Otwarte Forum Tematyczne – 2.09.2016

Druga część wystąpienia Adama Anczykowskiego na XIV Harmonii Kosmosu 2016 r. Chętnych do udziału w cyklu wykładów Adama zapraszamy do info pod odpowiednim banerem na stronie niezaleznatelewizja.pl oraz kontaktu pod adres: marta2782@gmail.com


W programie spotkanie z Leszkiem Wieliczko – prezesem Fundacji „U Źródeł”. To nowy cykl spotkań o tematyce filozoficznych rozważań, wymiany poglądów i spostrzeżeń na tematy codzienne i te nurtujące ludzkość od zarania dziejów.
Zapraszamy do wymiany myśli….


Druga część wykładu prowadzonego przez Romualda Kosznika. Nagranie pochodzi z Harmonii Kosmosu 2016 r. Pełny tytuł brzmi „Kto jest sprawcą mojej choroby, czyli Totalna Biologia w praktyce”.


88 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.09.2016

 1. „Rozważania filozoficzne”
  Od razu nasuwa się mi propozycja debaty „P. Wieliczko kontra P. Owsianko” … 💡
  Wydaje się, iż obaj Panowie mają skrajnie rozbieżny światopogląd ?

 2. Afrykański pomór świń w podlaskiem. Ogłaszany zawsze po deszczu. Od weterynarza się dowiedziałam, że tym wirusem jak najbardziej można się zarazić przez wodę. Opryski z samolotów są niemal codziennie. A przed deszczem to jest wprost zmasowany atak. Niektóre samoloty lecą nisko i wyraźnie widać, jak wypruwają z siebie jakieś świństwo. Nie wiem jak w innych miastach, ale w moim nie można zbadać krwi człowieka na obecność wirusa asf. Są ludzie, którzy nie jedzą mięsa. Ciekawe, jak by wytłumaczono fakt obecności u nich tego wirusa.
  1 września odbyła się w sejmie konferencja na temat gmo. Wystąpił na niej między innymi doświadczony weterynarz. Stwierdził, że nieprawdą jest twierdzenie, że wirus asf nie szkodzi ludziom.

  Nie łudźmy się, że ten problem niejednego z nas w Polsce nie dotyczy. Jeśli nic z tym nie zrobimy, nie wiadomo, w jakiej formie to uderzy w każdego z nas. Osobiście nie mam świń i nie jem mięsa. Ale włos mi się jeży na głowie.

  1. Ola ” Opryski z samolotów są niemal codziennie” kto w te” brednie” wierzy ? zaraz ktoś Ci odpisze że się pławisz od świtu do nocy „teoriami spisku ” powiem Ci że jedyna pociecha jest z tego że ci wszyscy de informatorzy płatni trolllle itd będą zdychać jak pozostali , satysfakcją będzie to ,że ich to zaskoczy , a to bezcenna nagroda dla nich ,Pozdrawiam Wszystkich

   1. Nikt w Polsce nie robi badań na temat spustoszeń, jakich dokonały opryski. To jest powolne zabijanie. Kiedy się ockniemy, może być za późno. Po Tobie, Majestic, widzę, że ludzie już się oswoili z tym, co widzą na niebie i nie traktują tego serio. Nie chodzi o to, że ja się „pławię od świtu do nocy teoriami spisku”, tylko ciągle odkrywam spustoszenia: tu, na ziemi. Większość ludzi spędza swój czas w pomieszczeniach. Jak się znajduje w budynku i tylko na jakiś czas wyjdzie na dwór, to niestety, człowiek znajduje się w innym wymiarze rzeczywistości, ciągle nieprawdziwym. Wiedza zdobyta z mediów, nawet niezależnych, jest tylko wiedzą, a nie doświadczeniem, namacalnym dowodem.

   2. KuroReptilianin ja tego nie bagatelizuje ,jedynie uprzedziłem fakty i reakcje , cytuje ” ha ha ha, hi hi hi ” rozumiecie teraz chyba ? na skruchę płatnych trolllli nie liczmy !

  2. Lisku! Co Cię tak rozbawiło?
   Powtarzam, to nie są żarty. W dobie, kiedy mamy internet i możemy się dowiedzieć, że wojsko amerykańskie nawet w swoim kraju testowało różne świństwa na ludziach, jednak zachowujemy się tak nieodpowiedzialnie, gdy słyszymy o podobnych przypadkach w naszym kraju.
   A teraz wyobraź sobie, ilu ludzi siedzi jak mysz pod miotłą; nic nie mówią o swoich odkryciach, bo się boją, że ktoś ich wyśmieje.

   1. Olu, Byłem w lotnictwie, np. pracowałem parę lat w Dęblinie itd., więc mnie wasze teorie śmieszą, bo znam ten fach od podszewki i po przeczytaniu waszych postów mam wrażenie że szafy MSW powinny wypełniać szczelnie raporty o UFO lub jakiś setkach zabłąkanych samolotów, które latają nad naszym niebem i trują. Więc zanim coś napiszesz to pomyśl. I to się tyczy również reszty. popytaj wojskowych lub pracowników cywilnych, jak obserwuje się lub bada polskie niebo, chroni itp. Ale najczęściej jest tak, że ludzie którzy nie mają o czymś pojęcia, piszą różne bzdury lub ulegają histerii. Masz rację Olu, USA rozpylało świństwo nad Wietnamem. Może nadal to robi gdzieś w tzw. trzecich światach, kto wie. Ale są inne, łatwiejsze sposoby na trucie, np. można zatruć zbiorniki wodne etc. Lecz przecież codziennie się trujmy – smog, spaliny, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, fabryki, miliony ton odpadków zanieczyszcza glebę, no co tam jeszcze?, końca nie widać. Ludzie sami się trują od stulecia i to bardziej skutecznie.

