Otwarte Forum Tematyczne – 17.02.2017

Materiał nagrany w Sobótce, gdzie Janusz Zagórski rozmawia z Przemysławem Gulą na temat programu obsługującego system głosowania w ramach demokracji online.


Zapis wystąpienia Marioli Bieli, uzdrowicielki, na I Konferencji „Zdrowi Ślężanie” w Sobótce w styczniu 2017 r.


57 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.02.2017

 1. Będąc w swojej istocie , nieograniczonymi – czyli mając wszystko i będąc wszystkim , zapragnęliśmy doświadczyć ograniczeń .

   1. Źródło Pozdrawiam Cię kochana i cieszę się , że pojawiłaś się na Forum – bo Twoje przemyślenia są zawsze mądre i piękne . To są właśnie te dobre, komfortowe wibracje , którymi tutaj emanujesz . Buziaki dla Ciebie i dobrego dnia 🙂 .

 2. Pamiętamy że sygnał wyjdzie z Słowiańskiej Ziemi z Ziemi Lechitów ostatniej ostoi Prawdziwego Gwiezdnego Rodu „planeta Śmierci – system, kościół i ezoteryka a upadek człowieczeństwa cz.1 – Akademia Wiedzy ” https://www.youtube.com/watch?v=ByDGEeNmWCU ” ORIN ” jest emiterem tego Gwiezdnego Sygnału Wszyscy co wyrażają wole i głos Sumienia niech kopiują Go i celebrują moc i sile Jego w budowaniu Nowego Człowieka Nowego Świata kiedyś Bruno Grening pokazał Wszystkim że są narzędzia ku temu że to proste ( Bruno Grening Ten za fizycznego życia , nie ten obecny owinięty szponami szatanskiej agendy) ponadto mamy przekazy od Naszego Pana Tadeusza w zakresie tej kosmicznej hiper fizyki co można indywidualnie wkomponować sobie w zależności od potrzeb i zrozumienia http://www.popko.pl/orin,i,pasma,ojca,page.xhtml

  1. Jak widać , każdy musi mieć jakiegoś „ojca prowadzącego” 🙂 – a tak naprawdę trzeba zacząć od siebie i samemu trenować nowe połączenia nerwowe , aby umożliwiły nam manifestację . 🙂 Właśnie tej samodzielności i nie ufania komukolwiek , z rzekomo wyżej uduchowionych ,nauczył mnie „Ramtha ” za co mu jestem niezmiernie wdzięczna . Ci -którzy uczą tzw ” prawdy ” chyba nie wiedzą , że prawda to pojecie względne – bo wszystko jest prawdą i wszystko równocześnie nią nie jest . W cokolwiek uwierzymy to stanie się naszą prawdą , ale już niekoniecznie prawdą innych , którzy tworzą swoją indywidualną rzeczywistość / czyli kreują swój indywidualny wszechświat / Tak – Ramtha to jest rzeczywiście mój prowadzący , ale bez narzucania czegokolwiek i w taki sposób , aby nauczyć mnie samodzielności doświadczanej z życia na życie . Bóg nikogo nie ocenia a Popko ocenia i to niekiedy bardzo surowo i bez jakichkolwiek skrupułów . Czy jest to zatem prawdziwe Oświecenie ? Nie – to jest oświecenie wg Popko !

   1. „Jak widać , każdy musi mieć jakiegoś „ojca prowadzącego” ????” Gaju mam nadzieje że nie potępiasz tego ? „trzeba zacząć od siebie i samemu trenować nowe połączenia” pamiętaj Gaju że 99,9 % nie wie nawet co trzeba trenować , ja należę do ludzi którym pomoc informacyjna innym i nie tylko przynosi wewnętrzną radość . reszta to wolna wola , ZJ,Popko potwierdza wiele rzeczy do których sam mam osobiste przekonanie, podobne pasmo , a co bardzo interesujące perfekcyjnie pokazuje zaplecze jak i doraźne środki które każdy z osobna moze wykonać, bez nakładów, inwestycji, to sobie cenie w Nim reszta się nawet nie liczy , „””a Popko ocenia i to niekiedy bardzo surowo i bez jakichkolwiek skrupułów””” czy idąc gdzieś ? do adwokata ,doradcy, prawnika , itd, nie pobierasz o nich opinii ? które ktoś już wcześniej stwierdził wykonał , On stawia znaki ostrzegawcze wcale ich nie musisz egzekwować ? a jeżeli ocena jest w pełni trafna to ma tysiace podziękowań mimo ze nie wypowiedzianych i napisanych , czy ktoś klęka przed znakiem uwaga niebezpieczny zakręt codziennie przejeżdżając obok niego i dziękuje że jemu życie uratował ten znak ? dopiero jak stanie się tragedia , ludzie eksponują to dodatkowo sami innych informują . „”” Czy jest to zatem prawdziwe Oświecenie ?””” Gaju jest czlowiekiem jak każdy , wspomaga i wstawia drogowskazy na rozdrożach , jeszcze nie chodzi po wodzie ,ale pokazuje jak moze każdy to zrobić , daje narzędzia aby każdy próbował , czego oczekiwać w tak niesamowicie zgniłym świecie ? to Boskie Światło Kreatora wrzuca takie Dusze aby uruchomić podobne nie do końca sprzedane i zatracone . Pozdrowionka Ps Gaju zobacz Ty oceniłaś Popko – bez jakichkolwiek skrupułów . Czy jest to zatem prawdziwe Oświecenie ? Nie. zobacz sama jak to działa wydałaś werdykt na werdykt , każdy gdzieś tam ocenia to jest na ziemi normalne , i nie jest to faktycznym punktem odniesienia pozory mylą niekiedy w samej ocenie jak w ocenie oceny .

