Otwarte Forum Tematyczne – 19.09.2016

Relacja ze tradycji Dożynek, które odbyły się w Gospodarstwie Ekologicznym „Wagnerówka” w Lubnowie.
Cześć czwarta – dzielenie się chlebem i chodzenie po żarach, które prowadzi Jacek Stążka.


Relacja ze tradycji Dożynek, które odbyły się w Gospodarstwie Ekologicznym „Wagnerówka” w Lubnowie. Część piąta – wystąpienie Jacka Sokala.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy pierwszą część wypowiedzi Jerzego Zięby na tym spotkaniu.


49 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 19.09.2016

 1. ABYSMY BYLI RAZEM ,PODAJMY SOBIE RECE ,ABYSMY BYLI JEDNO I JEDNO MIELI SERCE,DZIELMY SIE CHLEBEM , DZIELMY SIE NIEBEM . NIECH SIE ODMIENI OBLICZE TEJ ZIEMI. /a teraz wszyscy razem bo slowa juz znacie/ tak gospodarz Robert Wagner stworzyl ksiestwo WANEROWKE -REPUBLIKE -dziekuje wam kochani tak wlasnie bawmy sie przeciez jestesmy dziecmi tej ZIEMI -ZIMNO -ZIMNO -ZIMNO i po rozrzazonym popiele i ogniu wielokrotnie i pierwszy raz majacy ODWAGE -tak wlasnie sie otwiera na ODWAGE to jest START do odkrywania siebie ??? to piekne doswiadczenia 700 stopni -to bylo SUPER SUPER SUPER??? tak brak slow aby to opisac dziekuje

 2. a sam KROL -ROBERT wielokrotnie pobiegal po rozrzazonym popiele tak sie spodobalo -tworzmy -odtwarzjmy wlasnie takie naturalne spotkania -porzucajmy internet -komputery , telefony i technologie a wracajmy do korzeni NATURY jak pokazuja nam w tym filmie bochaterowie z Krolem Robertem dziekuje

 3. Mam pytanie na forum i być może nie mające nic wspólnego z poruszanymi wątkami. Wybaczcie. Ale tak mi chodzi po głowie, zastanawiam się i… postanowiłem rzucić takie pytanie na forum, być może ktoś się odezwie.
  A mianowicie, zastanawiam się nad problemem lunatyków. A więc lunatykowaniem ogólnie. Czym jest ta choroba?
  Niektórzy wierzą w duchy itp. Moja znajoma cierpi na tą chorobę. A przy okazji twierdzi, że od czasu do czasu kontaktuje się ze zmarłym ojcem, który jednocześnie przypomina jej takiego anioła stróża. Czy lunatycy nie są czasem opętani przez duchy? Dlatego tracą świadomość i wędrują np. po mieszkaniu.
  Może chciałby ktoś na ten temat się wypowiedzieć?
  Czy lunatykowanie może być odpowiedzią na to, że duchy naprawdę istnieją?
  PS. To nie jest żart. Wspomniana osoba jest prawdziwa. Obecnie mieszka w Danii.

  1. Według mnie oba zjawiska mają ze sobą raczej niewiele wspólnego.
   Somnambulizm nie jest według obecnej wiedzy ani rzadką, ani też niezwykłą przypadłością. Uważa się iż ma bezpośredni związek z niedoborem snu a występuje często w parze z wytężonym wysiłkiem umysłowym czy nasilonym stresem.
   Doktrynę spirytyzmu pozostawię właściwym specjalistom. Osobiście zjawiska z pogranicza przyjmuje takimi jakimi są i nie doszukuję się w tym większej sensacji.

   1. Miło posłuchać kogoś mądrego. A w zasadzie poczytać. Wypowiadasz się elokwentnie i od dłuższego czasu mnie intrygujesz. A że ludzie na tym forum zmieniają często pseudonimy… Ale w sumie jestem tu nowy, więc i tak nie znam wszystkich. W każdym bądź razie – dzięki za wypowiedź. Chociaż może powinieneś zmienić nicka na np. Walec drogowy, bo dajesz czadu (w sensie pozytywnym). Mi się już nie chce z niektórymi tutaj gadać. Mam wrażenie, że żyją we własnym świecie. Poza tym fajna stronka na fejsie. Ten portal… rewelacja.