   2. Ola , Lisek to zwykły płatny troll wiec nawet nie czytaj jego wpisów . Wiele razy dał tego dowód .
    Zadanie trolli to wlasnie wyśmiać , ośmieszyć , zdementować
    i nazwać teoriami spiskowymi niewygodne FAKTY i / albo ośmieszyć ludzi ktorzy je ujawniają , piszą o nich .
    Jego śmierdzące pieniadze nie uchronią go od tego co jemu i jego rodzinie sypia na łeb .

   3. Jak mi, to i tobie sypią na łeb, nie zapominaj. Gdyby to była prawda. Głupkom nie ma co tłumaczyć, chociażby wysokość oprysków sprawia, że są niedokładne itd. Takie samoloty musiałyby latać nad waszymi łbami, inaczej wiatr by to gówno zawiał do Niemiec lub dalej. Rozumu krzty nie macie.

   4. „Zadanie trolli to wlasnie wyśmiać , ośmieszyć , zdementować
    i nazwać teoriami spiskowymi niewygodne FAKTY”…
    No to na świecie jest miliardy trolli. Ech, szkoda słów. Jeżeli ktoś ma odmienne zdanie, to obraża się go od trolli. Wy obrażacie moją inteligencje klepiąc pierdoły. Nie ma dowodów, że trują. NIE MA!

    //
    Odgrzewasz kotleta. Dowodów jest pełno, łącznie z oświadczeniem z brytyjskiego parlamentu nt. stosowania oprysków i geoinżynierii w Anglii i UE. Poszukaj w archiwum ntv i zrób sobie dokształt i przynajmniej tu nie pisz takich bzdur. Ów dokument przedstawiliśmy na którymś sympozjum wraz z tłumaczeniem.

    Voytek – [Admin]

   5. Olu , masz racje oczywiscie , Obce samoloty mogą robić nad Polską co chcą lądować truć zabijać , NATO nie potrzebuje żadnych pozwoleń transport natowski jest zwolniony z wszystkich reguł , wyjątek to myśliwce i bombowce , no i to, dla idiotów co znają Wszystko od podszewki „Klewki, Szymany” to NIE jest dla idiotów https://www.youtube.com/watch?v=KrQ0MCJbtfE https://www.youtube.com/watch?v=j1XcVvfntFA https://www.youtube.com/watch?v=q_Dz__pZgko Olu wytłumacz raczej na czym polega nowoczesna depopulacja bo co niektóre obiekty to chyba brakujące ogniwa u Darwina miałby radochę Facet ! no no .

   1. Dzięki za wsparcie. Szukam możliwości laboratoryjnego zbadania wszelkich anomalii, które obserwuję chociażby na swoim podwórku. A samoloty latają tuż nad moją głową. Podobno ma powstać jakieś stowarzyszenie. Ale na razie nie ma o tym informacji. Jeśli będą jakieś wieści, to proszę o podanie ich.

   2. Ola, z tego co zrozumiałem wspominałaś o ustawicznych lotach i opryskach wykonywanych przez małe samoloty rolnicze. Jeśli tak, to na prawdę nie widzę problemu z zebraniem materiału dowodowego.
    (1) Aparat „małpka” z hiperzoomem
    (2) Pojemniki sterylizowane na badania (są w każdej aptece)
    (3) Odnotować czas, miejsce i opis zdarzenia
    Wykonujesz zdjęcia podejrzanego samolotu w chwili wykonania oprysku (tak aby można było go zidentyfikować)
    Pobierasz próbki roślin, gleby z widocznym zrzuconym przez samolot aerozolem.
    Pozostaje tylko wysłać próbki do analizy w komercyjnym laboratorium chemicznym celem oznaczenia jakiś niezwykłych dla źródła związków chemicznych.
    Koszt takich badań nie ściąga obecnie spodni. W zależności od wymagań zaczyna się od kilkunastu złotych w górę.

   3. Natomiast, jeśli mówisz o typowych samolotach komunikacyjnych i wysokościach rejsowych, to w tym przypadku raczej nic nie zaproponuję, gdyż sam podchodzę do tematu sceptycznie.
    Po prostu trudno mi jest wyobrazić sobie sytuację w której, jakaś organizacja nakazuje montaż i obsługę przez załogę maszyny w rejsowym samolocie pasażerskim jakiejkolwiek instalacji do rozpylania cieczy, czy gazów … Coś takiego nie utrzymało by się w tajemnicy przez 15 minut …

   4. Spoksik Boksik co Ty wypisujesz ? „zebraniem materiału dowodowego.” do tego trzeba kasy, jakiegoś instytutu, już nie ważne co ? nie otrzymasz nawet odpowiedzi w tym temacie , idź zadaj pytanie dlaczego z pięknego niebieckiego nieba po przelotach zostają takie smugi , dlaczego one pięknie puchną i po kilku godzinach w całej atmosferze jest taka matowa zawiesina ,przez którą nawet słońce nie przechodzi dając prawie księżycowe światło , kiedyś dzieci malowały słońce w żółci pomarańczy itp a też za kilka lat będą malować srebrzysty jaskrawy krążek , nie odpowiedzą nie pozwolą nawet się zapytać nawet na te podstawowe zwyczajne pytania .

   5. Spoksik Boksik pisze:

    „””Natomiast, jeśli mówisz o typowych samolotach komunikacyjnych „”” piloci nie maja prawa nawet samolotu oglądać , właściciel linii decyduje kto gdzie i co będzie tankował , mają tyle do powiedzenia co papier toaletowy . i jeszcze jedno dlaczego nad Rosją niema smug ? ale dlatego ze niema to zapewne zasługa teorii spisku !? ciekawe co o tym mówią płatni trollle , tu jest a tam niema ?