   2. Majestic Bóg nikogo nie ocenia i dzięki temu pozwala to każdemu , rozwijać się na swój indywidualny sposób . Powiedziałabym nawet więcej , że Bóg ten indywidualizm nawet promuje . Bóg staje się dla nas zawsze i dokładnie tym wszystkim – czego wibracyjnie od Niego pragniemy , czy nawet żądamy . Nasze wibracje – to jest właśnie „modlitwa” , która zawsze się spełnia .Gdyby Bóg nas ocenił nawet przez jeden krótki moment – to by nas już dawno nie było . To jest właśnie ta „subtelna” różnica , między boską Świadomością a ludzkim/ małpim:) / umysłem .

   3. Majestic Oczywiscie Bóg dogląda nas w piaskownicy , gdzie okładamy się wzajemnie łopatkami i grabkami , oraz wysypujemy innym „dzieciom” piasek na główką z naszego wiaderka 🙂

 3. Kiedy pojawiająca się w naszym życiu tzw anomalia – zwana obecnie „cudem uzdrowienia” , stanie się dla większości nas codziennością – wtedy możemy mówić o prawdziwym wzroście duchowym ludzi . To będzie dla nas sygnał , że powoli wracamy do naszego prawdziwego Domu .

  1. „tzw anomalia – zwana obecnie „cudem uzdrowienia” , stanie się dla większości nas codziennością ” tak dążymy do tego aby anomalią było być niezdrowym , dlatego świat energetyczno -duchowy w pełni zrozumiany musi stać się obiektem szczególnej troski , zmodyfikowane zatrute środowisko nie zostawi cienia szans dla ciała fizycznego , proces degradacji jest imponujący w swoich rozmiarach to kwestia kilku pokoleń i Armagedon , nie łudźmy się że uratujemy świat fizycznymi metodami, dlatego trzeba sięgać o piętro pietra wyżej , osobiście miałem przypadki przeniesienia się ciałem fizycznym w odmienny stan energetyczny w monnetach śmiertelnego zagrożenia życia , coś co było zniknęło ! miałem wrażenie że to coś „wyparowało ” a w konsekwencji było odwrotnie , widzimy na przykładach takich skrajnosci że to co tu mówimy o duchu czasoprzestrzeni itp ma swoje potwierdzenia , do wszystkiego trzeba dojrzeć albo się urodzić z odpowiednim bagażem następnie zostaje kwestia wybudzenia tego . mnie cieszy że Pan Popko pokazuje struktury jak i mozliwe metody , nie patrzmy że ocenia że się gdzieś tam pomylił ?, pokazuje narzędzia i materiał nie wszystko i wszyscy są kompatybilni , bierzmy informacje tu i teraz ,i korzystajmy z Tego . Pozdrawiam Wszystkich

   1. Majestic Niektóre wypowiedzi Popko , podobają mi się a z innymi nie rezonuję i to wszystko .

   2. Gaju jest ok , bierz to co rezonuje !? wszystko można poddać dyskusji to najlepsza droga do zrozumienia ,odrzucenia itd .

 4. Jeżeli wszystko istnieje w Teraz , gdzie istnieje pełnia wszelkich potencjałów – to możemy wybierać dobrostan zamiast cierpienia z tego ponadczasowego , kosmicznego menu . Nie bójmy się tego robić , nie bójmy się tych wyzwań , bo wszyscy bez wyjątku nosimy taki potencjał w sobie- aby to czynić . Droga do do Domu została już przetarta , przez tych nielicznych ,odważnych i wspaniałych , którzy nam ją wskazali a teraz jest pora na nas .

