Otwarte Forum Tematyczne – 17.07.2017

Jadwiga Naira od lat mieszka w Niemczech, ale Polska to jej matecznik. Przed kilku miesiącami odwiedziła Masyw Ślęży i podzieliła się w rozmowie z Januszem Zagórskim swoimi doświadczeniami w sferze duchowej. Poczujcie wspaniała aurę jaka wytwarza w czasie tego spotkania. Jadzia prowadzi swoje autorskie medytacje i warsztaty. Więcej na jej stronie: www.tyiwszechświat.pl


Wystąpienie Aliny Kummer na Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017.
Więcej informacji na str. www.uzdrawiajacewibracje.pl


Na XV Harmonii Kosmosu wystąpił Hawajczyk – dr Maka’ala Yates.

Dr. Maka’ala Yates, jest Kanaka Maoli (rdzennym Hawajczykiem) specjalizującym się w hawajskiej medycynie. Od ponad 30 lat praktykuje i naucza hawajskich koncepcji leczenia. Jest założycielem Indigenous Botanicals oraz Mana Lomi®.

Maka’ala pomaga doświadczonym przez los wrócić do normalnego życia i równowagi emocjonalnej, ale także w codziennych relacjach rodzinnych, towarzyskich i osobistych. Celem tej metody jest usuwanie traum, które blokują rozwój, wpływają na utratę czy pogorszenie zdrowia, zmiana zakorzenionych wzorców myślowych, przekładających się na jakość życia, odbudowanie równowagi oraz odczuwanie spokoju.


Zapis wykładu Mariusza Piotrowskiego wygłoszonego na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.


10 maja w Krośnie odbyło się „Seminarium Borelioza – problemy diagnostyczne i terapeutyczne”. Po zakończeniu I sesji wystąpień zaproszonych mówców odbyła się dyskusja.
Więcej na stronie: http://www.seminariumborelioza.pl/


 

20 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.07.2017

 1. Lusz Wracając do naszej poprzedniej dyskusji – to na chłopski rozum , nie da się tego wytłumaczyć , bo kiedy wchodzisz w umysł analogiczny , to dzieje się po prostu to , co ludzie uznają za tzw „cuda „, czyli nasz świat staje się magią 🙂 Pozdrawiam Cię .

  1. Natomiast odnośnie „You Tube ” – to cieszę się , że YT jest i że każdy może się tam jeszcze , w miarę swobodnie wypowiadać . Wstrząsa mnie natomiast myśl o tym , że mielibyśmy powrócić do” jedynie słusznej” telewizji sprzed wielu lat z dwoma programami do wyboru i gadającymi w nich głowami z jednej i tej samej „jedynie słusznej partii ” .

   1. więc pierdo[….] głupot nie tylko jest karalne, ale jest karaniem samych siebie i pilnowaniem by inni się karali…

    //
    SEJA !!! Weź się ogarnij kobieto i nie piernicz tu takich wulgaryzmów i farmazonów, których bez flaszki nie idzie rozeznać.
    W nagrodę twoje pozostałe mądrości posłałem w niebyt. Niczego nie wnoszą poza zajmowaniem miejsca – totalny bełkot.

    Voytek – [Admin]

   2. @Voytek – co chcesz od sesi? Ociupinkę się rozdiabliła i co z tego? Przecież taki sposób wypowiedzi to teraz normalka. A wśród byłych TW pewnie nawet w dobrym tonie 😛 http://pikio.pl/szok-w-programie-na-zywo-walesa-do-olejnik-co-pani-pierdli-video/# To się pewnie nazywa „pogadać sobie jak agent z agentem” 😀 😀 😀

    Sesia wracaj!

