Otwarte Forum Tematyczne – 20.02.2015

Próba spojrzenia na związki i rodzinę z kosmicznej perspektywy. Z Romanem Nachtem rozmawia Janusz Zagórski.


Po dłuższej przerwie ponowne spotkanie ze specjalistą w zakresie sztucznej inteligencji, panem Krzysztofem Michalikiem.

93 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.02.2015

 1. Witam, drodzy panowie, jak podają media w roku 2025 polecą na MARSA przedstawiciele naszego gatunku,dlatego ,prosiłbym o dyskusję w kierunku kilku wątków w związku z tym wydarzeniem.Mnie osobiście nurtuje kilka pytań? Gdyby została utracona wszelka łączność z osadnikami na przykład na dwa tysiące lat, co mogliby zastać wysłani z Ziemi ludzie na Marsie ? Jaka wiara ?,religia ?,przekazy o ICH pochodzeniu ? I wiele podobnych pytań które i my sobie żyjący na tej planecie zadajemy .Pozdrawiam.

  1. Inne szczepy wirusów … jak Cortes i Indiańce. To też ciekawy temat z serii Stopem przez Galaktykę i wice wersal. 😉

   Właściwie w moim rozumieniu, ba wielu płaszczyznach Oba materiały w dziale się mocno zazębiają 🙂 No na przykład w kwestii ewolucji modelu społeczeństwa w obliczu zastąpienia pracy ludzi przez maszyny i sztuczną inteligencję. … … i w tym jak Wyżej, zestawy medyczne, diagnostyczne, zawody wymarłe …Oczywiście nawiązuje do tego tylko sygnalizując coś co nie jest tak oczywiste jak nawet warto by było. A dotyczy nie mal wszystkiego w konsekwencji i pociąga więcej niż w wszystko za sobą i nie jest żadną sf a powodem bezrobocia na przykład itd itd itd. 😉

  2. „w roku 2025 polecą na MARSA przedstawiciele naszego gatunku” kolejna ściema,aby coś przykryć , już dawno tam są ! zastanawia na jakiej pustyni wybudowano marsjańskie studio ? tak na wszelki wypadek ? w czasie „oficjalnego” lądowania na trabancie ziemi na plan filmowy weszła koza z pobliskich wzniesień ? czy tym razem przedstawiciele naszego gatunku otrzymają sprzęt i kamery z okresu kina niemego ? aby było widać więcej szczegółów ? może ktoś przemyci camere obscure ?

 2. No niesamowite!Czy któryś z Panów pościł 8 miesięcy?Czy był głodny-zwyczajnie-czy głodował?Żaden.To trzeba się na czanelingi powoływać i pleć bzdury o tym ,co w kosmosie-z przeczucia-nie z obserwacji-z przeczucia, które nie jest nic warte .Temat nie jest na czasie-na czasie tematem jest -jak zmienić system na pozbawiony dupków i kretynów, których mądrość identyfikowana jest z brakiem błędów ortograficznych w wypowiedziach.Budż się chłopie jeden z drugim-pokaż co potrafisz w tym temacie skoro odważyliście się istnieć w przestrzeni mikro społecznej-i na szczęście tylko w takiej…

  1. bez urazy, zapewne u ciebie Sylwek trwało to więcej, jakieś 9 mcy może?
   i coś urodziłeś, co nam prezentujesz niniejszym…
   co do >system na pozbawiony dupków i kretynów
   to nie jest możliwe – vide Idiokracja

  2. Sylweste ,jakie niby bzdury dla Ciebie do „Kury Nędzy” ? „Budż się chłopie jeden z drugim” zastanowiłeś się ze może być odwrotnie ? „które nie jest nic warte „dla Nas jest warte , a skoro jest nic warte dlaczego to z uporem maniaka tak krytykujesz ? Ja wiem, bo to Jest Super Warte Uwagi !!!! coś do tematu ,jakiś Człowiek dziwnie przyodziany mówi ze jakiś pedałów trzeba palić i to na STOSACH !!! https://www.youtube.com/watch?v=7Di4MmhFKbk następny ktoś dziwnie przyodziany ? mówi ze gej to dar od boga ? http://www.fronda.pl/a/ksiadz-gej-homoseksualizm-to-piekny-dar-od-boga,33145.html „””bzdury o tym ,co w kosmosie-z przeczucia-nie z obserwacji-z przeczucia,””!http://bezuzyteczna.pl/kosciol-bedzie-chrzcil-kosmitow-97145 po takiej rekomendacji to raczej nie bzdury !!!!?

 3. Polecam książkę „Rozmowy z Bogiem” Donald’a Neale’a Walsh’a.Niereligijna.Treść-jak w tytule.Wyślij e-mail pt.”Chcę ksiązkę”na jjar1@o2.pl (kółko w adresie to nie zero,tylko „o”).Znalazłem odpowiedzi od samego AUTORA.

 4. Panowie Nacht i Zagórski w czasie rozmowy o związkach uprawiali swoisty samogwałt, bo do spraw związkowych, gdzie naczelną rolę pełnią emocje, przykładali logiczną miarę.
  Pewne wypowiedzi Pana Nachta sugerują, że pewnie nie miał rodziny a jeżeli miał, to miłości w niej nie poczuł, nie poczuł akceptacji i nauki jaka z niej wyrasta. Więc dlaczego poczuwa się do pouczania innych w tej sprawie?
  Takie bujanie w obłokach duchowego grupenseksu, jaka wypływa z tej dyskusji, nie ma zastosowania do ziemskiej rzeczywistości i nie będzie miało przez jeszcze bardzo długi czas. Jeżeli ewolucja i wzrastanie świadomości dotyczy ludzkości jako całości, a nie tylko wąskiej elity, która, kiedy już osiągnie ostateczne zrozumienie, zwyczajnie zaprowadzi światłe i sprawiedliwe rządy nad resztą, to wówczas każde doświadczenie, złe lub dobre ale wiodące do większej świadomości tego kim jestem, jest na swoim miejscu. Dlatego niepotrzebna jest troska o kształt relacji w związku, o wychowanie dzieci.

  1. Krzysztof ,skoro to tak odebrałeś ? to Ci nie zazdroszczę ? spróbuj wyjść nieco poza schematy ziemskie, ziemia jest okruchem kosmosu , patrzenie na kosmos z ziemi dużo nic nie da ,gdy zastosujemy odwrotna metodę , wszystko nabiera innego wymiaru i sensu .”””Panowie Nacht i Zagórski w czasie rozmowy o związkach uprawiali swoisty samogwałt, bo do spraw związkowych, gdzie naczelną rolę pełnią emocje, przykładali logiczną miarę.””” właśnie logiczna miara , co to są emocje niby ? to powiem, ze to najbardziej logiczne , sensowne , rozwiazania ,Emocje to najbardziej zaawansowane technologie , bo operują energiami , energiami które tworzą rzeczywistosci , dlatego do nich można zastosować logikę , gdzie skutki są konkretnymi przyczynami , świat to energia to podstawa jego istnienia i wszystko musi być w ciągłym ruchu , wręcz nieskończona ilosc sekwencji .każde skupisko energii jest zależne od następnego skupiska .

  2. Krzysztof wrzuca:
   „(…)spraw związkowych, gdzie naczelną rolę pełnią emocje, przykładali logiczną miarę.”
   – Uczucia, wrazenia emocjonalne dziela sie na uczucia, emocje i…Uczucia Wyzsze (tzw Wspolczucie – tu reszcie ludzkosci pograzonej w splamieniu seksualnym umyslu). Rozmowa toczyla sie na wyzszym poziomie Uczuc… ,nie na logicznej mierze… To byla rzeczowa,rzeczywista miara, czyli prawda, w ktorej nie chodzi o przygladanie sie maslanym oczom zaduzonych, lecz o dobro ludzkosci, tej Planety

   „nie ma zastosowania do ziemskiej rzeczywistosci”
   – – i o to chodzi! 🙂
   Bo czym jest ta..”rzeczywistosc”? jest-NIErzeczywistoscia, czyli nieprawda, matrixem jest. Potrzeba nam wiecej takich rozmow, uswiadamiajacych populacje i ewolucje. Od czego chcesz ja rozpoczac?…Dalej poklepywac sie po tylkach i glaskac po glowkach?

   „ewolucja i wzrastanie świadomości dotyczy ludzkości jako całości, a nie tylko wąskiej elity”
   – – – j/w

   „niepotrzebna jest troska o kształt relacji w związku, o wychowanie dzieci.”
   – – – – pobozne rzadanie…
   Jest przemoc w 90-95% populacji w rodzinach, gwalt fizyczny, psychiczny, seksualny,
   a Ty mowisz: Nie ma sprawy, problemu, troski!????? (jak w Twojej rodzinie jest tak wszystko ok, to pogratulowac, tak 3trzym (w miedzyczasie szczescia pomysl o reszcie)

   1. Gregory,
    W zasadzie moja odpowiedź na twoje wątpliwości zawiera się w odpowiedzi udzielonej Majesticowi – parę postów niżej.

  3. A mnie się Krzysztof podoba co napisałeś. Ta planeta to planeta ewolucji Świadomości a nie upadku, jak to powiedział pan Nacht.. chyba, że ten upadek to zyskanie samoświadomości materii to Ok. Bóg śpi w kamieniu, drzemie w zwierzęciu, przebudza się w Człowieku. Już Jest Bóg. Już Jesteśmy doskonali na pewnym poziomie, teraz uczymy się być bogiem w materii.
   Pewien gość wyskalował poziomy świadomości, do kwantowego skoku-poziomu odwagi jako Jedno trochę nas jeszcze dzieli /dlatego rozszerzajmy własną Świadomość, integrujmy Jaźń indywidualnie-nikt tego za nikogo nie zrobi, zaden guru, ksiądz czy rabin i inny guru/
   https://mojajoga.wordpress.com/2013/10/09/poziomy-swiadomosci-wg-davida-r-hawkinsa/
   Polecam książki Hawkinsa.. np „Siła czy Moc”. I przestańmy biadolić jak jest źle. Jest jak jest. Miałam hardcorowe życie, nadal trzęsie ale nie żałuję. Co do modelu rodziny- zostawmy to Świadomości/Bogu w Nas.. nie potrzebujemy kopiować znowu czyichś systemów niewiadomego pochodzenia.. to się zadzieje 🙂 Samo.

