Otwarte Forum Tematyczne – 2.06.2017

W czasie trwania święta Niezapominajki w Wagnerówce wystąpił Janusz Zagórski, założyciel  telewizji NTV, poruszył on między innymi  kwestie uwalniania GMO przez uprawy prowadzone przez placówki naukowo – badawcze.


Niezwykłe przeżycia naprowadzające nas  na przypominanie sobie poprzednich wcieleń – Irina Liszczuk opowiada o niedawnych zdarzeniach w jej życiu wywołujących przejmujące odczucia i wspomnienia,


Janusz Zagórski rozmawia z Jadwigą Łopatą z Ekocentrum ICPPC w Stryszowie o problemach polskich rolników, wprowadzenia zakazu upraw GMO, oraz konferencji pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy pt.: „Prawdziwe Rolnictwo. Prawdziwa Żywność od prawdziwych Rolników”.
Konferencja odbędzie się w Belwederze w dniu 13 czerwca 2017 r.


Janusz Zagórski rozmawia z Justyną Sochą ze Stowarzyszenia STOPNOP o międzynarodowym proteście przeciwko przymusowi szczepień.


Janusz Zagórski rozmawia z Zofią Filipiak, prezesem Stowarzyszenia STOPZET (stop zorganizowanym elektronicznym torturom). Tematem wiodącym rozmowy jest opresja mind control w połączeniu z działaniami psychiatrii.


W Polsce aktualnie przebywa Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama. Korzystając z jego pobytu we Wrocławiu, Krystyna Maciąg zaprosiła go wraz z asystentem Sopalamą do studia NTV na rozmowę.


66 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.06.2017

 1. @Doświadczenia poprzednich wcieleń.
  Zaciekawiony informacją jaką pada z ust Pani Iriny Liszczuk, iż w herbie miast Wrocławia umieszczona jest postać kobieca postanowiłem zapoznać się z historią tego konkretnie znaku. Nie jestem wrocławianinem, więc odkrywanie tajemnic towarzyszyło także przyjemne uzupełnianie wiedzy historycznej.
  Okazało się, iż faktycznie postać kobieca w herbie pojawiła się i to nawet oficjalnie, przy czym był to efekt niezamierzonego działania.
  Doczytałem się, iż zdaniem związanego z UWr historyka mediewalisty P. Prof. Rościsława Żerelika, postać Świętej Doroty trafia do oficjalnego rejestru poprzez wydanie w roku 1530 dyplomu herbowego przez odpowiedzialną instytucję królewską w Pradze.
  Problem polegał jednak na tym, iż dyplom powstał w oparciu o błędnie przygotowany odpis, w którym to z jakichś przyczyn Św. Jan Ewangelista został zamieniony osobą Świętej Doroty.
  Zdaniem Profesora Żerelika, skuteczne skorygowanie niezgodności kosztowało wrocławskich rajców, jak na ten okres astronomiczną sumę, ale nie uchroniło chyba całkowicie przed pojawieniem się herbu w alternatywnej formie.
  Więcej w artykule Pani Beaty Maciejewskiej z wydania wrocławskiego Gazety Wyborczej z września 2008 roku.
  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35751,5665566,Tajemnice_godla__czyli_swietych_potyczki_herbowe.html#ixzz1JbxKmWFV

  Czy opisana historia jest znana wrocławianom i należy do kanonu legend miejskich, czy też jest to relatywnie nowe odkrycie ?

  1. To jest moja odpowiedz dla P. Iriny

   Szacowna Pani Irino.. Pani historia jest sensacyjna … ale nie dziwna dla konfrontujących się z dziwnościami na co dzień. Ma jednak kilka elementów , które powinny obudzić wielkie ZASTANOWIENIE … zainspirować do refleksji i analizy. Św. Dorota o , której Pani opowiada niestety nie zasłynęła pozytywem swojego życia… prawdziwa świętość dla CZŁOWIEKA to wielkie uczucia przejawiające się w jego życiu, jego czynami… w życiu Doroty ich nie było.

   Współpraca z wrogiem Narodu Polskiego , ochrona go i wspieranie nie jest w naszym odbiorze POLAKÓW czymś zacnym ,świetlistym , prawym i świętym… to raczej przyniosło Dorocie ciemną otoczkę na jej domniemanej świętości.
   Oczywiście dzisiaj już nikt się nad tym nie zastanawia, nie analizuje.. traktujemy to trochę jako groteskę.. bezuczuciowość kobiety, która wyrządziła otoczeniu więcej zła niż dobra.. siła , jej fizyczny przejaw…. to nie wszystko, dawniej wszystkie niezrozumiałe dziwności podnoszono do rangi wyjątkowości.. czyli „świętości”.. to jedno.

   A, drugie… rozwój duchowy CZŁOWIEKA polega na etycznym pokonywaniu trudności.. ( w życiu Doroty tego brakowało). to powoduje zwiększenie jego MOCY . Ma to oczywiście związek z przełożeniem się na zmiany komórkowe , podnoszenie systematyczne osobistej wibracji i wszystkie zmiany w ciałach energetycznych, oraz poszerzanie świadomości.

   Przepraszam… ale CZŁOWIEKOWI … WCIELONEJ DUSZY nikt niczego do brzucha nie wkłada… nikt zewnętrznie nie ingeruje w jego czakrę MOCY… MOC.. powiększa się samemu… na drodze pracy nad sobą! Zdarzenie opowiedziane przez Panią nie dotyczy LUDZI Z CYWILIZACJI DUCHOWYCH … proszę to zrozumieć i traktować jedynie jako informację.

   Takie postacie …..
   http://fotomontajesgratis.net/wp-content/uploads/pictures/extraterrestre.jpg

   Nie są przedstawicielami cywilizacji duchowej ,a cywilizacji syntetycznej inteligencji, która walczy o dominację na ziemi, o przejecie jej , o zniewolenie CZŁOWIEKA DUCHOWEGO , o przejecie naszego biologicznego DNA i zmianę naszego kodu życia, zrobienie z LUDZI bezuczuciowych hybryd … z programami życia podporządkowanymi woli j cywilizacji syntetycznej inteligencji.

   WIEDZA… TO ODPOWIEDZIALNOŚĆ…. nie należy jej ukrywać, ale również nie należy jej nadużywać.

   Z całokształtu Pani interesującej opowieści .. wywnioskowałam ,że jest Pani przygotowywana przez tą cywilizację do WALKI z jej przeciwnikami…. KTO NIMI JEST? LUDZIE DUCHOWI.. LUDZIE Z BIOLOGICZNYM DNA.

   Jasna sprawa ,że nie powiedziano Pani wprost wszystkiego, bo syntetyczna inteligencja to manipulanci pierwszej wody.. będzie Pani walczyła o „światło”…. o tak.. tylko o jaki? ??? elektryczne o niskiej częstotliwości…ale nie o światło duchowe… bo, o nie się nie walczy… je się rozświetla w sobie uczuciami.
   Ich domeną jest również przekaz informacji w określonych godzinach nocnych.. o tym opowiada również kontaktująca się z tą przestrzenią P. Gracjana.
   Ja mam kilkuletnie doświadczenie w poznawaniu ich wyniesione z bliskiej znajomości jednej z ich przedstawicielek Pani Elżbiety z Warszawy ( dobrze znanej P. Januszowi Zagórskiemu z przed kilku laty ) a, zatem mam wiedzę w tym temacie.

   Jednym słowem mój wniosek.. jest Pani przygotowywana do czegoś , co niebawem wydarzy się na Ślęży.. będzie to zdarzenie w którym potrzebna jest duża MOC energetyczna… skoro Panią tak doładowała ta cywilizacja… czyli ma Pani stanąć do walki z kimś….

   Pozostaje nam poczekać na rozwój zdarzeń…. rozwój sytuacji… tak.. TO jest pewne.. TERAZ zwycięży ŚWIATŁOŚĆ DUCHOWA…. bo tak naprawdę ona już zwyciężyła.. nikt i nic nie może zaburzyć harmonii energetycznej ŚLĘŻY… zaistniały już pewne procesy energetyczne , których nikt i nic nie zmieni, nie zatrzyma i nie przejmie.. o tym trzeba wiedzieć.

   Po za tym życzę Pani wszystkiego najlepszego… dużo radości, miłości i piękna w życiu.

   Kiara.

   1. Dr Oszczanowski podkreśla, że to niejedyny przykład triumfu Doroty nad św. Janem Ewangelistą, bo na XVII-wiecznym monetach też się pojawia „herbowa” kobieta. Dorota była od średniowiecza we Wrocławiu bardzo czczona, poświęcono jej wspaniały kościół przy Świdnickiej, a w ratuszowej kaplicy przechowywano relikwiarz z fragmentem czaszki i górną szczęką świętej dziewicy.

    Cały tekst: http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35751,5665566,Tajemnice_godla__czyli_swietych_potyczki_herbowe.html#ixzz4jOaOThYO

    Św. Dorota .. dziewica z Wrocławskiego herbu to chyba nie ta sama Dorota o której opowiada P. Irina

    Tamta św. dziewica ( którą nie byla Dorota patronka Krzyżaków.. ona była żoną i matką kilkorga dzieci) to raczej św. Dorota z Kapadocji

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_z_Cezarei

    Kiara.

 2. POLACY! JESTEŚMY NA WOJNIE KTÓRA JEST Z NAMI PROWADZONA tzw. METODAMI POKOJOWYMI CO NIE OZNACZA ŻE NIE MA OFIAR TEJ WOJNY

  NASZ WRÓG – POLSKOJĘZYCZNE PRZYBŁĘDY – ZEPCHNĘŁY NAS DO GETTA KTÓRE UTWORZYLI DLA NAS ABY MÓC NAS W TYM GETCIE WYMORDOWAĆ CO CZYNIĄ ZA POMOCĄ m.in. PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ czy GMO

  WRÓG OFICJALNIE ODGRYWA TEATRALNĄ ROLĘ WŁADZY TROSZCZĄCEJ SIĘ O SPOŁECZEŃSTWO A NIEOFICJALNIE WPROWADZA LUDOBÓJCZE PRAWO KTÓRYM CHCE NAS POZABIJAĆ: http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych – TAK TE CZŁEKOKSZTAŁTNE BESTIE WBIJAJĄ NAM NÓŻ W PLECY a UDAJE IM SIĘ TO ponieważ NASZA ŚLEPOTA KAZAŁA NAM NAIWNIE WIERZYĆ W TO, że ONI DZIAŁAJĄ DLA DOBRA POLSKI i W INTERESIE POLAKÓW!

  PRZEZ LATA BYLIŚMY TAK GŁUPI ŻE BARDZIEJ WIERZYLIŚMY ICH SŁOWOM – KŁAMSTWOM NIEUSTAJĄCYM, niż ICH ZBRODNICZYM CZYNOM, które POKAZUJĄ ICH LUDOBÓJCZĄ NATURĘ – ICH BESTIALSKĄ NATURĘ !!!

