Otwarte Forum Tematyczne – 19.06.2017

Seminarium o boreliozie w PWSZ im. St. Pigonia.
Wykład dr n. biol. Dominika Wróbla pt. Ixodida (kleszcze) i ich środowisko życia – Seminarium Borelioza –  Krosno 2017  Sesja I.


Wystąpienie prof. dr hab. Jacka Nowaka podczas konferencji „PRAWDZIWE ROLNICTWO. PRAWDZIWA ŻYWNOŚĆ OD PRAWDZIWYCH ROLNIKÓW”, 13 czerwca 2017 roku
„Gleba i rodzinne gospodarstwa rolne – podstawa bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Jaka przyszłość – wzrost zużycia sztucznych nawozów i pestycydów w Polsce czy naturalnych i ekologicznych preparatów?”


Janusz Zagórski rozmawia z Pawłem Bednarzem z Fundacji im. Dobrego Pasterza o sprzedaży polskich dzieci do krajów zachodnich. Z dowodów jakimi dysponuje wynika, że powinna być z tego  wielka afera. Niestety, po reakcji, a w zasadzie całkowitym jej braku wydaje się, że tzw. elity są tak w ten proceder umoczone, że nabrały wody w usta.


Zbliża się premiera (29.06.2017) teledysku LECHISTAN.
Z jego twórcą, Jarkiem Jaruhą, rozmawia Janusz Zagórski.


Janusz Zagórski szczegółowo omawia program XV Harmonii Kosmosu w układzie na poszczególne dni i dwie sceny.


61 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 19.06.2017

 1. W koncu podjecie tematu mało popularnego i „nisko wibracyjnego” (ech), jakim jest sprzedaz i wykorzystywanie dzieci.
  Po zachowaniu „władz” i apatii ludzi widac jak na dłoni, degradacje moralnosci i instynktu samozachowawczego społeczenstwa.
  Inaczej mówiac zzombienie ludzi jest masakryczne.
  Globalne wpięcie pojedynczych umysłów w jeden wspólny matrixowy organizm, gdzie system za pomoca głównie mediów, rytauałów i wojska stworzył i kontroluje, sztuczny umysł zbiorowy bazujacy na emocji i kalkulacji – dziwna zbieznosc lansowanej teorii new age, o globalnym umysle.

  Gdzie religie i rózne obrzedy w „doskonały” sposób przygotowały i podpięły lokalną, personalną uwagę (swiadomosc, energię)
  z własnego „centrum dowodzenia” i przekierowała ja do zewnetrznego umysłu (‚boga” -globalnego programu).

  Jak to jest, ze „zwykły”, zarliwy i „nieoswiecony” katolik (P.Bednarz) ma wiecej wspólczucia, zrozumienia i energii(„jaj”) niz wiekszosc jasnie łoswiconych „wysoko” wibracyjnej i śnięto .liwej społecznosci, tez i ezo?

  Na szczescie, o jakosci Istoty Ludzkiej nie swiadcza kursy, dyplomy, stanowiska kasa itd. tylko NASZ WEWNĘTRZNY PŁOMIEN, „DIAMENT” który wcale nie musi byc (i nie jest) „wyedukowany” przez ten swiat. Jedynie co, to ten Diament moze byc odpowednio „oszlifowany” lub „przytepiony” podczas róznych i skrajnych doswiadczen zyciowych w tej rzeczywistosci.

  Trzymaj sie Paweł.

  1. Pizza gate w Polsce o czym z czucia wiedzialysmy juz dawno oczywiscie wypywa na swiatlo dzienne . Na terenach w Polsce tez robia rytualy na dzieciakach .Wychodzilo nam , ze gdzies na Pomorzu dosyc burzliwe centrum .
   Najtrudniejsza bedzie sprawa i najbardziej sekretnie chroniona jest pedofilia+od czasu do czasu podtrzymujace rytualy u politykow jest to wyssysaniei zarazem astralne zasilenie energii najbardziej wartosciowej w obecnych czasach przez wladze dominujace Klechy , politycy , wojsko szarlatanskie . Cala energia z gwaltow idzie na manipulowanie tym swiatem .
   Mowie to juz od dawna , ze to jest naistotniejsza energia do potrzymania zapadajacego sie black Sun poza firnamentem . Do tego jeszcze Green Abraham magic-gwalt na naturze , Red abraham magic – gwalt na ludzkiej krwi i jej przelewanie ,white abraham magic – na erupcjach atomowych i wszelkich napromieniowaniach. Obecnie chemtrials sa bronia atomowa bardzo cwana plus inne wspaniale dodatki jak szczepionki drugi i GMO i trucizny sypane na udoskonalanie naszego jedzenia .
   Energia z dzieciakow trzyma na topie swiatowe paskudne kontrolujace cialo nas i ziemska rzeczywistosc Popatrzcie sobie na symbole historii U Mayow i Inka i Egipt i po calym swiecie. Nawet sam Simon Parkes opowiadal jak go zalatwiano gwaltem rytualnym w starozytnym Egipcie jak wroci pamiecia do poprzednich zyc programow ..
   No tak defragmentacja jego swiadomosci byla tak duza przez tego typu rytualy na nim , ze uwaza mantis za swoja prawdziwa mamusie .
   Sprawa chemtrials
   od dzisiaj zastanawiam sie jaka maseczke przeciw fumes wygodna bede nosic na ulicach miast i radzilabym zrobic taka parade wszystkim przeciwko komorom gazowym i prysznicowi z nieba -zalozyc mski i pokazywac ludziom na ulicach niebo jak sypia . Bo robia to bezwzglednie ostatnimi czasy na polskich terenach . Dlatego ludzie zombie i w depresji jest ich coraz wiec

