Otwarte Forum Tematyczne – 20.06.2017

Robert Alexander Gajdziński w dość nietypowym dla siebie temacie, bo  poruszył kwestię pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie oraz m.in. dziwnego sposobu informowania o ofiarach przez media.


Ciąg dalszy, czyli druga część drugiej części rozważań nad tematem Ciemnej Materii w wydaniu Pawła Góralskiego.
Więcej na http://pomylki-einsteina-i-nie-tylko.pl/


We wrocławskim studio NTV dwóch wspaniałych gości: Wojciech Dolny – Grand Master IX Dan UITF Taekwon-Do oraz Marek Hisztin –  Grand Master VI Dan UITF Taekwon-Do.
Rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski, oscylowała wokół dyscypliny jaką jest Taekwon-Do i sztukami walki.


106 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.06.2017

 1. 8.12. Prowokacje wojenne USA

  Podczas II wojny światowej Stany Zjednoczone zamroziły rządowi Japonii wszystkie konta bankowe a łódź podwodna marynarki wojennej USA prowokacyjnie wpłynęła w nocy do japońskiej bazy wojskowej, poświeciła manifestacyjnie reflektorem aby wszyscy ją zauważyli, i odpłynęła. Oba działania Japończycy potraktowali jak wypowiedzenie wojny. Wywiad USA wiedział o planowanym ataku na Pearl Harbor ale nie powiadomiono dowództwa Pearl Harbor, gdyż rządowi zależało na spektakularnym pretekście do przystąpienia do wojny. W ten sposób rząd USA stał się winnym śmierci własnych obywateli.

  Podobnie było z zatonięciem Lusitanii, z powodu którego Stany Zjednoczone przystąpiły do I wojny światowej. To była dobrze przeprowadzona akcja amerykańskiego wywiadu.

  I tak samo było z WTC. To była operacja wywiadu amerykańskiego uzgadniana z Białym Domem i całkowicie pod kontrolą. Samoloty nie były w stanie zawalić budynków, dlatego wyposażono je w dodatkowy pocisk znajdujący się pod kadłubem a w budynkach porozmieszczano ładunki wybuchowe. Warto wspomnieć, że w jednej z wież WTC znajdował się muzułmański meczet, którego żaden arabski terrorysta nie obrałby na cel, bo każdy meczet jest dla nich święty. Fanatyczny muzułmanin nigdy nie zaatakowałby meczetu ze strachu, że narazi się Allahowi. Samoloty zostały uprowadzone na polecenie władz Stanów Zjednoczonych współpracujących z wielkimi korporacjami militarnymi i medialnymi. Najpierw przygotowano scenariusz działań, który zakładał:

  1. Skierowanie samolotów na lotniska wojskowe.

  2. Wysłanie wojskowych samolotów w kierunku WTC i Pentagonu.

  3. Zderzenia samolotów z WTC i detonacja ładunków w trzech wieżach (trzecia wieża runęła, bo właściciel budynku WTC 7, który wiedział o planach ataku, postanowił wyłudzić odszkodowanie z firmy ubezpieczeniowej).

  4. Atak na Pentagon za pomocą pocisku samonaprowadzającego odpalonego z samolotu wojskowego.

  5. Wykorzystanie uprowadzonych pasażerów do wykonania sfingowanych połączeń telefonicznych „w chwili uprowadzenia”.

  6. Przekazanie uprowadzonych pasażerów w ręce wojskowych medyków w celu wykorzystania ich do badania wpływu na ludzki organizm eksperymentalnych broni bakteriologicznych, chemicznych, magnetycznych, energetycznych, rezonansowych, fonicznych i innych.

  7. Usuwanie materiałów dowodowych, uciszanie i ośmieszanie niewygodnych świadków.

  8. Oskarżenie o atak muzułmańskich terrorystów w celu rozpoczęcia niekończącej się „wojny z terrorem” pozwalającej na atakowanie dowolnego kraju świata i eksperymentowania z nowymi rodzajami broni.

  9. Atak na Irak w celu zdobycia kontroli nad ropą naftową.

  10. Atak na Afganistan w celu kontroli produkcji narkotyków, otwarcia szlaków przemytniczych i budowy rurociągu.

  11. Atak na Iran w celu zdobycia kontroli nad rynkiem ropy naftowej, złożami naturalnymi i wywołania dużej wojny regionalnej.

  12. Doprowadzenie do wywołania III wojny światowej w celu zdobycia pieniędzy na sprzedaży broni i wprowadzenia Nowego Porządku Świata opartego na globalnej władzy totalitarnej.