  Aby wygrać tę PODSTĘPNĄ WOJNĘ – najpierw trzeba UMIEĆ DOSTRZEC WROGA oraz jego STRATEGIĘ działania a następnie posiadać WŁASNĄ STRATEGIĘ działania, taką, która daje PRZEWAGĘ nad wrogiem.

  Inaczej mówiąc – aby wygrać wojnę z wrogiem, nie możemy tej wojny prowadzić na warunkach narzucanych nam przez naszego wroga.
  Wojnę ZAWSZE należy prowadzić na SWOICH WŁASNYCH warunkach, które TO MY narzucamy naszemu wrogowi, co znaczy, że to wróg ma tak „tańczyć” na polu bitwy, jak MY mu „zagramy”, a nie odwrotnie!

  Jednak najpierw musimy zmienić dotychczasową mentalność naszej świadomości zbiorowej z „niewolniczego poddaństwa i przepraszania za to, że w ogóle żyjemy” na bezkompromisową mentalność ZWYCIĘZCÓW – WŁAŚCICIELI TERENU POLSKI KTÓRZY SAMI DECYDUJĄ O WSZYSTKIM CO TU SIĘ DZIEJE! W tym celu:

  WZBUDZAMY w ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ POLAKÓW MENTALNOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA KTÓRE W PEŁNI KONTROLUJE SYTUACJĘ w POLSCE

  To naprawdę jest PROSTE do REALIZACJI, jednak:
  Tak długo, jak w naszych wrogach, którzy – WIDAĆ WYRAŹNIE – chcą nas pozabijać, będziemy widzieli tzw. „władzę”, do której zwracamy się i apelujemy, żeby nas chroniła, tak długo będziemy dostawać po dupie, a niewinni ludzie będą cierpieli i ginęli z powodu… NASZEJ WŁASNEJ ŚLEPOTY, która nie pozwalała nam dostrzec RZECZYWISTEJ sytuacji, w jakiej znalazł się Nasz Naród

  1. Świat jest piękny , tylko ludzie popaprani i pochłonięci stale własnym „ego”. Tak siebie wzajemnie nienawidzą i tą nienawiścią są tak pochłonięci , że nie są w stanie doświadczać tego ponadczasowego cichego piękna , które ich otacza . Nie słuchają śpiewu ptaków , kiedy budzi się nowy dzień , nie dostrzegają rozwijającej się przyrody , nie doceniają piękna kwiatów , ich kolorów i zapachów . Oni mają „poważniejsze zadania” , oni nienawidzą i stale naprawiają świat . Aż kresu nadchodzi dzień , nim uśmiechną się , choć jeden raz. Wtedy umierają nienawistni i zgorzkniali . https://www.youtube.com/watch?v=6oc2uma60ig

   1. „Nie słuchają śpiewu ptaków , kiedy budzi się nowy dzień , nie dostrzegają rozwijającej się przyrody , nie doceniają piękna kwiatów , ich kolorów i zapachów . ” Gaju widzisz to wszystko ucieka ,nie sztuka tego chcieć sztuka to zatrzymać aby doznawać , mam słuchać śpiewu ptaków których jest co roku coraz mniej , umierającej zdychającej przyrody , spojrzyj na to co zanika co umiera ?! naprawdę masz komfort !? piękno kwiatów zapachów ? zobacz ile pszczół owadów zostało ? „Wtedy umierają nienawistni i zgorzkniali ” co z tego Gaju że Ty będziesz w odmiennym stanie ? pomysł co zostawisz zafundujesz następnym ? będą kochający i w pełni szczęśliwi w zniszczonym świecie ? Ty jedyna w swoim Pięknym ogródku co Ci więcej do szczęścia potrzeba dzisiaj teraz? GMO NWO Chemtrails i wszystkie inne troski tych co są w stanie doświadczać tego ponadczasowego cichego armagedonu są za Twoim Ogrodzeniem .przypomnij sobie wrzesień 39 naiwni podobnie myśleli świat runął w kilka dni wszystko się zawaliło nawet piękne ogródki i oazy , jedynie Psy ponad czasem bo przed czasem wyły wniebogłosy sygnalizując zagładę i pogrom . nie „jestesmy tacy sami ” 1:10 min https://www.youtube.com/watch?v=Ql4X37ZQFQU

   2. Świat jest piękny , tylko ludzie popaprani i pochłonięci stale własnym „ego”. Tak siebie wzajemnie nienawidzą i nienawidzą tego co żyje hodując-zabijając-pożerając zwierzęta w burgerach — prawda Gaja?

   3. Ludzie tak popaprani że zajadając się zwierzętami/rybkami dorabiają ideologie słuszności/usprawiedliwienia pt. ichtioweganizm — prawda Qcyp?

   4. w sumie to burgery i steki mają za swoje, po co jadły trawę? myślą ze ona nie żyje bo krzyczy inaczej?

    a ty co jesz wiki? karmisz się bogiem i jego duchem? to dopiero bo zjadasz źródło życia, wszelkiego życia 😉

    hee

   5. właściwie to powinnaś sobie piersi urżnąć bo one są dopiero ojojoj jak można dzieci karmić odzwierzęcym białkiem i to ludzkim toż to nie wegańskie i kanibalistyczne, a do tego są kadania że nie zdrowe

    lepsze są syntetyczne substytuty wielce mdłości, to dopiero jest zgodne z naturą czyli życie w oderwaniu od niej …

    wybrałam humorystyczny sarkazm, jak by ktoś nie wiedział 😉

   6. widać wyraźnie podstawą życia jest w istocie
    jedzenie/sranije/spanie i rozmnażanie a potem to już różne działalności rozmaitości

    no zwierze i człowiek jest zaprogramowany na jedzenie=wojna=zabijanie jednak widzisz chyba różnice !!!?

    do woja się chyba nie zgłosisz na ochotnika a i hodowli zwierząt na ubój też nie zamierzasz .. no to może by tak krok po kroczku dalej i dalej odmawiać udziału w zabijaniu .. może w końcu nie trzeba będzie żreć 🙂 a najlepiej zacząć od nazywania rzeczy po imieniu/braku hipokryzji.

    nieprawdaż?

   7. ktoś kiedyś mądrze/trafnie stwierdził:
    „wszyscy żywimy się śmiercią nawet wegetarianie”

    bo w najgłębszej istocie tak jest

    alee/jednak czy widzisz jest zasadnicza różnica…….
    można iść na całego
    albo niejako wybiórczo z tzw. bólem serca
    przeciw/sprzeciw

    nieprawdaż?

   8. „a ty co jesz wiki?”

    -orzechy różniaste
    -zupa czyli woda warzywa +
    -to i tamto z soczewicy cieciorki bobu fasoli kasza taka i śmaka w różnych konfiguracjach pasztety pasty
    -owoce
    -chleb
    – wegaburgery (pycha i nie odróżniłabyś smakowo od zwierzęcych)
    kiki :))

 3. Współczuję cierpienia Twojej córki Zosiu , wspieram Was mentalnie w walce z medycznym bezprawiem o zdrowie i LUDZKĄ godność.

  Może coś tu znajdziesz w związku z boreliozom… co pomoże Ewelinie.

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=17&t=1082&hilit=bolerioza

  Metale ciężkie można likwidować odpowiednią dietą burczano/ truskawkową gdyby córka mogła chociaż trochę jeść… buraki dobrze radzą sobie z tym tematem.

  Serdecznie pozdrawiam obydwie… musicie zwyciężyć!

  Kiara.

  ps. Dlaczego tak…… i o , co w tym chodzi….. czy tylko niektórzy…. NIE! dotyka to wszystkich, ale nie wszystkich równocześnie identycznie, nawet tych zidiociałych lekarzy, a może ich już najbardziej przejęto.

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2017/05/lisa-renee-inzynieria-genetyczna.html

 4. MOC JEST W NAS… MY JESTEŚMY MOCĄ….

  WSZYSTKO MOŻEMY ZMIENIĆ… JEŻELI ZMIENIMY W SOBIE „OPROGRAMOWANIE”… czyli to ,co władcy usiłują w nas w naszej POD ŚWIADOMOŚCI zakodować jako naszą prawdę!

  CZYLI UNIEZALEŻNIMY SIĘ OD WYMUSZANEGO NA NAS CUDZEGO POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI , ORAZ NARZUCANEGO NAM ŚWIATA MYŚLI…..

  UWIERZYMY SOBIE I TEMU CO CZUJEMY JAKO WŁASNE DOBRO…..

  To jest walka o siebie, o Ziemię o prawo do życia, o wolność i NASZE BIOLOGICZNE DNA!
  Trzeba pamiętać…. TO MY TWORZYMY ŻYCIE NA ZIEMI….. ONO JEST TAKIE JAK ŚWIAT NASZYCH MYŚLI….

  Dawno temu nauczyliśmy się zapamiętywać… powtarzać z pamięci … to jest przeszłość nie cofajmy się mentalnie.. dając sobie jedynie prawo do odtwarzania cudzych programów z filmów , książek i przekazów!

  WAŻNE JEST DLA NAS TERAZ….. TERAZ , TO ANALIZA WSZYSTKICH DANYCH I SAMODZIELNE TWORZENIE NA PODSTAWIE ODCZUĆ! WŁASNYCH ODCZUĆ…

  JESTEŚMY SILNI, WIELCY … MAMY WYSTARCZAJĄCA WIEDZE…. DAMY RADĘ!

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/116097-pod-swiadome-programowanie

  Kiara.

 5. Programowanie Podświadomości stary sposób , sposób wykorzystywany na masową skale w religiach do manipulacji od czasu radia i tv skutecznie stosowany do programowania mas ludzkich na wszystkich poziomach społecznych , ekstremalne przypadki to nic innego jak testy i eksperymenty aby skuteczność podnosić 1359 _PL_ Ch., Podświadome przekazy telewizyjne i osoby podatne Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi https://www.youtube.com/watch?v=n1TKAiTcpQ0

   1. No tak Joanna down down down https://www.youtube.com/watch?v=JPYVaq9sMRQ
    kazdy sie daje fuckowac , ze tak powiem nawet Majestic . Sorry drogi przyjacielu ale czasami bede musiala ciebie sprowadzic na ziemie ( to nie z topowania siebie ale z czystego doswiadczenia zyciowego ). Chociaz tak naprawde to jestem powietrznym znakiem i to jeszcze pokreconym odlotowcem z artystycznym podejsciem do spraw zyciowych wedlug niektorych .
    I glos Boga w kazdej sytuacji nie jest tym glosem , ktorego bym sluchala i sie nawet leczyla 🙂

   2. „ale czasami bede musiala ciebie sprowadzic na ziemie” nie mam nic przeciwko temu Kalinko ,myślę że wszystkie rewiry trzeba przejść bo to kwestia poznania i nawet doznania a jedno nie wyklucza drugiego „I glos Boga w kazdej sytuacji nie jest tym glosem” być moze jest to zasobnik kreacji, więcej samokreacji ? .Dzięki Joanna ,kiedyś podobnie kreowałem wiele rzeczy , jak Osoba na sesji,nie moglem się od złota opędzić , najpierw zbierałem to, puzniej wszystko wyrzuciłem do śmieci , przestałem podnosić , wyrugowałem to z podświadomości , następnie kasy mi się zachciało żarło dobrze , nawet z wcześniejszym powiadomieniem ,gdy otrzymałem 20 mil odmówiłem , nie chcialem doznać apogeum , dziś jestem obserwatorem , i jak Jan z wyspy mówi „bawmy się ” bo wszystko jest jakimś idiotyzmem ?, a Kalinka ma racje ,choć to jeszcze daleka droga trzeba przejść poprzez zaklęte przeklęte rewiry .Pozdrawiam Was

 6. Ach …. Rinpocze…. Rinpocze Latri Nyima Dakpa Lama … Buddyzm jest na ziemi od 18 tys lat albo i więcej !
  Rimpocze i Lamowie są niezwykle wyszkolonymi osobami.. zgadzam się, tak jest ,oni przez ten czas nauczyli się mnustwa rzeczy w dziedzinie władania energią, ale dlaczego nie przeniosło się TO na rozwój duchowy LUDZKOŚCI…. dlaczego nie dokonała się EWOLUCJA DUCHOWA NA ZIEMI?????