    //
    Robert, chodzi m.in. o używanie wulgaryzmów. Media gównego ścieku nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem w tym względzie. O TW stokrotka to szkoda pisać.
    Poza tym, ilość bełkotu duchowo-ezoterycznego zalewającego to miejsce (z anteną ntv włącznie, ale na to mały mam wpływ) zrobiła się za duża i akurat padło na nią. Powinna pisać, jak już, tylko na trzeźwo 😉

    Voytek – [Admin]

   3. Przecież żartowałem tylko… 😀 „…ilość bełkotu duchowo-ezoterycznego zalewającego to miejsce…” – cieszę się że nie tylko ja to tak odbieram. „…z anteną ntv włącznie, ale na to mały mam wpływ…” no, niestety… współczuję i dzięki za szczerość. Bo pod niektórymi materiałami to za nic nie chciałbym się podpisywać, nawet jeśli dotyczyłoby to tylko obróbki technicznej. „…akurat padło na nią” Aha. Bywa. 😉

   4. Może jakieś nicki może Qucyp do nich należy.?pytanie retoryczne hihihihihihihi

 2. W stanie szczęścia czyli wewnętrznego dobrostanu , przebywa się bez powodów i uwarunkowań . Tylko „ego” potrzebuje uwarunkowań , na zasadzie : ” będę dopiero wtedy szczęśliwy , jeżeli to i tamto osiągnę ” ale to tak nie działa.

  1. Tak tylko ze wy musicie mieć cel. Jesteście sterylni na życie. Wybieracie zawsze masaże matrixowe który koi wasze podłe ega.

   1. Luciu A z tym masażykiem , to dobry pomysł 🙂 Dobrze , że mi o nim przypomniałeś 🙂

  2. Ludzie są różni… Każdego co innego uszczęśliwia. Jednego wysłanie załogowej wyprawy na Marsa, a innego gupi wpis na NTV… 😛

   1. Zaiste po co mam lecieć na Marsa skoro wiem z przekazów ze wysoko rozwinięta cywilizacja duchowa nie technologiczna juz tam nie zamieszkuje .

   2. Robert Ty oczywiście , wysłałeś właśnie ,załogową wyprawę na Marsa i to w dodatku parowozem , czyli bez wolnej energii – bo taka wg ciebie nie istnieje {)

   3. @Gaja – w którym miejscu kiedykolwiek twierdziłem że wolna energia nie istnieje? Wręcz podawałem przykłady takowej. A opodatkowanie każdej formy energii jest możliwe, dopóki funkcjonuje pieniądz. Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo może postąpić zniewolenie, jeśli elektryczne auta staną się powszechne. W stopniu absolutnie nieosiągalnym przy napedzie spalinowym. To, że zaczyna się takie auta wprowadzać teraz, to nie przypadek. I nie ma to związku z rozwojem napedów ani źródeł energii elektrycznej, bo stosowne prace w tym zakresie zostały poczynione już na przełomie wieków. Tu chodziło o powstanie systemów tak totalnej kontroli, że metra nie przejedziesz bez wiedzy systemu. 😛 A co do moich statków Gaju to gwiazdy są ich przeznaczeniem, a nie jakiś tam Mars. I działają na energii szybkiej, bardzo szybkiej, bo wolna się do tego zupełnie nie nadaje 😛 http://stargate.wikia.com/wiki/O%27Neill-class_ship 😀

 3. Rzeczywistosc sie rozdziela =przekaz Nelly Radwanowskiej =podpisujemy sie oboma rekoma =SZACUNEK SOBIE I DRUGIEMU to start do wolnosci siebie i wokol nas to my jestesmy stworcami,bawmy sie cudem istmnienia

 4. Wprowadzenie pojec sztuczny umysl to gloryfikacja uzywania narkotykow i powiekszenia ciagle empatii. ,oraz robienia zaslony do zakazanych eksperymentow krytycznych na duchu ludziach i niestety zwierzetach , ale kogo to teraz obchodzi?

 5. Chciałbym zapytać Mariusza Piotrowskiego (ale nie mam bezpośredniego dojścia) czy Limbus wyda (a może już coś się zadziało?) ostatnią książkę N.D. Walscha „Awaken the Species”. Ktoś coś wie?

Comments are closed.