   6. Majestic, a próbowałeś chociaż raz ruszyć tyłek z tapczanu i samemu coś dowieść ?
    Wyobraź sobie, iż w zasięgu Oli jest możliwość zebrania próbki ziemi zroszonej przez taki niezapowiedziany przelot samolotu rolniczego (bo o takich chyba opryskach wspominała) i wysłanie jej do jednej z firm zajmujących się komercyjnie analizą próbek powietrza, ziemi, wody czy organizmów żywych ze szczególnym uwzględnieniem oznaczenia poziomu zanieczyszczeń lub skażeń środowiska i zlecenie stosownej weryfikacji.

    W przypadku badania gleby, pierwsza z brzegu tego typu firma wyłuskana z sieci oferuje :
    ” …
    Rolą laboratorium jest pomoc w ocenie poziomu i rodzaju zanieczyszczeń na danym terenie i w okolicy. XY posiada bogate doświadczenie w zakresie analizy zanieczyszczeń gleby, takich jak węglowodory ropopochodne, pestycydy i metale ciężkie, ale również w zakresie analizy jakości gleby.
    (…)
    Nasze usługi w zakresie badań analitycznych obejmują:
    • Metale śladowe/metale ciężkie
    • Specjacja metal (Hg, As, Se)
    • Izotopy
    • Analiza elementarna (N, C, S, H, O)
    • Lotne związki organiczne
    • Częściowo-lotne związki organiczne, PAH, alkil-PAH, PCB
    • Całkowita zawartość węglowodorów ropopochodnych (TPH)
    • Specjacja całkowitej zawartości węglowodorów ropopochodnych (C5-C40)
    • Podstawowe parametry nieorganiczne
    • Aniony
    • Formy azotu
    • Oksyhalogenki, węgiel organiczny
    • EOX, AOX, TX
    • Cyjanki
    • Anionowe, kationowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
    • Alkilofenole i ich związki oksyetylenowane
    • Glikole, alkohole
    • Pestycydy i ich metabolity
    • Perfluorowane związki organiczne (PFC)
    • Odpady farmaceutyczne
    • Dioksyny, PBDE i inne TZO
    • Chlorofenole, krezole, ftalany
    • Chloroalkany
    • Aniliny
    • Radiologia, radionuklidy
    • Mikrobiologia, Legionella
    • Ekotoksyczność, ostra toksyczność
    • Wielkość ziarna, struktura gleby
    • Efektywna kationowa wydajność wymienna, rozpuszczalny fosfor, rozpuszczalny azot
    • Kwaśny lotny siarczek, stosunek AVS: SEM

   7. Majestic, jak będę jutro leciał Boeingiem, to zapytam pilota, jeśli trafi się, że wyjdzie sprawdzić oblodzenie na skrzydle, czemu to akurat nie rozpylamy nic nad Rosją …
    Musi być ukryty trzeci załogant, który zakręca kraniki w odpowiednim czasie, bo przecież piloci to jak mówisz zielonego pojęcia o całym misternym planie nie mają … :/

    Swoją drogą muszę to kiedyś przećwiczyć … Ciekaw jestem jego miny po zadaniu takiego pytania … Oby tylko nie skończyło się nieprzewidzianym międzylądowaniem i wyciąganiem śmiałka po prowizorycznych schodkach … :/

   8. Ola, możecie się skrzyknąć i wkręcić w temat tego człowieka od Zalwita (patrz: „Reptylianie są wśród nas 12.08.2016 „), bo z tego co pamiętam, to ma ukończone Technikum Chemiczne z dyplomem Technika Analityka. Może podpowie jak i gdzie niewielkim kosztem wykonać analizę chemiczną zebranych próbek, lub będzie miał dostęp do laboratorium (np. szkolnego, po starej znajomości) i wykona takie badanie we własnym zakresie.
    Przynajmniej podpowie Wam czego i jak szukać …

   9. „Majestic, a próbowałeś chociaż raz ruszyć tyłek z tapczanu i samemu coś dowieść ?” nic nie mam do Oli , gdyby zebrała kilo ołowiu z tej rosy to nic nie da , aby otrzymać choć namiastkę wiarygodności w temacie musiałby to zrobić jakiś instytut , szkolą wyższa itd , następnie te agentury nigdy się nie podejmą takiego zlecenia , gdyby nawet to zmanipulują badania tak aby były wystarczające wątpliwości do stwierdzenia faktu , komu postawisz pytanie w zasadniczej kwestii samego fenomenu ” smug ” ? opadania tego i tworzenia mlecznej zawiesiny ? to jest punkt wyjscia aby jakiś bandyta polityczny powiedzial tak albo nie ? dla nich taki problem nie istnieje , no chyba że jak potrzebują głosów od idiotów a puzniej tradycyjna cisza i matactwo . „”””””węglowodory ropopochodne, pestycydy i metale ciężkie, ale również w zakresie analizy jakości gleby.””””” przecież to bzdura , te pierwiastki wlasciwie teraz są idealnie rozlokowane rozczłonkowane im więcej czasu tym więcej nano elementów wchłanianych i przyswajalnych prze rośliny ludzi itd , a były na ziemi emitowane przez co najmniej ostatnie sto lat .dopóki naród nie będzie miał swoich reprezentantów w rządzie można wszystko zapomnieć , niedlugo dla gojów wprowadza uprawy GMO , i będzie co żreć , autentyczni przedstawiciele narodu , powiedzieli by stop zero dyskusji , Spoksik Boksik podajesz tu absurdy , Ola ma za kilkanaście złotych udowodnić” teorie spisku ” ? z Twoimi radami to droga otwarta , wiec zostaje na kanapie , widzisz zaskoczyłeś mnie na całej linii , wiec jak pozwolisz będę tylko z Olą jak pozwoli prowadził dialog oczywiscie Ciebie nie wykluczam dyskutujcie do woli , ja swoje już powiedziałem .

