Otwarte Forum Tematyczne – 17.10.2017

W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia.
Oto zapis wideo jego obszernej wypowiedzi na temat zagrożeń wynikających z masowych szczepień ludzi.


W jakimś sensie to bezprecedensowe zdarzenie – robocza narada liderów różnych niezależnych środowisk. Robert Wagner, obok takich między innymi osób jak: Jadwiga Łopata, Julian Rose, Edyta Jaroszewska, Janusz Zagórski stworzyli zespół techniczny zwołujący taką naradą w dniu 28 i 29 października 2017 we Wrocławiu. Udział mogą wziąć w niej różni animatorzy działań niezależnych, którzy są zapraszani lub po zgłoszeniu się są rekomendowani przez członków zespołu technicznego.


 

21 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.10.2017

 1. nie wolno korzystać z banków, kredytów!!!!!!! to tworzy niewolników-
  zawsze tak mówiłam!!!!!! WOLNOŚĆ WOLNOŚĆ POWINNA NAM PRZYŚWIECAĆ!!! nie
  wolno korzystać z nowych tel- samsungi mają czipy na baterii, tv,
  prasy, bo to wszystko sieczkę z mózgu robi i człowiek jest
  zahipnotyzowany, przecież stosują sygnały broni psychotronicznej, to się
  dzieje, chemitraile, gmo, trucie , szczepionki, woda, trzeba się przed
  tym wszystkim bronić i się da, tylko trzeba grzebać w necie, szukać
  rozwiązań, zdobywać wiedzę——-nie bądzcie ludzie bierni, ja wogóle
  już nie umiem się dogadać z ludżmi, którzy ogladają TV, oni są jacyś
  tępi, coś się stało już, nie myślą
  mówiłam publicznie do setek ludzi już 8 lat temu!!!! że konieczna jest
  REWOLUCJAAAAAAAA to mnie wyśmiali, bo co tam baba jedna może nie?
  mówiłam, żeby na dupach nie siedzieli, ale to też nic nie dało, nic
  dziwnego, że polak nienawidzi polaka, bo tu jest bierność, kompleksy,
  rewolucja w medycynie jest konieczna, rewolucja w formie myślenia, w
  sercach jest konieczna!!!!!!!!!!! ale znów- kto mnie weżmie na
  serio????????? JA SIĘ PYTAM !!!!!!!

  1. „to się
   dzieje, chemitraile, gmo, trucie , szczepionki, woda, trzeba się przed
   tym wszystkim bronić i się da,” jak zauważyłeś chyba ? Janie Piotrze co niektórzy mają odmienne zdanie , bo ponoć wystarczy wedlug nich wysłać energie miłości , zapewne po to aby z SERCEM MORDOWALI , i nie bron się bo jakiś belzebub wmówi Ci że jesteś lucyferkiem . nie mów że GMO jest trujace wmawiaj wszystkim że jest przepyszne bo WYWOŁASZ -SPROWADZISZ NA WSZYSTKICH RAKA !?? chemitraile to inhalacja ,szczepionki to naturalne witaminki, woda zamiast mleka matki prosto z kranu . bron psychotroniczna to biorezonansy dla miasta wsi szkoły przedszkola , nie zapomnij ?

   1. Majestic No widzisz Majesticu – jakie to „budujące refleksje” budzisz w ryszardzie . Ale ty przecież nie mieszkasz w Polsce tylko w Niemczech , więc się tym nie musisz martwić .

   2. „Ale ty przecież nie mieszkasz w Polsce tylko w Niemczech , więc się tym nie musisz martwić .” co ma piernik do wiatraka ? co to znaczy mieszkać ? „””ryszard Czyli nadal kultywowanie starych programów””” innych programów, nie manipuluj Gaju nie dodawaj pikanterii ” bij zabij , zamorduj ,” nawet przez sekundę się tradycyjnie nie zastanowiłaś nad tym co napisałem , wstawiłaś celowo mowę nienawiści aby dodać pikanterii , następnie, daj wykładnie swojej wizji skoro wchodzisz w temat mało tego daj nie program, ALE SKUTECZNY program efektywny nie dla Ciebie ale dla ogółu ? i co niby napiszesz ? mordercy złodzieje wysyłam wam energie miłości ?!! i z kim będziesz to ogłaszać z pry-masem, Twoim spowie-dnikiem ? z chęcią krytykujesz a sama masz do zaoferowania w PRAKTYCE NIC !!!