   1. Rytuały, symbole to wszystko astralne smietnisko (a raczej jej sztuczna ‚nadbudówka”) wkomponowana w naturalną sfere Ziemi i jej mieszkanców. Kazdy symbol, ryt ma swojego „własci/ciela” który ciagnie ile wlezie z danego delikwenta(ów).
    „Czysty człowiek”, który nie podpiera sie symbolami i rytami,
    jest trudniejszy w „obróbce” przez astralnych smieciarzy.

    Z tego co po sobie widze, najskuteczniejsza metoda obrony jest uwaznosc i swiadomosc zwłaszcza mysli i emocji pojawiajacych sie w moim biopolu, a takze czeste skanowanie (czucie) całego swojego ciała- co pozwala szybko zlokalizowac podpiecia itp.
    A takze zczytywac innych…

    Tu sie powtórze, ale za apatią ludzi w stosunku do psycholi, oprócz strachu, stoja tez ryty i byty „ochronne” którymi sie pasozyty wspomagają. ( tu robota dla wojowników ) …

   2. //„Czysty człowiek”, który nie podpiera sie symbolami i rytami .. najskuteczniejsza metoda obrony jest ..// pozdrawiam cię bio 🙂

  2. Bio , Dzięki za ten komentarz . Wysłuchałam Piotra . Włos się jeży na głowie.
   Nie ma większej zbrodni niż zbrodnia na dzieciach . Ten wywiad powinni zobaczyć wszyscy rodzice i dziadkowie .
   Proponuje przeczytać komentarze pod tym samym wywiadem na yt https://m.youtube.com/watch?v=4tmf2ToIRyg&time_continue=757&ebc=ANyPxKqtc5zFDiHtPk-WAaMzQrJ1D-9fGt_XnM6s2qLwTx03UcNZ43npL1gqMTR1cZAaDqqzs0STRa0jaT7URYNCN3RlSIhBYw

   Paweł , jest w Polsce kilku prawdziwych Wielkich Ludzi i Polakow i Ty się do nich zaliczasz .

   1. Paweł Bednarz, to tzw. „wsiok” (WSI) służby. Jest prowokatorem nasłanym do walki z Rządem PiS. Gdy wróci PO …zniknie.

   2. „Paweł Bednarz, to tzw. „wsiok” (WSI) służby.”
    ———————————–
    Nawet jesli jest ze wsi, i jest w tym tylko 30% prawdy,to
    w stosunku do tego tematu tj.dzieci, nie ma zadnych wymowek typu wsiok, popis itd.
    Osobiscie to by mi nie przeszkadzalo, jesliby byl z Polskiej wsi i pracowal dla POLSKIEJ wsi. Wrecz bym sie ucieszyl, ze jest tam jeszcze ktos, kto pilnuje resztek naszch „gruntow”…

    Poza tym, to jest tw.slowo przeciwko jego nie malym czynom w tym temacie.

   1. Bio , tu raczej chodziło o Wu-eS-I , tak przynajmniej zrozumiałam
    Co wg mnie NIE zmienia postaci rzeczy i NIE dyskredytuje ani tematu ani tego Człowieka .
    Dla mnie może sobie być kim chce bo NAJWAŻNIEJSZE jest DOBRO DZIECI .
    Polityka w tym przypadku musi odejść na drugi plan.
    Pozdrawiam Bio 😉

   2. „tu raczej chodziło o Wu-eS-I , tak przynajmniej zrozumiałam”
    ————
    wiem, ze o to chodziło… 😉

  3. widzisz bio, to wszystko tylko znów i znów ,… dowodzi słuszności moich wcześniejszych słów oburzenia stanem rzeczy, mimo wszelkich prób udawania że jest inaczej inaczej nie jest.

   i powiem ci jeszcze jedno na pytanie jak to jest że jedynie paweł. otóż dla tego że sam jest na usługach ” prze wielebnego w każdym calu systemu”, gdzie już i jawne mordowanie dzieci tego nie zmieni oh jaki dobry i jedyny na swoim miejscu by sprawdzić i puścić przekierowaną parę w gwizdek wznosząc przy tym hymny pochwalne na cześć religii watykanu i urzędników, biskupów, sędziów, policjantów, … … … zdrajców …

   wiesz czym się jeszcze to różni od prawdziwości miast pozerstwa z ledwie skrywanym uśmieszkiem jaki to on ważny? tym że kowalski tego nie widział i nie wie. a on jest tego światkiem i świetnie się wysypia, ba na cierpieniu niewinnych da się zbić kapitał społeczny… podczas gdy człowiek nie wytrzymał by krzywdy jaką widzi na własne oczy i rozwalił by łeb kamieniem krzywdzicielowi na miejscu w afekcie a nie piał hymny pochwalne i chwalił się kapeluszami.

   oto bydlęcenie nie tylko ogólna znieczulica i to jest prawda. a kto tego nie rozumie i nie dostrzega jak zawiły to plan zniewolenia jest po tych samych pieniądzach jak by nie piał.