   10. Spoksik Boksik czy Ty wiesz że 95 % tych „””jak będę jutro leciał Boeingiem””” to nie oznakowane Jumbo ? czy Ty wiesz że niema ich jak tróją na tym programie lotów , czy Ty wiesz że te 95 % są niemal identyczne maja piękny jasny lakier .NIE wiesz bo byś o tym wspomniał . dziwnie „racjonalnie” podchodzisz do obecnych tutaj tematów ? mam więcej niż wrażenie że piszesz tutaj na 2 nieraz 3 Nickach , porównałem Twoje wpisy z pierwszymi „Twoimi” debiutami jak Ciebie” jeszcze tu nie było ” abym się oczywiscie mylił ,opinie i reakcje dla Ciebie zostawiam możesz zaprzeczyć itp Twoja sprawa ? jestem jedynie ciekaw czy ktoś Inny odniósł podobne wrażenia i w konsekwencji pofatygował się coś skojarzyć może to przypadek zbieg zbiegów itp ????

  1. Jeśli nadal masz wątpliwości i chciałabyś skonfrontować swoja wiedzę w tym zakresie z właściwym źródłem, to przyszło mi do głowy, iż możesz spróbować nawiązać kontakt z autorem poniższych publikacji:

   http://www.oficyna-aurora.pl/slawomir-m-kozak,s421543402

   Z tego co pamiętam dostępna jest w sieci prywatna strona WWW autora z bezpośrednim kontaktem mailowym.

   1. Majestic, mam wrażenie, ze wpadłeś we własne sidła …
    To że ktoś jawnie deklaruje swoje wyznanie i praktykę religijną o niczym jeszcze nie świadczy, a Ty, jak mi się wydaje z marszu skreśliłeś człowieka.
    Myślę, że wspomniany mógłby mieć trochę uwag i sprostowań w kontekście głoszonych przez Ciebie opinii co do wyposażenia, zachowania w powietrzu i procedur obsługi maszyn latających.

   2. Ola, oficyna do której link podałem jest własnością autora, wiec wydaje mi się, iż możesz skorzystać z dostępnego nań formularza kontaktowego.
    Autor jak mi się wydaje pozostaje w dobrych relacjach z NTV, wiec pewnie będzie mile zaskoczony i chętnie odpowie na Twoje zapytania codo osobistych w tym zakresie doświadczeń.
    Sam nie nawiązywałem kontaktu, choć większość publikacji wspomnianego nabyłem ze źródła i posiadam w swojej biblioteczce.

   3. P.S. Może też sam temat wydać się na tyle atrakcyjny, iż NTV zada to pytanie w Twoim imieniu ..?
    W niedzielę piętnasta rocznica …

   4. Olu, nie zwracaj uwagi na negatywne opinie. Jeśli ty nie sprawdzisz tej ścieżki, to pewnie nikt tego nie zrobi.

  1. Majestic, to znaczy , co takiego niezykłego widzisz we wstrzykiwaniu wody do cylindrów silnika tłokowego ? Taki booster to stosowano już podczas 2 wojny światowej w technice lotniczej …

   1. no właśnie to , że stosowano i jakoś nikt nie miał obiekcji ? to tak jakby spłuczkę do toalety opatentować znaczy spadającą wodę grawitacyjnie .

  1. Gaja, ISS, EVA, wahadłowiec, satelita, Glob, toż to czysta propaganda AntyMajesticowa ! 😀

 3. Ad Adam Anczykowski
  Mam pytanie co tak naprawdę jest iluzją. Świat 3D który mogę zmierzyć, zważyć , zobaczyć, czy jakiś elektron , którego nie można naukowo ogarnąć (np że elektron jest poza czasem i w wielu wymiarach.) ??? Chyba nie ma czegoś takiego jak „nic” , po prostu nauka nie ma jeszcze wiedzy i instrumentów aby jakieś zjawiska wytłumaczyć. Elektrony przecież nie istnieją pojedynczo ale tworzą większe struktury, cząsteczki itd. tworzą materię, a świadomość człowieka to chyba nie jest materia , nie składa się z elektronów. Ciekawy wykład , daje do myślenia

  1. Lukas, na pewno nie ma Nic… pytanie gdzie jest coś? I czy kiedyś powstało to coś z Nic…? czy coś miało swój początek, może przed pierwszym coś, było inne coś, zależy kto obserwował mi się wydaję… elektron się porusza co jakiś czas, ale porusza się, chciałbym do tego dojść, jak to się zaczęło… bardzo ciekawy wykład zgadzam się 😉 🙂

  2. Lukas To o czym mówi Pan Anczykowski oparte jest na naukowych odkryciach i precyzyjnych obliczeniach wspólczesnej nauki . Przeczytaj np. „Wszechswiaty Równoległe” Michio Kaku , to poszerzysz swoją wiedzę na ten temat . Pozdrawiam Cię

 4. Tak czy inaczej w nadchodzących latach czeka nas gwałtowna eksplozja rozwoju neurobiologii , gdyż naukowcy z pewnością nie odpuszczą sobie , tego kuszącego tematu. Świat przyszłości będzie światem umysłu . Wielkie odkrycia jakie na nas czekają całkowicie nas oszołomią. Już teraz drony sterowane są siłą myśli o czym mówiono już w NTV . Pewnego dnia czymś normalnym stanie się kontrolowanie przedmiotów z naszego otoczenia siłą myśli , wprowadzanie do mózgu wspomnień ,wzmacnianie inteligencji , leczenie chorób psychicznych, pełne mapowanie mózgu neuron po neuronie , tworzenie kopii zapasowych mózgu i komunikowanie się w sposób telepatyczny.