  1. Pieknie Gaju ! Prawda ????, dodaje do tego waleczny Hymn https://www.youtube.com/watch?v=WzKGhwz7pNY szkoda że Nas tak mało a dużo zombie widać nie nauczyli się wiele?!, najgęściejsza energia ich pochłonęła ,no cóż ,to była wolna wolna wyboru . szkopuł w tym że nie dali sobie szansy tego wyboru a wszystko było podane na tacy , wystarczyło unieść wieko w drugim naczyniu aby mieć ten faktyczny wybór wtedy .

   1. Majestic Największy szkopuł jest w tym , że ludzie przy użyciu wojny chcą budować trwały pokój – a przecież to są zupełnie inne klocki , inny budulec . Z czarnych klocków nie da się zbudować białego domku , ale ludzie nie chcą tego zrozumieć – dlatego wojny nadal trwają i będą trwać do czasu , aż ludzie wreszcie to zrozumieją .

   2. oczywiscie Gaju , ale ludzie są zmanipulowani i o tym nie wiedzą nic do nich nie dociera , zobojętnienie to przyzwolenie bo jak można się przyglądać ludzkim tragediom i nie zareagować, gdzie podstawowy budulec człowieczeństwa SUMIENIE ? ” inny budulec” tym budulcem jest wskazywanie tych co to zło produkują to jedyna droga , konfrontacje nie wchodzą w rachubę bo oni tylko na to czekają oni sami inicjują konfrontacje aby dobić tych co żyją w prawości , nie zapominajmy że oni są specjalistami w tej dziedzinie od tysiecy już lat , wszystkie opozycje jakie były i są , wyrastają z tego samego źródła dyktatury to jest zasada o której każdy musi wiedzieć!!! było tak za rewolucji francuskiej było tak za powstania Polskiej Solidarności ,akcja- reakcja- rozwiazanie Naród Polski niczego nie chcial rozwalać Naród chcial być jeszcze bardziej Efektywny wydajny , to było celem Obywateli, Wspólnoty , i zobaczmy jak hieny wypłynęły pod hasłami Narodowymi nie uświadczysz czystego sprawiedliwego bojownika o prawość i rozwój wspólnoty , tak nieco poza tematem . Stosujmy metody Duchowo -Energetyczne aby zneutralizować te zgraje belzebubów , odsyłajmy im wszystko z powrotem jak ma pozytywne intencje to nie zaszkodzimy niczemu i nikomu wręcz przeciwnie , jak jest świadomym producentem zła i zagłady doświadczy tego sam na sobie i to z zwiększoną silą , tak wiec stawiajmy” LUSTRO ” z intencją aby doznali samych siebie bądźmy wspaniałomyślni życzmy tych dobrodziejstw tysiąckrotnie , wszystko co wyemitowali powróci do nich ! doznają sami na sobie tego w własnym gronie , nie mamy prawa obowiązku przyjmować czegoś co jest dla Nas wątpliwe nie jasne , to oni mają poufne rozmowy nie My , wiec wątpliwość ma swoje uzasadnienie . podam jeden prosty przykład bierzemy rekwizyt zwykle lustro robimy stop klatkę i przed nią stawiamy te lustro aby ten „Krokodyl” doznał siebie ,aby sam skonsumował z nawiązką to co wyemitował wobec innych , zło -destrukcja jest zwyrodnieniem i powróci do nadawcy , krzywdy nikomu nie zrobimy , bo jak będzie miał czyste intencje to jedynie możemy kogoś wzmocnić i będzie silniejszy a wszyscy będą z tego mieli profity w rozwoju i ewolucji , żadne petycje, listy otwarte nic nie dały i nie dadzą niech są itd , czysta ENERGETYCZNA reakcja ma sile sprawczą !!!, Bierzcie Lustra fizyczne i mentalne na jedno wyjdzie , róbmy to na planie fizycznym albo metalno –energetycznym a zneutralizujecie każdego „Krokodyla” (no -human ) Moc z Nami !

