Otwarte Forum Tematyczne – 17.07.2015

Irmina Mrozowicz-Szmidt z NTV Zdrowie ponownie zaprosiła do studia Joannę Czarny. Tematem rozmowy jest terapia czaszkowo-krzyżowa dla dzieci w każdym wieku. Mowa jest też o tym, jak ważny jest czas ciąży i poród.
Przy okazji Joanna zaprasza na swoje warsztaty gdzie uczy różnych praktycznych technik do pracy ze sobą i swoją rodziną.
Więcej informacji: tel 600 466 887 oraz na stronie www.craniosacral.wroclaw.pl


Barbara z Raju zaprasza na pierwszy festiwal (19-26 lipca 2015) do ECO Osady Raj. Z rozmowy dowiadujemy się więcej o samej ecoosadzie, jak też o szczegółach programu i zaproszonych gościach.
Więcej o Raju i samym festiwalu na stronie http://www.ecoosada.pl/


Wystąpienie Jacka Sokala na XIII Harmonii Kosmosu z dość szerokim i trudnym tematem jakim jest droga do zmian, która zawsze zaczyna się w nas samych….

66 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.07.2015

  1. The times are changing so fast
   I wonder how long it lasts
   The clock is ticking time is running out
   The hatred fills this Earth
   And for what is worth
   We’re in the end before we know

   Throughout the years
   I have struggled to find the answer that
   I never knew
   It strucked me like a million lightnings
   And here I am telling to you

   Every second of day it is coming your way
   Future unknown is here to stay
   Got to open your mind
   of you will be led to astray
   There’s a time to live
   There`s a time to die
   But no one can`t escape the Destiny

   Look all these things we`ve done
   Under the burning Sun
   Is this the way to carry on?
   So take a look at yourself
   And tell me what do you see
   A wolf in clothes of the Lamb?

   Throughout the ….

   Every second …

   Let your spirit free
   Through Window of your Mind
   Unchain your Soul from hate
   All you need is Faith

   I control my Life
   I am the One
   You control your Life
   But don’t forget Your Destiny….

   It’s time to say goodbye
   I know it will make you cry
   You make your Destiny
   I know you’ll find the way
   And outside Sun is bright
   The things will be alright
   I will be back one day to you
   So please Wait For ME

   http://www.tekstowo.pl/piosenka,stratovarius,destiny.html

   1. Tak gUrolku, nigdy nie wolno się poddawać. To jest cecha ludzi-ta wiara w to co się robi, Kim się Jest- tzw „wielkich” ludzi /cokolwiek to znaczy :p /
    A Ty Goldi stajesz z Bogiem twarzą w twarz, bo tylko człowiek, który nie może się na niczym oprzeć, na żadnej idei, na żadnym człowieku.. człowiek, który jest niejako na pustyni duchowej może spotkać się z Bogiem twarzą w twarz… i razem zacząć się śmiać.. z kosmicznego żartu.

   2. Skąd Wy znacie takie piękne słowa?? Miło mi strasznie IZA, Ty to rozumiesz, jak spotkam Pana Boga twarzą w twarz, to oddam Wam go w całości BUZIAK WOOO Iza mordujesz mnie 🙂 ja na pustynie duchowej? Może coś w tym jest Dzięki ! Przepraszam, że potrafię tylko dziękowac i przepraszać mam nadzieje że polska mowa nigdy się nie skończy 🙂

 1. Widzę, że Voytek stracił cierpliwość i zamknął temat tu:
  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/07/oblicza-duchowosci-9-07-2015/

  Ale nie zamknął nam ust! 🙂 Voytuś, kiedy ty się poopalasz, zamiast oglądać plaże przez szybę komputerka? Nie przebiegłbyś się boso po porannej rosie, bez koszmarów o Seji, Qcypie i Samowiedzy? 🙂
  ———————————-
  Chcę już skończyć tamten temat, a wybrałam to miejsce, ponieważ zainteresowała mnie wypowiedź Jacka Sokala. i potem się tutaj przeniosę. Na razie jednak dodam coś na zakończenie wywodów pod wystąpieniem Marka Tarana.

  Krzysztof pisze do mnie: „To pytanie, które tobie zadałem, miało duże znaczenie, ale ty je jakoś ominęłaś (wywinęłaś się z dylematu), odwróciłaś sprawę w stronę totalitaryzmu, który jak wiadomo potępienia godny jest.”

  Z niczego się nie wywinęłam, bo jest mi to niewygodne. Możemy tu sobie akademicko dywagować aż do śmierci, jestem w stanie rozłożyć na czynniki pierwsze zdania i sekwencje z twoich wypowiedzi oraz ustosunkować się do nich. Nie zawsze negatywnie. Tylko po co? Ponadto wiodę intensywne życie pozaforumowe 🙂 i zwyczajnie nie mam czasu. Wiem, Krzysztofie, że jesteś inteligentnym, wrażliwym mężczyzną. Takie intelektualne roztrząsania może i są ciekawe, i nie twierdzę, że nie ma tutaj na nie miejsca, ale rozmywają sedno sprawy. Tylko o to mi chodziło.
  Mówiłam ci kilkakrotnie, że zbaczasz z tematu i próbujesz pokazać różne sytuacje, które – nawet jeśli prawdziwie opisują jakiś stan rzeczy – nie dowodzą, że nie jest on ODBICIEM właśnie tych GENERALNYCH powodów, które rzutują na te różne sytuacje, które właśnie opisałeś. Reasumując: chodziło mi o PRZYCZYNY ogólnego stanu rzeczy, a nie roztrząsanie każdego ze skutków w detalach.
  Z jednej strony: te różne detale/sytuacje potrafisz zauważyć, ale – mimo twojego zadeklarowanego powyżej potępienia totalitaryzmu – nie dajesz zgody na widoczne gołym okiem powiązanie jego skutków z przyczynami, o których piszę. A nie są to tylko moje epokowe odkrycia.
  One wynikają przecież z FAKTÓW. Z naszej ziemskiej historii. Już je wymieniałam ja i Seja (nie pamiętam, czy ktoś jeszcze). Zastanawiam się, skąd to twoje WYPARCIE? Nie znam cię osobiście, dlatego, chociaż mam kilka teorii, byłyby to tylko moje insynuacje. Więc: nie wiem. Zostawiam to twojemu własnemu rozpoznaniu. Nie chcesz widzieć – trudno. Nie mam wpływu na to, co ty z tym zrobisz.
  Spędziłam wczorajszy dzień w gronie bardzo fajnych ludzi, w którym przeważali mężczyźni. I powiem ci, że jakoś tak, ku mojemu zdziwieniu, zeszło na temat, o którym tu rozmawiamy. Wcale nie ja byłam inicjatorką, ja się tylko włączyłam, zaskoczona, że coś „fruwa w powietrzu” w takich ilościach, że akurat teraz znowu na mnie spada. 🙂 Przemyślenia mieli podobne do moich. Pełna zgoda! To, że wielokrotnie, podczas tej tutaj naszej dyskusji, przywoływałam Marka Tarana wynikało z tego, że akurat na Harmonii miał wykład, który został tu opublikowany i pod nim się tu radośnie produkujemy. Znam jego poglądy od kilku lat, ale przecież on nie jest jedyny.
  Ludzie jednak zaczynają dostrzegać to, czego kiedyś nie zauważali. Budzenie się odbywa się na różnych poziomach. 🙂
  Bo nie jest tak, że nic się nie dzieje.
  Kobiety i mężczyźni wykazują coraz więcej wspólnej aktywności w organizowaniu działań, które wskazują na ich rosnącą świadomość tego, czym jest sprawiedliwy podział dóbr oraz dobro ludzi i planety. Z całą pewnością to mężczyźni są często ich inicjatorami. Zmienia się PODEJŚCIE. To są silne trendy, zwłaszcza wśród młodych.
  Dlaczego ja się tak upieram, żeby zobaczyć głębokie przyczyn czegokolwiek? Bo ważne, żebyśmy byli ŚWIADOMI. Po prostu.
  Zawsze będę optowała za samoświadomością. Jak już gdzieś pisałam: i tak finalnie zostajemy sami ze sobą. I ze sobą możemy zrobić wszystko. Z tym, czym naprawdę jesteśmy.
  Jako bardzo już dojrzała dziewczynka zdaję sobie sprawę, że W OGÓLE te nasze forumowe rozmowy nie muszą mieć później przełożenia na wspólne życie (chociaż myślokształty, myślokształty…). Ale MOGĄ. Jeśli dotkną dostatecznie głęboko kogoś, kto to czyta (a nie koniecznie pisze). Zawsze jest taka opcja.