  1. i może w końcu osiągniemy taką wiedzę jak starożytni, ciekawe czy mieli też komórki? ale na pewno masz rację nasza cywilizacja zmierza dokądś do ruszania martwych przedmiotów za pomocą myśli? Hm, wszystko by wtedy latało, może myśl ma taką stwórczą siłę, gdzie uleczy się choroby myślami czy poruszy przedmiot, i ta komunikacja telepatyczna ależ by było… 🙂 http://ryszardtadeusiewicz.natemat.pl/111171,jak-sterowac-sztucznymi-czesciami-ciala-i-jak-czuc-wrazenia-ktorych-nie-rejestruja-zmysly

 5. Do tej pory naukowcy próbowali opisywać rzeczywistość usiłując poznać i zrozumieć naturę tego to co duże , aby wiedzieć jak działa małe . Teraz już zdają sobie sprawę z tego i doskonale wiedzą , że jeżeli zrozumieją czym jet to najmniejsze a wręcz nieuchwytne dla ludzkiej percepcji – to poznając to co małe , zrozumieją naturę dużego . Wszystko bowiem jest Jednym .

   1. Gaju DZIEKUJE ! Najbardziej niezwykły i zakręcony film jaki widziałem, Twoje poszukiwania, są wyśmienite ! 🙂

   2. Pozdrawiam Cię Pacusiu i życzę Ci pięknego dnia 🙂 Wyobraź sobie że stwarzasz wir , jaki stale zabiera z twojego umysłu , wszelkie negatywne wspomnienia , blokady , energie i wibracje w krystalicznie -czystą PRZESTRZEŃ TWOJEGO BOSKIEGO SERCA i tam następuje ich Transformacja w cudowne , Boskie Czyste Światło . Sama to sobie wymyśliłam i u mnie to działa . Buziaki Skarbeuszku 🙂

  1. Jak wiele z tego , o czym mówisz jest twoje – znasz to, dotknęłaś, widziałaś, byłaś, sprawdziłaś…
   Bowiem, opatrzone takim ” bowiem ” ( bez czepiania się Jednego 😀 Bóg broń ), przebijającym z wielu twoich wypowiedzi 😀 trochę zobowiązuje…

   Gdybym tak wyyoutubowała, wyczytała, wyprzypuszczała , zalinkowała, zapodała, zaproponowała…..no, wiesz 😀
   ps. nie, żeby ten konkretny wpis – można wrzucić pod wiele innych…..

   1. Doświadczenia Boskiej Świadomości , nie sposób przekazać 🙂 Tutaj rozmawiamy o tym co ludzkie a nie o tym co Boskie .

 6. Romuald Kosznik, ale pan Zabawnie to wszystko opowiedział 😀 Szczególnie końcówka mi się podobała a brawa owacyjne zasłużone ja się uśmiechałem przez pół odcinka, bardzo dobre podejście, do chorób, trzeba wybaczać, zaakceptować, kochać ! 🙂

  1. Witam Wszystkich naszą Gajusie , i Majestica szczególnie, bo wrócili po dłuższym czasie Buziaki Buziaki Buziaki Buziaki 😛

   1. Witajcie Witam Cie Pacuś Przyjacielu ! Ps Dzięki za wpis jak bylem nieobecny, było tak jak napisałeś masz wspaniałą intuicje Pacuś ?