   3. Majestic Aby cokolwiek mogło powstać , musiała być Świadomość . Wszystko jest zatem tą Świadomością – wszystkie / bez wyjątku /Jej fluktuacje . Tylko człowiek stawia do szeregu i każe salutować jednym a mordować innych . Jednak punkt widzenia tych innych , jest odmienny – ze względu na inne warunki i sytuacje , jakich doświadczył w swoim życiu . Dlatego nie warto stawiać pomników tym „wielkim ” , bo i tak zostaną kiedyś usunięte a na ich miejsce powstaną nowe , dla nowych „wielkich” 🙂

   4. „Wszystko jest zatem tą Świadomością” oczywiscie dlatego trzeba odróżniać te pokłady szufladkować je w miarę zrozumienia na poszczególnych poziomach , ujmując to w całość w jednej jednorodności jaką jest do niczego nie dojdziemy , swiadomosc to jak schody ,”””Jednak punkt widzenia tych innych , jest odmienny – ze względu na inne warunki i sytuacje „”” Gaju to niemal moralność ? Ludzkość nie wykształciła żadnego poziomu poza zdegradowaniem fizycznego gdyby już istniał następny poziom że jest to przysłowiowe życie po życiu i tam się koncentrujemy , ludzie żyli by przynajmniej sumieniem , a tego niema ! morduj okradaj drugiego reszta nie istnieje , i gdzie tu boskie swiadomosci ? dlatego wysłannicy światła powinni się koncentrować na poziomie przyległego poziomu jak nauka abecadła w szkole .

   5. Majestic Wszyscy jesteśmy spowolnionym Światłem . Tak więc każdy z nas /bez wyjątku /jest dzieckiem Światła – jednak nie każdy z nas o tym pamięta , że tym Światłem jest wypełniony . Nazwa „pracownik światła” kojarzy mi się z pracą , a praca kojarzy mi się z pewna uciążliwością , więc … Sumienie jest drogowskazem i wystarczy postępować tylko tak – aby inni przez nas nie cierpieli i nie płakali a wszystko będzie dobrze .

   1. Jeden Dawid się pociesza jedzeniem
    a drugi Qcip się pociesza seksem 😛
    Każda rybka na coś bierze!

   2. Mylisz się! Sex to wątpliwa pociecha , tak jak jedzenie ????
    Dlatego zakochani tak mało jedzą, pragną siebie nie sexu????
    Pragną doznań psychicznych czułości i lekkości/ ektazy a czasami jest to nawet MIŁOŚĆ!????

    7 niebo/7D

   3. Mylisz się Qcyp !!!
    wszystko jest wątpliwą pociechą
    każdy holizm i mania
    niemniej funkcjonuje
    taki program
    nie ma wyższości seksoholizmu nad jedzenioholizmem itepe
    każda rybka na cos bierze
    oglądnij ze zrozumieniem film wklejony przez suport
    o pozyskiwanie energii seksualnej
    i może też ten film ci pomoże przypomnieć zrozumieć mechanizmy o co chodzi w swej istocie:
    http://www.cda.pl/video/110015185

 5. 3/4 problemow w glosowaniu online i tradycyjnie wynika z zalozenia ze glosowanie ma byc tajne. gdyby zrezygnowac z tego zalozenia sprawa robi sie do napisania w miesiac w mniejszym zespole.

  zastanowcie sie na tym – jezeli demokracja ma polegac na poszanowaniu zdania wiekszosci to chyba mozna tez wzniesc sie na poziom poszanowania jednego konkretnego zdania pojedynczego drugiego czlowieka. To przeciez nie te czasy ze za glosowania nie „po linii partyjnej” ma sie klopoty.

  zapamietajcie – tam gdzie jest tajnosc tam miejsce na przekrety.

  PS – ja mysle caly czas i nikt mi za to nie placi 😛

  1. Moze nawet nie chodzic ze cos jest nie po lini partyjnej.Moze chodzic o prace,o wykluczenie ze spolecznosci,i nawet o pozniejsze tworzenie sie ukladow jesli bedzie wiadomo jak kto glosowal,moze byc tak ze ludzie wcale nie beda chcieli glosowac bo skoro maja byc pozniej obgadani przez spolecznosc ze zaglosowali inaczej z sobie tylko znanych prywatnych powodow..to po co wogole sie udzielac.
   Zaleznosci jest bardzo wiele nie tylko zaleznosci partyjne.
   Powiedzmy jakis glupi przyklad.
   Chcemy zbudowac plac zabaw dla dzieci.wszyscy są za ,bo to szlachetne.Ale ktos bedzie przeciw bo mieszka blisko i nie lubi halasujacych dzieci ,wiec zaglosuje przeciw..i co?i wszyscy bedą mu wytykac ze nie chce zrobic czegos dla dzieci.A gdzie wolna wola i wolny wybór?
   A naduzycia przy glosowaniu trzeba jakos zabezpieczyc i tyle,transparentnosc.Kamerki,kilka osob czegos pilnuje itp.Jak sie chce to mozna zorganizowac tak ze naduzyc nie bedzie,ale jak nikomu nie zalezy i spoleczenstwo wierzy i ufa za bardzo ,to jest pole do naduzyc wtedy i nawet przyzwolenie.

