Otwarte Forum Tematyczne – 19.01.2017

Prelekcja Jadwigi Kalinowskiej wygłoszona na XIV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2016 r.


Janusz Zagórski rozmawia z Bogusławą della Porta.


Jesteśmy pomiędzy starym a nowym Wszechświatem, również w sensie energetycznym, naszej energii w ciele. Pracujmy więc nad własnym, dodatnim bilansem energetycznym w okresie tych zmian aby zabezpieczyć się przed negatywnymi zjawiskami, które mają miejsce.


93 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 19.01.2017

 1. Panie Tadeuszu, te Pana propozycje są super, kiedyś w ten sposób odcięłam tak silne „wiązania”, że aż mną zachwiało, tyle że wyobraziłam sobie nożyce i obracałam się wokół siebie; działa!!!

 2. Hmmm…. zmienić ciało i co z tego! I tak w tym nowym ciele będą te same problemy, te same trudności i dokładnie z tym samym bym się borykał bo to będę ten sam ja. Nie opłaca się….
  —-
  Nawet sam proces instalowania nowego programu często zostawia po sobie zbędne informacje. Mogą to być np. informacje potrzebne do rozkodowania plików instalacyjnych, a nie potrzebne do funkcjonowania programu.
  —-
  To może o wieczności trochę:
  Przecież tam jest masa istot, czy to nie znaczy przypadkiem, że to oni/one powinni zająć się tworzeniem w wieczności. A człowiek ziemski powinien chyba zająć się tworzeniem tu gdzie się znajduje. Tzn. człowiek ziemski zajmuje się tworzeniem w bycie, a kiedy coś tu powstanie, to pojawia się również w odbiciu lustrzanym i daje pracę istotom znajdującym się poza bytem (w pewnym sensie współpracując z nimi).
  Co ciekawe, kiedy byt jest wzorcowy, to powinno(?) być wystarczającym zabezpieczeniem do działania także w odwrotnym kierunku. Może to z tego powodu „plac budowy” w wieczności ruszył dopiero teraz.
  —-
  Wszystko co istnieje, a nawet to co nie istnieje, chce być lepsze – chce ewoluować.
  Domyślam się że wieczność zanim „Kogoś” z siebie wyłoniła, również musiała przejść pewną drogę ewolucyjno-jakościową. Na razie nie zamierzam iść dalej z tą myślą…
  —-

  Pozdrawiam i żegnam 🙂
  L’asz

  1. „A człowiek ziemski powinien chyba zająć się tworzeniem tu gdzie się znajduje.” tak , ale wolna wola tworzenia dotyczyła wszystkich i wszystkiego , dlatego wyłoniła się destrukcja znaczy jej nadmiar , biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania nie będzie w konsekwencji winnego , ale wylania się proces odmiennej swiadomosci „”Domyślam się że wieczność zanim „Kogoś” z siebie wyłoniła, również musiała przejść pewną drogę ewolucyjno-jakościową”” jak najbardziej, pytaniem jest do jakiego punktu musimy się cofnąć ? do nicości czy też do pustki ? jak wyłonić z nicości pustkę ? bo tylko ona moze być placem budowy . NICOŚĆ to największa zagadka to pogrom wszystkiego nawet nie posiada obserwatora który mógłby określić pustkę NICOŚĆ to pogrom swiadomosci nigdy nic nie było ! jeżeli ktoś ma wątpliwości to zapraszam do wykonania wycieczki nieistnieniem w nicość oczywiscie pustkę i swiadomosc zostawiamy na brzegu bo nie doznamy nawet efektu nicości w nicości . Panie Tadeuszu ” NICOŚĆ ” prawdopodobnie Ojciec unika jej ? zrodzony czy stworzony z niej ? ale skoro nicość była zaraniem to bez znaczenia bo to ten sam budulec przejawiony w tworzeniu Pozdrawiam

   1. Myli Pan dwa pojęcia. Jedno realne: Wieczność i drugie nierealne: Pustkę. Tą drugą wytworzono dla Pana aby Pan z woli swego intelektu utknął w tym martwym zaułku. Pozdrawiam, T.O.

   2. Majestic, dzięki za odpowiedź 🙂
    Mógłbym Cię prosić o rozwinięcie Twojego zdania: „biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania nie będzie w konsekwencji winnego , ale wylania się proces odmiennej swiadomosci”?
    Co do Twojej drugiej wypowiedzi, to nie widzę w tym wszystkim cofania się, raczej domknięcie pewnego procesu który trwał bardzo długo. Nie rozumiem dlaczego wieczność próbujesz określić mianem nicości czy też pustki? To nie ma sensu nawet z logicznego/intelektualnego punktu widzenia… dlatego do reszty się nie odniosę bo piszesz o nicości lub pustce co nie ma wiele wspólnego z tematem.
    Dzięki jeszcze raz za odpisanie na mojego posta i pozdrawiam 🙂

   3. lasz sięgnij głębiej do zarania „o nicości lub pustce co nie ma wiele wspólnego z tematem.” jak to niema ? przecież z tego jest zrodzona cala iluzja , co jest pożywieniem iluzji ? następne iluzje i jej nieskonczonosci na tym polega cala ta gra to nic więcej tylko gra pozorów , a Ojciec Pana Tadeusza Owsianko co niby szykuje ? następne oprogramowanie iluzji, inna wersja , inne wyświetlanie hologramu „””„biorąc pod uwagę wszystkie uwarunkowania nie będzie w konsekwencji winnego , ale wylania się proces odmiennej swiadomosci”?””” to było do odniesienia tego stwierdzenia „oni/one powinni zająć się tworzeniem w wieczności.” względem „””A człowiek ziemski powinien””” jak wspomniałem, wolna wola, nie ma prawa być zobligowana niewiadomą, jak w niebie tak i na ziemi , no to jak w niebie ? z tego rodzą się swiadomosci . i jeżeli zdajemy się na hierarchie dajemy przyzwolenie na dyktat i co? dawca i biorca i właśnie kto zawini kto zawinił ? dlatego Nicość i Pustka obnaża to wszystko Ojciec jest nagi . Pozdrowionka

   4. Tadeusz Owsianko pisze: ” Tą drugą wytworzono dla Pana aby Pan z woli swego intelektu utknął w tym martwym zaułku” nie nie to stan swiadomosci widzieć pustkę i nicość , to coś więcej jak urządzanie paraolimpiady dla „wieczności ” Pozdrawiam

   5. Majestic Próżnia nie jest tak naprawdę pusta .Próżnia to materialna „nicość ” i potencjalna „wszystkość” . To jet właśnie Ostoja Matka/Ojciec . Natomiast Punkt Zero to początkowy punkt świadomości i jest On dzieckiem Próżni .

