Otwarte Forum Tematyczne – 2.03.2016

Robert Wagner, rolnik prowadzący gospodarstwo ekologiczne pod Wrocławiem, postuluje ustanowienie Święta Niezapominajki. Dlaczego mamy świętować niezapominajkę, o tym w tym programie.


Korespondencja Andrzeja Grabarza ze Szwajcarii na temat światowych trendów i prognoz roku 2016, które mogą zwiastować globalny konflikt na podstawie popracowań Geralda Celente, amerykańskiego analityka trendów i publicystę. Jego zespół od 1980 r.  prawidłowo przewidział kilkadziesiąt globalnych wydarzeń.


Janusz Zagórski rozmawia z Grzegorzem Gruszko na temat fenomenu książek Władimira Megre o Anastazji.


 

54 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.03.2016

 1. dziekuje Grzegorzowi za wywiad na temat ANSTAZJI -to piekny przekaz o ZYCIU I UCZESTNICZENIU W NIM LUDI SWIADOMIE I HARMONI – ZE ZWIERZETAMI. Z tego co wiem to w Rosji -Bialorusi a takze czesciowo na Ukrainie -kult Anastazji zadomowil sie juz na dobre -miliony ludzi przenioslo sie na wies i do lasow gdzie prowadzi swe zycie zgodnie z tymco Anastazja przekazuje i to jest PIEKNE I CUDOWNA INFORMACJA O NASZYCH BRACIACH SLOWIANACH- dziekuje Grzegorzu i Janusz za ten przekaz i pozdrawiam obu was to piekne co zapoczatkowaliscie

 2. korekt w/w uciekla mi litera /z/ludi -ludzi- dodam doczeklem sie ze oto mlodzi przejeli i buduja NOWA CYWILIZACJE POKOJU OPARTEJ NA BEZWARUNKOWEJ MILOSCI . Oczy moje sie raduja a serce me spiewa radosna piesn dziekczynna ze oto moja kochana LUDZKA RASA WKROTCE ZYC BEDZIE BEZ PIENIEDZY -BANKOW SADOW I RZADOW W HARMONI I POKOJU -oto jest zaplata dla tych co pytali mnie kto mi placi ??? te informacje Grzegorza w rozmowie z Januszem i ten przekaz to zaplata -czekalem dlugie lata na te FAKTY -dzikuje

   1. Anastazja trafia tylko i wyłącznie do bardzo wąskiego Świadomego/Qcypnego? grona ludzi.Tą wąską grupę ludzi stać na chodzenie z bogiem.Nijak się ma porównanie system- owców którzy nic nie czują do przekazu Anastazji. Pozostawmy ich w spokoju ,niech idą własną pętlą zwaną życiem? w hipnozie fałszu i obłudy.
    Pozdrawiam Grzegorza.

   2. tu nie chodzi o naiwność po prostu 85 % populacji musi zniknąć , ci pseudo ludzie pozbawieni SUMIENIA to nie nie ludzie to NIE Czlo-Wiek to zwykle Reptylianskie Kreatury na wzór i podobieństwo tego mordercy, to czyste fałszywki tu niema nawet pola do dyskusji TYLKO Prawdziwy Człowiek Posiada Pełne Sumienie !!!+!

   3. Majestic depopulacji chce NWO. Nawet jak to reptylianskie kanalie, to musimy pokojowo zadbać by przemieniły się w dobrego człowieka. Do tego co jest potrzebne? Rozgłos dobrych ludzi i rozgłos o Świecie bez kasy… w ogóle potrzebny jest nam rozgłos, dlatego proponuję iść pod rząd na 3 tygodnie w namiocie, i głoszenie naszych prawd… by zmienic Świat zanim zmieni go Wojna.

   4. Tomek NWO to reptyle oni chcą w pierwszej kolejności unicestwić Ludzi a najbardziej Słowian , oni muszą wyginąć bo i tak nie maja innego wyjscia , to tak jak stare radio przestaje odbierać niema zasilania itd ,nie szkodujmy ich bo to czysta technologia atrapy energetyczne umieszczone w biologicznych skafandrach niemal identycznych jakie posiadają Ludzie z sumieniem ,zauważ jeden fakt bardzo istotny wiekszosc zwierząt posiada sumienia dlatego że nie są podrobione Człowiek to nie Czlowiek to jest prawdziwy problem ,wczytaj się w to co Kalinka pisze miedzy innymi u Alexa http://porozmawiajmy.tv/ nowa rzeczywistość będzie dla obu stron oni bez nas a My bez nich .

   5. To nie reptyle tylko ludzie działający pod wpływem imperatywów gadziego móżdżka. Taki poziom świadomości. Możliwe, ze będą musieli się skonfrontować z tym czego się boją. Ludzie więcej współczucia a nie tylko oceny. Większość z tych ludzi przeszła gehennę w dzieciństwie, cieszy fakt, że się budzą z tego cierpienia. Pomału ale jednak… Jeżeli ktoś nie był szanowany jako dziecko to albo projektuje cierpienie na świat (również na zwierzęta) albo się oddziela od tego cierpienia i żyje w pustce/piekle.. Jak można osadzać kogoś nie nosząc jego butów?

