Otwarte Forum Tematyczne – 18.10.2016

Zapowiedź Janusza Zagórskiego wznowienia po 6 latach przerwy kultowej wręcz imprezy jako było Forum Niekonwencjonalnych Wynalazków, Konstrukcji i Pomysłów jaką organizował w latach 2001 – 2010 we Wrocławiu.  Do starej nazwy doszło określenie Forum Wynalazczości Alternatywnej. Odbędzie się ono w dniach 19 -20 listopada we Wrocławiu. Info wkrótce pod banerem na stronie NTV.


W studio NTV ponownie Ewa Pawela i Witold Hake z przeglądem wydarzeń z zakresu tematyki Mind Control. W programie m.in. o powołaniu służby geologicznej, uzbrojeniu jej i nadaniu szczególnych uprawnień co stawia jej status jakiejś spec-formacji o nieograniczonych uprawnieniach do działania. Drugim kwiatkiem jest przekształcenie w taką formację też o uprawnieniach specsłużby naszego SOKu czyli Służby Ochrony Kolei.


Zapis prelekcji lek. med. Irminy Mrozowicz-Szmidt dla uczestników wczasów, która miała miejsce w sierpniu 2016 r. w Tąpadłach.


6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 18.10.2016

 1. Corey Goode mówi o sieci kontrolującej:

  ” DW: Co dokładnie robi ta kontrolująca sieć, że to wszystko pogarsza?
  CG: Wpływa na nasze wibracje, przez co w pełni nie wykorzystujemy naszego potencjału i łatwiej nas kontrolować. Jesteśmy bardziej apatyczni.
  Przekazano mi, że te zmiany słoneczne mają wpływ na sieć kontrolną do tego stopnia, że albo grupy pozaziemskie albo grupy Kliki musiały maksymalnie ją podkręcić, aby uzyskać pożądany efekt. Technologia ta wywołuje także objawy. ”
  https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2016/10/powrot-gonzaleza.html

  Corey Goode mówi też o technologii „Głos Boga”, warto się zapoznać:
  https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com/2016/08/technologia-gos-boga.html

   1. Dzieki za ten link . To wyjasnia w poprzednich wpisach co robia z pogoda .
    Zobacz Majestic to jest co pisales w poprzednim wpisie.

 2. Juz sie robi draka ze smiercia Max Spirs .No wiec Co moga robic technologia . Tutaj jest Max Spirs sprawa rozpatrywana glebiej https://www.youtube.com/watch?v=XwMOXsVuMLI
  No wiec Polish people around Max Spirs not looks good in this case jak to wyczatowalam z You tuba
  Tak Janusz ma race sztuczne insekty archonskiej technologii oslabiaja system imiunologiczny tekie maja zadanie przynajmniej zatrucia i oaslabienia .
  Astral- technologia stepping down bo tak wlasnie jest , ze wszystko sie wali obecnie na ziemie .
  Nie wiem czy to zjawisko dla nich nie jest extrymalne ale mam wrazenie , ze traca swoj grunt padajac na grunt nie zupelnie jeszcze ich .Mam nadzieje , ze nigdy nie bedzie ich nasz grunt:)
  Moim zdaniem lepiej manipulowac kiedy sie jest niewidzalnym i totalnie nieznanym przez tak zwane boskie przysposobienia i inne to techniki spirytualne niz przez technologie .
  Dawniej chanelling i inne przekazy i wogole w kazdej dziedzinie nauki widac bylo archonska lape byly to wyczyny bardziej mind control a teraz to juz jest dziobanie nozem po glowie albo po mozgu albo po innych organicznych przynaleznosciach nie tylko ludzkiego organizmu ale samej ziemi .Troche agresywne i chaotyczne czasami .
  Mam wrazenie , ze juz niedlugo im sie dziub skrzywi .

Comments are closed.