   6. Gaju, uczulenie Pana Tadeusza na nicość pustkę itd moze o jednym zaświadczyć ? Ojciec to Jehova, bóg Mojżesza raczej ,w tej trylogii jest pokazana cala organizacja hodowli , nawet Afrykanie pamiętają OJCA jak zmienił zagrodę ziemską o czym świetnie pisał Credo Mutwa, nie tylko on , tutaj wspominana cześć trylogii , nazwijmy w „kuluarach Ojca” https://www.youtube.com/watch?v=I1kP5sWsl0Y Ps w jednej aktualizacji gdy owce zwietrzyły postęp Ojca , to Ojciec wprowadził odmienne oprogramowania dla poszczególnych grup , ludzie nie mogli odczytać mowy , mało tego wszyscy myśleli że nic się nie stało , dopiero jak doszło do konfrontacji słownej tych grup zauważyli że nic nie rozumieją .

   7. ciężko uwierzyć w dobre intencje „Ojca ” , bo pierwszym symptomem byłby upadek astrala , a ścisłej astralnej łapanki dusz a niema tego, owce z hodowli zwlaszcza te otumanione dalej po opuszczeniu skafandra ziemskiego oglądają seriale , nawet nie mogą zazdrościć zwykłym ateistom którzy nie nażarli się dogmatów , astral się nie rozsypał jak fama głosiła zmienił tło jedynie , odsiecz zaś przyjdzie od samej Ziemi bo Ona w swojej energetyce jest Wiecznością , po co niby tyle trudu sobie ojcowie zadali aby siatkę ziemi przemienić ? to cale zniewolenie jest dziełem Matrixa skomponowanego przez Ojca , innymi słowy jest to nowy plan zamachu na wieczność , ale ziemia zwycięży , zobaczmy komponenty pokłady teraźniejszości np linie zdarzeń możną je przesuwać tasować znaczy wnikać w je , to ma być wieczność? rzeczywistosc ? To jest teatr właśnie zbudowany wbudowany w pustkę , nawet nie stąpamy po ziemi .ten nowy plan ojca to mega podstęp , zobaczmy kulisy, co do Darka Jego przekazu nie mam wątpliwości reasumując to wieści z astrala i jest ok wystarczy , https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA

   8. Gaju pustki nigdy nie kojarzę z pruznią? , już dawno pisałem że pustkę można określić czyli zlokalizować gdy coś tam ulokujesz(jako obserwacje tej pustki ) , pustka posiada pierwotny zamysł którym jest jej dziewiczy obserwator . to zaś będzie na wieki źródłem kreacji, kosmosu kosmosów itd , źródło zaś osadzone w wyodrębnieniu z nicości jest niezniszczalne w sensie niepodległości jako samorodna autonomia ,bo miejsce i czas zapętla się , dlatego jest ten paradoks nieskonczonosci jako cyklu ,tylko takimi sposobami można wyłonić przestrzeń ,tragedią albo błogosławieństwem jest że nie zadajemy pytań a tym bardziej uzyskania odpowiedzi że jest nieskonczonosc w nieskonczonosci jest to nie realne nie mozliwe ,mimo ze mamy tego swiadomosc że to bezsensu lub logiki , aby logika nie zwariowała dlatego w nicości robimy pustkę a w niej kosmosy . Moc z Nami !

  2. lasz Schodzenie w niższe wibracje – to Inwolucja , a powrót do wyższych wibracji i do Punktu Zero – to Ewolucja .

   1. Gaja, nie bardzo widzę żebym cokolwiek pisał o wibracjach. Ale jeżeli miałbym odnieść się do Twojej wypowiedzi to powrót gdziekolwiek raczej nie jest ewolucją, a raczej przystankiem na dalszej drodze. Osobiście nie widzę nic złego w zarówno wibracjach wysokich, jak i niskich. Umiejętność przestrajania się w obie strony, to nic innego jak umiejętność – nie Ewolucja. Chociaż nabywanie nowych umiejętności można by pośrednio do ewolucji zaliczyć.

   2. lasz Kiedyś z pewnością zrozumiesz to , co napisałam . Wybacz mi , ale nie mam siły w kółko tego tłumaczyć .

   3. lasz ma rację gaju, co więcej te twoje wyższe wibracje czyli jak piszesz punkt zero to sprzeczność sama w sobie, gdyż jak każdy słusznie zauważy iż punkt zero nie ma żadnych wibracji, po prostu jest w punkcie zero a co za tym idzie nie można podnosić wibracji w tym punkcie ani też zmierzając w jego stronę. gdyż amplituda musi spadać aż do płaskiej linii. a jeśli częstotliwość by rosła aż do płaskiej linii, co znaczy takty zlały by się w jedno na pewnej amplitudzie to jest przy pewnym poziomie sygnału nie było już też punktu zero a punkt wyższy od możliwie niższego.

    więc sprzeczność jaką napisałaś można jedynie zaliczyć do absurdów lub inaczej zwyczajnie i po imieniu bredni. i dla kompletu z powodu jaki zauważył lasz, czyli nie jest ewolucją powrót do punktu wyjścia, to może być jedynie inwolucja. gdzie w ogóle te steki bredni to jedna wielka degradacja i degrengolada 😉 z całym szacunkiem, że nie stać wielu na własne spójne przemyślenia tylko tak mielą i lepią im większe bzdety do debilizmów tym lepiej? bo czy to tak niewykonalne by raz pomyśleć za siebie miast być wyznawcą fanatycznym jakiś guseł jak nie jednych to innych. i kto jest strażnikiem cudzych progów? 😉

    nie chcę nikogo urazić, ale no czasem nie da się powstrzymać od szczerości. kto chce nauczać, niech się nauczy najpierw i to nie od …

   4. Nikt tego nie zrozumie , bo Ty sama tego nie rozumiesz , wiecznie powtarzasz innych , nie ma w tym Ciebie. ”
    „…nie mam siły w kółko tego tłumaczyć …” – nie, Ty nie potrafisz niczego wytłumaczyć , bo sama tego nie rozumiesz, być może tak Ci się wydaje. Twoja „wiedza” to mgła , ale nie ma to dla Ciebie znaczenia. Najważniejsze by naućać…
    Przyciśnięta do „ściany” konkretnymi , trudnymi (dla Ciebie) pytaniami, zasłaniasz się niskimi wibracjami pytającego 😀 albo…no właśnie… ” ni mom siły 😀 „…albo wychodzisz z „imprezy” i wracasz , kiedy trudni, niewygodni, dociekliwi i inne „wredoty ” na jakiś czas Ci „odpuszczają”, by znowu „katechizować”- wlazłam na beczke i słuchajta mojego moniologu 😀 Trudne, konkretne pytania, to w Twoim mniemaniu atak na Ciebie , ale zamiast rozmawiać , odpowiadać, wijesz się jak piskorz. Gdybyś wiedziała, znała dobrze, dogłębnie to, czego „nauczasz ” to nie oddawałabyś nigdy placu, jak obrażona dwunastolatka, tylko zwyczajnie obroniła byś co Twoje, a raczej obroniło by się to samo…
    Gaju…

    http://www.mysli.com.pl/przyslowia/chinskie/jesli-jedna-osoba-mowi-ci-ze-jestes-oslem-to-ja-zignoruj-jesli-dwie-osoby-mowia-ci-ze-jestes-oslem-to-je-zignoruj-jednak-jesli-pie.html

   5. BINGO! Paweł bardzo trafne esencjonalne streszczenie całokształtu działalności @Gaja! to co piszesz jest od dawna widoczne co ja też niejednokrotnie publicznie zauważałam!

