Otwarte Forum Tematyczne – 2.12.2016

Zapis prelekcji Igora Witkowskiego wygłoszonej na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


Cosplay to nieodłączna część konwentów fantastyki naukowej więc na Polconie też się odbył. W zaimprowizowanym studio Janusz Zagórski i Michel Rachel rozmawiają z organizatorem Cosplay’a  Sławomirem Szakala znanym cosplayerom pod ksywką „Szakal”. A na koniec kilka migawek z finału Cosplay’a.

Cosplay (z ang. costume playing – zabawa w przebieranie) – zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów popularne w kulturze japońskiej.


71 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 2.12.2016

 1. DZIEKUJEMY IGOR ZA TWOJE PRZEKAZY I ROZPOZNANIA FAKTOW . A NSTEPNY TEMAT TO NIECH POCZYTAJA CI CO HISTORII NIE ZNAJA I FAKTOA O CZY JAROSLAW ROZMAWIAL Z POROSZENKA!!!!!!!!!!!!! Poza oficjalnymi spotkaniami z prezydentem Andrzejem Dudą i premier Beatą Szydło, Petro Poroszenko podczas wizyty w Warszawie spotkał się także z Jarosławem Kaczyńskim. Kulisy rozmowy polityków ujawniła rzeczniczka PiS, Beata Mazurek.

  – Przewidziana na 40 minut rozmowa trwała prawie 2 godziny. Omawiano podczas niej wzajemne stosunki polsko-ukraińskie. Prezes Kaczyński podkreślał, że niepodległość Ukrainy i wspieranie jej dążeń do Unii Europejskiej to polska racja stanu. Stanowcze odcięcie się Ukrainy od zbrodni UPA prezes uznał za warunek zbliżenia się tego kraju z Polską oraz Europą – mówiła Mazurek.

  Kwestie historyczne poruszał podczas spotkania z Poroszenką także prezydent Andrzej Duda. Podkreślał znaczenie mówienia o historii „w prawdzie i wzajemnym szacunku”, bo tylko wtedy „Polska i Ukraina będą w stanie budować wspólną, dobrą przyszłość”.

 2. Wszystko co potrzebujemy jest w naturze Viktor Grebennikov – Anti-Gravity & Levitation – YouTube https://www.youtube.com/watch?v=hYJXE4FCm7Q Viktor Schauberger obcując z naturą zauważył szczególnie jeden fakt na którym resztę zbudował , czy ktoś widział „latające ” łososie ? pozornie widać że biorą one jakby wyskok odrzut , po części tak jest ale to jedynie technika , spadająca woda z wodospadu jest energetycznie rozwarstwiona to tarcie miedzy sobą wyzwala kawitacje , implozja zaś rozkłada wszystko na czynniki pierwsze to zaś uwalnia energie pierworodnych atomów łososie pstrągi są jednoimiennie naładowane względem tych atomów wiec w skoczeniu w taki wir są po prostu wyplute wyrzucone na zewnatrz . idąc ta drogą i tokiem myślenia podobne zjawisko zauważył w potokach i rzekach , tam gdzie woda była w zakolach miała przeszkody , występował wzmożony ciąg nurtu a ryby szczególnie w tych miejscach energicznie płynęły pod prąd i znowu to samo zjawisko różnicy ciśnień i ciągu energetycznego . oczywiscie szukał odpowiednika zakola zakoli strumienia ,idealnym był róg antylopy , o co chodzi w tym przypadku ? chodzi o rewitalizacje wody , czysta wzmocni się brudna zaś szybko oczyści albo zacznie się oczyszczać w procesie kawitacji , bo jak na wstępie wszystkie wiązania są uwolnione podobny nieco efekt gdy z pozoru czysta wodę przegotujemy a po ugotowaniu zabarwi się ona uwalniając tablice Mendelejewa , niejako wtórny efekt z wodospadu wykorzystał przy budowie Repulsyny ,ale wodę musiał zastąpić powietrzem czyli gazami (po części stan gazowy elementów wody ) w jakimś sensie teraźniejsze turbiny samolotów fragmentarycznie przypominają to , z tym że Repulsyna jest praktycznie samonapędzająca się implozją , Ostatni uczeń Schraubergera https://www.youtube.com/watch?v=GXbYSMHAPSA oczywiscie to jedynie fragment bo Wszyscy musieli kilkakrotnie przysięgać w rożnych częściach „świata ” dla przykladu Schraubergerowi wręcz doslownie „wyprano mózg ” miał szczęście że tożsamość się Jemu zachowała i wiedział kim był jeszcze .

