Otwarte Forum Tematyczne – 2.10.2017

Janusz Zagórski rozmawia z Luczisem o jego Seminarium, planowanym we Wrocławiu, w dniach 28 i 29 w Hotelu Quality System przy Pl. Kromera. Zgłoszenia przyjmuje Fundacja RIAD:
fundacjariad@gmail.com, tel 602 394 325


Jak zawsze ciekawa w swoich wypowiedziach i refleksjach Regina Sidorkiewicz, których główną osią jest jej praktyczna wiedza o ludzkiej aurze. Rozmowa poprowadzona przez Janusza Zagórskiego w czasie „Powitania Jesieni 2017” w Sobótce.


W pięknej scenerii Masywu Ślęzy rozmowa o tym co daje ciału dobry dotyk i miłość. Janusz Zagorski, Grażyna Mikołajczyk (Greys), Andrzej Radość.


Druga audycja w ramach prozdrowotnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. W tym odcinku Aliaksandr Haretski porusza problem krwi. Natomiast w pytaniach od zgromadzonych uczestników spotkania wyłoniła się m.in. kwestia pasożytów i robaków, która również została omówiona.


 

15 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.10.2017

 1. Masaże masażami .Relax zawsze mile widziany.Ale dziś strajk generalny w Katalonii a jutro ogłoszenie niepodległość.Pozdrawiam subtelnych /wzniesionych/świadomych KATALOŃCZYKÓW.!!!!!! Precz z UE PRECZ Z EURO.Wiwat nowe kraje w tym FEDERACJA LECHITÓW.(FL)

  1. Będą ciekawe mistrzostwa sportowe 😀 Andora kontra Katalonia, Lechici Kontra Krym, Lichtenstain, kontra Islamskie Niemcy 😀 😛

   1. albo katolicy kontra oświeceni, buddyści kontra judaiści 😛 Izrael kontra usa, lub gwałciciele kontra pedofile, takie mogą być podziały świata niedługo 😀

 2. Przewrotny czlowiek ten Qcypusi 🙂

  Segmenty matrix sie wala ,hurrrra!!!!
  http://innemedium.pl/wiadomosc/nad-stanami-zjednoczonymi-pojawily-sie-kwadratowe-chmury

  Tak jak zauwazylysmy z kolezanka, hm ? Czemu w USA znowu cos sie dzieje .
  Cholerka nawet sypanie chemtrials nie pomoglo . Moze Bog mowil inaczej a oni robili to odwrotnie . Moze trzeba bylo ozonem pompowac niebo a nie jakimis durnymi metalami i odpadami . No tak przyglupy w panice traca leb .

   1. Po 2 ażeby być przewrotnym trzeba mieć harakter. To również dla mnie jest znikome zważywszy że umieram co noc i budzę się nowy /świeży. ☺Jednakże warto przyjrzeć się koncepcji programu /szablonu i ram w których operujerz i czy to jest jeszcze Art czy też uruntowujie się harakter polaka flustrata ❤

Comments are closed.