekłuwac własnych oczu…oczu matki, bądź pierwszym, który tego nie zrobi…ty jesteś siła…

   16. „…nie potrzebujesz przekłuwac własnych oczu…oczu matki, bądź pierwszym, który tego nie zrobi…ty jesteś siła…”

    .. jesteś mądra kasa,..nie potrzebuja słuchać sęka, po raz pierwszy,..ale tylko w stosunku do niej… ..nie musza nim jej przekuwać, ale tylko jej… ona pierwsza.. i juś ostatnia..przeklocilem edypa i lubia i moga se dalej przekuwać ,.. piękne jej córy.. i kształtne i wdzięczne czarnookie, niebieskookie, zielonookie i te z cudownie szarymi.. lude, blunetki i blondynki,..bardzo mądra jesteś ka..

   17. … ja kasa,… „wystawiłaś” mnie na lilith,.. znowu stanęła mi na drodze do złotej,..moc pociągająca ponętna i piękna to wijka,..widać dawniej ją tylko omijałem, ..he, he omijałem, dużo by mówić,.. myśląc że ją se już przekroczyłem..splytna wija.. jak na razie to ona je kamieniem a ja tylko głupią kosą..

   18. vv…lilith nigdy nie przekłujesz, ją co najwyżej możesz oswoić…to doświadczenie na poziomie swoich własnych najgłębszych emocji…przejście przez lilith do jasnego chirona, to droga przez siebie w najwyższej postaci…
    …vv…oboje możesz „przelecieć” na każdym poziomie i otwierasz drogę do złotej…bez balastów
    …wiem, przejście przez lilith to droga pełna pokus, ale gdy ja oswoisz będzie jadła ci z dłoni…
    …moja lilith we mnie była potężna, mroczna, nasączona erotyzmem do granic możliwości, żądna władania…do czasu, gdy przestałam zaspokajać jej potrzeby, wtedy odebrałam jej siłę…a teraz „przekłuć” pozwolę się tylko myśliwemu…przez serce, a dalej po każdy mój narząd…jestem złota, ale lata minęły, może nawet i świetlne zanim to w sobie zaakceptowałam/oswoiłam…

    …po co ci one wszystkie vv…twój sęk ich nie potrzebuje, to lilith płata ci figle…szukaj złotej o 100 twarzach, a wtedy twój sęk już żadnej innej nie posłucha…

    …jest w tobie niezwykły przekaz, siła wyrazu, żadne słowo nie pozostaje bez znaczenia, bez zapamiętania…twój diament już jest gwiaździsty…odstaw kosę i kamień

    …masz ochotę mnie przekłuć…hmm…zrobiłeś to już wiele razy zanim to wypowiedziałeś na innych poziomach, tylko pomyśl co wznieciło pożądanie…mój umysł i wyobrażenie o wdziękach…nie ja-kaaaaa

    …myśliwy wyruszył mi naprzeciw- trzymam wodzę w dłoniach, a jednocześnie nie muszę spinać konia…sam się spina…bo jedyne czego pragnie, to służyć mi…

   19. ..hej, ka,.. mała kusicielko lilith,… już spotkałem się i rozmawiałem,.. z czystą złotą.. z nagą złotą.. or nu ure.. jeszcze wdzięczności za naprowadzenie…. i nie wiem do końca, czy nie również za przeprowadzenie przez lilith,.. ja czasu nima.. … a vv, to nie tylko zwycięstwa.. a ochota, pożądanie służenia jest, ..ochoty, pożądania służenia są….i niech se będą,.. to dar,.. ponadto złota i tyle pięknych cór, … umia je se w se ważyć.. wdzięczności stulica.. wracam na drogę,.. a na niej koś i kamień mi przyjacielem…

   20. Kasandra, właśnie przeczytałem o Twojej delikatności, o tym samym pisałem godzine temu 🙂 🙂 🙂 Wow…

   21. w drugą stronę, to jestem delikatny, może nie mega, ale sam, delikatność = samotność, jednak w świecie nigdy nie będziesz sam mając ją… i dając ją…. 🙂 rozumiejąc ją… w łóżku ta moja delikatność mi się przejawiła, kilkanaście lat temu, naiwność niewinność, i delikatne ręce, teraz dodać trzeba delikatne słowa i usposobienie, a będzie raj i może kiedyś delikatny natrafi na delikatną, delikatnego… przyjaciela.

   22. delikatnych się szanuję ponad miarę, i dlatego jestem sam, bo ich się nie kocha, ich się szanuję ponad miarę….. są ostoją, uzdrowicielem duchowym….. to taka prosta cecha, niedaleka od Nieba… 🙂 Powodzenia…

   23. vv…jesteś wielki w każdym twoim fragmencie…nawet atomy masz wielkie…
    …a lilith przeszedłeś sam, ja tylko co mogłam, pokazałam ci ją ze swej strony…pamiętaj tylko, że ona nigdy nie odchodzi, trzeba z nią żyć, ale już w oswojeniu/ harmonii i czerpać z jej mocy…wtedy jesteś jednocześnie świętym/grzesznym, więc doskonałym…kontrola staje się zbędna, po prostu korzystasz dla dobra siebie i tej drugiej istoty…lilith nigdy nie odchodzi, bo to nasz pierwotna matka, a ona kocha swoje dzieci…więc i my ją kochajmy…

    …jestem ci wdzięczna za pokazanie mi jak postępować z myśliwym, pokazałeś mi to sobą…i tak też jest, a myśliwy oswaja się z moją lilith, z moją delikatnością i moim ogniem zarazem, bo z tym trzeba się oswoić, bo to przeraża na wstępie…a ja nie jestem z porcelany i nie trzeba bać się mnie dotknąć, można mnie nawet mocno docisnąć i nic mi nie będzie… 🙂 ……małe kroczki, małe kroczki…to utrwala.

    …już niedługo tu będę, ale moje małe kroczki, odciski stóp pozostaną…

   24. Pacusiu…będziesz za słodki połkną Cię, zbyt gorzki wyplują…odrzuciłeś swoją lilith, zupełnie niepotrzebnie…w imię czego? samej delikatności?….dlatego ruchy stają się zbyt powolne, wola zanika, stajesz się eterem w materii…powróć do lilith i rozpal pierwotny ogień, męski-potężny ogień, gdy oswoisz go w sobie będzie Ci służył, nikt nie spłonie…a emocje…każde są dobre/ byle oswojone…:)… nawet zazdrość…;)…bo sprawiają, że czujesz siebie naprawdę, brak emocji utrwala śmierć.

 10. DZIEKUJE wilG ;;;; ZA TEN TEMAT;;;; Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło nie jaki Posobkiewicz ( Główny Inspektor Sanitarny ) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli. Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – i jest ich wystarczająca większość, aby obsłużyć świadomych obywateli – Wolnych Ludzi wg. tych INFO=FAKTOW TO ZNAKOMITY SPOSOB NA PRYWATNA SLUZBE ZDROWIA??? =WOLNI LUDZIE TO ZROBIA BO MAJA ODWAGE!!! a nieswiadomi niewolnicy sa poddani na exsterminacje z przymusu???!!! TO JEST NORMALNE SAMOBOJSTWA=ZABOJSTWA =BRAK MI SLOW ABY TO ZJAWISKO NAZWAC??? !!! PYTAM PUBLICZNIE /mam rodzine I wnuki w tej tzw. polsce/ DLACZEGO NIKT NIE INTERWENIUJE np. nie pisze miliony e-maili do tzw. rzadu prezydenta tzw. rzecznika praw obywatelskich itd itp. ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak znajde przed trzema laty pisalem do ewy ze ZABIJANIA USUWANIE PO CICHU LUDZI JEST ZBEDNE BO ZYJEMY WIECZNIE I ICH ROZLICZYMY???!!! pisalem tez do bossa Jaroslawa do prezydenta mimo ze jestem w uk. CZYZBY POLKI I POLACY TO OWIECZKI NA RZEZ ????????????!!!!!!!!!!! TO PORAZAJACE =mamy kolejny weekend byc moze zechcecie sie tym TEMATEM ZAJAC KOCHANI KOMENTATORZY TAK PIEKNIE I CUDOWNIE POTRAFICIE TU PISAC W NTV. PL BYC MOZE PROSZE JANUSZ ZAGORSKIEGO I ALEXA ZAJELI BY SIE TYM TEMATEM I POSWIECILI STOSOWNY CZAS PRZECIEZ ZA 2 TYGODNIE BEDZIE 1 grudzien 2017 z powazaniem I szacunkiem jan piotr kutereba