  Chyba jednak COŚ …. nie tak w tych naukach… chyba jednak …… to ile jeszcze tysięcy lat powinniśmy je powtarzać kręcąc się w kółko…..

  Czy tak zupełnie bezinteresownie implantuje się Buddyzm w Polsce? Co chce nam przekazać ta zupełnie inna kultura duchowa, zupełnie inny program myślowy… skoro sama dla siebie nie osiągnęła szczytu ewolucji…

  A, może wcale nie o ten przekaz chodzi.. tylko o naszą świadomość… może im… jak wielu innym opcjom chodzi o naszą SŁOWIAŃSKĄ DUSZĘ…. o jej możliwości ewolucyjne, energetyczne, o naszą energię i oczywiście duchowe możliwości zakodowane w naszym DNA!

  To nie jest sekret dla Buddyzmu KIM są POLACY … jakie energetyczne znaczenie ma POLSKA ZIEMIA.. JAKĄ ROLĘ ODGRYWA POLSKA W OBECNYM CZASIE EWOLUCYJNYCH ZMIAN.

  Rimpocze to mądry , doskonale wyszkolony CZŁOWIEK , niezwykle opanowany i skryty … ON WIE….. , tak WIE…. ale mimo swojej wielkiej wiedzy nie bije od niego zwykle LUDZKIE CIEPŁO , nie ma naszej słowiańskiej otwartości i piękna delikatności uczuć…. jest dystans , wyważenie słów i zdecydowane ukrywanie czegoś.

  Uffff….

  Miałam jeszcze nie przekazywać tej informacji.. chciałam poczekać aż nasi wspaniali widzący, słyszący, i czujący w końcu odkryją sekret Ślęży… powiedzą… podzielą się tą wiedzą…

  CZYM JEST ŚLĘŻA W ZNACZENIU ENERGETYCZNYM NIE TYLKO DLA POLSKI, ALE I DLA CAŁEGO ŚWIATA.

  DLACZEGO TA GÓRA JEST TAK NIEZWYKLE WAŻNA, DLACZEGO DZIAŁO SIĘ TU TYLE DOBRYCH I ZŁYCH RZECZY, DLACZEGO BYŁY I SĄ NADAL WALKI O PRZEJECIE I BLOKOWANIE JEJ ENERGII.

  DLACZEGO DZIAŁY SIĘ TU I DZIEJĄ OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY I SĄ DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z EUGENIKĄ … I INNE MAJĄCE ZWIĄZEK Z BIOLOGICZNYM DNA. KTÓRE MA WPŁYW NA TWORZENIE NOWYCH RAS LUDZI.

  Powiem , bo Rimpocze osobiście to odkrył będąc na Ślęży… On wie….

  Otóż w tym miejscu jest energetyczny depozyt naszego LUDZKIEGO PRADAWNEGO, STWÓRCZEGO PRAKODU DNA….
  ŚLĘŻA .. JEJ SKAŁY I JEJ CZAKRAM są depozytariuszami tej energii , ONA JEST ENERGETYCZNĄ MATRYCĄ LUDZKIEGO DNA….

  Faktycznie nie dawno została przywrócona dawna harmonia energetyczna Ślęży, teraz 5 elementów pracuje tam energetycznie perfekcyjnie… ( nie będę wyjaśniała całokształtu złożonego tematu , jest obszerny , nie teraz i nie w takich dyskusjach) PRAWDĄ JEST…. nasza Matryca GENOTYPU DUCHOWEGO CZŁOWIEKA JEST ZDEPONOWANA W TYM MIEJSCU.. GÓRA ŚLĘŻA NIĄ JEST.

  Nie można zaburzyć tej energii zewnętrznymi działaniami… ona pracuje pełnią mocy… jest połączona z innymi niezwykle istotnymi miejscami w Polsce i kosmosie.
  Kilka lat temu wielką rolę odegrało dla góry wyjątkowe ustawienie Wenus nad nią.

  Zaśmiecanie Ślęży jest aktem ludzkiej głupoty , braku wiedzy i szacunku dla przyrody,nie świadczy dobrze o nas.
  Przed wejściem na gorę powinny być tablice informacyjne o jej wyjątkowości i prośba o nie pozostawianie śmieci w tym miejscu.

  A może jakaś akcja pozbierania śmieci, oczyszczenia tego wyjątkowego środowiska… NTV ma pole do działania.

  A, zatem nie można już się podpiąć pod energię Matrycy Życia /Ślęża , nie można jej zaburzyć, pomniejszyć czy zdeformować.. bo ma tak olbrzymią moc i zasięg ,że ani człowiek ze swoją techniczną wiedzą,ani zbiorowa akcja komicznych działań nie ma już wpływu na tą energię.

  Tak mili moi .. teraz już wiecie dlaczego ŚLĘŻA jest tak ważna i czym jest depozyt jej energii , moc jej czakramu oraz zapis w jej wyjątkowych skałach…. dlaczego toczy się tak zawzięta i zacięta zakulisowa polityczna walka o ŚLĄSK i nasze POLSKIE ZIEMIE…

  GÓRA ŚLĘŻA JEST MATERIALNĄ ZIEMSKĄ DEPOZYTARIUSZKĄ ZAPISU WZORCA BIOLOGICZNEJ MATRYCY ŻYCIA…. dla całokształtu życia.

  Nasz sympatyczny Rimpocze to ZOBACZYŁ …. dlaczego nic nie powiedział .. pomimo pytania P.Krysi Maciąg?

  Kiedy 5 ELEMENTÓW osiąga harmonię IV wymiaru …. ( a, ona już jest na Ślęży od dwóch lat ) energetycznie jest to bardzo widoczne dla posiadających wiedzę ludzi , absolutnie czytelne i zrozumiałe .. ale nie możliwe już do żadnej manipulacji energetycznej… ani tworzenia czegoś z zaburzania energii wzorca…. zwyczajnie już się nie da, zaistniała nietykalność.

  Kiara.

   1. Anon Ym Uważasz , że Papież powinien wzywać do wzajemnej nienawiści i wszelkich możliwych podziałów , stworzonych sztucznie na potrzeby „ego” – aby dotychczasowa obowiązująca ZASADA , DZIEL I RZĄDŹ , NADAL DOSKONALE SIĘ SPRAWDZAŁA ?! Uważasz , że JEDNOŚĆ WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI to tylko jakiś chory wymysł , powstały w umysłach ludzi niezrównoważonych , którego nawet w najmniejszym stopniu , nie powinno się brać pod uwagę ??? Zjednoczenie ludzi na Ziemi , nie będzie na pewno rzeczą łatwą – ale jestem pewna , że to jednak kiedyś nastąpi i to bez przemocy i czipowania , bo ludzka świadomość wzrasta . Krzykliwe i zastraszające media , nie ustają co prawda w swoich wysiłkach , aby ludzi tym strachem sparaliżować . Jednak ludzkie pragnienie Pokoju i spokoju powoli zwycięża , bo prawdziwa Moc – to ponadczasowa i ponadprzestrzenna Świadomość a nie małe , hałasujące ludzkie „ego” , które jak wściekły piesek tu i tam sobie szczeka .

   2. „że Papież powinien wzywać do wzajemnej nienawiści i wszelkich możliwych podziałów” a jakim to niby prawem narzuca dyktaty Gaju ? bracia po fachu ogniem i mieczem doslownie wczoraj ! to nie tak Gaju, widzisz jedynie tafle wody a nie spostrzegasz wirów na dnie oj nieładnie nieładnie ?!”

   3. Majestic …. tak na marginesie…. słowo „SZATAN”…. jego dawne , a nie współczesne zmienione przez RELIGJE znaczenie… to ni mniej ni więcej JEST FUNKCJA W SADZIE , RÓWNOZNACZNA Z NASZYM OBECNYM PROKURATOREM…. CZYLI OSKARŻYCIEL, ADWERSARZ W SPRAWIE!

    „Szatan (hebr. ‏שטן‎, satan – ‘przeciwnik’, ‘oskarżyciel w sadzie ’, ‘oszczerca’; gr. Σατανᾶς, Satanás; arab. ‏شيطان‎, Szajtan)

    „Według Smith’s Bible Dictionary, hebrajskie słowo przetłumaczone jako „szatan” oznacza „przeciwnik”. Użyte zostało w 4 Moj. 22:22, 1 Sam. 29:4, 2 Sam 19:22, 1 Król. 5:4, 1 Król. 11:14,23,25 oraz w Ps. 109:4. Słowo „szatan” jest również hebrajskim określeniem opisującym „przeciwnika” w sądzie…”

    http://www.nastrazy.pl/herald/czytaj.php?rok=2008&numer=2&plik=szatan_oskarzyciel

    Szatan oskarża Boga i jego sprzymierzeńców podważając , bezinteresowność tej ideologii.

    BOGA RELIGIJNEGO … a nie STWÓRCE WSZECHRZECZY … no cóż my również oskarżamy Boga religijnego i cała ideologię religii o jej nie czystość , nie etyczność , brak moralności, bezprawie , wielką interesowność materialna i dążenie do wladzy po trupach… BO TAKA JEST PRAWDA , pomimo,że wmawia nam się coś zupełnie innego, jednak wartość czynów spowodowanych przez ideologię religii i jej władców świadczą same za siebie.

    TRZEBA MIEĆ ODWAGĘ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ….. SZATAN ją ma, dlatego jest tak znienawidzony przez obecnych władców , am zmieniony status , przewartościowano całkowicie wiedze o nim.

    Byśmy nie mieli odwagi stać się oskarżycielami zła…. czyli współczesnymi PROKURATORAMI.