  Podobnych prowokacji w dziejach USA było od groma i trochę. Każda współczesna wojna w jakiś sposób jest wywoływana sztucznie przez Amerykanów. Np. konflikt w Kosowie – dofinansowywali Albańczyków aby się zbuntowali, konflikt w Afganistanie (Talibowie przerwali szlak narkotykowy CIA), Iraku (ropa) a teraz Amerykanie planują atak na Iran aby zemścić się za tworzenie Światowej Giełdy Ropy Naftowej, której dolar nie będzie walutą dominującą.

  Dolarowi grozi załamanie i pęknięcie bańki kredytowej (wyemitowano w kredytach więcej dolarów niż banki amerykańskie posiadają pieniędzy, to powszechna na Ziemi oszukańcza praktyka). W przypadku USA dysproporcje są gigantyczne, dlatego Arabowie zrezygnowali z dolara obawiając się, że gdy pęknie bańka, załamie się światowa gospodarka.

 2. Obsesja roku 2012

  Ziemianie mają obsesję na punkcie roku 2012. Uważają, że rok 2012 to czas zakończenia wielkiego cyklu w kalendarzu Majów, po którym rozpocznie się nowy cykl. Wierzą, że nastąpi wówczas III wojna światowa, inwazja kosmitów, promień z centrum galaktyki wyniszczy rodzaj ludzki albo jakaś inna, globalna katastrofa doprowadzi do upadku obecną cywilizację. Rok 2012 wisi więc nad Ziemią niczym klątwa.

  Czy to prawda? Nie, gdyż od was zależy, czy w roku 2012 wydarzy się coś dobrego czy złego. Wynika to ze zjawiska wizualizacji rzeczywistości. Gdyby wszyscy odrzucili ponure myśli o wielkiej katastrofie i równocześnie pomedytowali nad czymś przyjemnym i dobrym, wyzbytym nienawiści, strachu i przemocy, wtedy rok 2012 może stać się rokiem dobrych, pokojowych przemian. Lecz jeżeli wiecznie będziecie bać się roku 2012 i wizualizować lęki to istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że tak się stanie. A wówczas powiecie – było o tym w proroctwie Majów. I nawet przez chwilę nie zastanowicie się, że to nie wina kalendarza Majów, tylko waszej wyobraźni.

  Przykładem podobnych strachów niech będzie obawa przed rokiem 2000, która zrealizowała się rok później w sabotażu z 11 września 2001. Chcieliście wielkiej katastrofy, to potem oglądaliście ją tysiące razy w telewizji. A te wielokrotne przypominania tragedii doprowadziły do negatywnych myśli i strachu, które zaowocowały wojną z terroryzmem.

  A co dalej? Od was zależy, czy przetniecie samonapędzające się wizualizacje coraz to większych tragedii, nim dojdzie do wybuchu III wojny światowej, czy też nie. Wyobraźcie sobie, że kłopoty znikają, że do władzy dochodzą mądrzy i sprawiedliwi ludzie, a politycy ustępują na rzecz zrozumienia, tolerancji i zdrowego rozsądku. Wizualizacja może doprowadzić do spełnienia wizji.

  W każdym razie mit roku 2012 stworzyły osoby badające kulturę Majów i nie ma on nic wspólnego z kosmitami. Został rozpropagowany przez środowiska new age. Ziemianie lubią histeryzować i szerzyć wizje apokaliptyczne. Kosmici rozpowszechniają zupełnie inną datę – 03.02.2029 – wtedy zakończy się oddziaływanie Ery Ryb a oddziaływanie Ery Wodnika osiągnie moc 100%.

 3. Broń

  Zaprzestanie wytwarzania broni przez Ziemian to nienajlepszy pomysł. W kosmosie istnieje wiele agresywnych ras, które chciałyby podbić Ziemię, wyeliminować ludzkość i zająć jej miejsce. Powinniście zaprzestać prac nad broniami, które was niszczą i skoncentrować się na tworzeniu globalnego systemu obrony Ziemi przed atakiem spoza Układu Słonecznego. Wówczas udałoby się stworzyć warunki zrównoważonego rozwoju. Zrównoważony rozwój jest bardzo cenną rzeczą.

  Można by zadać pytanie – po co się bronić, skoro i tak dusze wcielą się w nowym miejscu w nowe ciała? Są trzy ważne powody.

  Po pierwsze – gdyby wszyscy tak myśleli, zabrakłoby w końcu żywych planet i dusze nie miałyby gdzie się wcielać. Każda wojna może zakończyć się unicestwieniem życia na planecie.

  Po drugie – każda istota powinna tworzyć optymalne warunki do rozwoju i nauczyć się odpowiedzialności za własny rozwój. Ochrona życia to największa wartość we wszechświecie.