   1. Wolny czlowiek nie powinien miec problemu z ujawnieniem swoich pogladow, a wolne spoleczenstwo zlozone z wolnych ludzi z zaakceptowaniem kazdego pojedynczego glosu.
    Taki jest urok demokracji (ktorej nie jestem calkowitym zwolennikiem).
    Niestety.
    W przykladzie z placem zabaw kazdy mieszkajacy blizej (no moze nie kazdy) tez mogly byc przeciw. Trzeba po prostu wypracowac rozwiazanie. Tajnosc to nie jest rozwiazanie.
    Powiedzmy ze ludzie maja wieksze w zyciu problemy niz „wytykanie”.
    hipotetycznie 😉 -Za jakis czas bedzie glosowanie powiedzmy gdzie zrobic spalarnie smieci … no przeciez nie przy placu zabaw 🙂 Wtedy inni beda przeciw a koles kolo placu bedzie za 🙂
    Takie przyklady tylko pokazuja slabosc samej demokracji, ale tajnosc nic tu nie pomaga.

    tak mi sie wydaje.

   2. A jesli np chodziloby o przystanek ,glosowanie w ktorym miejscu ma byc.I fajnie by bylo gdyby byl blisko czyjegos domu a nie kilometr dalej.i teraz sa ludzie ktorym nie zalezy gdzie bedzie sie zatrzymywal autobus bo maja samochody .No to przychodzi do tego co mu zalezy zeby byl blisko jego domu i mowi ze zaglosuje zeby przystanek byl blisko jego domu,ale za 2 skrzynki ziemniakow np.
    Czyli zaczyna sie handel glosami.To jest wiecej jak pewne.

   3. a teraz nie ma handlu glosami ? jest tak samo tylko ze nie ma nawet jak zweryfikowac czy glosujacy sie wywiazal ze zobowiazania 🙂
    Jak juz pisalem te przyklady pokazuja tylko slabosc demokracji jako takiej. Pewne kwestie z zasady nie nadaja sie do rozstrzygania w demokratycznym glosowaniu. Z zasady.

    W spoleczenstwie przyszlosci nie powinno byc tajemnic. (w sprawach dotyczacych spolecznosci)

    Zrozumcie jaki to absurd:
    „decyzje podejmuje grupa ludzi poprzez glosowanie ale nikt nie moze sie oficjalnie dowiedziec jak kto glosowal bo jak sie dowie to beda problemy.”

   4. i jeszcze – to wlasnie tajnosc glosowania pozwala skorumpowanym jednostkom pozostac w ukryciu + daje furtke na wykonanie falszerstw na kazdym etapie glosowania i liczenia glosow.

   5. … a co byscie powiedzieli jakby powstala taka regulacja pracy sejmu i senatu ze glosowania tam staja sie tajne hmmm ?

    podoba sie czy nie ?

    to dobrze czy zle by bylo ?

   6. „a teraz nie ma handlu glosami ? jest tak samo tylko ze nie ma nawet jak zweryfikowac czy glosujacy sie wywiazal ze zobowiazania ” Zielarz o czym Ty mowisz?mowisz chyba o glosowaniach w jakichs radach na poziome urzedowym a nie obywatelskim.Tu nie ma zadnych handlow bo zwyczajnie nie ma jak tego sprawdzic.Owszem sa ludzie co przed lokalami wyborczymi placa za glosowanie po ich mysli ale trzeba zrobic zdjecie kartki wyborczej potem bo inaczej sie placi na wiare.
    Oczywiscie ze w sejmie powinno byc jawne bo oni sa na naszycvh uslugach ,oni maja jawne poglady polityczne i nie placimy im za ukrywanie swoich pogladow.A ludzie niekoniecznie chca oglaszac wszem i wobec swoje poglady a juz szczegolnie polityczne bo niewiem,ale chyba kazdy zna zycie i wie ze to potem komplikuje relacje.mniej lub bardziej a czasem wcale zalezy od poziomu czlowieka.
    Ale z drugiej strony moze faktycznie jawne glosowanie nie bylo by takie zle.Chociaz w malej spolecznosci gdzie plotki to codzinnosc i kazda nowinka to temat.hmm .nie wiem,moze byloby ciekawiej 😀

   7. Zielarz jak chcesz prezentowac swoje poglady na jakikolwiek temat musisz sie liczyc z nawet atakiem na swoja osobe za poglady i tak jest nawet jak piszesz cos w necie.Tak samo jest przy glosowaniu ,jak chcesz prezentowac swoje poglady musisz sie liczyc z reakcją.A jak nie chcesz sie liczyc z reakcja to nie idziesz glosowac w glosowaniu jawnym.i taka to demokracja .