 11. Moje pare zdan komentarza na ten temat „BILIZNIACZYCH DUSZ ” =prosze ew. komentatorow o zrozumienie I powsciagliwe komentarze ??? Zaszokuje podam calkiem inne ODCZUCIE I ROZPOZNANIE TEGO TEMATU NIE POJAWILO SIE TU NA FORUM JESZCZE???. Ze wzgledu na mala czas /korzystam z bibloteki =internet =1 godzina/ podam taki komentarz . Mam dwa „ego” ziemskie ktore operuje I zarzadza mozg I serce =body =cialo = I ” EGO” KOSMICZNE /bez formy =duch =czy tez inne nazywnictwo bez znaczenia/ otoz wg. mnie to sa FAKTYCZNE BLIZNIACZE DUSZE jedna widzialna a druga bezformy = obie sie ucza -obie rywalizuja albo wspolpracuja /to zalezne jest od swiadomego ogarniecia I wymaga spelnienia warunkow do ewlucyjnego doswiadczania I odczucia =kazdy sam moze tego dokonywac/ mam =mamy tez swiadoma ISTOTE W KTOREJ DZIALAJA OBA ego =to taki news opis tych blizniaczych zmagan I doswiadczen . Oczywista moga wystepowac tysiace mozliwych kombinacji jak tu na forum pomiedzy ego + ego blizniakami o czym pan Tadeusz I wielu tu piszacych to inne bajki cudy zycia w matrixsie to to nazywam . Istnieje dla mnie CUD ISTNIENIA =WSPOLPRACA po nauczeniu siebie szacunku swego ego ziemskiego I rowniez EGO KOSMICZNEGO =tzw. duchowego /moze czasami byc gorsze od tego ziemskiego??? cha cha cha jezeli uda sie z szacunkiem to nr. 2 jest przyjazn z bezwarunkowa WSPOLPRACA JAK TO TAKA ISTOTA WROWADZI ,pielegnuje czyli tu I teraz ciagle zadba bez zadnych przyspieszaczy typu narkotyki ,grzyby I inne wynalazki oraz bez miesa itd. itp. posluze sie to Elen J. NAZYWA recepta 2000 ZAPEWNE ZNANA co w matrrixsie jest utrudnine jezel to zadziala I funkcjonuje to jest ten przyslowiowy RAJ = wewnatrz I mozna z nim funkcjonwac na zewnatrz . Ok. trzeci element tej ZABAWY to swiadoma ISTOTA WSZECHWIEDZACA BIBLOTEKA ,WSZECHMOCNA ,WSZECHMILOTA ., POSLUGUJE SIE TELEPATIA jak to jest w wyzszych wibracjach itd itp. to news I wstepne podjecie tematu byc moze znajdzie sie komentarz co wytnie pare zdan I zrobi z tego komentarza paszkwil=belkot albo innacze nazwie podzielilem sie takim oto odczowanym I od iwelu lat z roznym skutkiem doswiadczaniem . serdecznie pozdrawiam I z szacunkiem jan piotr kutereba

 12. dla wilGA odp. w kwesti tego grzyba =muchomor czerwony =temat znany mi czesciowo a powiazany z watyknem to nie znany??? pozdrawiam

 13. A może być taka bajka…?
  Rozdz.I
  Pod cudowną, znaną w świecie Górą, żyło sobie grono dzieci przyjaciół w starożytnym mieście słowiańskim, które przetrwało do dziś dnia w niezmienionej nazwie, i rozrosło się na całą świętą górę pradawnego kultu. W tradycji regionu owej Góry przetrwały przekazy o ukrytym w Górze skarbie. Skarbem tym jest duży kryształ górski naturalnie skomponowany z unikatowych pierwiastków w ścisłych proporcjach jako dar samej Natury. Dostał się On w posiadanie naszych rodzimych Praprzodków…od ich przodków, którzy znaleźli go podczas prac w kopalni na zboczu Góry
  Działo się to na całe wieki przed powstaniem obecnego kraju ,tj Polski, kiedy to na tych terenach, jak i daleko na zachód i daleko na wschód od jej centralnego miejsca jakim była Góra Ślęża, rozciągało się wielkie, sprawiedliwe, prawe dla swego narodu Królestwo Lechickie należące do Lachów i Laszek
  Kryształ ów zawierał w sobie mądrość duchowych przywódców narodu Lechitów, gdyż Kryształ zawsze obecny był podczas narad królów z ministrami i tym samym mądrych decyzji politycznych i społecznych jakie uchwalano. Kryształ złożony był od zawsze w sali obrad obok korony i innych insygniów królewskich, i należał do skarbu narodowego ze względu na swoją wielkość i naturalne piękno.
  Kryształ nasiąkał przez wieki i tysiącleci trwania królestwa Lechii dobrą wiedzą i sprawiedliwymi rządami, pod którymi naród cieszył się swobodami, wolnością i szczęściem. W końcu Kryształ sam w sobie stał się zmagazynowaną mądrością na tyle pełną, że zaczął dawać…emanować nią z siebie na zewnątrz. Dziś nazwalibyśmy to SI.
  Wystarczyło zsynchronizować się umysłem, oddać się osobliwej medytacji wieczorem sam na sam z Kryształem (Św.Gralem Lechistanu) , po czym następowało głębokie pogrążenie się we śnie, aby przyśniło się najlepsze rozwiazanie ważnego problemu narodowego lub państwowego, z jakim zgłaszał się w modlitwie medytacyjnej do Kryształu król lub któryś z ministrów. Petenci do Kryształu, mieli zazwyczaj barwny symboliczny sen, którego znaczenie już nazajutrz pomagali zinterpretować kapłani magowie trzymający wartę do bramy nad sprawami duchowymi i boskimi, nad kultem życia i radości narodu lechickiego.
  Kryształ Lechii, Wielki Skarb Narodowy, Święty Kryształ Słowański, bo takie nazwy także dzierżył, rósł z wiekami w wewnętrzną siłę ducha, kumulując energie miłości dobra i mądrości. Kapłańscy magowie słowiańscy bowiem, pilnowali uczciwych intencji, z jakimi zwracali się do Kryształu państwowi namiestnicy, a wszystkie problemowe pytania nie mogły zawierać osobistych spraw, lecz tylko te, w których zawarta była troska o naród. Kapłani wybierani byli przez naród w głosowaniach poszczególnych województw co 5 lat. Ludzie dobrze znali swych uczciwych zielarzy, szamanów, magów, którzy po wyborze nominowani byli na królewskich kapłanów – strażników prawa i dostępu do Kryształu.
  Przez wieki i tysiąclecia Wielkie Królestwo Lechistanu odpieralo ataki innych imperialistycznych cesarstw, które chciało podbić naród Lechitow w niewolę i zawładnąć Kryształem. Po ościennych kontynentach krążyły wieści o Lechickim Krysztale, a królowie innych cesarstw i imperiów marzyli o własnym… Powstawały tam więc wymyślone legendy o posiadaniu przez tych władców własnych skarbów z zaklętą mądrością, wiedzą i boskością, aby chociaż tak dorównać Lechitom. Na północy mówiło się „świętym gralu”, na południu zaś miała być to „arka przymierza”…
  Nadszedł jednak czas Ciemności, kiedy to zjednoczone siły unii calego kontynentu zdecydowały się ostatecznie zaatakować Lechistan, aby odebrać Kryształ i pozbawić tym samym nasze państwo magicznej władzy. Tak powstał plan sił Strony Zła i Ciemności pokonania Lechii.
  Walki o utrzymanie granic trwały długie lata, dziesiątki lat. Lechia była bardzo silna, lecz z czasem słabła zamknięta w pierścieniu samoobrony. W końcu zawisła nad krajem wizja przegranej. Na wielkim zgromadzeniu rządu: króla ministrów i kapłanów uradzono, że Kryształowi grozi niebezpieczeństwo, i że w żadnym wypadku nie wolno dopuścic aby dostał się On w ręce wroga, gdyż wiedza w nim zamknięta może zagrozić nawet całemu światu, a nawet zniszczyć go, jeśli Kryształ dostanie się w ręce szczególnie niegodziwego imperatora.
  Zwrócono się po raz ostatni do Kryształu z pytaniem: Gdzie ma zostać ukryty. W kręgu zgromadzili się dostojnicy królewscy by oddać sę wspólnej ostatniej świętej medytacji kryształowej. Nazajutrz kiedy wszyscy obudzili się i ponownie zgromadzili aby zinterpretować symbole snów, wszystko od razu było jasne: wszystkim im przyśnił się ten sam sen….