  Krzysztof pisze: „To co mnie w twojej wizji odrzuca, to właśnie takie odgórne rozporządzanie co powinno się robić – czyli np. zakazać używania siły. Ale siła jest niezbędną do realizacji celów– nie da się ich osiągnąć bez mobilizacji siły w określonym kierunku.”
  O zakazie nic nie pisałam ani o odgórnych rozporządzeniach. Krzysztofie, potrzebujesz siły, żeby unieść coś ciężkiego (życiowo też), ale dlaczego używa się jej, żeby robić krzywdę? Znowu wyjmujesz poszczególne słowa z kontekstu, w którym rozmawiamy i się ich czepiasz. „Siła” to pojemne słowo. Mówimy tu o NADużywaniu siły, na dodatek w niecnych celach. Mówimy o zaakceptowaniu takiego użycia, jako POŻĄDANEGO podejścia do życia (bo skutecznego, w zaspokojeniu potrzeb w ten sposób jej używających). A co idzie za tym (ale nie tylko tym, bo mówiliśmy również o innych negatywnych cechach – tych z szerokiego asortymentu aspektów pierwiastka męskiego) jego przemożnym wpływie na naszą cywilizację. Pierwiastek męski zawiera też aspekty pozytywne, ale to te negatywne nas tu interesują, ze względów o których już było w wielu wpisach.
  Krzysztof pisze: „To też nie jest tak, że tłamszone przez facetów kobiety trzymają klucz do szczęśliwości tego świata i drzwi do niego otworzą, jak tylko faceci ustąpią.”

  Kto tak napisał? Bo nie ja. To są twoje projekcje. Co miałam na myśli pisząc krótko o konieczności posunięcie się mężczyzn już długo wyjaśniałam. Kobiety, żyjąc wedle patriarchalnego paradygmatu, np. wchodząc w politykę – będą powielać zastany wzorzec. Nawet jeśli to czy tamto „zmiękczą”. Najpierw trzeba zmienić paradygmat, a do tego potrzebna jej wola mężczyzn. I kobiet też. A wtedy obudzą się MOCE. 🙂

  I dalej: „Chciałabyś, ale tak nie jest. Bo w sumie dlaczego miałoby tak być? Kiedy kobiety osiągnęły tak wysokie zrozumienie rzeczywistości?”

  Kobiety UTARCIŁY zrozumienie rzeczywistości. Mężczyźni zresztą też. Był to długotrwały proces, który następował w wyniku rosnącej dominacji pierwiastka męskiego. Teraz mężczyźni NIE WIEDZĄ KIM SĄ, nie rozpoznali swojej męskiej natury, jako ISTOTY. I nie wiedzą KIM SĄ kobiety, w swojej ISTOCIE. Potulna akceptacja tego stanu rzeczy przez większość kobiet wynika z tego, że one też tego nie wiedzą. Kurde, czuję coraz większy dyskomfort z konieczności powtarzania w kółko tego samego.
  Piszesz: „ wy też musicie dorosnąć”.

  I z tym się akurat zgadzam w stu procentach. Co nie zmienia faktu, że za obecną sytuację odpowiada pierwiastek męski – te jego aspekty, które zdominowały świat i spowodowały, że kobiety i mężczyźni są tacy, jacy są.

  SeJu, ty nasz Nie-Kopciuszku, pozwolisz, że wezmę twoją wypowiedź jako swoją, bo po co mam coś wymyślać, co zostało dobrze powiedziane:
  „Trzeba nie chcieć rozumieć, albo nie być w stanie. Więc co więcej można zrobić? Wierze że się zadzieje. A i tak się dzieje tylko że nie ma zrozumienia. …”
  Dodam tylko: Amen.