   2. Majestic, działaj jak Ci serce podopowiada przyjacielu, zle dobrze, nie ważne, nie daj się ściągnąć na dno, przez ściemniaczy nie musisz się ciągle bronić, kto podważa Twoją wiedzę, nie wie co czyni, tymbardziej trollując próbuję obrażać Ciebie, niech przepłynie to przez Ciebie jak powietrze aż mu się znudzi, inni nie biorą sobie tego do serca, a to Ci zabiera energię, nie daj się wciągnąć w walkę, ten ktoś nie jest zagrożeniem, on nie wie co czyni, i jest jak ja nieświadomy, nic z niego nie będzie, szkoda, że wróciłeś i są znowu ataki na Ciebie, a Ty jak biedna myszka, chcesz z nim wygrać, lub uświadomić nas, żebyśmy wiedzieli że to trolling, My to wiemy, Ola, Spoksik, Seja i Gaja i Ja… nie bój się, że ktoś będzie lubił liska, my lubimy wszystkich, jednak nie damy Ci też krzywdy zrobić… zostaw to nam, jak się nasili, Voytek się nim zajmię, skoro Vojtek puszcza jest to dopuszczalne? Ty jesteś dużo lepszy, wiem, że go rozumiesz bardziej niż My, bo spędza Ci sen z powiek, ale walką nie zwyciężysz, musimy wspólnie zrozumieć liska, dlaczego on tak robi? Może nam powiesz lisek, dlaczego się uwziełeś na Majestica, powiedz co Cie boli i rozwiążemy sprawe, jaki jest Twój cel, co chcesz przez to osiągnąć? grzecznie i nie obrażając? Chyba masz na tyle inteligencji? Dlatego M. wrócił ze szpitala, nawet gdyby skąd wiesz że nie był, to powód żeby się śmiać? Co On Ci zrobił, On pisze na czym mu zależy, a Ty go ciągle podważasz, już nie pamiętam, żebyś coś ciekawego lisek puścił lub napisał, wnerwiasz tylko medżika… a on Ci odpłaca, widocznie Cię to cieszy, ale nas w ogóle ! Chcemy tutaj przyjazni i sensownych wypowiedzi, a przynajmniej nie obrażających, mam wrażenie jakbyś czekał na majetica i chciał mu wmusić swoje zdanie, poniżyć go i zbagatelizować, bo wiesz, na pewno że w necie cieżko jest się bronić, znalazłeś sobie ofiarę, lisek co z Tobą? Jaką krzywdę Ci On zrobił? Nie zgadzasz się z jego poglądami to przemilcz, to jest dorosła osoba ma silne i słabsze cechy, on sobie z Tobą sam poradzi, a Ty co najwyżej zrobisz, to tylko się nie będziesz odzywał, i wiesz, że to jest Twoja obrona, nie odzywanie się, a jak jest Medżik to Ty jesteś wszędzie ! Chcesz być miły dla jednych a dla drugich jesteś nie miły, ja mam gdzieś czy będziesz na mnie to robił, więc zmień Majestica na mnie, powiedz mi jaki jestem? Powiedz mi co robię zle? Powiedz mi, że wróciłem z psychiatryka? Zrób ze mnie hahahaha hihihihi ! Ja tu jestem walnięty a nie On, więc nie rób złego mu, tutaj, chcesz się wybić, na czyjeś krzywdzie?? Dostrzegłeś w nim że nie jest doskonały, i to jest powód Twoich ataków, skąd wiesz, że nie jest doskanały, ? wystarczy trochę pomyśleć, dlaczego tyle energii nie pokładasz, by być jego przyjacielem, bez względu na to co myślicie o sobie, tylko żeby mu dokopać, Ile będziecie się bili? Do czego to prowadzi !!!+! kto ustąpi? ja idę na wojnę za Majesticem przemyśl jego posty, zobaczysz, że wiele mogą Cię nauczyć, nie walcz o tron, bo tu nie będzie tronów, póki nie zmieni się Świat, My możemy być tylko obserwatorami zmian, uczestnikami będziemy jak ktoś powie że zasłużyliśmy, myślisz że tak łatwo lisek wybić się na majesticu, mylisz się !!! On ma przyjaciół, tutaj ich zdobył tym co robi, a Ty masz? Podobno nie chcesz? Ale czy na pewno?? Mi jest nie dobrze, bo chce dobrze dla wszystkich, ale pójdę na tę wojnę z majesticem i możecie się ze mnie śmiać, jak będę go bronił, bo może też nie umiem… ale będę miał czyste serce, że spróbowałem, Majestic, wie że my nikogo nie wyrzucamy, bo nie mamy prawa, ale Tobie ban słowny już się należy… niby robisz to z jakimś humorem i pewnie mamy zwracać uwagę na Twój humor, więc zastanów się czy na pewno nie szukasz przyajciół tutaj? JAK mnie, to ja cenię każdego, jak kogoś innego, to życzę Ci żebyś znalazł, ale proszę Cię zanim się pogorszy, odpuść od Majestica, On powinien się rozwijać, a nie tracić energię na Ciebie, sam widzisz, ze łatwo go zranić… Odbija piłeczkę, czasem sam coś powie, ale my go słuchamy, i będziemy słuchać ! Bez względu na to jak chcesz mu dopieprzyć, niech ktoś odpuśći, Lisek jak dzieci jesteśmy… ja chce być dzieckiem, ale poważnym, bawić się tutaj znaczy, bawić się ze sobą, a nie być wrogiem. A Ty po mału się nim stajesz (dla mnie) – niestety bo Cię lubię, masz potencjał, ale nie chcę Cię jeszcze wywyższać dopuki Cię nie poznam lepiej, majestica poznał ,dał się poznać, ja byłem nowy, to mówiłem o nim dobrze, i on widział mnie, dostrzec człowieka to tak wiele a zarazem nie wiele, życzę Wam tego, żebyście się dostrzegli, bo ja widzę taką sytuację, Lisek mówi co go boli w jednym poście, majestic na pewno Ci odpowie rozsądnie ! i będzie inna sytuacja… Bo Majestic ciągle mówi co go u Ciebie boli i wiem, że ma rację, bo nawet jak kiedyś popełnił bład, nie zasłużył na takie traktowanie, jest dorosły, pozwól mu żyć !! To tak jak z Qcypem i Wiktorią, tylko w jednej płci jedt inaczej… a teraz Gajusiu uściski, a Wy chłopy, a szczególnie Ty Lisek przebudz się wreszcie, ile ja też mam lat żeby to tłumaczyć… komu jest wesoło ręka w górę, mi tylko zależy, żeby mój przyajciel Majestic sie dobrze czuł, i tylko ja wiem dlaczego, a Ci lisek na kimś z nas zalezy, czywszystkich będziesz ujeżdżał, że jesteśmy klawiszowi komputercowcy i ze szpital pscyhicznego?? Dobrze, aj jestem ze szpital psychicznego, zrozum mnie trochę ,albo spierdalaj, albo zacznij w coś co tu jest wierzyć i właniać do życia, bo inaczej chyba jesteś nie potrzebny… co Cię tu trzyma, majestic wiesz, ja chyba wiem… lisek chce się zmienić, nienawidzi się i nas, bo nienawidzi życia, coś musiało się stać, dlatego powiedz nam będzie Ci lżej… ale od majestica się odwal, bo ja teraz każdy jego post będę komentował z Twoim udziałem, możesz się śmiać, i zepchnąć mnie na dno ! Ale na tym polega przyjazn i takiego przyjaciela jak majestic Ci życzę, my go znamy od lat, a Ty od ilu? masz swoje zdanie, dobrze, ale jak jest złe, nie powinieneś obrażać człowieka? Naprawdę jesteś trollem?? Czy Liskiem z dumą?? Bo Majestic ja chociaż trochę zafajdana dumę mam i każdy z nas tutaj, nie zrobiłeś bóg wie jakiej tragedii, ale widzimy że do niej możesz doprowadzić nie dąż tą ścieżką, ok? Proszę… Cześć.