  Po trzecie – cywilizacje, które potrafią dokonywać inwazji zazwyczaj dysponują broniami, które potrafią unicestwiać dusze (dusze nie są nieśmiertelne). Agresywne rasy zdają sobie sprawę z istnienia reinkarnacji i przekładają „czystość rasową” na wymiar duchowy. Uważają, że ich cywilizacje muszą być tworzone tylko przez dusze związane z ich rasą. To błędne rozumowanie, ale idioci rodzą się nie tylko na Ziemi.

 4. Cyborgizacja i medycyna

  Przed każdym życiowym wyzwaniem istoty żywe mogą wybrać jedną z dwóch dróg. Tę, która wydaje się łatwiejsza i z czasem staje się coraz bardziej najeżona trudnościami, i tę, która wydaje się trudniejsza lecz wraz z podążaniem nią staje się coraz łatwiejsza i przyjemniejsza. Na końcu pierwszej zawsze czeka katastrofa, na końcu drugiej sukces. I to samo można powiedzieć o ziemskiej medycynie, uprawach genetycznie modyfikowanych i ziemskich technologiach, które nieubłaganie pchają Ziemię ku ogromnej katastrofie.

  W przypadku medycyny tworzycie sztuczne implanty, w których nie widzicie zagrożenia. Najpierw wielkie nadzieje, że każdą część ciała można zamienić sztucznym organem. Potem przychodzi czas na udoskonalanie ciała o całkowicie zbędne aparaty pomocnicze, jak sztuczna pamięć podczepiona do mózgu. Aż w końcu udoskonalani są żołnierze a wirusy komputerowe w ciągu jednego dnia zabijają miliony żywych istot. Wystarczy, że wirus komputerowy przedostanie się do mózgu za pomocą podczepienia urządzenia elektronicznego do układu nerwowego lub wgrania go przez siatkówkę oka podczas pozornie niewinnego odczytu tęczówki oka, a zaraz potem mózg zaczyna wariować i jedynym ratunkiem jest wszczepienie programu antywirusowego. Lecz skutki psychiczne i zdrowotne są nie do naprawienia.

  Skasowane połączenia nerwowe niezmiernie trudno odtworzyć. To nie to samo co mikroprocesory czy dysk twardy, lecz żywa tkanka. Można oczywiście wgrać zapisaną wcześniej kopię mózgu, a nawet cudze wspomnienia, lecz to oznaka nie postępu lecz degeneracji. Postępowania destrukcyjnego.

  Jeszcze raz przestrzegam was przed sztucznymi implantami – dzisiaj ratują życie i pomagają osobom pozbawionym kończyn, lecz potem władza zacznie technikę wykorzystywać do kontrolowania tłumów, wojsko do produkcji superżołnierzy a twórcy sztucznych wirusów informatycznych do ludobójstw. Nawet niewinne chipy wszczepiane pod skórę zagrażają zdrowiu i wywołują raka.

 5. Fałszywa inwazja UFO

  Wysocy rangą politycy i wojskowi amerykańscy przygotowują plany do fałszywej inwazji kosmitów. Inwazja ma na celu wywołać ogólnoświatową panikę, dzięki której dojdzie do utworzenia zrębów światowego państwa. O planie nic nie wiedzą politycy innych państw, ponieważ mogłoby to doprowadzić go do fiaska. Władze USA doskonale zdają sobie sprawę z obecności kosmitów na Ziemi i wokół Ziemi.

  Plan ma przebiec (piszę z pamięci) w następujący sposób:

  1. Wylot wszystkich ziemskich latających spodków znajdujących się w rękach armii USA.

  2. Zamachy i spektakularne zniszczenie kilku miast na terenie całej Ziemi.

  3. Wybuch paniki.

  4. Utworzenie światowego komitetu ds. przeciwdziałania inwazji pod kontrolą USA i pokojowe przejęcie kontroli nad wszystkimi armiami świata.

  5. Spektakularne, acz fałszywe, odparcie inwazji.

  6. Akcje polowania na kosmitów i gwiezdnych wędrowców zakańczane pokazowymi procesami sądowymi (prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami). Będzie to wszystko przypominać polowanie na komunistów w USA i polowanie na szpiegów w krajach socjalistycznych w czasie zimnej wojny.

  7. Utworzenie światowego państwa ze stolicą w Waszyngtonie lub Nowym Jorku.

  8. Rozbudowa arsenału militarnego w celu wytworzenia systemu obrony planety (chodzi o zabezpieczenie interesów producentów broni).