   2. Lisek, dziękuje za kilka pozytywnych słów.
    Zaglądam na forum z czystej ciekawości i możliwości spotkania ludzi mających chwilę czasu by podyskutować o tematach odbiegających od codziennej papki informacyjnej.
    Jak sam zauważyłeś nie jest to niestety możliwe.
    Na forum króluje słowotok i kompletnie niejasne ezo-monologi. Kiedy zaczynasz wyrażać zainteresowanie i prosisz o wyjaśnienie tematu, to traktuje się ciebie co najmniej jak intruza. W międzyczasie ze trzy osoby wyraźnie dały mi do zrozumienia, że nie będą ze mną rozmawiać.
    Co do pseudonimów. Używałem wcześniej „SzczurBuław”, co stanowi zlepek kilku domowych żartów (tu nie wykreowana przeze mnie karta Tarota) a po założeniu konta na serwerze gravatar przemianowałem się na „SpoksikBoksik” na cześć swojego ulubionego psiaka. Boksik poczłapał do swego psiego raju lata temu ale sentyment do tej razy pozostał. Widząc Boksera na ulicy cieszę się i wskazuję go palcami podskakuję jak dziecko. Całe szczęście, że te psy są bardzo inteligentne emocjonalnie i myślą całkiem logicznie, bo w innym przypadku byłbym chyba dosyć mocno pogryziony w wyniku bezpośrednich spotkań 😉
    Została więc gra słów w nick’u i awatar z wydłubanego w rodzinnych szpargałach zdjęcia.
    Czasem na forum pojawi się moja żona, która pisze pod swoim, trochę bardziej żartobliwym pseudonimem, ale jak mi się wydaje dawno jej tu nie widziałem ..?
    Co do strony na Facebook i mojego podejścia do dialogów, to faktycznie, iż wyczuć można tamże humorystyczną nutę, ale, to cech mojej osobowości a nie celowe, szkodliwe działanie. Nie mam zamiaru na nikim emocjonalnie żerować a tym bardziej obrażać.

  2. NZZ – nieuświadomione zaburzenie założeń. wiele by piskać… oj wile o czym już wiele tu było pisane o arhontach o wewnętrznym rozbiciu o wyparciu w tym części siebie a nawet i ego, o lunatykach na jawie na ogłupianych systemowo zwanych lemingami w hipnozie… … o tym jak to nie do końca jest tak jak się fizycznym tasiemkowcom wydawało co do tego jak działa materia i nasze ciało… czy potrzebuje oczu i tak dalej inaczej jak właśnie z założenia też…

   sami dla siebie są głównie rezydentami w ciałch przejętych przez wytresowane hipnotyczne zmombi 😉 …

   1. temat wydaje mi się ciekawy i warty dłuższego grzebania;
    myślę, że to w sumie trochę przerażające…

  1. Jan Piotr. W dużym skrócie.
   W dowodzie P. Pająka widzę tę słabość, iż opiera się ona o założenia, iż kod genetyczny stanowi formę języka, który to z definicji jest tworem i narzędziem istot inteligentnych (z czym należy się zgodzić), natomiast złożoność i ewolucyjny charakter samego kodu zdaniem autora hipotezy wykracza już poza możliwości kogokolwiek i to ma stanowić dowód na to iż jest wynikiem działania samego Boga (z czym wielu się nie zgodzi).
   Z tego co pamiętam matematyczny dowód opiera się o sekwencyjny układ sylogizmów hipotetycznych, który wskazuje na to, iż kod genetyczny=język=działanie inteligentnych istot (ok). Problem pojawia się moim zdaniem w momencie, kiedy P. Pająk zakłada, iż komplikacja DNA jest jednoznaczna z tym, iż mogło ono obyć zaprojektowane tylko przez Boga. Takie samo twierdzenie, na zasadzie analogii, można by stosować do każdej inteligentnej istoty stojącej w rozwoju wyżej od człowieka. Czy to, ma stanowić przesłankę do tego aby uznać ją od razu z Boga ?

 4. WITAM LISKU -mam podpowiedz na twoje zapytanie -prosze znajdz adres email i napisz do w/w prof. dr. JANA PAJAKA W/W komentarzu podaje namiar ,ty dobrze serwujesz po internecie i dasz sobie zapewne rade ,pozdrawiam dobrze ze jestes tu na ziemi i piszesz w tym forum

  1. Po popieram twój pomysł, czyli świat bez pieniędzy. Gdy tak się na poważnie zastanowić, to jest forma współczesnego niewolnictwa, a poza tym są nic nie warte, gdy przychodzi hiperinflacja itd. Ale żeby się martwić o pieniądze (co z nimi zrobić w czasie gdy na przykład wybucha wojna i mamy w portfelu dużo złotówek), to po pierwsze trzeba ich mieć bardzo dużo. A przeciętny człowiek żyje od 1 do 1. Od wypłaty do wypłaty. Bo po wybuchu drugiej wojny światowej, wkroczeniu Niemców, co działo się z polską walutą?

   1. I tak przez lenistwo Fenicjan (no bo jak tu chodzić cały dzień po pustyni z żywą kurą pod pachą) wyhodowaliśmy sobie potwora.