   8. Lilka, to ci piszesz nazwalbym wszystko ciezarem podejmowania decyzji. Jezeli to dla kogos za duzo to czlowiek sam siebie dyskwalifikuje jako kogos kto ma decyzje podejmowac.

    No coz, obawiam sie ze nie przekonalismy sie nawzajem, ja napisalem chyba wszystko co mialem do napisania w tym temacie, zatem dziekuje za mila dyskusje i pozdrawiam 🙂

   9. Zielarz ,ja sie raczej sklaniam do anonimowosci glosowania.
    cóż tu wiecej dodawać 🙂
    Dzieki .pozdrowienia!

  2. Nie interesuje się polityką , jednak wiadomo już od pewnego czasu , że nasza rzeczywistość ma budowę fraktalną. Czy demokracja zbudowana na fraktalnej konstrukcji , ma sens ? Chyba tak – ale to jest coś zupełnie nowatorskiego . Myślę , że Źródło nie pomyliło się , konstruując rzeczywistość opartą na zasadach fraktalnych. Kiedyś w NTV był nawet program, na ten temat .

 6. Ta cala „Republika” to jak rozumiem proba stworzenia spoleczenstwa swiatlego, bardziej swiadomego co sie dzieje itd a jednoczesnie systemu ktory z gory zaklada, ze informacje „kto jak glosowa” dla dobra systemu nalezy zachowac w tajemnicy …

  czy jest cos jeszcze dla dobra spoleczenstwa nalezy zachowywac w tajemnicy ?

 7. http://www.popko.pl/orin,i,pasma,ojca,page.xhtml
  Odpowiedz DZIEKI Majesticowi = w/w teoria kolegi Popki dzisiaj ja przeczytalem /nie chce szczgolowiej pisac / =ci co czuja to wiedza co mamy do przekazania. Bardzo znamiennym ,rozasdnym komentarzem skwitowala to Gaja ,pod ktorym sie podpisujemy. A czego brakuje ano proste ZYCIA!!! a co je daje i uruchamia ??? czy zcytajac ten text juz wiesz??? czy mam dalej pisac ,pisac i pisac jak kolega ktorego znalazlem przed 3 tygodniami i zamiescilem tu ,niektorzy sa zachwyceni a inni wkorzeni no tak to juz jest w tym matrixsie!!! ha ha ha . Podpowiadamy w/w temat dokonczym ponizej =zdrwy rozsadek =stan „O”=bez emocji i bez mysli ??? =jeszcze innaczej mysli to glowa=mozg , emocje to to co spi na dole/kundalini/ =czeka na pobudke ??? u kazdego kto ma ta maszynerie wielowymiarowa cialo =ubranko i teraz co tworzy to zero /to wszystko co pisze jest zrozumiale dla nas i tego co to pisze =a dlaczego „MY”= Duch dyktuje a palce stukaja ,to juz dwoch /=ostatnio kolezanka dala mi powiedzonko; TAKICH dwoch jak nas trzech to nie ma ani jednego!!!/ ha ha ha wracamy do tematu /przecwiczylem 62 lata =60 dni bez jedzenia , rozne mozliwe oddychanie ,medytacje itp. itd. / mam czesciowe pojecie jak to sie to zycie cudowne kreci !!!. tak aby zneutralizowac EMOCJE I MYSLOKSZTALTY =MYSLENIE= to co potrzeba zrobic czy juz wiesz czytajacy czy nadal nie???mam malo czasu ide zaraz na angielski. Otoz kochany czytelniku jest METODA prosta jak sznurek w kieszeni!!! ODDECH =czyli WDECH I WYDECH /dodac potrzeba przerwy i sa cztery czesci. Na ten temat jest piekna ksiazka mam jej tom 1 = „DROGA OGNIA I SWIATLA” * Swami Rama juz wyszedl z ciala =ta ksiazke mam od 17 lat przeczytalem ja wielokrotnie i niektore metody oddychania przetestowalem . Otoz madre swiadome i odpowiedzialne polaczenie gory i dolu czyli po przygotowaniu =obudzeniu spiacego weza /kundalini/ i swiadomym madrym prowadzeniu i polaczeniu z gora /glowa/ dostajemy wglad ,moce i sila i to pisze =”O” to jest stan prozni ,wgladu i prowadzenia zycia w WOLNOSCI . To tyle skonczyl mi sie czas pozdrawiam ,bawmy sie wcud istnienia,swiadomie i odpowiedzialnie

  1. Dzięki Janie ! Wspólne Dobro jest sprawa nadrzędną Słowianie zawsze tym się kierowali , nie budowali fortyfikacji ,nie zamykali nigdy drzwi domu swojego , nie stawiali straży na granicach ,zło dusiło się same wkraczając w obszar energii Słowian Pozdrawiam Wszystkich w Naszej Wspólnej Mocy Jednoczmy się na Pokładach Energetycznych !