  9. Podtrzymywanie histerii i nienawiści do kosmitów.

  10. Tłumienie protestów społecznych i eliminowanie osób poddających w wątpliwość prawdziwy charakter inwazji.

  W przygotowywaniu gruntu pod wprowadzenie planu biorą udział nieświadomie ufolodzy pokroju Pająka. Wiele organizacji ufologicznych infiltrowanych jest przez agencje wywiadowcze, które ukierunkowują rozwój ufologii w pożądaną stronę i rozpowszechniają dezinformacje.

  Kosmici patrolujący orbitę Ziemi i gwiezdni wędrowcy żyjący na planecie w żaden sposób nie zagrażają ludzkości. Gdybyśmy chcieli podbić Ziemię, już dawno byśmy to zrobili i nawet Agarta by nam nie przeszkodziła, bo Unia Galaktyczna jest potężniejsza. Ale zamiast tego strzeżemy Ziemi przed inwazjami cywilizacji spoza Unii. Wojna nie jest naszym celem, lecz pokój i rozwój duchowy.

  Unia Galaktyczna nie będzie ingerować w rozwój wypadków na Ziemi. W przypadku śmierci gwiezdnych wędrowców urodzą się oni na nowo lub wrócą na swoje planety (jeżeli tak zdecydują). W przypadku brutalnych przesłuchań kosmitów z torturami dojdzie do samoistnych zgonów. Tylko zwykli Ziemianie – wrogowie władzy oskarżeni fałszywie o kolaborowanie z kosmitami – będą cierpieć. W pewnym sensie będzie to służyć nawiązaniu kontaktu z kosmitami w dalszej przyszłości. Gdy społeczeństwa obudzą się i zauważą, że mimo ciągłego podsycania histerii kosmici nie atakują. Wypali się nienawiść do kosmitów i kontakt będzie łatwiejszy. Według symulacji oficjalny kontakt nastąpi w drugiej połowie XXII wieku.

  1. Prościej było zamieścić link do strony: http://kosmita.ofp.pl/spis.html – z zastrzeżeniem, że niekoniecznie to musi być „prawda objawiona”, bo i sam autor tak o sobie pisze, że nie jest „wszechwiedzący” i – jako kosmita – też może się mylić.
   I myli się, jak choćby co do np. pierwszego ziemskiego, oficjalnego kontaktu, bo czym innym jest SYMULACJA oparta na nieświadomym biegu zdarzeń a czym innym jest świadomy BIEG ZDARZEŃ.
   To w wyniku SYMULACJI zaistniała konieczność ostrzeżenia ludzkości za pomocą np. tzw. objawień fatimskich: http://kosmita.ofp.pl/6.09.html które mylnie nazywane są przez autora „eksperymentem”.

   Symulacje/przepowiednie są prowadzone w oparciu o aktualny stan energii, czyli są aktualne TYLKO i WYŁĄCZNIE w momencie – w chwili – dokonywania symulacji/przepowiedni.

   Jednak absolutnie nie oznaczają, że – jako symulacje/przepowiednie – są z góry „skazane” na wypełnienie się. Symulacje/przepowiednie, to TYLKO PROGNOZA i NIC WIĘCEJ! 🙂
   Oznaczają tylko tyle, że jeśli ludzkość nie ZEJDZIE z obranej przez siebie DROGI, to PRAWDOPODOBIEŃSTWO spełnienia się symulacji/przepowiedni, jest baaaardzo wysokie, graniczące z PEWNOŚCIĄ.

   Ponieważ ludzkość nie ma pojęcia o energetyce życia, więc – stosownie do aktualnych możliwości pojmowania – na różne sposoby jest informowana przez wyższą inteligencję o tym, że podąża w złym kierunku.
   Jednak, jeśli ludzkość zmieni kierunek, w którym podażą – wtedy symulacje/przepowiednie nie mają najmniejszych szans na wypełnienie się – nie mają żadnej racji bytu.

   A tak w ogóle, to nie zapominajmy o tym, że życie w kosmosie czyni nas WSZYSTKICH KOSMITAMI! 🙂

   1. sporo racji w tym wszystkim jest też że powiem jak dzoda bo mi tak wyszło 😛

    obs jest fajnie jak nie ideologizujesz 😉 (jak mi) jest prosto więc mogę se popiskać na jakiś temat nie sto w tysiącu wątków 😉 jest fantastycznie kiedy nie muszę (bo nie chcę) się jak to mówią pieklić? heee

    więc polemizowała bym, a fee co za określenie. raczej jestem zdania O! że symulacja to nie „/ przepowiednia” bo przepowiednia nie jest slesz tylko prze-powiednia i nie z symulacji a ze względu na względność czasu wgląd w to co było, taka pamięć przyszłego zależnie co dla kogo jest przyszłość a dla kogo przeszłość, więc i teraźniejszość. to znaczy że umysł, nie mylić z narzędziem cielesnym tu i teraz nie jest ograniczony ani miejscem ani czasem. to jest pre coś powiedzieć i basta. a zaś symulacja, nie umniejszając to zakładając że ktoś ma pełen ogląd nie mniej w stu procentach świetne narzędzie… ale z zasady to nie jest slesz i to samo 😉