  Iza45 pisze:
  „Samowiedzo, no i po co te oskarżenia? Jacy Wy? Qcyp z Krzysztofem? ”
  Naprawdę myślisz, że napisałam to do nich? Tylko do nich?
  Nieeee… widzę po tym twoim błądzącym uśmieszku, że nie. Dzięki, że sobie jaja robisz. 🙂
  Bo właśnie mi z nimi przyturlałaś taki jajcarski pomysł. A jak to z jajami bywa, jeśli zapłodnione to się czasem z nich coś wykluwa. 🙂 Pomyślałam sobie, że gdybym to ja miała NTV to bym zareagowała i zorganizowała solidny panel dyskusyjny na ten temat, pomiędzy mężczyznami. I puściła w odcinkach.
  Np.: jako uzupełnienie Alternewsa. 🙂 I co poniektórych „wpisywaczy się” pod nim, od lat bijących tę samą pianę, z której wynika kolejna podobna piana. Podobne leczyć podobnym oczywiście można, ale w dawce homeopatycznej. Na zasadzie INFORMACJI dla organizmu. 🙂 W przeciwnym razie to jest neverending story.
  Ale to nie ja mam NTV :-), więc nie wiem, czy ten pomysł nie zostanie tylko wydmuszką. Może Voytek by wiedział? 🙂

  Majestic pisze:
  „Samowiedza , ktoś kiedyś powiedzial cytuje : ” my rządzimy światem a nami kobiety ”

  To powiedział pewien facet. 🙂 Ale skupił się na życiowych pierdołach, dorzucając kobietę do tej układanki. Ta wypowiedź jest o tyle błyskotliwa o ile zapomni się o „stopniach ciężkości” tego rządzenia.
  Wiesz, byłam kilka razy w krajach muzułmańskich (niekoniecznie arabskich). I powiem ci, że w wielu domach kobiety, zwłaszcza seniorki rodu, sprawują władzę.
  Dzieje się to jednak w ramach systemu, który je tłamsi. Władza tylko odtąd dotąd. Ale już nie za drzwiami, na zewnątrz. A i wewnątrz wszystko ma swoje granice. Wytrzymałości faceta, np. : na bunt. Gwałty kobiet w domach przez ojców czy braci mężów, w ramach „kary” są wcale nie rzadkie. Wcześniej nie miałam o tym pojęcia. To się dzieje w ukryciu. Choć jakoś kobietom sytuacja pozoru rządzenia rekompensuje nieuchronność sytuacji, w jakiej przyszło im żyć. I – z jednej strony – jest w kobietach akceptacja tradycji, ale ewidentnie podszyta strachem, mimo że nie zawsze uświadomionym. Z drugiej strony, w niektórych z nich rodzi się bunt. A tego rodzaju frustracja nie ma łatwego ujścia w krajach Islamu. Czasem ją skierowują na inne kobiety, niżej w hierarchii tego systemu.
  Niejeden muzułmanin, z takiego domu, z przymrużeniem oka odpowiedziałby ci, że u niego rządzą kobiety.
  Wiadomo, że to pozór. Rządzi system, narzucony przez mężczyzn.
  Wybrałam jaskrawy przykład islamski, bo on pokazuje to, co chciałam przekazać w klarowniejszej formie. Ale przekłada się on i na świat zachodni, z poprawką na duże różnice kulturowe i postępującą emancypację kobiet – jednak w ramach bardzo wolno zmieniającego się systemu. A mamy jeszcze inne kontynenty.
  Mówmy tu wciąż o kobietach, ale przecież wcale nie jest tak, że system nie uderza w mężczyzn. Dostają po dupie, tylko gdzie indziej szukają przyczyny. 🙂

  I dalej Majestic: „ktoś powiedzial „z tylu jestesmy podobni a z przodu doskonale pasujemy”!? uważam ze ten genetyk z edenu nie tylko wyrzeźbił ale z premedykacją umieścił energie tam gdzie rezonans dozna stanu blogosci albo wręcz przeciwnie , jest to i tak nie doskonale bo nawet jednobiegunowe rzeźby są obiektem spełnienia,rozdwojone potencjały z tym samym wynikiem ,oprócz następstw Pozdrawiam 🙂

  I to jest na temat, Majesticu. 🙂 Jako dopełnienie:
  http://www.ekos.edu.pl/konkurs/images/articles/99_pl_02.gif

  //———————————————————>
  Gwoli wyjaśnienia obecnie temat jest zamykany automatycznie przez WP po 10 dniach. W założeniu komentarze tu miały dotyczyć przedstawionych materiałów filmowych, a zrobiło się z tego jakieś mini-forum towarzystwa wzajemnej adoracji. Niestety.

  Voytek – [Admin]

  1. Niestety, to Voytek 🙂 Admin tym samym swoim poglądem jawnie stoi w sprzeczności z pierwotną wielokrotnie oficjalnie deklarowaną ideom NTV. Znaczy że zdaniem Administracji środowisko nie tworzy NTV i buzia w kubeł. Nad to środowisko powinno lepiej pozostać rozbite i się nie integrować, a już na pewno nie w ramach Ruchu NTV. Aha, no wiem upał niemiłosierny ;))

   1. A na forum zupełnie przypadkiem znów akurat ja mam bana. I dawano do zrozumienie by i tu nie dzielić się przemyśleniami 🙂 Samowiedza pewnie lepiej też niech sobie idzie w pidu … mimo iż ma ogrom wiedzy wszelakiej, a komentarze pod audycjami zdaniem wielu sympatyków środowiska i Ruchu NTV są cenniejsze w gro przypadków od zamieszczanych tu materiałów, Oni też niech sobie idą, prawda? Fajna polityka, po co? A no właśnie tego pisać nie trzeba 😛

    Z takim nastawieniem pro Agenturalnym, to miejsce ma się stać targowiskiem i sektą jaka ma na celu jedynie ogłupianie naiwniaczków, nie można dopuścić by jakieś samorodki to miały zmienić, by realnie wpływać w wielu kwestiach na świadomość społeczną, i się integrować przenosząc inne wzorce w real. … Wiem pewnie sponsorzy się wycofują, są ostre naciski z centralnej agencji by to ukrócić … Czy? sami organizatorzy w tym administracja sama z siebie znieść tego nie może że się zadziewa. Mnie to rybka 🙂

    //
    Seja, trzymaj jednak głowę w cieniu, bo coś tam u Ciebie ten upał musi być niemiłosierny 😉

    Voytek – [Admin]

   2. No i jest 😛 Ale nie chciałam żeby wyszło adoracyjnie 😉 No dobra już idę pod zimny przyrznic 😉

   3. >> popieram .. głowa w cień .. bardzo dobra rada @Voytek :o)))

    >>”mini-forum towarzystwa wzajemnej adoracji. Niestety.” – zaiste wzajemnej adoracyji .. niestety!

