Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2015

Rozmowa Janusza Zagórskiego z malarzem artystą – Markiem Ostoją-Ostaszewskim. Okazją do spotkania była wystawa prac pana Marka, które możemy w trakcie audycji oglądać.


19 kwietnia 2015 r. obyło się Forum Zdrowia NTV, w którym udział wzięła Bożena Przyjemska. Było to właściwie seminarium pod hasłem „Dlaczego chorujemy? Jak temu zapobiec?”. Udostępniony tu materiał to II część zapisu z tego interesującego spotkania.


Króciutka wypowiedź Doroty Gudaniec, matki walczącej o dostępność oleju z konopi na ratowanie zdrowia swojego małego dziecka. Materiał zarejestrował Janusz Zagórski.


12 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2015

 1. No wiec dlaczego chorujemy 🙂 radzilabym precyzyjnie wyszczegolnic wszystko a nie bawic sie w asekuranctwo promocyjne .
  Moze dlatego chorujemy drodzy ludzie .
  new clouds Navy stratocumulus – chemtrials kreacja //www.google.pl/search?q=new+clouds+Navy+stratocumulus&sa=X&es_sm=93&biw=1280&bih=672&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=clBaVc_4H6XuyQOzx4DgBw&ved=0CCkQsAQ( dobrze by bylo nie od tylka strony zaczac ) Nie mam nic przeciwko aternatywnemu leczeniu ale jak dlugo bedziemy uciekac w mysie dziury ze swoja babcina technologia potrzymania miesni i szkieletu .

 2. Wszystko co Pani Bozena powiedziała jest niestety prawdą. Przeszłam to na sobie. Po kilku antybiotykach zaczela sie cala moja droga przez mękę i choroba za chorobą. Pojawily sie grzyby, potem przez to wzrosl estrogen, wszystko zaczelo sie sypac. Teraz juz to ogarnelam i widze z gory jak to poszło – jak domino. Polecam oczyszczanie zimą wg. Stefanii Korzawskiej (aby nie wyziębic organizmu surowymi warzywami) – a latem wg. Ewy Dąbrowskiej (na surowych rzeczach – wspomniana przez Panią Bożenę). no i picie octu jablkowego (Jerzy Zięba tez o tym mowi, oprocz tego, ze zawiera wiele niezbednych mineralow i karmi dobrą florę jelit to jeszcze dokwasza zoladek – co jest fundamentem dobrego trawienia) oraz branie probiotykow zeby odbudowac utraconą florę bakteryjną.

 3. Trzymam kciuki bardzo mocno za Panią Dorotę Gudaniec – aby jej się udało, bo walczy o prawo do pomocy swojemu dziecku, które powinno być prawem podstawowym człowieka. Co czuje matka, gdy bezsilnie ma patrzeć na cierpienie dziecka – a wie, ze można coś zrobić i wie co. To jeszcze gorsze od bezsilności , gdy juz nie ma nadziei. A gdy nadzieja i sposób jest – a nie można z niego skorzystać – to jest dopiero ból

 4. To co ja mam teraz jeść? Zastanawiam się nad przejściem na wegetarianizm, a Pani Bożena mówi, że zboża są złe, że strączkowe złe, pomidory złe, papryka zła. Czuję się zagubiona. Jaka dieta jest najbardziej wskazana dla nas ludzi?

  1. @hela Stale żyjemy w świecie cudzych przekonań. Twój organizm ,sam Ci podpowie , czego naprawdę w danym momencie potrzebuje . Bądź przede wszystkim sobą . Najbardziej szkodzi nam sama świadomość , o tym , że coś nam może zaszkodzić . Dobrego dnia 🙂

 5. Serdeczne pozdrowienia dla pani Gudaniec i jej synka . Wierzę , że pani syn dzięki tej skutecznej terapii , całkiem wyzdrowieje , czego życzę Jemu i Pani z całego serca.

 6. Prace Pana Marka Ostoi -Ostaszewskiego , niezwykłe , wyjątkowe , naenergetyzowane a równocześnie pełne harmonii – piękne .

Comments are closed.