   6. Seju „Punktu Zero ” jeżeli jesteś w w dolnej części amplitudy , to co będziesz robić w jakim kierunku nastawisz wektory ? aby nie doznać zapaści ?a Punktu Zero to stan trwania na środku pochylni , i chcesz powiedzieć że np dualizm obecny nie posiada punktu zwrotnego ? określonego np zerem ?lasz pisze:” Umiejętność przestrajania się w obie strony, to nic innego jak umiejętność – nie Ewolucja. .” UMIEJĘTNOŚĆ ? a z czego wynikają umiejętności ? to samo radio ewoluowało czy przekaz radiowy ?, albo nieco inaczej ; stare stuletnie radio jutro teraz włączamy i zobaczymy czy nabierze umiejętności !?

   7. Kurde, jak ja nie lubię przenośni…
    No ale dobra Majestic, kontynuując twoją metaforę:
    Nic tu nie wyewoluowało, ani radio, ani sygnał radiowy (w pewnym sensie przynajmniej i właśnie dlatego nie lubię metafor). Idąc dalej za metaforą znaczy to raczej, że ręka która śmiga po tych wszystkich gałkach radia, śmiga coraz sprawniej. Jest to możliwe bo radio ‚odczyściło’ swoje potencjometry, dospawało kilka kabelków, wydmuchało z siebie kurz…
    Innymi słowy – naprawiło siebie.
    I tak, wiem że radio samo siebie nie naprawia.
    Metafory nigdy nie oddadzą pełnego obrazu sytuacji, mogą tylko opowiedzieć o jakimś jednym (z mojego doświadczenia to dotychczas góra trzech aspektach) aspekcie.

    Gaja,
    Informacja jest informacją, a wibracja jest wibracją. To że coś ma wibrację to nie znaczy jeszcze że nią jest. Mogę rozwinąć to zdanie jak zechcesz.

   8. „Metafory nigdy nie oddadzą pełnego obrazu sytuacji,”lasz ale taki plan sytuacyjny łatwo jest przyswajalnie zobrazować, wystarczy komponenty zagadnienia ulokować w tym ?

   9. lasz Wszystko jest JEDNYM tak więc wszystko ,ale to ABSOLUTNIE WSZYSTKO , POSIADA NADŚWIADOMOŚĆ , ŚWIADOMOŚĆ I PODŚWIADOMOŚĆ !!! ŚWIADOMOŚĆ TO STALE CYRKULUJĄCA INFORMACJA , DO CENTRUM I Z CENTRUM .

   10. Majestic,
    „taki plan sytuacyjny łatwo jest przyswajalnie zobrazować” muszę się z Tobą zgodzić. Obrazując w ten sposób w przyjazny sposób można wprowadzić jakiś nowy albo niezrozumiały temat. Moja niechęć do metafor wypływa zaś z tego, że łatwo jest takimi metaforami manipulować i naginać prawdę. Często słyszę jak ktoś posługuję się jakąś przenośnią np. poruszając temat ‚A’ to jest tak jak to i tamto… a później omawia aspekty ‚A’ odwołując się do tej samej metafory i niestety tutaj w sporej ilości przypadków zakłamuje rzeczywistość. Trochę zagmatwałem…
    Zmierzam do tego że w metaforach łatwo jest się rozpędzić, a zatrzymanie następuje dopiero przy kolizji z rzeczywistością.
    Podsumowując: metafora jako zobrazowanie sytuacji – OK
    metafora jako sposób pozyskania wiedzy i wyciągania wniosków – zazwyczaj nie OK.

    Gaja,
    Jak zamierzasz krzyczeć to nie będę z Tobą rozmawiał.
    Pozwolę sobie podejść od innej strony trochę do tego co napisałaś:
    Moje ciało składa się z komórek, atomów, nerwów, skóry, paznokci, jakiś tam cząsteczek kwantowych i wielu innych rzeczy – w zależności od tego jak mocno się przypatrzę i jak głęboko jestem w stanie sięgnąć.

    No ale jednak ja nie jestem komórką, ani atomem, ani nawet zbiorem powyższych!

    ..
    Czyli kim jestem? Odpowiedź prosta: SOBĄ 🙂

    —-
    W wersji humorystycznej i jeszcze od innej strony:
    Gdyby wszystko było jedno to by gówno było miód (zasłyszane powiedzenie, nie ja je wymyśliłem).
    Może się uśmiechniesz 🙂 i przestaniesz na mnie krzyczeć.

   11. Medzik pisze:
    „Seju „Punktu Zero ” jeżeli jesteś w w dolnej części amplitudy , to co będziesz robić w jakim kierunku nastawisz wektory ? aby nie doznać zapaści ?a Punktu Zero to stan trwania na środku pochylni , i chcesz powiedzieć że np dualizm obecny nie posiada punktu zwrotnego ? określonego np zerem ?”

    pisze tylko że jak słusznie można wywnioskować z twojego tekstu do mnie – nie ma czego się uczyć czego byśmy nie umieli, raczej zapomnieć głupoty 😉 nie ma dokąd zmierzać gdzie byśmy już nie byli i nie ma czego zdobywać tam gdzie już to mamy. i jest to tak naturalne jak sama natura 😛

    bo przecież piszesz sam że każda amplituda siłą rzeczy przechodzi przez „punkt zerowy” w procesie samokreacji.

    więc? 🙂 … nie mam ochoty na walkę z wiatrakami, niech sobie co po niektórzy zdobywają umiejętność i ewoluują do wyższego w wyzerowaniu. sami mówią czego pragną, co jest im potrzebne, że trzeba im wywalić tony śmieci i gruzu jedynie i na tym się kończy, na pouczaniu innych przez gaję, aż żal tyłek ściska. gdyż powtarzają słowa innych jedynie jak by nie byli zdolni do prawdziwego z nich pożytku skoro dla dobrego wszystko na dobre…

   12. nie lubię słów nigdy i oto wielka tajemnica czegokolwiek. nie lubię, to są relacje wyznaniowe to jest pierwotnie religijne i niewolnicze, nie lubię tego.

    a ktoś tu wiecznie w to ucieka jak tylko się robi niewygodnie bo owieczki nie są posłuszne i nie pieją z zachwytów nad prawdami objawionymi wielkiemu goauld.

    dla mnie to jedynie mydliny i substytuty, co gorsza z mentalnością topielca, że jak ja tonę to czemu inni nie mają utonąć? a po nas choćby i potop.

    podczas gdy nie ma żadnych tajemnic wiary choć wieża runie nogi molocha centrum handlu światowego i wszystkie systemy wierzeń włącznie z katedralnymi wie-że-ni-a-mi i wszystko jest do zgłębienia. a niestety, gdzie się nie spojrzy pokłosie wielkiej tajemnicy jaka ma usprawiedliwiać pustosłowie i debilizmy objawione szczególnie przez środowisko tak zwanego new age i ezo. to to samo co psychologia / psychiatria 19 wieczna, wyssane z wielkiego palca u nogi bzdety. i to żeby jeszcze z własnego 😉 na prawdę szkoda było żeby ludzkość za swoją uporczywą ignorancję zapłaciła większą niż 19 wieczną cenę dla zachowania status qwo, a obawiam się że faktycznie będzie biada i zgrzytanie zębów jeśli nie wybitych i jeśli na fb dość laików by były zdrowe.