   1. z linkowanego artykułu: ” Wszyscy ludzie poniżej 200 mają skłonność, by uważać się za bezsilne ofiary losu, na łasce życia. Wywodzi się to z przekonania, że źródło ich szczęścia znajduje się na zewnątrz, podobnie jak przyczyna ich problemów. ”

    Zaiste, jakby rzekła Wiktoria 😉

   2. Iza 🙂 dałaś przykład co to znaczy kobieca intuicja. Ja się rozpisałem na stronę, a ty jednym zdaniem wyraziłaś wszystko w sposób kompletny i klarowny.
    Uszanowanie 🙂

   3. Ta, Samo sie Zrobi 🙂
    Wystarczy tylko siedziec czekac, usmiechac sie i myslec pozytywnie.. 🙂 – zreszta…co zrobic, gdy tutaj: „Bo tutaj jest jak jest, i ty o tym dobrze wiesz…” 🙂 – ..chcialbym w to uwierzyc, ale jeszcze bardziej sie nie rozczarowac…
    „A w tym całym burdelu jedno wiem napewno: jesteś moją królewną zwiewną” ,Mars napada 🙂
    Zobaczcie… Mars. tam tez kiedys (miliony lat temu, podobno, wiele przekazow o tym zaswiadcza) tetnilo zycie, a ludzie WALCZYLI o pokoj ich swiata… I co mamy tam…?
    Na szczescie Wszechswiat jest pelen laski, inkarnacji i zycia, miliardow gwiazd tylko w samej MilkyWay i jeszcze wiecej planet wokol nich,
    i na Marsie i Ziemi swiat i zycie sie nie konczy 🙂 .I to byla pozytywna wiadomosc! (Mojom filozofiom nie jest…czarnowidztwo,czy biadolenie. Stac mnie jedynie na realne wykluczenie UTOPII i przyjecie …ciemniejszego scenariusza – tam gdzie trzeba… gdzie wymaga tego sytuacja, realia takie nie inne, bez wdziwania rozowych okularow. Sytuacja nie jest jednak nigdy beznadziejna aby tak kurczowo, desperacko trzymac sie Ziemi. Wszechswiat Niesmiertelny (a wiec i My z/w nim) z predkoscia przekraczajaca Swiatlo czeka otworem na poszerzona wyobraznie

   4. To Gregory jakieś kombinatorstwo wyższego rzędu. To tak (patrząc na ewolucję Świadomości której manifestacją jest Wszechświat widzialny) na miejsce pana Michalika wsadzić urocze a nawet dobre! 7-letnie dziecko (chodzi mi o Twoje marzenie inkarnowania nie na Ziemi-tu bym też uważała, bo może być tez i gorzej niż na Ziemi 😀 ). To oczywiście tylko moja perspektywa i każdy ma swoją.

  1. Homosiem? Dobre sobie! To może innymi słowami powiem – może zrozumiesz.
   Otóż w swojej wypowiedzi pan Nacht czerpał pełnymi garściami z potocznego rozumienia w jakim kierunku będzie przebiegał rozwój duchowy i społeczny człowieka. Jednak trzeba sobie to wyraźnie powiedzieć, że to potoczne rozumienie wynika z niedojrzałej duchowości, zupełnie oderwanej od Ziemi i specyfiki życia w tym miejscu. Według pana Romana, jesteśmy na początku swoistej rewolucji obyczajowej, która będzie opierała się na skupieniu na duchowym rdzeniu człowieka, który nie jest ani żeński ani męski tylko zjednoczony z całym jestestwem (stąd u mnie ten grupenseks). Nie wiem skąd u niego taki optymizm, bowiem do stanu odczuwania (istnienia w ) świadomości agregowanej brakuje nam jako ludzkości bagatela kilka milionów lat ewolucji. Póki co przerabianie błędnych przekonań i uwarunkowań tkwiących w podświadomości realizuje się najlepiej w układzie męsko-żeńskim i najlepiej, jeżeli ten układ jest trwały. Pokładów uwarunkowań w podświadomości do przerobienia, poznania i akceptacji jest w nas tyle że starczy na bardzo długo. Każde przyspieszanie naturalnych procesów grozi zabrnięciem w ślepą uliczkę, i gołym okiem widać że rewolucje obyczajowe i seksualne wiodą nas w taki zaułek. Podejrzewam, że gdybyśmy jako ludzkość przerabiali tradycyjne układy damsko-męskie w połączeniu z obecnym wzrostem świadomości tego czym jest życie, religia, podświadomość, itp, postęp byłby znacznie większy. Niestety reżyserom tego spektaklu nie jest na rękę abyśmy wzmacniali swoją świadomość, odzyskiwali moc dzięki prostowaniu relacji pomiędzy kobietą i mężczyzną i dlatego mieszają wprowadzając ideologie gender albo relacyjne układy zbiorowe rodem z teorii teozoficznych. Niestety ten wywiad doskonale wpisuje się taką politykę.

   1. „świadomości agregowanej brakuje nam jako ludzkości bagatela kilka milionów lat ewolucji.” co niby ma się ewoluować ? przecież już to przerabialiśmy ,”swoistej rewolucji obyczajowej” przecież to tylko powrót do przeszłości na planie energetycznym to tak jak włączenie pralki aby się wyprało, dokonało .czy łany zboża nie dokonują „grupensexu ” czy każda pojedyncza roślina zawiera jakieś formalne związki ? oczywiscie teraz obecnie to nie do pomyślenia w panujących schematach i okolicznościach ,realia muza się zmienić aby zaistniał energetyczny grunt ,zobaczmy tutaj , zapewne to wynik manipulacji ? wyeksponowania energii , zapotrzebowania na takowa energie ale to już było i jest w rożnych kulturach wiec płaszczyzny postrzegania to sprawy dyskusyjne itp https://www.youtube.com/watch?v=Qa-SPkOoBIU tym bardziej ze przez tysiace lat palono na stosach za podobne „czyny” http://babyonline.pl/papiez-franciszek-o-karmieniu-piersia-wazny-glos-w-dyskusji,aktualnosci- artykul,16778,r1p1.html http://porozmawiajmy.tv/swieta-seksualnosc-i-suwerennosc-osobista-czesc-1-estera-i-zenon/

   2. Majestic, powiedz co niby już przerobiłeś? Czy twoja podświadomość jest już od dawna rozświetlona światłem świadomości i jesteś już kompletny? gdyby tak było słyszałbym twój głos w swojej głowie, a ponieważ nic nie słyszę, wygląda na to że nie różnisz się niczym od reszty. Trwały związek kobiety z mężczyzną tworzy idealne środowisko dla obojga, aby sobie wzajemnie pokazywać to co ten drugi ma do odkrycia w mrokach podświadomości. Póki jest tylko jedna partnerka/jeden partner i dzieci z tego związku, oraz silna wola wyprostowania zawiłości między partnerami, jest możliwe odkrycie w sposób naturalny naszych błędnych uwarunkowań. Zwyczajnie samo życie w swoim geniuszu, tak nas dobiera, abyśmy mogli własne błędy w partnerze zobaczyć. Jednak, gdy zostajemy uwiedzeni filozofią rodem z teozofii od Bławatskiej, według której duch jest istotny, nie ciało, odwracamy wzrok od niechcianego obrazu nas samych, który życie wyświetla na naszym partnerze i zwracamy się ku wyśnionym a doskonałym idolom. Taka droga donikąd nie zaprowadzi, a przyniesie tylko nieustające, tęskne poszukiwania. Kiedy w naszym życiu, otumanionym obłędnymi teoriami, pojawia się coraz to nowy partner, w zasadzie nie mamy szans aby dostrzec w nim siebie.

    Historia rozwoju świadomości ludzkiej nie jest linią prostą jednostajnie wznoszącą się do góry. Niestety pewne uwarunkowania, które wiążą nas z naszymi stwórcami powodują cykliczny upadek i znowu wzrost. Pewnie dlatego znajdujemy ślady świadomości, która przekracza nasze obecne pojmowanie rzeczywistości. Jednak wzrost dokonuje się stale i dzieje się to u każdego, który kombinuje jakby tu poprawić swój los. Krok za krokiem, każdy odkrywa, że działania doraźne, krótkoterminowe przynoszą gorsze efekty niż długoplanowe, a więc np agresywny egoizm zwyczajnie się nie opłaca. Później dochodzi potrzeba współdziałania, szczęścia, spełnienia i tak ludzka społeczność wzrasta w jakości swoich potrzeb. A wraz ze wzrostem rozświetla się coraz większa sfera podświadomości i coraz mniej nas dzieli od Źródła. To jest proces, który trwa millenia, ale po co się spieszyć?

    Zasadniczą sprawa jest uświadomienie sobie, że rozwój nie dotyczy nas samych, bo jak świadczą o tym oświeceni buddyści, wszystko w sferze ducha już jest doskonałe. Natomiast ciało i umysł ciągle jeszcze cierpią i nie poruszają się w rytm wszechświata. To po to wcielamy się aby każdy z nas, choćby odrobinę, ciut, przesunął granice dla wspólnoty, dla wszystkich. To wspólnota się rozwija!

   3. Twoje rozumowanie toczy się torem mentalności tak sprzed stu lat… Coś jak „człowiek składa się z ciała i duszy nieśmiertelnej”.
    Ta rozmowa jednak toczy się na zupełnie innym poziomie – przeczytaj powyższe odp. w komentarzach, dokładnie to wyjaśniają. Upierasz się sprowadzić dyskusję do Twoich przekonań, ale większość z nas tę mentalność ma zdecydowanie za sobą.

   4. To sprostowanie czyta sie sensowniej (ale tylko w sensie, ze mozna Ciebie jako Ciebie lepiej zrozumiec).
    Nie sadze jednak …zeby ten wyklad wpisywal sie doskonale w ideologie gender. Tak samo jak to, ze pan RomanN pochodzi z jakiegos…wybrakowanego dziecinstwa. Chyba za bardzo …potargaly Toba emocje (w tym miejscu…), bo nie wiem jak mozna wpasc (bezpruderyjnie) na takie…olsnieniewajace konkluzje
    Widzac jego: pogode ducha, asertywnosc, otwartosc i pojemnosc umyslu nie pokusilbym sie na tak ryzykowna teorie

   5. TseringN: Zupełnie nietrafiony argument, że jeśli coś jest sprzed stu lat to jest gorsze, albo lepsze. Tak samo ma się to przenoszenia wyciągniętych wniosków ze świata roślin lub zwierząt na człowieka. O czym już nieraz przekonano się w nauce.

    Równie prawdopodobne jest wręcz coś przeciwnego: że zaczynamy się staczać równią pochyłą. Brak silnej osobowości z zaznaczoną płcią jest krokiem wstecz ewidentnie. Ale ileż można o nihilizmie teorii nirwanistycznych… 😉

   6. Bardzo ciekawa perspektywa Krzysztof. mam nadzieję, ze jednak bierzesz pod uwagę, ze spotykamy partnerów na swojej ścieżce, gdy jesteśmy na jakimś poziomie świadomości i gdy rozpoczyna się w Tobie proces jej poszerzania, niekoniecznie ten proces musi zachodzić u partnera- bo to wymaga odwagi, której nie wymusisz. Możliwym więc skutkiem ubocznym poszerzania świadomości jest rozpad związku. Nie mówię tu o wymianie partnera na młodszy/lepszy/bogatszy model. Bo taka wymiana nie jest wymianą (o czym się pewnie wielu przekonało 😉 ). Z mojej perspektywy świadomość-energie męskie ewoluują w ciele, które jest manifestacją umysłu-energii żeńskich i jest to proces kreatywny więc seksualny. Nie można z duchowości wyciąć seksualności bo to jest sztuczne. Pełne połączenie energii żeńskich i męskich -napełnienie Duchem Świętego Graala jest aktem seksualnym i jest raczej tematem tabu, odkąd ludzkość uznała ciało za „be” co ma przełożenie na mitologie pustynne czyli judaizm i jego dziecko chrześcijaństwo oraz islam. W tych religiach kobieta jest też dyskryminowana a seks tematem wypartym… co prowadzi do dalszych wynaturzeń.