   4. ała 🙂 brawo seja

    z innej beczki:
    Gdyby przeszczepić sobie dłoń i iść do wróżki,co by powiedziała? -Pan już nie żyje od 5 lat 😛
    -Bingo! 🙂

   5. Niby miejsce jak każde inne Majestic, wiadomo zżyło się chciało by się i tak dalej. Ale ja od dawna, właściwie od początku wiem że im bardziej za pięć dwunasta, NTV będzie się wycofywać, niemal zwijać. Aż w końcu z dnia na dzień zniknie. Miejsce jak każde inne, może nawet lepsze bo w domu i Prorok (nie ja) nie ma racji bytu, tu zawsze jest co robić, paradoksalnie to dla mnie miało sens. Kiedy to na przykład rozmawiałam z ludźmi, wspomniawszy że piszę na NTV słyszałam mocno niepochlebne opinie. Trwałam na posterunku. Miejsce jak każde inne, cóż że coraz bardziej uciążliwe jest wyszukiwanie komentarzy, że przypadkiem z przyczyn niezależnych czeka się na moderację najpierw wcale, potem dwie godziny, później trzy, w końcu trzy razy na dobę, by dwa aż świetnie że raz co zabija rozmowę aż do wcale. Miejsce jak każde inne, liczy się nasze środowisko to co i tak znajdzie się w przestrzeni świadomości zbiorowej nawet jeśli serwery trzeba odciążać. Miejsce jak każde inne, że nie ma ramówki już? Miejsce jak każde inne, gdzie lubimy … Tylko jakoś przypadkiem coraz częściej, coraz więcej ludzi zadaje sobie pytanie, po sobie nerwy psuć, kopać się z koniem i szarpać w sumie i tak będąc lubianą personą nongratą. Skoro miejsce jak każde inne. To nie jest podziemny krąg, a gdybym ja była system to wydelegowała bym jakiegoś „kościelnego” dziennikarza o podobnych zainteresowaniach i prawnika by zinfiltrowali środowisko. Ja bym tak zrobiła, skaptowała bym lub przekierowała inne służby do prowadzenia Innych Mediów w 89 tak właśnie system postąpił. A po co właściwie te gadki o nowym paradygmacie? Od lat i ani jotę do przodu. By kiedy okazuje się że nie bardzo się da wepchnąć Demokracji Bezpośredniej i Lokalnej waluty, spisać kilka raportów i odsunąć się w cień jako że przerasta? Jakieś podrygi pijanego zająca w kierunku JOWów, itp … nieudane próby przekierowania w gwizdek beznadziejnych inicjatyw w stylu zmiany konstytucji? Wreszcie legalizacji maryśki? Oj długo by wymieniać parę w gwizdek. To te same wciąż metody jak by Oskar powiedział. Promocje, terapie, lobby wreszcie. Doszło do tego że ludzie boją się to powiedzieć, tak boją się bo wcale nie chcą odchodzić i to też jest Dziwne anie jest naturalne. Nie jest to atak na NTV ani samo wygarnięcie co wielu uważa. Był by to przyczółek do szczerych i prawdziwych relacji. Ale czy ktoś się łudzi jeszcze? Co począć? Gdzie iść? Zawsze mi się marzył taki elitarny podziemny krąg. Ale w tych realiach musiał by być na prawdę podziemny jak jasna anielka. Dla eszelona i innych gryzipiórków mam na myśli ruch intelektualny, nastawiony na budowę nie alkaidę. Taaak Masoneria Illuminati bis. A co? 😛

   6. Co do formy jakiej nikt nie używał 😉 . Może właśnie o to lotto. Każdy z nas zna sceny z wbieganiem na mównicę, wyrywaniem mikrofonu w pół słowa jakiemuś Gościowi kiedy zacznie zmierzać do sedna w pewnych kwestiach. No dobra zaczyna od nowa człowiek i kiedy znów dochodzi do sedna okazuje się że trzeba wbiec na scenę by znów wyrwać mikrofon i wlepić ten poprzedni bo jednak lepszy, a po jakimś czasie okazuje się że jednak nie bo tamten stary był lepszy, o tyle że nie przestaje działać i znów lepszy stary po czym często wysiada projektor, albo inna sztuczka, Pan Janusz ma świetny komentarz. Albo na przykład kiedy gość z za granicy, jak z Czech prowadzi prelekcje ledwie się zacznie rozkręcać, wpada ktoś z obsługi i widzimy tyłek obok nosa gościa, przez dobre pięć minut aż Gość musi się odsuwać co najmniej lekko zniesmaczony. Bo akurat trzeba coś tam obok stołu po-przepinać i tak aż kilkakrotnie w kluczowych momentach aż Gość chce wierzyć wciąż że to przypadek ze w kadrze obok nosa tyłek i zadaje sobie pytanie w duchu czy nie przerwać prelekcji nie wstać i nie wyjść dziękując za zaproszenie. A to się przekłada na wszystko. Oczywiście to nie jest nagminne w kwestiach nie kluczowych w takich w jakich wiadomo że chodzi o jakąś promocję. Same przypadki.

  2. Kochana jak upał minie wrócę.. i może jeszcze urlop zaliczę :D. teraz robię przy kompie, ktory też się zbuntował tylko to co muszę. Pozdrawiam serdecznie @ll. <3 Wiktorię też. Uwielbiam Ją.
   Żyletka.

 2. Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.

  Takie komunikaty nadeszły w ostatnich dniach.

  Niektórzy obserwatorzy nazywają to zagładą „żmijownika”. Ale do zagłady jeszcze daleko, i poprawniej będzie zaliczyć tych „filantropów” do pasożytów, żerujących na ciele cywilizacji.”

  „Jest to bitwa o światowy tron ​. I, jak ilustruje udział królowej Danii: materiał wybuchowy do aktu terrorystycznego na port lotniczy „Domodiedowo” dostarczono w dwóch samochodach ambasady Danii – Volkswagen Golf z rejestracją 010 D 130 77 i Volvo XC70 z numerem 010 D 111 77. Było o tym w gazecie „Prezydent” zimą 2011 roku.”

  „Nie wiadomo dokładnie, jakie środki należy podjąć, ale dziś decydują się losy całej cywilizacji. Przy takiej stawce świat nie może dopuścić, żeby Rothschildowie, Rockefellerowie i Romanowowie pasożytowali na całych krajach, szczuły na siebie narody pustosząc ich gospodarki.

  Niektórzy analitycy śledzący tą sytuację, przypominają słowa rozmaitych proroków, którzy przepowiadali oczyszczenie świata z syjonistycznej dżumy od szeregu śmierci głównych jej filarów.

  I oto mamy dziś trzy wycięte filary…

  całość
  http://www.monitor-polski.pl/zgrzybiali-zydomasonscy-decydenci-zostali-usunieci/

   1. Tak jak mówiły przepowiednie, „biblijni naziści mieli wyginąć w czasie „wzniesienia” ” i jak widać, po kolei, zdychają pomimo przeszczepów, nekromanckich czarów (voodoo zwane kabalah) czy chłeptania krwii wyciskanej (halal) z chrześcijańskich dziewic czy dzieci.