    Tak na poważnie, to założenia Fenicjan opierały się najpewniej o realną wartość kruszca. Z tego co pamiętam byli też dostawcami metali na rynkach handlowych antycznego świata i stąd pewnie pomysł ułatwienia sobie życia. Można sobie wyobrazić, iż na pierwszych „monetach” umieszczano pewnie inskrypcje „to jest 2 uncji miedzi”.

    Problemy zaczęły się pojawiać, kiedy uznano, że można drukować banknoty bez oparcia o rezerwy kruszca i tu wprowadzenie własnej waluty, o ile nie dysponuje się wagonem wypełnionym sztabkami złota, czy platyny niewiele moim zdaniem zmieni

    Pytanie. Ile przyciętych kawałków miedzi kosztowała Fenicjan grecka kura ? 😉

 5. kolejna REPUBLIKA WSZEWILKI -TO GDZIES KOLO WROCLAWIA -Istnieje jedno miejsce na świecie, w którym marzenia się wypełniają. Miejscem tym jest niezwykła wieś Wszewilki (opisana dokładniej na odrębnej stronie). Ja osobiście wierzę, że powodem dla którego marzenia się tam wypełniają, jest że podczas pobytu we Wszewilkach doświadcza się tam „dotyku nadprzyrodzonego”. Oczywiście, sceptycy powód ten zapewne wytłumaczyliby odmiennie. Przykładowo, że z powodu twardej rzeczywistości życia, a taże z uwagi na bliskość do natury, we Wszewilkach marzenia zawsze są realistyczne i zawsze twardo stoją one na ziemi. Z kolei ludzie wyrośli w ciężkich realiach owej wioski wbudowali w swój charakter umiejętność urzeczywistniania własnych marzeń. Jak by się powodu owego nie tłumaczyło, faktem jest że najważniejsze marzenia z Wszewilek zawsze się wypełniają. Dlatego za pośrednictwem tej strony chciałbym ujawnić co mi osobiście się marzy dla samych Wszewilek. Znaczy, jak w moich marzeniach wygląda przyszłość owej wioski. Przyszłość ta wysyntezowała się bowiem wyraźnie w moim umyśle z owych licznych podróży po świecie jakie bez przerwy odbywam, oraz jakie pozwoliły mi odnotować to co w życiu jest najważniejsze. Pisząc tą stronę wierzę również, że poprzez ujawnienie tych swoich marzeń spowoduję iż w przyszłości przynajmniej ich część zdoła także kiedyś się wypełnić – co zresztą potwierdza moja „podróż do przyszłości” opisana w punkcie #J3 tej strony. Ponadto wierzę, że poprzez wyjaśnienie tutaj jak mogłaby wyglądać przyszłość Wszewilek, stworzę mieszkańcom tej wioski jakiś dalekosiężny cel, ku osiągnięciu którego mogą teraz zacząć systematycznie zdążać i pracować.

  Część #A: Informacje wprowadzające tej strony:

  #A1. Dlaczego warto pomarzyć o lepszym jutrze dla Wszewilek:

  Niektórzy mawiają, że kiedy ktoś osiąga sukces życiowy, inspiracją i siłą motoryczną dla działania zawsze najpierw były jego marzenia. Wszakże zanim zaczniemy do czegoś zdążać, najpierw musimy stworzyć sobie w umyśle obraz tego co zamierzamy. Na dodatek, we Wszewilkach marzenia zawsze się wypełniają. Warto więc abyśmy wspólnie pomarzyli teraz o szczęśliwszym jutrze dla tej wioski. W ten sposób z jednej strony wyzwolimy nadprzyrodzone moce które urzeczywistniają marzenia podjęte we Wszewilkach. Z drugiej zaś strony, poprzez ustanowienie sobie wyraźnego celu w jakim warto zdążać oraz obrazu tego co chcemy osiągnąć, wszyscy zaczniemy teraz podświadomie zmierzać do ich urzeczywistnienia.

  #A2. Aby się rozwijać trzeba mieć wizję na przyszłość (czyli marzenie) – ta strona jest właśnie taką wizją dla Wszewilek, Milicza, Sławoszewic, oraz innych okolicznych miejscowości:

  Ludzie którzy nie mają wizji na swoją przyszłość, a także instytucje bez wizji, po prostu żyją z dnia na dzień. Jako więc tacy, po prostu się kurczą. Aby móc się rozwijać, trzeba mieć wizję. Ta strona jest więc rodzajem wizji dla Wszewilek oraz dla innych miejscowości z okolic Milicza.

  #A3. S

 6. OTO UDALO mi sie przedstawic za pomoca JANA PAJAKA jak potrzeba TWORZYC DOBRO -POKOJ -ZYCIE BEZ MONEY -w/w linku slawny naukowiec z Wroclawia A WLASCIWIE Z WSZEWILK -podaje ciekawe ze Janusz nigdy wczesniej albo Alex nie przeprowadzil z prof. dr. Janem Pajakiem wywiadu -rozmowy ????????