   7. Dopiszę tylko, że nie tylko pustynne religie dyskryminują kobiety ale hinduizm i buddyzm również. Mam bardzo ciekawą książkę mniszki buddyjskiej, która to zjawisko opisuje właśnie w buddyzmie. Mówię oczywiście o ogólnych dotychczasowych trendach, bo mam nadzieję na przełom. Bez tego nie posuniemy się dalej, bez poszanowania kobiecości i to o zgrozo nawet przez kobiety, które maja uszkodzoną swoja kobiecość. Jest to oczywiście zewnętrzną manifestacja niedojrzałej Świadomości/Ducha. Nim więc wejdziemy w fantazjowanie co to będzie kiedyś za eony lat, weźmy się do pracy Tu i Teraz bez liczenia na jakieś „mesjańskie fale” i święty nigdy.

 5. Panie Januszu!temat z dwudziestego pierszego albo i drugiego wieku…a jakośc dżwieku z XIX wieku…żenujace to jest…sztuczna inteligencja jest juz na tyle rozwinieta by zapewnic jakośc taka ze mozna sie skupić na treści..w wielu nagraniach ntv technika jest na takim poziomie że kosmici pomysla jak tego pozłuchaja ze jestesmy w jakims kamieniu łupkowym epokowo….dzis nie sa to juz koszty jakieś wielkie aby jakośc dżwieku była perfekcyjna nawet…a tu jakieś mikrofoniki z reki do ręki w ntefale juz widziałem wiele razy….. ciekawe tematy przepadaja przez to…forma jest istotna..bardzo w takiej sytuacji

  1. redempte , zafunduj lepsza technikę zobacz jakie to proste ! a może zatrudnij operatorów dźwięku ? Ty i Tobie podobni jak WIDAĆ potraficie jedynie krytykować siać zamieszanie nic poza tym ,dla kogo pracujesz ? bo na pewno nie dla Tej Tutaj Społeczności ,mówienie o bzdurach to celowe odsuwanie tematu , My jako Społeczność NTV akceptujemy formę przekazu NTV bo znamy problemy z tym związane ,wcale Tu nie musisz komentować , nie podoba Ci się to sobie szukaj coś innego ? myślę ze zrozumiałeś do „Kury Nędzy” ?

  2. Myślę, że przyczyna tkwi jednak w jakości twojego komputra, albo i bylejakich łączy internetowych.

 6. Sztuczna inteligencja , to dla mnie temat niezwykle trudny , ale zakochałam się dosłownie w samym głosie , Pana Krzysztofa Michalika . Serdecznie Pana Pozdrawiam i życzę Panu dużo zdrowia.

 7. „Związki i rodzina …”

  Niby o czymś innym ale jak by o tym samym:
  Święta seksualność i suwerenność osobista, część 1 – Estera i Zenon
  od 1:02:00
  http://porozmawiajmy.tv/swieta-seksualnosc-i-suwerennosc-osobista-czesc-1-estera-i-zenon/
  Dla lepszego zrozumienia warto/należało by obejrzeć w całości.

  „Poziom czakry serca ..” 1:03:00 – ja to „czuje” a jak ktoś w komentarzach pisze „Takie bujanie w obłokach duchowego grupenseksu…” to widać, że nie ‚rozumie/nie czuje tego’.

  PS. Tak „Tamera” lub ‚Coś’ koło tego w Polsce była by świetną „rzeczą”. Ja tam bym mógł od razu ‚pakować walizki’ 😉

 8. Panie Romanie jak zwykle ciekawa rozmowa. Szkoda, że tak mało rozwinął Pan temat jak to jest z rodziną u innych. Czekam na więcej.

 9. Pan Nacht pewnie odstawił starszy model , wziął młodszy i dorobił piękną teorię.
  Aż pulsowało z ekranu samcze zaspokojenie a nie wszechogarniająca miłość.
  Myślę ,że to nie ten etap rozwoju duchowego Panie Nacht (z całym szacunkiem do pana wiedzy i poszukiwań).

  1. Można wziąć u Ciebie lekcje z rozwoju duchowego, ??? -to jestem chętny.
   Pozdrawiam
   Duszek w ciele mę(ż)czyzny.

 10. Mam wrazenie, ze pan Roman jest krok albo i dwa do przodu ode mnie i nie tylko.
  Kazdy ma swoja bajke i mi sie bardzo te bajki podobaja. Pozdrawiam pana Romana 🙂

 11. ‚Próba spojrzenia na związki i rodzinę z kosmicznej perspektywy”
  to potrzebna i udana proba. [Takze mozna przedstawic/wyjasnic wielu Interwidzom to-dlaczego nie zyjemy w Raju na Ziemi (przynajmniej w kat III lub IV wg klasyfikacji cywilizacji galaktycznej w skali IX-ciu) lecz w „Piekle planetarnym” – generalnie,globalnie, w ogole i w szcegole patrzac – na podstawie stosunku Ziemian do szanowania srodowiska przyrodnicznego na tle produkcji smieci/odpadow i nieopamietanej, grabiezczej „polityki/ekonomii” gospodarki wobec Natury Ziemi.

  Wracajac do glownego tematu.. Wschluchujac sie w tresci rozmowy , jest cos w tym..jakies upokorzenie …Bycia: w tym na..gwalt szukaniu, staraniu czlowieczym-ziemskim o kompensacje (skradzionej w dziecinstwie) Milosci w/u drugiej plci, …przez… instrumenty wydalnicze (takie sa fakty). Czy to normalne, tak w ogole, z kosmicznej perspektywy? np pelnej, andrygonicznej.. Ktos powie: „Zwierzeta (ziemnskie) tez tak maja”. ..No wlasnie, tez…zwierzeta. w tym jest jakis problem – z ta kompensacja Milosci (w prymitywnej – wydawaloby sie – pro’zwierzecej formie). Ilu z nas Interwidzow to dotyka, tak czy inaczej swiadomie/lub nie, nie mamy w posiadaniu tej mikro lokalnej statystyki. Globalnie, tak to wyglada z wiekszoscia populacji w skrajnej niedojrzalej formie sex zwierzecej – tak zaokraglajac:99%. Nie wazne: jak, z kim, gdzie, kiedy – byle nacpac sie seksem
  Dla jednych to sport seksualny (jesli swiadomy…to kto wie czy nie maja „najwiecej” racji…o ile tak potrafia)
  Dla drugich – to sens zycia na Ziemi w milosnym uscisku polaczonej-szczesliwej pary partnerskiej, spelnionej w swej komorkowej (spolecznie) milosci swiata bozego NIEWIDZI, bo…jest im dobrze: cel i sens zostal spelniony, na poziomie mikro jestestwa skoncentrowanego na… MOJE… bo dobrze mi zaspokajane
  A dla innych…… umiejacych polaczyc wszystko w jedno bez ograniczajacych roznic 🙂
  w tym wszystkim, kazdy kto pragnie raju dla Ziemi: wyzwolenia, przebudzenia, oswiecenia dla populacji ziemskiej z niewoli umyslu, powinien miec na uwadze to „nacht’owskie” MOJE; moje dziecko, moje szczescie, itd. To nie idzie z soba w parze; to przewaznie antagonizm umyslowy. Albo indywidualne mikro szczescie komorkowe rodzinne, …albo myslenie planetarne.
  Czuje ,ze tak do konca nie ma racji w tym co wyzej napisalem, jakiejs drogi do rozwiazania tych problemow. Za duzo reinkarnacji, za duzo paradoksow, zwiazkow, pomieszania i poplatania w zyciu na swiecie ludzi.
  Konieczny jest moim zdaniem reset, wyciszenie. Jak to zrobic? …Puscic, jak najwiecej sie da, wyzerowac (karmiczny) licznik. do tego potrzebna wielka indywidualna madrosc, kazdy dla samego siebie.
  Swiadome wchodzenie w „zwiazki” – ,a nie naznaczone ucieczka od siebie, w kolejne milosci: wymarzone…zwiazki na wieki, jako kompensacje Milosci

  1. Myślę że warto dodać, by nie gmatwać zbytnio. Iż na prawdę dobrym krokiem w z całą pewnością dobrą stronę, i nawet bez pułapek a do tego proste jak budowa cepa jest. 😉
   Zupełnie pomijając aspekt seksualności. ZAPRZESTAĆ raz na zawsze używania słowa MOJE, MOJA, MÓJ w stosunku do JAKICHKOLWIEK ISTOT, żywych, czujących, … Począwszy od Mój Kotek, Mój Piesek, Moja Rybka, Mój Chomik, Moja Tarantula, … … … … Zobaczycie jak wiele to zmienia 🙂

   Skończy się akt własności na dzieci jako zwierzątka domowe, a zacznie poszanowanie jako być może i starsza od rodzica istota. Skończy się więżenie i okaleczanie w imię przyjaźni naszych mniejszych towarzyszy. Skończy się uważanie Kogokolwiek za swoją własność jak mebel, dodatek do fury i komóry.

   I już, ani słowa o seksie. Nie rozumiem dla czego miało by to być poza zdolnością pojmowania i nie osiągalne. 🙂

   1. //Zupełnie pomijając aspekt seksualności. ZAPRZESTAĆ raz na zawsze używania słowa MOJE, MOJA, MÓJ w stosunku do JAKICHKOLWIEK ISTOT, żywych, czujących, … Począwszy od Mój Kotek, Mój Piesek, Moja Rybka, Mój Chomik, Moja Tarantula, … … … … Zobaczycie jak wiele to zmienia :)//

    Zaiste!
    Mój Moja Moje .. i Moja książka Moja poezja Moje zdanie – Ja Ja Ja – MegaEgo!