    Rownież pozdrawiam.

  1. Ciekawe dlaczego Archons ich zalatwili jezeli naprawde zmarli . Przeciez nikt inny nie bedzie lepiej pracowac dla nich jak mistrzowie hierarchicznych tronow kontroli .Pewno maja jakies inne idee dla kontrolii
   Powiedzmy sobie szczerze jezeli byla by to smierc ich dla nas korzystna to byloby to zlatwione bardziej uczciwie . No NIE !!!!!!
   Mam wrazenie , ze astral zaczyna tworzyc nowy swoj obraz , przeciez musi sie czyms zywic . Kreatwywnosc i cwanosc OPRYCHOW manipulatorow dojedzie swojego apogeum obecnie w kazdej mozliwej sprawie i manipulacji . Taka jest moja opinia .
   Patetyczne jest to co sie dzieje na ziemi .
   Wczoraj bylam na pogrzebie w Krakwie mojego wogole niezabobonnego wojka. No i ksiadz byla na mszy. Jak to zwykle bywa i zarabia na pogrzebach starszych osob. Coz on za bzdury gadal. Powiedzial 2 slowa o wojku reszte o jezusie Chrystusie bylo caly czas mowione . Bylo to zenujace . Religia jest zenujaca i dyskryminujaca forma zniewolenia czlowieka mind. Podwazenia jego godnosci i jeszcze do tego pozostawiajaca go w swietle falszywego syntetycznego swiatla po smierci swojej nieuczciwej kreacji roznych to postaci mistyczno- archonskich i zamiast sie smucic to sie wsciekalam i wybuchnelam na pogrzebie . Wszyscy dookola padali na kolana albo co sekunde wstawali jak ksiadz kazal .
   I oczywiscie krzyz z wiszacymy trupem chrystusa byla taragany nawet do grobu wojka i za nim ktos wyl spiewajac kosciele zabobony . Nawet w czasie podrozy do grobu nie mialam spokoju zeby troche pobyc z wojka smiercia . Tego juz bylo dla mnie za duzo .Opetanie z glupota .Tak to nazwe I trudno mi miec jakikolwiek respekt dla takiej religii i omamionych ludzi .

   1. „Ciekawe dlaczego Archons ich zalatwili jezeli naprawde zmarli . ”

    – może archonts nie mają władzy nad światem a są tylko, jak żydostwo, jej UZURPATORAMI. I może ci „silniejsi” dają archonts po głowie za ich „dokonania” wybijając archonts.

    „Patetyczne jest to co sie dzieje na ziemi ”

    – w tym samym czasie jak zdychała ta trójca żydowskich nazioli w Rosji miały miejsca „biblijne cuda”. Taka „dziwna” koincydencja wskazująca, że żydowska Biblijna Bestia i jej słudzy nie zmogą Bram Piotrowych (prawosławie) bo, jak widać, próbowała i zdechła.

   2. Kalinko uważam ze wiekszosc z Nas uczciwych, uczciwie patrzących na świat przechodzi podobne sytuacje ,już nie chodzi o sam zabobon ,zacofanie i manipulacje ,ale ewidentnie widać terroryzm w najbardziej podstępnej i perfidnej grze ,ludzie narzekają na cenniki przeruznych kursów itd , dostając ukrywana wiedze na całej palecie duchowości ,energetyki itp wykładowcy muszą tez coś jeść i gdzieś mieszkać itp zresztą wolna wola , a tutaj zobaczmy wierzchołek lodowca https://www.youtube.com/watch?v=NdH5aqorlt0 Pozdrawiam Serdecznie 🙂

   3. Chrystus umarł w Japonii a ten co przekazywał nam Wiedze nazywał się Aariock ,BŁOGOSŁAWIONY NA WIEKI ZA TO CO UCZYNIŁ.

   4. //Patetyczne jest to co sie dzieje na ziemi .//

    Zaiste .. patetyczne/sztuczne/pompatyczne .. jednak jeśli jakieś „przedstawienie” mi się nie podoba że to nie biorę w nim udziału bo biorąc udział „zasilam” to co de fakto mi się nie podoba .. i nie ma co się oszukiwać/dorabiać uzasadnienia/tzw. ideologii słuszności jakiejkolwiek .. np. „że się tylko przyglądnę”.. alboco innego .. moim skromnym zdaniem.

    //Kreatwywnosc i cwanosc OPRYCHOW manipulatorow dojedzie swojego apogeum obecnie w kazdej mozliwej sprawie i manipulacji . Taka jest moja opinia .//

    .

   5. Niechciana prawda
    Światowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David „Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi.”- Oni wogole nie sa rasa zydowska . Ludzie nie umieje rozpoznawac rasy zydowskiej taki jest problem . Tylko to robia po nazwiskach a nie umieja patrzec i widziec charakterystki tej rasy i zachowania sie .
    Nie wiem czy sie orientujesz o recycling programie dla specjalnych ludzi zmanipulowanych na ziemi . Dlatego zmarli bo juz nie byli przydatni w swych fizycznych cialach 🙂
    Jednych mumifikuja drugich biora examples z ciala za zycia . No i tak kolo fortuny sie dla nich toczy poprzez wieki manipulacji astralnych .
    Obama podobno wyglada jak
    Tutankhamun, King of Egypt (1336-1327 BC)
    Jego rodzinka tez.:)
    Jewnity jest tylka instrumentem tej calej gry na ziemi . To tyle na tyle 🙂
    Jego rodzinka tez.:)

   6. Dlaczego examples z ciala biora poniewaz potrzebuja formy organicznej chociaz troche na prosty rozum juz to sobie mowie 🙂 Konkluzje mam taka,ze rozwoj fizyczny jest najwyzsza forma w rozwoju universe , Czyli 3 D . Czyli nasza Ziemia jest bardzo istotna sprawa do calkowitej akceptacji .

   7. Wlasciwie dobrze , ze wzielam udzial w ceremonich koscielnych komuni mojej kuzynki corki i pogrzebie wujka Jakbym tego nie zrobila to wlasciwie nic bym nie wiedziala ,ze to az tak strasznie wyglada astralnie . Mysle , ze nic o astralu nie wiedzialam dopoki nie widzialam tych dwoch diametralnie i bardzo pdobnie wygladajacych ceremoni .