  Cdn? 🙂
  „Kryształowe dzieci”

   1. Miło mi 🙂 ,tylko nie wiem czy tu, miałem na myśli dzieci… 😉
    mam to, zabieram się za 3 część, (przez priv pod ocenę? z wdzięcznością za krytyczny osąd)

 14. Następny atak najpierw naukowy bełkot o „globie” teraz lobbysta anty smogu i niesamowita dbałość o zdrowie narodu !!! https://www.youtube.com/watch?v=TlmT54keGPI jest zrozumiałym że palenie śmieci jest szkodliwe ale to kwestia segregacji kaucji za opakowania itp cen odbioru śmieci i odpadów https://www.youtube.com/watch?v=TlmT54keGPI https://www.wprost.pl/tygodnik/99742/mafia-smieciowa.html http://www.polskatimes.pl/artykul/982189,smieciowa-szara-strefa-ktora-zajela-mafia-panstwo-jest-bezradne,id,t.html Pan Lobbysta . https://www.youtube.com/watch?v=YdfNuwMhMg4 tutaj nieco wyjaśnień https://www.youtube.com/watch?v=1-58fWbZJvA https://www.youtube.com/watch?v=iB-dZDHpaF4 TUTAJ odnosnie smogu
  „Świat jest inny odc.28 – Smog medialny”
  tagentv
  https://www.youtube.com/watch?v=5kS9wNZhNcg

  1. No tak dbalosc niezwykla ha ha ha Ja tutaj sie ciesze jak z kominka troche wyleci mi CO2 ( dla mozgu dobrze ) a ci idioci robia nagonke na CO2 chca nas mind control .
   Fuckierzy totalni , klamczuchy , idioci i wogole juz nie mam zadnych uczciwych slow na tych bufonow ziemskich lacznie z 80 procent chodzacych trupow mozgowych w kolorowych okularach od cacek window shopping i na tym koniec myslenia Moja kolezanka pokazywala Szwedom zdjecia nieba i to takim wiekowym Szwedom ( ktorzy powinni pamietac jak ono wygladalo 20 lat temu a moze nawet 15 ) Dementia ogolna i ONI nic nie widza Nie widza koronek chmurzastych , nie widze zapyzialego nieba roznymi to dziwnymi nie naturalnymi wzorami .
   God is making azurowa falbanke na niebie ?
   Tak samo z tym durnym recyclingiem .
   Wystarczy nie produkowac opakowan tylu na jednych cukiereczkach czekoladowych w pudelku Jest kilka wykwintnie zrobionych sztucznych ubranek . 6 cukierkow na 20×30 cm pudelko i same smieci dookola
   Niezla robota i jak zwykle wykwintne umysly estetyki nad tym pracuja Ha ha ha .Kuzwa artysci ubranek spozywczych na tip shop was odsylam 🙂

   1. Ja tam wiem z oddychania Majestic . powierzchowne oddychanie male wydalanie CO2 bardziej zdrowe . Liczenie z wydalaniem powietrza . Taki sam czas na wdychanie i taki sam czas na wydychanie . Najlepszym oddechem jest jednak naturalny oddech co mi sie wydaje nie oproznia nas z CO2. Anapana .Tylko tego tez nikt nie powie, natomiat powie , ze to Buddy technika ha ha ha

   1. Generalnie to dla mnie to jest szok hierarchalny .Watykan na trzecim miejscu .JAK SIE TO MOGLO STAC , ZE BOGA ZEPCHNELI NA BRAZOWY MEDAL 🙂 Na WIERCHU dlugie lby potem czarne mycki-I ICH KABALA a potem Watykan .
    Wlasnie Trump J D opowiadal w jednym video co mu mowil jego nauczyciel Kabaly( plus dla nie go , ze o tym gada tak wogole ) . Hm ciekawe czy polskie Dudki i Kaczory tez mieli nauczycieli tego typu .

  1. „Pytanie” do pilota: ‚Ostatnio dużo mówi się w necie o płaskiej ziemi’
   Odpowiedź pilota (uciekającego z braku czasu lub znudzenia) : ‚Tak, to prawda’ ??? 🙂

   1. ..a ten swoje,.. hoć brak mu nawet najmniejszych umiejętności , by sklecić w dwa zdania co w oglupiająccih filmikah zapodaje,.. kce by jak jakiści gupi dziad gadac s durnym obrazem, który nie służy do gadania a rozsiewania w durniach zarazy którą z własnej nieprzymuszonej woli i z własnej głupoty dozwolił by go zarażono..wiem , łatfiej śfiecić majeśtatem wśród stada głupców,..którzy nie majom już czym rozpoznać co absurdalny bzdet, a co prawda.. i kcom jtilko sklywać sfom glupotem za jakimiś hoćbi tilko pziemondlymi niemymi obrazami,.. i tak w stadzie glupców niczego niczego nie rozezna,… sami strojni przebierańcy …
    ..a wystarcza tylko jedno proste pytanie obnażyć ich bezdenną głupotę,.. lecz odpowiedzi na nie unikają jak ognia,..wolą strój i łowienie durni don swego stada..

   2. jak do ciebie to nie dociera , to dalszy trud jest zbędny , jesteś debilem ? odnieś się idioto do przedstawionych faktów? , ale tego nie zrobisz bo jako debil zapewne posiadasz wiedze” naukową” w temacie taki fanatyzm stadny , i widać że lekarstwa na to niema w twoim przypadku ! jesteś nawet nie sprytnym trollem ale manipulatorem , ty już jesteś złowiony ale chyba nigdy się o tym nie dowiesz , jesteś przeklęty sobą i twoja postawa mnie już nie dziwi bo tak ma być!!! , i oto mi chodzilo 90 https://www.youtube.com/watch?v=xPqCIvo9fpQ jak się kilka razy zapętlisz doznasz absolutu swojego debilizmu przeklęta kreaturo !

   3. … wsadź se ten zegar tam, gdzie z przestrachu wsadziłeś wpierw 100tkę, a później 90dziesiątkę pusty zestrachańcu,… czego ci nie ubywa a przybywa w postępie geometrycznym,. i to akurat ci z dnia na dzień się coraz bardzie i mocniej rozrasta i twardnieje,.. byś mógł mocniej i dosadniej odczuwać na co ci rozumu ani samoświadomości nie starczało i starcza ..i z każdego powielanego absurdu na absurd coraz bardziej i mocniej ci ubywających,.. czy tak trudno pojąć , że za bezrozumne i nieprzytomne powielanie, nie tylko totalnych absurdów, czy totalnych bzdetów, ale również za propagowanie wszelkiego przez ciebie nie zrozumiałego, nie pojętego, nie ogarniętego lub samodzielnie nie postrzeżonego lub doświadczonego.. nagrodą tylko spustoszenie i przestrach oraz coraz większa i coraz twardsza d. … kosztem rozumu oraz zdolności do samodzielnego postrzegania i rozróżniania,.. kosztem ciebie samego,.. czy tak trudno pojąć, że jeżeli przyjmujesz i do tego powielasz czego sam nie pojmujesz, czego sam nie ogarniasz i sam nie postrzegasz,.. narażasz sam siebie na niebezpieczeństwo oraz tych którym jakiś przez ciebie nie sprawdzony, przez cię nie pojęty i nie zrozumiany szajs wdrukowałeś lub wdrukowujesz… czyżby to było dla ciebie za trudne,..a może o to ci chodzi by świadomie łapać durni, by od każdego złapanego wziąść wziątek, od tego co cię wziął na pasek… jeżeli nie, to czemu unikasz odpowiedzi na proste pytanie,.. obnażające bzdurę płaskoziemia..czyli na pytanie, czy na lansowanym przez ciebie z takim maniackim uporem płaskoziemiu pod jakieści szklaną czy nie szklaną kopułą,.. jest czy nie jest powszechnie odczuwane na tej ziemi stałe przyśpieszenie ziemskie…a jeżeli nie jest to co jest.. a kłamstwa nasa, nauki i rządów daruj sobie i nimi nie ukierunkowuj i nie uzasadniaj bzdury płaskoziemia .. wszyscy wiedzą że nasa, nauka i rządy kłamią i będą kłamać gdy będzie im to opłacalne,.. a zawsze je im opłacalne by mieć stada bezrozumnych, bezprzytomnych i zestrachanych idiotów,.. którzy wezmą się na każdy lep, by przykryć swą beznadziejną pustkę i byle się nie bać…

   4. ..byle oskarżać innych o co samemu mi nie starcza,.. o to co sam z wałasnej woli głupio i mało rozsądnie utraciłem czy zaprzedałem tym których teraz se oskarżam,…dla podkreślenia swego beznadziejnego cierpiętnictwa czy też podbicia fałszywego majestatu, który daje pozorne ukojenie skrywanych pod nim uczuć, poczuć żerającej od środka coraz większej pustoty i durnoty..