   1. ryszard Czyli nadal kultywowanie starych programów – bij zabij , zamorduj , zatłucz czym się da !!!!!!!!! Tak Majesticu – zbierasz już swoje pierwsze żniwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   2. oczywiscie , powszechne odmówienie posłuszeństwa zgrai dewiatów i złodziei , powołanie Rady Narodowej powrót do Demokracji Lechii , Ludzie wybierani najlepsi z najlepszych , jak się wybiera Sołtysa , najlepsi Sołtysi wybierają do gmina powiatu itd zero partii, zero matactwa,zero perfidnych ordynacji ,zero religii knujących w kulisach , inaczej to wody na młyn i obiecywanie gruszek idiotom i debilom . Unia Słowiańska moze jedynie otworzyć taką drogę .

  1. ryszard Patriotyzm to piękna postawa , ale to właśnie przez patriotyzm zginęło miliony ludzi na Ziemi . Może są jednak inne patriotyczne rozwiązania , niż bunt-rewolucja ?!

  2. ryszard Ja nie chcę i wręcz nie życzę sobie – aby jeden patriota , atakował lub zabijał drugiego patriotę , bez względu na to , czy są z jednego kraju , czy też z innych/ zwaśnionych /krajów .

  3. Gaju brednie piszesz , powierzchowne brednie „właśnie przez patriotyzm zginęło miliony ludzi na Ziemi” A TO PATRIOCI muszą ginąc ? dajesz obrazy z minionej epoki! , DZISIAJ TERAZ Patriota to Ten kto się przeciwstawia szczepieniom Chemtrails GMO NWO Itd ale Ty Gaju te realia zamalowałaś farbą miłości ten faktyczny patriotyzm aby zwieść jak Ramtha „indyk myślał o niedzieli ” patriotów do zabijania się hoduje „”” lub zabijał drugiego patriotę „”” zobacz jak moze rozjaśni ci umysł ? no chyba że będziesz tradycyjnie się śmiąc ( wyśmiewać ) a śmiech to zdrowie! zwlaszcza gdy w ogródku rośliny GMO samo zdrowie !. https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU https://www.youtube.com/watch?v=wUqfCfqdgG0 wiem wiem nie cierpisz idiotycznych teorii spiskowych , w analogi do powiedzenia oczywiscie „belka w oku ” itd .

 2. Tak zgadzam sie powszechny bunt narodu i totalne oposzczenie wszystkich iluminackich stanowisk czyli spontan sabotaz nieoczekiwany i nie skontrolowany przez wladze zniszczy matrix .

 3. ..kiedy ludziska zmądrzeją, …. kiedy docenią siebie oraz swoje nieograniczone moce,… kiedy zaczną z siebie korzystać i korzystać ze swych boskich nieograniczonych mocy,.. kiedy przestaną wyglądać, oczekiwać i liczyć na samozwańczych ich liderów, ich książęta na białych koniach, na mistrzów ceremonii,..że uczynią cokolwiek dla nich, a nie tylko dla siebie ich kosztem..kiedy nauczą się dostrzegać siebie a nie wszelkiej maści pasożytniczych pajacy,…którzy świadomie lub nieświadomie sobie ufają, że mogą cokolwiek uczynić za innych..
  ..ile razy bez najmniejszej krzyny rozumu i refleksji można wyczekiwać i wracać do punktu zero oraz go od nowa przechodzić,..będąc coraz słabszym, głupim i nieczułym z każdym przechodzeniem…
  … oh ludziska co was pobudzi do spojrzenia na siebie i do pomyślenia…

Comments are closed.