   2. ci co mówią że przyszłość nie jest określona, mylą się. zaś ci co mówią że przyszłość podlega uzgodnieniom mają rację. tym czasem ci co są ponad czasowi się śmieją… 😉

   3. są tacy jacy nie uczestniczą formalnie w radzie inaczej jak nieformalnie, nie potrzebują loży ani nawet krzesła, stoją z boku jest ich troje, nic nie mówią nikt tam z pośród tysięcy ras i reprezentacji nie zna ich wyrazu ani twarzy… pradawni są, są i …są dziecinne klocki

   4. w tej piosence dźwięk był mocny, ale żadna dusza. wcielony bioprogram słaby reproduktor bez jadżni nawet i młody przyszły zombiak. mamusia ma jazdę że niby kocha

    nic już nie znajdziesz na świętym yt

 6. Meteor leci, leci i doleci?

  Ziemianie powinni opracować program przetrwania cywilizacji na wypadek zderzenia z meteorem. Meteor leci i jeżeli nie dacie mu rady, rąbnie w Ziemię i zniszczy wszystko co znacie. Nie możemy temu przeciwdziałać, bo zdarzenie zaprogramowała Kreacja, ale możemy przed nim przestrzec.

  Skutki kolizji z Czerwonym Meteorem zależeć będą od ludzkości – czy wszystkie narody zjednoczą się aby zapobiec katastrofie, czy też będą działać na własną rękę nie przyjmując do wiadomości faktu, że w pojedynkę są zbyt słabe aby stawić mu czoła. Jeżeli Ziemianie nie poradzą sobie z zagrożeniem i dojdzie do katastrofy, wówczas współczesna cywilizacja upadnie, a zrodzi się nowa.

  Miejscem zaprogramowanego przez Kreację zderzenia Czerwonego Meteoru z Ziemią jest obszar między Polską, Ukrainą i Białorusią, ale według symulacji wynika, że część ludzkości przystąpi do działania i meteor zboczy na Alaskę. Ale to nie uchroni świata przed katastrofą. Aby uniknąć zagrożenia w ratowaniu Ziemi powinny wziąć udział wszystkie państwa świata a nie część.

  Możecie wykonać krok do przodu na drodze pokojowego współdziałania wszystkich krajów i pokojowych reform, albo budując nowy świat na zgliszczach starego. Pierwsza droga jest łatwiejsza, ale wymaga dobrowolnego wyrzeczenia się dumy, polityki, kłamstw i honoru. Druga droga jest trudniejsza, ale gdy ludzkość będzie borykać się z głodem, chorobami i śmiercią, sama zrozumie na jakich wartościach odbudować świat.

  Tak czy siak zdarzenie doprowadzi do ewolucji ludzkości w pożądanym przez Kreację kierunku. Czy tego chcecie czy nie. Nie zaczniecie dbać o Ziemię dopóki nie poczujecie, że ją tracicie.

 7. Niebezpieczeństwa demokracji

  Oto kilka spraw, o które powinniście się zatroszczyć, aby ograniczyć destrukcyjne tendencje demokracji.

  1. Ustawodawca nie będzie prowadzić żadnych prac związanych z ograniczaniem wolności słowa oraz nad ustawami sprzecznymi z Deklaracją Praw Człowieka.

  2. Prawo nie może faworyzować żadnej ideologii, światopoglądu, filozofii i religii – państwo powinno być neutralne.

  3. Ofiara przestępstwa ma prawo ułaskawić sprawcę przestępstwa.

  4. Nie wolno nikogo karać ani prześladować za poglądy i swobodne wyrażanie własnych poglądów.

  5. Najważniejszych stanowisk w państwie nie mogą równocześnie piastować członkowie tej samej rodziny.

  6. Można tylko dwa razy piastować decyzyjne stanowiska państwowe.

  7. Obywatele głosują na osoby a nie partie.

  Na czym polegają niebezpieczeństwa?

  1. Demokracja pozwala głosem większości ograniczyć prawo mniejszości do swobody wypowiedzi. Dzisiaj funkcjonuje np. przestępstwo kłamstwa oświęcimskiego czy pochwalania ustrojów totalitarnych. Co prawda ani jedno ani drugie faktycznie nie jest zdrowe, ale brak dyskusji społecznej nie pozwala błądzącym istotom zrozumieć błędu, a pozostałym obywatelom radzić sobie z trudnymi poglądami. Osoby u władzy często myślą o władzy totalnej, ale na przeszkodzie stają im konstytucja i prawa człowieka. Konstytucję mogą zmienić, gdy posiądą większość parlamentarną lub dokonają fałszerstwa w referendum. Zakaz konstytucyjny utrudni te niecne plany.