   6. „Jeżeli ktoś nie był szanowany jako dziecko to albo projektuje cierpienie na świat” no widzisz Iza i gdzie Cie zaprowadzi to ? kto niby wygenerował tyle zła , gdzie ten łańcuch się zaczyna kto go zaczął ? Na pewno nie Prawdziwi ludzie Ludzie posiadający Sumienie , tacy Ludzie z natury wybaczają i automatycznie odrzucają to , a reptyle z tymi gadzimi helisami knują odwet zemstę , bo punktem wyjscia u nich jest wyzysk i zniewolenie do granic możliwych , myślisz ze jak wojny projektowali i pogromy , któryś z nich pomyślał o cierpieniu NIGDY , oni to pasożyty tu i teraz , zdychają jak zurzyte radio ,i na tym gruncie budują swoja ideologie , dla nich czlowiek nic nie znaczy , nie mają uczuć to bioroboty NIGDY się z nimi Nie dogadasz , będą Cie tolerować dla własnych potrzeb , ale pamiętaj Jesteś dla nich obca Jesteś na liście do terminacji .Właśnie jak można osądzać coś co samo nie jest samokrytyczne nie posiada takich kryterii ,pasożyt który Cie drąży widzi w Tobie jedynie pożywienie i powiesz jemu ze ma z głodu zdechnąć ? czy skutecznie się odizolujesz, odgrodzisz i zniszczysz zarazę ?

 3. dziekuje Robertowi -za niezapominajki i Zalewski/ogladalem w tv/ -i Andrzejowi za prognozy i przekaz z Szwajcarii- i prognozach Celenty-oby ludzie wyciagneli odpowiednie wnioski i zadbali o swe dobra w pore ???

 4. Dlaczego od 29 lutego do tej pory nikt z adminów nie odpowiedział co jest przyczyną ,że nie można odtworzyć filmu – Janusz Zagórski rozmawia w Studio NTV z Aleksandrem Starostką o jego doświadczeniach z mind control.
  czekamy na wyjaśnienie

  //
  Na chwilę obecną materiał został zdjęty, dlatego nie można go odtworzyć.

  Voytek – [Admin]

   1. Pytanie 1 – Przez kogo i dla kogo został zaprojektowany internet

    Pytanie 2. – Dlaczego w „prezencie” udostępniono internet
    wszystkim

    Pytanie 3 – jak znasz odpowiedzi na powyższe dwa, to bez sensu jest oburzanie sie, że komuś zamknięto stronę (jeśli zamknięto)

 5. Znowu książki. Znowu reklama. Znowu biznes, bo w dzisiejszym świecie przecież ludzie może jeszcze kupują książki na półkę, ale w większości NIE CZYTAJĄ. Więc jak można twierdzić że przez książkę chce się dotrzeć do wielu. Bujda. Biznes, bo opłaca się sprzedawać książki, a nie opłaca się pokazywać i przekazywać za friko w internecie gdzie rzeczywiście można dotrzeć do wszystkich. Anastazja się boi komentarzy oj panie J.Z. ot duchowość wyższa :)))))))))))))))))))))))))))

  1. J.Z. Pokazał wszak Że kierują go żądze .WIEC O JAKIEJ WYŻSZEJ CZY NAWET NIŻSZEJ duchowości MÓWIMY?

   1. A Ty co taki świętojebliwy się zrobiłeś :D, myślałby kto, coś w tym jest, że najgorsi są neofici 😛 bardziej papiescy od samego papieża hehehehh

   2. 😀 😀 😀 przecenili mnie w tym quizie muszę szybko przytyć i urosnąć hahahah no i licencję pilota zrobić, chociaż nie pilota mam 😉

   3. .. bo 190 cm wzrostu też nie mam 😀 😀 😀 takie banialuki.. dla jajec Tomek

   4. Uroda przemija, liczy się to co pod nią Medżik. To pielęgnuję, staram się.. przynajmniej a jak wychodzi tak wychodzi. Nie jestem ideałem i nie chcę być. Nie muszę.

   5. Bella Bella pewnie, że Bella, byś widział to byś… nie wyszedł z podziwu tak jak ja :)))

   6. „WIEC O JAKIEJ WYŻSZEJ CZY NAWET NIŻSZEJ duchowości MÓWIMY?” o takiej gdzie skromnie nie skromnie rządzą żądze 😛 😛 😛

  1. no co :* burzysz?? ja zawsze mówię prawdę ! a jak mnie pacniesz, to nie będę się mył, bo z rąk albo kopa/ nogi takiej ślicznotki dostać to zaszczyt 😉

   1. Kopa to masz obiecanego wcześniej.. jak wiesz 😀 nie unikniesz tak czy siak 😀

 6. JEŚLI ULEGNIESZ ŻĄDZĄ BĘDZIESZ JAK BYDLE PROWADZONY PRZEZ NIE NA POWROZIE?TO ŻĄDZE I WSZELKIE PRAGNIENIA PSYCHICZNE SĄ WASZYM PANEM/DIABŁEM .Dlatego wypełniacie wole nie swoją a ciemnej strony mocy ? ?

  1. A Ty zamiast w nie wejść i je zrozumieć, dlaczego je masz, to je wypierasz i tłumisz i one tobą grają.. gdyby tak nie było nie widziałbyś ich u innych ludzi albo być się uśmiechnął ze zrozumieniem… a nie wynosił z tą swoją świętojebliwością lucka.

  2. wreszcie coś mądrze prawisz panie Q a bela jak bela nie ociosana bela 😛

   1. Poprawiłeś sobie nastrój? To super.. po to jest internet w końcu.. 😉 Wysoka duchowość haha

   2. o jakie to wymowne że Izabela sama utożsamiła się z belą 😛 😛 😛 😛

Comments are closed.