  1. a jak to jest że gwiazda polarna zawsze im pokazuje północ, nie ważne gdzie żeglujesz i w jaką stronę co do ichnej jednostki. i jak to jest że w stolicy (kontynent) Microsoftu króluje Makintosz? …

   1. „a jak to jest że gwiazda polarna zawsze im pokazuje północ” północ to centrum sztucznego firmamentu , poobserwujmy „wielki wóz ” jeżeli ziemia się obraca w kierunku wschodu to te diody co imitują ten wóz powinny zostawać pozycjonować się w kierunku zachodnim ( wieczór )a tego niema . podobnie o świcie powinny być daleko na zachodzie , cały trik polega na rocznym niby obrocie ,w tym przypadku firmamentu , z wyliczeń wynika że na półkuli południowej w okreslonych porach roku nie powinno fizycznie być widać okreslonych skupisk gwiazd albo konstelacji fizycznie to niemożliwe jeżeli ziemia jest kula , to oczywiscie obala fałsz że gwiazda północy jest tak daleko że pory roku obrót ziemi niema na nią wpływu , następnie na półkuli południowej całkiem na dole wszystko dla obserwatora powinno być odwrotne !! umiejscawiamy na dużej piłce dwie kamery góra i dół a na środku jakiś obiekt to obrazy będą odwrócone a tak niema ! zobaczmy te cyrki z księżycem , to jest dowód że coś im nie wychodzi i muszą go pozycjonować co jakiś czas , jak wiemy wcześniej go nie było i coś nie jest po zegarmistrzowsku zrobione , coś szwankuje w tym oszustwie , gdy relatywnie przestawimy myślenie że ziemia jest w miarę plaska wszystko wychodzi automatycznie właśnie szczegół po szczególe , Oni są w dużym kłopocie , bo cykl im się kończy oraz zasilanie , z czasem ten telewizor zacznie totalnie się psuć i będzie kabaret https://www.youtube.com/watch?v=V17duGlHEYY

  2. Skrzaty mowia , ze glupie ludzie nic nie wiedza 🙂
   I glupim ludziom leci na glowe i tez nie widza :)zasypuje im trucizna pola tez nie widza .
   Raczej wola zeby glupi ludzie nie pokazywali sie w lesie .A te swietliste stwory fruwajace jak faries w lesie to skrzaty przeganiaja ile wlezie . Jak znam tutaj nie ktorych z forum i video swietliste wieloprzestrzennne gatki. Opinia skrzatow o nich by byla dewastacyjna :)) I ich nikt tutaj nie przegania .
   Tak generalniemowiac z humorem Skrzaty – ludzie lesni traktuja nas jak idiotow .

 3. GENETYCZNE OSZUSTWO TRWA
  PiS wprowadza GMO
  Szanowni Państwo,
  2 grudnia 2016 głosami posłów PiS odrzucono możliwość wpisania do ustawy o nasiennictwie zakazu obrotu i wpisywania do rejestru odmian GMO!
  To właśnie o te zapisy w 2012 roku PiS walczył razem z protestującymi rolnikami i konsumentami.
  Wielokrotnie słyszeliśmy od Jana Szyszko, Dariusza Bąka, Roberta Telusa, Krzysztofa Ardanowskiego, Jerzego Chróścikowskiego, że jeśli tylko PiS dojdzie do władzy to natychmiast zmieni niekorzystne zapisy w ustawach o paszach, o nasiennictwie i o GMO na takie, które ochronią Polskę od GMO.
  Podobnie Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, mówił „…składam publiczne przyrzeczenie i zobowiązanie: jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra najbliższe wybory i stworzy większość parlamentarną, całkowity zakaz upraw roślin GMO w Polsce wprowadzimy niezwłocznie!”
  WYNIKI DZISIEJSZEGO GŁOSOWANIA ŚWIADCZĄ O TYM, ŻE PIS WOLI POPIERAĆ KORPORACJE KOSZTEM ZDROWIA, NIEZALEŻNOŚCI I WOLNOŚCI
  POLAKÓW .
  Wyniki głosowania w sprawie ustawy o nasiennictwie:
  http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr

  1. PiS głosuje za GMO – Polacy mówią VETO .
   Szanowni Państwo,
   2 grudnia 2016 podczas głosowania w Sejmie, posłowie PiS przyjęli ustawę o nasiennictwie w której są BARDZO kontrowersyjne zapisy ZEZWALAJĄCE na obrót i wpisywanie do krajowego rejestru GMO.
   ABY UCHRONIĆ POLSKĘ PRZED UPRAWAMI GMO TRZEBA KONIECZNIE wprowadzić zakaz obrotu nasion i roślin GMO zamykając dziurawe prawodawstwo, które przerzuca odpowiedzialność z korporacji na rolników i konsumentów i doprowadzi do zanieczyszczenia polskich pól przez GMO!
   UWAGA! Ustawa wkrótce trafi na biurko Prezydenta Andrzeja Dudy. Napisz do niego list aby zawetował tę ustawę. Przykładowy list poniżej lub pod linkiem http://www.icppc.pl/antygmo/wp-content/uploads/2016/12/listdoprezydenta.doc
   Wspomniany projekt przeczy wieloletnim obietnicom PiSu, który niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO. Jest niezgodny z Ramowym Stanowiskiem Rządu RP, które mówi, że Polska ma być krajem wolnym od GMO. Łamie konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia i środowiska, wolności i własności.
   Poprawki zgłaszane przez Kukiz’15, które zostały odrzucone głosami PiS, PiS zgłaszał do ustawy o nasiennictwie w 2012 roku i oskarżał wtedy Rząd PO-PSL o celowe niszczenie polskiego rolnictwa. Teraz PiS kontynuuje dzieło koalicji PO-PSL i otwiera Polskę na GMO i niszczy polskie rolnictwo i zdrowie Polaków!

