Otwarte Forum Tematyczne – 2.11.2015

Wystąpienie na Kongresie NTV profesora Michaela Abdalla z Syrii (orientalista, znawca tematu prześladowań w krajach Orientu).


Zapis prelekcji Czesława Białczyńskiego wygłoszonej na Kongresie NTV we Wrocławiu w październiku 2015 r.


Joanna Stępień jest bioenergoterapeutką prowadzącą Centrum Terapii Naturalnych –  HARMONIA ZDROWIA we Wrocławiu. W swojej pracy posługuje się metodami: Zdenko Domancica, Access Bars, Access MTVSS, masaż PeLoha, oraz diagnostyką organizmu Intera Diacor.


Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum promocji Zdrowia przygotował nowy cykl programów, który można nazwać Akademia Dysbakteriozy. W czwartym odcinku dr n. med. Leszek Krześniak rozwija  temat dysbakteriozy koncentrując się zdrowych jelitach i roli bakterii probiotycznych.


112 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.11.2015

 1. Czy ktoś z NTV bierze udział w tej konferencji, czy może będą nagrania?
  http://www.projektziemia.com

  //
  Tak bierze… Nagrania będą robione ale nie dla NTV. Projekt Ziemia jest większą sprawą, ma swój kanał na YT i to tam należy szukać materiałów z tej konferencji.

  Voytek – [Admin]

 2. Ciekaw jestem , jak wszystkie inne ssaki oprucz człowieka utrzymują odpowiednią florę bakteryjną w jelitach nie pijąc kefiru i nie jedząc całej reszty produktów mlecznych. Człowiek jest jedynym ssakiem który /nie wszyscy/ spożywa mleko innego ssaka przez całe życie.

  1. przecież morderca z edenu wymachiwał scyzorykiem w ludzkich genach na swoje podobieństwo, w ostatnich czasach kilka pokoleń truje chemia , wyrugował 95 % z jadłospisu roślin podstawowych , i setki innych spraw ,ile z tego czlowieka zostało ? praktycznie słowo, określenie Czło –Wiek było już początkiem końca .

   1. A witamina c ktora wszystkie zwierzeta wytwarzaja a tylko człowiek jakims dziwnym zbegiem okolicznosci nie.i swinki morskie tez nie ,ale one wcinaja ciagle trawke wiec pewnie nie maja braków.
    A czloweik potrzebuje tyle wit c ze ciezko bez suplementacji.
    Czy bog mogl nas stworzyc takich wybrakowanych?

   2. No nie mógł i nie stworzył. Ani wybrakowanych ani jakichś importowanych. 😉 Co do bzdetnych założeń, wmawiania nam że czegoś nie mamy, że nie produkujemy bo Ci Oni produkują i chętnie nas uzależnią w tym mentalnie i finansowo jacy są Dobrzy. To są ludzie jacy wcale nic nawet nie spożywają, ani nie piją i Żyją, a nawet mają się świetnie. Już samo to Udowadnia błędność tego typu założeń jak brak czy niedoskonałość albo choroba z tych że.

    W Gróncie rzeczy wszystkie tego typu, czyli pseudo sdrowotne załorzenia w każdą stronę ekstremistyczne. Mają na celu wymacać na co jesteście podatni by zbudować rodzaj uzalerznienia mentalnego, co nawet przełorzy się na fakty Waszą mocą. Po to by uczynić Was w Waszych oczach gorszymi niż jesteście. Tym samym obniżyć „wibrację”, i upuścić Ducha z was. Podczas gdy istota pełna mocy i Ducha jest bezpieczna. A istota z brakami w swoim mniemaniu, żele się czuje, szuka suplementów dokładnie jak ćpun jaki czym mentalnie wchodzi w obszar Zbanowanych nie wcielonych istot jakie mają szanse na Niego wpływać, podczepiać się, a z czasem być może nawet przejąć Ciało ofiary. Stąd głud uzalerznieniowy, lub objawy braku suplementu. W istocie niemal sto procent Ludzi co naturalne wymienia się świadomością, tyle że pozostając w niskich rejestrach świadomości właśnie z tymi bytami głównie. Tym samym one nie chcą dopuścić do wzrostu Ducha, napełnienia się Mocą by wznieść się ponad założenia chorego świata, bo by odpadły te pijawki. A sam Człowiek wszedł by w pole świadomości istot Dobrych, jakie chętnie pomagają. Acz nie wmawiają słabości ni zła.

    Więc głębokie uzależnienie czy opętanie nawet, to nic innego jak właśnie wynik pozostawania w niemocy i relacji ofiary mentalnie. 😉 A niemal wszyscy się na tym ślizgają, jak buteleczki z luszem na półce baru luszowego bywając pod wpływem istot cienia.

    Sorki za tak dziwny odpis 😉

   3. Wszystko włącznie z tym co jesz, z czego żyjesz, kogo czcisz i w jakiej relacji. Się wokół tego kręci i tak jest ustawione. Bo jak ktoś nie jest Religijny, ani zależny od Systemu to choć ma być zależny od założeń pseudo Zdrowotnych. By sklapcieć. 😉

   4. Jesli dobrze Cie zrozumiałam Seja to pokładasz nadzieje w totalnej duchowosci i i nie potzreba nic nawet jedzenia bo słonko wystarczy.Dla wybranych.;)Ale dowodów na to jaki ma wplyw jedzenie i suplementy nie ma co chyba przytaczać.
    Nie mozna sie zafiksowac na jedno.Albo duchowosc ,albo materia ,bo to wszystko jedno i sa zasady matematyczne ,prawa fizyczne i ziemskie prawa i jak słonko nie zaswieci to roslinka nie urosnie.
    jak brakuje c to masz szkorbut,chyba ze tak sie zaczarujesz ze zaczerpniesz ze słonca.ile trzeba na to medytacji ,przygotowan mentalnych.? Daj spokoj.zreszta chcesz to probuj a potem masz prawo przekonywać innych .;)
    Wiem ze sa tacy ludzie odmienni.:)a mi jak brakuje wody to chce sie pić.:0

   5. Czy ja powiedziałam że lepiej nie pić? 😉 … Jak mnie się chce pić to pije tak samo 🙂 Zawsze pełna Ducha. Nie dająca sobie niczego wkręcić. A prawdziwa Duchowość to Życie tu i teraz a nie latanie w chmurkach, odskoczniach, szukanie cudów w Prawdziwym Cudzie. …