    tak czuję, chciałam to napisać więc nie ma przepraszam 🙂

  1. To chyba kilka piosenek, które poruszyły mnie, ale było tego więcej. Uwolnienie.
   https://www.youtube.com/watch?v=BGyhpUX0vpE
   https://www.youtube.com/watch?v=7eEpom_ZAtE
   to sobie przesłuchałem dzisiaj…..
   Na Uwolnienie.
   Ogólnie w ostatnich latach, w zeszłym roku, przesłuchałem jakieś w 365 dni 20 000 piosenek. Waszych i swoich i moich bliskich, dałem tutaj tylko jedną setną, dziękuję za polubienia i słuchanie…
   Teraz muszę szukać nowych, bo mało co już mnie zaskoczy, 🙂

   1. Voytek dawaj, dawno się nie wydurniałem, więc możesz puścić, wiem, że jestem już inny. Poza tym trochę wspomnień i tylko żałuję, że powstrzymuję się, by podsumować cały poprzedni rok, więc to lekkie podsumowanie, z tysięcy piosenek w ostatnich latach 😀 Trochę tego było, macie coś dla mnie? Jakieś wasze fajne, nowe, lub starsze? Bo nie chcę być jedyny z muzyką, bo wystarczy puszczę jakąś co Wam nie pasuje i nie będziecie nic słuchać, a daje tutaj takie, co uczą szczególnie w danym czasie. Może te dzisiejsze nie uczą, ale akurat dziś tego słucham. Mógłbym już wkroczyć w każdy rodzaj muzyki, to tylko papierek od lizaka 😀 nawet smaku słodyczy nie daję, ale może ktoś zasmakuję….. nie sprawdzam już polubień, dzisiaj, bo wiem, że mam spore grono słuchaczy, widać to po waszych polubieniach za każdym razem, odróżniam już które są kogo nawet. hehe kwestia wprawy. Nie chce Was stracić, gdy któraś z piosenek się nie spodoba, a szczególnie tak jest gdy jest rap a trochę dziś tego było, za tydzień będę już bogaty, wkroczę w nowe światy, nowe przeżycia, podzielę się z świata władców, z góry, bo tam zmierzam, staję się jednym z nich, bogaczy, ale serce mam takie same.. zmienię ten cholerny świat, w tydzień góra dwa, wypłacam 200 000 zł, tylko od nowa wpłacę, dzis była renta, jestem w miliardach procent pewny ze za dwa tygodnie wypłacam 200 000 pierwsze. Jestem pobudzony… ale wkraczam w nowy świat taki jaki chcę… będę Wam opowiadał, ale nie chwalił się i wywyższał, bo pieniądz dla mnie nie ma żadnej wartości, tylko, trochę pomaga się ogarnąć, chociaż wolałbym świat bez pieniędzy ale żebym taki rozumiał najpierw musze je mieć, najwyższa pora. Coś zmienić… jak ktoś będzie potrzebował kasy to piszcie na maila, nike466@wp.pl lub dzwoncie 730520215 🙂 każdemu z Was pomogę.

   2. za dwa tygodnie. no może jak będą komplikacje z założeniem konta to za 3. Piszcie śmiało, ja mówię już całkiem serio, były próby nie udane, ale teraz jest inaczej, bo zminimalizowałem ryzyko, więc już wiem jaki jest system na ruletkę, a jak wiem, to znaczy zrobie to. Na pewno już, chocicaz mogłem nie mówić, to mówię, bo bardziej pewny niż dziś nie jestem, ostatniio się nie udało, bo brakowało elementu który odkryłem kilka dni temu. 50 zł wpłacam, za tydzień będę miał 50 000 a za dwa coś koło tego 200 000 i wypłacam trzeba walczyc o swoje, takie było moje przeznaczenie, przepraszam, nie chciałem rozwiązać ruletki i być bogatym, ale takie jest moje życie, by potem zmienić wszystko od góry… gdy będe miał już kontakty, po za tym zdradziłem system na największym forum bukmacherskim w pl, i się rozniesie, za rok będzie Echo i będę znany jak będą chcieli mnie szukać, a jak mnie będą szukać, to pozwolę się znaleść, Wam też zdradzę system, ale najpierw wygram, długo to trwało , ale udało się, mogę powiedzieć, że już się udało, mogę.. naprawdę. 🙂 Mistrz. ! Mistrzostwo świata to jest….. zlikwidujemy pieniądz od góry, bo tam zmierzam, do bildenbergów, i rotchildów, a przynajmniej polskich bogaczy. 🙂

   3. Jeb…ć bogaczy, ale nie człowieka, dotrę do mediów, dotrę do polityki, dotrę do Boga i serca człowieka, przynajmniej najbliższych, ale myślę, że zaprowadzi mnie to wysoko, daleko, szczególnie ,ze wiem co robić z pieniędzmi , wiem jak pomagać, i nie boję się mafii, porwania, bo jestem królem hazardu, i życia, i się nie boję, to mnie powinni się bać, odkrywam siebie z dnia na dzień nie grozi mi depresja, bo jestem w 99% odnaleziony. ten 1% to kasa… którą no dobra, w miesiąc będę miał, ale będzie szybciej… najpierw, zadbam o siebie, solarium, sauna, grota, basen, bieganie, rower, zęby, zdrowie, masaże, potem kupię sobie za 10 000 z allegro sprzęt grający mam już w obserwowanych z allegro będę kilka rzeczy kupywał, głównie płyty, zmienie”wyremontuję i urządzę” swoje mieszkanie, może też kupuię drugie gdzieś nad wodą, i działkę, nie wiem czy będzie mnie stać na jaht, to kłuje w oczy, i nie umiem i boję się sam go prowadzić, zrobię prawo jazdy , kurs języków, ang, niem, francuski i rosyjski, może chiński, będę się uczył itd, ale głównie pomagał, nie by kupować przyjaznie, wiecie, sami że nie, tylko z dobrego serca, dla tych najbardziej potrzebujących, wspierał jakieś akcje, wkręcę się gdzieś, porządnie. By poznać miejsce na którym żyję, będę podróżował zrobie paszport, dowód, by być w hotelach i samolotach, w polsce chce być kilka tygodni na ulicy z kasą tym razem w wiosne lato, tylko spać w pociągach i hotelach, w podróży, nie od dziś wiadomo, że na stacjach na peronach jest życie, prześcignę podróże… to będzie mój początek. 😉

   4. Trzymajcie mnie za słowo 🙂 Indie, Egipt, Izrael, Syria, Usa, Peru, Cuba, Tybet, do końca zycia będę podrózował, czyli do nieskończoności, do nieskończoności ułożone życie, aż nie stanie się krach i aż nie zmieni się świat za moją lub nie pomocą, chcę do tego dożyć i to widzieć, może już jestem najważniejszym człowiekiem ziemi, rodzinie głównie pomogę, mój tata ma dużą rodzine mama też, szczególnie biedną, takie życie sobie wybrałem, spełnię się… koniecznie 😀 żeby miec czysty wzork, żeby dziewczyny mdlały, żeby się nie nudzić, żeby się cieszyć, wszystko to a nawet więcej mnie czeka, mam na to czas, moje życie, to emblemat, poemat… będę miał to co kocham przyjaciół, bo kasę będę dawał tylko przyjaciołom, a nie żeby kupić miłość, czy zdradzić życie… i potrzebującym, wspomogę siatkówkę, piłkę nożną, ludzie będą dla mnie pracować, a ja będę dobry !!!!