   2. eNeN,

    Twój pomysł tak na pierwszy rzut oka wygląda dobrze, ale tylko na pierwszy. Gdyby to było takie łatwe, Ziemia już dawno byłaby oazą szczęśliwości. Wszystkie te cudowne metody oparte na myśleniu (życzeniowym), funta kłaków są warte, bo nasz świadomy umysł (świadomość) jest zaledwie częścią większej całości. Niewzruszona wola, prawdziwa kreacja, prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem następuje wtedy, kiedy ogarniamy świadomością całość naszego ja. Dopóki to nie nastąpi wszelkie deklaracje świadomego ja są niewiarygodne.
    Niektórzy z tutaj dyskutujących, oceniają mój światopogląd jako wsteczny, a to czym ja się zajmuję obecnie, inni mają już dawno za sobą. Muszę wam powiedzieć, że mam za sobą kilkanaście lat doskonalenia duchowego w tym Huna i sesje integracji oddechem, reberthing i długoletnie zazen. Jednak dopiero skupienie się na sprawach które mnie bezpośrednio dotyczą w życiu – relacje z żoną, dziećmi, relacje w pracy, pozwoliły zrobić pierwsze rzeczywiste i trwałe postępy w zrzucaniu błędnych uwarunkowań. Przedtem, kiedy umysł tkwił w duchowych doskonałościach, uciekałem tylko od rzeczywistych spraw, które mnie dotyczą i skaczą do oczu abym je dostrzegł i pomógł sobie wreszcie. Dopiero kiedy zszedłem z poziomu rozumu na poziom serca – coś drgnęło. Dlatego eNeN, wszystko co w umyśle postanowisz, nie ma wartości, skoro w podświadomości dalej będzie wielkie MOJE wobec wszystkiego wokół.

 12. Normalnie jak czytam niektóre posty to przed oczami staje mi cytat:

  „I trwoga zmroziła ich serca,
  i poszli szukać odpowiedzi w pismach
  ale jej nie znaleźli,
  i poszli szukać ratunku po bluźnicach
  ale jeno jeszcze wiekszej bojaźni doświadczyli”

  To, że idą „ciekawe” czy wręcz „rozrywkowe” czasy nie oznacza iż należy się poddawać panice jaką sieją poprzez swoje pacynki obłąkane zjeby albionu. Ich (i nie tylko ich) los jest „rozrywkowy” i to z „top show” więc relax rebiata ……

  W 2050 w Polsce powstanie kosmodrom do lotów do gwiazd a sam kraj będzie Ziemią Zakazaną dla bezbożników jak kiedyś to funkcjonowało z Zakazanymi Miastami z dawnych kultur. Kto tych czasów dożyje? MĄDRZY. ;p

  Co do wiedzy duchowej to człowiek jak wiadomo ma ich 3 centra inteligencji nie licząc po 1 za każdego astralnego robaka:
  – najważniejszym bo najbardziej okrzyczanym centrum jest mózg. Jest to centrum związane z biologicznym pokrowcem jakie jest użytkowane poprzez zasiedlający ciało byt. Ośrodek ten jest, jako funkcjonujący jako „komputer”, celem różnego rodzaju technik programowania wykorzystujących sieć neuronów jako antenę. Tam trafia szlam z tresury „obywatelskiej”, szlam „modlitewny”, szlam „propagandowy”……. ze szlamem „NEW AGEOWYM” włącznie. To wszystko widać na zmieniających się połączeniach między neuronami jakie dopasowując się do wchłanianej propagandy dopasowują do niej dawane zwrotnie wyniki odbierane jako SAMODZIELNE MYŚLENIE ale ono takie NIE JEST. INTELIGENCJA wynikająca z tego ośrodka jest MECHANICZNA opierająca się na ZAPAMIĘTANIU I ODTWARZANIU. Wszelkie podstawowe techniki medytacyjne służą UŚWIADOMIENIU SOBIE ROZDZIELNOŚCI tych myśli od JA medytującego a co za tym idzie DOSTRZEŻENIE i ODRZUCENIE wszelkich wzorców PROGRAMOWANIA BEHAWIORALNEGO.

  – drugi ośrodek inteligencji w człowieku jest powiązany z duchem zasiedlającym ciało. Jego źródło leży ZA czakrą serca, ona jest tylko bramą. Ten ośrodek jest NIEPROGRAMOWALNY ale za to pozwala na SAMOODPROGRAMOWYWANIE wzorcowymi dla danej duszy wibracjami. W tym miejscu za „czakrą serca” leży prawdziwy raj dlatego ci jacy wychodzą z ciała „czakrą koronową” mimo panującej MODY to totalni FRAJERZY bo tylko tak trafiają w astral i służą przez lata w iluzyjnym świecie jako bateryjki. Cały ZAKAZANY I ŚCIGANY przez Matrix ROZWÓJ DUCHOWY polega na OTWARCIU TEJ BRAMY i sięgnięcia „miodku”. Jest wiele technik „otwierania” ale mało która jest naprawdę skuteczna, nie podam które są bo zaraz cenzura nazi je usunie z przestrzeni publicznej. KTO MA OCZY ten JE ZNAJDZIE. ;p

  Zło nie umie i nie może stłamsić tego ośrodka. Jego strategią jest ZACZERNIANIE GO niskimi wibracjami, takie swoiste PIECZĘTOWANIE w szlamie by był niefunkcjonalny, reklamowanie wyższości myślenia mózgiem jak sercem, wyśmiewanie tych z ODPALONĄ CZAKRĄ SERCA czy ich bestialskie religijne mordowanie. Światło bijace z tej czakry to NAJSKUTECZNIEJSZA BARIERA.

  – trzeci ośrodek pozostawie na kolejny odcinek

  Oczywiście wszelkie „głosy w głowie” związane są z odbieraniem przez mózg nadających poprzez czakrę korony inkludów wciśniętych w nasze biopole poprzez nią. Jak ktoś „oczyszcza” nie usuwając nad-zawartości czakr to tylko szalbierzy. Egzorcyzmy jako czary czarnej magii mają ZA CEL wystraszenie DUSZY by nie walczyła o odzyskanie kontroli nad całym pokrowcem z żydowskimi bożkami (triumwiratem żmii-robaka-krokodyla).

  Wszelkie ataki magiczne polegające na otumanianiu czy programowaniu polegają na wlewaniu „szlamu” poprzez tę czakrę. Ale to nie ma znaczenia jak MYŚLICIE SERCEM a NIE BIOLOGIĄ i DOGMATAMI. Wtedy zwyczajnie używając nieprogramowalnego ośrodka „sikacie” na „programistów” i ich „programy”.

  Przydatną wiedzą duchową jest także umiejętność ROZPRASZANIA ILUZJI by widzieć rzeczy takimi jakimi są a nie takimi jakich obraz podsuwa ZAPROGRAMOWANY wasz mózg.

  1. A ja mam zagadkę / rebus, żeby nie pisać wiele 😉

   Czego nikt i gdzie nie szuka?
   Gdzie jest szlak handlowy?
   Jaki szlak handlowy?
   Nie jakiś, szlak handlowy, więc TEN szlak handlowy, ten jeden jaki nie trzeba mówić jaki w przeciwieństwie do jakieś tam o jakim mało kto słyszał szlaczku. 😉

   Co leży na szlaku handlowym, jaki zaginął? 😉 Co zaginęło? 😉

   1. Tam Gdzie rzeczy małe z pozoru, stają się wielkie i Góry ulatują na motylich skrzydłach a to co jest wewnątrz wydaje się nigdy na zewnątrz nie istnieć, o czym ani źdźbło trawy nie zaświadczy 😉

    … To nie jest poezja, to zapomniana rzeczywistość i specyfikacja techniczna 😛 Kiedy odkryjecie siebie w tym Wasza wiedza wróci.

   2. eNeN pisze:
    23 lutego 2015 o 12:20

    A ja mam zagadkę / rebus, żeby nie pisać wiele 😉

    Czego nikt i gdzie nie szuka?
    Gdzie jest szlak handlowy?
    Jaki szlak handlowy?
    Nie jakiś, szlak handlowy, więc TEN szlak handlowy, ten jeden jaki nie trzeba mówić jaki w przeciwieństwie do jakieś tam o jakim mało kto słyszał szlaczku. 😉
    ******

    Co leży na szlaku handlowym, jaki zaginął? 😉 Co zaginęło? 😉
    Nikt nigdy nie szuka SIEBIE….. 🙂 jedynym szlakiem
    „handlowym” jest droga naszego życia….. „kupujemy i sprzedajemy” na niej nasze doświadczenia , energię z nich płynącą… tak naprawdę nie wierząc i nie wiedząc, że to co ona dokonuje w nas….. dla nas… nigdy nie jest zbywalne, jest stwarzana w każdej chwili nasza osobowością.
    TEN szlak handlowy nigdy nie zginął bo trwa i trwać będzie wieczne istnienie DUCHA oraz jego droga poznawcza.

    Kiara.

   3. Zgrabnie 🙂

    No to Gdzie jest odpowiedz na zagadkę? Zaginiony ląd, Atlantyda i jej wiedza ? 😉

   4. Nie przejmuj się 🙂 Wszyscy mają poBlokowaną wiedzę i są odcięci od korzenia by nie mieli dostępu. I tak Konkrety sprowadza się do w sumie znanych prawd z księgi pochodzenia ORI. By zakryć oczy. 😉

    Ja wypaplam nawet, ale kolumbów będzie wielu, bo kolumbem nie będę. 😉 Trochę szkoda, ale cóż. Wspomnijcie na Tą która się na SeJę powoła kiedyś 😉 Jeszcze nie powiem,może ktoś odpowie skąd pochodzi co ma w paszport wpisane.

    Zawsze Ja. Jak zwał.

   5. SeJuś Twój wpis /z 23lutego 12.45 / dosłownie mnie zachwycił . Zapisałam go sobie , bo jest piękny . Buziaki dla eNeN- SeJusi, czyli słodkiego Motyla na tym forum 🙂

  2. Wszelkie ataki magiczne polegające na otumanianiu czy programowaniu polegają na wlewaniu „szlamu” poprzez tę czakrę. Ale to nie ma znaczenia jak MYŚLICIE SERCEM a NIE BIOLOGIĄ i DOGMATAMI. Wtedy zwyczajnie używając nieprogramowalnego ośrodka „sikacie” na „programistów” i ich „programy”.

   Przydatną wiedzą duchową jest także umiejętność ROZPRASZANIA ILUZJI by widzieć rzeczy takimi jakimi są a nie takimi jakich obraz podsuwa ZAPROGRAMOWANY wasz mózg.

   **********

   No proszę nareszcie post Niechciana prawda ….. 🙂 który jest BARDZO CHCIANA PRAWDĄ !

   Tak , wiedzę prawdziwą odbiera się komórkowo jako docierające do nas światło, ale odczytuje WYŁĄCZNIE kodem SERCA, PRZEZ ODCZUWANIE 5 ZMYSŁAMI PONAD MATERIALNYMI. Naprawdę nie istotny wówczas jest tak bardzo identyfikator fizycznych kształtów…. 🙂 bo one często są zmanipulowane przestawieniem ogniskowej i innych parametrów w budowie fizycznego oka. Zatem widzimy nie to co jest realem a to co ono przekazuje nam do mózgu , a on odczytuje jako obraz zgodny z ustawionym w nim kodzie fizycznym.Coś tak jak sala krzywych luster….:) włączy się jakiś element i nie zobaczymy prawdy.
   Jak się niechciana prawda wyzbędzie nienawiści… do Żydów i nie tylko do nich , to zobaczysz a raczej odczujesz PRAWDĘ , która jest TYLKO JEDNA dla wszystkich… cała reszta to ścieżki osobistego dojścia do niej… każdy ma przez inne doświadczenia.
   Ale powiem ci że jesteś blisko…. 🙂

   Kiara.