 7. podziele sie moim marzeniem wielokrotnie tu na forum u Janusza prezentowalem i na innych forach- jest WOLNOTA – POKOJ -ZYCIE LUDZI BEZ MONEY- BEZWARUNKOWE DZIALANIE DLA DOBRA SWEGO I KAZDEGO -BEZ RZADOW -SADOW -WOJSK -POLICJI -BANKOW -PRAW I OBOWIAZKOW – a wszelkie dialanie z WOLNEGO WYBORU SWIADOMIE I ODPOWIEDZIALNIE -chce powiedziec ze to sie dzieje i widze dostrzegam te symptomy i to juz proces ktory zostal zawarty wtych w/w INTENCJACH -TO DZIALA polecam kochne moje polki i polacy robcie to to wszak takie proste i doskonale tylko INTENCJA -WOLA DOBRA BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA BEZ KORZYSCI DLA RADOSCI I ZABAWY -pozdrawiam wszystkich

 8. ok. ostatni wpis-powroce do slow CUDOWNEGO KOLEGI ROBERTA WAGNERA i powtorze w/w komentarz ktorym rozpoczolem tu pisanie====ABYSMY BYLI RAZEM ,PODAJMY SOBIE RECE ,ABYSMY BYLI JEDNO I JEDNO MIELI SERCE,DZIELMY SIE CHLEBEM , DZIELMY SIE NIEBEM . NIECH SIE ODMIENI OBLICZE TEJ ZIEMI. /a teraz wszyscy razem bo slowa juz znacie/ tak gospodarz Robert Wagner stworzyl ksiestwo WANEROWKE -REPUBLIKE -dziekuje wam kochani tak wlasnie bawmy sie przeciez jestesmy dziecmi tej ZIEMI -ZIMNO -ZIMNO -ZIMNO i po rozrzazonym popiele i ogniu wielokrotnie i pierwszy raz majacy ODWAGE -tak wlasnie sie otwiera na ODWAGE to jest START do odkrywania siebie ??? to piekne doswiadczenia 700 stopni -to bylo SUPER SUPER SUPER??? tak brak slow aby to opisac dziekuje
  Odpowiedz

 9. no i przeprosiny wkradl mi sie blad MA BYC KSIESTWO WAGNEROWKA = a bylogospodarz Robert Wagner stworzyl ksiestwo WANEROWKE -REPUBLIKE -dziekuje wam kochani tak wlasnie bawmy sie przeciez jestesmy dziecmi tej ZIEMI === ZA CO SZNOWNEGO ROBERT WAGNERA przepraszam

 10. cd. dowodow naukowych prof.dr. Jana Pajaka=Koncept Dipolarnej Grawitacji wyjaśnia ponadto, że istota rozumna (tj. Bóg), jaka około 10000 ludzkich lat temu wyewoluowała się w inteligentnej przeciw-materii zawartej w przeciw-świecie (poczym około 6000 ludzkich lat temu stworzyła m.in. „materię” i nas „ludzi”), tak zaprogramowała poruszenia przeciw-materii z zasięgu swego działania, że owa przeciw-materia sztucznie stworzyła jeszcze jedną, obserwowalną przez ludzi składową wszechświata, jaką Koncept Dipolarnej Grawitacji nazwał naszym „światem fizycznym”. Innymi słowy, zgodnie z tym konceptem, na fizykalny „wszechświat” składają się co najmniej dwa światy o fizykalnych cechach, mianowicie (a) nieskończenie istniejący oryginalny „przeciw-świat” jednorodnie i całkowicie zapełniony niewidzialną dla ludzie „przeciw-materią”, oraz (b) stworzony przez naszego Boga nasz „świat fizyczny” zapełniony widzialną dla ludzi „materią” jaką nasz Bóg stworzył poprzez odpowiednie zaprogramowanie poruszeń owej niewidzialnej dla ludzi „przeciw-materii” (albo też aż szereg takich „światów fizycznych” – jeśli we wszechświecie ktoś zdołał nastwarzać ich już więcej niż jeden). Inaczej mówiąc, Koncept Dipolarnej Grawitacji wyjaśnia nam co faktycznie kryje się poza stwierdzeniem z bibilijnego „Listu do Hebrajczyków”, werset 11:3, cytuję: „… słowem Boga światy zostały tak stworzone, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych” – po szersze wyjaśnienia tego wersetu patrz (5) w punkcie #C12 z mojej strony o nazwie „biblia.htm”. Na dodatek do tego, ponieważ ów rodzaj „płynnego komputera” jakim jest przeciw-materia z przeciw-świata, wykazuje się posiadaniem cechy „potencjalnej-inteligencji” (podobnej do cechy „potencjalnej-inteligencji” jaką wykazuje się pamięć i hardware z dzisiejszych komputerów), w pamięci owej przeciw-materii z przeciw-świata zawarty jest (c) jeszcze jeden (trzeci już) rodzaj świata, jaki ja nazywam „światem wirtualnym”. Ów „świat wirtualny” wykazuje podobne cechy w swym stanie naturalnym, jak cechy które my znamy z hardware używanego do przechowywania i uruchamiania dzisiejszego komputerowego software. Stąd to co religia chrześcijańska nazywa „Duchem Świętym”, a także „ludzkie dusze”, faktycznie są rodzajami samoświadomych programów zawartych w owym „świecie wirtualnym”. (To zaś co chrześcijaństwo nazywa „Bogiem Ojcem”, a także „Starowiecznym”, faktycznie jest inteligentną „przeciw-materią”. Z kolei „Syn Boży” i jego „ciało”, to symboliczna reprezentacja całej „materii” i ludzi, z naszego „świata fizycznego”.) Ponadto także i to, co dzisiaj nazywamy „prawami natury”, faktycznie też jest rodzajem programów stworzonych przez naszego Boga i zapisanych w przeciw-materii, jakie to programy rządzą zachowaniami tej części przeciw-materii, z której uformowana jest nasza materia, a stąd która to przeciw-materia jest źródłem wszelkich zjawisk naszego świata fizycznego.