   NAPISZ LIST DO PREZYDENTA ABY ZAWETOWAŁ USTAWĘ O NASIENNICTWIE.

   Przykładowy list
   ****************
   Pan Andrzej Duda
   Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
   Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa
   Adres e-mailowy: listy@prezydent.pl

   Szanowny Panie Prezydencie,
   Czuję się oszukany przez posłów z PiS, którzy 2 grudnia 2016 przyjęli ustawę o nasiennictwie w której są BARDZO kontrowersyjne zapisy ZEZWALAJĄCE na obrót i wpisywanie do krajowego rejestru nasion GMO.
   Wspomniany projekt przeczy wieloletnim obietnicom PiSu, który niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO. Jest niezgodny z Ramowym Stanowiskiem Rządu RP, które mówi, że Polska ma być krajem wolnym od GMO. Łamie konstytucyjne prawo do ochrony zdrowia i środowiska, wolności i własności.
   Wiem, że zakaz stosowania nasion GM w uprawach wprowadzany jest corocznie rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i taki zakaz jeszcze(!) mamy. TO JEDNAK NIE WYSTARCZY, ABY UCHRONIĆ POLSKĘ PRZEZ UPRAWAMI GMO! TRZEBA KONIECZNIE wprowadzić zakaz obrotu nasion GMO, aby zamknąć dziurawe prawodawstwo, które doprowadzi do zanieczyszczenia polskich pól przez GMO i przerzuca odpowiedzialność z korporacji na rolników i konsumentów!

   Poprawki zgłaszane przez klub Kukiz’15, które zostały odrzucone głosami PiS, PiS zgłaszał do ustawy o nasiennictwie w 2012 roku i oskarżał wtedy Rząd PO-PSL o celowe niszczenie polskiego rolnictwa. Teraz PiS kontynuuje dzieło koalicji PO-PSL i otwiera Polskę na GMO, niszczy polskie rolnictwo i zdrowie Polaków!
   Wprowadzenie bezwarunkowego zakazu GMO to sprawa pierwszoplanowa dla zdrowia i dobra Polaków, dla stanu rolnictwa i niezależności kraju. Przypominamy Panu, że 75-80% obywateli polskich deklaruje wolę, aby Polska była wolna od GMO. PRZECIW GMO są: Izby Rolnicze, Konwent Marszałków, wszystkie SEJMIKI WOJEWÓDZKIE. Czyj interes reprezentują zwolennicy GMO?

   W przygotowaniu jest również nowelizacja ustawy o GMO (projekt ustawy o zmianie
   ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw), w której możemy przeczytać, że na terytorium Polski będą tworzone strefy upraw roślin GMO! To całkowity zwrot w polityce PIS!
   Minister Szyszko odpowiedzialny za ten projekt wielokrotnie wypowiadał się w mediach, krytykując poprzedni rząd, że w Polsce nie można dopuścić do upraw GMO ponieważ ich koegzystencja z uprawami tradycyjnymi nie jest możliwa.

   Szanowny Panie Prezydencie,
   Zwracam się do Pana, aby Pan wykorzystał swoje narzędzia i doprowadził do NATYCHMIASTOWEGO wprowadzenia zakazu obrotu i wpisywania do rejestru odmian GMO a także ustawowego zakazu upraw GMO zawartego w ustawie o GMO.
   Apeluję do Pana Prezydenta o skorzystanie z prawa weta i niedopuszczenie do przyjęcia ustawy o nasiennictwie w obecnej formie.

   Z poważaniem,
   imię, nazwisko, tytuł i/lub stanowisko w organizacji i adres do korespondencji
   ************

   1. brawo dla ntv i wszelkich reżimowych mediów = wszystkich jakie są na pasku (reżimu) – wiecie co to? po co jest reżim? … tym razem

    wyślijcie list /petycję do świętego mikołaja, jak nie do przyjaciółki , tudzież zwierzcie się fb =

    == denmiczna kreacja

    wkręceni

   2. LUDZIEEEEE!!! POBUDKA!!!
    To jest naprawdę moment na działanie! Nie przechodźcie obojętnie obok apelu Koalicji do Obrony Polskiej Wsi, znudzeni powtarzaniem tematu. Temat wraca – więc się powtarza.
    Szkoda teraz czasu na teoretyczne dywagacje na alternatywnym forum, czy Ziemia jest płaska, czy raczej w środku pusta, a jeżeli pusta – to co w niej jest. 😉 Za chwilę z wiatrem koło Waszego nosa będą latać po Polsce nasiona GMO…
    Bierzcie gotowca od Jadzi Łopaty albo po prostu piszcie od serca.
    Najlepiej krótko, bo Kancelaria, która jest sitem informacji, nie lubi czytać długiej korespondencji. Można w liście odsyłać do stron internetowych z niezmanipulowaną wiedzą na temat badań nad GMO i choćby skutków uprawiania roślin z nasion przebrzydłego Monsanto (teraz w fuzji z Bayerem), w różnych rejonach świata.
    Ale warto wysyłać listy nawet i bez tych informacji, po prostu wyrażając swój sprzeciw wobec upraw GMO, rozczarowanie zmianą frontu przez PiS po dojściu do władzy i nadzieję na niepodpisanie wspomnianej ustawy.
    Zasypmy Kancelarię Prezydenta RP listami.
    Mamy też inne narzędzia. 😉 Dwupunkty, przeróżne metody kwantowe, inne niekonwencjonalne sposoby wpływania na rzeczywistość .
    Rozwalmy im ten plan!
    Mam pytanie za dychę:
    Kto ma to zrobić za nas? No, kto?

