Otwarte Forum Tematyczne – 17.05.2017

Z Tomem Justyniarskim, pisarzem książek dla dzieci, autorem szkolnej lektury pt. „Psie Troski”, a przede wszystkim wielkim miłośnikiem zwierząt rozmawia Krystyna Maciąg.

Tom organizuje wielką akcję – ogólnopolską Szkołę Objazdową „Zwierzobusa”, dzięki której chce zmienić świadomość Polaków w traktowaniu zwierząt.
Akcja będzie polegać, na tym że Kolorowym busem będzie przemierzał miasta i wsie całej Polski. Poprzez taką formę edukacji w „Szkółce na Kółkach” chce szerzyć miłość, empatię i szacunek do zwierząt.
Więcej o akcji na https://zrzutka.pl/szkola


GMO w Sejmie, przegląd aktualności, refleksje o polskiej służbie zdrowia – to niektóre wątki wystąpienia Jerzego Zięby na „Święcie Niezapominajki” w Lubnowie – Wagnerówka 14.05.2017.


 

7 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.05.2017

 1. Niestety gdzieś od jakiejś godziny kompletny brak głosu!!!
  Zatem trzeba coś zrobić, by inni sympatycy NTV mogli posłuchać wypowiedzi zaproszonego J.Z.

   1. Saksofon !! 😮 Piękne słońce !! Naucz się Jezzu na Pianie… nawet nie musisz pewnie umieć grać, byle by dzwieki się wydobywały 🙂 Paluszki będą sprawniejsze…. Buziaki !!!!

   2. Jeszcze Raz! Jeszcze Jeszcze…. wciągnał mnie Jezz, słucham raz na jakiś czas, ale za to…. jeszcze jeszcze…. 🙂

 2. w dzwiekach muzyki napiszę kilka zdań, kilka zdań.
  porywacze dusz, czy istnieją naprawdę? czy można stracić swoją duszę? Kiedyś mówiło się o oddaniu duszy Diabłu, a może bardziej sprzeciwieniu się Bogu. Tak Diabeł poszedł na zatracenie gdy sprzeciwił się Bogu, religi uznają ten fakt za kult. Straszą tym Diabłem na ile się da, gdyby ludzie wiedzieli o religiach to co ja wiem. Przecież… Diabeł Piekło i Niebo to stan świadomości, owszem możemy przywołać Diabła, nasze najgorsze wyobrażenia, kiedyś istniał tylko Bóg i Diabeł w Religiach, ba wciąż istnieją.. nie mogę już patrzeć na tych co chodzą do kościoła, to kurka będzie trwało, dopiero co komunia przyjęcia były w kościołach. Kościół tak szybko nie upadnie, broni się ślubami, i pogrzebami, ludzie w to wierzą, a co za tym idzie wierzą w Boga i Diabła. Nie wiedzą co tracą, zaiste nie wiedzą co tracą….. przecież to jest oślepienie na ogromną skalę. Czy Świat z tego oślepienia wyjdzie? Wątpię… kto na tym cierpi, My ludzie oświeceni, nawet już nie staramy się nawrócić, jak Ci Księża, zostaliśmy osamotnieni z prawdę, a to gorszę niż być papieżem w kościele. Żyje nam się dobrze z tą wiedzą, że kościół jest zły, kiedyś nie mogłem tego przyjąć do wiadomości, teraz wiem, że to jakieś bałwochwalstwo. Te zakazy te Biblie, te rytuały… Dlaczego nie ma więcej takich jak My, z otwartymi umysłami na prawdę,dlaczego nam ma być łatwo, wystarczy wiedzieć, że piekła nie ma, że kościół, nie oddaje rzeczwyistości takiej jaka była i jest, że pan Bóg to indywidualna sprawa, a nie zbiorowa, nie chce mi się o tym gadać nawet, smutny jestem, że nas też będą starali się zakopać z biegiem czasu, nie mamy przebicia co do tych spraw, bo każdemu pojedyńczo trzeba było by tłumaczyć, że Świat jest piekniejszy bez religii… kazdy będzie bronił się słowami z Biblii, słowami z kościoła itd.. eh szkoda słów, 3 raz leci Jezz…. a ja po mału, kończę te kilka zdań, przyjemnego wieczoru kochani, myślmy, o wszystkim, to przynosi efekty, nazywajmy myśli marzeniami, ja widzę jak świat się zmienia, ale też widzę, jak siedzi w syfie, zaczynam dostrzegać, w okół mnie jest pięknie, ale ludzie naprawdę cierpią, co jest bardzo przykre (przez kościoły) Ehh Dobranoc.

Comments are closed.