  2. Demokracja faworyzuje w Polsce religię katolicką i nauczanie w duchu chrześcijaństwa i chrześcijańskiej moralności. Pieniądze obywateli, także ateistów i innowierców, przeznaczane są np. na budowę katolickiej Świątyni Opatrzności Bożej, albo pensje dla księży indoktrynujących młodzież. Oprócz tego media masowego rażenia, jak radio i telewizja mają ustawowo zakazane emitowanie programów godzących w nauczanie chrześcijańskie i chrześcijańską moralność, co oznacza że mniejszości wyznaniowe, seksualne i wyznające inne systemy moralne (np. tolerujące poligamię) są dyskryminowane.

  3. W ustroju demokratycznym często ściga się z urzędu sprawy karne przy braku szkód lub pokrzywdzonych ofiar. Tak jak w przypadku wspomnianej poligamii/bigamii. Prawo do ułaskawiania pozwoli uniknąć niepotrzebnych krzywd i blokować prace sądu.

  4. Większości społeczeństwa bardzo często nie podobają się poglądy mniejszości. Aby się z nimi nie spotykać, mogą zabronić wygłaszania poglądów niepopularnych, które nie podobają się im. To oczywiście bardzo niezdrowe dla rozwoju duchowego i może rodzić wiele zła. Gdy większość posiada władzę nad mniejszością, nie powinna tej władzy nadużywać dla wygody i własnego widzimisię.

  5. A tego tłumaczyć nie muszę. To niezdrowe, gdy premier i prezydent są braćmi, szwagrami czy ojcem i synem, bo każda głupota uchwalona przez jednego zostanie zaaprobowana przez drugiego. Poza tym rodzi to zagrożenia mafijno-korupcyjne.

  6. Trzeba dać szansę młodym, nieskorumpowanym obywatelom wygryzanym przez starych wyjadaczy. Osobom nie skażonym polityczną przeszłością, z pomysłami i świeżą energią.

  7. Rządzić powinny mądre osoby, które uzyskają poparcie wyborców, a nie przypadkowe osoby, które załapały się na listę wyborczą któregoś ugrupowania. Często bywa w Polsce tak, że człowiek, który zdobył np. 1000 głosów nie dostanie się do władzy, ponieważ jego lista nie osiągnęła procentowego progu wyborczego, a człowiek który zdobył 100 głosów, dostaje mandat radnego bo jego partia przekroczyła próg. Rządzić powinny osoby, a nie partie, bo partie reprezentują interesy partyjnych liderów (często skorumpowanych) a nie społeczeństwa.

  Przydałoby się również przeprowadzać wśród kandydatów na radnych, posłów, senatorów i prezydenta badania psychologiczne dotyczące skłonności do oszukiwania wyborców, korupcji i pożądanie władzy. Wystarczyłby wariograf, dobry psycholog i proste pytania. A sam test powinien być upubliczniony.

  Przydałaby się również możliwość odwoływania przedstawicieli władzy automatycznie w chwili, gdy będą realizować cele niezgodne z obietnicami wyborczymi, lub w trakcie rządzenia utracą poparcie społeczne. Przed kolejnymi wyborami dobrze byłoby obiektywnie rozliczyć polityków ze złożonych obietnic. Duża rozbieżność owocowałaby zakazem startowania w wyborach.

 8. Inne gęstości

  Czy ludzkość czeka przejście z trzeciej do czwartej gęstości? Takie pytanie otrzymałem. I tak i nie. Czwartą gęstość już dawno osiągnęliście, a teraz czeka Was przejście w piątą. Ale przejście to nie nastąpi gwałtownie ani nie zakończy się żadną wielką katastrofą dla istot „niedostosowanych” (mam na myśli masowe wymieranie).

  Własną gęstość można zmienić albo indywidualnie na drodze mozolnego samodoskonalenia się, albo dzięki stymulacji zewnętrznej. Ale najpierw trzeba wiedzieć, że gęstość istot żywych jest wprost proporcjonalna do stopnia edukacji i odrzucania religii na rzecz samodzielnego rozwoju duchowego. Im istota żywa jest bardziej rozwinięta duchowo, tym jest „lżejsza”, bardziej rozproszona (ale na inne wymiary, a nie fizycznie w trzech), wrażliwsza i mniej materialna. Dlatego np. osoby o wyjątkowej duchowości potrafią lewitować lub spowolnić zegar biologiczny podczas medytacji.