   8. „Obama podobno wyglada jak
    Tutankhamun, King of Egypt (1336-1327 BC)
    Jego rodzinka tez.:)”

    – nie WYGLĄD ważny a ZAWARTOŚĆ a ta jest UNICESTWIONA ;p

    A to że go żydostwo USZYKOWAŁO do odegrania pewnych wydarzeń to wiem. Zawsze tak czyni i zawsze na końcu zaciera ślady mordując swoje kukiełki. Już się nazi z pejsami nawoływało do zamordowania Obamy ale ważna TERAZ jest jego NASTĘPCZYNI bo ona będzie NOSICIELKĄ żydowskiej Biblijnej Bestii zwanej maryjką czy Tiamat (nienasycenie, zachłanność…..).

   9. @Niechciana Prawda 🙂 A nie uważasz że to jest podprogram jaki mówi mówi że jeśli pojawi się ktokolwiek kto może cokolwiek zmienić to znaczy że jest to złe i trzeba zaciukać? Nie uważasz że to może być wyrazem strachu tych jacy chcą by było jak jest? Tak się tylko zastanawiam, i zadaje sobie pytanie czy cokolwiek można by osiągnąć ustawą, albo mieczem? Nie wiem czy to ma większy sens i było by trwałe. A już jakiś nacjonalizm, anty semityzm, polska dla polaków a Ziemia dla Ziemniaków. To już wszystko było i znów chodzi o rozmywanie … 😉

    Tu trzeba finezji, jak Majestic zapodał heee https://www.youtube.com/watch?v=5PfiGi44q0g 🙂

   10. „A nie uważasz że to jest podprogram jaki mówi mówi że jeśli pojawi się ktokolwiek kto może cokolwiek zmienić to znaczy że jest to złe i trzeba zaciukać? ”

    – wiem, że ludzie są pokodowani by TYCH JACY MOGĄ ICH WYZWOLIĆ Z RĄK NAZISTOWSKIEJ ŻYDOWSKIEJ BESTII

    MORDOWAĆ bądź ICH JEJ WYDAWAĆ „na ukrzyżowanie”.

    Cała „kultura” i religijna i masowa się na tym opiera. NA TRESOWANIU zjudaizowanych mas by SAME Z WŁASNEJ WOLI ZAKŁADAŁY SOBIE OBROŻĘ NIEWOLNIKA NA SZYJĘ CZY PILNOWALI BY INNI JĄ NOSILI. A OPORNYM JĄ SIŁA WKŁADALI na chwałę żydowskiej Biblijnej Bestii zwanej maryjką i jej baraniogłowemu wężoogoniastemu synalkowi zwanemu jezusik.

    To jest MUR (wojsk Bestii) oddzielający PLUGASTWO w myckach i ich sługi niszczące świat nazizmem zwanym judaizm a tymi co przybędą tu wyzwolić ludzi od niego. Cała propaganda żydonazizmu jest SKONCENTROWANA by ludzkość SWOICH WYZWOLICIELI wzięła za OPRAWCÓW a tych swoich PRAWDZIWYCH DRĘCZYCIELI broniła do ostatniej kropli krwii popełniając tak, miłe żydowskiej Biblijnej Bestii, ŚWIĘTOKRADZTWO.

   11. Jestem „zła” na sporo spraw, leczy zupełnie inaczej rezonuje. Jestem też wolna od religii. Rozumiem więc co możesz mieć na myśli, jednak moja Rodzina jest troszkę pogmatwana. Tato z ciała czyli Szatan, Mama z ciała podprogram Gai. A Ojcem z Ducha Stwórca gdzie ja i On to jedno co czynie mnie Siostrą Jezusa i … ja sobie nie zaprzeczę. I nie mam wrogów.

    W ogóle przyszłam tu, i prawdę mówię, myśląc że mogę lepiej a czy mogę choć własne słabości przerobić? O nieee nie mówię by przyjąć węża, ani nie mówię by podskakiwać i krzyczeć hip hip hura nad ogniskiem woj\łając jestem Bogiem

    Jestem.

  2. W tej kwestii się z Tobą Kalina zgadzam, nie dadzą człowiekowi ani żyć ani umrzeć w spokoju i godnie.

  3. Moja znajoma „wzięła sobie” świeckiego miścia ceremonii. Ten też gadał głupoty, że już jej nie ma że obróciła się w proch i poszła do piachu tak w skrócie. Było to co najmniej żenujące. No ale pewnie w takim przypadku Rodzina ustala co ma gadać by ich nie urazić i tak dalej. Notabene Ona już wróciła i ma się świetnie 🙂

  4. „przypominają słowa rozmaitych proroków, którzy przepowiadali oczyszczenie świata z syjonistycznej dżumy od szeregu śmierci głównych jej filarów.”

   – wątpliwe żeby to tak łatwo szło… Ten System to Hydra. Cięcie głów nic nie da, trzeba by ciąć przy samej d.

   1. A ja się tak tylko zastanawiam o jakich proroctwach tu mowa i o których prorokach, bo chyba nie macie na myśli tych Izraelskich?

    A tam nic takiego nie było, ciekawe co w zasadzie cały Net czytał, lub może stosowniej czego nie przeczytał i w jakim przekładzie śmiesznym ? 😉

    Czy nie uważacie Ci jacy nie połknęli robala 🙂 Ze idiotyczne jest się powoływać na Izraelickich Proroków jakoby wieszczących upadek Izraela haaa … Równie dobrze można twierdzić że Konstytucje USA spisał Pan Zbigniew Boniek 😉 😀

   2. Jakby się ludzie SKRZYKNĘLI w grupy i każda z nich by zaciukała tylko JEDEN łeb hydrze ta by SZYBKO PADŁA ale…..

    idioci wolą czapkować „znamieniu” hydry.

   3. .. no tak „czapkować” komukolwiek to jak choćby tu widać .. nie cierpię .. fuj
    .. no ale żeby tak „zaciukać’ to też nie moje klimaty .. naprawdę/doprawdy/zaprawdę
    .. pozdrawiam Prawdę :o)

 3. Sejciątko, Ty Moja Obrończyni Niezłomna!
  No poleciałaś mi po miękkim :-), ale ja tego wpisu Voytka nie odebrałam tak osobiście, żebym się miała się pochlastać. Po prostu Voytek odpowiedział mi, chcąc może też poinformować ogół, jak to działa. A że, przy okazji dowiedzieliśmy się, jak nie lubi rozbrykanego społeczeństwa – to znaczy, że jemu też upał wpłynął na obniżenie czujności i dzięki temu wyznaniu zwykle kamienna twarz Admina stała się jakby bardziej ludzka. 🙂 Grunt – to dobra prowokacja!
  Szczerze mówiąc jest w tym, co napisał o tyle racja, że wielka część rozmówców forumowych w ogóle nie słucha wystąpień i gada między sobą o czym innym. Ale czemu by nie? Ta moja kontynuacja mieści się jednak – mimo wszystko – w ramach z napisem „komentarz do wystąpienia”, a że do tego w innym miejscu – napisałam dlaczego, więc nie czuję, żeby to było do mnie. A poza tym: chciało się mieć wolność? To będziemy niegrzeczni. 🙂 Odnośnie „towarzystwa wzajemnej adoracji” – też nie czuję się z żadnym związana, więc to również nie było do mnie. I szlus.
  Natomiast teraz zamierzam „poadorowć” Jacka Sokala, co nie przyjdzie mi z trudnością :-), ale dzisiaj mi się nie chce. Radzę jednak posłuchać wystąpienia.