    Ostatni będą Pierwszymi, a pierwsi? Nie mają czasu 😀

   6. Tu jest to niezrozumienie tematu Duchowości.Żyjemy w innych strumieniach Świadomości,na rożnych planach i scenariuszach .Czas w końcu zrozumieć że i Seja ma rajcie i lilka też ją ma.A przy okazji może zrozumcie zasadę martwego i żywego kota Schrödingera hihohihihihihi?
    Piękna jest qucypowosc

   7. Zresztą Lilka ja nie muszą eksperymentować by się przekonać, to wszystko już mam za sobą i wiem. Teraz cieszę się z Darów, po to są. 🙂 Ale z umiarem, właśnie w tym jest problem też że ludzie tak bardzo są zaburzeni, tak bardzo zakrzyczeni przez wewnętrzny Jazgot i urojenia, że nawet nie czują własnego tyłka, nie czują własnych ciał, są sami jak by podczepieni ledwie do nich, nie słyszą niczego aż okazuje się że są w tarapatach. A jedyne co mają to jakieś wytyczne. Bo jak inaczej skoro są jak Zombie? 😉

   8. Hehe Qcyp 😀 😀 😉

    Tak właśnie o tym mówię że „racja” wzorców, wgranych programów w tym błędnych założeń staje się najprawdziwszą prawdą dla kogoś i ma przechlapane 😉 Bo to działa. Wierzysz w zarazki, musisz bronić się przed PRAWDZIWYMI ZARAZKAMI, nie wierzysz w to że dla Ciebie istnieją, nie masz złych zarazków w sobie. … Tak z troski dostaje się raka. 😉

   9. Wyobraź sobie Lilka zupełnie zdrowego człowieka z powiedzmy 3 wieku przed tą erą. Załóżmy że, Go przeniosło w Czesie. Wiesz czemu by umarł w ciągu jak mniemam roku? Bo wszyscy by go uczyli tych nowości, wiedzy medycznej … A spójrz na Dzieci, ile One mają nadwyżek, mimo iż rosną. Wszystko to indoktrynacja, rodzaj uzależnienia. W sumie nawet już nie wie się co to dobro a co to zło, używając tej nomenklatury słownej 😉 Wie się tyle ile znajdzie się w wytycznych, prawniczych paragrafach, poza tym NOGA od stołu wie więcej o sobie, a człowiek musi Studiować Prawo, Etykę … i i tak jest głupi jak But z lewej nogi. I coraz głupszy chcąc wszystko na tacy. Czy to nie jest jakimś wyznacznikiem Zombienia że Człowiek musi Studiować latami jak być Człowiekiem i jak to symulować jedynie? Toż to nie do wiary, a jednak.

   10. Lilka ale człowiek ma wbudowany system recyklingu witaminy C o czym Ci farmaceuci i alternatywni dilerzy prochów nie powiedzą 😀 Oni tylko będę Ciebie zgrabnie lękiem zapraszać do ćpania prochów lewo- i prawoskrętnych 😀 Przegryź natkę pietruchy.. i voila. Co do zarazków i niezrozumienia Pasteura i przechwycenia Jego idei przez Rockefellerów i Seneka Oli.. jest już nowy paradygmat wiedzy, ze wszystko ma swoje miejsce i je po coś -> Tylko kto chce to wiedzieć.. lepiej się bać. W stadzie 😀

   11. Żremy gips i plastelinę w tubkach i dziwimy się że istnie coś takiego jak witamina C. Ba gość został nominowany przed kilku laty do Nobla za odkrycie że Jabłka są zdrowe. No Idiokracja i Jobel a nie Nobel. 😉

    Podczas gdy, pomyśl tylko o Cytrynie, zbadaj ślinę i okażę się że tam jest Witamina C. Prawda jest taka że mamy wszystko, a nawet to co jemy nie jest wcale przyswajane, jest tylko informacją co i jak mamy Tworzyć.

   12. No to już SeJa chyba za trudna mowa, ale prawdą jest, ze to Świadomość określa.. jednak to Umysł Ucieleśnia (myśl) Świadomość. A jak w kościach niesiesz niewiarę, programy choroby to sorry. Na poziomie ego możesz to wiedzieć, ale podświadomy Umysł „wie” swoje 😀 Jak głuptasek ot co. I to już jest wtedy praca duchowa/świadomosciowa ze sobą, obserwacja Ciała itd itp.. tłumaczyć nie muszę..

   13. SeJa piszePrawda jest taka że mamy wszystko, a nawet to co jemy nie jest wcale przyswajane, jest tylko informacją co i jak mamy Tworzyć.

    Ja tak mam od dziecka brzydziłem się tym ziemskim jedzeniem,płacili mi żebym jadł a teraz Wiem tylko,tylko że jeszcze nie sprawdziłem na sobie, że to aż informacja.

   14. Nie no, pewnie Iza 🙂 Jak ktoś sobie uzna że nie ma Grypy, to za chwilę będzie miał tadam, sprawdzam, na prawdę nie ma? 😉 A haha, sobie uważać coś co się gdzieś usłyszało to za mało. Bo to tylko fasada, chciejstwo by uważać inaczej niż się uważa i być kimś kim chciało by się być jedynie. 😉 Nawet głębokie przeświadczenie to za mało kiedy programy są pokoleniowe, a wgrywamy błędne wzorce już w łonie Mamy i tak na prawdę nie znamy innego życia. Możemy jedynie sobie je wyobrażać wbrew wzorcom jak wspomniała Lilka. A ja mam taki błąd systemu, nie uczę się więc nie można mnie zindoktrynować aż tak, od embriona pamięć zbiorowa mojego gatunku hee 😛

   15. Jak chcesz Qcyp. Ty sam musisz wiedzieć, nie chciała bym się martwić 😉 No ale później na pewno odzyskasz radość z doświadczania smaków i darów jedzenia. Wiadomo jako Facet, kulturowo dostawałeś większe kąski nawet od Mamy, a bo to rośniesz, a bo to potrzebujesz być silny hehe Dobrze że nie było Apetizeru wtedy 😀 Tak na prawdę podejrzewam że nie wiesz do końca co to głód. To też świetna szansa by o sobie się czegoś więcej dowiedzieć. 🙂

    Wszystkie programy podświadome pękają w swoim czasie, po kolei. Na przykład program stresu pęka pod OGROMNYM CIŚNIENIEM. Wręcz nie do udźwignięcia jak w programie Montauge czy jak to się piszę (dobremu na dobre) 😛 Program Gniewu i Ego pod poddaniem się, puszczeniem. Właśnie to puszczenie, totalny spokój cechuję pękanie programu. Bo jest w nas wiele programów zachowawczych, takich jeszcze odzwierzęcych.