   1. ludzie potrafię czuć, potrafią odczuwać, potrafią współodczuwać, potrafią wiedzieć i myśleć nie to co im powiedzą a to co jest na prawdę w sercach i umysłach. zombie tego nie potrafią, nic nie potrafią, potrzebują instrukcję… prawo, katechizm…

   2. instrukcja już nie pomoże

    nie ma sytuacji ani rzeczy jaka to zmieni … może poza presją społeczną i strachem bo niczym innym się nie kierują jak tylko stadem

  1. Gaja , rozumiem ze ten link dedykujesz dzieciom które są sprzedawane do domów publicznych , pedofili , są sprzedawane na organy , torturowane i zabijane ?
   Czy to to przesłanie S Germain chciałaś zadedykować dzieciom?
   ” ..zwykłym kluczem do dostąpienia doskonałego szczęścia z nieodłączna mocą w nim zawarta jest samokontrola i skorygowanie siebie . ” ???

   1. A cóż to takiego niskiego widzisz w mojej konwersacji Gaja ?
    Przecież zapytałam grzecznie i podałam cytat z linku który podałaś .

 2. Spojrzcie na to wideo tutaj na forum na pierwszym rzucie . Jeden z tych ludzi ma na swojej bluzie symbol komputera astrologicznego za firnamentem nieba -To jest symbol balck Sun .
  Nie wiem jak sie mam ustosunkowac do tego wszystkiego. Ale jeszcze raz mowie defragmentacja swiadomosci organicznej trwa od kilkunastu tysiecy lat i dlatego kultywuje sie symbole , ktore ciagle lacza nas z jakas nieznana nam istota pozaziemska istota .A to jest technologia tak zwana operacja wyzszego mind .

  1. Lepiej nic nie mów i nie podważaj naszej Lechickiej świadomości.To jest symbol Źródła /Najwyższej Egzystencji/Wielkiego Ducha.Domy,amulety,koszulki jak w tym przypadku, chronią nas od sił nieczystych ,,czerni,”.

   1. Ja pisze to co wiem Qcypeckus i to co badalam po troche i wszedzie . 🙂
    Ja tam mam w nosie lechickie czy jakies tam . Ja mysle , ze wszyscy sie kapia w tak zwanym cryptoriestal szambie .

 3. Moi mili znajomi z NTV zrozumcie zasadę, którą kierują się piszący TU niektórzy bywalcy, ( którzy są opłacanymi przedstawicielami i reprezentantami różnych służb jest ich dużo , od politycznych, wojskowych do religijnych) , dla nich jest nie istotne komu chwilowo kadzą i wspierają jego punkt widzenia…. dla nich liczy się efekt końcowy…. zadyma i niezgoda , którą wywołają… oni sieją nienawiść między nami!

  ONI MAJĄ ZA ZADANIE WYWOŁYWAĆ MIĘDZY NAMI AGRESJĘ , AWANTURY , PROWOKOWAĆ NAS DO PISANIA DO SIEBIE OBELG … tworzyć poniżenia, degradację , a tym samym blokować nas w rozwoju, w podnoszeniu wibracji… to są pożyteczni idioci!

  NIE DAWAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ….

  KAŻDY MA PRAWO DO SWOJEGO INNEGO ZDANIA..

  KAŻDY MA PRAWO NAPISAĆ CO MU W DUSZY GRA LUB NIE GRA….
  NIE JESTEŚMY IDENTYCZNI.. JESTEŚMY INNI I TO JEST PIĘKNEM ŻYCIA .. OLBRZYMIA RÓŻNORODNOŚĆ.

  Opcjom odchodzącym w niebyt zależy na skłóceniu nas, bo to przedłuża i uzasadnia ich możliwość istnienia… niska wibracja tworzona przez nas dla nich daje im szansę zasilania energetycznego i bycia obok nas , realizowania ich planów…!

  Czy naprawdę tego chcecie…. chcecie zasilać ich agonię , chcecie by trwała w nieskończoność???

  Jeżeli NIE… to zanim wyślecie swój post , przeczytajcie go, zredagujcie nieco inaczej , wspierajmy się wzajemnie, twórzmy większe pola DOBRA…. BO TYLKO ONE SĄ NASZĄ OCHRONĄ I NASZYM PLANEM PRZYSZŁOŚCI.

  NIE DAJCIE SIĘ PROWOKOWAĆ DO KŁÓTNI… często jest to , ta sama osoba pod kilkoma nickami.

  Jesteście inteligentni, macie większą wiedze niż przeciętny Kowalski… to może pora zjednoczyć ją…

  To, że różnimy się oglądem sytuacji , zrozumieniem jej jest normalne i naturalne, bo reprezentujemy różne poziomy przez ich pryzmaty TO SAMO WIDAĆ INACZEJ… ALE NADAL JEST , TO TYM SAMYM!

  Pozdro….. 🙂

  Kiara.

  1. Kiara – jakich „onych” masz na myśli? Bo ja odnoszę wrażenie, że tu się kłócą głównie stali bywalcy. Rzadko kiedy się trafiają jakieś inne komentarze…

  2. Kiara napisała:
   „K A Ż D Y MA P R A W O DO SWOJEGO I N N E G O ZDANIA..

   K A Ż D Y MA PRAWO NAPISAĆ CO MU W DUSZY GRA LUB NIE GRA….