 11. Nie wiem, czy w tej części Europy, w której żyjemy, czy też w Polsce, jesteśmy wstanie zbudować jakąś republikę szczęścia itp. W Europie ciągle się kotłuje i ciągle kotłowało. Polacy żyją miedzy młotem, a kowadłem, między UE a Rosją. Nie wiadomo, którym straszyć dzieci? Wydaje się, że bezpieczniej byłoby zacząć gdzieś dalej. Może optymalnym miejsce do życia w przyszłości okaże się Australia? Podobno trzecia wojna światowa, według odnalezionych zapisków masonerii, ma wybuchnąć w Europie Środkowej i będzie toczyć się pomiędzy chrześcijanami, a muzułmanami. Ciekawe, czy czasem wszystko nie miało się zacząć od Jugosławii? Tam też tłukli się. Ale od dłuższego czasu mam wrażenie, że jesteśmy, że obie nacje są na siebie napuszczane. Chrześcijanie na muzułmanów. Muzułmanów na chrześcijan. Kto wie, czy nie o to im chodzi w tych atakach terrorystycznych, abyśmy się w końcu znienawidzili. Gdy wybuchnie, to będzie dziwna wojna. Inna niż poprzednie. W gównianym położeniu znajduje się taka Francja, czy Niemcy. Jeżeli te masońskie wypociny to prawda. Poprzednie się sprawdziły (I i II wojna). Teraz Francuzi, Szwedzi, czy Niemcy karmią tych, którzy w przyszłości mogą do nich strzelać. Idźmy dalej tym tropem. To pieniądze Europejczyków (za ropę i gaz), zbudowały potęgę militarną dzisiejszej Rosji. A Merkel naiwnie myśli, że da się Putina wytresować. A ten dokręca śrubę na Ukrainie. Nie, panie Janie i inni czytelnicy/widzowie NTV, ta część świata nie jest najlepszym miejscem do życia. Wiecie, jakie powiedzenie mają Chińczycy o Europie: „upierdliwy cypel”.

 12. Majestic,
  ostatnio zarzuca mi się, iż próbuję dezawuować czyjeś wypowiedzi drwiną lub krzykiem, dla tego chcąc uniknąć kolejnej okazji do takiej przeciw mnie argumentacji, chciałbym posłużyć się w dialogu formułą zapytania.

  1) Płaska Ziemia a przemówienie Donalda Trumpa
  Poniżej znajduje się kompletny zapis przemówienia Donalda Trumpa w trakcie 138th General Conference & Exhibition of National Guard Association of the United States
  https://www.youtube.com/watch?v=RsbR4UMWk2U
  Czy możesz podać w której minucie Donald Trump wygłasza stwierdzenie, iż ziemia jest płaska ?

  2. Lot pasażerski na trasie Johannesburg – Sydney przez Dubaj
  Czy możesz wymienić nazwę linii lotniczych obsługujących tę trasę i podać gdzie znajduje się jej główny węzeł (hub lotniczy). Pomiń proszę Qantas, jeśli nadal obsługuje też opcjonalnie tę trasę.
  Jako ciekawostkę można wymienić dodatkowo linie lotnicze, które tę samą trasę obsługują z podobnych zresztą względów via Hong Kong, Abu Dhabi, Singapore, Bangkok lub odbywają loty bezpośrednio.

