Otwarte Forum Tematyczne – 2.02.2015

Gościem Janusza Zagórskiego jest lekarz, pani Enkhtuya Choijilsuren z Mongolii, a rozmowa dotyczy Medycyny Wschodu.

8 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.02.2015

 1. Oj Panie Januszu, musiał Pan używać swoich akrobacyjnych zwrotów? Ja sama jestem w takiej sytuacji jak Pani Inka i zawsze wdzięczna jestem swojemu rozmówcy że w rozmowie ze mną używa prostego języka, a Pani Inka w dodatku występowała przed kamerą.
  Szczerze podziwiam i gratuluję że dała sobie radę. Zuch dziewczyna!
  Odnośnie tematu – świetnie że są kraje gdzie jeszcze nie zabronili tradycyjnej medycyny i fajnie że u nas jeszcze nie zakazali praktykowania osobom które przywożą tysiącletnie doświadczenia medyczne ze swoich krajów. Ale to tylko kwestia czasu. U nas znachorów już dawno ośmieszyli i wytępili. A sama byłam świadkiem jak znachor wyleczył mojego dziadka gdy medycyna konwencjonalna rozłożyła ręce. Był umierający, a po tej terapii żył jeszcze ok 40 lat. Dziękuję za fajny program.

 2. Tak czytam co napisałam i chyba powinnam była napisać o krasomówczym stylu Pana Janusza że zwroty są akrobatyczne.

 3. No i teraz mam wyrzuty sumienia że to napisałam – nie chciałam Panu Januszowi zrobić przykrości. Uwielbiam Pana programy – są ciekawi rozmówcy i zawsze Pan wie o co zapytać. Wielkie podziękowania za tą telewizję, zawsze mówię o niej „moja”. Jeżeli zrobiłam Panu przykrość to przepraszam. Robi Pan wspaniałą robotę. Powodzenia i proszę nie zrażać się takimi marudami jak ja.

 4. No cóż chyba jestem mistrzynią nietaktu. Nawet dzisiaj spotkałam znajomego i z zaskoczenia zza pleców powiedziałam do niego „stój bo strzelam” – tak dla żartów – niestety wtedy zdałam sobie sprawę że to przecież Rosjanin……………..

 5. Redakcja sama z sobą prowadzi warsztaty na wizji, przygotowuje się do programu w czasie jego emisji; pytając gościa i analizując (pod nosem) usłyszany materiał.
  Chyba to widać. A Ty Mimi stresujesz się własną empatią. Niepotrzebnie. Gospodarz od lat, nie zamieścił na forum jednego słowa; niejako nie notujemy Go w tej przestrzeni.

 6. Po obejrzeniu tego odcinka przeżyłam szok, bo Pani doktor kilka lat temu wyleczyła mnie z wielu dolegliwości – miałam 27 lat i 5 lat pałetałam się po lekarzach w szukaniu nadziei. Dziękuje Panie Januszu za zaproszenie jej do studia, bo świat powinien się o niej dowiedzieć już dawno. Wiedza tej kobiety jest fascynująca, podobnie jak Pan Zięba potrafi połaczyć serce z żołądkiem co w dzisiejszych czasach jest naprawde zadziwiające jak niewielu lekarzy potrafi leczyć i naprawde potrafi to szybko i łatwo zrobić. Nie jest osobą typu dorobkowicza (nie żeruje na pacjencie) , jej cudowna osobowość i podejscie do pacjenta są naprawde zadziwiajace.
  Dodam, że lekarze mówili, że już nigdy nie będe zdrowa, a po roku naszej Pani udało się mi wyleczyć i juz mineło 7 lat od tamtej pory i nadal jestem zdrowa. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam 🙂 🙂

 7. >> .. chyba powinnam była napisać o krasomówczym stylu Pana Janusza że zwroty są akrobatyczne<<
  .
  Każdy ma swojego bzika każdy jakieś hobby ma :)))

Comments are closed.