Otwarte Forum Tematyczne – 2.01.2017

Wypowiedź Tadeusza Strzępka z Fundacji Zielony Kazimierz – organizatora seminariów z Łukaszem Lubickim. Główne wątki, które zostały poruszone to kwestia zdrowia, naszych słowiańskich korzeni oraz źródłosłowia słowiańskiego, nie tylko naszej  mowy, do czego odnoszą się badacze języka, jak wspomniany tu Tadeusz Wolański.


Prelekcja, która wygłosił Bogusław Szedny na Powitaniu Jesieni 2016 odnosiła się do jego życiowego doświadczenia, jakie zafundował mu los po wyjeździe do USA, gdzie z dobrze prosperującego przedsiębiorcy po kilku latach przeszedł na pozycję bezdomnego biedaka, bez grosza przy duszy. A teraz już wie po co mu to było… i tym dzieli się z uczestnikami spotkania.


Prelekcja Romana Tabaki nt. samochodu elektrycznego TESLA. Pan Roman od dłuższego czasu eksploatuje ten pojazd i dzieli się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Również w swojej firmie użytkuje mniejsze samochody TESLA, stąd jego obserwacje są niezwykle cenne.


10 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.01.2017

 1. Wystarczy wyguglowac ile aut elektrycznych bylo sto lat temu ( dok. 116 lat temu ) …. Masonskie scierwa naz uwstecznily … Tesla juz w 1898 roku jedzil sobie elektrycznym autem bez ladowania tydzien … a oto liczba i rodzaje elektrycznych lat w roku 1900 …. tak nas uwsteczniaja … MASAKRA …. https://www.google.co.uk/search?q=Samochody+elektryczne+1900+rok&client=opera&hs=Gg7&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZz4iUlabRAhWJDMAKHSD9B8MQ_AUICCgB&biw=1920&bih=1009#tbm=isch&q=electric+cars+1900+year

 2. 0:02 / 2:38
  „SZOK !!! Chory na Parkinsona przyjmuje 1 kroplę oleju z Marihuany . Zobacz jaki jest EFEKT”
  https://www.youtube.com/watch?v=qOIrCNSbWHA dobrze że mamy Słowiańskich ekspertów w tej dziedzinie https://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE niech świat Słowiańskiemu Narodowi zazdrości Wodzów Słowiańskich dbających o Goi http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowychhttp://www.ekspedyt.org/trybeus/2016/09/04/53394_kim-jestes-prezydencie-duda.html

  1. […]

   //

   Sesia, jakie zioła palisz?
   Ten bełkot posłałem do kosza. Nie dość, że bełkot to jeszcze z kuchenną łaciną. Jak wytrzeźwiejesz z oparów amoku i napiszesz coś z innego poziomu niż reptyliańsko-archoncki to puszczę.

   Voytek – [Admin]

Comments are closed.