  A teraz o stymulacji zewnętrznej… Strumienie energii z wnętrza jądra galaktyki mogą stymulować lub hamować rozwój duchowy, ale zjawisko nie ma charakteru gwałtownego, lecz stabilnie nasilającego się lub stabilnie słabnącego. Fizycznie wyglądać to będzie tak, że gdy Ziemia znajdzie się pod wpływem strumienia stymulującego, to strumień ten wpłynie na ludzką aurę i duszę. Będzie czymś w rodzaju prysznica, który zmyje „brudy” a istoty żywe poczują się duchowo „czyste”. To uczucie sprawi, że nastąpi większy wzrost poczucia duchowości (m.in. za pomocą zjawisk paranormalnych – efekt uboczny zjawiska).

  Strumień sprawi, że nowe pokolenie mieszkańców planety „czyszczone” energią od fazy spłodzenia, będzie chętniej i szybciej rozwijać się duchowo od rodziców. Strumień powoli zbliża się do Ziemi i choć oddziałuje jeszcze słabo, to już widać pierwsze skutki. Ziemianie podświadomie czują, że będzie to dla nich pozytywne i nie mogąc się doczekać sami starają się rozwijać duchowo, bo wtedy zyskają więcej niż istoty żyjące w stagnacji. Wraz z natężeniem mocy strumienia, stopniowo przestaną rodzić się na Ziemi istoty „niedostosowane” (które nie chcą zmian) a ich dusze trafią na inną planetę, o niskim poziomie gęstości.

  Ziemianie źle rozumieją pojęcie gęstości – w bardzo materialny sposób – a będzie to tylko zmiana częstotliwości wibracji energetycznej duszy, ciała i aury. Można to przyrównać do procesora w komputerze. Im większa jest jego częstotliwość, tym szybciej i lepiej pracuje komputer. Pojawienie się nowego modelu procesora nie sprawi, że te „stare” nagle przestaną pracować, tylko przestaną być produkowane. Tak samo będzie z ludzkimi duszami. Przestaną rodzić się istoty o „starej” gęstości, część osób samodzielnie zmieni poziom gęstości (wymiana starego procesora na nowy) a nowe pokolenie będzie posiadać ją od dnia spłodzenia.

  Zmiana gęstości może spowodować u osób niedostosowanych niepokój, będą czuli że zmienia się świat a oni stoją w miejscu. Przy braku informacji może doprowadzić to do konfliktu pokoleń a nawet brutalnej wojny między „młodymi” a „starymi”, którą wywołają „starzy” wierząc, że można powrócić do starego porządku wibracyjnego (gęstościowego).

  Ale mimo rozpaczliwych prób ludzkość pójdzie do przodu, bo nie można cofać się w rozwoju duchowym. Rozwój duchowy przebiega tylko w jedną stronę – od niskiej gęstości do wysokiej. Można go tylko sztucznie spowalnia

 9. Robert Alexander Gajdziński w sumie gada gada i gada i nic nie mówi… Więcej o tym pożarze dowiedziałem się od człowieka który tam mieszka przez skaypa. Nierówność społeczna jest wszędzie.

  1. Król Julian No proszę – wystarczy zmienić nicka i „dobre wieści” znów płyną , płyną , płyną niekończącym się strumieniem :)))))))))))))))))

 10. Ludzie zadają sobie pytanie : „dlaczego Obcy nie skontaktują się z nami ?” Prawda jest taka , że Oni / z wyższych wymiarów / wibrują wyżej – a my możemy doświadczać tylko takich wibracji , jakie sami posiadamy , jakimi emanujemy . Tak więc , doświadczamy poziomu tylko takiego , jaki jest aktualnie poziom naszego umysłu – czyli jakie połączenia nerwowe w naszym mózgu wytworzyliśmy i stały się one naszą codziennością . Tak wygląda zasięg naszego odbioru /poza nielicznymi, bardziej sensytywnymi wyjątkami/. Do tej pory posługujemy się naszym mózgiem w minimalnym stopniu , by automatycznie poruszać ciałem, wpływać na DNA, zapamiętywać , posługiwać się mową i utrzymywać równowagę .Większa część naszej kory mózgowej pozostaje zatem bezużyteczna , bo się nie rozwijamy , pozostając w rozwojowej stagnacji . Tkwi sobie zatem w naszej głowie , czekając na nowe połączenia nerwowe .

   1. tak bardzo chcą się kontaktować jak ja że aż nie dziwi mnie maczeta by coś wreszcie dotarło do tego zakutego twojego łba

   2. są tu, nie gdzieś tam że się nie wywyższą i nie zniżą ty chora na głowę i zaślepiona i ogłuszona, zagłuszaczko

   3. są ukochanymi dziećmi matki oceanii, gmo nie zna języka kamieni, wody piasku powietrza i ognia!!!