   3. Pacuś przykro mi że i Ty musisz energie tracić , wiem że jesteś Szlachetnym Człowiekiem i kierujesz się wylacznie Sercem , dlatego jestesmy Jednością ,bo jest to bezcenne ponad całość i róbmy wszyto aby nikt nam tego nie zabrał Dzięki i Serdecznie Pozdrawiam ?

 7. Majestic, a wiesz, że Polska jest jedynym krajem, który produkował odrzutowy samolot rolniczy ? Ten to dopiero robił opryski. 30 minut lotu i kolejne tankowanie dedykowanego do turbin paliwa lotniczego. Może z tą instalacją wtrysku wody do cylindra jest identycznie jak z opisanym Belfegorem. Traktuje się ją jako kuriozum wpływające razykalnie na szybkie zużycie silnika.
  Warto zobaczyć jeszcze jaką technologię stosuje jeden z niemieckich producentów samochodów, który jak mi się wydaje zaanonsował wprowadzenie takiego rozwiązania do produkcji seryjnej …

 8. Do Majestic
  Sądzę, że później zrozumiałam Cię trochę lepiej. A kto jest tym racjonalistą?

  1. Och Ola, ty dupolizie. Niepotrzebnie cię broniłem w sprawie puszczy. Widać nie masz przyjaciół w realu, bo ciągniesz do tego „miodku”.

  2. Ola ,racjonalizm to taki ateizm naukowy , nie zmierzą, dotkną, to nie uwierzą mimo że się fundamentalnie opierają o teorie , nie znoszą „teorii spiskowych ” a im głupszy trollll to się trzyma tych zasad udając i tak fałszywego uczonego , co do oprysków to jest ostatnio tragedia już nawet zdjęć nie robię , jakiś czas temu poszła fama że to wina nowych paliw nowych składników komponentów itp , ale nad Rosja jakoś nie widać smug !? czyżby mieli dodatkowe zbiorniki na normalne paliwo i na granicy z Rosją zmieniali zasilanie ? przecież to debilizm tak myśleć , wiekszosc to i tak specjalne samoloty do oprysków bazy wojskowe i lotniska .

 9. Do Liska
  Lisku! Szukam prawdy! Szukam jej zarówno w realu, jak i w necie!
  Napisałeś, że USA rozpylało świństwa nad Wietnamem. A ja śmiem twierdzić, że coś testują w moim regionie. Tego lata ludzie mieli poparzenia od roślin.

  1. „Tego lata ludzie mieli poparzenia od roślin.” Ola a rośliny ? monitoruje to od wielu lat wszystkie powolnie trafia sz…ag , właśnie ostatnio zauważyłem bardzo dużo poparzeń liści itp , zdrowych liści ! najpierw podejrzewałem ze to UV , naiwnie podejrzewałem bo chciałem aby nie potwierdzić najgorsze .na niektórych drzewach jakby mala jesień zawitała( poparzenia do 70 % ), pszczoły może są w rejonie jeszcze pasiek ? ale na odleglych terenach prawie zero , następnie widziałem kilka trzmieli i to przy gnieździe ziemnym , motyle tak samo coraz mniej , w porównaniu do okresu czasu przed opryskami i ekspansja GMO ;z moich obserwacji stawiam miedzy 70 -90 % w zależności od gatunków ubytków w populacji , oczywiscie trzeba wykluczyć duże enklawy leśno łąkowe rezerwaty itp bo tam nasycenie jest nieco większe . co jeszcze biotopy strumienie rzeczki są martwe można jedynie ewentualnie zauwazyc większe okazy gatunki ale cały ecosystem wodny jest potwornie wyjałowiony nawet jak woda pozornie wydaje się czysta .

   1. Właśnie, i gdzie są przyrodnicy, biolodzy, miłośnicy natury? Czemu oni nie biją na alarm?

   2. Olu ,obojętnie jak będziesz z trolllllami dyskutowała obojętnie co Ci powiedzą ich zadaniem zasadniczym jest kompletne zaprzeczenie , puzniej będą Cie wyśmiewać , następnie przyczepia się do pisowni a na końcu otrzymasz tradycyjnie wyzwiska i obelgi zwróć uwagę na ten system , ich nie przekonasz bo oni biorą kasę gdzieś mają profity z tego bezpośrednie albo pośrednie , będą Cie dlugo nękać i żaden z nich nigdy nie da się przekonać nawet jakbyś te opryski im wylała na twarz .

 10. Lisku wspieram cie i pozdrawiam , masz wiedze i doswiadczenie i operujesz faktami , wielu tu piszacych to tylko co przeczytaja to powtarzaja??? zaprzestalem juz pisac tu -daremny czas lepiej poswiecic swojej ISTOCIE

  1. „Ego” tym żyje . Ego żyje w pełni dopiero wtedy , kiedy może podważać wypowiedzi innych ludzi . Jednak „ego” to życie w iluzji , poza którą „ego” nie jest w stanie wyjść 🙂 To życie w 3 % materii , jaką „ego” wynosi ponad resztę , czyli 97% . Czy zdajecie sobie sprawę z tej potęgi jaką może być ta „reszta” . Czy zdajecie sobie sprawę z tego , że Matrix jakiego doświadczacie powstaje dzięki waszej świadomej obserwacji 22 miliardy razy na sekundę i 22 miliardy razy na sekundę jest dezaktywowany ?! Czyli znika i pojawia się /jak na filmach/a wy znikacie razem z nim/ , ale mózg nie jest w stanie odnotować częstotliwości większej niż 24 klatki na sekundę i wszystko powyżej obserwuje jako ciąg zdarzeń . :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  2. Rany, nie wiem, co napisać. Dzięki wielkie za wsparcie. Masz rację, lepiej skupić się na np. domowych obowiązkach niż stukać na tym forum. Dlatego moje wpisy nie są zbyt długie.