   NIE JESTEŚMY IDENTYCZNI.. JESTEŚMY INNI I TO JEST PIĘKNEM ŻYCIA .. OLBRZYMIA RÓŻNORODNOŚĆ. ‚

   KAŻDY czyli ci którzy i ci niektórzy bywalcy – i agenci siacy tacy i nie – i opłacani i nie – i żydzi i murzyni – i tak myślący i inaczej nieprawdaż ?!

   1. Napisać … co mu w duszy gra… podzielić się wiedzą… to jedno, a prowokować do niezgody , awantur , czy z premedytacją oczerniać innych oraz siać dezinformacje, wymyślone plotki .. to drugie.

    Wypada odrzynać te subtelności, wypada wiedzieć, że takie portale nie są powoływane do istnienia dla blokowania przepływu wiedzy i szkalowania ich użytkowników przez wszelakie służby zatrudniające ludzi o ograniczonych możliwościach odróżniania dobra od zła. … dla ktorych gratyfikacja finansowa JEST JEDYNĄ CENNĄ WARTOŚCIĄ!

    Pisać każdy może ….. liczą się INTENCJE TEGO PISANIA?!

    Kiara.

   2. Czyżby bio… stworzył swój anagram AL. ? ? 🙂 :)))))
    z biologicznego wylazł syntetyczny….. ?

    Robert.. niektórzy „stali bywalcy”….. bywają tu od dawna ze względu o , którym pisałam.
    Papugi potrafią naśladować mowę ludzi… a wcale nimi nie są.

    Nie wszyscy interesują się tym samym w tym samym celu…

    Kiara.

   3. Jednak jeśli to „KAŻDY..” rozumiesz jako każdy ten kto spełnia standardy/wymogi wyznaczone przez jakąś władzę to moim skromnym zdaniem jest to dziwne pojmowanie.
    Przecież to „JESTEŚMY INNI…” jest tym że mamy/mogą występować/występują inne motywy postępowania/pisania .. inne „możliwości odróżniania” i różne inne inności w „OLBRZYMIEJ RÓŻNORODNOŚCI” ?!

   4. „Czyżby bio… stworzył swój anagram AL. ? ? ???? :)))))
    z biologicznego wylazł syntetyczny….. ?
    ——————————–
    Twa zakamuflowana ironia wiele mówi… ale o tobie…

    Jak chcesz cos powiedziec, to powiedz wprost (bez insynuacji bez pokrycia)

    Zaden swój, kto umie niezaleznie obserwowac i kojarzyc, to wyłapie „drobne” szczególiki, znajdujace sie pod latarnią…

    No własnie, co teraz wylazło i u kogo… – i komu to info przeszkodzilo,
    ze z „atakowanej owcy”, w wilka sie zamieniło?

    Odłaczcie sie od tego smietnika, bo dosc ze smierdzi starymi odpadkami, to mami i zakłóca terazniejszy ogląd.

    Przestrzen Astralna to jest głównie(o) czas przeszły, dokonany. Tak jak zdrowe sny przerabiaja i uwalniaja nadmiar przezytych i (nie)wyplutch emocji, to ta płaszczyzna jest zbiornikiem, a raczej bajorkiem, w wiekszosci z „metną wodą”.
    A co/kto lubi przebywac w takim srodowisku i karmic sie „odpadkami” lub/i bezposrednio podpinac sie do nieostroznego zywiciela?

    Terazniejszy, wolny ogląd, bez smierdzacych posredników…
    ————————————-

    Zastanawiam sie, co do prawdziwych motywacj Kukiza. Przyznam, ze do tej pory mu kibicowałem. Mam nadzieje, ze to tylko uprzedzenie do osoby (która go znicheciła w jakis sposób) a nie do niewygodnego tematu- mimo wszystko porazka.
    https://www.youtube.com/watch?v=c9OtJ6fiZpg

    Odzdrawiam pozdrawiajacych i dziekujacych, 😉

   5. bio do Kiara :
    Twa zakamuflowana ironia wiele mówi… ale o tobie…
    No własnie, co teraz wylazło i u kogo… – i komu to info przeszkodzilo,
    ze z „atakowanej owcy”, w wilka sie zamieniło?

    No zakamuflowana ironia .. wiele mówi o nadawcy. Dobre pytanie. Bywają też owce w wilczej skórze/skowronki co duszą konie/polukrowane gówana itepe nieprawdaż?!

    Odzdrawiam odzdrawiających 😉

  3. mam nadzieję odpowiednio to ująć do czego dość często się nawiązuje.

   czyli nie dokarmianiu jakiegoś dogorywającego już bezsilnego mroku i synów mroku przez powstające w do chwały w chwale dzieci światła w wielkiej jasności… gdzie wykluwa się dobro

   no dobra ale przyjrzyjmy się nieco bliżej temu dogorywającemu staremu, bo ja widzę że ona ma się świetnie, choć na waszych trupach a nowe wcale jak dotąd się nie wykluwa i tkwi se pod bardzo grubą skorupą o której istnieniu wielu oświecony się nawet nie domyśla