   16. Wracam do wit c.Choroby ktore sie nagle trafiaja ,zarażenie,mozna wyleczyc duzymi dawkami wit c i to dziala(ja nie sprawdzalam).taki mamy program braku wytwarzanie wit c czyli takie geny.zmienione?moze.Aby na powrot zmienić ten gen to cos trzeba zrobic i nie jest to samo” chciejstwo” jak ktos wspomniał.
    Nie chce byc chory bo nie i nie bede.Tak to nie dziala jak sie juz choroba przytrafi.Taki program musi byc wczesniej wgrany ,albo trzeba wielu dni wysilku mentalnego do powrotu zdrowia.
    Fajnie wam pisac jak znacie te reguły.A jak nic nie wiesz o wit c i zachorujesz na ebole?to wtedy dzialaja geny.a takie mamy ze ty;lko my nie wytwarzamy wit c ktora jest potrzebna.takie są fakty medyczne.No chyba ze wszyscy klamia i wy tez klamiecie:P i ja.

   17. Seja,jesli wiesz to powiedz czemu ludzie co przestaja jesc na kilka lat powiedzmy wracaja spowrotem do jedzenia.dlaczego?o co tu chodzi.

   18. Ja jem raz dziennie, albo raz na dwa dni………Przeważnie wieczorem. Dziwią się inni, że nie jem śniadania, obiadu, czy kolacji…..Broniła mnie zawsze moja Babcia, która mówiła, gdy wciskano mi niechcianą („no chociaż zupę”): „człowiek je po to żeby żyć, a nie ma jeść po to żeby żyć”…….

    Ona coś już wtedy musiała wiedzieć…

    Po długich latach egzystencji na tym świecie potwierdzam jej słowa.

   19. Masz racje- Majestic-Juz raz tak bylo ze czlowiek z czlowieka wyprodukowal mydlo i umyl nim swoja twarz..
    Oto podobienstwo czlowieka do Najwyzszego!

  1. a morderca psychopata reptylianski – truje z atmosfery i robi kasę , ostatnio nie było ani jednej naturalnej chmurki , chłodne i suche arktyczne powietrze , po kilku godzinach oprysków niebo , wypełniło się smugami a później mlecznymi powłokami chmur , niech ich czelusci piekielne pochlaną na ZAWSZE .

   1. Też to zauważyłem dzisiaj dołożyli do pieca jeszcze lepiej. I rzadko to widać, ale dzisiaj pionowe smugi spadały jak ołówki – jakby ciut za ciężkie były

   2. Najgorzej, że węgiel to z obrazków niedługo będziemy znać. Niby ocieplenie od CO2, a tak naprawdę jest odwrotnie. Czasami zastanawia mnie to, po kiego te zakazy palenia węglem. I tak sobie dochodzę do wniosku, że może Ci co ogłupiają ludzi, dobrze wiedzą, że węgiel przyda się , kiedy te wszystkie pompy ciepła, wynalazki typu wiatraki produkujące prąd przestaną zdawać egzamin w coraz niższych temperaturach (szczególnie zimą).
    A wtedy koks będzie w cenie.

   3. UZI, CO2 to znakomita wegetacja Flory brak flory to głód na planecie ,są już dawno szklarnie gdzie się wtłacza Co2 ,to wszystko bzdura dla idiotów , wystarczy w oceanach nieco żelaza rozpuścić i było by po kłopocie gdyby to była oczywiscie prawda ale niema takiej potrzeby ,algi, glony, wodorosty , wchłonęły by tyle Co2 ile czlowiek zapragnie przerabiając i wiązać ten gaz na inny stan chemiczny ,węgiel można bezpośrednio spalać pod ziemią , bez strat cieplnych i bardziej efektywnie , a parę wodna praktycznie prosto z ziemi na turbiny elektrowni , metoda ta pozwala dotarcie do wszystkich pokładów węgla jest tania oraz wszystkich wyeksploatowanych kopalni i wyrobisk ,Polska metoda już stosowana ale nie w Polsce !? u Nas będzie atom z odzysku lat 70 , zmontują z części zapasowych jakie im zostały do starej technologi i tradycyjnie kilka razy droższe , jak myślicie kto to podpisze i wyduda Polski Naród !!???

   4. od jakiegos czasu nie dozują tego jednostajnie , jest to robione pulsacyjne teraz , daje to trwały efekt zachmurzenia kiedyś było mniej chmur z tego, a niebo było jakby mleko w wodzie rozpuścić , no i optycznie wygląda to nieco autentycznie .

   5. Iza „Można sobie jeszcze porównać inne dane „brudnej Polski”” limity emisji to towar ostatnich lat ,jest to wszystko sprawiedliwie obliczone , wyobraź sobie kraj w Afryce , gdzie jedyna emisja to dym z paleniska gdzie gotuje się jeżozwierz , wódz wodzów albo dyktator sprzedaje wszystkie sprawiedliwe limity a ktoś w europie kupuje i emituje dalej ,to wymyślona bron ekonomiczna ,strategiczna, polityczna , monopolistyczna , ja wróci era węgla okaże się ze możemy go wydobywać jedynie w Etiopii albo Sudanie bo tu już wszystko zajęte, koncesje sprzedane czytaj za łapówki oddane i to na pniu jak leci .kiedyś mówiłem żeby w tym sejmie był choć jeden Słowianin tak dla hecy no i Jest Pan Kukiz , i tak sobie pomyslalem aby był w wiekszosci muszą zniknąć wszystkie zasoby geologiczne minerały kopaliny itp , ziemia praojców , wszystka woda , lasy , akweny itd , ale na to potrzeba jeszcze ze 3 kadencje obcych , a później eureka mądry i chyba jeszcze bardziej głupi po szkodzie !?