   1. Sesia , nie potrzebuje Twoich braw , nie robię tego ani dla poklasku ani z obowiązku . ( jeśli nie liczyć obowiązku MATKI i POLAKA . )
    Nie sugeruj innym ze opór wobec ludobójstwa na narodzie polskim nie ma sensu .
    To właśnie dzięki oporowi małej garstki ludzi problem GMO WCIĄŻ wypływa .
    Gdyby nie oni już dawno byśmy mieli pełny wypas gmo trucizna . Masz wybór ,
    mozesz stać z boku . Tylko ze stanie z boku bo tez jest opowiedzeniem się po jakiejs stronie i TO JEST STRONA NWO .
    Wydaje się ze to nasza ostatnia szansa żeby zaprotestować przeciw ustawom niszczącym naród polski i przyszłość naszych dzieci . Bo raz wprowadzone gmo nie da się zatrzymać ani cofnąć. Pyłki roslin utrzymują się godzinami w powietrzu i wędrują z wiatrem setki km skażając środowisko i uprawy nie gmo . Uprawy gmo wymagają stosowania rounup’u w coraz to większych ilościach bo rośliny się na niego uodparniają . A za tym idzie skażenie wód gruntowych GLIFOSATEM . O wpływie glfosatu i gmo na ludzi , zwierzęta i środowisko jest już wiele badań i można sobie poczytać .
    Nikt za nas tego nie zrobi . Oni nie będą mogli zignorować protestu jeśli to będzie protest tysięcy Polaków .

   2. PiS dogadał się z kolporacjami w sprawie wytrucie Polaków za pomocą gmo :
    https://m.youtube.com/watch?v=1Jax9GwhMKw

    Przykładowe listy do prezydenta w których domagamy się natychmiastowego zakazu obrotu i wpisywania do rejestru pdmian gmo a także ustawowego zakazu upraw gmo znajdują się w poście powyżej .

 4. Ciekawe rzeczy pan opowiada…Tuż za progiem są prawdziwe cuda. Cuda i skarby. One nas wyniosą na wyżyny (jak przecież wszystkie wynalazki dotąd – tylko dobro czynią).
  No cóż – są one blokowane – dla naszego dobra. Mogły by na te wyżyny nas wynieść – lecz nie jesteśmy gotowi… Ale będziemy. Chyba.
  Lecz najpierw musi się wszystko zawalić. Upadną systemy bankowe. Nic, że dorobek ludzkiego życia upadnie. Musi upaść, żeby było lepiej. Nikt nie wie, czym to ma być zastąpione – lecz na pewno będzie lepiej.
  Upadną rządy – nic to, że nastąpi anarchia. Przecież na to nie czekają ludzie podli i źli, którzy chętnie przejmą stery. Oni jakoś znikną. Nie wiemy jak. Ale przecież muszą zniknąć. Żeby było lepiej. A musi być lepiej.
  Jest już tak źle, że śmiało kroczmy do przepaści, w którą wszystko spadnie.
  Jakoś wydarzy się coś, nikt nie wie co, co spowoduje że będzie lepiej.
  Może muszą zginąć miliony – ale to chyba dobrze – bo przecież zawsze giną najgorsi z dobrzy pozostają. No tak musi być – skoro potem ma być już dobrze.
  Już prawie wszyscy czekają z niecierpliwością na ten krwawy prysznic – bo przecież potem MUSI być lepiej ! Obcy nas wezmą pod opiekę, a duchowe wzniosłe byty poprowadzą nas ku dobrej przyszłości.
  Ale – najpierw wszystko musi się zawalić. Potem coś, jakoś, się wydarzy cudownego.
  Choć tysiące lat historii pokazało, że tak się nie nigdy nie stało. No, ale teraz będzie inaczej. Bo musi być inaczej.