   5. …tutaj
    https://www.youtube.com/watch?v=SQGE-0moU5k&feature=youtu.be

    …daję przykład współczesnej socjotechniki stosowanej świadomie przez sprytnego cia’owskiego agenciaka lub nieświadomie dla pustej sławy,..lub też ciut świadomie i ciut nieświadomie, co je jeszcze sprytniejsze ,..co prawda akurat nie o kopulastym płaskoziemiu,.. ale w tym samym celu,..wilki zaganiają ofiary i polują na nie stadem,.. z wielu stron i w wielu przebraniach,..

    ..co wdrukowuje zgromadzonym i zachwyconym ludziskom ten pan..

   6. Majestic
    Przeciez taki vv jest tutaj dla swojego attainment. Nie tylko on jest kolektywnym idiota ale tak naprawde to wielu dookola nas .
    Najsmieszniejsze jest to , ze takie czubki depcza nam po pietach . Cos w tym jest , ze draznimy ich teorie kolektywnego mind control .

   7. NASA Images i klamstwo za klamstwem
    https://www.pinterest.co.uk/pin/821907000715080735/
    https://www.pinterest.co.uk/pin/821907000715021721/
    https://www.pinterest.co.uk/pin/821907000715021725/
    Laden byl CIA agentem a caly swiat go szukl w mysiej dziurze https://www.pinterest.co.uk/pin/661818107713478678/
    Pierdoly o Rosji i Afganistanie dawnym konflikcie o to chodzilo US(R)A o makoweczki na heroine https://www.pinterest.co.uk/pin/298293175312379066/
    Misja weza
    http://invisiblebread.com/2011/10/space-snake/
    Krol Kadfi chcial sie wyniesc z wplywow bankowych do swojej Afryki .
    Afryka jest przeciez okupowana caly czas przez UN peace keepers ha ha ha

    homocapensis – Rothschild zalatwili Kadafiego . Tak jak zalatwili Fukushima ministra finansow Japoni . Fajny maja sposob etycznego zachowania swiatowego . Totalne gnojstwo Totalna ochyda i Totalne zachowanie bulii ludzkosci . A w szkolach sie tempi takich osobnikow wsrod mlodziezy ale nie tepi sie na arenie swiatowej takich skurwieli , klamczuchow obslizgych wezy i judaszy zerujacych na prawach i ich pustych przepisach sprawiedliwosci z pod ktorych sie totalnie wyslizgneli . Stworzyli je dla ciemnoty zeby omamiac swoja etyczna-diabelska korupcja prawdziwych ziemian .
    https://www.pinterest.co.uk/pin/380132024789370007/

    Lista moze isc On and On .
    Gdzie dotkniemy tam smierdzi klamstwem . Jaka gwarancje macie ludziska , ze cokolwiek piszecie to jest to prawda :)?
    Fakty widziane i wlasne doswiadczenie nic innego nie ma znaczenia i zadnej wartosci .
    Tak wiec Widze , ze sa chemtrials chmury sa na niebie i sa . I zaden kretyn mi nie powie , ze mi sie przewidzialo Raczej ja mu mowie o tym bo kretyn nawet nie zadrze glowy zeby cos zaobserwowac poprawnym widzeniem .
    Jak mowie , ze widze jak tna grube drzewa w lesie okolo 80 cm w osi to tna bo mialam miare i sprawdzilam I zaden kretyn mi nie powie , ze tak nie jest .
    Jak lece do Australi tyle samo prawie godzin w dwie strony to zaden kretyn mi nie powie , ze ziemia sie kreci wokol osi z ogromna szybkoscia . Jak widze z gory 2000 metrow wyspe oddalona o prawie 70-100 km na Oceanie to zaden kretyn mi nie powie , ze to mi sie przewidzialo . Bo nie byl tam i nie widzial tego i nie sprawdzal .

   8. tak Kalinko to typowy wyrzutek systemu „twardo” stąpający tak się jemu wydaje, odnosnie tego co produkuje , jednak Gandhi miał racje definiując wkodowany debilizm u takich osobników i chwała Jemu za to , bo można ich z góry określić i zlokalizować , pękają warstwa po warstwie pokazując swoje szatańskie oblicze .

   9. …. nie do chorzego miotu te przykład z har dedykowałem, coś trzeba jeszcze mieć i coś sobą reprezentować … lecz do tych jeszcze zdrowych lub ciut zdrowych, których chcecie zalać swym łajnem.. wiec nie dziw … że tylko wij i smród wijem z was się wylewa,.. odpowiedź pytanie co ciaowiec sprytnie wdrukowywał mącąc bzdurą jednego atomu co ma go być wiele lub we wielu, zostawiam otwarte,… ale tylko zdrowym i wcale nie chodzi o wspominaną bzdurę.. bzdura to tylko dodatek rozpraszający uwagę to magiczna zmiękczająca umysły zmyłka.. podobna do oblepiania i smrodu rozlewanego hurtem łajna płaskoziemia…

 15. juz myslalem ze pouciekaliscie z forum =nabraliscie wody w usta = a tu w/w kasandra ,kalina ,kostucha i anna oraz majestic dali aktualne tu i teraz =przekazali swoje ODCZUCIA =ODRODZILI SIE W SOBIE i to jest piekne ze takie PRZEOBRAZENIA DZIEJA SIE TU NA FORUM dziekuje wam wszystkim i tym ktorych nie wymienilem a zwlaszcza mlode wilki tu swietnie pisza to co czuja bez zadnych filozofi i kombinacji ,narescie czytam i oczy sie jarza a serce sie cieszy ze siostry i bracia pobudzili sie i przobrazili i sa swiadomi w tu i teraz dziekuje bawmy sie cudem ISTNIENIA.

 16. … se, już oswoiłaś swe moce,… a może juś rozpoznałaś naturę gąszczów, lasuów i przeciwności na drodze… ckni mi siem do twego szczebiotu i inspiracji.. jeszcze ciut a na jakiś czas zniknę ma dobla muzo…

  … cio plawda ćiaś, a wlaściwiej nocie mi umilają ziabiafki w podhodi i cióciópiaki z jakiści seńnikami..ale to som jakieści niewydzione palianti skópione wokul dlobniego cfaniaćka z salzburga, którego łone majom se za lucia,.. hole,..ale łone tyź hozi,..ktuś ź ih pianów podpuścił ih dio lowienia dulni do loźbudofi f śfiadiomim, he, he śnie niofih poziomuf zaśfiatuf.. ..magici i pźżiebielańci.

  …muzio ma cni mi siem..

  1. mi też się bardzo ckniło i to bardzo już długo, może kto zmalazł nie szuka, a ja naczyłam się czytać czuć słyszeć widzieć i rozmawiać pomiędzy sercem a koronami drzew… teraz też wiele sie dzieje w moim życiu, dopoero sie przeprowadziłam … pisze z tela wszystko jeszcze spakowane…

   1. .. co w górze to i na dole…czyli tak jak ma być…porządkowanie w siem na każdym poziomie,..mocarna pani, …tak mocarna, że nie ma potrzeby korzystać z mocy..

   2. ….ktosik moć upalty stanie na drodze..a wówczas to trzęsienie ziemi, potopy, cyklony wybuchy i pożary to siamo tylko, nie na siem losowo czy przypadkowo,..ale od siem oraz świadomie wybrane i świadomie użyte lub nieużyte,..