   6. Majestic, mój nieżyjący mąż miał takie fajne powiedzenie i jakże słuszne: im gorzej, tym lepiej.. no makabra jakaś. Co nie? Pomylonemisie.

 3. cieszy fakt ze Czesław Białczyński mówi o Wszystkich Słowianach . Lech -Czech- Rus ostatnia wspólnota wolnego Imperium Słowiańszczyzny .Potomków Gwiezdnych Narodów z Hyperborei a to, to ostatnie Siedliska na Syberii przed całkowitym zlodowaceniem zniszczonych kilka tys lat temu przez bestie https://www.youtube.com/watch?v=fgwmdZ8TYQ8 wielka Tartaria https://www.youtube.com/watch?v=ojbTPpR5DBA pierwotny mur chiński był tysiace km na południe , i został wybudowany przez Słowian po krwawej wojnie z „smokiem” zakończonej 7524 lata temu wierze strzelnicze i obserwacyjne były skierowane na południe ,od zakończenia tej wojny postanowiono kalendarz liczyć od nowa , kalendarz Słowiański był jeszcze używany sto lat temu , i mniej ,obok obecnego dopisywano autentyczny Słowiański jeszcze w 20 wieku i praktycznie do dzisiaj . Hyperbora to czasy Atlantydy .

   1. skoro panuje rusofobia to nie dziwi nic ? właśnie u nich najwiecej jest Słowiańszczyzny, to kłamali by tez w naszym interesie ?

   2. Rusofobia? To takie pojęcie wtłaczane ludziom dzisiaj i podawane na każdym kroku, żeby czuli się rusofobami i spuszczali głowy. Z Rosją w naszej historii stoczyliśmy 17 wojen, z czego 15 wywołała Rosja, chcąc nas podbić. Rosja i Związek Radziecki wymordowała więcej Polaków niż wszystkie inne kraje razem wzięte włączają Niemcy. Rusofobia? To nie rusofobia, tylko świadomość historii, i tego, że rusek zawsze będzie ruskiem. Dzisiaj młodzi ludzie bardzo mało wagi przywiązują do poznania historii naszego narodu, stąd takie zafascynowanie a Rosją. Dlaczego ruskie tak nas nie cierpią? (mówię o wymienionych wojnach) Bo zawsze byli z tyłu za nami czyli w dupie, jeśli chodzi op rozwój pod każdym względem. Tylko siłą i kłamstwem mogli nas „dogonić” , a że wiedzieli, że robią to w sposób niegodny, to musieli itd.itd. tworzyć kolejne kłamstwa

   3. Jak się wytępi słowiańszczyznę w sąsiednim kraju poprzez wprowadzenie PRL, a wcześniej przez okrojenie ziem słowiańskich (Jałta), to wtedy można mówić, że U NAS JEST NAJWIĘCEJ SŁOWIAŃSZCZYZNY. To takie ruskie….

   4. Weź na mapie zobacz sobie powierzchnie typowo słowiańskiej ziemi, która wchodzi w skład Rosji, a reszta ? No chyba, że Sybir to też słowiańszczyzna 🙂

   5. Polecam wszelką lekturę n/t powstania Państwa Moskwa – z którego narodziła się dopiero Rosja. Dlaczego Państwo Moskwa miało zawsze zakusy terytorialne? Ponieważ Moskwa – teren Państwa pierwotnego nie był otoczony żadną naturalną przeszkoda – rzeka. Zapanowała więc tam taka doktryna – aby jak najdalej przesuwać granice Państwa od centrum !!!! I tak zostało do dziś i w mentalności ruskiej się to nie zmieni, chociaż dzisiaj obrona Moskwy z punktu widzenia strategicznego nie jest istotna. Prawo siły a nie słowiańszczyzna – to jest Rosja.

   6. UZI daj spokój to brednie uważasz ze komunizm został wymyślony w takiej formie przez Rosjan ze komuniści to Rosjanie Słowianie ? to Rosjanie mają powody do nienawiści ! to My od tysiąca lat mordowaliśmy wschód europy nie widząc ze nas z innych stron mordują za krucjatę na wschód jako „nagroda” dla poszczutego psa .””okrojenie ziem słowiańskich”” na ironie ZSRR wrócił do granic jako wspólnota demoludów do granic z początków Popiela bodajrze ? czyli do Łaby ,był to koniec imperium Lechitów .https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s a tu masz to czego zapewne nie widziałeś ani nie czytałeś https://www.youtube.com/watch?v=PR2zf6ZIu5c

   7. Majestic, jesteś głosem wołającym na puszczy… ale Prawda jak oliwa, kiedyś wypłynie. Wierzę w to głęboko. Proroctwa gnozy mówią, ze po erze anglosaskiej nastanie era Słowian.

   8. Iza 🙂 tak będzie i musi być to Nowa Energia tak sprawi , zresztą to trzeba czuć samemu w Sercu , tyle się Tutaj napociłem a UZI z takimi tekstami ? chyba pójdę już na „rentę” jak mnie ktoś nie wspomoże bo ręce opadają !? taki beton ? komu dzisiaj przetłumaczysz np:ze 80 lat temu w Polsce znak swastyki był wyróżnieniem , obliczem siły energii mądrości , tylko 80 lat a gdzie przynajmniej 8 tys ?

   9. Nie no Majestic. Odzyskiwanie Prawdy to maraton dla długodystansowców. Nie poddawaj się ot tak, bo ktoś veto stawia, bo komuś nie w smak.. bo nasączony trucizną.. Idziemy dalej Majestic.

   10. Ja nie znam za wiele histori ,ale jedno wiem.Wszystko co złe to zawsze byla manipulacja armi zła ,ktora od tysiacleci znajduje sie na stanowiskach wladzy.Żydzi w rzadach całego swiata ,oni dobrze wiedza co maja robić.Kamuflaż i manipulacja.Potem odpowiedzialnosc spada na naród.Ruscy to zrobili ,Polacy tamto.Tak ,ale pod czyimi rządami?Trzeba by sie zagłebic powaznie w historie ,a takie powierzchowne traktowanie i stwierdzenia bardzo mijaja sie z prawdą.
    Rosja rzadzili Żydzi od poczatku wieku xx do lat 80 tych?
    Wczesniej tez roznie pewnie bywało.Zreszta te rody rządzące,zimnokrwiste były zawsze i wszędzie.
    Jak patrze na Rosjan to oni sa tacy jak Polacy ze swoimi wadami i zaletami.Jestesmy tacy sami.Podobna mentalnosc ,kultura.
    Takze mozecie sie w nich przegladac jak w lustrze.