 5. Paradajs dla wszystkich a najwiekszy paradajs dla pedofili w Auistrali .
  A dlaczego tak mysle .
  Poniewaz musialam miec nawet w pracy police check , ze nie molestowalam dzieci . Totalne restrykcje i psychoza na dolnych partiach polki czyli w spoleczenstwie i spolecznej pracy z dziecmi i ludzmi wogole .
  Nie wiem ale swiadomosci mi mowi , ze homoseksualizm i kazda patologia sexulana prowadzic moze do patologi pedofili . To jest tak zwany inny genetyczny wzor czlowieka w srodku , ktory moze byc bardzo latwo oprogramowany i przprogramowany . Nie powiem juz takich sloganow , ze przepraszam guyow Bo ich wogole nie przepraszam za to co mowie Ale mialam duzo kumpli w Australi guyow w pracy i sasiadow i wszyscy byli na tle sexualnym niestety nie zrownowazeni i caly czas widzialam sperme w ich glowie Tak w skrocie mowie . Caly ich swiat obracal sie w tej patologii
  Tak wiec genetyka ludzi z bliskiego wschodu i zydow i glownych mistrzow liderow Anglo Saxons blood wywodzadych sie z prostej lini od egipskich homocapensis moze gwalcic tylko czlowieka pod kazdym wzgledem czynic go niewolnika w kazdej sytuacji . Tylko to ma na mysli jak zahipnetyzowac ofiare i wykorzystac podstepnie i niszczyc totalnie ludzka organicznosc . Robi to w elegancki niezwykle czarujacy i estetyczny czasmai sposob .Dlatego tyle ludzi nie moze w to uwierzyc , ze psychopaci moga byc mili i sie pieknie usmiechac i byc bardzo estetyczni i ladni . Czasami ludziom pasuja takie puste kukly wiecej niz otwarty prawdomowny emocjonalny czlowiek . Musicie sie wszyscy nauczyc czuc a nie oceniac z wizji . To jest nowa sztuka zycia zeby rozpoznac ten chaos estetycznych kreacji ludzkich i nie ludzkich rol
  W slowianskiej swiadomosci pedofilska sztuczna swiadomosc byla jak czuje evelementem .

  1. A tutaj paradajs dla Pedofili w Australi . Wlasciwie wstrzasajace wideo . Ale jedna sprawa pozytywna , ze chyba zabiora sie za nich dosyc ostro .
   Cala smietanka zydowskie – nazistowskie korzenie ma w sobie . A tutaj jest miejsce kazni i laboratoryjnych badan . I oczywiscie kosciol katolicki 100 procent akcji w tej pedofoili nalezal do kosciola katolickiego i swiata inteligencji australijskiej .https://www.youtube.com/watch?v=gjesmvpdY_w
   Fionas dziadek byl z Polski ale wygladal na zyda jak widzialam zdjecia ( ona opowiada na you tube historie , ktora mi sie nie podoba na temat Polakow ) Wiec mowie jeszcze dokladnie . Zwykle po drugiej wojnie swiatopwej Zydzi sprzedjaszczyki ze swojaj zepsuta religia agresji i morderstw i klamstw i pedofilstwem wyruszyli na podoj swiata .Taki byl plan nazistowskiej akcji zydow homocapensis przygotowali do tego dobrze .
   Ta kobieta przezyla w kosciolach katolickich i na SYDEJSKIM UNIVERSYTECIE horror , ze scinaniem dzieci glow po kolei 8-9 letnich jak staly zahipnotyzowane przed oltarzem kultowej pedofilskiej religii smierci . Cult Bell w , ktorym bral nawet udzial obecny lider Australii No wiec naukowcy , prawnicy ,aktorzy, psychiatrzyi profesorowie universytetu .

  2. „Musicie sie wszyscy nauczyc czuc a nie oceniac z wizji . To jest nowa sztuka zycia zeby rozpoznac ten chaos estetycznych kreacji ludzkich i nie ludzkich rol”
   —————————————-
   Tak,czucie jest jak najbardziej,a jeszcze lepiej, jak beda potwierdzone wizjami.
   Tylko nie zapominajmy o naszej zdrowej „chłopskiej” logice.

   A tu mozna znalezc kilka cennych”ziarenek”(w innych filmach takze),zwłaszcza w drugiej czesci dotyczącej inkarnacji-chodzi o mechanizm dzialania,a nazwy i opisy(indywidualne filtry) sa tu drugorzedne
   .https://www.youtube.com/watch?v=rQPfuwra8-M&list=PLVa6C3f8uuzQPzuzTRMiVSs_sewA2ddBn&index=22

  3. Tak kalinka to zboczeństwo istnieje, ukrywają się pod uśmieszkami, zdrajcy ciała, i najgorsze, że nie rozpoznasz takiego, dopóki nie zrobi złego czynu, wszystkie homosie bi mają coś wspólnego z pedofilią, bynajmniej zbiera się u nich, są niebezpieczni, jak istnieje niebo dowiem się o nich wszystkich, i żaden tam wstępu nie będzie miał, nie mogę tego zrozumieć, szczególnie Księży i nauczycieli nie da się tego zrozumieć, to jest choroba? Chorobę się tłumaczy, a dla tego czegoś nie może być tłumaczenia ! Powinni mieć na czole znak jakiś, ale tak się nie da niestety… psychiczni dewiaci nie cierpię ! na słowo pedofil, wszystko we mnie chodzi, ciekawe jaki odsetek społeczeństwa światowego jest nimi, może okaże się, że normalni nawet są w mniejszości…

   1. „wszystkie homosie bi mają coś wspólnego z pedofilią”
    To chyba musisz mieć bardzo duże doświadczenie z tymi grupami ludzi, skoro wyciągasz takie mądrości ?
    Bo ja znam paru „homosi”, i jako „normalny” czuję się w ich towarzystwie bardziej bezpieczny niż przy niejednym „normalnym” właśnie.
    Nie ma to jak faszystowskie hasełka w rodzaju „wszyscy jacyśtam są ŻLI !!! Do gazu z nimi !”.
    I ty człowieku pewnie masz się za „przebudzonego”…