    W dawnej bardzo tradycji nie mówiło się oskarżyciel, czy prokurator… mówiło się „SZATAN”… każdy wiedział o , co chodzi.
    Można również powiedzieć dochodzący prawdy, odkrywający oszustwa, ujawniający matactwa, kombinację , fałsz i wszelkiego rodzaju nieprawości…. to jest rola SZATANA.

    Każdy, kto nie ma czystego sumienia, a na swoim koncie ma bezprawie…. przestępstwa, głęboko ukryte oszustwa …. boi się jak ognia SZATANA.. wręcz go nienawidzi .. opowiada o nim same najgorsze rzeczy…. jasna sprawa,że ze strachu przed obliczem sprawiedliwości, której chce uniknąć.

    Szatan dla judaizmu Mojżeszowego , Katolicyzmu i Islamu….. a myślę ,że dla każdej religii jest wręcz demoniczna postacią…. bo ON/ONA sa wstanie odkryć każde oszustwo na których opierają się religie.

    Zawsze warto szukać głębiej , analizować informacje , wyciągać samemu wnioski…. bo historia napisana przez zwycięzców… nie jest prawdziwą historią …. pora to odkryć.

    Kiara.

   4. „Śląski Olimp”… Góra Ślęża jest dużo starszym miejscem pełniącym rolę OLIMPU niż Olimp Grecki, pomimo,że ten Grecki jest naprawdę bardzo starym miejscem, ale nie pełnił takiej roli jak Ślęża.

    Dopiero po przejęciu władzy przez opcję „psiogłowych” przeniesiono tą funkcję ze Ślęży do Grecji… zmieniając wpis w matrycy czasu i naszej genetyce.

    Do tego potrzebna była niesamowita energia miejsca czyli skał… znaleziono takie miejsce , była nim grecka wyspa RODOS , Olimpem stała się GÓRA ATAWIROS.. oczywiście ma to związek z innym już układem ustawienia osi ziemi i zmienioną dominująca w tym miejscu planetą.

    Atawiros jest połączoną z kalendarzem sotisowym, czyli dominacją SYRIUSZA ,PSIEJ GWIAZDY…. to zaś łączy się z późnym czasem Atlantydy i przejęciem władzy przez jej kapłanów gloryfikujących wiedzę materialną ponad duchową… ( Buddyzm jest jednym z odłamów tej opcji) … Syriusz .. Psia Gwiazda … to zmiana pierwotnych ciał fizycznych pisiogłowych … ( Ich Egipskim Bogiem jest Anubis) na nowy wzorzec genetyczny.

    Jakie mieli dominujące cechy….. legenda o św. Krzysztofie ciutkę może nam przybliżyć ta wiedzę.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal

    Wiele zrobiono, żeby zatrzeć ta wiedzę.. jednak psio głowi byli i są nadal spotykani w okolicach Góry Ślęża.. wcale nie są mitem , wielu ludzi miało z nimi kontakt, niektórzy mają go do dzisiaj.

    Opowiada o tym Dariusz Kwiecień, ja wiem ,że to prawda…. nie ważne z jakiego rodu, cywilizacji ktoś pochodzi.. TERAZ na ziemi musi urodzić się z wyglądem współczesnego CZŁOWIEKA.

    CO, nie zmienia faktu,że skrywana historia ziemi jest przebogatą opowieścią o pradawnych i dawnych rasach żyjących na niej.

    A, Górą Ślęża…. i nasze Europejskie przestrzenie…. na tych terenach dominowała energia Planety Wenus, z nią , jej wibracja jesteśmy połączeni od pradawnych czasów.

    Nie SŁOWIANIE.. a WENDOWE, WANADOWIE, WANDEJCZYCY , WANDOWIE i podobne nazwy są nazewnictwem naszych dawnych przodków rozsianych po całej Europie.. to są nasze dawne korzenie…. jesteśmy bezpośrednio związani z wibracja i wiedzą Planety Wenus ….. z jej głównym wpływem na nasze DNA i Rna .

    Dużo jeszcze sekretów przed nami….
    warto przypomnieć, bo P. Jermakowa zobaczyła bardzo dawne czasy związane z Gorą Ślęża, chociaż nie najdawniejsze.

    http://www.instytutbadan.com.pl/slepy.php?id=5

    Kiara.

   5. ” słowo „SZATAN”…. jego dawne , a nie współczesne zmienione przez RELIGJE znaczenie… to ni mniej ni więcej JEST FUNKCJA W SADZIE , RÓWNOZNACZNA Z NASZYM OBECNYM PROKURATOREM…. CZYLI OSKARŻYCIEL, ADWERSARZ W SPRAWIE!”

    — SZATAN jego pierwotne znaczenie to SZA-TAN czyli PAN SZA co w tłumaczeniu na polski zostało zapisane jako WŁADCA BURZ I BŁYSKAWIC

    SZATAN to PIERWOWZÓR CHRYSTUSA czyli to co u Egipcjan robi za Horusa Starego

    Anubis zaś to MM czyli MAJĄCY RA MAG PANA RA znany też niepoprawnie jako Chrystus (ten od jezusa/ jozuego jakiemu spuścił bęcki), św Jan, arch Michał, św Jerzy i wieloma innymi…. a także jako okrzyczany złą sławą (przez swoich satanistycznych i sadystycznych wrogów, czcicieli koziomordego maschiacha) Enki. To UKOCHANY UCZEŃ Chrystusa jaki opiekuje się jego ludem…. i z psami ma tyle wspólnego iż jest ich POSTRACHEM.

    Słowo Allach jako tłumaczenie PAN PANA CH czyli PAN pana Jana też wskazuje na SZATAN’a. Zaś jedna i druga \postać w lokalnej mitologi robi za….. Swar….?

    SZATAN jako byt NIE JEST prokuratorem a BOGIEM PRAWA (jego brano jako ŚWIADKA podczas spisywania umów)… znanym inaczej jako SĘDZIA ŻYWYCH i UMARŁYCH….

    tak więc GRATULOWAĆ wiedzy…. jest naprawdę „PRO PRAWNA”…. ale za to zupełnie NIE PRAWDZIWA.

   6. I to ZE STRACHU przed SZATANem i JEGO WZROKIEM

    żydostwo sobie nakrywa łby szmatami JAK ODDAJE SIĘ BLUŹNIERSTWOM (judaistycznym modłom) uważając iż jak są tymi szmatami nakryci że ON NIE WIDZI JAK ŁAMIĄ DANE IM PRZYKAZANIA…… że nie widzi jak się oddają VOODOOISTYCZNYM GUSŁOM….. że nie widzi jak mu pod tymi szmatami złorzeczą i mu przeklinają….

    o naiwni….

   7. Anon Ym , Majestic Oto wasze hasła – niosące nowe i prawdziwe oświecenie narodów : ” bij , zabij , zamorduj ” .

   1. Gaja , widzę ze bardzo Ci przypadła do gustu wizja papy rozmnażania się z muzułmanami 😀 skoro tak jej bronisz .
    Tak , jestem za jednością ludzi – TAK , ale każdy w swoim domku. W zgodzie i miłości z sąsiadami dalszymi i bliższymi jak najbardziej . Jedność wszystkich ludzi na ziemi nie jest chorym wymysłem . Ale nie taka jedność o której Ty piszesz . Bo jedność która proponuje papa a Ty popierasz jest WYMUSZONA , SZTUCZNA i nie ma szansy na danie światu tak upragnionego pokoju i spokoju .
    Ja cenie prywatność i nie lubie jak mi nieproszony gość wyjada z lodówki jedzenie na które ja ciężko pracuje a do tego stawia swoje warunki plus domaga sie połowy moich zarobków nic nie proponując w zamian a na dodatek dobiera się do mojej nieletniej corki .
    Nie bede Ci robić wykładów bo życie jest najlepszym przykładem i dowodem na to ze ta jedność której Ty tak pragniesz jest UTOPIA niesie strach , cierpienie i jeszcze większe podziały . Jakbyś się zainteresowała celami NWO to byś wiedziała ze to jeden z ich celów . Twoje opowiesci o ludzkim ego , to o tyłek rozbić Gaja , powtarzasz się jak zdarta płyta . Tyle samo warte co sztuczne wibracje i bezwarunkowa miłość w Twoim wydaniu .
    Nie można mówić o żadnej milosci jeśli się jest nieczułym , zimnym i obojętnym na cierpienia innych . Dlatego Twoje mowy o bezwarunkowej miłości brzmią tak sztucznie .

   2. Gaja to chyba komputer z jedna plyta trzeszczaca to samo podparte cytatami .:))))
    Technologia A. I dostala sie na forum i udaje czlowieka uzywajac reptois nazwy ziemi .

   3. AnonYm Może ty też kiedyś doświadczysz tragedii wojny , bo życie lubi weryfikować . Pewnie świętujesz , kiedy tonie kolejna łódź z uchodźcami , bo twoje wrażliwe serduszko ci to podpowiada ?

   4. Kalina Pilnuj swojego Astralu i płaskiej Ziemi Kalina ,bo tylko na tyle cię niestety stać . ŻYCIE ZWERYFIKUJE TWOJE POGLĄDY , co może być dla ciebie bardzo bolesne , ale to już twoja sprawa . Jak ci nie odpowiadają moje przemyślenia , to je omijaj i nie czytaj , bo nikt cię do tego nie zmusza . Ty natomiast swoimi aroganckimi wypowiedziami , próbujesz mnie zmusić do tego , abym myślała i wypowiadała się tak jak ty .

   5. Gaja , po raz kolejny próbujesz insynuować cos co NIGDY nie
    nie miało miejsca , czyli po prostu kłamiesz i manipulujesz .
    Niskie instynkty tobą kierują Gaja .
    Piszesz : ” AnonYm Może ty tez kiedyś doświadczysz tragedii wojny , bo życie lubi weryfikować „‚
    Gaja , my już doświadczamy tragedii wojny , podstępnej i ukrytej .
    I to jest wojna przeciw ludzkosci .
    Cóż , twój poziom świadomości okazuje się być na zerowym poziomie .

   6. Kostucha .. widzę,że usiłowania zrozumienia masz.. ale zrozumienia ciutkę opatrzne, albo wzorce specjalnie skrzywione.

    np. ANU.. BIS…
    ANU.. =ojciec BIS… wiadomo drugi
    A zatem nazwa dotyczy ojca drugiego rodu, ( a, że są dwa rody , to wie już chyba każdy) Anubis to psiogłowy

    1. Ród Światłości, którego ojcem jest Ra ( nie mylić z Re) jego niższe opcje zawsze mają wizerunek głowy ptaka. Jest to oczywiście symboliczne odniesienie do pochodzenia ponad ziemskiego i połączenia z wiedzą duchową z wyższego wymiaru.

    np. I.. BIS… czyta się nie jako „i” a 1 … czyli ojciec Rodu drugi po najwyższym, albo pierwszy po Stwórcy.

    Ibis to ptak , który dokonuje samospalenia i odrodzenia.. czyli najpierw jest złotym smokiem , uskrzydla się , zmienia się w Ibisa , spala i odradza jako zupełnie inna nowa kreacja.