   bo to stare to nie rozmowy czy nawet sprzeczki tu choć i tu pełno starego nowego zaś nie ma właściwie wcale a jeśli to i tak nikt nic o tym nie wie wszyscy siedzimy w bagnie po uszy i zasilamy to bagno wszystkimi swoimi siłami i nic tu nie zmieni kolejna doktryna religii miłości i cywilizacji życia, tym też bagno się świetnie karmi, samo to wymyśliło i dało to narzędzie dla zaślepiania. to nic nie znaczy że system się wali i że pewnie będzie nowa stara cywilizacja po trupach waszych i naszych bo i tak każdy czeka tylko jak odbudować starą lepszą hydrę o nowym nie chcąc nawet słyszeć. mało tego pójdziecie zabijać w imię systemu i starych nadanych wypróbowanych systemów

   bo w nowym nic to nie zmieni na złe jeśli by sobie ktoś rozmawiał, a w starym i dla starego o czym by nie rozmawiał puki tkwi nic też to nie zmieni. ziarno nie wykiełkuje w tym wszędzie bagnie… gdzie przaktycznie każdy wyznaje demoniczną kreację, wierzy w jedynego boga mamona i jest dobrym niewolnikiem cesarstwa jakiego nie ma

   gdzie jeśli wyniknie jakaś pozytywna zmiana lub lawina to na pewno jej stadni nie zapoczątkują, a i na pewno nawet nie podchwycą jeśli nie będą przeciwko niej walczyć to tylko ze strachu kiedy już sami będą się mocno topić i wpadać w panikę pierwotną

   nawiasem to świetne pole dla geniusza zła, każdego innego zabijecie

   chciała bym się mylić i oby to było tylko moje narzekanie bo mam handrę 😉 bo cóż takiego i kiedy, w wyniku czego i co musiało by się stać jak nie jakiś projekt fałszywej flagi by tłuszcza popełzła w innym kierunku jak nie pochodnie i widły?

   więc jeśli słyszę o nie dokarmianiu zwierząt na portalu ntv mając na myśli swobodne wypowiedzi współ użytkowników obrazu bestji w imię światłości bo mnie ogarniają jakieś spazmy nerwowego śmiechu 😉

   no jak wy myślicie, nie jest tak?

   1. Zeby cos zmienic, wpierw trzeba rozpoznac co jest czym.
    A nie na oslep jak barany, bo ktos tak powiedzial/mówi.

    To, ze siedzimy wszyscy w bagnie, dla „zainteresowanych” nie jest nowoscią. I to co teraz doswiadczamy jest wynikiem błedów, zaslepienia, pychy naszych poprzedników (w tym nas samych), którzy pozwololi, ulegli mirazowi jakims obcym „bóstwom” które wezmą ich problemy , troski (odpowiedzialnosc) w swoje łapy.
    Oddanie własnie tej odpowiedzialnosci za siebie i swoje otoczenie innym bogom, kapłanom itd. doprowadziło do upadku.

    Ludzie zyjacy bez wszelkiej masci posredników, tych widocznych tj. kapłani, urzednicy bankierzy itd. jak i tych spoza kurtyny, maja do „wyboru” tylko i wyłacznie siebie.

    I na tym fundamencie, własnym doswiadczeniu sa w stanie wybudowac cos zdrowego, solidnego i niezaleznego, a przede wszytkim swojego. (mam tu na mysli istoty ludzkie) Z poszanowaniem innych jednostek, majac w swiadomosci i współczuciu swoj własny „trud” w dojsciu do obecnego stanu swojego Isnienia i zrozumienia.
    ———————————————–
    „więc jeśli słyszę o nie dokarmianiu zwierząt na portalu ntv mając na myśli swobodne wypowiedzi współ użytkowników obrazu bestji w imię światłości bo mnie ogarniają jakieś spazmy nerwowego śmiechu ”
    ——————————
    I po raz kolejny pokazujesz swój stosunek do innych, a zwłaszcza do siebie…

    Wolisz jak ktos rozmawia z tobą z szacunkiem i zyczliwoscia, czy jak jedzie po tobie, jak po starej szmacie?
    Co nie oznacza, ze trzeba „hamerykanskie „(sztuczne) usmiechy uskuteczniac i po plecach poklepywac.
    Zwlaszcza jak ktos .erdoli nie o „SWOJEJ ROLI” i innych chce tam zaciagnac.
    Obijanie sie o bandy skrajnosci prowadzi do bolu ramion i dpy.
    ramiona to m.in. „szala rownowagi”, a dpa to tez „kotwica”.

    Swo/BODNE ?- ta swoboda czesto zagrody wymaga…

    tyle tobie

   2. bio własna pycha cię zaślepia, przez co nic nie czujesz a jedynie wydaje ci się co powinieneś czuć skoro masz pewność że wiesz…

    bo, choć nie warto powiem ci że właśnie dla tego moja dupa jest twardsza niż stal w ogniu hartowana, to moja waga a ramiona jak kotwica niezłomne…

    nie zrozumiałeś cytatu jaki przytoczyłeś też, a raczej zrozumiałeś go opatrznie – na opak, widzisz znów czucia zabrakło bo pycha zaślepia

    poza tym bądź sobie stonowany, ciebie nic nie boli, czy coś raduje? wątpię aja będę kołatać najmocniej jak potrafię bo to moja rola, a jak trzeba to wejdę i bicz nie tylko z powrozów ukręcę ale ze stalowych prętów… choć waclai mnie to nie bawi że jestem do tego zmuszona. powiedz mi kto odnosi sie do mnie z szacunkiem? wiesz w ogóle co to jest szacunek do mnie i do tego co robię, kim jestem? co piszę? pewnie nie wiesz bo cię znów pycha zaślepia i przekonanie o wyższości swojej letności i nijakiego stonowania bezdusznego okazyjnie tylko skinąwszy swą jaśnie dłonią w kierunku tych jakich tak doceniasz i doceniacie się na wzajem. ale ja widzę sens tego co robię i nie jedno wzięliście i się tym posługujecie w darze ode mnie, tylko w tajemnicy robiąc sobie konkursy kto lepiej kopnie se mnie i lepiej se mnie wzgardzi, a wspomni kto kiedyś? i dziękuję nie trzeba ale to jest szacunek by usiąść i posłuchać i jeśli prawdę ktoś mówi to ją choć przyznać a więcej na ten temat kłamstwa nie powielać to jest koleżko szacunek! 🙂