  1. генератора Хендершота https://www.youtube.com/watch?v=njEldCjVw-k Testatika: Konverter für freie Energie https://www.youtube.com/watch?v=uLPhD1jyu1I tutaj wersja kapanadze 100 kWh https://www.youtube.com/watch?v=wV560xfYSJ0 albo kilka KWh do zasilania potrzeb domowych https://www.youtube.com/watch?v=Rt2K9yxch1A Pamiętajmy Ścierwa zaprzeczały i będą zaprzeczać ze wszystkim tak jest bo źródła okradania Społeczeństw są zagrożone , i łamie to kłam zawarty w fizyce klamstwa są tak potworne że muszą się obdarowywać Nagrodami Jobla , aby wzbudzić u idiotów zachwyt w każdej dziedzinie np pokojowa nagroda Jobla dla permanentnego jednego i drugiego zbrodniarza wojennego , sterowany mafijny spektakl dla idiotów naiwniaków z zakutymi debilnymi móżdżkami .

  2. 00.01: Witamy Samouczek wideo dotyczący tworzenia generator Gendershota.

   00,04: Zacznijmy teraz!

   00,08: Na drewnianym pokładzie wielkości 1 mx 1 m zrobić znak ołówkiem.

   00,14: wiertarki, wywiercić dziurę w miejscu, które oznaczone, za pomocą wiertarki o średnicy 3 mm.

   00,24: Następnie na linię, dołączyć go do płyty, aby zaznaczyć linię prostą i wywiercić drugi otwór, pierwszy symetryczne.

   00,55: Weź dwie drewniane kije do grilla i umieścić je w wywiercone otwory.

   01.06: Weź ołówek i drut miedziany. Owiń trochę drutu na ołówek, a następnie zmierzyć kolejne 7,5 cm drutu.

   01,39: Po kreski 7,5 cm nawijać drut na małych patyczków do grilla. Następnie włóż patyczki do grilla w wywierconym otworze i narysować okrąg 2, jak pokazano w filmie.

   02,38: Przy użyciu linijki, narysuj dwie prostopadłe średnice w każdym okręgu (podzielić okrąg na 4 części). Będzie ona podzielona na mniejsze okręgi części poniżej.

   04.00: ołówkiem lub markerem znak 57 punktów na obwodzie okręgu. Odległość pomiędzy punktami powinny być w przybliżeniu takie same.

   04.09: Nie należy pozostawiać dużych luk między punktami. Jeśli nie udało się rozwiązać to dobrze za pierwszym razem, usunąć je i spróbuj ponownie.

   04,48: wiertarki za pomocą wiertarki o średnicy 3 mm, wywiercić dziurę w każdym miejscu oznaczonym na kole.

   04,55: głębokość otworu nie powinna być większa niż 2 cm, w zależności od grubości desek. Zrób to samo z otworami w drugim obwodzie okręgu.

   06,29: W każdym wywiercony otwór, włożyć patyczki do grilla.

   07,22: Następnie trzeba będzie znacznik i linijki. Uwaga każdy kij do 7 cm w sposób pokazany w filmie. Zrób to samo z kijami w drugiej rundzie.

   07,44: Po zaznaczeniu długość 7 cm na każdym kiju, zacznij je wycinać, koncentrując się, aby znak. Użyj szczypce, nożyczki lub jakikolwiek inny element, który będzie na wyciągnięcie ręki i będzie w stanie poradzić sobie z tą pracą.

   08,31: Następnie podejmuje zwyczajne gospodarstwo domowe lub suszarkę przemysłową oraz wykorzystanie go do podgrzewania prętów, które są pochylone i nie stój prosto. Nie przegrzewać, w przeciwnym razie mogą pęknąć.

   08.41. Ogrzany pręt staje się bardziej elastyczny i może być prostowane. Zrób to z wszystkimi kije, które są nierówne w obu kołach.

   08,56: Teraz przychodzi najważniejszy moment w tworzeniu generatora. To – kosz nawijania dwie cewki skraplacza.

   09.03: Śledź wzór pokazany na filmie. Pierwsza powstała w kije 12 oblewania Cewki drutu miedzianego emaliowanego 0,95 mm średnicy, a następnie 6 zwojów drutu miedzianego o średnicy izolacji PCV 1,5 mm.

   09.15: Po drut jest nawinięty 6 tur, wziąć drut w innym kolorze, ale o takich samych cechach średnicy i umieścić na kolejne 6 obrotów na odcinku cewki.