  1. Zawsze do usług :P, po twardym też świetnie potrafię pojechać 😉

   No fakt prawdziwe towarzystwo spamu wszelkiego aż zapiało z zachwytu że, będzie się można bez przeszkód naparzać jak na czacie Interii 😉 Do siebie też nie wzięli, to też co prawda nie dziwię się że Admin coś czasem zażartuje na boku 😉
   Powiedzmy włączyłam Klimę 😛

   1. Seja pisze: „Zawsze mi się marzył taki elitarny podziemny krąg (…) mam na myśli ruch intelektualny, nastawiony na budowę nie alkaidę.”

    Seju, zawiało deprechą z całej tej twojej długiej wypowiedzi…
    Ale masz dużo racji. Taka banalna prawda, że w jedności siła.
    Jacek Sokal, mówiąc o działaniu oka, powiedział, za innymi przed nim :-), o możliwości włączenia wewnętrznego światła i wyświetleniu swojej własnej rzeczywistości. Czyli o odwróceniu, niejako, funkcji obiektywu i z tego naszego „aparatu fotograficznego” (w którym obiektyw „rysuje obraz na matrycy”) przerzucenie się na funkcję „rzutnika”, „projektora” rzeczywistości. To znaczy, i tak cały czas się projektuje. I alkaida jak najbardziej do tego pasuje też. 🙁
    Seja pisze: „A po co właściwie te gadki o nowym paradygmacie? Od lat i ani jotę do przodu.”
    Bo wiesz – gdyby sparafrazować pana Jacka – jak się stanie oko w oko to… i tak widać tylko te ok. 5%. Resztę mózg sobie „dośpiewa”. Na podstawie dotychczasowych doświadczeń. I wyobrażeń. Z tego złoży całość… na miarę swoich wyobrażeń. 🙂
    Nie mogę wyrobić, muszę, inaczej się uduszę, ale to poniekąd na temat sejkowy: no, to kto wie o co chodzi z tą epoką, w której powinien zacząć dominować pierwiastek żeński? Wszyscy, wszyscy podnieśli ręce! Wszyscy słyszeli już tyle razy, że już się nie będą powtarzać, bo wiadomo, że ta epoka ma nastąpić. Z tym jakimś pierwiastkiem. To o co tak naprawdę z nim chodzi? 🙂
    Tymczasem już niektórzy wiedzą, z czego ta Matryca i gdzie projektor stoi nawet. I niektórzy pewnie się szykują na wyprawę (kurna, statkiem kosmicznym?), żeby go… no, właśnie… co oni mu zrobią? Ustrzelą?
    Tak mnie zastanawia: kiedy już rozkminią, jak to wszystko działa, to co z tą wiedzą zrobią? Bo jak Bóg tworzył też wiedzą. Dokładnie. Mają te wzory matematyczne, już sobie nawet wszystko rozrysowali i teraz dadzą radę.
    Znaleźli już : a klucze, a szyfry, a kody, a jak się nie da to łomem go…
    Nic nowego pod alternatywnym słońcem naszym, wszystko już słyszeliśmy. A nawet, że coś tam mamy w środku i trzeba zawiesić umysł… no, każdemu według potrzeb. Nie każdy lubi się zawieszać. 🙂
    Umysł się kurczy, udaje, że to nie do niego, ale w lekkiej panice rozgląda się za hakiem, byle dalej… Oj, nie lubi wisieć. Lubi rządzić. Kto by nie lubił? 🙂

    Wracając do wystąpienia Jacka Sokala i jego fajnej próby spokojnego uporządkowania rozproszonych dowodów i „dowodów” na duchowe aspekty naszego jestestwa. Pewnie, że nie pierwszy raz je wielu z nas słyszy. Doceniam jednak bardzo takie podejście, ponieważ i taka jest potrzeba. Energia raz wytworzona w kosmosie nie zanika, to wiemy.
    Kiedy wyobraźmy sobie – jak on mówi – rzeczywistość jako ocean pewnych potencjałów wydarzeń, a nasza myśl jest energetyczna – to cząstki energii zaczynają się ruszać, gdy, np..: zasilamy je swoją myślą, bo kierujemy swoją uwagę na jedno ze zdarzeń w takim oceanie, zasilając je , tym samym, energetycznie (energia idzie za uwagą! ). Więc kiedy my tę strukturę (myśl) kierujemy na pewien punkt w przestrzeni potencjałów to on dostaje tę energię. Taki prosty model siatki, który Jacek Sokal proponuje, bardzo ładnie – chociaż przecież to tylko schemat – ilustruje tę sytuację. W każdym węzełku tej siatki znajdziemy jeden potencjał rozwiązania sprawy. Więc jeśli my z uwagą przekierujemy tę energię na jedno z rozwiązań to ten węzełek stanie się jakby cięższy, można go sobie wyobrazić, jako taki lejek. Im więcej tych zasileń będzie NIEROZPROSZONYCH na inne zasilenie – tym będzie większa ta osobliwość (lejek) i szansa na realizację. Ale jeśli pojawi się strach, np.: że się nie uda albo inne pomysły na rozwiązanie itp. to… kicha. Bo zasilone zostaną kolejne węzełki.
    Nawet to się zaczyna składać i wyjaśniać… I już kapujemy, bo naukowo, może nie całkiem, bo przecież kwantowo, a to – wiadomo, że może nie całkiem… 🙂 Ale przyjmijmy, że tak jest. Ciąg logiczny – jak ta lala.
    I wreszcie… z nieskończonego oceanu potencjałów wybieramy… Kurna, co tu wybrać? Ale do tego trzeba zawiesić mózg. 🙁
    Jedni nie umią inni nie umieją. Na jedno wychodzi – trzeba się uczyć. 🙂 I jeszcze ta przestrzeń serca… A upał jak jasna cholera. Bardzo wam współczuję.