   11. lilka pisze”Tak ,ale pod czyimi rządami?Trzeba by sie zagłebic powaznie w historie ,a takie powierzchowne traktowanie i stwierdzenia bardzo mijaja sie z prawdą.” dokladnie tak jest jak piszesz w tekście ,a „powierzchownie ” zamienię na „beton”

  1. UZI „poznania historii naszego narodu” nie dyskutuje dalej UZI ,nie gniewaj się ale dla mnie znasz tylko co chcieli odwieczni wrogowie Słowiańszczyzny, abyś wiedział to co Ci pozwoli samemu się wykorzenić .na tym gruncie powiem ze nie znasz historii Ukrainy , Litwy ,Serbii Rosji , Prus, Włoch -gdzie jeszcze praktycznie do dziś mieszkają Et-ruskowie , nie znasz historii Rzymu Słowiańskiego , gdybyś znal poszczególne fakty ułożyłbyś to sobie inaczej .https://www.youtube.com/watch?v=nOzyLJrZ9-U

   1. Poznaj historię NSZ i nie pisz wszystkiego w ten sposób aby uprawdopodobnić to co piszesz….. A betonem to przyjacielu jeśli ktoś tu jest to nie ja….Do tej pory miałem Cię za „w miarę rozsądnego”

   2. Ja znam historię NSZ. Ciotka mojego ojca za współpracę z AK we Lwowie zostałą zesłana do kopali uranu na Syberię a wuj ojca na Kamczatkę.. ale znamy też inną historię, Rockefellerów i Rothschildów i jeszcze wcześniejszą i w związku z tym, nie ma w mojej rodzinie nienawiści do Rosjan ani poczucia wyższości nad nimi. Zresztą sami Rosjanie, zwyczajni ludzie, również ofiary komunizmu, uratowali i ciotkę i wujka.

   3. Szkoda tylko, że Ci którzy nie mają poczucia wyższości nad Rosjanami, nie potrafią z dumą o sobie mówić Polak – tylko fascynują się wszystkim co ruskie jak trolle. JA gdybym był tak zakochany np w Australii – to bym tam wyjechał i zamieszkał.

   4. Jeśli wyzucie z polskości poprzez zastąpienie wartości ruską ideologią porządku od Władywostoku do Lizbony nazywacie siłą sprawczą „nową energią”…to płakać ze śmiechu się chce. Przepraszam, wyobraziłem sobie was z czerwoną chustą pod szyja 🙂 🙂 🙂

   5. Pudło Uzi, jestem wrogiem komunizmu. Nawet jestem córką solidarucha o zgrozo! Który rok siedział w kazamatach.. i bardzo współczuję wszystkim ofiarom (Rosjanom też) tej zbrodniczej (made in Syjonizm) dyktatury.

   6. Ty chyba jeszcze nie poznałeś utajnionej historii Uzi i tyle. I nie z rosyjskiej ręki. Wszystko przed Tobą. Dobranoc.

   7. No to super. To jeszcze pewnie wiesz co to ukryta rusyfikacja też.

    Niestety na dzisiaj muszę kończyć.

    Dobrej nocy wszystkim.

   8. Nie no UZI to się dowiedziałeś/doświadczyłeś tego że ona/Iza45 wszystko wie autorytatywnie i na każdy temat buchachachacha wyrocznio wszechwiedząca pycha kroczy przed upadkiem.

   9. Żal Ci trollu? Zamiast stukać paszkwile się doucz. Mnie wychowywali socjopaci i byłam w rękach psychopaty, stąd znam te sztuczki Wikotrio haha, to szukanie koalicjanta :)))))))))) dobre. Nie ze mną te numery. I uważaj, bo ja zła kobieta jestem i hejterów i trolli internetowych i innych agentów gonię. Wystarczy tego. Postudiuj te jahwistyczne teksty o zemście. Te krwiste, Twoje ulubione i wżarte w mózg (skoro cytujesz ot tak) i nie zjedz zarodka w jajku :))))))))))))))

   10. Uzi, doświadczyłam jawnej rusyfikacji. Rosjanie nie są dla mnie wrogiem. Władza jest wrogiem. Jeden film o rewolucji w Rosji ktoś mi ostatnio polecił i widziałam kilka odcinków „Gry Bogów”. Parę dokumentów i studiuję ich szamańskie książki, bo ich szamani są świetni. I to tyle, poza Tołstojem, Dostojewskim, Bułhakowem i literaturą dysydencką z czasów młodości.

   11. Iza przecież to nie Wiktoria szuka koalicjanta ale widoczne jest że to to to zabiegasz .. jak i wszystkie obelgi tyczą sięęciebie i świadczą o tobie rzeczywiście wilku w owczej skórze wrócą do ciebie z nawiązką .. no nie strasz nie strasz bo się zesra** i oby „zła kobito” przylukrowana/przytapetowana !!!

   12. @Iza45 :Żal Ci trollu? ..
    Mnie wychowywali socjopaci i byłam w rękach psychopaty, stąd znam te sztuczki ..