   09,22: Zrób to samo z drugą cewką pokazane obserwując metodologię i wymogi techniczne.

   41.13: Po zakończeniu nawijania obu cewek, elektryczne taśmy PCV owinąć górną część cewki. Zmniejszy to niechciane obcej interwencji. W ten sposób można mieć pewność, że uzwojenia nie ślizga.

   43.40: Teraz trzeba dokonać rezonatora. Aby dwie małe cewki, musisz żelazny pręt i magnes.

   43.46: Wrap cewki, jak pokazano w filmie. W tym celu, cylindryczny pręt żelazny na wiatr 40 zwojów drutu miedzianego emaliowanego 0,95 mm średnicy.

   46.39: Gdy cewka jest gotowy, cewki krawędzi skręcić z taśmy izolacyjnej. Zatem, cewka nie może się poluzować.

   50.58: Dwa małe cewki, które po prostu wykonane, muszą być umieszczone na ruchomym mechanizmem sanki. Jest także głównym stan, w którym generator może rozpocząć swoją pracę.

   51.02: użyłem kawałek kartonu i 2 prowadnice do mebli z nóg (prowadnice rolkowe do szuflad nie nadają się do tego rodzaju pracy).

   51.40: Bezpieczne dwie prowadnice na małym skrawku papieru, a następnie przykręcić do szyn na drewnianej podstawie pokładzie. Upewnij się, że prowadnica może się poruszać, co najmniej 15-20 cm.

   56.26: Dwa małe cewki muszą trzymać się paska tektury. Dla tego zastosowania kleju na bazie żywicy epoksydowej.

   57,14: Zmieszać składniki kleju i stosuje się go do środka cewki, które jest pokazane w filmie.

   58.48: Podłączyć cewkę do kartonu i pozostawić je na 10 minut do klejenia zamarł.

   59.25: Następnie ponownie stosując klej na bazie żywicy epoksydowej, pasty magnesu na drewnianej podstawie pokładzie. Sprawdzić, że małe cewki, które są umieszczone na sankach może wchodzić w kontakt z magnesem bar w ruchu.

   61.47: W odniesieniu do metalowego pręta ponownie trzeba epoksydowym. Klej kraty do drewnianych prawej płyty na bazie przed magnesu. Magnes i pasek musi być równoległe. Odległość między magnesu

  3. 61.47: W odniesieniu do metalowego pręta ponownie trzeba epoksydowym. Klej kraty do drewnianych prawej płyty na bazie przed magnesu. Magnes i pasek musi być równoległe. Odległość między magnesem i pręt żelazny pręt nie powinien być dłuższy niż pół centymetra.

   63.11: Należy kondensatory klej dwustronnej taśmy klejącej na dole z nich. Śledź algorytmu przedstawionego w filmie.

   64,58 dwiema mikrofaradów kondensator 500 w miejscu, w środku cewki koszem i cztery mikrofarada kondensatora 1000 jest umieszczony na zewnątrz cewki z doniczek, jak pokazano w filmie.

   70.20: Za pomocą wiertarki do mocowania dwóch wyżywienie oparte transformatora.

   71.10: Jeśli styki kondensatora są otwory na śruby, włóż śruby i dokręcić je kluczem, szczypce lub jakiegokolwiek innego przedmiotu nadającego się do tego celu.

   76.25: Teraz jest czas, aby łączą wszystkie części generatora. Najpierw trzeba lutować dwa kondensatory 500 mikrofaradów do uzwojeń cewki (drut miedziany emaliowany).

   76.26: Po tym, korzystając z przewidzianych wykresy i wideo, lutowane ze sobą wszystkie niezbędne części generatora.

   76.42: Upewnij się, że podczas lutowania części cewki na sanki były tak daleko od magnesu i żelaznego pręta.

   138,51: Sprawdź, czy sekwencja, w której lutować części generatora, pokazano jeden na dołączonej tabeli.

   139,37: Ze względów bezpieczeństwa, gniazdo najlepiej umieszczone na drewnianej podstawie pokładzie. Podłączyć gniazdo do przewodów wyjściowych i zabezpieczyć górną pokrywę wylotową z powrotem.

   143,13: Aby sprawdzić generator, należy podłączyć urządzenie do gniazdka na drewnianej podstawie pokładzie. Następnie przesuń sanki z dwójką małych generatorów do magnesu. Regulacja położenia wózka w taki sposób, aby w jak największym stopniu mocy. Bądź ostrożny i nie wiem, aby dotknąć w ręce pręt z dwóch małych zwojów.

   144,19: Gratulacje! Nie można Gendershota generator, który może być używany do oświetlania cały dom.

Comments are closed.