   2. abha masz akurat rację, to jest to co siedzi pod kożuszkiem / za podszewką, oni nawet nie rozumieją co mówią… niech się muzułmańskie mordy honorowe, gwałty i nie powiem co jeszcze, schowają w obliczu katolickiego przebudzenia widłami…

   3. Ja tez sie czuje normalnie wsrod Homosiow bo nie mam z nimi zadnych relacji na ich poziomie ale maja ciagle problemy milosne i zmieniaja partnerow jak rekawiczki . Musialam sluchac ich gadania ciagle na temat milosnych odlotow . Pozatym kiedy wybierali sie na perwesyjny karnawal do Sydney i tylko mieli w glowie to jak kogos zarwac i jak najbardziej sie odkryc .Czy my mamy takie problemy . No coz po show z Amerykanskich scen widac ich wplyw w odlotowej bez sensu modzie na wpol nago , ktorej nikt prawie nie nosi Tez pod wplywem artystow homosiow splycono organiczna rzeczywistosc , zaczeto w Polsce sie totalnie plazowac na scenach muzycznych w strojach bikini a nawet bez zadnego odziania. 🙂
    Tak Pizza gate byla i jest netowrkiem Guyow . Taka jest prawda .
    Ja mysle , ze to nie jest zdrowe .Ja mysle , ze to jest over do it .
    Najwiecej homosiow jest w anglosaskim rewirze i bliskiego wschodu . I co z tego wynika .
    Jak patrze na to video to mnie totalnie przekreca i to tez ma zwiazek z homosiami . https://www.youtube.com/watch?v=ihzml3LgsZQ
    Drugie video
    Dokumenty z wiki leaks Jak bedzie ktos rozumial te teksty to jest totalna makabra i tortury na dzieciach przeprowadzone przez patologiczne homocpaensis .
    Objekcje co zrobic z tymi zbrodniarzami i traktowac ich jak ludzi jest totalnym bledem i wystepowaniem przeciwko organicznej spokojnej i zyjacej w harmoni ludzkosci
    Ja sie nie mam sie za przebudzona ja sie mam za swiadoma co sie dzieje dookola . I uwazam , ze faktycznie jak sie nie zlikwiduje tych psychopatow to nigdy nie bedzie konca z ta padlizna To sie ciagnie od wiekow A teraz sa przy forsie i wladzy wiec dalej robia co chca i nie ma prawa dla nich .
    Jezeli ci chodzi o czucie sie bezpiecznym To jest znowu widzenie wlasnego pempka .
    Tak wlasnie to wyglada na ziemi . Jak mam tylek w poduszce z falbankami to wszystko jest Ok Moze sie dziac podlosc grunt , ze mnie tam nie ma . Fajine Rockofelersko zydowskie podejscie do sprawy .
    Zrobie wojna w Iraku . Zrobie rozpizdziaj na bliskim wschodzie o rope i rurociagi . A kumpel go pyta . „Czy ty pomyslales , ze zabijemy tam miliony ludzi ”
    Rocefeler na To ” A co cie obchodza inni glupi ludzie ,mysl o swojej rodzinie i o sobie „

   4. Pizzagate w Holandi .https://www.youtube.com/watch?v=ZIMqKNn4Do4
    No prosze jak rzeka poplynela a nasze media milcza a durne media amerykanskie oplacane przez pedofili dalej proboja powiedziec , ze pizzagate to falszywa flaga .
    Juz tyle lat temu ofiary gwaltow byly przesluchiwane w ameryce na roznych to programach i juz tyle bylo wyciekow polowan elity na ludzi I juz tyle bylo dowdow morderstw dzieci ich odnalezione szkieletony w Angli i w Candzie . To jest wideo z 1989 roku Oprah https://www.youtube.com/watch?v=XRwJmklKH2U
    Ludzie musza zrozumiec jak ta energia bedzie tutaj na ziemi caly czas dominowala na njwyzszych polkach bedzie problem zawsze I mozecie sobie pozytywizmem i wielkim rozwojem wewnetrznym stawac na rzesach nic nie zrobicie jak tego typu energia bedzie obok was .

   1. xxxx
    Podsumuj teraz Kopernika ( bo on wedlug mnie byl w gorszej sytuacji edukacyjnej niz Dubay) i jak bedziesz robil podsumowanie to zdejmij przez mind z niego sukmane moze to tranny |)

   1. xxxx , to jakieś celowe idiotyzmy, prowokacje , im więcej będzie info o płaskiej tym więcej będzie dezinformacji , ktoś kto nie odnosi się przynajmniej do zasadniczych faktów, to jest zwykły troll , prostak , debil , bo o czym z idiotą dyskutować jak celowo fakty i dowody omija ?!

   2. Eric Dubay moze jest narcysta i nawet ma inklinacje homosiow wlasnie jak juz jestemy w tym temacie Ja go widzialm gdzies na filmikach w dziewczecych strojach . Ale faktem jest , ze pokradl informacje po katach i je zgromadzil i przetrawil bo mial czas i nimi zablysnal . No wiec nie znaczy , ze nie ma racji . Ma poczesci racje ale moze byc nieuczciwy w uzywaniu czyis materialow .