   1. „Jak się niechciana prawda wyzbędzie nienawiści… do Żydów i nie tylko do nich ”

    – złodziei się nie kocha a „obcina ręce”,
    – kłamców się nie kocha a „wyrywa języki”,
    – fałszywych krółow się nie kocha a „obala”
    – fałszywych kaznodziejów się nie kocha a „wygania batami z bluźnic”
    ….

    Nie kocha się PRZEDMIOTÓW. Zwłaszcza tych jakie mają trudność z przyswojeniem PRZYKAZAŃ.
    Bioroboty nie są ŻYCIEM, są tylko ożywionym sprzętem…. Zresztą jak widać DYSFUNKCJONALNYM.

    Do 2045 roku żydzi, arabowie, murzyni i jeszcze mnogość innych zakłamanych gatunków człekopodobnych dziś dzielących się stanowiskami i krajami w post świecie zwyczajnie WYMRZE.

    Tak to napisał Nostradamus i TAK BĘDZIE.

    Jeśli będzie potrzeba zdepopulować CAŁE ZYCIE NA PLANECIE czy nawet ją rozwalić jak tę za Marsem TO BĘDZIE TO DOKONANE.

    Skończyło się bajerowanie …..

    Ale DREAM ON o raju dalej ….

   2. „Tak , wiedzę prawdziwą odbiera się komórkowo jako docierające do nas światło, ale odczytuje WYŁĄCZNIE kodem SERCA, PRZEZ ODCZUWANIE 5 ZMYSŁAMI PONAD MATERIALNYMI. Naprawdę nie istotny wówczas jest tak bardzo identyfikator fizycznych kształtów…. 🙂 bo one często są zmanipulowane przestawieniem ogniskowej i innych parametrów w budowie fizycznego oka. Zatem widzimy nie to co jest realem a to co ono przekazuje nam do mózgu , a on odczytuje jako obraz zgodny z ustawionym w nim kodzie fizycznym.Coś tak jak sala krzywych luster….:) włączy się jakiś element i nie zobaczymy prawdy.”

    Kiara 🙂 To jest bełkot, nawet jeśli ktoś dostrzega w tym sens, to to jest sens dla samego tylko sensu, owszem prawda z jakiej NIC nie wynika i jaką Kapłani szerzą by dać iluzję poznania, i niczego broń Dydy więcej ponad właśnie wtłoczone programy odciągające od prawdy 😉 Bo jeśli zadasz sobie trud, by dostrzec, jeśli widzisz to po prostu widzisz że ktoś Cię nabija w butelkę od tysiącleci. A jak nie to wymyślasz takie kwietne pierdolety, komórkowo światło w kształtach … 😉 Na podstawie Mojego wpisu z przed lat o Solarnym Sonarze 😉 Przy czym to jest symulacja bez pojęcia. Zwykły bełkot.

    Bez urazy, no tak to jest. 😛

   3. Nawiązując do Twoich kapsułek światła (działanie Kierowego umysłu) = bełkot.

    Umysł jest jak sonar. Wysyła impuls światła od jakiego odbija się to co rezonuje z pytaniem i falą odbitą wraca do Anteny nadawczo odbiorczej. Tak tworzą się jak z puzzli kompletne obrazy odpowiedzi na każde pytanie wysłane w przestrzeń. To jest zgodne z prawem rezonansu więc i filtrem „własnych” przekonań, i zamyka się w poziomie pojmowania więc w przestrzeni wspólnej. To da się przełożyć na wszelką wiedzę, fizykę, matematykę i co chcesz. To nie jest bełkot, choć przytaczam moje słowa pobieżnie. Gdzie tu masz kapsułki? Jakieś komórkowe bzdety o kształtach? Ucz się pilniej 😉 Lepiej symuluj. 😛

    Umiesz tak? 😀
    Prometeusz 🙂

   4. Nawiązując do Twoich kapsułek światła (działanie Kierowego umysłu) = bełkot.

    Umysł jest jak sonar. Wysyła impuls światła od jakiego odbija się to co rezonuje z pytaniem i falą odbitą wraca do Anteny nadawczo odbiorczej. Tak tworzą się jak z puzzli kompletne obrazy odpowiedzi na każde pytanie wysłane w przestrzeń. To jest zgodne z prawem rezonansu więc i filtrem „własnych” przekonań, i zamyka się w poziomie pojmowania więc w przestrzeni wspólnej. To da się przełożyć na wszelką wiedzę, fizykę, matematykę i co chcesz. To nie jest bełkot, choć przytaczam moje słowa pobieżnie. Gdzie tu masz kapsułki? Jakieś komórkowe bzdety o kształtach? Ucz się pilniej 😉 Lepiej symuluj. 😛

    Umiesz tak? 😀
    Prometeusz 🙂

    *****

    Co mądrego napisałaś? NIC! Moje słowa ubrałaś w swoje odpowiedniki i powtórzyłaś moją informacje jako swoją rewelkę….. 🙂 i to jest bełkot dla mnie.
    Ale…. jak tak lubisz, niech ci będzie.

    Te kapsuły…. inaczej można nazwać iskrami światła , nośnikami informacji, odczytuje się je zawsze na poziomie swojej świadomości., pochodzą przeważnie od własnej Energii niewcielonej/ Matrycy Matki.
    Jest to nasza wiedza osiągnięta w poprzednich inkarnacjach, wyjmowaną z osobistej Akaszy, bo każdy ją ma.

    Kiara.

   5. W jednym Kiara przyznam rację 🙂 To nie ma znaczenia dla Nikogo, a spieranie się o Akty własności w Mojsze, jest na prawdę słabe 😉
    Więc jeśli dla kogoś to będzie miało bądź ma znaczenie, jest wyrazem „Jego” doświadczeń, to będzie wiedział co jest jakie 😉

    Słowem, czasem z czymś wyskoczę, ale daleka jestem od przekomarzanek, więc niech Ci nawet będzie Wacek (takie powiedzonko) jeśli to uważasz za pożytek dla siebie 🙂

   6. Spójrz > Z technicznego punktu widzenia, choć wiem że dla wielu technika to rodzaj magii do dziś … pominę przykłady.

    Lecz wyobraź to sobie, co sama piszesz. Wysyłasz krótki kierunkowy impuls (laserowy) w przestrzeń jaki nazywasz kapsułką. On rezonuje pytaniem z jakim znowu rezonuje odpowiedz. I liczysz na to że trafisz na odpowiedz? To musisz mieć niezły celownik, albo okulary założeń jakie ograniczają swobodny impuls światła w każdą stronę, gdzie na pewno przyniesie odbite odpowiedzi 😉

    Wiesz może jak działa Echolokacja, albo Sonar. To jest to samo, albo jak działa Rezonans Magnetyczny w medycynie? Tyle że tu skanujesz cały wszechświat, a nie wraca sterta śmieci, tylko to co rezonuje z pytaniem składając się na pełen obraz odpowiedzi, nie jakichś wycinek jak ze snajpera gdzie wcale możesz nie wycelować tam gdzie trzeba, bo jak wycelować jak nie wiesz co jest odpowiedzią? Tym bardziej jakikolwiek system założeń celowniczy i pakujący w kapsułki jak w Paintball nie tylko jest zupełnie zbędny, ciężki, kłopotliwy, jeszcze sprowadzający do nieskuteczności = chybienia = grzech (jako ciekawostka).

    Ograniczasz się Kochana 🙂

 13. o czym wy tu mówicie. dziecko potrzebuje milości, bezpieczeństwa emocjonalnego i finansowego, oraz wzorców. bez żadnego z tych czynników, nie wyrasta normalne. jeśli matka nie przekaże wystarczającej ilości miłości – będzie nienawidziło innych. Jeśli ojciec nie wyznaczy granic i nie pokaże możliwości – druga tragedia. W Polsce prokreacja jest zwierzęca i związki buduje się na szantażu – los poczętego dziecka. Tylko skuteczna antykoncepcja, wychowywanie w miłości i stabilizacja ekonomiczna mogą cokolwiek poprawić, ale do ideału jeszcze tysiąc spraw. A wy tu o kosmosie. W Szwecji matka może zmieniać partnerów nie obawiając się o status materialny dziecka. Ale pozostaje cała reszta problemów.

  1. fanka ,widzisz to jest ziemska sfera ,”dziecko potrzebuje ” ??? wiesz dlaczego ? dlatego ze środowisko jest , stało, się absolutnie obce ,niekompatybilne , te wszystkie troski wynikły z czyjejś zaborczości , ograniczeń sztucznie wykreowanych ,wstawionych ,aby taki stan właśnie wywołać , stan osaczenia , stan zagrożenia , marazmu ,zobaczmy wykształciło się to w wszystkich środowiskach ?! i właśnie o kosmosie. aby zrobić milowy skok , cały gnój gdzieś tam sam zgnije ! mamy na tyle dużo swiadomosci aby powiedzieć stop , wróci Lucyfer, wróci Thor , wróci PERUN ,obojętnie kto ??? , tylko Ktoś kto uwolni wszystko do stanu ŻYJ I DAJ ŻYĆ , zero intruzów , pasozytow , nieograniczona wolność i pełna tolerancja , „””stabilizacja ekonomiczna,skuteczna antykoncepcja wychowywanie w miłości „” to wszystko to klocki domina poukładane przez mafie pasożytów , zobacz miliony bezrobotnych , a z drugiej strony przepracowane matki , kariera strach przed utrata pracy itd , matka musi improwizować więź i dzieckiem , druga matka bezrobotna niema nic nędza i głód , stres, patologia itd .”skuteczna antykoncepcja” , może skuteczne wychowanie ? wychowanie które kształci nie jakieś wybiorcze ,ale podparte wzorcem całego społeczeństwa , wspólnoty po to aby tez egzekwować przekraczanie granic .Wszystko jest naczyniami połączonymi wiec problemy i zagadnienia to plany pokoleniowe nabyte albo nabywane .Dlatego Duchowy wstrząs z kosmosu ,dla ziemian to nie nowina , mieliśmy tutaj wizyty wszystkiego , byliśmy jestesmy manipulowani , byliśmy ratowani , odnawiani itp ,a teraz koniec gry , świat to kukiełkowy teatr energetyczny , i gramy świadomi ,nieświadomi, wolni, zniewoleni ,ale jak się przejrzy te gierki to się mówi Koniec .

   1. Żydzi czekają na Mesjasza, chrześcijanie na Jezusa a Majestic na Peruna/Lucyfera/Thora.. nihil novi sub sole… 😀
    Komedia omyłek

  2. Fanka ,napisalas konkret, nic do dodania ani ujecia, prawdziwe i dramatyczne; bo tutaj jest jak jest…

 14. dziecko posadzone na kolanach mamy terapia i … temat klon … dzieki zawsze was bede ogladal dla mnie super skok mega chlopaki … tak dalej spotykajcie sie i rozmawiajcie

 15. cd
  http://niezaleznatelewizja.pl/2015/02/otwarte-forum-tematyczne-20-02-2015/comment-page-1/#comment-50970

  ad
  „Jak się niechciana prawda wyzbędzie nienawiści… do Żydów ” czyli czego się nie mówi MIĘSU ARMATNIEMU.