   5. albo dobra powiem Wam, mówiłem Wam że trzeba patrzeć na 4 kę i 9 kę, można i to jest system na wszystkie kasyna, przegrałem, bo jak się skupiałem zz 4ki zastanawiałem się nad kreskami do czwórki, bo w ruletce 4 jest właśnie taka na planszy i z kreskami skierowanymi do góry, na tablicy, dwie inne czwórki więc, i z tym miałem problem, przegrałem i chwilę potem odkryłem że na planszy 4=3 i 3=4 w ruletce tak jest, trzeba potem wybierać cyfry od 1do9 i to sięsprawdza, ale trzeba szukać, i tydzień temu odkryłem jeszcze szukając by wypadła cyfra po cyfrze, że 6 ka to 9ka, a 9ka to 9 ka, i wiem jak są ułożone na planszy, od tygodnia ani razu nie przegrałem, bo wiem że zamiast 6ki jest 9 ka, tak samo skierowana jak wygląda 9 ka na normalnie, tyle, że lekko z boku, cała ruletka się zmienia, co 20 sekund, wygrywam do 2 progresji, z tym system a wcześniej było do 3 , to olbrzymi sukces, bo potrzeba mi tak na prawdę tylko 35 zł, zamiast 100. i chyba niemożliwym jest się pomylić, bo to już doświadczenie, ani razu nie przegrałem a za darmo w ten tydzień zrobiłem chyba z pół miliona złotych, tyle, ze zaczynałem od 20 000, a teraz od 50 zł zacznę, więc liczę na 200 000… i wypłacać będę po 29 000 co 10 dni.

   6. a jak mi nie będzie starczało, zapisze sie do 3 kolejnych podobnych kasyn, więc będzie ok 120 000 co 10 dni. tylko ze to mi zajmie troche czasu. narazie zajme sie jednym góra 2 kasynami. a wiec 150 000 miesięcznie. Jestem taki spokojny o to, że już zaczynam się uśmiechać…. a wcześniej było mi to obojętne. Dlatego też przegrałem. Teraz chce tego, bo wiem, że świat jest nieograniczny, tak jak nieograniczone będą moje pieniądze. które znaczą tyle co reszta, nic i dużo, prawie nic, i wszystko, po prostu są, by sie realizować i zmieniać świat, a nie go wykorzystać, jak to robi większość bogaczy, każdy robi dla siebie.

   7. Tomek nie przeczytałam tego wszystkiego co napisałeś , ale czuję , że chcesz znowu zająć się hazardem , więc może się opanuj , żeby potem nie było tego co działo się kiedyś .

   8. ” HIM Ponad Światłem” Film ten opisuje niezwykłe wydarzenia z życia Rene Mey . /proszę nie zwracać uwagi ,na błędy tłumacza/

   9. Tomciu, obłożyłeś się podłączeniami i teraz koniecznie chcesz wciągnąć w to innych. Pozdro, T.O.

   10. Wszyscy są jakimiś obłożeni a może najbardziej właśnie ci którzy twierdzą że nie są :))))

   1. Achaaaaa – kolejny ezobiznes ! skutecznie nastraszeni lećmy kupować nowomodne ale te przecież cudowne farmaceutyki .. lawa was przywita oj przywita :))))))

  1. Wyszukaj sobie LavaVitae w internetach. Innym sposobem jest zeolit. Z tego co się orientuję to lavavitae to taki zeolit tylko podany dodatkowej obróbce. Czy ma to znaczenie… nie wiem. BTW sama idea wydaje mi się podobna do np. takiego ormusu z soli himalajskiej który też ma masę różnych minerałów. Spekuluję, że różnica polega na tym że zeolit ma dodatkowo funkcję oczyszczającą organizm. To wywnioskowałem z internetu – sam nie korzystałem z niczego o czym pisałem powyżej 😉

  2. LavaVitae cena 269 zł. 180 kaps. nie wiadomo ile w kapsułce. Inaczej to minerał ZEOLIT. Trochę najważniejszych info z internetu: Silne działanie Zeolitu oceniane jest na podstawie zawartego klinoptylolitu.
   W przyrodzie występuje ponad 200 typów zeolitów. Najwyższą jakość mają kubańskie
   i japońskie – około 95% klinoptylolitu. Zeolity Ukraińskie posiadają aż do 91% klinoptylolitu. Poprzez obróbkę w trakcie specjalnego procesu nanotechnologicznego, znanego dopiero od paru lat (zwanego aktywacją trybomechaniczną TMA) minerał ten wielokrotnie zwiększa swoje pozytywne działanie, ale jest bardzo drogi (nie znalazłam, czy LavaVitae jest w tej technologii). Poza taką obróbką jest sposób, aby uzyskać pozytywny efekt. Wystarczy stosować większe dawki o wiele tańszego czystego, miałkiego Zeolitu.
   Ważne jest aby posiadał wysoki procent klinoptylolitu – ponad 80%. Kiedyś był w ofercie Zeolit słowacki – 84% klinoptylolitu, teraz już chyba w Polsce go nie ma. Jest dostępny Zeolit z Ukrainy o bardzo wysokiej zawartości klinoptylolitu – mielony na pył W wielu badaniach i analizach wykazywał zawsze aż 91% klinoptylolitu. Ten ukraiński jest 20 zł za 100gram + wysyłka, w innych sklepach po 18 zł. Zeolit  jest całkowicie nietoksyczny, jest naturalną substancją , który jest całkowicie usuwany z organizmu razem z toksynami. Podobno nie można przedawkować lub spowodować niepożądanych skutków. Jest aktywny w ciągu 4-6 godzin w organizmie. Zeolit w formie płynnej wyłapuje toksyny nawet z układu krwionośnego. Ponieważ cząsteczki są małe, krążą po całym organizmie i docierają nawet do mózgu (drogi). Są również kremy i pasty do zębów na bazie zeolitu. Stosowany do uzdatniania wody pitnej. Dodawany do pasz, do gleby.
   Najtańszy zeolit widziałam w Hipokrates joga studio, Nowy Sad, Serbia. 800 gram po przeliczeni to 17 zł. Z tłumaczenia wynika, że jest to medyczny zeolit. Nie wiem ile przesyłka i jak to zamówić na ich stronie. Może ktoś będzie wiedział. http://www.jogastudiohipokrat.rs/zeolit-prah-800g-cena-prodaja-novi-sad/ Piszą jaka powinna by granulacja i inne warunki („granulacja musi być cieńsze i jest mierzony w mikrometrach, a nm- granulacji Zeo-Medic jest mniejsza niż 2pm do maksymalnie 30 | im”) więc chyba zachowują te standardy. „Produkt o nazwie „ZEO MEDIC zeolit mikronizowany klinoptylolit AKTYWNY – produkt dietetyczny” 800g, zapakowane w plastikowe pudełko z nadrukiem. W pudełku znajduje się plastikowa miarka do dozowania. Prosto Scoop jest 2g.Skrzynka jest związany wybrać najlepszy produkt.”
   Chciała bym zaproponować wymianę informacji o dobrych zakupach na forum, ale ono „zdycha” i nie wiem czy będzie zainteresowanie. Jak myślicie ?