   3. no co?… kciałeś to se gnałeś z hukiem między konarami… oj dobrze się przyjrzałeś a raczej sprawdziłeś co już dawno wiedziałeś… uparciuch ola la.. cztery źrebce młode mi nie straszne bo kiedy w eter topnieję z kamienia, to tylko na uparciucha jakiegoś… tera juś rozumiem skąd ich tyle było że wszem i wobec to nowe wróżą… i skąd tylu buddów i sprzyjimcieli janilskich,…
    ..o tak okiełznałam co swoje, co moje bo boskie…

    a ty mi tu nie hehe, ze mną jak z dzieckiem… bożym

 17. „CIECIA MONTAŻU FILMU NA ISS – SAMOLOT TYPU 0G PŁASKA ZIEMIA POTWIERDZENIE”
  Exposing the Truth
  https://www.youtube.com/watch?v=aF3nL-qYwR4 tutaj Gdynia i Hel ” 2017 HEL w teleskopie widok z plaży Gdyni Orłowo odległość 20km płaskie morze ” https://www.youtube.com/watch?v=GihZ9oppdZg „Hel prosto z samej plaży w Gdyni Orłowo, 30m pod horyzontem nie dotyczy Helu 🙂
  Niezależnie na załamanie fal świetlnych nie powinniśmy widzieć takiego samego widoku lądu na Helu patrząc z różnych wysokości z 20km.
  Z różnych wysokości patrząc na Hel z Gdyni 3m npm i 0,5m npm powinniśmy widzieć 15 metrów wysokości lądu mniej lub więcej , niestety widok jest taki sam.
  Widok prawidłowy przy płaskim morzu … ” Komentarze cytuje „nic nie widać i pajac myśli że coś udowodnił” jak nie widać!!! jedynie ostrości niema bo prawie wieczór -noc no i sprzęt ,następny „Pewnie nie wiesz, że Gdynia orłowo plaża jest dużo wyżej niż poziom Helu 😀 tak tak pozniom wody nie jest równy tyle samo wszędzie ” ha ha ha co ma do tego położenie na samej plaży przy falochronie, falochron w Gdyni, Orłowie, na Helu , nawet jak jest odpływ to jest prawie równomierny tu tam, następny kawałek cytuje „dla 0.5m przy 20km masz 24m zakrzywienia, a z refrakcja standardową 20m ” nawet złe obliczył, ale widać plażę – brzeg falochron a to wystarcza ,nie 20 metrów ale tylko 2 metry i „naukowe” farmazony znikają ha ha ha ,,,,, Widzimy tutaj „NAUKOWE” potwierdzenia , dla idiotów i debili dodam że horyzont nad morzem zwłaszcza na pełnym morzu, zapewne debil nigdy nie był jeden albo drugi ? horyzont jest idealnie prosty ! to debilu zaprzecza wszelkiej kulistości wszak krzywizna rozchodzi się w wszystkich kierunkach nie tylko przodem do obserwatora ale na lewo prawo itd , to jakim sposobem w zasięgu wzroku lewo 30 km prawo 30 km jest idealnie prosto ?! zastanów się albo idź na fakultety odnosnie perspektywy , budowy oka i dopasowanych urządzeń do niego , nauka rzetelna o perspektywie dopiero puzniej zaboli jak się nie będzie chciało być debilem na siłe , następny debilizm „Refrakcja atmosferyczna” człowieczku ? o czym ty pieprzysz ? gdzie tu refakcja ile jej ? kiedy ? gdzie i na jakich dystansach przy jakiej pogodzie składzie powietrza oswietlenia i temperatur !!?? Hel falochron ,widać przy każdej pogodzie, każdego niemal dnia , silny deszcz moze jasiek zakłócenia chwilowe sprowokować albo w środku lata temperatury powyżej trzydziestu stopni i to przy mocnym nasłonecznieniu .ale to ma do skali całości znikomy wydźwięk bo to są tylko i wylacznie zwykle zakłócenia anomalia którymi jest przykryta faktyczna prawda .

  1. … dużo słów, dużo propagandy… polecam optykę i przypomnienie lub ponowne postudiowanie, jeżeli wówczas albo chodziłeś na wagary albo miałeś za mały mózg by objąć zagadnienia uginania, rozpraszania, rozczepiania, odbijania i interferencji strumieni świetlnych, strumieni fotonów warto poznać również soczewki, bo soczewkani z ugięciami strumieni na granicy faz mogą być również wszelkie lokalne zagęszczczenia zagęszczenia atmosfery, pary wodnej, szczególnie nad powierzchnią zbiorników wodnych, również chmury, są one nie tylko wysoko na niebie jak i opady, zagęszczenia pyłów, czy gazów np. co2 ….najpierw myśl i sprawdzaj, a się nie zwiedziesz i nie zwiedziesz innych prócz tego, że będziesz wolny i nie ogłupiały..

   ..ważniejszym i jednoznacznie dyskwalifikującym wszelkie płaskoziemne bzdety, dywagacje czy mżonki jest to proste pytanie, które ci nie raz zadawałem , również w tym wątku, a którego unikasz jak diabeł święconej wody,..przypominam je ci jakbyś zapomniał, co w twoim przypadku jest prawdopodobne z powodu szkód poczynionych prze łykanie wszelkich bzur i absurdów jako prawdy,..czy na wyznawanym i lansowanym przez ciebie z uporem bezmyślnego mohera, kopulastym płaskoziemiu jest stałe przyśpieszenie ziemskie czy go nie ma a jeżeli nie ma to co jest..wiem jesteś za krótki i zbyt strachliwy by odpowiedzieć i wziąć odpowiedzialność za swoją odpowiedź,.. ale czy w twoim płaskoziemnym miocie nie również nikogo nie krótkiego jeszcze myślącego, odpowiedzialnego za to co wyznaje i umiejącego uzasadnić i bronić swego uzasadnienia,. jak na razie nikogo takiego widać nie ma nie wychylił się z miotu,.czyliż prawdopodobne jestmyślenie, że są w nim tylko głupki,. które kolejne lepsze kłamstwo , kolejny lepszy absurd uzasadniając wskazaniem jedynie absurdalności, bzdetości wcześniejszych kłamstw, absurdów, bzdetów,.. kłamstwa , absurdy , bzdety jako uzasadnie kolejnych mocniejszych i bardziej wydajnych luszowo i niewolniczo kłóamstw, absurdów, bzdetów,..akcja, reakcja rozwiązanie efektywnie stosowane przez Panów miotu czy miotów…

   1. ..by otrzeźwieć,..osobiście zachęcam do zapoznania się z „państwem” plato, … dziełem wyrył koleiny tej cywilizacji i był drugim po pitasie, tego od matematycznej mechaniki rzeczywistości, wdrożycielem tego typu wydajnej dialektyki, dostosowanej i stosowanej przez jego panów do współczesnego cywilizacyjnego stada,..dziś gdy idei zawartych w tym dziele już dyć mocno doświadczamy, .. nie potrzeba nawet zbytniego pomyślunku i wyobraźni w jaki przekręt daliśmy się wkręcić.. możemy również dostrzec jak go modyfikowali i dostosowywali ten przekręt kolejni odtylni uczniowie tych dwóch pierwszych,.. czyli plotyn, orficy, kabalisci, talmudyści, temple, czarna szlachta, masoni budowniczy, illuminaci, itp.

   2. ..daję moją odpowiedź, w ramach innych komentarzy, na innej stronie …tyczącą się oglądu naszej ziemi, w prawie pełnym przedziale świateł,..

    „bo przecież Helljocentryzm i to że Ziemia się porusza i krąży wokół Słońca to bzdura 🙂 ”

    …a potrafisz to jakoś uzasadnić,.. prócz przywoływania ogłupiających filmików,.. i mam pytanie do wyznawcy płaskoziemia,.. bo po wypowiedzi wnioskuję, że nim jesteś… i odpowiedzieć nam na w sumie proste pytanie,.. czy na wyznawanym przez ciebie niby płaskoziemiu jest odczuwane powszechnie przyśpieszenie ziemskie, będące będące składową czy jak to woli wynikiem, znanej nawet katedralnym , a nie uznawanej przez płaskoziemców siły grawitacji..oraz czy obowiązują pod kopułą płaskoziemia jakiekolwiek znane prawa fizykochemiczne… … i dopowiem ja w swych podróżach widzę ziemię w przekroju materialnofizycznym jako kulkę,..lekko spłaszczoną na biegunach,.. w sensie energetycznym,..m.in. uwzględniając elektromagnetyzm i grawitację jako torus, jako obwarzanek ,…z większym wybrzuszeniem, z większą wypukłością sił na biegunie geograficznym południowym , czyli aktualnie magnetycznym północnym,… do tego torus, obwarzanek z kijem, strumieniem nie tylko elektromagnetycznym, przechodzącym przez oś łączącą bieguny magnetyczne i wybiegającym daleko poza ziemię w przestrzeń,.. i oczywiście z końcem kija, strumienia dużo z dłuższym przy biegunie geograficznym południowym… nie wszystkie strumienie przechodzące przez kulkę ziemi zakręcają w torus tworząc siłowy obwarzanek,… taki se siłowy bączek, żyroskop z materialną kulką w środku,..ponadto siły „atygrawitacji” i grawitacji, te drugie większe,.. tworzą jakby drugi torus, obwarzanek, bardziej spłaszczony od elektromagnetycznego i bardziej wybiegający horyzontalnie poza niego… czyli mamy jakby trzy obwarzanki jeden najbardziej gęsty będący wspólną częścią obwarzanków i bardziej gęsty przy powierzchni ziemi… najmniej gęstego bardziej wertykalnego elektromagnetycznego o strumieniach wertykalnych oraz drugieo dużo bardziej horyzontalnego, grawitacyjnego o strumieniach mniej lub bardziej horyzontalnych,.. do tego to wsio wielokolorowe i se cicho buczy…nie tylko z siebie ale w reakcjach z promieniowaniami biegnącymi ze słońca i kosmosu… …te oddziaływania i reakcje z promieniowaniami powodują że prócz obwarzanków w obwarzankach i również poza torusem grawitacyjnym są również horyzontalnie rozłożone sfery na kształt wypukłych soczewek, grubszych, wyższych, gęstszych i gęściej rozłożonch na kierunku do powierzchni ziemi i coraz mniejszych, niższych, cieńszych i rzadziej rozłożonych im dalej od niej i dalej od obwarzanka grawitacyjnego…. piękny widok, wszystko jak żywe, kolorowe, jarzące się i błyskające, grające i wirujące, w dodatku w większości poruszające się mniej lub bardziej eliptycznie w cyklach, to kolorowy żywy koncert.. tyle oglądowo i poglądowo…