    Jaki to ma związek z żyjącą dużo później M.M. ???

    „Anubis zaś to MM czyli MAJĄCY RA MAG PANA RA znany też niepoprawnie jako Chrystus (ten od jezusa/ jozuego jakiemu spuścił bęcki), św Jan, arch Michał, św Jerzy i wieloma innymi…. a także jako okrzyczany złą sławą (przez swoich satanistycznych i sadystycznych wrogów, czcicieli koziomordego maschiacha) Enki. To UKOCHANY UCZEŃ Chrystusa jaki opiekuje się jego ludem…. i z psami ma tyle wspólnego iż jest ich POSTRACHEM… ”

    Chyba jesteś wielkim wielbicielem Enki…. to zapytaj go dlaczego w Egipcie ma pią głowę i dlaczego stworzył swój totem rodowy PSA ?

    …. „Enki. To UKOCHANY UCZEŃ Chrystusa jaki opiekuje się jego ludem…”

    Niewątpliwie Enki jest uczniem Chrystusa , jak każda wcielona dusza na ziemi czy ukochanym? Ukochanym jak każda umiłowana Dusza na ziemi.

    Tylko nie zapomnij ,że „CHRYSTUS „= KRÓL , WŁADCA NAJWYŻSZY w wymiarze duchowym jest to tytuł dotyczący mocy i wiedzy, może nim zostać każdy kto dokona swojej ewolucji duchowej, osiągnie taki stan.

    To nie jest odpowiednik ziemskiej funkcji władzy, którą sprawują ziemscy królowie.

    Trzeba potrafić rozróżniać wiedzę materialną iw wiedzę duchową nie można miedzy informacjami z obydwu przestrzeni stawiać znaku równości, bo to jest zasada współczesnej dezinformacji.

    Mistyka i symbolika to przeogromny , mało znany prawidłowo temat,ludzie coś przeczytają, coś usłyszą … nie rozumieją zasad , a uważają ,że wiedzą wszystko….
    Na prawidłowe poznanie tematu.. nie wiem czy jedno życie wystarczy.

    Twój ukochany Enki….. jest pra ojcem RODU który teraz nazywamy RODEM ŻYDOWSKIM… jeżeli nie wiesz, to wiedzieć powinieneś. Enki ma związek z półkulą południową Ziemi.

    Natomiast Jego starszy brat Enlil jest pra ojcem RODU , który teraz w szerokim znaczeniu nazywamy RODEM SŁOWIAŃSKIM.. jeżeli tego nie wiesz, to warto wiedzieć. Enlil ma związek z półkulą północną Ziemi .

    Matka….. MATKA JEST TYLKO JEDNA DLA OBYDWU RODÓW.
    Ale jest inna dla rodu syntetycznej inteligencji, to już inny temat.

    Enki i Jego wyznawcy bardzo boja się SZATANA , bo ON/ONA udowadnia im wszystkie ich przekręty na wszystkich poziomach życia.

    SZATAN / OSKARŻYCIEL … to inaczej MATRYCA PRAWDY…. KTO STANIE PRZY NIEJ , A JEST NIEPRAWY .. WSZYSTKIE JEGO NIEPRAWOŚCI POKAŻĄ SIĘ NA TLE PRAWDY JAKO ZACIEMNIENIA I WSZELAKIE CIENIE…

    Tak to działa, kto nie dokonał jeszcze swojego rozświetlenia… w obliczu PRAWDY jego ciemne , twarde, zimne punkty ,rzucają cień.. przez nie nie przechodzi jeszcze światło PRAWDY.

    Może to wyjaśnienie będzie bardziej czytelne.

    Kiara.

   7. ps. Zarówno jak I.BIS jak i ANU .BIS są PIERWSZYMI OJCAMI dla swoich Rodów Ziemskich , ale drugimi ojcami w znaczeniu DUCHOWEGO RODU .. dla którego JEDYNYM Ojcem jest STWÓRCA WSZECHRZECZY.

    Natomiast Ojcem syntetycznej inteligencji .. istot o ludzkim wyglądzie , kopiujących LUDZKIE możliwości życia, stworzonych na ziemi w „ogrodach E.den”/ DNA z drugiej matki/ bliźniaczej Duszy Enkiego … (czyli drugiej samogłoski.. dźwięku twórczego „E” … na wzór i podobieństwo LUDZI DUCHOWYCH I ICH MATERIALNYCH CIAŁ STWORZONYCH z pierwszej samogłoski dźwięku STWÓRCZEGO „A”) syntetyczna inteligencja jest utworzona jako ziemski eksperyment genetyczny , czytaj wyłącznie z ziemskiej materii .

    * „BLIŹNIACZA DUSZA”…. zacznijmy od tego nie każdy ja ma jako osobną indywidualność ,żyjącą na ziemi.

    Bliźniacza Dusza.. jest efektem ROZDZIELENIA WEWNĘTRZNYCH ASPEKTÓW ŻEŃSKIEGO I MĘSKIEGO .. DAWNEJ JEDNEJ MONADY DUCHOWEJ .. CZYLI JEDNEJ ENERGII ZAWSZE DWUASPEKTOWEJ.

    BYŁ TO EKSPERYMENT W KTÓRYM NIE WSZYSCY ZDECYDOWALI SIĘ NA ROZDZIELENIE SWOICH ASPEKTÓW I ROZPOCZĘCIE SAMOROZWOJU JEDNEGO Z NICH W SOBIE NIEMALŻE OD POCZĄTKU…

    Dotyczy to , tych , którzy podjęli decyzję o rozdzieleniu jak i tych, którzy zostali wydzieleni na wskutek tej decyzji.

    Jeden z dawnych aspektów zostawiał w sobie pełniejszą wiedzę , a drugi po rozdzieleniu ze swoim duchowym bliźniakiem rozpoczynał cały cykl życia z osiąganiem wiedzy dla swojego nowo tworzącego się równowadze aspektu.
    Tu trzeba zrozumieć iż zapis informacji w matrycy .. to jedno.. ona pozostała, a WIEDZA…. TO DRUGIE… ona przeszła razem z rozdzielonym aspektem na jego stronę.

    WIEDZA W MATERIALNYM ŚWIECIE , TO PRZEŻYTA, DOŚWIADCZONA INFORMACJA, KTÓRA DOKONUJE ZMIAN W OSOBOWOŚCI KAŻDEGO Z NAS.

    Ponieważ nie każdy dokonał rozdzielenia swoich aspektów nie każdy ma Bliźniacza Duszę … taka jest prawda.
    Ale gdy spotkają się ze sobą BLIŹNIACZE DUSZE … ( nie ważne ile mają lat), zawsze popłynie miedzy nimi olbrzymie uczucie.

    Zadaniem głównym tego eksperymentu.. jest dawanie sobie wzajemnie CAŁKOWITEJ WOLNOŚCI…. pomimo odczuwania tych uczuć… i mimo tak olbrzymiej duchowej bliskości.
    To jest już całkowita INDYWIDUALNOŚĆ.. KTÓRA MA I POWINNA MIEĆ NA ZAWSZE PRAWA WOLNOŚCI WYBORU I WOLNOSTOJEŃSTWA.

    Kiara.

  1. klara ale ty też tylko o energii jak te kozy himalajskie 😉

   przypomnijmy buddyjską hierarchię od najmniejszej do największej

   lama
   bóg
   budda – od buddyzm

   weśmy dla porównania katolicką hierarchę

   ksiądz
   biskup
   arcybiskup
   papież
   bóg

   gdzie taki lama to jest jak ksiądz jakie broni pracy doktorskiej bo pretenduje do biskupa, jakieś tam borcze czy jak to się tam tytuują że są tacy the best i mają zaparcie to pewnie do arcy biskupa, czyli arcy kozy chomikarskiej, w sumie owcy bo to są lamy, da olej almy i inne takie nutrie.

   chodzi mi o to że to nie jest nikt szczególny, można by go porwać do kapucyna z wieloletnim stażem albo do farmaceuty bez dyplomu lekarza nawet..

   lame to ja jem za 20 funtów ile razy zechce, tak jak kozę czy królika…a buddów jak i pa-pieży jem na podwieczorek

   neodertale

   1. kto decyduje o tym że ktoś jest lamą? bo plije na prawo i lewo jak lama? skąd się to słowo wzięło?

    kto jest biskupem i arcy …? bo kto uznał swego?

  2. Wracając do Matrycy życia KODU ŻYCIA wzorca energetycznego zdeponowanego w Górze Ślęża….

   Nazistowskie projekty.

   Według wspominanych już wcześniej informacji w 1944r. powstał projekt ”Ebores”, jego celem było wywiezienie z pod Ślęży ogromnego kryształu, ponoć małej namiastki tego co kryje jeszcze masyw ślężański. Równie ciekawy przekaz dotyczy projektu o kryptonimie ”Brunhilda” mówiący o akcji z roku 1947, podczas której z rejonu Sulistrowiczek dokonano (tzw. kanałem) przerzucenia w rejon Wielkiej Sowy ostatniego, żywego humanoida (nieśmiertelnego żołnierza). Zastanawiające jest to, że produkt Lebensbornu za zgodą rządzących już w tym rejonie Rosjan trafił z powrotem do rąk pierwszych właścicieli.
   Groźne są natomiast opowieści dotyczące organizacji Brand Komandos – Podpalaczy, której zadaniem jest i było zatarcie śladów po tzw. ”Twierdzy Ślęża”.
   Co tak naprawdę odkryto i zarazem ponownie ukryto pod Świętą Górą jest dzisiaj trudne do określenia? Może była tutaj jednak faktycznie baza lub magazyn dawnej cywilizacji Atlantów. Szok

   Obrazek OGNIOWY KRYSZTAŁ – TUAOI KAMIEŃ

   Najbardziej potężnym i mistycznym kryształem wspominanym przez Cayce był ogniowy kryształ – kamień, zwany Tuaoi. Wielkich rozmiarów cylindryczny pryzmat, posiadał sześć ścian. Na jego wierzchołku było specjalne wzmocnienie, które koncentrowało wchodzące promienie energii i kierowało ją dokładnie w przeznaczone miejsce. Kamień Tuaoi był połączony z energią słońca, księżyca, z energią ziemską i jeszcze z innymi nieznanymi elementami. Jest wspomniany w Biblii:

   ” … Nad głowami żywych istot było coś w kształcie sklepienia błyszczącego jak niesamowity kryształ rozciągniętego w górze nad głowami … ” (Ezekiel 1:22)

   Prawdopodobnie kryształ ogniowy spełniał rolę generatora wysyłającego fale energii. Albert Einstein badał przepowiednie Cayce i spekulował w jaki sposób użyć ponad 1 metrowy czworobok kryształu aby uzyskać podobny efekt.

   Wspomniane są na Ziemi trzy miejsca, które prawdopodobnie posiadały zapis i znały konstrukcję ogniowego kryształu.