  1. Ludzie! Problem w tym, że Ziemia nie jest ani płaska, ani okrągła, w tym sensie, że nie jest sferą, idealną kulą. Gdy zdmuchniemy z niej chmury, hipotetycznie, to okaże się, że wygląda jak kartofel. Ma wybrzuszenia, nierówności itd. stąd horyzont nie jest zawsze taki, jaki trzeba.
   Tutaj zdjęcie, no i artykuł:
   http://www.se.pl/technologie/nauka/ziemia-ma-ksztalt-ziemniaka-nie-kula-ani-elipsoida-nieregularna-bryla_178887.html
   gdzieś w necie był film, jak się obraca i widać całość, poszukajcie. Dla mnie dyskusja od dawna jest zamknięta.

  2. Spoksik Boksik On to w maju powiedzial , dlaczego nie śledzisz na bieżąco wydarzeń światowych ? Johannesburg – Sydney przez Dubaj po pierwsze to prosta linia , drugie w Dubaju jest przesiadka ( to dla zmyły i dezorientacji ) wiec Lini lotniczych jest dużo .

  3. Majestic, to ja może doprecyzuje, a ty możesz zaprzeczyć.
   Link, który zamieściłeś przekierowuje do artykułu z dnia 22.09.2016 opisującego rzekomą wypowiedź kandydata na prezydenta USA jaka miała paść z jego ust podczas wystąpienia na 138th General Conference & Exhibition of National Guard Association of the United States, która to miała miejsce nie w maju lecz 9 września 2016. Jak można zauważyć (patrz video) wypowiedź o sugerowanej w artykule treści nie miała miejsca.

   Co do lotu pasażerskiego na trasie Johannesburg – Sydney przez Dubaj, to można stwierdzić, iż (pomijając Qantas) realizowany jest on przez przewoźnika Emirates, który to właśnie w Dubaju ma swój hub lotniczy.
   Pozostali oferujący przeloty na trasie Johannesburg – Sydney przewoźnicy korzystają ze swoich własnych hubów zlokalizowanych w zależności od linii lotniczych w Hong Kongu, Abu Dhabi, Singapurze czy Bangkoku.
   Tylko australijski Qantas oferuje bezpośrednie połączenie.

   1. „9 września 2016″ powiedzial to kilka razy , ” bezpośrednie połączenie.” jakie to ma znaczenie ? a loty czarterowe ? gdzie i czym jest to zobligowane ? loty są kombinowane w zależności od liczby chętnych , długości ,zasięgu lotu , wiele czynników na to wpływa jakie i gdzie międzylądowania przesiadki , mamy cale spektrum mozliwosci komfortu czasu przelotu , to zaś rzutuje na ceny biletów itd . oczywiscie domeną poszczególnych linii jest obsługa stałych połączeń .

   2. Majestic,
    nie mam zamiaru wykłócać się o fakty. Chcę tylko na przykładzie tej sytuacji pokazać jaki szum informacyjny generuje się na forum nie przykładając uwagi do wiarygodności źródeł. W przypadku Donalda Trumpa to już druga tego typu kaczka.

    Przelot na trasie Johannesburg – Sydney przez Dubaj to możliwy do osiągnięcia wynik dzięki siatce połączeń linii lotniczych Emirates. W tej właśnie lokalizacji spina się większość połączeń tego przewoźnika i nic mi nie wiadomo aby ukrywało się pod tym faktem coś więcej …

   3. to pomysł dlaczego nad biegunem północnym zakazano loty ? co wymyślisz ? albo jaką bzdurę wymyślili ? a może dysponujesz tysiącami zdjęć ziemi z orbity , „setki” razy byli na księżycu to na pewno zrobili tysiace zdjęć i filmów ,no i dziesiątki tys sputników -satelitów , gdy będą mieli idealne „”fotoszopy „” na pewno będą „fotki” i „live” z orbity , ja też nie mam zamiaru gdy logiczne i fundamentalne sprawy są zakłamane ,dlaczego w tym kierunku nie idziesz ? jeden z inżynierów powiedzial ze kulistość ziemi to dla dzieci z przedszkola ,wybudował linie kolejowa w prostej linii prawie 500 km i powiedzial gdyby ziemia była kulista różnica poziomów musiałaby być około 5km , przecież to idiotyzm !? wszystkie horyzonty linie zniku zaniku to jedynie konstrukcja oka jak i urządzeń optycznych , idealnie to widać np na bardzo długim korytarzu w nim jest pokazany problem idiotyzmu (można śmiało powiedzieć że korytarz jest krzywy bo znika w punkcie horyzontu zaokrąglenia) , horyzontu itd ,jedynie pikanterii dodaje fakt że faktycznie żyjemy na kuli ,ale na jej wycinku , poza obrębem Antarktydy która jest na obwodzie kończącym klosz , jest dalsza cześć planety i morza i kontynenty co pokazują stare mapy z tybetu , naziści znaleźli podziemne korytarze ( pod lodami Antarktydy ) i jak ogulnie zakłamano sprawę pościli wszyscy famę że to przejścia do wnętrza ziemi , a faktycznie są to wyjscia poza obręb klosza do całkiem innej rzeczywistosci . Te mapy wskazują na wyjście poza klosz hodowli http://innemedium.pl/wiadomosc/nazistowskie-mapy-glebin-moga-wskazywac-droge-do-wnetrza-ziemi