   3. ja jestem jaka jestem, i to jest dobre i wyjątkowe jaka bym nie była. a ty bądź sobie jaki se chcesz jeśli nie na szkodę.

    czasem pożytek nie jest lekki łatwy i przyjemny a szkoda bywa łagodna i wyrozumiała jak nie przebrana w piękne piórka

    więc ja to ja, tak prościej

   4. A ty dalej nie rozumiesz.
    Ciskasz sie miedzy skrajnosciami jak chore i ranne zwierze.
    Uwalniajac przy tym hektolitry luszu(energi), zamiast swiadomie kumulowac ja w sobie. I nie mówie tu o tłumieniu emocji, tylko o swiadomym uwalnianiu.(a to róznica)

    Wiele rzeczy mnie boli i raduje, i reaguje(staram sie) adekwatnie do sytuacji, bez niepotrzebnych i nieswiadomych wyrzutów swojej energi. I nie myl tego znów z zimnem(brakiem uczuc) , bo tego mi nie brakuje i w razie potrzeby nie załuję.
    Czemu po jakis kłótniach, spieciach, w wiekszosci wypadków jest sie słaby, wypluty z energi, a czasem nawet chory?
    Odpowiesz mi, czy dalej bedziesz promowac wscieklizne i pompowanie wszelkiej masci pasozytów.
    Widzisz, wiekszosc rzeczy o których tu pisze opieram na wlsnych obserwacjach i doswiadczeniu. A nie, np. youtubowym .doleniu.
    Dlaczego jak nabieram wewnetrznej mocy, radosci (az czasem sam jestem zdziwiony,ze az tak mozna „urosnąc”) nagle ni stad, ni z owad, znajduje sie jakas menda(y) które próbuja, az w koncu znajdują sposób aby mi ja upuscic, odebrac.(czasem sa to „najblizsi „)- i nie sciemniaj mi tu o „dziurawych detkach”- bo znowu pokarzesz, ze nie wiesz o czym mówisz, tu nie chodzi o zwykle podpiecia, tylko o kradziez i neutralizacje potencjalnego zagrozenia (jesli wiesz oczym mówie)

    ——————-
    „powiedz mi kto odnosi sie do mnie z szacunkiem?”
    ———————-
    Ile gnoju wczesniej na innych wylałas?
    Kali narobił obory i teraz szuka wymówek. Jakie to typowe dla ciebie.
    _______________

    „bicz nie tylko z powrozów ukręcę ale ze stalowych prętów… choć waclai mnie to nie bawi że jestem do tego zmuszona.”
    ————————
    Za kogo ty sie masz?! Nastepna mitomanka…(i kto tu sie pyszni?)
    __________

    A ty(i inni) dalej obijaj sie o bandy skrajnosci, a potem zabieraj innym, jak to masz w zwyczaju…

    „piekne piórka” to sobie nie wsadzisz zeby sie upiekszyc, jak juz to zrobisz z siebie karykature (to sie ma do wszystkiego) One po prostu sa, pomimo i wbrew.

    Szkoda pradu (widze, ze ie tylko mi) na dalsze dyskusje.

   5. bio: Szkoda pradu (widze, ze ie tylko mi) na dalsze dyskusje.

    Znaczy pysznej?! żarówce szkoda prądu na świecenie !?
    Zważywszy na typ elektrowni zasilającej mi takie stwierdzenie brzmi co najmniej dziwnie !!!

   6. ty się wyczerpujesz ja się ładuję, nie wyobrażasz sobie nawet jak bardzo 😉 bo ja nie łatam przegranej, ja zwyciężam. mów co chcesz mogę sobie wydatkować jak zechcę bo moje jest wszystko. a ty ściubie i jak napisałam waż wydatki być się nie przerzucił, ja jestem

    po co mi się licytować? bądź w prawdzie, napisz coś prawdziwego nie licząc się z wydatkiem to pogadamy… o zysku

    o taak powiedzą, wiem co, niC! z sensem, PANIE DOBRY i Wielce MISIESIERNY

   7. i kto tu czego nie rozumie i na luszu jedzie? jest jak pisze na wlanym doświadczeniu zbira energię i jak na żłość kiedy wyjdzie ze swojej dziury to zawsze okaże się że to jak urósł na luszu było jedynie iluzją i nijak się ma do prawdy… bo zawsze ktoś go z gołym tyłkiem zostawi o joj 😉

   8. ja nie tylko co chcę zabieram ale zbieram gdzie nie siałam… bo wszystko jest moje!!!