  1.
  Na początek warto zdefiniować pojęcie „żyd”, to co znamy pod tym słowem obecnie WYMYŚLONO wraz z „narodem ukraińskim” czy „niemiecką aryjskością” w XIX wieku we Wiedniu na potrzeby późniejszych a spisanych przez żyda Pike „3 wojen światowych” (elitom był potrzebny punkt zapalny konfliktów jakim miały być ODPOWIEDNIO ZIDEOLOGIZOWANE pewne narody). Wcześniej „żyd” to takie ładne słowo oznaczające kleks z atramentu na papierze. Tylko i wyłącznie kleks.

  2.
  Drugim miejscem jakie, wedle popularnych plotek, zawiera historię żydów jest biblia (stary testament). Niestety wbrew wytężonym pracom archeologów we wszystkich wskazywanych w bibli miejscach określanych jako „żydowskie” ZNAJDOWANO WYŁĄCZNIE ZABYTKI KULTUR INNYCH NIŻ ONI (dlatego przemysł fałszowania artefaktów w issraelu kwitnie a ich muzea są pełne fałszywek bo polityka KŁAMSTW HISTORYCZNYCH tego wymaga). Klasycznym przykładem jest wielce „chwalebne wkroczenie jozuego do kanaan” jakim jest zwyczajne przepisana i przeredagowana na „żydowskich bohaterów” Asyryjska Kampania Wojenna przeciwko Hetycji (tereny dzisiejszej Turcji). Od tego miejsca do Palestyny to jakieś co najmniej 500 kilometrów ale wszyscy niepokalanie wierzą „ze żydzi tam wkroczyli”….. znaczy do Palestyny jaka wtedy była pod panowaniem Egiptu, WOJENNEGO SOJUSZNIKA ASYRII, ale nie zawracajmy uwagi „pierdułami”, nie? Żyd przecież zawsze gada prawdę, nawet jak ordynarnie kłamie co robi poprzez 48h na dobę.

  Notabene ta sama kampania wojenna to opisana w mitach greckich „Wyprawa pod Troje” w jakiej Grecy a właściwie koalicja wojsk pod wodzą Achajów to rzeczeni Asyryjczycy czyli żydzi. Sama Troja leży nie tam gdzie ją „odkopano” ale nad Eufratem (okolice jeziora u źródeł o ładnym acz mitologicznym wyglądzie SALAMANDRY – stad nazwa rzeki w micie) i w wykopaliskach widnieje pod ładną nazwą DATTASA (miasto znacząco większe od „troi” wciskanej jeleniom). Achajowie do Grecji zawędrowali kilkaset lat później ale któremu historykowi przeszkadza taka niewygodność, polityka wymaga to SIĘ KŁAMIE i fabrykuje dzieje świata….. Issraelskie muzea przykładem…. nawet inni historycy się z nich PUBLICZNIE SMIEJĄ (film w National Geographic).

  3.
  Jeszcze wcześniejsze „informacje o żydach” z bibli wykazują ich jako pastuchów-murzynów z okolic Teb a jeszcze inne jako egipskiego wezyra wojsk – to ten biedny prześladowany, spławiony rzeką mojżesz co dokonał rokoszy próbując za podpuszczeniem kapłanów Amona przejąć w państwie władze bo religijne reformy Echnatona w tym ZAKAZANIE SKŁADANIA OFIAR Z LUDZI było „takie bezbożne”.

  Generalnie mnie oni powiewają. Jedynym uczuciem do nich żywionym jest obżydzenie. Wiem, że się nie nawrócą. Wiem, że też nikt ich nie zbawi bo niby za co. W wydarzeniach opisanych u Nostradamusa robią za trupy. Politycy na nich położyli już dawno temu laskę, bo:

  1)
  Jak się sięgnie do historii świata i mitów z nią związanych można żydów (protopoplastów) znaleźć na czymś co nazwano Lemuria (vel MU) czyli na to na co patrzą pomniki z Wysp Wielkanocnych w jakich mało kto dostrzega RELIGIJNY STRÓJ jednej z żydowskich sekt. A powinien. Tam był „żydowskie” państwo a właściwiej państwo Bogów jacy sobie z murzyńskich pastuchów po przegranej wojnie ze Stwórcą przysposobili nowych humanoidów do dalszego wojowania bo stary kontynent pod ciężarem PRADAWNEGO WĘŻA (ksywa SERPENT) zapadł sie pod ziemię (właściwiej wodę – stąd potop dla nich).

  2)
  Po tym radosnym dla świata zdarzeniu ale niefartownym dla intruzów z kosmosu ocaleńcy z bitwy bogów musieli sobie znaleźć nowych idiotów jacy nie będą się bali POPEŁNIAĆ BAŁWOCHWALSTWA I ŚWIĘTOKRADZTWA występując przeciwko Stwórcy – kult Słońca, kult Ra, kult buddy Wairoczany, kult Ea i podobne …..

  Padło na rzeczonych murzynów spod Teb o czym w bibli jest zapis jak „prorok jakub walczył z Bogiem”. Znak czasowy kiedy. Tenże „prorok” to zestrzeleniec z tej wojny. Ponieważ żydzi pochodzą z Afryki to nie są SEMITAMI ale CHAMITAMI co też jest wstydliwe i apolityczne więc propaganda żydowska zakrzyczała te FAKTY bo inaczej nie dało by się światu WMÓWIĆ praw do Palestyny.

  Z ciekawostek to tam w pozostałościach Lemurii występują zarówno budowle megalityczne jak i do dziś aktywność ufologiczna. Wedle Mahabharaty tam było SIEDLISKO WĘŻA – ksywa SERPENT jaki w czarnomagicznyh obrzędach KK robi za szatana (to nimi się zakaża noworodki w czasie chrztu i to one dostarczają „głosów w głowach” wskazując JAK GRZESZYĆ). Ocalałym fragmentem Lemurii jest rzeczony Madagaskar do ucieczki na który tuż przed rozpętaną przez żydostwo 2 wojną światową oni sami się nawoływali (takie hasło – uciekać bo rozpętujemy wojnę by wytłuc gojów).

  3.
  Sprawa mojzesza – wielkiego wezyra armii Egipskiej jest ciekawa z dwóch względów. Jedna to taka iż na podobną ROKOSZ w państwie Karolingowie obalili Franków nasyłając na nich ich własną armię. Druga związana jest z wydarzeniami określanymi w mitach jako WIELKI POKÓJ czyli ślubem zawartym pomiędzy dwoma stronnictwami określanymi dziś jako kosmici (Wanowie i Asowie z mitów nordyckich, Echnaton i Nefretete z wykopalisk).

  Bunt żydów miał na celu ZNIWECZENIE TEGO POKOJU i ROZPĘTANIE NOWEJ WOJNY bo Echnaton wprowadził w państwie kult Słońca (Ra etc jw) zamiast ŻYDOWSKIEGO krwistego AMONA – AMONICI TO ŻYDZI – tu też KŁAMIĄ JAK NAJĘCI. Sprawa skończyła się WIELKĄ WOJNĄ i przegonieniem buntowniczego motłochu na zachód do ich braci w Asyrii.

  Żeby było śmieszniej, kult AMONA polega na KARMIENIU ZIEMI KRWIĄ czyli na SZLACHTOWANIU, SZLACHTOWANIU , SZLACHTOWANIU i SZLACHTOWANIU ….. po kilkadziesiąt czy kilkaset TYSIĘCY osób na święto (patrz dokonania jego kapłanów z Ameryki Południowej) a katolicy wznosząc do nieba błagalne AMEN oddają cześć temu bożkowi jaki jest zwyczajnym i ładnie malowanym w hinduistycznej tradycji REPTYLEM ale ciii bo się wyda.

  Co jest ważne w „dokonaniu mojżesza” to iż ten moment koresponduje chociażby z mitem kiedy „Śhiva wnerwiony za zamordowanie żony wznieca wojnę i komuś tam obcina głowę przyprawiając kozie rogi”. W wojnie jak wiadomo było „7 plag egipskich”, to znani dziś Plejadanie jakie palili gumy pod mojżeszem i jego żydami spierdalającymi na krańce świata przed laserami.

  A analogicznym momencie nieco później przy podpisywaniu podobnego porozumienia pokojowego jakiego zwieńczeniem miał być TEŻ ŚLUB murzyński faraon Aj (vel „Ej” czy może „Hej, ho no tu”) ZAMORDOWAŁ SWOJĄ PRZYSZŁA ŻONĘ WRAZ Z POSELSTWEM rozpętując kolejną wojnę i TEŻ Z PODPUSZCZENIA ŻYDOWSKICH KAPŁANÓW AMONA. To jest ważne bo w bieżącym kontekście, czyli opisanych u Nostradamusa wydarzeń, jest mowa o OGŁOSZENIU WIELKIGO POKOJU po jakim wybuchnie STRASZLIWA wojna. To „wybuchnie” znowu ŚMIERDZI ŻYDOWSKĄ TRUCIZNĄ…. podczas świętowania Traktatu Pokojowego.

  1. Dlaczego elity położyły „krzyż” na swoich pupilach cd….

   czyli „Jak działa dzisiejszy tajemny świat”.

   Dziwnie nie? Politycy niby udają swoich zawziętych wrogów a jak się wczyta w publikowane „małym druczkiem” komunikaty prasowe to JEDNA WIELKA Z NICH RODZINA wspólnie spiskująca przeciwko dojonym podatkami dołom. Niektórzy piewcy teorii niepopularnych w TV głoszą iż jest to za sprawą Wielkiej Piramidy Zniewolenia jakiej czapkują w zasadzie wszyscy jacy chcą w dzisiejszych czasach odnieść karierę.

   – piramidy na jakiej szczycie stoi bezkształtne coś zwane Jahbulon – coś robiące w mitach jako DEMONICZNE ZŁO. Coś jakie ma tysiące oczu do podglądania i nakierowywania na „właściwe merdanie ogonem” swoich podwładnych. ta to ta „osławione wszechwidzące masońskie oko” .

   – poziom niżej to „bezkształtni” opisywani jako zakapturzone stwory poruszające się na jednej nodze. Czy to są SERPENTY o jakich była mowa wcześniej ….. być może…

   – poziom niżej REPTOIDY, jak już pisałem w poprzednim poście żydowski prorok jakub” był takim osobnikiem. Jego „krew” i inne co nieco w trakcie burzliwych podbojów Europy przez Awarów, 2-3 metrowe stwory pędzące strachem i bestialską brutalnością zniewolone narody do boju, zawędrowały poprzez rody królewskie Prus (Prusaków nie Prusów) do Anglii bo dynastia z Londynu jest w swej istocie niemiecka (chazarska – żydowska) a nie angielska. Dynastia ta zresztą wywodzi swoje „korzenie” od Dawida mimo iż ich jedynym ich łącznikiem jest podbicie przez jej „przodków” pozostałości państwa założonego przez Dawida jaki trafił w tamte rejony (bo mu wyliczyli SKANDYNAWSKI GENOTYP) w czasie wojen Stwórcy z żydami. I jak to u żydów w tradycji KRADZIEŻ CAŁEJ dawidowej TUTULATURY.