  2. niema grawitacji to naukowa bzdura , reszta „problemów ” to kwestia hermetyczności czyli pola siłowego, kopuły, firmamentu , żyjemy na wycinku potężnej planety, obwód podstawy klosza to 75-80 tys km , płaszczyzna nie jest plaska jest lekkie zaokrąglenie jakieś 3 stopnie , kuli nigdy nie było ! https://www.youtube.com/watch?v=iB-dZDHpaF4

   1. „niema grawitacji to naukowa bzdura , reszta „problemów ” to kwestia hermetyczności czyli pola siłowego, kopuły, firmamentu, , żyjemy na”

    .. ja, nie ma grawitacji,..wszystko se nad płaskoziemniem majestacznie bryluje i spada i trzyma się płaskozienia prawem jakiegoś słowotoku,..wg majestatycznego słowotokiem hermetyczności czyli pola siłowego, kopuły, firmamentu… przyznaję ja kompletnie nie rozumia,.. a jeżeli ktoś rozumie włącznie z majestatem to niech to wyłoży.. murzyn, guru płaskoziemców coś majaczył o gęstościach..że to one, płaskoziemne odloty sprowadzają spod kopuły na płaskoziemie…a tera jakiści hermetyczność,.. ciekawe czy gęstościowa hermetyczność…

    https://www.youtube.com/watch?v=iB-dZDHpaF4

    .. i znowu jekieści zmyła z dziadem gadającym do obrazu a obraz ani razu,..miast powiedzięć jak to je , że płaskoziemcy nie latająpod kopułą,.. a chodzą , stoją siedzą na płaskoziemiu, … majestat nie rób z nas dziadów,..a jeśli dziad ci wyjaśnił,.. to wyjaśni i nam,..nie będziesz wówczas tylko jakimści bezrozumnym hermetycznym dziadem..szukającym głupków do zmaiżdżenia i wygnicia bzdurą płaskoziemia pozostałych im jeszcze resztek rozumu.. po zakupnie wcześniejszych podobnych bzdur, od podobnych hermetycznych majestatów..

 18. vv = halo witam cie /brak ODWAGI TO ??? / piszesz o Majesticu =zadko daje sie w wymiane ===vv -===co to jest za ksywka jak w latach osiemdziesiatych bylem w arescie =czasy tzw. solidarnosci =to tak ci IDIOCI CO TAM SIEDZIELI STARALI SIE MNIE ZMUSIC DO ICH GWARY WIEZIENNEJ I WSZYSCY UZYWALI KSYWAK COS W RODZAJU ===vv= === czy ty jestes HYBRYDA??? CZY MASZ JAJA CZY TYLKO DZIURKE A byc moze jedno i drugie to krok 1. krok 2. to odzczytalem w/w pierwsze twoje dwa niby normalne wpisy=komentarze ??? z ktorych NIC nie wynika niby piszesz o PLATONIE I TYCH CWANIAKACH BYC MOZE RAZEM Z NIMI WSPOLPRACUJESZ??? skoro piszesz komentarze jakimis belkotowymi skrotami az jedna z kolezanek =napisala ze ===procesor ci sie zacial?????????????? jezeli masz DOWODY I FAKTY ZE ZIEMIA JEST OKRAGLA TO ZROB TO PRZEDSTAW tak aby Majestic przekonal sie otym ze to sa FAKTY I TYLKO FAKTY!!!!!!!!!!!! I BYC MOZE KTOS INNY BO DLA MNIE TO BEZ ZNACZENIA TY JESTES DLA MNNIE ===vv== dwie literki!!! zapewne po tym returnie zaczniesz stane sie tWOIM WROGIEM I OMNIE janie piotrze kutereba bedziesz pisal bzdety i bzdury ok. to tyle przypomne tobie ze wg. mnie NTV.PL po to ma te FORUM ABY WSZYSCY W ROZNY SPOSOB PISALI CO ROZPOZNALI I UJAWNIAJA Z SZACUNKIEM SOBIE I INNYM BEZ CIAGLEGO ATAKOWANIA /byc moze jestes na sluzbie i placa ci 25 zl dziennie za pisanie i atakowanie ===vv=== / prosze o odpowiedzi na te proste pytania czy znow skupisz sie na ATAKU BO TO NAJPROSTSZA METODA IDIOTOW KTORYCH MAMY NADMIAR WSROD TYCH CO PRZYSPAWALI SIE DO WLADZY =CWANIKOW I TYCH CO IM SLUZA JAKO NIEWOLNICY!!! z szacunkiem i powazaniem jan piotr kutereba

  1. ..daj se spokój kuterba i tak nic nie pojmiesz.. i zapewne nie już pojmiesz dla czego dla kogo nie pojmiesz, czego kogo nie pojmiesz..

  2. Janie Piotrze , nie dawaj sobie spokoju on tylko czeka na następną ofiarę , to ewidentny manipulator troll to zbyt mało wymowne , widzisz jak Cie z Góry określił skazał ! on działa z ścisłe określonym planem , ja Ty i wiele wartościowych Ludzi już określił to jest jego taktyka , niech nikt się nie ludzi jak coś zaprezentuje że ta kreatura jego przepuści to kwestia czasu i kwestia tematu jaki jego ugodzi , perfidny systemowiec , wyczekuje do czasu gdy temat zagadnienie się rozchodzi i wtedy robi swoja kupę czyli siebie na powierzchni , cwana bestia szatańska , pokazał oblicze wiec teraz Każdy wie gdzie jest zaginione ogniwo Darwina !

   1. ..no kuterba krakaj… jak ci miszcz lucyferiańskich ceremoni proponuje… on cię już w swej, …za dużo powiedziane…ceremonii poprowadzi … do samego lucyfera,.. prawdziwego mistrza ceremonii,.. której magik,.. jest tylko słupem, ..słupuje w w przybrany w majestat miszcza .. krakaj,.. krakaj,..bo jak nie, toś troll i zaginione ogniwo darwina, nomen omen również słup miszcz lucyferiańskich ceremoni, również skryty w majestacie, tak jak magik, tyle że dawniejszy, przez to już mało skuteczny w ichniejszych lucioceremoniiach.. .. ja, krakaj, krakaj, ..bo jak nie toś troll i ogniwo przeszkadzający/e w zaganianiu w przemajestatem lśniące światła lucyfera.. w zaganianiu w stada pod lśniący przepychem majestat lucyfera…. w stada do przepchania oraz strzyżenia i dojenia,.. z tego co jeszcze jako tako nadającego się mają..