   9. taka menda ze mnie że sprawdzę każdego kto się cudzym luszem nakarmił i myśli że urusł

   10. spiii do jamy jak nie potrafisz chodzić w świetle, podkarm się i wyjdź zobaczymy zważymy i zmierzymy a wtedy znów prawdę ci powiem

    o łaskawcy

   11. dzięki kaini za fałsz, ja w prawdzie jestem lepsza we wszystkim i pyszna jak piszesz przed waszą pychą

    każdemu wedle jego miary

   12. „ty się wyczerpujesz ja się ładuję, nie wyobrażasz sobie nawet jak bardzo”
    ” jest jak pisze na wlanym doświadczeniu zbira energię ”
    ———————-
    Tak, ty smietnikowcu ładujesz sie smieciami, co widac słychac i czuc…
    nie wiem, czy jest sens z toba prowadzic rzeczowa dyskusje, bo ciebie prawda nie interesuje, tylko rozmywanie, krecie…
    Siedisz tu od lat i kto sie bardziej wyrazisty tu pojawi, to zaraz robisz swoja robotę- po Jurku Ziębie jak jezdziłas, ze swoimi chorymi insynuacjami, dosc sie i w tym temacie z toba „naboksowałem” (zainteresowani moga znalezc).
    _________________
    „chcesz mogę sobie wydatkować jak zechcę bo moje jest wszystko. a ty ściubie i jak napisałam waż wydatki być się nie przerzucił, ja jestem”
    —————————
    Po pierwsze nie strasz…, bo juz wystarczajaco cuchnie.
    Twoje jest tyle, ile zdołasz uniesc i zrozumiec…a nie krzyczec o swojej pseudo „wielkosci”- chyba ze masz na mysli te góre smieci…hehe
    _____________
    „i kto tu czego nie rozumie i na luszu jedzie?”
    „następny, pomińmy płacze”
    ————————–
    Przeciez juz wczesniej sie przyznałas, ze wampirujesz…swoje trwoni, a na cudzesach jedzie.
    Mnie akurat smietnikowe menu nie interesuje, mam swoją „elektrownie”, która produkuje czystą energie z przestrzeni, eteru.
    Nie mysl sobie, ze sie tobie tłumacze „płaczę”, bo jesli by chodzilo tylko o ciebie, to szkoda byłoby mi swojego czasu- inni (nie twoje klony) moga porównac i własne wnioski wyciagnac.
    ______________________
    „spiii do jamy jak nie potrafisz chodzić w świetle”
    ——————
    w „swietle”? masz na mysli to cus czym teraz emanujesz, haha.
    jaki smietnik, takie „swiatło”.
    ______________
    „podkarm się i wyjdź zobaczymy zważymy i zmierzymy a wtedy znów prawdę ci powiem”
    —————————–
    to ze nie chce z toba czy tw.klonami gadac, wynika tylko z szacunku do siebie. A twoja „prawda” cały czas pokzuje tu swoje krecie oblicze…
    _____________
    Jeszcze na koniec, odnosnie skrajnosci emocji, a zwłaszcza z nich „pozytku”.
    Co łaczy np. chirurga robiacego operacje na mózgu, pilota wojskowego odrzutowca, prawdziwego wojownika na polu walki, kierowce rajdowego wchodzacego w ostry zakret,
    sapera w czasie akcji, nauczyciela, rodzica uspokajajacego dzieci itp. itd.
    Huragan, który na zewnatrz jest niszczycielski, jaki jest w srodku…?

    Ci, co maja widziec i zrozumiec nie bedą mieli wiecej pytan.

    Spokoj i równowaga jest naszym naturalnym stanem. W tym stanie mamy najwieksze mozliwosci twórcze. Pojawiajace sie emocje(nie mylic z uczuciami) bazują pierwotnie na lęku.
    Swiadomosc ich powstawania umozliwia przekierowanie nadmiaru wytwarzajacej sie toksycznej(smietnikowej) energi
    w fizyczne aspekty naszego zycia np.cwiczenia fizyczne, praca itd.
    a nie w kierunku innej osoby zadajac jej niefizyczne rany…a przy okazji zasilajac matriksowy smietnik, ich niewolników i zarzadców.
    _______
    „każdemu wedle jego miary”
    ——————
    z tym sie z toba zgodze
    ___________

    zmien diete

   13. dokładnie al bio to zawistnik jaki przeżyć nie potrafi że okazał się miernotą, to nie jest ktoś kto się uczy czy potrafi wybaczać, ale za to świetnie potrafi szkalować oczerniać i pogardzać, kopać dołki i jamy i zwodzić, nienawidzi mnie jak wielu i wiedzą za co. ciekawe jest w tym wszystkim to że to oni zawsze pierwsi atakowali, jak nie w pojedynkę bo nie czuli się zbyt pewnie to całym stadem a ja długo na to nawet i pozwalałam, ale odkąd ich rozgramiam nienawidzą mnie nie jeszcze bardziej, bo oni mnie nienawidzili zanim jeszcze mnie opluli i dali temu jakikolwiek wyraz a nienawidzili mnie za to że jestem dobra i inna od nich i stanowię dla nich zagrożenie i gdybym się zamokła jak mi radzą krzywdzili by swoim lukrowanym jadem innych a mnie by nie mniej nienawidzili, gdybym chciała się zaprzyjaźnić oddała serce to poczekali by tylko kiedy usnę by mi kosę ożenić albo otruć i nienawidzą mnie wale nie jeszcze bardziej że o tym wiem, bo bardziej się nie da.