   Druga linia krwi, linia węża w trakcie burzliwych podbojów „achajów” zawędrowało pod nazwą Tuatha de Danann (plemię Dana, znani też jako Orionidzi) do Irlandii i Szkocji. To są ci „weseli” potomkowie Lokiego co kochają mordować dla kawału.

   – poziom niżej są królewskie rody jakie poprzez wzajemne krzyżówki i kazirodztwa mają w sobie powinowatość go reptyliańskich genów. I często i gęsto ich samych w warstwie energetycznej (w sensie są nimi).

   – poziom niżej są wcielone w ludzi szaraki. Kilku ogólnie znanych doradców jest podejrzewanych o bycie nimi.

   – poziom niżej są politycy wesoło szantażowani „niewidoczną ręką lichwy” czyli odcięciem od światowego biznesu. Jeszcze są bo są na wylocie choć im sie wydaje iż „robiąc laski” dostąpią raju….

   – poziom niżej są ich słudzy czyli jak to stwierdził Brzeziński „bezmyślne człekokształtne mięso używane w polityce międzynarodowej” – aparat bezpieczeństwa i terroru w tym wszelkie służby dziś zajmujące się głównie organizowaniem międzypaństwowego terroru – gladio, isis, alciajda etc….

   – równolegle do 2 ostatnich są kapłani, ich hierarchia zależy od tego „jakiemu bogowi” i z jaką wydajnością „czapkują” czyli SZLACHTUJĄ, SZLACHTUJĄ…. itd….Niektórzy mają tylko wiedzę z egipskich czasów, inni mają wyryte znamiona demona jakiemu służą, jeszcze inni są zwyczajnie przejęci robiąc za demoniczny portal – tzw. „USTA BOGA”. W niektórych lepiej nie zaglądać bo potem przynajmniej tydzień postu jest murowany…. no chyba że ktoś chce pozbyć się WIELU kilogramów.

   – niżej wiadomo, zideologizowany motłoch, niezideologizowany ale pro motłoch używany jako mięso w wojnach

   – i na samym końcu WROGOWIE trójprzymierza żmii-robaka-wężą czyli Słowianie i WYKLĘTA DUCHOWA WIARA o której wszyscy mówią ale jaka jest FORBITEN zwłaszcza dla najniższych warstw. I która w postaci ZMANIPULOWANYCH BREDNI funkcjonuje jak kanwa wielu religii bo bez jakiegokolwiek sacrum żadne bałwochwalstwo nie będzie miało mocy. A myk jest na tym iż wierni myśląc iż się modlą do Stwórcy zasilają swoimi modłami Jahbulona. I swoją niewolę.

   Czyli jak przy „wysyłaniu ślitaśnych serduszek w eter” czy innych polecanych czynnościach, życiowa energia ludzi z duszą ma być na każdy możliwy sposób MARNOTRAWIONA by poprzez jej emisję poprzez czakramy to co wokoło nas jak hieny krąży (często i jest wczepione na poziomach zwłaszcza 2 i 3) na planie energetycznym miało swoje „obiadki”. Dlatego się MÓWI ale nie ROBI bo „robienie” mogło by zmącić wodę i wybić gnębicieli.

  2. Dlaczego elity położyły „krzyż” na swoich pupilach cd….
   czyli „Jak działa dzisiejszy tajemny świat”. cd

   Politycy, zwłaszcza ci wytrawni, jacy zawsze wiedzą gdzie wieje karierą, to zwierzeta stadne. Dlatego zawsze jest lider i stado klakierów podczepione czy wręcz przyssane do lidera by w odpowiednim momencie …..BACH ….. PODSTAWIĆ MU NOGĘ i przejąć STOŁEK i SAMODZIELNIE LIDERZYĆ, marzenie każdego garnitura.

   Tak samo jest w światowej polityce. Szyk zadają ci jacy mówią Jahbulonowi „cześć” i on ich nie pożera. Pozostałym się wydaje iż pedałują we WSPÓLNYM PELETOWNIE ale tak naprawdę to jest zupełnie inaczej.

   Jak wiadomo żyjemy w „ciekawych czasach”, czasach w których po kolejnej już 3 wywołanej przez żydów wojnie światowej oni jako „wybrańcy” mają zasiąść na tronie świata a reszta, przynajmniej ci jakim pozwolą przeżyć, będzie im „brud z paznokci wylizywać”.

   Na tę okoliczność brytyjska rodzina reptyliańska poprzez system kar i nagród zwłaszcza machaniem wirtualnej marchewki zwanej STOŁKIEM W ŚWIECIE PO dzielnie wraz ze swoimi podnóżkami popycha świat we wojnę jaka ma dać im czyli brytyjskiej rodzinie panującej ABSOLUTNĄ WŁADZĘ NAD PLANETĄ.

   Mam nadzieję iż wszelkie polityczne leszcze dostrzegły to „DAĆ IM” a nie „DAĆ WAM” czy „WSPÓŁDAĆ WAM” panowanie nad światem bo w tym zaimku leży cały pies pogrzebany.

   Bo wy „leszcze” dziś tak dzielnie i pieśnią na ustach „robiący laski reptoidom” jesteście przydatni im TYLKO O MOMENTU ZAPROWADZENIA NWO a potem – rów z wapnem dla was i waszej rodziny ….tfu sorry wróć…. ICH OTWORY GĘBOWE. Jeśli myślicie iż brytole dadzą wam skosztować obiecywanej „marchewki” toście głupsi niż jedna miliardowa meduzy (która już sama z siebie uchodzi za „geniusza”). W razie wontów to cytaty z historii Imperium Brytyjskiego wyjaśnią, iż „obietnice są jak szklane paciorki dawane Papuasom – celem by osiągnąć korzyść ale niekoniecznie przyrzeczeniem jego rewanżu”. A Brytyjczycy są kłamliwsi jak i już osławieni pod tym względem żydzi dla tegoż też wszyscy politycy myślą iż pedałują we wspólnym peletonie ale w kolasce siedzi frakcja która od momentu jego startu kombinuje którego i na którym zakręcie wywalić na drzewo BY BYŁO LUŹNIEJ.

   Oficjalny cel Brytyjczyków to osiąść na tronie w Jerozolimie. Cel o jakim „nie wypada mówić w towarzystwie” to wcześniejsze odstrzelenie w zamachach czy wojnie WSZELKIEJ KONKURENCJI czyli i innych rodzin panujących wysuwających pretensję do Jerozolimy jak i wszelkich polityków mogących przeszkodzić czy skraść brytolom „projekt jerusalem”. I tak jak zawsze bywa w ich planowaniu OBECNA POPULACJA issraela została wygumkowana jako zbędna im w planach co potwierdził zresztą niejaki Brzeziński mówiąc iż za kilka lat „żydowskie państwo (i , w domyśle, jego populacja) przestanie istnieć”.

   Pozostaje problem „gdzie upchnąć żydów” co jest problemem SAMYCH żydów bo dla elit problem jest inny „jak upchnąć żydów w grobach” bo NALEŻY PAMIĘTAĆ iż „żydowski prorok Eliasz” mówił iż tylko 144 tysiące żydów dostąpi nieba” a ich populacja to kilkadziesiąt milionów. Czyli nawet po 200-300 tysięcy żydów na jedno miejsce dla samych „wierzących” a gdzie miejsca dla kiboli zwanych syjonistami, gdzie miejsce dla kryptożydów i tak dalej. Wszelkie te grupy (ich przywódcy) MAJĄ NADZIEJĘ iż się załapią na Eliaszowe „144 tysiące żydów” ale to może być dla wielu i będzie dla wielu NIEDOŚCIGŁE MARZENIE…. ulatująca w dal brytolska „marchewka” bo …. i tak dalej.

   No i „JAK TERAZ ŻYĆ PANIE” czy inaczej mówiąc „KTO SIĘ ZAŁAPIE I NA JAKICH WARUNKACH”…..

   Kto z żydów zostanie? CI PRZYDATNI nowym władzom. A kto nim jest?

   Nie ci jacy właśnie budują „nowy raj dla mas” czyli syjoniści. Ci jak stwierdził ojciec żydowskiego planu podboju Ziemi – żyd Pike – i CO STWIERDZIŁ WYRAŹNIE – ci są już „WE WSZELKICH kolejnych PLANACH są ZBĘDNI” a że REWOLUCJE ZJADAJĄ SWOICH budowniczych to …… podobno kontrolowany przez żydów ISIS dzielnie pracuje nad antyissraelską i w późniejszym etapie antyeuropejską koalicją muslimów bo w ŚWIECIE PO wartę będą pełnić ŁATWIEJ KOTROLOWALNE bo religijnie zindoktrynowane TURBANY – sunnici na nich wołają , kryptosunnitów też już pełno po świecie bo Antychryst ich wybrał na swoje plemię (Nostradamus). I nikt nie zagwarantuje iż odda raz zdobyta władzę jakim brytolom (chyba że ci już cichcem „nawróceni” :D).

   Element ZBYT INTELIGENTNY zwłaszcza mający wiedze „co i gdzie wysadzić by obalić” będzie już w świecie PO nieprzydatny bo zbyt niebezpieczny. A żaden król nie lubi jak mu się zabiera tron, koronę czy złoto ze skarbca. Zwłaszcza taki o jakim od dawna wiadomo iż KŁAMLIWY, PARSZYWY I CHCIWY.

   Tak więc wszyscy dzielnie pedałują w jednym peletonie choć wiele grup różnie dobrze może popedałować w zupełnie inną stronę bo są tylko tłem by „ładnie to wszystko medialnie wyglądało”. Taki „polityczny ekumenizm” gdzie sępy czekają z planem i zatrutymi sztyletami by je powbijać „swoim drogim sojusznikom” w plecy….. WE WŁAŚCIWYM CZASIE czyli w czasie wilczej pełni.

   Jedynymi żydami przydatnymi w świecie po, bo mam nadzieję iż wszyscy to zrozumieli iż dla elit kwestia boga, judaizmu etc to taki bajer dla głupawych mas, to ci i tylko ci JACY POTRAFIĄ jahbulonować czyli mam nadzieję iż wiadomo którzy …. bo zakładam iż to czyta ktoś inteligentniejszy od meduz. Zresztą ta frakcja jest strasznie medialna i wygląda jak uosobienie posągów z Wysp Wielkanocnych w miniaturze. I też słychać charakterystyczny SSSYK jak oddychają.

   A z tym wiąże się coś o czym w TV czy prasie nie powiedzą – WIELKIE ZWIEDZENIE.