   1. Ciężko stwierdzić, ja na forum byłem może kilka razy z czego ostatnio to z rok temu. Próbowałaś tego zeolitu?

    Pzdr

   1. Achaaa uuuu ważny historyczny moment bo to pierwsza pana Tadka reakcja/wpis tu na forum !? i tak się jak nigdy całą gębą określa/podpisuje .. pod tą lawą .. czyżby oficjalnie tam zatrudniony w tym BiznesieEzo ?!

 3. Może dodam do tego, cos od Siebie, jest to uzupełnienie, tej „drugiej strony” będącej zawsze Jednością, Minerały, Planeta, „Matka{. przyjmuje Energie, zatrzymane, do swego Jadra, uzupełniając wydarte, wykopane, ‚Ciała” Mineralne, a wiec cały zapis Energetyczny, który Człowiek ma w Sobie , lub Część w swojej Energetycznej podstawie, I rola Kobiety, tak jak fizycznie rodziła z Siebie Życie, z częstotliwościami sztucznie stworzonymi i wprowadzonymi, tak teraz w połączeniu z Jadrem tej Planety, która Jest i była, Jednościa Zamysłu, o Życiu, Biologicznym Umyśle, dlatego zrodzona została Ziemia i Świadomość „Kobieta” Energia Żeńska, Jako Mężczyzna Ściągasz w swoich wibracjach TO co pozostało w Niebie, jako Zrodzona Ziemska Energia, Kobieta, Duchowość poprzez połączenie z Jądrem i aktywowanym Drżeniem, Mocą tworzy się Jedność na Ziemi Nieba i tego co religia przedstawia za Piekło, Harmonia, odejście wielu Energii i odpięcie po przekroczeniu często nazywanego „Złotym Środkiem” a więc indywidualnego odczucia tej Jedności w Sobie, tych, którzy jeszcze teraz próbują zakopywać, umieszczać różnego rodzaju minerały w Ziemi, bez szansy ich połączenia z Jadrem Matki, Podstawa Jest Trwała Mocna i niezmienna, odrodzenie i uzupełnienie, brakujących „Ciał” materialnych jako Minerały, kruszec Kryształy, kopaliska, aby transformacja i zmiana mogła być kontynuowana, i Samodzielnośc gdy Przekroczona zostaje jako Częstotliwośc z dwóch Żródeł Granica nazwijmy ją „bezpieczeństwa”, Planeta jako Jedno Życie Biologiczne z Umysłem i rozwojem Połączona z innymi podobnymi sobie, staje się samowystarczalna, posiadając Źródło, wewnątrz, które ma naturalna umiejętnośc odnawiania, i utrzymywania tego drżenia, służącemu Życiu i rozwoju Umysłu, technicznego poprzez Najwyższą Biologię, Jest jeszcze zmiana, związana z odrodzeniem energetycznych poprzez drżenie rozprowadzane przez każde Serce, połączone z Jądrem Planety przez Kobietę, Ty zajmujesz się Niebem, aby wszystko co było i jest w harmonii było przez Człowieka w Nim zebrane a pozostałość powróciła do Matki, i odwirowanie, całej chemii, związków rozsiewanych nad Ziemią, w Ziemi, zrobienie miejsca na te odrodzone ze „wskazaniem” Człowieka Minerały, pozdrawiam, może tak trochę z tej drugiej strony, i jeszcze raz rola, kobiety, zrodzonej z Energii Planety i Ziemi, która jest połową, powracającej do Człowieka z Nieba Energii, Jedność i Moc Ziemskiego drżenia, dla Dwoje, w harmonii ze swoim kształtem, Mężczyzna i Kobieta, i Człowiek jako teraz Podstawa, w której odzyskujemy Świadomość aby rozpocząć to Prawdziwe tworzenie, Życie, i dalsze rozwijanie Siebie, Cząstka Umysłu w każdym kształcie, w swojej indywidualności na tej Matce Ziemi, która Jest tym Kim Jesteśmy pozbierani, Świadomi Cali, Jedność, o której tak wielu mówi, jest rozpoczęta, i Jest na tym poziomie duchowym, niewidzialnym dokonana, wiele zmian, wiele odejść programowych, które odbierane były jako stany Świadomości, a były wibracyjnymi zapisami, w Energii Życia w Człowieku, imała prośba, do tych, którzy wciąż podsyłają swoje wyobrażenia dla innych, pozostaw swoja Energię w Sobie, bo czasem może zabraknąć tego „Ciebie”, którego podesłałeś innym,
  Elżbieta, i Jestem Kobietą, która zawsze byłam od tego zrodzenia,

  1. Wiesz że jest coś takiego jak kropka na klawiaturze?
   Pisząc kropka mam na myśli „.”.
   Może i to co napisałaś powyżej jest w jakiś sposób wartościowe ale ja niestety się o tym nie dowiem bo ciężko się taki bełkot czyta.
   Nie jest moim celem Ciebie tu obrażanie.
   Za to moim zdaniem głupio robisz pisząc w taki sposób.