    *
    .. właśnie to widać bidulko że znasz te sztuczki i stosujesz do perfekcji .. żałosne doprawdy .. życzę zdrowia
    .. trollom może i żal że nie są takie obelżywe jak ty pokazałaś .. rozczaruję ci mi nie żal .. to nie moja bajka takie brudy obrzydliwe udawactwo/popisywactwo/kiciarsstwo.
    .. no właśnie żal ci trollu żałosna bidulko

   13. UZI nie Ciebie miałem namyśli odnosnie” betonu ” nigdy tutaj kogoś nie wyzywałem , mam taka miarę oficjalnych powiedzmy dogmatów ,beton naukowy, religijny itp , możliwie nie używam słowa ortodoksja fanatyzm bo są w tym kierunku tez pozytywne aspekty ,Sorry jak poczułeś się urażony .”Jeśli wyzucie z polskości poprzez zastąpienie wartości ruską ideologią porządku ” u schyłku carskiej Rosji kraj ten przez dziesięciolecia toczył wojny inspirowane przez imperializm od poczatku 20 wieku kraj był szargany przez rewolucje identycznie inspirowane przez zachód , a później komunizm , tak wiec Rosja odnajduje jeszcze siebie , a to co wypływa w narodzie to właśnie szukanie tożsamości w rodzimej tradycji i kulturze znaczy Starej Słowiańskiej .wspominasz o AK i co z tego ? ludzie dali się nabrać i tyle ,z drugiej strony była to chęć zatrzymania feudalnego państwa na podstawach religijnych , polskie korpusy armie na zachodzie ? za ojczyznę walczyli ? inspirowali powstanie Warszawskie w imię jakiś polskich szabelek , co dało setki tys zabitych itp , a miasto na koszt całego społeczeństwa odbudowywano do końca lat 70 , zamordowali Sikorskiego a na paradzie zwycięstwa w Londynie nie było ani jednego , a później niemal wszyscy musieli emigrować z Anglii w nagrodę ,geopolityczna gra ma wiele stron , i jedno jest pewne wszystko co Słowiańskie było i jest niszczone i to jest grunt , i podstawa do rozmyśleń i dociekań, reszta to jedynie teatr dla widzów .

   14. Aleksander Wielki też był Et-ruskiem. A Cesarstwo Rzymskie takim „Związkiem Radzieckim” tamtych czasów, tak samo jak Grecja składająca się z miast. Prawdopodobnie Egipt został wytworzony przez moją wyobraźnię 🙂 O wcześniejszych „mocarstwach” nie ma co już wspominać 🙂

  1. I gonił mnie po sali haha. Trzeba patrzeć w przyszłość, historia powinna być tylko dla nauki, ktoś powie nauka to przyszłość, to powiem przyszłość to wiara.

 4. „nie potrafią z dumą o sobie mówić Polak – gdybym był tak zakochany np w Australii – to bym tam wyjechał i zamieszkał”
  – ale jesteś zakochany w Polsce i musisz tu pozostać (Czy raczej nie jesteś zakochany w żadnym regionie tej planety? Niech zgadnę pozwolę sobie..). Gdybyś jako dziecko wywieziony został do Australii to prawdopodobnie kochałbyś dziś Australię będąc „tym samym” człowiekiem. I prawdopodobnie gdyś się dowiedział „kim naprawdę” jesteś, znienawidziłbyś i porzuciłbyś Australię i wyruszyłbyś kochać Polskę.
  Oczywiście odpowiesz, że nie jesteś jasnowidzem i nie wiesz co byś wtedy zrobił, dlatego opatrzyłem swą zgadywankę na wszelki wypadek magicznym słowem „prawdopodobnie”

  „płakać ze śmiechu się chce. Przepraszam, wyobraziłem sobie was z czerwoną chustą pod szyja”
  – – was? Od razu widać że długo tu nie pobędziesz, każdy kto w ten sposób się tu…wyraża (jak do sekty) spada. Przerobiona statystyka

  1. Gdybym odkrył, że jestem Polakiem – to wychwalał bym Polskę i powoływał się na jej „dobra’ będąc już w Polsce a nie w Australii 🙂
   Więc Przyjaciele, może słowiańszczyznę czerpmy z naszej historii ? 🙂

 5. UZI pisze: 27 października 2015 o 19:01

  Spowodowane jest to przez „wiadome siły”???, działające z „wiadomego kierunku”???, z „wiadomymi zamiarami” we „wiadomych celach”,z możliwymi do przewidzenia „wiadomymi skutkami”.
  :):):):):):) – )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  — *„wiadome siły”???, „wiadomego kierunku”???, „wiadomymi zamiarami”???, „wiadomych celach”???
  http://bezuzyteczna.pl/badania-dowodza-ze-osoby-27298
  Nutki lo Cie; https://www.youtube.com/watch?v=1StijejgfZg

 6. Iza45 nie oddawaj ,,jej’ cennej Energi.,,Im” oto chodzi aby nas ludzi widzących piękno we wszystkim ,kochających sprowadzić do ,,ich” strumienia rzeczywistości.Ona dlatego nic nie pisze po prostu się żywi naszą Wiedzą ,jednocześnie dyskredytując, podważa nasze ciężko wypracowane ZASŁUGI. System aż kipi od takich pasożytów ale tylko nie liczni wiedzą jak sobie poradzić z ciągnięciem drogocennego lushu.
  Granica została postawiona a twoja wyjątkowość resztę załatwi!
  Pozdrawiam:)
  Niech Wielki Duch cie Wspiera i Oświeci!

  1. Zaiste @{:,} „Strachy na lachy”
   .. też pisałam też Izie45 : nie strasz nie strasz bo się zesra**

   .. pozdrawiam „ciężko wypracowane ZASŁUGI” pasożytów .. buchacha Moherowego

   1. Poczucie winy jest obce cynikom i innym pozbawionym sumienia ludziom. Dążenie do celu po trupach to właśnie ich metoda.

 7. Tak tak ,ogromna większość to luszojady?Tyle Energi dookoła ,ale nie trzeba ssać i wkur…ć Nature aby im coś dala .A tu zwykle odbicie ? Co dałaś to i otrzymałaś hihihihihihi

  1. Ja jestem religijny ,tylko że moją religią jest woda, słonce piach,skały ,tunele spacery,Księżyc,niebo,gwiazdy,powietrze itd Wspaniała religia nieprawdaż?

   1. Prawdaż?

    A co do powyżej 😉 „Czyli jakich nas współrobiłaś takich nas masz?” Każdy odpowiada sam za siebie, więc czy na przykład ja co dałam to i dostałam? Nie Qcyp, to nie moje rejestry. Nie moja sprawa skąd kto wodę nosi, sam się przekona jaka smaczniejsza. Jak kiedyś powiedziałeś, wszystko zmierza do swojego Źródła a kim że jestem by kazać łaknąć pożytku? To tak jak z Wariatem, każ mu być kim nie jest 😀 I tak oto Dobremu wszystko na dobre, a złej baletnicy rąbek u spódnicy 😉 Kto temu winien? https://youtu.be/M_Sg4jPJwac?t=40 😉

   2. No co ty SeJa jaja sobie robisz? To powielanie ta prokreacja NIE JEST NATURALNA.Pretensją do garbatego że ma proste dzieci nic nie zmieni .Natura ma swoje prawa albo się do nich dostosujesz albo upadek a w konsekwencji recykling.Przykre ale prawdziwe.

