Otwarte Forum Tematyczne – 17.12.2012

„Nowy Świat, nowa energia, nowy kalendarz — według jakiego rytmu powinni żyć ludzie w Nowej Cywilizacji?” – to tytuł prelekcji Norberta Marszałka wygłoszonej 2 grudnia 2012 na konferencji u Mikołaja Rozbickiego w Poznaniu.

Norbert Marszałek to pasjonat nowych rozwiązań. Przez szereg lat gromadził wiedzę na temat kosmosu i jego wpływu na rozwój człowieka. W sposób naukowy odkrył i udowodnił, że wszystko w kosmosie jest uporządkowane i zapisane w liczbach, które powiązane są z ciałem człowieka i są zapisane w dacie urodzenia. Dzięki tej wiedzy opracował harmonijny kalendarz życiowego mistrzostwa zawierający 13 miesięcy, każdy po 28 dni. Na konferencji dowiemy się, że pracując z kalendarzem możemy odnaleźć swój rytm i rytm wszechświata, który przywróci nam zaburzoną równowagę i pozwoli odnaleźć radość i szczęście w życiu codziennym. Dlatego tak ważną kwestią dla nowej cywilizacji jest określenie nowego kalendarza, zgodnego z nową energią.

– Kilka refleksji Janusza do wystąpienia Norberta Marszałka na konferencji „U progu Nowego Świata”
– Komunikaty i garść najnowszych informacji związanych z Kongresem Wolnych Ludzi
i X Harmonią Kosmosu 21.XII.2012 roku (m.in. program wystąpień w dodatkowej sali „B”).

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 17.12.2012

 1. o kurka…
  w Obliczach Duchowości 13.12.12 intuicyjnie napisałem, że koncentrowanie się na bytach energetycznych i konceptach rzeczywistości jest działaniem złudnym, bo skoro wszystko jest kreacją Źródła – utrzymywanie łączności ze Źródłem pozwoli nam zmieniać siebie i Świat wokoło.
  nieżle się wstrzeliłem przekaz Norberta Marszałka 11:35

  uau…
  🙂

 2. Jeszcze niedawno trudno było mi się przyznać nawet przed sobą, że niewiele wiem, a nawet nie wiem nic. Kocham NTV za to, że m.in. dzięki Wam i Waszym gościom, zaczynam rozumieć siebie, innych i to wszystko co mnie otacza, w czym żyję. Tworzycie cudowną atmosferę, dotyczy to całej ekipy (nie wszystkich widać 🙂 ) ale to czuć :). Wiem z doświadczenia, ile wysiłku, życia i serca wkładacie w swoją twórczość, chapeau ba. Tworzę ten komentarz zainspirowana obejrzanym wykładem kolejnego Waszego cudnego gościa, Pana Norberta Marszałka i znowu Wam dziękuję i Panu Norbertowi.
  Korzystając z okazji zbliżających się świąt, życzę Panu Januszowi i caluśkiej ekipie NTV Miłości, Wielkich Skrzydeł, i wielu wielu wspaniałych pomocnych Przyjaciół i stąd i stamtąd :).
  Pozdrawiam.

  ps. Oraz tzw. „Cudów” na i po Kongresie Wolnych Ludzi! 🙂

 3. Norbert Marszałek to pasjonat nowych rozwiązań. Przez szereg lat gromadził wiedzę na temat kosmosu i jego wpływu na rozwój człowieka. W sposób naukowy odkrył i udowodnił, że wszystko w kosmosie jest uporządkowane i zapisane w liczbach, które powiązane są z ciałem człowieka i są zapisane w dacie urodzenia. Dzięki tej wiedzy opracował harmonijny kalendarz życiowego mistrzostwa zawierający 13 miesięcy, każdy po 28 dni. Na konferencji dowiemy się, że pracując z kalendarzem możemy odnaleźć swój rytm i rytm wszechświata, który przywróci nam zaburzoną równowagę i pozwoli odnaleźć radość i szczęście w życiu codziennym. Dlatego tak ważną kwestią dla nowej cywilizacji jest określenie nowego kalendarza, zgodnego z nową energią.

Comments are closed.