   3. Podsumujmy. Pedał z Tajlandii, wróżbita tarota, nauczyciel jogi bez szkoły i jakiekolwiek wykształcenia, pochodzący z masońskiej bogatej rodziny, który matematyki na oczy nie widział na poziomie gimnazjum odkrywa że ziemia jest płaska. Przedstawia „200” dowodów” do obalenia na poziomie podręcznika z geografii do klasy 6 szkoły podstawowej. A niejaki „majestic” pisze że jestem trolem prostakiem i debilem 🙂 No cóż. Czas wybrać się do psychiatry Panie Majestic. Może następnym razem wypromuj woźną z dworca kolejowego jako specjalistę od fizyki kwantowej, po czym nazwij znów kogo trolem prostakiem i debilem.

   4. xxxx mnie interesują jedynie fakty , jedno zdanie, jedno słowo ,które jest przyswajalne które potwierdza to i tamto , Odnośmy się do tematu , faktów pytań i odpowiedzi , a nie wyglądem gramatyka plotkami życiorysem itd , Czekam na fakty i dyskusje ? xxxx pisze:””””” Może następnym razem wypromuj woźną z dworca kolejowego jako specjalistę od fizyki kwantowej, po czym nazwij znów kogo trolem prostakiem i debilem.”””” PRZECIEŻ TO ZWYKLE TROLLOWANIE , napisałem wyraźnie !!! „”” ktoś kto nie odnosi się przynajmniej do zasadniczych faktów,””” ZAPYTAM odniosłeś się ??? skierowałem to do ciebie ??? wyraźnie określiłem moją pozycje i pogląd , o faktach i dowodach , a temat ma się zatrzymać na jakiejś osobie ?!! zauważ że prowokujesz i zero faktycznie do tematu to jak to niby nazwać ? to jakaś GRA PODŁEGO PRZEKLĘTEGO LISA ? Lisa Lisa Lisa ….. Lisek lisa , dlugo cie tu nie było LISIE ha ha ha ……….

   5. Takie są FAKTY panie Majestic o twoim guru. Sam o tym pisał i mówił. To są fakty. O czym tu dyskutować ? O urojeniach homoseksualnego trawestyty masażysty, tarocisty i nauczyciela jogi. Była taka jedna Lucyna Łobos, masażystka… z Projektu Cheops. Do tego też bez szkoły, z kim tu rozmawiać ? z takimi defektami umysłowymi jak ty? Bo tylko ktoś mający defekty umysłowe wierzy takim ludziom. Wiesz jak was nazywają w instytucie Travistock – „useful imbeciles” Z kim mam „rozmawiać” ? Z urojeniami ? udowadniać matołom bez szkoły i wykształcenia że mają wrócić do szkoły ? Ty jesteś skończonym głupcem po prostu a Twoje wpisy żenująco idiotyczne. Zdecydujcie się, połowa głupców twierdzi że zyjemy we wnętrzu ziemi druga że na płaskiej ziemi, inne matoły że na wklęsłej,…JESTEŚCIE CHORZY I TO POWAŻNIE BARDZO POWAŻNIE NA GŁOWĘ a swoimi chorymi urojeniami zaśmiecacie internet ośmieszając wszystkich, cały ruch alternatywny. Temat dotyczy zupełnie innych spraw ty się wpieprzasz z chorymi urojeniami. TO JEST WŁAŚNIE TROLOWANIE !!!

   6. lisssie mam nadzieje że wszyscy cie już rozpoznali!!!+? , byleś jesteś i Będziesz brakującym ogniwem w ewolucji Darwina , masz teraz radość! przecież kochasz „naukowe wypracowania” , wiedziałem że to ty dlatego włożyłem ci trampki na rozbieg ha ha ha idiot idiot …..

  1. Majestic jak juz ciebie ktos wysyla do psychiatry to jestesmy w domu . Zwykle sie normalnych i trzezwych na umysle ludzi wysyla do psychiatry i Wysyla sie tych co szukaja prawdy a nawet czasami ich sie zamyka w czubkowie zeby czasami nie zamacili systemu lgarstw i manipulacji .
   Wszystkie ofiary pedofili pizzagate media normalne bojkotuja w podobny sposob . Mimo , ze sa napisane jak na obrazku wiki leaks materialy I je pisaly skurwiele mordecy pedofile . Assange tylko to ujawnil To byly ich dokumenty a jeszcze sie mowi , ze to jest fanaberia albo cos innego .

   1. „Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. W końcu wygrywasz. ” zachowanie typowego prowokatora , to zwykły trolll +l , śmieć , brudzi i śmieci i zapewne cuchnie jak gnój ! Nie czekajcie za dlugo bo Was też będzie chcial obrzygać ten żul””””” intelektualny „””ha ha ha …..