   3. SeJa pisze: Nie Qcyp, to nie moje rejestry

    A czyje księdza?hihihihihih?

    W zaprzeczeniu jest potwierdzenie np;Nie będziemy się mścili, powiedział pan Kaczyński! Czyli już nie może się doczekać aż przebiera nóżkami a ja z nim. hihihihihi?

   4. popatrz jakie wypaczone jest rozumienie słowa religia: „relegere lub religere (ponownie odczytywać, gruntownie rozważać)”.. a Matriksie wszystko na opak 😀 😀 😀

   5. Ale weż to zmień? heee. Trzeba się jakoś wyrażać, zrozumiale powiedzmy. 🙂 Mi już moderacja się włączyła.

   6. Nie no jasne.. ale nie przestaje mnie to wszystko zdumiewać. Ja na choroby patrzę jak na zdrowienie. Patrzę, ze wszystko się zmienia, płynie, wchodzimy w interakcje, reagujemy, ciało reaguje nieświadomie, stres, ściśnięcie, zamknięcie energii-informacji- wyluzowanie-otwarcie kanału i „choroba” czyli zdrowienie. Niektórzy są w kodach stresowych pokoleniowych, stąd wady wrodzone.. ale to też można zmienić. Jeżeli w przyrodzie są gatunki, którym odrastają kończyny, ogony.. coś tam, to znaczy, ze my na szczycie tez mamy te programy regeneracji.. ale.. narząd nieużywany ulega atrofii, a może tylko trzeba to wzbudzić z cyklu idź i patrz, Twoja wiedza Ciebie uzdrowiła.. jakaś potęga wiary/zaufania jest do tego potrzebna..

   7. @Qcyp: W zaprzeczeniu jest potwierdzenie np;Nie będziemy się mścili, powiedział pan Kaczyński! Czyli już nie może się doczekać aż przebiera nóżkami a ja z nim. hihihihihi?

    *
    „Obecnie PiS to prawdziwa alternatywa dla POLSKI i wielkie zagrożenie dla upadłego zachodu i możnych tego świata.Jesteśmy Wolni politycznie. Jeśli ktoś twierdzi inaczej jest po prostu kłamcą lub zdrajcą albo nie rozumie /nie rozumiał faktycznego zagrożenia/położenia Polski i Polaków.”
    http://niezaleznatelewizja.pl/2015/10/alternews-16-10-2015-2/comment-page-1/#comment-69655
    hihihehehhahaha !?

 8. Wszedzie gdzie byly piramidy byly jakies peturbacje Bosnia Ukraina Egipt juz dawno i Irak i Siria . No wiec o co tutaj chodzi . Chodzi o pewna rzecz na tych terenach o motorbides jakby to mozna powiedziec kolo kazdej piramidy byly umieszczone przed przechyleniem sie ziemi krysztalowe programy nazwane morbides przez obecnych poszukiwaczy . Oczywiscie o tym nikt nie mowi . Polowa spirytualnych skoczylasow pracuje z MARKABA star wiec by byli zdumieni co w tych ksztaltach sie znajduje w srodku . Szukali motorbides wszedzie . Nawet przyposzczam , za na antarktydzie sa dosyc duze dlatego tak byla obstawiona .
  Motorbides obecnie zostaly pokryte metalem titanium . Taka reakcja chemiczna sie wytworzyla przy ich promieniowniu .
  Do czego byly potrzebne? . Do uzycia w CERN- ach wielu porozrzucanch po swiecie ,moze nawet w Australi jest on wiekszy niz w szwajcarii WHO KNOWS !!! . Na cale szczescie nieznalezli ich wszyskich . Konflikty w tych krajach mialy byc dobra przykrywka na poszukiwanie tak drogocenenego programu dawnych piramid .
  Bez tego programu cos im niekoooperuja te wszystkie CERNy 🙂
  Musze sie przyznac , ze glosno jak dzieciak klaszcze w rece z radosci 🙂

 9. Zablokowali mnie na Mistyka i zablokowali mnie na Zloty wiek Gaja .
  Ha ha ha
  Prawda w oczy kole !!!!
  No nic pisze na Alexa mail i wysle cale moje wpisy, ktore zrobilam na Mistyka .