   Dla kogo tak naprawdę Brytole budują PROJEKT JERUSALEM !?

   Dla LUDZI? Dla swoich „kamraten” !?

   Właśnie na ekrany wszedł film pt. „Jupiter: Intronizacja” / „Jupiter Ascending” (2015). Polecam obejrzeć by nie być zdziwionym jak coś krokodylopodobnego zatopi zęby w ręce czy nogi dziś tak wesoło gardłującej za czipizacją ludzkości….

   Bo to co w tym filmie to CEL BRYTOLI, CEL RZECZYWISTY SKRYWANY NAWET PRZED ICH SOJUSZNIKAMI CZY PARTNERAMI w budowie …. WSPÓLEGO…. he he he he „raju”.

   PS.
   Wedle różnych przecieków WIELKA WYZERKA ma się zacząć albo w 2020 albo już w 2017 roku by na 2045 wszystko było posprzątane na przylot reszty stada.

   Zresztą pewnie w w/w filmie jest podane co i kiedy ma nastąpić by było „rajowo” i „coolowo” dla tych co kochają szlachtować i szlachtować i szlachtować i …,. na ofiarę dla jahbulona na jakiego wołają też Amon vel Amen.

   I tych co muszą pilnować humanoidalnej diety ….. a dusza jest przeważnie w POPULACJI LUDZI BIAŁYCH (patrz cyborgizacja skandynawów).

   1. Wybacz, już nie będę. Nie ma komu, skoro ważniejszy jest pęd lemingów prosto w ogień bo tam podobno nowe … (wstawić swój fetysz)… rzucili.

    Dla mnie prościej jest odtworzyć ludzkość z kości niż starać się im wytłumaczyć iż „grzechotki” to nie „duchowe książki”.

    Tak więc jak wybuchnie wojna a jest na to ponad 90% na chwile obecną (i ciągle rośnie) to nie zapomniejcie skamleć o pomoc nie do Stwórcy a swierdłowów, basharów czy innych namro. Zresztą co ja się martwię – przecież każde z was to wcielony bóg. Na pewno jak potupiecie, poklaszczecie i powrzeszczycie to zmaterializuje się wam „świetlana przyszłość”. A już z zestawem Harry Potter za 9,99 OszołomStore to pewne 300% szansy na wyczarowanie sobie dowolnie wielkiej kupy …..

    Taką o jakiej marzycie, z czipem i w obozie.

    PS.
    Z „piramidy” jak będzie zachowana to ocaleje sam szczyt i sam dół, reszta pójdzie do piachu. I to wiadomo od końca XIX wieku czyli spisania Protokołów iż wszelcy jego „budowniczy”pójda po wprowadzeniu NWO prosto do … rowu. Ale łudzcie się dalej, frajerami piekła wybrukowane. Aż dziw iż wystarczy „ludziom” pomachać przed oczami szansą na szanse na szanse na szanse …. na kupe i sami bez wachania podpisują cyrografy.

    PS.
    Pieniądz nie jest „problemem”. Pieniądz to tylko KIJ a nie ręka jaka nim bije i okrada innych z dorobku ich życia.

    Możecie się nawet wymieniać „muszelkami” i tak będzie tak jak teraz. Bo problemem jest MENTALNOŚĆ.
    Mentalnośc zjudaizowanego niewolnika. Dwunożnego gówna z wielką gębą jaką, jakby mógł, wszystko by zassał ze swojego sąsiedztwa do wnętrza swojego otworu gębowego.

    PGE i emerytka przykładem jak się koncern bał przyznać iż SIĘ LICZNIK ZEPSUŁ ZAWYŻAJĄC WSKAZANIA demontrując wobec staruszki jewrogejski, nazistowski rygor (bo moze samotna, wykituje i się skręci jej mieszkanie dla swojaków i będzie ekstrea bonus dla prezesa tego złodziejskiego koncernu).

    Niedługo się zresztą zacznie ten opisany w Apokalipsie 3.5 roczny okres gestapowskiego, bestialskiego terroryzmu zydów. Okres tresury batem tych którym „wstrzymywane piardy” wyłażą już uszami zaburzając właściwe rozeznanie co jest Sacrum a co Profanum. Będziecie mieli więc wiele okazji na pokazanie swojej „boskości” i „kreacyjności” zdażeń. Może kto dozyje końca wojny by opowiedzieć jaką faktycznie „osiągnął duchowość”. I czy jest tym wymarzonym ‚miszczuniem 666 gęstości” mogącym samodzielnie robić w ezoszołbiznesie.

   2. Niechciana prawda Akceptuje Cię jakim jesteś . To wszystko – i nic na to nie poradzę , że myślę inaczej niż Ty. Pozdrawiam Cię .

 16. Ci którzy zastraszają , oraz próbuja skłócić ludzi – już mają krew na rękach . Każda kropla krwi przelana z ich powodu -wróci do nich ze zdwojoną siłą / pod taka bądż inną postacią cierpienia/ Od tego nie ma odwrotu – bo tak działa rzeczywistość w której egzystujemy .

  1. nie zastraszają !!! informują , Ci maja krew co milczą , widzą ,słyszą, a milczą , bo dają temu przyzwolenie , gdzie tu skłócenie ? Od tego nie będzie odwrotu, jak nie będzie tolerancji ,ukrywanie zła to dywersja to wciskanie kitu naiwnym .

 17. Fajny program potwierdzający że nie ma w nas Miłości a jedynie pragnienie bycia kochanym.
  Dlaczego Miłość jest jedną z rzeczy najtrudniejszych do zrozumienia?

  1. Kucyp,

   Bo do miłości podchodzimy jak małe dzieci. Dla nas miłość jest, kiedy czujemy się nią obdarowani (jak w czasach dzieciństwa, kiedy to rodzice nas nią obdarowywali).
   A przecież miłość jest promieniowaniem akceptacji – kiedy akceptujemy kogoś/coś z całym jej jestestwem, bez rozróżniania na dobre i złe cechy.
   Zwyczajnie przyjąć kogoś jakim jest. Oczywiście taka akceptacja nie stoi na przeszkodzie własnej reakcji na czyjeś działanie, ale wtedy reakcja jest tylko reakcją, a nie oceną.

   1. Krzysztofie, po pierwsze to mów za siebie. Po drugie – teoretyzujesz. To jest prościej niż mówisz. Kochać – to kochać i nie trzeba słów, bo one zawsze ograniczają. Po trzecie – na tej Ziemi nie da się mówić o stuprocentowym akceptowaniu innego człowieka (nawet zwierzę domowe), bo nikt nie wie kiedy jest manipulowany przez Ciemna Stronę i w czym konkretnie na niego działa czarna Magia. O tym jak temu przeciwdziałać wiedzą nieliczni, a przeciwdziałać nie potrafi chyba nikt.

   2. Dodam Krzysiek 🙂 Taką moją refleksję.

    Że kiedy rozumiemy, na prawdę rozumiemy drugą Istotę, dla czego tak jest, to i w różnicach, w tym nawet co dla nas nie jest pożyteczne widzimy dobro. 🙂
    Więc wtedy przychodzi to jak by samoczynnie. W przeciwnym razie, jeśli bez tego zRom-mienia jest to miłość urojona a nawet szkodliwa w tym i dla siebie. Bardziej przypomina rodzaj choroby zwany religią. 😉

    Podsumowując 🙂 Serce bez rozumu tylko okłamuje siebie i szkodzi. A Prawdziwa Miłość jest pochodną Mądrości i osobno ich nie widziano. To dwie siostry obok Bliźniaczki Dobra 🙂

    Bo Miłość jest Dobra, a to jest Mądrość i jakkolwiek zamiennie, ważne by razem. Nigdy osobno. Osobno nie ma dobra a wynik równania wynosi fałsz. 😉

    Podobnie jest ze złem, głupotą, strachem, zawsze razem i swoją konsekwencją. Tak nie da się zrobić suchej wody, ani mokrego ognia, nie da się mieszać tych równań.

    Suma sprzeczności 🙂 domena Bogów.

    W zasadzie jest to kwaśna prawda :DDD że i nasze pozorne ułomności, nawet w różnicach między-płciowych w aspekcie niezmierzonej przepaści, są dobre a nawet konieczne. … A związek idealny to brak więzi, żadnego powodu by być ze sobą … Gdzie nasze niedoskonałości, humory są jak jednoczące szpile w umysł, jak wycie z miłości i tęsknoty. Nawet przyjaźni, ani rodziny nie ma jeśli ktoś czegoś od nas do k nędzy wiecznie nie chce, wtedy NAS nie ma jest samotność. A to boli, to gorsze niż bezludna wyspa.

    To wszystko Bogowie 😉 wiedzieli, i zaimplementowali. Bo nie ma radości bez smutku. I tu łącze 2 sprzeczne wzory czyniąc wynik Dobrym i prawdziwym. Domena Bogów 😉

    Prometeusz 🙂

   3. To się nazywa empatia, sprzężenie kwantowe umysłów 😉

    Zaś z technicznego punktu widzenia. Serce jest Akceleratorem = Zasilaczem Mózgu, mózg zaś steruje sercem. I tak to działa. Więc w zasadzie Serce wytwarza Bioenergię, jaka zasila kwantową Antenę nadawczo odbiorczą. Dla tego Serce ma tak duże pole. Ale bez umysłu nie jest nic warte, w zasadzie nie działa. Więc jeśli umysł jest „czysty” ma nieograniczoną moc, więc potrzebuje więcej energii, wysyła sygnał do serca by te się Rozświetliło, po czym umysł dostaje PAŁERA i odwrotnie, jak serce jest zablokowane przez umysł, to umysł więdnie. Takie też sprzężenie zwrotne i bezpiecznik żeby się nie zniszczyły osoby jakie nie rezonują prawidłowo. Ogranicznik cywilizacyjny.

    No chyba wiem nie ? 😉 Gdyby nie to bym kłamała.

   4. Doskonałe jest w róchu, stąd pojęcia i różnice potencjałów. To z kolei się nazywa ŻYCIE 🙂 Jakie się odmierza amplitudą zmian. Gdzie płaska linia = śmierć i nie ważne na jakiej wysokości wykresu. Dla tego wszystko co doskonałe bez najmniejszej nawet skazy, nie ma racji bytu, usycha i umiera. A dywany perskie celowo mają jedną pętelkę spapraną 😀 😉

    Tańcz 🙂 Zaufaj, nie kontroluj wszystkiego, godz się na nierówności 😉 Zobaczysz jakie to piękne, niezrównanie lepsze 🙂

 18. Transformacja osobowości czyli Reinkarnacja za życia wyzwala Miłość.
  Fajne co nie?Dzięki Gaju 🙂

 19. Panie Krzysztofie – dzięki za ciekawy wykład! Pomimo iż temat nie jest mi całkiem obcy, to słuchałem z zainteresowaniem i mam nadzieję, że dalej będzie jeszcze ciekawiej.

Comments are closed.