Otwarte Forum Tematyczne – 18.10.2013

Drugi program z nowego cyklu „W kręgu sztuki”. Alex Berdowicz rozmawia z Barbarą Ciechanowicz, liderką zespołu Wojcieszowianki.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 18.10.2013

  1. Wiesława
    Od dawna jestem wierną słuchaczką NTV.Kilka dni temu oglądałam wywiad z Panem Józefem Kurowskim i ku mojemu zaskoczeniu w trakcie jego wypowiedzi na temat przesyłania energii, poczułam w okolicy głowy i gardła ogromny jej przepływ.Byłam zdziwiona moją reakcją,ponieważ sie tego nie spodziewałam.Zauwazyłam również ,ze w trakcie tej rozmowy twarz Pana Janusza nabrała blasku i ciepła,oczy tez wydawały sie promienne.Cieszę się ,że dzięki NTV mogłam pozna Pana Józefa.To zmobilizowało mnie do złożenia Mu wizyty.Pojechałam tam z całą rodziną.Przyjął nas bardzo serdecznie.Po spotkaniu poczulismy sie znacznie lepiej inawet moja mama ,która z powodu choroby musiała zostać w domu odczula jego zbawienną energię. Bóg zapłać za takich ludzi i wiadomości o nich .

  2. Podczas gdy zwykli Polacy milczą, organizacje pozarządowe zadają 100 pytań w sprawie inwigilacji internautów przez amerykańskie NSA. Skierowano je m.in. do premiera, MAC, MSZ i GIODO. Czy można spodziewać się odpowiedzi? Czy polskie władze rzeczywiście wiedziały o programie PRISM, czy dowiedziały się o tym z mediów, jak my wszyscy?
    http://nt.interia.pl/internet/news-inwigilacja-przez-nsa-w-ogole-nie-obchodzi-polakow,nId,1045636
    Ale dlaczego zamiast naszej konferncji w sprawie Snowdena lecą pieśnie regionalne?

Comments are closed.