  1. Nie ?Jak to ?
   Przecież nie interesuje cię już pisanie ale wyczuwanie co się dzieje 🙂

  2. Kalina „Zablokowali” z jednej strony to dobrze !? 🙂 bo nareszcie coś tutaj stworzyłaś!!! 🙂 Pozdrowionka Kalinku 🙂 🙂 🙂

   1. A po co Ci dzida? 😀 Do skoku przez.. płot/wzwyż? Skrzydła rozwiń i lećcććććć….

 10. Wszyscy teraz sie rzucaja na kamien szeguit .
  Dzisiaj mialam wiele funu rano.Jak na na mistyka ktos napisal i kadzil drugiej , ze ona to mowila kiedys cos niezwyklego o szenguit czarnym kamieniu , Oczywiscie odrzucila wszystko co ziemskie ale szguite nie . Jeszcze powiedza , ze szenguit pochodzi z kosmosu od ET,s . Co jest totalna pomylka . Szenguit pochodzi z ziemi . Wszyscy teraz wyrwa serce ziemi zeby miec szenguit . Paulina Moskalik o tym mowi tez na mistyka na innych forach bum wszyscy leca w jeden nurt rzeki glabnac szenguit. Na Złoty Wiek Gai Haralda Kautz-Vella podobno tez mowi o tym kamieniu . On mowi z naukowego punktu dosyc istotne rzeczy ale ale on nie jest prawdziwym ziemianinem .Nie widze w nim konekcji do sprawy . To znaczy do ziemi .Mam na mysli nie pejzarz ale do ziemie 🙂
  No wiec
  Kontynuujac skojarzenia zwiazane z Black matter
  Jest to najwyzsza forma swidomosci pochodzaca z centrum ziemi .
  Jest to swiadomosc planetarna .
  Piekny plynny gleboki czarny kolor . Moim zdaniem jak to czuje to wlasnie kamien szenguit ma powiazanie z ta swiadomoscia dlatego ma takie wlasciwosci . Uran ma inne wlasciwiosci ziemskie szenguit ma inne a krysztaly zostaly zaprogramowane prawie wszystkie przez motorbides przyniesione z morduk i polozone jako chipy komputerowe dla piramid o krysztalowej zaprogramowanej strukturze kolo piramid . Wiec krysztalow bym sie wystrzegala prawie wszystkich .
  Zeby nosic szenguit trzeba do tego dorosnac swiadomoscia .
  A nie byc ze swiatlem astralnym i trzymac w reku szenguit .
  Ja uwazam , ze to jest zgubne dla nas i ziemi poniewaz w tym momencie astral bedzie mial dostep do szenguit poprzez nas . Dosyc astral wyssal ziemskiej krysztalowej masy black .Trzeba byc w pelni z ziemia full stop 100% a nie z jakims spiryt z nieba :)I wtedy mozna wspopracowac z tym kamieniem .
  Wracajac do black matter
  Dr SEBI mowi o weglowej naszej diecie i o naturalnej naszej diecie . Czyli uwaza , ze to co zyje w symbiozie naturalnej jest tylko zdrowe dla czlowieka poniewaz ma w sobie pewna strukture weglowa .
  Any way bardzo cenie jego madrosc jako jedynego faceta , ktory ma prawdziwa organiczna diete dla kazdego prawdziwego ziemianina .
  No i znowu kolor czarny
  Melanin
  Zabezpiecza nas przed wszelkim radioaktywnym dzialaniem .Czyli swietlanym dzialaniem . Matrixowym dzialaniem . Technologicznym dzialaniem .
  Nie jestem znawca zadnych pojec naukowych ale pisze tak jak to mi sie uklada w kojarzenia .
  Nie radze zaduzo glowkowac . Glowkowanie jest astralna i matrixowa zaleta .
  A , ze zawsze oscylowalam kolo koloru czarnego , to mi bardzo pasuje , ze black matter jest najwyzsza inteligencja , ktora ma swoje niezwykle organiczne intencje dzialania .
  Melanins produced by plants are sometimes referred to as ‚catechol melanins’ as they can yield catechol on alkali fusion.
  No wiec co sie maja parowki i wieprzowina pana Zieby do takiej koncepcji jedzenia jaka preferuje Dr Sebi .
  Przeciez wieprzowina zakwasza organizm . Mam wrazenie , ze wszystko zasadowe jest potrzebne nam w diecie i zadnych kwasowosci nie potrzebujemy . Jezeli potrzebujemy to jest to sztucznie sprowokowane organizm do takiego programu . Moim zdaniem jest to nastepny sztuczny program .
  Dlaczego wiele roslin i owocow przeznaczonych do jedzenia jak naprzyklad banany powstrzymuja melanins . Dlaczego oto jest pytanie ?.
  Mam wrazenie , ze wszystkie te owoce i rosliny sa hybrydami i zostaly wprowadzone na sile do naszego jadlospisu z takim zalozeniem zeby nas pozbyc malanin .
  Wystrzegajmy sie hybrydowego jedzenia wiec .

  1. My nic nie potrzebujemy, natomiast nasze ciała tak.Chyba że jesteśmy wystarczająco rozwinięci Duchowo i Psychicznie wtedy ciało fizyczne nie stanowi problemu a co za tym idzie to wielki zwis na to co się je czy nie je.Jedzenie to trucizna bez względu czy hybryda czy nie!

 11. Zapis prelekcji Czesława Białczyńskiego wygłoszonej na Kongresie NTV we Wrocławiu w październiku 2015 r… Czy ten Pan wie o czym mowi? Coscie wypracowali po II-woj.swiat..? Coscie wypracowali po upadku komunizmu w Polsce..? Uczyniliscie komunistycznych zbrodniarzy i zlodziei bohaterami Narodu Polskiego zamiast postawic ich przed prawdziwym Polskim Sadem!Wzbudzi to w spoleczenstwie Prawdziwa Nadzieje i przyhamuje zapedy przyszlych Politycznych Zlodziei i Oszustow przed ich dalszymi planami rozkradania Polski. Wobec obecnej sytuacji nic innego nie pozostaje jak dalej zyc w swerze marzen i Wyznaniowych Urojen.Ponad 5-mil.Polakow jest juz na emigracji! To juz 70-lat oglupiania Narodu Polskiego!Co chcecie dalej osiagnac?Miejsce Polskiego Patrioty jest przy zmywaku w UK albo za wozkiem inwalidzkim,na ktorym siedzi stary Niemiec twoj pracodawca.
  Podkul ogon w pokorze Polski Patrioto i pchaj swoj patriotyczny Bagaz i nie kradnij. Lecz wypelniaj 10-przykazan,ktore twoj bog za posrednictwem tego samego krzyza wcisnal tobie bys pamietal kim jestes. Polski Rzad i Kosciol Rzymsko Katolicki beda mialy z ciebie pocieche.Kto dzisiaj jest w stanie uwierzyc nastepnym potencjalnym rzadowym zlodziejom?

 12. Publiczny anunnsment Herolda .
  Podaje to , Dla wszystkich co go sluchali wiec moze nie wiedza .
  . Informacje wyszla pod koniec wrzesnia . https://www.youtube.com/watch?v=KhOBq4uOVu4
  „Public message to Cara St. Louis and other friends who believe I have been taken over.”
  Zostal przechwycony przez matrixowo -astralnych dupkow i zmienil sie jego teaching od 4 tygodni Czyli stalo sie to w September . Pamietacie , ze fala X miala „rozswietlic umysly i DNA Ludzkie” . Nie wiem czy Saturnowskie fale sa dla nas dobre ale tak mialo byc . No i sie nie stalo .Moze to ma zwiazek z tym , ze Herold w tym czasie wlasnie zostal zamkniety na wieki. Nie wiem . Fala X miala polaczyc swoja funkcje z CERN a nie tak jak pisza zatrzymac je . Radze nikogo nie sluchac tylko samego siebie 🙂
  I am so sorry . very sorry for Herold .

Comments are closed.