Otwarte Forum Tematyczne – 20.02.2017

Relacja Janusza Zagórskiego z zabiegów regenerujących, którym się poddał w Centrum Regeneracji Organizmu Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach u Aleksandra Haretskiego.


W marcu 2016 r. odbyło się we Wrocławiu seminarium Bożeny Przyjemskiej zatytułowane „Rak bez tajemnic”. W tym odcinku  omówiono m.in.:
– role kazeiny i glutenu
– czynniki rakotwórcze w mleku
– układ immunologiczny
– układ odpornościowy organizmu
– znaczenie flory bakteryjnej
-nieszczelność jelit.


6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.02.2017

    1. Majestic Czy czułeś błogość , czy też miałeś w sobie uczucie strachu, patrząc na to Coś ? Nie ma też całkowitej pewności , co jest projekcją holograficzną a co autentycznym zjawiskiem .

      1. Gaju raczej w negatywnym kierunku energetycznie, nie było to projekcją , sprawa się tak nie zakonczyla telefon włączyłem już idąc na północny balkon trzymałem go w reku z włączoną kamera , gdy uniosłem do góry chciałem skadrować ten obiekt i się wyłączył zameldowało ze bateria ma zero !? ale jak wspomniałem wcześniej miałem już włączony i na kilku zaledwie kadrach obiekt się nagrał ale z 20 razy mniejszy albo więcej , i dziwnie miałem problemy z znalezieniem tego tych kadrów gdy ponownie chciałem zobaczyć ?! obiekt był odległy z punktu od obserwacji jakieś perspektywicznie niecałe 3 km ale przepuszczam że było faktycznie około 4-5 km wielkość co najmniej rozpiętością 4 osobowej awionetki tutaj jest coś chyba 1,15 min https://www.youtube.com/watch?v=TPquewvNAE4 z tym że u mnie było to czyściutkie niski bardzo pułap dlatego widziałem około 2 boków z tym że jak na tym pierwszym filmie był tam co najmniej jeszcze boczny gabaryt czyli geometryczna bryła , było to w okresie gdy dużo mówiło się o Black Goo ? gdyby była to tylko projekcja ? nie wiem coś się niby uchwyciło , moze miałem to zobaczyć ? dlaczego na tych kadrach zrobiło się takie mikroskopijne ? dlaczego telefon zgasł akurat ? ale jak po czasie kojarzę to ta czarna „skrzynia” powiewała grozą w sobie , raz gdy widziałem potwora o rozpietosci połowy km nie miałem takich uczuć , po euforii przyszedł strach ale inny , że Ludzie są tacy naiwni że poza ich świadomością rozgrywaj się takie sceny że to ignorują mimo milionów już dowodów faktów itp to że obok naszej rzeczywistosci ( nie mojej) jest tak rojno niewyobrażalne- nie powtarzalnie ilości, różnorodności energii Pozdrowionka Gaju

  1. Na ” Porozmawiajmy TV zaprezentowano urządzenie do wprowadzania w stan ” Zero” . Mam nadzieję , że kiedyś będzie je można zakupić .

Comments are closed.