    P.S. Dajcie temu Voytkowi chociaż czasem sobie nogi pomoczyć, bo Janusz pewnie gdzieś baluje, a Admin musi trząść siwymi lokami, klepiąc w klawiaturę. Nie dziwota, że zły. 🙂 POSTuluję mniej wpisów.

    Czyli piszesz, Seju, że zawsze ci się „marzył taki elitarny podziemny krąg. Ale w tych realiach musiał by być na prawdę podziemny jak jasna anielka. Dla eszelona i innych gryzipiórków (…)”
    Mamy takie miejsce, gdzie eszelon nam nie zajrzy. Nie ta liga. Tam się spotkajmy. 🙂
    Idę sobie popływać. Zanurkować w głąb nawet. W oceanie potencjałów wszelkich możliwości. Z pływackim pozdrowieniem dla wszystkich – Letnia Samowiedza.

   2. No przeanalizuje sobie 🙂 Notabene dziś utopiłam „refleksje” w butelce, czego to było niech zerknę? Krupnika Orzechowego z mlekiem UHT polecam raz jeszcze. 😛 Ty niemniej mnie nad tą wodą nie potrzebujesz tak prawdę powiedziawszy, jak i wice wersal, bo i wspólna woda> Kto potrafi się bez niej spotkać, w tym i ja? 🙂

    Notabene ja jutro też siedzę nad wodą ile wlezie. Uwielbiam Wodę jak i Ogień. Noo to Ognia cyk (ognistej wody) 😉 Uwielbiam Wodę, ba kiedyś ludzie zaczęli się nad brzegiem skrzykiwać a kiedy mnie dobiegły odgłosy opanowałam się i już się nie opalałam na wodzie. Uwielbiam wodę, z wielu jeszcze powodów to jeden z moich żywiołów. Uwielbiam …

   3. No w sumie? Więc co dodać ? Może tylko to że ten jakiś aspekt nawet nie ma nic wspólnego właściwie z płcią choć tak się jakoś składa jak to z aspektami …

    A co do sarkazmu, i mojej Ee-presji w sumie masz rację że to taka zabawa 😉 . Dobre jest to 5% odbicia w okularkach i świetne pozostałe 95% sterowności. Wiec raczej ta wyprawa nawet statkiem kosmicznym po bencki się nie uda tym co wiedzą już i sobie policzyli klepki tylko nie jak by powinni. 😉 Oj liga, faktycznie nie ta 😀

    A już kto jak kto ale ja nie powinnam narzekać na Ocean że tylko On , projektuje sobie co chcę a nawet chcę w końcu, a co się będziem nawet eszelona jakiego takiego co się tylko zatrząść może zasyczeć i puścić sobie dymka 😉 Bo i jak że fundament i podstawa się gnie szczytu, skoro nie wie o całości, mimo wszelkich starań i pretensji do Liścia że nie jest Drzewem i nie nosi kostki do gry we własnej dłoni los nie rzucając. 😉

   4. Kto tego Liścia, Liściem ulepił? No wściec się można 😀 , więc finansuje wyprawę po własne bęcki, wiatr przywiał liści kupę i se siedzę zagrzebana 😀 😀 😀 Jak liść między liśćmi. 😛

    Pierun w Liście, polem ciały bez piepszniki a nie mówiłam że Si 😉
    Ktoś chce kawę?

  2. @Samowiedza .. zaiste niektórzy potrafią tak „polecieć po miękkim”/schlebiać/przykadzić .. o i jak to miło ;)) a ci co tego nie robią/brzydzą się są np. okrzyknięci „kamiennym aniołem” ot paradoks ot oblicza duchowości i szlus i otwarte forum tematyczne :))

   p.s.wszyscy lubią „z włosem” „pod włos” jest niemile widziane .. „naga” prawda niechciana bo niewygodna!?

   1. Całus Wiki.. ja jestem naga, bo inaczej się nie da przy nagrzanej jak piec południowej ścianie.. temperatura wzrasta więc zmykam.. dzieweczko 😀
    Całusy czy jak to gUral prawi: cmoki w obydwa boki.. do kiedys tam <)

   2. No to zmykaj naga dziweczko – taka fuj klasyka skomromitowałaś się więc czas w krzakach przeczekać aż g** przyschnie :)))) posłuchaj rady @Pio: „wez kaganek ze soba…kaganiec tez sie moze przydac” :)))) pewnie po to kaganek by cię oświecił a kaganiec byś szczekając/ujadając na wszystkie sposoby jednak nie mogła ugryść/kąsać .. za huroczy całus/plastikową miłość wszystkie oszczestwa/potwarze jeszcze raz dzięki – zawżdy nauka – czym emanowałaś to wróci na obydwa boki pikne/lukrowane słówka nie uratują :)))))

   3. Zaiste @Ygnac ..
    jest to często mylone !!
    też manipulatorzy nie mylą ale często świadomie przewrotnie manipulują !! niestety

    też Nigdy nie myl:
    – mojej ufności z naiwnością

 4. Proszę o info , gdzieś znajdę wystąpienia, wywiady z p. Jackiem Sokalem.

 5. wywiady i dalszy ciąg wykładu z tzw. 2 sceny powinny niebawem zostać opublikowane w NTV. Szykuję się do wywiadu z Irminą Mrozowicz i nagramy to w przyszłym tygodniu. Będę też na przywitaniu jesieni na przełęczy, więc kochani mam dla was jeszcze wiele niespodzianek. Cieszę się, że moje modele ułatwiają zrozumienie naszej przemiany. Na pewno będę dalej propagował wiedzę i dołożę wszelkich starań, aby ułatwić i uporządkować informację o naszej przemianie. Dziękuję za zaufanie i ciepłe przyjęcie. Pamiętajmy o tym, że mamy wspólne źródło i jesteśmy niepodzielni.

 6. Mam w planie od września poprowadzenie warsztatów, na których będę rozwijał poruszone tematy. Niestety nie mogę odpisywać obszernie na zadawane pytania z braku czasu. Teraz właśnie redaguję książeczkę, w której większość poruszonej tematyki będzie zawarta. Proszę zatem o cierpliwość, na prawdę się staram, aby ta wiedza stała się powszechna. W razie zainteresowania warsztatami proszę o zgłoszenia na jimi69@wp.pl

  1. Wielki Szacunek Panie Jacku 🙂 Wspaniale że są tacy ludzie.
   Ale Świetnie że się Pan odezwał i miałam przyjemność obejrzeć ten materiał, i będę starała się obejrzeć kolejne 🙂

Comments are closed.