    diabły

   14. Najbardziej boli ignorowanie zaczepek , oczerniań i wszelakich spreparowanych „cudownych” info…
    Dlaczego.. bo producent troli nic nie zarobi jak jego bohater nie da rady zrobić zadymy i wprowadzić nienawiści i zawiści…

    Ponownie rodzi się pytanie .. DLACZEGO POLSKA…. DLACZEGO WKŁADAJĄ TYLE PRACY ŻEBY W MALUTKIEJ I NIEWIELE ZNACZĄCEJ POLSCE PROWADZIĆ TAK WIELKĄ DZIAŁALNOŚĆ DEZINFORMACYJNA, NISZCZĄCĄ POLAKÓW POD KAŻDYM WZGLĘDEM….

    CO JEST UKRYWANE PRZED NAMI JAKO WALOR NAJCENNIEJSZY NASZEGO KRAJU?

    O CO, TOCZĄ SIĘ ZAKULISOWE WALKI ŚWIATOWYCH MOCARSTW DOTYCZĄCE NASZEJ PRZYSZŁOŚCI….

    DLACZEGO OBCE KAPITAŁY ROBIĄ TU TAKIE INWESTYCJE , A ELITA BANKSTERÓW JEST DECYDENTAMI W NASZEJ EKONOMI….

    Oczywiście ,że ja znam odpowiedz na te wszystkie pytania, nie tylko ja ja znam ale wielu innych LUDZI RÓWNIEŻ WIE DOSKONALE O, CO CHODZI!

    Z tego powodu niszczy się tych LUDZI , TWORZY O NICH FAŁSZYWE INFORMACJE , DE WARTOŚCIUJĄC ICH WIEDZĘ, ETYKĘ I OSOBOWOŚĆ!

    Ten fakt został już odkryty , nie tylko na tym portalu działają specjalnie do tego celu tworzone trole .. widać ,że Polska i Polacy to niezwykle smakowity kąsek dla nich!

    Jesteśmy kijem w szprychach NWO … blokadą ich planów globalizacji i niewolniczego traktowania LUDZI…

    http://losyziemi.pl/polska-odkryto-farme-trolli-w-polskim-facebooku-i-twitterze-liczaca-40-tysiecy-fikcyjnych-kont-farma-dla-fake-news-zarzadzana-jest-przez-firme

    Dezinformacja .. tworzenie wielości prawdopodobnych ,ale nie prawdziwych ścieżek informacyjnych, jest tera uznanych za najlepsza i najbardziej skuteczną formę ukrycia i zniszczenia PRAWDY!

    Kiara.

 4. Maci tyle z jasnością wspólnego co księżyc.ŚWIECICIE kiedy mrok…………………..

 5. Poziom Świadomości = poziom ludzkiej egzystencji z ludzkim cierpieniem /bądź jego brakiem w wyższych rejestrach/ . Tylko poziom Świadomości , umożliwia przemieszczenie się na inne płaszczyzny egzystencjalne , czasowe – bo to świadomość określa czas . Ludzie nadal nie rozumieją , tej kardynalnej zasady .

 6. Panie Januszu, co to za czerwony sznureczek na lewym nadgarstku? Studiuje pan kabałę?

  1. No tak totalne bambooko -szmatki ,wisiorki, kamyczki, vicka game czary mary .
   Hrambina Kalina Potocka tez to zauwazyla a wlasciwie to druga Hrabina Czartoryska mi to podpowiedziala , ze Janusz sie udziela gdzies w jakims rytualnym swiecie tak zwanej przyjemnej spirytualnej zabawie 🙂

 7. Pizza gate z usmiechem na wizji
  Januszek i friend Roman Nacht lubiacy Podeste objawiajcego debia- syndrom dowm, pomatka krwawa amertykanskiej podopory polityki ( sorry dla tych co naprawde go maja i sa pod czyjas opieka ) z ciagle otwrta szczekajaca szczeka Podesty -jadaka ha ha ha maltretujacego dzieci bezlitosnie i dekorujacego swoja chate pedofilsko- nazistowskimi obrazami dzieciecych postaci, ktore jak widac sa w ogromnym problemie Podawalam materialy na NTV juz wczesniej duzo wczesniej .Nie bede sie powtarzac .
  Dlaczego tak ganie Romana Nachta bo ZNA ANGIELSKI I POWINIEN DOBRZE poznac sprawe .
  CHYBA , ze Nacht jest poprostu zwyklym bezplciowym moskkowym wkladem do jakiegos grubego dlugopisu i dla interesu sie robi sprawe .
  A tak naprawde Janusz to wiem jeszcze z innych domnieman , ze pizzagate tez za dobrze ci nie lezy . Bo juz tyle miesiecy od wiki leaks maili a ty dobiero zaczeles cos jarzyc . Powolny prosess jak na moj gust alterntywy .
  Takt tak to niewygodny temat . Sorry
  Widze to po wszystkich normalnych i alternatywnych zrodlach przekazu , ze boja sie tego jak ognia . Przesledzcie cala historie ludzkosci i stosy i piramidy w ktorych robiono rytualy i na ktorych robiono rytualy . Moze wreszcie do rzeczy .
  No coz moge powiedziec gentyka homcapesnsis zalala serca i oczy prawie 80 procentom ludzi .

Comments are closed.