   1. Tadziu, akceptacja i różnica zwłaszcza w Płciowości, jako Matka Planeta, Kobieta i Jądro, Jej Serce, które przetwarza dla „Ziemian” a wiec Ludzi, którzy też są ludźmi, mającymi połączenie z Tym Źródłem, tysiące lat wystarczyły aby dokonać tego rozdzielenia, i jako Życie mieć Świadomość a może połączenie z „Matką” Stwórca, Mocny silny, Zamysł, który był przez Tego Siłacza w swojej Mocy którą minimalizował a może zmniejszał w trakcie nazwijmy to rodzenia, Planety, wielki Mocny z zamysłem technicznym ale dla Żywego Życia i Moc drżenie które rozpoczęła, „Matka” wystarczy spojrzeć na Piękno Przyrody i z kąd te korzenie pobierają na tej Ziemi Energie, Prana, którą Człowiek Dokonany będzie odżywiany, ze wsparciem Minerałów, zwierząt tak ważnych i Roślin, kłaniają się dwa Jelita, i ich „Praca” a więc Prawdziwa Praca dla Człowieka teraz przez pożywienie , Świadomość która Jest Świadomością Ziemi, jak ja odzyskać, a może inaczej jak aktywować to połączenie, i tutaj rola dla „Kobiety” Matki” drżenia Mocy, która rodziła to piękno i Będzie w harmonii z technicznym stwórcą, który chcąc czy nie chcąc , będzie oddychał Tą Praną, tak jak twierdzisz, „czy chcecie czy nie chcecie” będziecie się zmieniać, Harmonia dwoje w Jednym i czwarty, a więc w Jaju, tworzenie Myśli, tworzenie Życia, poprzez Nim Bycie, Jako odradzający, a może Rodzący się Człowiek, zrodzony z Człowieka Ojca, ale w dwóch Kształtach, TU dokonany i tam już Życiem będący, Życie w Życiu z Życia, Stwórca i Matka, ta rodząca, a wszystko to w maleńkiej Cząsteczce, Kropelce łezce, która pozostaje niewidoczna, mając swoje Miejsce i mając swoje dokonanie, aby rozwijać się jako Życie indywidualnie rodząc z Siebie Życie i tak w nieskończoność , Droga nazwana Wiecznością i ciągłą Pracą, Ciągłym drżeniem, Ciagłym ruchem, Tym już Jednym Twoim Prawdziwym indywidualnym obok podobnego, a jednak odmiennego, geometria, wzory, aktywowane dla Życia jako drżenie, wir, ruch, już bez skoków, uskoków, przerw, linii, Po linii już było, i się Wszystko zebrało, Twój Obraz ulubiony, a teraz rozpoczęte drżenie tego zbiory a więc bez pustki i przestoju, dotarli i docierają Ci którzy są uzupełnieniem Trzech kształtów, Planety Mężczyzny i Kobiety, Połączenie i wsparcie , a może akceptacja, tej drugiej jakże ważnej w tym znaczącym czasie połowy, w dwóch kształtach, Twoje dwa to cztery i tak można dodawać, każdy ma to swoje indywidualne drżenie i połączenia, aby ta harmonia była powodem łagodnego procesu na tej Ziemi i abyś mógł jako ten Silny, wpierw Budować, aby Ona Mogła rodzić, również Człowieka, który zrodzony, w kształcie, ma tak różne Świadomości przypięte, dopięte, przekazane, Rodowe, i jeszcze inne, i Wiele Pracy wykonał każdy z Nas w Sobie, dla Siebie,poprzez wejście, wyjście kłaniają się różne kręgi religijne, ezoteryczne, naukowe, których wibracje wzięliśmy na Siebie, jak inaczej mogą być rozebrane, z Nimi bez możliwości wykonania, tego , po co Tutaj Jesteś, dla Człowieka i dla Życia, Jego drżenia na tej Ziemi, a więc szanuję, każdy twój wykład, jest dla mnie uzupełnieniem, tego co jest od Matki, a więc moim indywidualnym drżeniem i dostępem do pokładów, Ziemskiej Świadomości, Ziemskiej Prawdy Ziemskiej Biologii, która jest bez możliwości stworzenia, Ona Jest zradzana, na każdej Planecie odmienna, a zawsze Żywa i Prawdziwa, w Połączeniu z Mocą Życia, dla dwojga, wiele narzędzi odkrywają Ludzie, zrodzeni z Tej Mocy Ziemskiej, jej Częstotliwości, którą mają w Sobie. Twoje Prawdy, są dla mnie, wiedzą, którą odczuwam , lub pozostawiam bez ingerencji w Tę częstotliwość drżenia, wiem, jak kończy się ingerencja, a więc wyrazy szacunku. i niech będzie Elżunia, też Piękne, i takie Kobiece, Pozdrawiam i dziękuję,

   2. A pan Tadek swoje.
    Ale moje zawsze jest najmojsze
    a raczej twoje jest najtwojsze :))))))))))))

 4. Donald Trump! Genialne przemówienie inaugurujące jego prezydenturę! [LEKTOR PL]

  Marcin Rola https://www.youtube.com/watch?v=Pv8oyXhkSHE =WITAM OTO NASZ BRAT =POSLANIEC SPOKOJU I POKOJU WYSLUCHAJMY JAKI DAJE PRZEKAZ
  Marcin Rola

  BRACIE PROSZE PODAJ TEN PRZEKAZ =LIST WSZYSTKIM SIOSTROM I BRACIOM KTORYCH MASZ ADRESY I MOZESZ =DAJ TO ANDRZEJOWI =MARUSI =SWOIM DZIECIOM I INNYM POLKOM I POLAKOM DZIEKUJEMY =TEN BRAT DLUGO OCZEKIWANY NASTAL DZIEKUJEMY
  prosba do Admina Vojtka prosze zamiesc ten wpis u Janusza pomimo duzych liter =nie mam swego internet I przenosze ten text w orginale kierujac do siostr I braci ziemi tej

 5. Hallo Elzbieto, niewiasto kochana =/slowo kobieta,podobnie jak slowo wiara I milosc/ nie uzywamy bo sa manipulacja w tym jezyku, glagolica jest jezykiem z wibracjami no I telepatia =kto nia wlada??? czytajac piszesz to to co I my dla mnie twoje przekazy sa z rozumile,cieszymy sie ze czytasz I powrocilas I dzielisz sie swoimi odkryciami wszelkiego dobra I wolnosci zyczymy

 6. Tomku ,gralismy w ruletke ,na dluzsza mete nie da sie tam wygrwac bo to sa programy dla firm aby naiwnych doic podobnie jak owieczki w religiach , latwiej jest juz obstawiac footbool albo inne tenis itp. ok. dwoch trzech zdarzen nie wiecej =a doskonaloscia jest wolnota swej istoty =17.1.17 mowi w zamieszczonym wywiadzie tu u Janusza Jaroslaw znajdz I posluchaj to jedna z wolnych istot tej cywilizacji

 7. To może dodam z tego co pozostało, kolejne drżenie w tym Cudnym byciu Sobą, Ruch mający w Sobie naturalną częstotliwość Ziemskiego i Człowieczego drżenia, ruch który w każdej kropelce, układa się w zapach, barwę i wzorzec, w delikatności spojrzenia. kształt cały się niesie, ach jaka piękna jest Ta, która zawsze Żywa, w swojej Prawdzie odnawia, To drżenie w swoim Prawdziwym Duchowym Sercu, w Matce Planecie i Wszystko Jest Prawdziwe, przez Świadomość objęte. I żaden Kropka Przecinek i drżenie, które już bez znaczenia, jest Prawdziwym drżeniem Świadomego Wszechświata zebranego na Ziemi, Drżenie, które Matka w swoim Sercu dla Życia, Człowieka zmienia, Duchowość i Człowiek, Duchowość i Kobieta, Kształt Cudny w swojej Prawdzie Matczynego drżenia, Jak wiele poziomów tej Prawdy odkryte, Potrafisz Kochany rozpoznać swe Serce i jego Prawdziwe w Tobie drżenie, Serce nazwane Źródłem Wszystkiego Kim Jesteś? Odpowiedź jest Jedna, i każdy pomimo rodziny, z jej inności poszanowaniem, odnajdzie Ją w Sobie na tym Prawdziwym drżenia poziomie, I przetworzone to, co zasłoną się stało i wibracje zakrywało. Aj chłopcy, tak wielcy Jesteście, w swojej Prawdzie działający w tym Wielkim Wszechświecie która staje się w harmonii w poszanowaniu Żywej Ziemi, na każdym wibracyjnym poziomie,