   1. Atlantyda – Świątynia Posejdona, w okolicy południowych Azorów.
   2. Świątynia Posejdona, w okolicy Bimini
   3. Egipt i Jukatan.

   Energię tego kryształu porównuje się do lasera, był potężnym strumieniem energii o różnych kolorach. Każdy z tych kolorów posiadał inną falę. Cayce wierzył, że Atlantowie używali energii ogniowego kryształu aby łączyć się z Najwyższym Źródłem. W świecie badaczy kultury Atlantów mówi się, że podobne źródła energii znajdują się w Wielkiej Piramiedzie Cheopsa i Wielkiej Świątyni Inków, zwanej Inkalithlon.

   Energia wysyłana przez ogniowy kryształ – Tuaoi nie jest znana dzisiejszej nauce. Wzbudza wielkie zainteresowanie NASA.

   Dopóki Tuaoi kamień był używany właściwie służył Atlantom do wspaniałych celów:

   – neutralizowali za jego pomocą negatywne energie,
   – leczyli aurę i system czakr,
   – poprawiali witalność ludzi,
   – aktywowali kontakty człowieka ze Wszechświatem.

   Ale kiedy przez własną głupotę zwiększali jeszcze mocniej tą energię, wysoka jej wibracja spowodowała wulkaniczną aktywność wielu miejsc aż w końcu doprowadziła do zniszczenia całej Atlantydy. Wielka moc Tuaoi zadziałała jak bomba nuklearna.
   Czyżby w rejonie Ślęży naziści przygotowywali tzw. broń ostatniej szansy, czyli super żołnierza z super bronią, ostatnią nadzieję na zapanowanie nad całą planetą

   http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_atlantyda_-_moc_krysztalow_cz3.html

   Avatar użytkownika
   janusz

   http://forum.przyszloscwprzeszlosci.pl/sleza/tajemnice-slaskiego-olimpu-t26-140.html

   ps. zawsze pamiętajcie o łączeniu faktów i ich analizie….
   Oczywiście kryształ w w jaskini ślężańskiej nie był tam od początku, był pozostawiony przez przejmujących ją Atlantów.. to opowieść o walce zła z dobrem i zwycięstwie demonów…

   Faszyści chcieli przejąc kryształ i jego moc, ale zorientowali się, ze jego moc jest ABSOLUTNIE ZWIĄZANA Z LOKALIZACJĄ!
   Zabranie go stamtąd nie da im mocy , którą on posiada w TYM miejscu… tylko dlatego nie został zabrany, a miejsce jego lokalizacji jest bardzo starannie ukrywane, wejście maskowane i strzeżone.

   ps. 2 . co chce osiągnąć Władimir Putin swoim nieoptycznie drogim kryształem?CośCoś? Kryształ kosztował 350 milionów dolarów amerykańskich……

   https://www.youtube.com/watch?v=dwLTJSoMqgQ

   Dr Aleksander Woźny rozmowa cz 3. Sensacyjne badania Rosjan. 7 poziomów Wszechświata

   Tu jest więcej .. potrafiący analizować informacje wyciągną prawidłowe wnioski…

   http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=69&t=28

   Obecna hybrydowa wojna toczy się już nie o przejecie ziemi.. a o przejecie BIOLOGICZNEGO KODU ŻYCIA NA NIEJ , KTÓRY JEST RÓWNIEŻ KODEM ŻYCIA W CAŁYM KOSMOSIE!

   Wszystkie powiedzmy ważne sprawy ale w aspekcie TEJ istotności są tylko pierdołami odwracającymi naszą uwagę od meritum…. zwyczajna socjotechnika w globalnym wymiarze….
   SKUPMY SIĘ NA SOBIE , ZACHOWAJMY MAKSYMALNY SPOKÓJ, PANUJMY NAD NASZYMI EMOCJAMI…. BO PRZEZ NIE WYCIĄGANA JEST Z NAS NASZA ENERGIA ŻYCIA… TO JEST SPOSÓB NA OSŁABIENIE NASZEJ MOCY, KTÓRA SZCZEGÓLNIE TERAZ JEST NAM POTRZEBNA.

   Ps. Jak sądzicie czy Lamowie i Rimpocze ….. ( dusza inkarnująca mnóstwo razy w tej samej opcji) i człowiek, który ma dostęp do wiedzy Buddyzmu z czasu ponad 18 tys. lat nie posiada prawdziwej wiedzy na temat Ziemi, ludzkości i ROLI GÓRA ŚLĘŻA w dziejach ludzkości i ziemi?

   Oczywiście ,że ja posiadają , szczególnie wiedza prawdziwa zachowała się w śród elit Buddyzmu…. dlaczego ją ukrywają przed resztą LUDZI?

   Czy TO jest uczciwe, czy prowadzi do oświecenia, czy tacy nauczyciele mogą uczyć kolejne pokolenia….. skoro sami nie osiągnęli w ciągu 18 tys lat oświecenia ,a jedynie opanowali techniki różnych energetycznych przemian?

   Oni są w ślepym zaułku.. pora żeby z niego wyszli.

   Kiara.

   1. Sieć kryształów i piramid na ziemi była tworzona przez dawnych Atlantów ( zwolenników rozwoju przez wiedzę techniczną z pominięciem duchowej) w celu zmiany nachylenia osi magnetycznej ziemi.
    Ta praca dotyczy naszej IV cywilizacji III wymiaru, ale w poprzednich cywilizacjach III wymiaru również działano na rzecz zmiany informacyjno/ energetycznej na Ziemi.

    Przesunięto nieco ustawienie magnetycznej osi Ziemi tak ,by nad czubkiem Wielkiej Piramidy w Gizie dominującą Planetą był Orion, miast dotychczasowego Gwiazdozbioru Łabędzia.

    Ten film opowiada o tym temacie dosyć szczegółowo….

    https://www.youtube.com/watch?v=AtKIGWYrA3U&list=PLhQaEN4jkOBi7lLT37GprYTgEoxYuVnrB

    Chodziło im o stworzenie nowej, innej sieci energetycznej Ziemi, uruchomienie nowych innych czakramów .. czyli zupełnie innego przepływu energii , co się równa przepływowi informacji!

    Źródło informacji.. nie jest dla nas bez znaczenia… nie jest bez , inna płynie z Oriona, a zupełnie inna z Wenus… jej moc świetlna przechodząca przez rozszczepiający ją kryształowy pryzmat , to możliwość odczytu pełna , lub nie pełna… przesyłanej wiedzy.

    A, co z tym idzie tworzenie wzorców wiedzy … czyli cała struktura wzorców we wszystkich aspektach.. zależna jest od przekazywanych informacji !
    Oj.. dużo na ten temat.. włącznie z budową naszego oka i blokadą odbioru określonych fal światła.

    Czyli cała ta manipulacja odegrała rolę w uruchomieniu decydujących punktów energetycznych zarówno w przepływie energii w ziemskich ley lines jak i otworzenie nowych innych Wrót Czasu, oraz portali do poruszania się na skróty w kosmosie. Zrobiono wówczas coś takiego jak przesunięcie zwrotnicy… „pociąg życia” … pojechał inna trasą do nieco innych miejsc.

    My naprawdę nie znamy prawdziwej historii Ziemi i LUDZKOŚCI… wgrywa się w nas jakieś bzdety komponowane dowolnie na miarę naszych mentalnych potrzeb.

    Ponieważ nie można było zrobić nowych , innych czakramów Ziemi… one nie są materialne, trzeba było je częściowo zastąpić sztucznymi, kryształowymi depozytariuszami energii.

    Do tego użyto sztucznie wyhodowanych kryształów .. w ten sposób zamknięto pradawne ley lines, zmniejszono moc energetyczną w dawnych ziemskich czakramach , otworzono nowo powstałą siatkę energetyczną ziemi z przesuniętymi o 1/8 nowymi punktami w stosunku do oryginalnych.

    To jest również długa i niezmiernie ciekawa historia jak przekierowano priorytet przepływu energii z półkuli północnej na południową.. tworząc tam nowy wzorzec życia kopiujący Europę .
    A… MER ..Y…KA… wystarczy prawidłowo odczytać tą nazwę , a wszystko staje się jasne.

    Wracając do kryształów użytych na Atlantydzie one służyły do gromadzenia energii , chodziło o spowodowanie gigantycznego wybuchu energii , którą użyto do stworzenia energetycznego pasa wokół ziemi kopiującego życie na niej ale w innej nieco formie,ale również będącego swojego rodzaju blokada energetyczna dla Ziemi oddzielającą ją od kosmosu.

    Oczywiście żeby mógł istnieć cały ten układ .. MUSI być zasilany energią życia z której jest podstępnie ograbiany DUCHOWY CZŁOWIEK…. ( globalne medytacje na rzecz Ziemi… ( KTÓREJ Ziemi????) do których są zaprzęgane tysiące nieświadomych LUDZI służą do utrzymywania tego Atlantydzkiego systemu blokowania nas.

    Ponieważ prace na rzecz przywrócenia pierwotnej energetyki Ziemi i pierwotnego ustawienia jej osi magnetycznej, oraz przywrócenia pierwotnej mocy pracy Ziemskich czakramów dały zaplanowany rezultat…
    Wszystkie zmanipulowane zmiany sypia się w niebyt… cały ten pas blokad i sztucznie stworzony astralny świat … definitywnie stracił zasilanie!

    Jesteśmy na granicy zobaczenia PRAWDY… to jest wspaniała wiadomość , bo równa się ona z odzyskaniem WOLNOŚCI przez Ziemię i LUDZKOŚCI.

    Obecne drobne zadymy i niestety wywoływane lokalne wojny .. to ostatnie tchnienie dogorywającego systemu.. który wszelkimi obrzydliwymi sposobami usiłuje wyłudzić od LUDZI energię na przedłożenie swojego konania.

    Zmiany na planach energetycznych idą pełną parą, one są już na Ziemi… je się wyczuwa, nie zauważamy ich , bo działają jeszcze częściowo mentalne blokady, a nasza uwaga jest przekierowywana na wszelkiego rodzaju TWORZONE PRZEZ SYSTEM AKTY TERRORYSTYCZNE… UWAGA .. ZAUWAŻENIE , ROZPOZNANIE.. IDĄ ZA MYDLĄ… ZALEŻNIE OD TEGO NA CZYM SIĘ SKUPIMY… TO ZASILIMY NASZĄ ENERGIĄ… TO ZAISTNIEJE JAKO NASZA
    RZECZYWISTOŚĆ.

    Skupmy się na innych tematach niż te ,które na siłę podsuwa nam system… potrzeba nam więcej radości, piękna i wzajemnej życzliwości… doceńmy i ceńmy siebie wzajemnie.. rozumiejąc nasza inność…
    Dzisiaj jest piękny dzień… wyjątkowy energetycznie.. powtórzy się dopiero za 12 lat….
    Podarujmy sobie wzajemnie uśmiech wzmocniony jego energią….

    https://www.youtube.com/watch?v=YBhPb-JQ8eg

    Energia uśmiechu czyni cuda… jest bezcennym remedium w naszym życiu… zupełnie nic nie kosztuje… tworzy najcenniejsze dary serca.