 6. ogi/amdg/suworow-ujawnia-tajemnice-chruszczowa-w-tym-przemarsz-w-ramach-cwiczen-45000-sowieckich-zolnierzy-przez-radioaktywna-chmure-po-eksplozji-bomby-atomowej,46040.html =a to co Jan ujawnia nie wiedzialem ze kolega chruszczow zalatwil berie i puscil przez pole powybuchu jadrowym 45 tys zolnierzy= i utajnil ilu umarlo?????????????

 7. https://www.youtube.com/watch?v=l5vrhADo8u8 =Max w WARSZAWIE =juz tego brata nie ma a mowi i przkazuje =UJAWNIA O TECHNOLOGI KTORA MA NAS ROZDZIELAC I JEST SZTUCZNA INTELIGENCJA W INTERNECIE /komputer bis w Belgi???/ sam mialem takie doswiadczenia??????? a mowi tez o dwoch DNA ktore zostaly nam zamontowano !!!!!!!!!! a mamy 12 TYCH SZNUROW= I KSIEZYC KTORY SLUZY ?????????? I ODEJSCIU Z TEGO PADOLU??????????

 8. udzie sa kosmitami w stanie hipnozy,gdyz Ziemia jest iluzja i nie egzystuje w wymiarze rzeczywistosci.Dyskutuja codziennie o problemach i smierci ktore sa ILUZJAMI stwarzanymi przez vibracje Ego. Struktury Ego dzialaja na ich swiadomosc i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.Nie mozna zakonczyc konfliktow ktore sa iluzjami,ale iluzje przestana egzystowac.
  Vibracje Ego stworzyly u czesci kosmitow stan hipnozy z iluzjami o ludziach i Ziemi.
  Proces upadku struktur Ego trwa.KOSMICI BUDZA SIE ZE STANU HIPNOZY i dolaczaja do wymiaru rzeczywistosci.
  Kosmici w hipnozie na Ziemi sa odizolowani od rzeczywistosci i dlatego nie maja kontaktu z egzystencjami we Wszechswiecie.
  ZBUDZISZ SIE Z HIPNOZY kiedy STRACISZ ROZUM gdyz ludzki rozum i Ziemia sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego i nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.

 9. „Stacja Kosmiczna” -Stacja Komiczna , cyrk wizualny zaczyna się w 5 min 47 sec , całość oczywiscie interesująca https://www.youtube.com/watch?v=aYofr9g5yDo oglądać na maksymalnym powiększeniu , jeszcze ta obecna animacja komputerowa nie oddaje wlasciwej perspektywy wiec można coś niecoś zobaczyć dodatkowo , z czasem będzie to oczywiscie usuwane bo krytyka niejako pokazuje im niedoskonałości , co dodatkowo zauważyłem? , wszystkie kable i inne rekwizyty są niemal martwe , dziwne oświetlenie jakby same tło było po prostu jasne , zero najmniejszych cieni , zero perspektywy , osoby są umieszczone wyeksponowane jedynie aby zrobić pozory perspektywy , osoba z prawej strony zwróćmy uwagę na jego prawy but przenikający pod koniec przez te uchwyt -rurę ? w podłodze , i nienormalne opuszczenie tego miejsca przenikniecie do przodu , ręka z mikrofonem dziwnie udająca stan nieważkości niby dlaczego ? muskuły mięśni wysiadły od ciężaru mikrofonu ?! no i te piłki figury geometryczne ? na przyspieszeniu widzimy że to płaskie obrazy , nakładające się na siebie przenikające . Obserwując wcześniejsze „LIVE ” wywnioskowałem że były dwa tła teraz jest trzy , sztuczna kabina – sztuczne latające lewitujące rekwizyty -no i załoga w tajnym studio zapewne podwieszona na linkach , te animacje przypominaj Jumbo z 11 września !? ciekawy jestem cz ktoś coś jeszcze zobaczy w tym” locie na orbicie ” za kilka lat będą zapewne perfekcyjne „Live z Kosmosu” dla nich to nie problem ,jak ich stać na długopis za milion dolców !? Rosjanie ponoć użyli ołówka za 20 kopiejek !? ha ha ha

  1. Majestic te transmisje live ziemi są też naciągane, jak ogląda się godzine to wszystko zaczyna sie od nowa, poza tym są mało wiarygodne…

 10. Gdzie się Kiara ukrywa ?Kogoś tu brakuje ? a to Kiary dawno nie było ? Kiara wracaj !?

  //
  Kiara na fejsie się udziela (choć pewnie nie tylko), tam zasięg wpisu jest trochę większy…

  Voytek – [Admin]

  1. Kiara napisała fajny wpis na you tube pod filmikiem T.Owsianki, Pozdrawiam.

  2. Dziękuje za info Admine , oraz Tomkowi , zasięg zasięgiem, ale swoje gwiazdki oficerskie to na NTV szlifowała ! jak nie wróci tu jutro to otwieram szafę „””pleśniaka „”” i Zofie !napuszczę ?

   1. jak dziwnie się to słucha wiedząc że Ziemia jest inna, że nie ma wszechświata…. 🙂

  1. Janku Kolejne odcinki tego audiobooka „KROM” , będą się sukcesywnie ukazywać . Na razie jest ich cztery , ale wkrótce mają być następne . Wszystkie znajdziesz na You Tube . Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

Comments are closed.