 13. witam -odniose sie co do niektorych tematow przez was kochani poruszanych i moj punkt widzenia ??? -61 lat poszukuje -odkrywam info -fakty -staram sie dzielic -przekazywac innym czy to rodzinie czy tej rodzinie wsord was !!! Jedno wiem od dziecka wszyscy /posluguje sie jezykiem ktorym nie da sie wyrazic a zwlaszcza tu i na wszystkich forach -tego co faktycznie staram sie zrbic a starannie dobieram slow i eliminuje slowa ktorych w tym jezyku potrzeba unikac???/ to po pierwsze ,po drugie to GLAGOLICA nasz jezyk slowianski zapewne w ponad 90% moglby zalatwiac PRZEKAZY i ich skutecznosc w dotarciu byla by inna???. Ten problem z przekazami -komunikacja zauwazam od dziecka ??? -i nie tylko u mnie a rowniez i tu na FORUM ??? W jaki kolwiek sposob przedstawie temat dla mnie znany -osobiscie przezemnie SWIADOMIE DOSWIADCZONY??? -ten kto czyta albo doswiadczyl to albo zna z innych zrodel przekazow ??? poczynajac od programow rodzinnych konczac na wszechobecnym tu internecie??? . Staram sie i unikam pisania pod pobliczke i dla owacji -moim CELEM-INTENCJA JEST TYLKO BEZINERESWANOSC I ROBIENIE TYLKO TO CO KOCHAM -CZUJE SIE ZTYM DOBRZE -teraz nazywa sie to zjawisko roniez SYNHRO-JEDNOCZE – SWIADOMIE ODBIERAM ??? kazdy ma swoje ulubione slowo -SYMBOL???-za ktorym kryje sie to co on tylko wie ??? Telepatia tak uwazam roazwiazala by te wszelkie pisane przekazy -nawet SLOWNE -mowine teksty sa i robia wiele zamieszania??? Od dziecka kocham POKOJ-ZYCIE BEZ PIENIEDZY I WIDZIEC LUDZI WOKOL SIEBIE WOLNYCH RADOSNYCH SZCZESLIWYCH I ZASPOKOJONYCH ???. Wiem ze napiszecie ze to UTOPIA??? odpowiadam tak jestem i naleze do tego typu ludzi i czy ktos napisze ze JESTEM MASONEM czy jeszcze kims z ktorym w tym momencie kojarzy sie to co napisalem -przekazalem to co czuje -jest moja STALA INTENCJA??? obserwujac siebie i wokol siebie od 61 lat pobyt na tej planecie??? wiele TEMATOW tej UTOPI uleglo definitywnej zmianie??? majac 4 latka chcialem uciekac z tej planety??? -to co doswiadczylem w tej tzw. rodzinie ??? – tzw. lekarze stwierdzili NIEZYT JELIT I ZOLADKA???-nazywam ich poswojemu oszolomy??? -wszelkie mikstury podawane mi przez matke -nie skutkowaly??? -biegunka i wymioty ciagle ??? -a nastepnie szpital /kroplowka ???/ NIC NIE DAWALY??? matka wypisala /ta skore i kosci/ ze szpitala -placzac i idac z niego – zainteresowala sie starsza pani??? dla jasia wzycy byli starsi??? ha ha ha – jej podpowiedz i zainteresowanie GDZIE DWIE NIEWIASTY STARALY SIE ABYM POZOSTAL /oraz szalwia-ktora polecila / sprawilo ze stukam teraz w te klawisze . 1955 rok -sa takie przekazy toPIERWSZY rzut OCHOTNIKOW na ta planete / tak tez powtazam -to bez znaczenia czy to sa FAKTY???/ FAKTY sa ze KOCHAM WSZYSTKICH LUDZI I TA PLANETE I PRAGNIENIEM -INTENCJA MOJA JEST WIDZIEC I OBSERWOWAC WSZYSTKIE ISTOTY NA TEJ ZIEMI WOLNE SAMODZILNE -SAMOWYSTARCZALNE W CIAGLYM POKOJU -RADOSNE I ZADOWOLONE . Tak kochani moi podzielilem sie to co wewnatrz mnie do WAS tu kto zechce odczytac to przeczyta-serdecznie pozdrawiam -NIECH PANUJE WOLNOTA -SPOKOJ I POKOJ -to moje codzinne dzilanie wspiera to co w/w