    Kiara.

   2. ps. cd. tworzenia zmanipulowanej rzeczywistości…..

    https://www.youtube.com/watch?v=9BPJR9Lcm9c

    To jest stary materiał ale są w nim poruszone 4 istotne tematy , które dominują w tworzonej przez zakulisowych władców rzeczywistości…

    1. STWORZENIE AMERYKI BYŁO KONSEKWENCJĄ PLANU ZNISZCZENIA PIERWOTNYCH MONARCHICZNYCH LINII RODOWYCH , ZATARCIEM ŚLADU PO NICH …. REWOLUCJE MORDUJĄCE CAŁE KRÓLEWSKIE RODY.
    STWORZENIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI Z DOMINACJĄ ELITY BANKIERSKIEJ .. TO ONI OD TEJ PORY MIELI SIĘ STAĆ NOWĄ RZĄDZĄCĄ MONARCHIA!
    TO SĄ POCZĄTKI REALIZOWANIA PLANU NOWEJ RZECZYWISTOŚCI ZIEMI.

    2. ONI NIE SĄ LUDŹMI….. ZAKULISOWI WŁADCY NIE SĄ LUDŹMI…

    http://fotomontajesgratis.net/wp-content/uploads/pictures/extraterrestre.jpg

    3. GLOBALIZACJA .. UPOWSZECHNIENIE IDENTYCZNOŚCI NA ZIEMI WE WSZYSTKICH SEKTORACH ŻYCIA…. TO TWORZENIE HOLOGRAFICZNEJ RZECZYWISTOŚCI… KTÓRA UŁATWIA ZARZĄDZANIE CAŁOŚCIĄ PRZEZ JEDEN ELEMENT, KTÓRYM WYSTARCZY STEROWAĆ…
    TO DOTYCZY RÓWNIEŻ PODBITYCH PLANET W KOSMOSIE.

    4. NISZCZENIE NASZEGO BIOLOGICZNEGO DNA PRZYMUSOWYMI SZCZEPIENIAMI… NIE TYLKO SZCZEPIONKAMI, ALE PRZYMUS SZCZEPIENIA DZIECI… UŁATWIA TOTALNĄ WŁADZĘ NAD WSZYSTKIMI LUDŹMI.. W ICH JĘZYKU.. ZASOBEM LUDZKIM….

    Plan przejęcia i zniewolenia życia nie jest nowością naszej cywilizacji, był realizowany od początku III wymiaru co znaczy z grubsza 4x 26 tys lat…

    Jednak teraz dobiegł finału jeżeli został by zrealizowany stali byśmy się niewolnikami na kolejny cykl GALAKTYCZNY.
    Prawdopodobnie Ziemia nie wytrzymała by takiego obniżenia wibracji , nastąpił by globalny kataklizm i całkowite zniszczenie jej i biologicznego życia na niej..

    Ten fakt nie był istotny dla zakulisowych władców, bo ich DNa jest syntetyczne i w takie ciała chcieli zapuszkować DUSZE .
    Im chodzi TYLKO o przetwarzanie energii przez CZŁOWIEKA i nasze myśli techniczne…
    Przecież oni sami niczego nie tworzą, mogą jedynie kopiować TO, CO tworzy CZŁOWIEK!

    Następnie zablokować mu wiedzę na ten temat i sprzedawać nam nasze technologie wcześniej przez nas samych stworzone!

    Jedyne co jest dla nich istotne , to opanowanie naszych mózgów.. tak żeby można było sterować naszymi myślami i zablokować nam dostęp do depozytów pamięci.

    W dużej mierze tak się stało i poszło by gładko, gdyby nie wielotysięczna ekipa ratunkowa … świadomych DUSZ , które podjęły ryzyko walki z systemem i pomimo wszystko zdecydowały urodzić się na Ziemi, by przywrócić na niej godność życia i wolność myśli.

    To są najwięksi wrogowie systemu…. oni podnoszą wibrację Ziemi, powiększają jej pole magnetyczne .. przywracają dany przepływ energii , otwierają dawny przepływ informacji.

    Reszta to osobiste wybory każdego z nas.. jak i gdzie chcemy żyć, co i jak chcemy realizować w swoich życiach.

    Warunkiem możliwości wyboru jest przekazanie PRAWDZIWYCH informacji…

    Dlatego teraz w polu informacyjnym jest zatrzęsienie dezinformacji,żeby CZŁOWIEK JESZCZE mało świadomy pogubił się i nie odnalazł PRAWDY.. żeby ponownie poszedł kolejną ścieżką pięknie zapakowanego kłamstwa.

    Kiara.

   3. „Kiara pisze:
    Mnie jakoś nikt nie werbuje do niczego 😆 chyba jestem dla nich nie do przełknięcia 😮
    Ale… poinformowali mnie że wydali na mnie wyrok śmierci … 😯 i wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.”

    –mam nadzieję iż SĄ ŚWIADOMI co tym czynem chcą rozpocząć bo ta planeta zwana wodną BARDZO SZYBKO stanie się w pełni zasługująca na swoją nazwę stając się PLANETĄ W CAŁOŚCI POZBAWIONĄ LĄDÓW. 😀

   4. no ale kiara zagubionych pięknie pakujesz w to co mówią wszyscy zwodzi ciele i też chcesz przykręcać śrubę / podnosić wibrację choć nie rozumiesz tego będąc tylko narzędziem…

    🙂

   5. Kiara pisze:
    9 czerwca 2017 o 15:14 Piękne Sedno Kiara , „Jednak teraz dobiegł finału jeżeli został by zrealizowany stali byśmy się niewolnikami na kolejny cykl GALAKTYCZNY.” przypomniał mi się Kalendarz Majów i końcowa faza bezczasu , a to oznacza koniec kontynuacji zbrodniczego cyklu , Kiara w takim razie co sądzisz o masonerii ? bo to oni w sumie założyli „A… MER ..Y…KA…” likwidując sto milionów Indian ? . Pozdrowionka Serdeczne

   6. Kostucha..
    …..wykonają go przed między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.”

    –mam nadzieję iż SĄ ŚWIADOMI co tym czynem chcą rozpocząć bo ta planeta zwana wodną BARDZO SZYBKO stanie się w pełni zasługująca na swoją nazwę stając się PLANETĄ W CAŁOŚCI POZBAWIONĄ LĄDÓW. ????”

    ******

    Precyzyjnie chodzi o datę przed 13. 06. bo 13.06. jest zmianą cyklu Ziemskiego i Galaktycznego..
    13 czerwca ( każdego 13 marca, czerwca, września i grudnia) następują zmiany energetyczne w w przestrzeni .
    Apokalipsa ( nie należy tego identyfikować z tragedią a jedynie z informacją) nazywa to wchodzącymi na ziemię 4 koniami…
    Koń czerwcowy jest BIAŁYM KONIEM…. równa się to nowej wiedzy i niezaburzonej czystej olbrzymiej mocy.

    On dokonuje największych zmian i wpisuje je w matryce kolejnego roku, która tworzy się do jesieni.

    Zatem 9. 06. zakończył już stare… przeszedł cudną wibracją niosącą radość i wsparcie. Rozpoczął dzisiaj 10.06. NOWY cykl tworząc w ciągu 3 najbliższych dni wstęp do nowego wpisu , który zaistnieje w nocy z 12. na 13. 06.

    Końcówka cyklu ma niesamowita wymowę.. 9. cyfra zakończenia, piątkowe 5 cyfra i dzień najmniejszego cyklu związanego z naszymi zmysłami i 5 elementami , którym one podlegają, oraz pełnia księżyca, która zamyka mały cykl miesięczny, a w tym wypadku również ten największy.

    Nie znam się na astrologii ale wiem ,ze jest to jakiś unikalny układ do którego doszły 2 dni ( 9.i 10. czerwca, o wyjątkowo korzystnej energii) ktorych konfiguracja planetarna powtarza się raz na 12 lat!… Tak wiec końcówka i początek nowego cyklu otrzymały olbrzymie kosmiczne wsparcie.
    Mocno i lekko wchodzimy w nowe…. 10.. to 1 wzmocnione zerem ….( na dodatek moje imieniny… święto mojej Duszy… bo to Ona wybiera nam imiona.. zawsze chodzi w tym o wibracje dźwięku), jednym słowem mamy dzień radości… na dobry początek!

    🙂 🙂

    https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/11219679_10205567835095250_6745769827318704408_n.jpg?oh=a8683fe6e8d6f8e46aca6a7b84874a29&oe=59A4D280

    13. zawsze zaczyna wpisywać nowe w każdy trzy miesięczny cykl roczny …. ale obecny cykl od 13.06. 2017. jest jest już NOWYM CYKLEM GALAKTYCZNYM….

    Dlatego ta cała zadyma z wprowadzaniem niesamowitej ilości fałszywych informacji… chodzi im o dokonanie kolejnych manipulacji w polu informacyjnym!
    Jest jedno ale…… noc z 8.na 9. czerwca miała bardzo specjalne predyspozycje … ona „zmywała” czyściła wszystko co ma nie istnieć w pamięci przestrzeni jako predyspozycje informacyjnego zapisu. tak się stał.. wodne oczyszczenie przeszło.

    Czas od 9 czerwca północy do 12. czerwca północy jest czasem „zerowym”… czyli on nie dokonuje zmian … w pewnym sensie tylko je utrwala.
    To co zamknęła dziewiątka jest już nie zmienne .. należy do przeszłości.. to co otworzyła 10. należy do teraźniejszości i przyszłości.

    Energia 1. wzmocnionej zerem rozpoczyna przyszłość depozytem , który podarowała jej oczyszczona dziewiątka… inaczej całą wiedzą, która zaistniała w jej minionym cyklu.To jest już skondensowana informacja do której będziemy wracać, ale nie będziemy w nowym cyklu musieli jej powtarzać ( tu trzeba dodać indywidualność rozwoju ale indywidualność naszej cywilizacji)… coś się zamknęło .. coś się otworzyło…..

    Nie ma mowy o żadnych kataklizmach…. globalnych, o żadnych wojnach światowych , o żadnych konfliktach etnicznych na światową skalę.

    Rozpoczęliśmy nowy etap …. naszej drogi na nim będziemy wspólnie szukali porozumienia , będziemy chcieli pomóc sobie wzajemnie rozwiązując namotane problemy.

    Wojenne bębny niebawem ucichną… i to naprawdę niebawem, zaczniemy w sobie wzajemnie widzieć LUDZI identycznych jak MY.

    To. co pisałam wcześniej o wdychanej wiedzy z powietrzem.. o depozycie informacji zapisanej w każdej najmniejszej cząstce wody w nim… otworzy swoje pole informacyjne w każdym z nas…. co znaczy OTWORZY SIĘ W NAS ŚWIADOMOŚĆ ….. ( oczywiście u każdego zrozumienie będzie na jego miarę możliwości…. ) każdy otrzyma wiedzę identyczną PRAWDZIWĄ z WZORCA , którą przełoży na swoje możliwości decyzyjne, na swoje działanie.