 11. Do Oli,
  piszesz, że szukasz prawdy, ok. Szukaj jej. Nie mam nic przeciw. W sprawie puszczy poparłem twoje wnioski, bo były logiczne i prawdziwe.
  A może jest tak, że ONI chcą myśleć, że „źli Amerykanie zatruwają świat”. Może to wojna informatyczna (propagandowa). A może po prostu robią was w konia. A te częste loty, to przykrywka dla tzw. lotów szpiegowskich (napięcie między NATO-Rosja.
  Ale równie dobrze, przy znajomości działania prądów powietrznych itd. wystarczyłoby rozpylać nad oceanem, ponieważ i tak wiatr to zawieje na ląd. Nic byście wtedy nie widzieli na niebie. Tajna akcja. Gdy widzisz samoloty i ich pozostałość w postaci smug, to akcja raczej nie jest tajna.
  Amerykanie w USA „truli” w Wietnamie. Obejrzyjcie filmy dokumentalne z tego czasu, a zobaczycie, że latali nad szczytami drzew.
  Rolnicy prowadzą opryski upraw, ale zobaczcie, że latają nisko nad polami, bo wtedy są one najbardziej skuteczne.
  Więc Olu, zacznij szukanie prawdy od prostych – prawd logicznych.
  Polecam.

  1. Lisku, zostawmy w spokoju samoloty, jeśli Ci przeszkadza ta teoria.
   Załóżmy, że nie patrzę w niebo i zamykam uszy, aby nie słyszeć odgłosów samolotów. Ale doświadczam bardzo dziwnych rzeczy tu na ziemi. Więc jakaś niewidzialna ręka sprawia, że to się wydarza.

  2. Ola, pozwolę sobie na dorzucenie własnej opinii.
   Tak jak wspominałem wcześniej, wydaje się całkowicie nierealne aby latami utrzymać w tajemnicy operację o takiej skali i to realizowaną w oparciu o cywilną flotę i załogi.
   Zauważyłem, iż w toku dyskusji, nikt nie pokusił si, by szukać naturalnych przyczyn obserwowanych zjawisk.
   Wypisze pierwsze jakie przychodzą mi do głowy. Wymyślam na gorąco ..:
   – zmiany konstrukcyjne silników
   – zmiany konstrukcyjne płatowca celujące w redukcje oporu aerodynamicznego i wygaszenie turbulencji
   – wzrost ciągu silników
   Nadmienione mogą wpłynąć na kształt, trwałość i sposób rozchodzenia się kondensacji, tak że smugi z nowoczesnych samolotów mają odmienne cechy fizyczne od pochodzących z podobnych, lecz starszych maszyn.
   Myślę, że spore znaczenie ma też samo zagęszczenie ruchu lotniczego.
   Może uda Ci się skontaktować z Panem S.M. Kozakiem i zyskać wiedzę z pierwszej ręki.
   Mam nadzieję, że powiązany z tematem szum informacyjny jeszcze cię nie zraził.

 12. Wy nie cofniecie życia fal ! Nic skargi nie pomogą- Bezsilne gniewy , próżny żal ! Świat pójdzie swoją drogą .

 13. Ola zobacz sama !? jakie otrzymałaś antidotum , i właśnie na tym polega tragedia ludzkości , zobacz jaka doskonała powierzchowność ! jak Pasterze którzy przybyli na latających rydwanach 11 września , smagać niewiernych , wczoraj na pustynnym osiołku a dzisiaj golgota w Jumbo .

 14. Olu w agrokulturze stosuje się opryski przeciw pleśniom i grzybom , dlatego aby skutecznie opryskać blaszki źdźbła z obu stron , jest wymagana skuteczna odleglosc miedzy zasiewami a końcówkami rozpylacza , które swoim ciśnieniem wywołują zawirowania powietrza wiec konstrukcja jak i proces działania jest ścisłe określony nic nie jest przypadkowe , następnie optymalna dawka środka chemicznego , to niema nic wspulnego z gazami bojowymi z 1 wojny ha ha ha ale debilizm !? Wspomniałaś o Wietnamie te niskie loty nastąpiły po klęsce http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/operacja-rolling-thunder-kosztowna-porazka-amerykanow,522094.html był to jedyny ratunek przed rakietami ziemia powietrze , następnie herbicydy https://de.wikipedia.org/wiki/Agent_Orange#/media/File:%27Ranch_Hand%27_run.jpg te opryski wykonywano największymi transportowcami z dala od powiedzmy „linii frontu ” a szczególnie na granicy przy granica z Laosem i Kambodża , wypalony i obumarły tern nie dawał ukrycia dla Wietkongu itd, Następnie smugi chemiczne pilotom „oficjalnie” powiedziano że to nowe składniki do paliwa lotniczego powodują „więcej dymu ” i jest to w tych kręgach na tym poziomie utrzymywane . kompletna bzdura z jakimiś wiatrami ha ha ha Ola sama widzisz jak się przesuwają smugi na tysiącach kilometrów, to nic ! godzinami wiszą , i jak purchawki ostatnimi laty takimi mini smugami wdzierają do atmosfery ,na 10-14 km niema praktycznie wiatrów to jest przedsionek stratosfery i stale minusowe temperatury jest ruch powietrza o zasięgu ponad kontynentalnym idiotyzm .następnie https://pl.wikipedia.org/wiki/Satelita_rozpoznawczy Samoloty SZPIEGOWSKIE ha ha ha zobacz ostatni lot nad Rosja”””” Nazwę U-2 świat poznał wkrótce po 1 maja 1960, kiedy to radzieckie rakiety przeciwlotnicze S-75 strąciły samolot pilotowany przez Francisa Gary’ego Powersa””””

Comments are closed.