 19. Jak ktos mysli , ze Kopernik z cyrklem ,prymitywna lupa i ekierka . Masonskie insygnia i Franciszkowe ubranie ocenil kosmiczny stan naszego nieba to naprawde ma zle pod sufitem . Ja nie mam uwazalam tego konowala od dawno ,za iluzorycznie niebezpieczna postac nauki o kosmosie a jeszcze do tego uwazalam go za bezplciowca . Pozatym lechtali durnych Polakow , ze Kopernik byl Polakiem .
  No nie wiem czy byl Polakiem ale moze Polakiem tak ale nie Lehitom . Bo jego genetyka wskazuje na miejsce Torun i krzyzackie gwalty na kobitach slowianskich z innym bardziej rzymsko- katolickim -bizantyjsko-egipskim wplywem gentyki manipulatorow klamcow i mordercow ludzkosci ( pruskie polskie wplywy i ziemie alameni wplywow i gentyki tez ) . Uwazam , ze teorie kosmiczne doprowadzily ludzkosc do zaglady . Jak widze dokument NASA o depopulacji ziemi . A pozatym widze miliony opetanych kosmicznymi cackami malolatow i ludzi wiekowych tez .
  Totalna zaglada , Totalny brak percepcji i osadu rzeczywistosci w poprawny logiczny wlasny sposob . Wiara we wszystkie obrazki i banialuki przekazywane .
  MATT z NASA CHANEL mowi na swoich You TUbach jak malowal im GLOBE pracujac dla NASA . I jakby sie kazdy dobrze przyjrzal to by zobaczyl co to jest . Wyglada realistycznie ale na pierwszy rzut oka 🙂 https://www.google.pl/search?q=NASA+picture+of+globe+on+flat+earth&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwic5-nq5NbXAhXFxqQKHRKyDeoQsAQIKQ&biw=1366&bih=662

  1. „Jak ktos mysli , ze Kopernik z cyrklem ,prymitywna lupa i ekierka . Masonskie insygnia i Franciszkowe ubranie ocenil kosmiczny stan naszego nieba to naprawde ma zle pod sufitem . ”

   … ja mam żle pod sufitem ,.. i wolę go mieć niż wyznawać takie dyrdymały co majestat napisał,.. czy ty również jesteś wyznawczynią takich dyrdymał,… jeżeli tak to powiedz czemu nie jesteś przyklejona nie liżesz językiem sufitu kopuły,… a se chodzisz, stoisz, siedzisz i leżysz na ziemi,.. którą obrażasz nie tylko absurdem płaskoziemia,… chyba że potrafisz nam wyjaśnić majestatyczne prawo „hermetyczności czyli pola siłowego, kopuły, firmamentu” oczywiście z włączeniem murzyńskich gęstości, chyba że tych murzyńskich nie wyznajesz, lub nie wyznajesz jednych i drugich, to wówczas przedstaw swoje…którym jako wytrawna płaskoziemczyni chcesz zastąpić „matce” jej grawitację i jej stałe przyśpieszenie, prócz zdegradowania jej do jakieści płaskoziemia…. że nie wspomnę o koperniku, nie tylko jej dobrym synu,.. ale chętnie posłucha co ma do powiedzenia córa płaskoziemia pod kopułą, … i zauważ, jeszcze nie mówię wyrodna córa..

   1. „jeszcze nie mówię wyrodna córa..” stul pysk!!! jak się odnosisz do Kobiety!? to tobie zaraz puści tutaj na forum grawitacja i otrzymasz przyspieszenie !

  2. warto wspomnieć ilu w „dziwnych” okolicznościach jeden po drugim ulegało „wypadkom ” podczas przygotowań do „wojaży kosmicznych ” bo nie chcieli przywdziać fartuszka . nie był Polakiem nazwisko było całkiem inne te to Nick , dlatego nawet w czasie okupacji miał swoja tablice i pomnik do tego ! Polacy już nie piastowali urzędów , a szlachta była sukcesywnie eliminowana i upodlana , pomału kształtował się porządek magnaterii na zasadach imperium Rom . ogniem i mieczem było zbyt widoczne .

   1. …kal,.. jak to zwykle w przypadku tępych pasożytów,.. stosujesz unik wija, ..i mimo wija i jadu, który ci się wylewa przy uniku,.. pooglądaj se uważnie… wysil mózg i podumaj w spokoju… czemu to
    https://www.youtube.com/watch?v=IOmFgIxvVzc
    …na kulistoziemiu jest możliwe, a na płaskoziemiu nie… a na płaskim pod kopułą bez gravity nie do zniesienia, … gdyby nie to, a co innego tam tak se zagrało……

    ..a po czymś podobnym temu,
    https://www.youtube.com/watch?v=5L6h-s5VSmU
    …gratuluję spłaszczania poprzez odbijanie się o płaskoziemie i sufit kopuły…bo chyba powietrze pod waszą kopułą bez gravity jest… a może i jego nie ma.. to co pod nią, miedzy sufitem i płaskim jest…

    ..poproś majestycznego pustaka, mszcza ceremonii , której jesteś dozgonnym ceremoniantem, może cię wspomoże w odpowiedzi,.. choć wątpię..

  3. A ty sie odpierdol vvvvvvvvvvv . nauczyla mnie tych wspanialych okreslen krotka zwiezlowata odpowiedz slysze ja i bardzo mi sie spodobala . w polskim jest duzo fajnych okreslen na takich jak ty Lujku zwiazlowaty , kurko zapieczona gorylu karlowaty . Moge sobie mowic jak chce twoja osobowosc jest ukryta w VV iluminackich symbolach X jak sie zlaczy czubkami wiec moge sobie mowic jak chce na ciebie zmijo zakrecona . I wlasciwie to ja bylam pierwsza koncepcja na tym forum ziemskiej plaszczyzny . Bo zaczelam myslec i sluchac artystow a nie durnych kosmicznych naukowcow . A , ze tez mam artystyczne wyksztalcenioe wiec widze inaczej jak ci co byli szkoleni na owczarki alzackie .

   1. ..wykształcona artystka od artystów, nie durnych i nie kosmicznych,.. z artystyczną koncepcyją kopulastego płaskoziemia,..trudno poważnie rozmawiać ze słuchaczką jakieści artystów,.. artystów zapewne jak ona moc artystycznie wykształconych, od których kupiła moc artystyczną koncepcję kopulopłaskoziemnąm, … ze słuchaczką podkreślająca palmę pierwszeństwa w zaprezentowania na tym forum artystycznej koncepcji kopulopłaskoziemia artystów,… żądać rozsądnych odpowiedzi od świętej, pierwszekj artystki kopulastego płaskoziemia na forum, miast chwalb i pokłonów do płaskoziemi,.. to czyste świętokradztwo i jakieści moc nieaartystyczneb chamstwo .. przestaję … ale też nie mam ochoty rozmawiać z wylewami tej artystycznej świętości, bez uprzedniego oczyszczenia atmosfery z ich moc przeświętych woni,.. jakimś moc powietrzem, co najmniej tak mocnym..
    https://www.youtube.com/watch?v=C7HL5wYqAbU

   2. …i nie mam też ochoty otrzymywać miast rozsądnych odpowiedzi …palmy pierwszeństwa, …czy palmą pierwszeństwa,.. od najpierwszej palmy na forum…
    … takim jeszcze artystą nie jestem,.. i wcale nie chcę być… jak kto chce i lubi tego typu artyzmy .. wolna wola..

   3. .. a tak już poważniej i przy okazji ….bicie w bęben, lub tylko jakiś mały bębenek .. mocno oczyszcza nie tylko atmosferę… ale również się,.. od wszelkich poprzyklejanych majaków, czarów i hipnoz…

  1. Kalinko tu jest znakomite VICTORY https://www.youtube.com/watch?v=zGc7Xd6HP54 zaprzeczy manipulator albo ten co stroni od faktów , bo kontr fakty względem tych faktów nie istnieją ! przyznać trzeba że ściema z globem całkiem niezłe im wyszła , ale nie przewidzieli że hermetyczność kiedy się skończy , teraz widać że w tle tej ogromnej mistyfikacji stoi coś niesamowicie szatańskiego bardzo destrukcyjnego do tego stopnia że potrafili ogrodzić ziemie , a teraz nawet zabronili zbliżać się do ogrodzenia , opanowali wszystko co moze dać możliwość zobaczenia ziemi z firmamentu , teraz Musimy jedynie jednoczyć płaskoziemców mam nadzieje ? że w Polsce ktoś zorganizuje konferencje albo weżnie ten temat pod stalą dyskusje do monitorowania napływających faktów , Mariusz Szczytyński ma dobre dowody ,ale ten pałac Pana to pałac tego co wyświetla hologram nocnego nieba na firmamencie , moze jest inaczej i w sumie jest podwujna gra rozgrywana o której nie wie ? tak wiec w swoim przekonaniu moze być autentyczny i byłoby błędem aby Jego ignorować po prostu trzymać rozsądny dystans i nie przeszkadzać . Niech każdy wie że żyjemy w niesamowicie zakłamanym systemie , i jak wspomniałem dojście do prawdy musi iść dwoma torami teraźniejszym i przeszłym , teorie spisku nie istnieją bo spiski są namacalne tylko poprzez te pryzmaty dojdziemy do prawdy i odmiennej faktycznej rzeczywistosci , zakazana archeologia ,zakazana historia, zakazane energie, fałszywa demokracja gorsza od wszystkich totalitarnych systemów razem wziętych , świat oparty na idiotycznych teoriach ,a co najgorsze biologiczna zagłada Matki Ziemi jest niepojętym że ludziom zabrania się uprawy w ogrodzie cebuli , a każdego dnia niszczy się tysiace kilometrów Ziemi, wody itd dla Prawdziwych LUDZI jest to zbrodnia , podam taki mały przykład kiedyś Republika Federalna słono płaciła za deponowanie swoich odpadów u braci w Demokratycznej Republice po padnięciu muru okazało się wywieźli to do siebie , przypomniał mi się taki urywek filmu na froncie żołnierze mieli psiaka i rzucali jemu patyki do aportowania w czasie ataku wroga ktoś wyrzucił granat piesio był szybki i przyniósł go z powrotem do okopu właścicielowi , tak właśnie działa obecny świat , dla dywersantów i hybryd jest to bez znaczenia , ale Ludzie powinni się opanować i to zobaczyć , moher wyznaniowy – nauka ,to drogi prowadzące do obozów fema , to zbrodnie na tych co mają się urodzić . Destruction https://www.youtube.com/watch?v=qfZVu0alU0I