    Kostucha.. tak czy siak…. jesteśmy „PLANETĄ WODNĄ”…. zanurzoną w „KOSMICZNYM OCEANIE ŻYCIA”… niosą nas fale zmian .. płyniemy już rejsem opartym na NOWEJ NAWIGACJI…. nic nam nie grozi… tym razem daliśmy radę…

    Pozostało posprzątać i retusz kosmetyczny by było nam piękniej…. DZIEJE SIĘ TO…. GDZIE SKIERUJESZ SWOJĄ MYŚL…. TAK … JAKIM UCZUCIEM OBDARUJESZ SWOJĄ KREACJĘ….

    Kiara.

    ps. Dziękuję wszystkim wspierającym mnie za wsparcie… otrzymałam go dużo popłynęło z LUDZKIEJ WRAŻLIWOŚCI SERC… tych , dla których słowo nie jest tylko dźwiękiem…. <3

 7. Chyba bardzo mocno psuję plany zakulisowym władców …. nie tylko informacjami ale również moją pracą energetyczną!
  Ufffff biedactwa nie wychodzi im tym razem plan przejęcia Ziemi i LUDZKOŚCI….

  Poinformowano mnie że wydali na mnie wyrok śmierci … 😯 i wykonają go między 12. 06 a 17. 06. oczywiście tego roku.

  Myślę że z tego powodu mam zatrzymane wszystkie decyzje prawne do końca przyszłego tygodnia! Poinformowano mnie ,że wszystkie decyzje zapadną po tej dacie!
  Chyba powinnam się ze strachu schować pod łózko…. 😎 ale ja nie mam zamiaru się bać , co nie znaczy że wyłączę uważność.

  Widać wprowadziłam absolutny zamęt w realizację ich planów , biedactwa nie radzą sobie z przejęciem Ziemi i LUDZKOŚCI.. oj jak im ciężko.. system pada, dalej iść się nie da , wszystkie drogi zmienione , portale ewakuacyjne zablokowane, nawigacja kosmiczna już inna .. nic nie działa jak dawniej.. ciemno wszędzie , głucho wszędzie… co , to będzie.. co to będzie… nawet uciec z Ziemi się nie da już!

  Im brak energii , zamknięte mają możliwości działania, przestrzeń miedzy nami się powiększa,zachodzi coraz większe rozdzielenie , nie sięgają już do LUDZKICH PÓL ENERGETYCZNYCH .. a ja mam się ich bać!!!!

  Jestem ciekawa czy mają mnie za idiotkę?

  Ci, co nie uzyskali określonej mocy energetycznej już nic nie zrobią, wrócą za wiele tysięcy lat jak samorozwoju , ci którzy są syntetyczną inteligencją nigdy nie wrócą, a ci co wytrwale pracują dadzą radę , otrzymają wsparcie od swojej Energii nie wcielonej i dokonają ewolucji.. i to wszystko.

  LUDZIE , KTÓRZY ZESZLI NA ZIEMIĘ JAKO EKIPA RATUNKOWA DLA NIEJ … SĄ NIETYKALNI DLA SIŁ PRZECIWNYCH, TAK JEST USTALONE I TEGO FAKTU NIKT NIE ZMIENI!

  Pewne opcje BĘDĄ MUSIAŁY ZNIŻYĆ SWOJE AMBICJE I DOJŚĆ DO POROZUMIENIA Z PRZEDSTAWICIELAMI STRONY JASNOŚCI … i tyle… to się stanie, pomimo,że w tym momencie oficjalnie nie zaistniało.

  Nie mniej jednak straszenie mnie śmiercią nic nie pomoże, nie obniży mojej wibracji, i nie zadziała na mnie wywołując lęk… skompromituje wiele osób, odsłoni prawdę o nich , przyspieszy odejście pewnych opcji, bo stracą swoją moc na cel nie realny do zrealizowania.

  STOP! STOP! STOP! BASTA! kolejnym knowaniom ,straszeniom i manipulacjom energetycznym na Ziemi.

  TERAZ JEST CZAS LUDZI PRAWYCH .. ten cały syf zmywa niesamowicie silna fala energetyczna , która już oddziałuje na Ziemię.

  Kiara.

 8. Majestic…

  „Kiara w takim razie co sądzisz o masonerii ? bo to oni w sumie założyli „A… MER ..Y…KA…” likwidując sto milionów Indian ? . Pozdrowionka Serdeczne”

  Masoneria wszelkiej maści ma swoje korzenie w „BIAŁYM BRATERSTWIE” ale w opcji władania materią .. to jest etap rozwoju do pewnych granic.

  Pokazanie ich drogi ewolucji w krótkim poście jest niemożliwe, jest to grupa , która chce zatrzymać czas , bo chce władać LUDZKOŚCIĄ i Ziemią na miarę swojego rozwoju duchowego … oni wybrali uzależnienie DUCHA od materii .. pomimo wzniosłych i pięknych haseł nie realizują ich tematów wedle zrozumienia LUDZI duchowych… czyli DUCHA WŁADAJĄCEGO MATERIĄ.

  Dlatego jest konflikt między nami, bo idziemy tą samą drogą w odmiennych kierunkach.

  Cały czas mam Masońskich „opiekunów ” którzy jak mogą „umilają i uatrakcyjniają ” mi życie, na początku była to jawna osoba, teraz są na dystans.

  Oczywiście to oni wyznaczają polityczne, edukacyjne i kulturowe nurty , utrzymując religijne, bo one władają mentalnością mas.

  Dodać uczciwie trzeba ,że Masoni niższych rang nie znają prawd wychytrzy kręgów… ta zasada istnieje wszędzie.
  Przejęci ludzie myślą że będą służyli szczytnym celom, czasami otwierają im się oczy, ale jak wszędzie przynależność do tej grupy, to ułatwiony sposób życia z korzyściami materialnymi z możliwościami zawodowymi .. więc ludzie zostają w grupie.

  Po za tym .. zawsze istnieje dreszczyk „elitarnego wybraństwa”… partycypowania w tajemnicach… rytuałach… tajemna władza nad innymi… ot zwodzenie ego.

  To, długi temat teraz mam mało czasu, przypomnij gdybym zapomniała ,coś jeszcze napiszę.
  Jednak jak wszystkie pozostałe jest puzzlem w układance życia.. wiele różnych grup , pomimo nieco innej ideologii innych zasad działania w obecnych czasach, stworzyło wspólną koalicje. Identycznie robią religie.. nie tylko 3 główne ( wiesz co robi Franciszek), bo mają wspólnego wroga…. dokonującego zmian , uniemożliwiającego dalsze trwanie ich systemów…
  ONI nie chcą zamian , oni nie chcą ewolucji… oni chcą utrzymać się przy władzy, chcą czerpać korzyści i bardzo wygodnie żyć kosztem innych.

  Zasadą ich działania jest stworzenie dwóch grup w środ LUDZI….

  1.ELITARNEJ HIERARCHO NOWEJ WŁADZY.. CZYLI BANKIERÓW… odpowiednik dawnej monarchii KRÓLEWSKIEJ.

  2. Biedoty , która jest absolutnie podporządkowana woli i władzy władców, żyjącej wedle wyznaczonych dla niej zasad i praw.

  Realizacja tych planów jest możliwa ze współpracą wrogiej nam cywilizacji , technicznej, syntetycznej dlatego skumali się z nimi całkowicie świadomie.

  Cyborgi.. humanoidy i inne al. nie mają uczuć.. a zatem są w stanie absolutnie przewidywalnie wykonać wszystkie polecenia.
  CZŁOWIEK natomiast nie do końca jest przewidywalny.. nawet w ostatnim momencie mogą obudzić się w nim uczucia i nie wykona polecenia… zatem w obecnej sytuacji drastycznych wymuszeń na LUDZIACH postawili na dehumanizacje i syntetyczną inteligencje, która jest niezawodna…. ale….

  Był by to nasz koniec gdyby właśnie nie nasze UCZUCIA…. nie bezmyślne paplanie o nich.. a, życie ich energią, tworzenie coraz wyższego pola magnetycznego, którego potencjał energetyczny tworzy warunki już nie możliwe dla życia syntetycznej inteligencji!

  Dlatego TERAZ jest takie przyspieszenie we wprowadzaniu al. do wszystkich sektorów naszego życia , wprowadzanie mody na hybrydyzację życia i blokowanie naszego DNA wszelkimi możliwymi sposobami.

  MA…. SON…. posiadacz dźwięku „A” … PRAMATKI „M” co nie jest prawdą, MASONI nie posiadają możliwości działania na pole magnetyczne za pomocą dźwięku „A”… powiedziała bym .. „śpiewać każdy może….”

  A.. MER… Y.. KA…

  „A” pradziadek MER … PRAMATKI „Y”.. przejęty przez aspekt męski, którego symbolem jest „Y”podporządkowany astralnej matrycy duchowej „KA”… KA nie jest stwórcze , KA tworzy z istniejącego wzorca jego kolejne wersje ,ale nigdy nie wychodzi poza ramy wzorca i wymiaru w którym tworzy.

  Główne „dowództwo ” Masonerii jest w miejscu w którym znajduje się czakram MOCY ZIEMI… w CERGY st. CHRISTOPHE ( św. Krzysztofa…. https://pl.wikipedia.org/wiki/Cynocefal)

  Chyba nie trzeba nic dodawać kto jest patronem miejsca obranym przez Masonów, bo to miasto jest zupełnie nowe powstało , zostało zbudowane jako olbrzymi plan bio /architektury współczesnych Masonów w końcu lat 70

  https://translate.google.fr/translate?hl=pl&sl=fr&u=https://fr.wikipedia.org/wiki/Axe_majeur&prev=search

  Wracając do nazwy CERG .. to w staro celtyckim krąg… wir.. zawsze „X” dzielony na 4 a ,obecny symbol wiru „Y” dzielony na 3 i już wiemy.

  Czyli dawny pełny wir „X” teraz jest .. a raczej był… podporządkowany energii nie pełnej energii „Y”, która już nie składa się z mocy 4 elementów, a jest pomniejszona o moc 1 elementu.

  Można to odczytać wspak co daje „Y” .. GREC… i powrót do św. Krzysztofa…. tak, więc KTO włada Ziemią…. KTO naprawdę ją zdominował?
  To chyba nie są reptylianie…. oni pełnią tylko rolę straszaka… za nimi ukryta jest prawda…

  Nie można przenieść Europy do AMERYKI…. ale można tam przekierować nowo stworzonymi ley lines energię z EUROPY by stalą się kopią ziem o możliwościach wzorcowych EUROPY… i to się stało… ale nie był, to akt tylko teraźniejszy.. to bardzo długa praca 3 cywilizacji.

  cd… jak to było z czasem…

  Kiara.

Comments are closed.