 14. ok. dodam umknelo mojej uwadze wypisalem sie/zartowo/ z tzw. religi katolickiej -od 30 lat bez zadnego udzialu – WSZELKICH INNYCH RELIGI I SEKT BEZ UZYWANIA I JAKICHKOLWIEK KONTAKTOW -staram sie kierowac soba i wspolpracowac z wnetrzem i zewnetrznym swiatem i ludzmi na zasadzie PRZYJAZNI I BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA- to co dla mnie i dla ciebie 3xwin – uwazam ze polityka i religie -sekty i cokolwiek to dwa podstawowe czynniki NIeWOLACE ludzi tej ziemi -wiem ze teraz OBECNY CZAS /uwazam ze czas nie ISTNIEJE???/ posluguje sie w 3D – wspieram wszystkich ODWAZNYCH I CHETNYCH DO OGLOSZENIA SIE WOLNYMI I UTRZYMUJACYMI TEN STAN . A co do tzw. OBCYCH -jak na razie zaden misie nie objawil -mam wiel ROZNYCH ZJAWIASK tzw. NADPRZYRODZONYCH I NIEWYTLUMACZALNYCH -staram sie je rozpoznac i wytlumaczyc jest mi z tym latwo bo staram sie zyc jako” NIC” I WSZYSTKO -nazywam to „ZJEDNOCZENIEM NIESKONCZONEJ INTELIGENCJI -MOCY -MILOSCI WEWNATRZ I NA ZEWNATRZ ” = wszystko jest tez wielowymiarowe i ciagle zmienne , mozna by tak pisac i pisac i pisac ??? WYBIERAM SWIADOME DOSWIADCZANIE I OBSERWOWANIE -dziekuje i pozdrawiam

 15. 6-letni chłopiec napisał list do Obamy. Oferuje dom dla chłopca z Aleppo, którego zdjęcie wstrząsnęło światem

  3

  lml
  13:50 22 września 2016

  twitter.com, zrzut ekranu z youtube.com

  „Czy możesz sprowadzić go do naszego domu? Będziemy czekać na Was z flagami, kwiatami i balonami. Damy mu rodzinę i będzie on naszym bratem” – napisał w liście do Baracka Obamy 6-letni Alex. List dotyczył chłopca z Aleppo, którego zdjęcie wstrząsnęło światem.

  „Drogi Prezydencie Obama! Pamiętasz chłopca (…) z Syrii?” – napisał 6-letni Alex w liście, który opublikował na swoje stronie internetowej Biały Dom.

  „Czy możesz sprowadzić go do naszego domu? Będziemy czekać na Was z flagami, kwiatami i balonami. Damy mu rodzinę i będzie on naszym bratem” – napisał mały chłopiec. 6-letni Alex z Nowego Jorku przekonuje też w liście, że w szkole ma przyjaciela z Syrii – Omara, którego mu przedstawi, a jego siostra będzie zbierać dla niego „motyle”. Przekonuje, że będzie go zapraszać na urodzinowe przyjęcia, gdzie chłopiec z Aleppo będzie uczył ich języka, w zamian za co nauczą go angielskiego. 6-latek przekonuje też m. in., że dopóki chłopiec z Aleppo nie będzie mieć swojego roweru, będzie pożyczał mu własnego i nauczy go na nim jeździć. Poza tym oferuje też naukę „odejmowania i dodawania”.

  List chłopca udostępniło na Facebooku ponad 60 tys. razy.

  Czy wiesz już jak zapewnić swojemu dziecku wymarzony start w dorosłość? Nationale-Nederlanden ma idealny sposób na przyszłość! Dowiedz się więcej.
  Chcę dowiedzieć się więcej.
  Nie, dziękuję (pokaż inny program)
  Barack Obama wspomniał o liście chłopca podczas szczytu ONZ poświęconego uchodźcom. – Wszyscy powinniśmy być bardziej jak Alex – mówił prezydent. – Wyobraźmy sobie, co by było, gdybyśmy byli tacy jak on. Wyobraźmy sobie (…) ile żyć moglibyśmy uratować – wskazywał.

  1. Janie, czy to nie jest czasem czysta hipokryzja. Bliski Wschód jest od dawna areną działań wojennych USA. Krzyżują się tam polityka, biznes itd. No a cierpią jak zwykle niewinni cywile, w tym dzieci. Można by długo pisać. Temat przygnębiający, więc odpuszczam.

Comments are closed.