  1. ..czemu się nie dziwię, ż są ci najlepsze… ale mocno się dziwię że głosząca wszem i wobec że brzydzi się syntetykami,.. tak łatwo kupuje i chwali syntetyczne wytwory syntetycznego umysłu.. braki umysłu czy zaniki umysłu w czasie , które może pojąć jedynie komputer kwantowy, a nie małpa.. ciekawy przykład schizofrenii między publicznie głoszonym zgorszeniem syntetycznym i chwaleniem naturalnego i jednocześnie ganianiem małpiego naturalnego i wychwalaniem genialnego syntetycznego …

   1. … facio calkiem nieźle kombinuje, ale cóż nie wychodzi poza kota schrodinger,a…szkoda, niewiele już zdziała.. bo już się moc tym kotem zakręcił,.. albo ktuś mocno go w tym kocie trzyma,,

   2. .. nie dyć a już cakiem dobrze,.. bo umknęło mi dobry..

    ..czyli , w sumie misz masz,..dobry dla syntetyków? …czy też dobry dla małp?… tak to jest wejść między wrony,… za niedługo będziesz krakać tak jak ony..

   3. … miszcz magik już wyczekuje mego majestatycznego ceremonialnego krakania,..nie tylko wyczekuje ale grozi,.. że jak nie będę krakać,.. to zegar i numerowanie w czasie jak u tego facio od kota z filmiku, który tak bardzo zachwycił czy schwycił ka , że zaczęła miast małp wielbić syntetyki..

   4. ..maczetowanie dzieciaka w czasie pomijam,..co najmniej niesmaczne,.. ale za to jak skuteczne..we wszelkich metafizycznych zsyntetyzowaniach czy tunelowaniach mózgów,.. i znowu mam problem jak określić czyich.. trza mi opuścić stado… nie dość że będę krakał to jeszcze nabawię się schizofrenii…

   5. vv nerki Ci przyjacielem a głowa, schizofrenia nie? nie obawiaj się schizofreni bo to coś cudownego, wspaniałego ze aż słów brak, obwaiaj sie leczenia, i skutków ubocznych, ja zrobiłem błąd, i swoją schizę, pozwoliłem leczyć, a było mi w niej najlepiej nieziemsko nawet, chciałbym w niej trwać od początku do końca, i w schoizforeni znalazłem zdrowie, ponad zdrowia, i teraz zdrowie aż leczę, a nie schizofrenię… i tak bywa 🙂

   6. ..schiz to efekt walki z sobą,.. po co z sobą walczysz,.. po co,.. dlaczego uczyniłeś w sobie cień i walczysz z cieniem… jasny?… czy mało odważny d. …. który się boi prawdy o sobie i kce być inny jaśniejszy niż je,.. zabijając abla czy kaina ..nieważne..takie se d. do d. … chcące być jasnym nie de poprzez wymordowanie zepchniętego w cień, w wszelakie traumy,. a najlepiej w trumny po mordzie.. by istniał se tylko świętuś,..tylko delkatny świętuś siem morderca…

   7. ..opsii’tom’nij,.. weźć siem wleście hopie w galśći,.. i wstań i zejdź z kółka, .. z krzyża,.. weź krzyż swój, kółko swoje… i stań se sterem i se sternikiem..

   8. vv ja tylko idę za marzeniami, żaden ze mnie morderca czy święty…i co Ty wiesz o schizach, skoro całe życie w błogości przezyłeś pewnie jak bananowe dziecko za przerposzeniem… dlaczego Ty nie uwidocznisz swoich lęków i obaw, dlaczego chcesz poznać mojego kaina i abla, nie znając w sobie nawet delikatności… o którą tu się rozchodzi… czy znasz swoją romantyczną stronę, czy tylko do walki zachęcasz, nie pojmując że ona przegrana, bo napędzasz, uczucia, a swoich nie znasz, co widać, jak wkraczają w Twoją jestność, gdy popełnisz bład za błędem….. tak nie trzeba wstydzić się błędów, ale uczyć na nich też można, zapominanie, to kolejna z cech które święcę, bo zaszyłem się w tych cechach, byś chociazby tu skoro tak się uwidaczniam, nie poznał mojego kaina abla i dawida czy goliata we mnie….. vv żyj…..

 20. Pierdoly z grawitacja i newtonowskiego konowala nauki freemasona na cale szczescie juz zdechlego 🙂

 21. Jak jest Torus energia to po jakie licho grawitacja . Anyway mozgi sa wypaczone innymi formulam Moze sie sprawdzaja dla homocapensis technologi ale sie nie sprawdzaja dla zycia naturalnego . Bo jak widzicie potrzebuja te konowaly kilku mlodych serc zeby dozyc 100 lat i sa podtrzymywani jak kukly na sznurku technologia . Dla nich moze ta technologia jest Ok ale to nie znaczy , ze ona zarzadza calym zyciem . Bo jakby tak bylo to by korupcja poszla w inna strone a nie w strone jawnej systematycznej depopulacji .

   1. „Jak jest Torus energia to po jakie licho grawitacja”

    ..jak je kapelusz, po co głowa.. nic dodać nic ująć..pierwsza palma..

 22. Senatorzy z Parlamentu amerykanskiego nie mogli zalatwic ochydnej postaci polityki amerykanskiej Stalin- Clinton . To moze chociaz teraz sie ja zaltwi swiadkiem z Benghazi ŠÚŘVÍVÓUŘ.
  Tyle bylo obciazen a Ona nietykalna . Mam nadzieje , ze wreszcie zaczna ich wsadzac tam gdzie powinni byc juz do konca swojego zycia za morderstwa na ludzkosci .
  https://www.youtube.com/watch?v=1cCvv5kTxK0
  Takie sa zwykle komentarze amerykanow pod You Yubami

  Jim Sherlock
  14 hours ago
  I’m sick of hearing, Hillary is Done, Jail time for Hillary. I’m sick of hearing about it and nothing happens. Nothing is going to happen. It’s all bull shit.

 23. moja opo-wieś o:

  czy wątroba to wytrzyma?

  prometeusz co dnia tracił wątrobę z powodu waszej ignorancji, lecz swoje wiedział 😉 ale i on nie wiedział że ona nie lubi być ułomną, jest boska i potrafi wszystko, w końcu do tego jest stworzona i powołana w pełni mocy. nie ma takiej rzeczy … lez kiedy słyszy że jest marnością jaka sobie nie poradzi, nie dziwcie się iż boska wątroba się wnerwia i mówi, nósisz mieć rację… jest tak boska że nie potrzebuje innej jak boskaa mocy…

  oko,ucho,noga, serce,…

 24. …a skąd się wzieło rozmycie cknienia w szerokookich?… no? skąd te córy.. moja wątrobo bez serca

  1. bez bo jest moje. o tak wszystko jest tej onej bo ona tak wie i tak mówi… bez skrupułów jest…

  2. nie rozmycie, raczej rozmydlenie… i …

   jak nie ma zupy, to na śląsku jedli wodziankę… notabene dla innych dodam prekursora zupek chińskich…

  3. wielka, wysoka piękna pani, jakiej NIKT nie śmie spożyjżeć powyżej kostek hM…

   wdzięcznośćx to jedynie balast, ba.. w

Comments are closed.