 8. Ten kto posiada zdolnosc zdolnosc zrozumienia dlugiego czlowieka ,bedzie otrzymywal socjalno -moralnebodzce wynikajace wlasnie z tego zrozumienia czlowieka . Mozna rowniez powiedziec ,ze cale moralne zycie ,jakie czlowiek prowadzi w czasie zywota ziemskiego ,zdobyl juz podczas bytu przedziemskiego ,tak ze z tego wspolzycia z istotami boskimi pozostalo w nim dazenie, aby rowniez w czsie zyciz ziemskiego,przynajmniej w duszy ,takie wspolzycie uksztaltowac. Tylko takieuksztaltowanie tego wspolzycia, ze jeden czlowiek wraz z drugim wypelnia zadania ziemskie,misja ziemska ,prowadzi w rzeczywistosci do moralnego zycia na ziemi,ze milosc oraz jej odzialywanie czyli moralnosc ,sa calkowicie nastepstwem ,konsekwencja tego ,co czlowiek przezyl duchowo w bycie przedziemskim .T o cytat z ksiazki Rudolfa Steinera z 100lat. Krotko to co mowilismy wiele razy na tym forum ,czlowiek jest ogniwem laczacym swiat ducha i ziemi tej czy jest nieswiadomy czy swiadomy.Bawmy sie w odkrywanie faktow cudu zycia .

 9. tzw. prawa niewolnicze ktore nadal zniewalaja i obowiazuja =rzady,religie,policje ,wojska itp.itd. sa dla tych nieswiadomych !!! ktorych byla zdecydowana wiekszosc/tych swiadomych wczesniej palono sprzedawano w niewole ,wbijano na pal ,palono w obozach ,zamykano do wiezen / itd,itp, wszyscy wiedza o co chodzi obecnie technologia wykonuje to w sposob cichy i bezszelestny /glosne byly fakty samobojcow/ Prawa wolnosci ktore sa w ukryciu w kazdym z nas ktore tak teraz zaczely sie objawiac we wszystkich z szybkoscia lawiny staly sie normalne nie potrzebuja tych narzedzi co w/w policji wojsk i tych cwanych manippulatorow =cwanikow w sadach rzadach itd. itp. wszystko jest klamstwem i manipulacja /wszystkie dziedziny zycia ktore szybkim tempem znika/ i to obserwujemy mamy teatr zycia na zywo!!! + link o podobnej trescihttps://www.youtube.com/watch?v=Hrhc3VKLyhU

 10. ok

  tadzio, ale to co proponujesz jest wypisz wymaluj odpowiednikiem zamknięcia się w sobie, odcięcia i niczego nie załatwia jak tylko ssawki na przyszłość dla lepszych cwaniaków przy ciężkich czasach 😉 znaczy te elektryczne nożyce z gór 😉 https://www.youtube.com/watch?v=7fF9J_FUZD8 ciachu machu i po strachu 😀 i co w tym nowego jeśli o nowinie mowa? taką receptę mają wszystkie zakute łeby bez urazu 🙂

  nie czas się wreszcie wyleczyć z siedzenia w szafie? budowania granic, murów i zasieków? i gry w kamień papier i nożyce.

  powiedz mi gdzie widzisz kres relacyjności? …

  dobrze, moje serce..

 11. Gaja jestes spalona juz trzeci raz jak pamietam . Nie przejmuj sie jak wibrujesz to bedziesz Ok . Nie odpowiadaj mi prosze na moj tekst . Bardzo cie prosze . Przytulam cie skarbuszku do serca .Nie odpowiadaj mi prosze Ale jak chcesz mnie przytulic to to zrob mentalnie wibracjonalnie i bedzie kwita . LOVE YOU !!!!

 12. A kto mi z administratorów NTV blokuje dostęp do forum? I dlaczego usunęliście z YT ostatni film z Witoldem Hake?

  Panie Tadeuszu a skąd Pan wziął takie informacje że „jesteśmy” miedzy starym a nowym wszechświatem? Czyżby ludzie zaczęli przechodzić na samodzielne myślenie na dolnym śląsku?

  Ja chyba przejadę się do Wrocławia na obiad do knajpy „Konspira”.

  //
  Nikt Ci nic nie blokuje. Film jest dostępny na YT tak jak był: https://www.youtube.com/watch?v=qtvBKUFd1uw

  Voytek – [Admin]

 13. Witam wszystkich a zwłaszcza pana Tadeusza,
  Wizualizacja z nożycami itd. bardzo pożyteczna, robimy przed snem razem z żoną.
  Mam do opowiedzenia krótki, niewyraźny i nader dziwaczny sen, który – być może – jest bez sensu, ale pan Tadeusz czasem wyłuskuje coś niesamowitego, więc opowiem… Widzę jakieś cztery ciemne obiekty, czarne rury?, pojazdy? nie wiem, bo wiszą obok siebie z początku trochę rozsypane, jakby zepsute, które się jednak szybko (częściowo z moją pomocą) odbudowują i resetują i tkwią zawieszone w przestrzeni równolegle do siebie, nie wydają mi się duże, chyba mają z jednej strony niebieskie zakończenia… Najdziwniejsze jest to , że uświadamiam sobie, że te „obiekty” znają moje myśli i mogą zmaterializować moje życzenia, są gotowe mi służyć. W tym śnie zastanawiam się, czy to nie jest przypadkiem jakaś forma sztucznej inteligencji, która wnika w moje życie. Co było jeszcze dziwniejsze, to to, że pod koniec snu mam wrażenie, że jest ich już nie cztery, ale osiem, a ta druga czwórka wisi gdzie niedaleko w przestrzeni jak niewyraźne odbicie tej pierwszej, albo mniej widoczna…
  Nie mam żadnego „klucza” do tego snu…
  Co do lawavitea’y, to chętnie bym w to wszedł, ale ceny jak na razie wydają się zabójcze, zwłaszcza że trzeba by zaordynować kurację kilku osobom naraz w mojej rodzinie…
  Pozdrawiam
  Krzysiek Smoczyk

 14. Cześć Krzysiek,
  Nie jestem jakiś świetny z interpretacji wizji, ale myślę, że z tą konkretną będę w stanie Ci pomóc. Człowiek jest rurą w sensie takim, że przepuszcza przez siebie energie wszechświata. Świadomość przejawia się czwórkami – dlatego cztery rury. Rury naprawiają się i kalibrują swoje ustawienie – najprawdopodobniej Twoje dojście do wzorcowego przejawu, po części równoznaczne z procesami naprawy biologiczności i wymiany oprogramowania. Niebieskie zakończenie (jest prawdopodobnie niebieskim rozpoczęciem) – sugeruje że energie, które będą przez te rury przepływać, są duchowe. Obecność odbitych czterech rur jest wyjaśniona w wykładzie – masz analogiczną sytuację w wizji z ptakiem przelatującym przez rurę.
  Fragment „znają moje myśli i mogą zmaterializować moje życzenia, są gotowe mi służyć” pozostawiam do Twojej interpretacji. Zazwyczaj nie interpretuję cudzych wizji ale tutaj jakoś mi wszystko dobrze do siebie pasuję.

  Pozdrawiam
  L’asz

Comments are closed.