   4. i wyobcowujesz jak się da i kogo się da cytując obcych złodziei ciał jacy mają tu banana jak ciamciaramcia

   5. jesteś po prostu głupia kłamiesz i nie lubię cię. dopóki się nie zawrócisz i jesteś kapłanką zniszczenia i złodziei i wyznawczynią bez-czucia i głupoty nie lubię cię, z twojego powodu napisano koran nie dla wyznawców. nie lubię cię, nie lubię cię i twoich bredni dopóki się nie zawrócisz, nigdy nie stawaj w świetle dopóki się nie zawrócisz bo wylądujesz w cysternie… z łaski majestatu tylko w cysternie dopóki się nie zawrócisz. nie lubię cię.

    🙂

   6. a po prawdzie inaczej, lubię cię i dla tego to piszę, lubię cię więc cię upominam, lubię cię dla tego nie odpuszczam, lubię cię kiedy mnie wnurzasz, lubię cię bo wiem kim jesteś i wiem że się kiedyś w końcu opamiętasz i przejrzysz na oczy, nie lubię że muszę cię do cysterny wrzucać, bo lubię cię…

    nie wiesz co czuję

   7. kochana masz dla siebie niepowtarzalną możliwość stać się człowiekiem i przekroczyć kije na równych prawach, dla czego w siebie! nie uwierzysz miast wierzyć prawdziwie obcym? jesteś tu, lubię cię, jesteś… jeszcze mój boże, proszę cię gaja zawruć, tak bardzo proszę ale niech się stanie twoja wola taka jest moja wola wszystko też dla ciebie

    *

   8. bież wszystko co tylko zdołasz na tę chwilę udźwignąć dla siebie, przyjdę i do własnej cysterny ucieszę się i zapłaczę

   9. sesia Znowu obszczekujesz forum – daj sobie może pokój i nie poprawiaj mi humoru 🙂 🙂 🙂

   10. no widzisz gaju nawet twoja przeglądarka wie lepiej co mam pisać i co jest błędem a co nie heee 😉

    miej pretensje do swojej przeglądarki :D, ja się nie przejmuje zbytnio niech sobie podkreśla, często pisze własne wyrazy i nowe słowa jakich nie ma w słowniku znanych wyrazów, wolę być sobą i dla tego ja to a ty to ty i tak jest lepiej

   11. sesia Wiem , wiem sesiu , że ty nawet jak robisz błędy ortograficzne – to są to POPRAWNE błędy ortograficzne , a nie jakieś tam sobie zwykłe błędy ortograficzne 🙂 🙂 😉

  1. sesia Skarbie czytaj ze zrozumieniem. Gdzie napisałam , że się z nami nie kontaktują ? / jeszcze taka mała uwaga – kiedy piszesz tekst , to wyrazy w których są błędy , podkreślane są automatycznie na czerwono /.

 11. Umysł – w wyniku przepływu świadomości i energii przez mózg powstają myśli i holograficzne obrazy, które zostają zarejestrowane w postaci neurosynaptycznych wzorców zwanych pamięcią. Głębia i sposób w jaki dana osoba myśli , tworzą jej umysł. Strumień świadomości i energii , jest źródłem mocy i utrzymuje mózg przy życiu.

 12. Rozpoczynamy akcję społeczną „GMO – stanowisko Twojego posła”.

  Wspólnie przypomnijmy polskim parlamentarzystom, że zostali wybrani demokratycznie i powinni reprezentować swoich wyborców.

  POLACY NIE CHCĄ GMO, podobnie jak zdecydowana większość mieszkańców innych krajów UE. Domagajmy się od posłów natychmiastowego, ustawowego zakazu na GMO.

  A więc wszyscy solidarnie konsumenci i rolnicy – odwiedzamy, dzwonimy lub piszemy do swoich posłów w sprawie ich stanowiska odnośnie organizmów genetycznie zmodyfikowanych (GMO) i zadajemy im poniższe i inne pytania.

  Przypominamy, że od miesięcy trwają prace nad projektem ustawy o organizmach i mikroorganizmach genetycznie modyfikowanych, która otwiera Polskę na uprawy GMO.
  Strona społeczna walczy o ustawowy zakaz dla GMO. Zarówno urzędnicy ministerialni jak i większość polityków, nie wykazują woli współpracy. Trzeba silnego zdecydowanego wspólnego głosu konsumentów, rolników, rodziców.
  Prosimy Państwa o nagłośnienie tej społecznej akcji, prosimy przysyłanie do nas odpowiedzi jaki uzyskaliście od swoich posłów. Odpowiedzi posłów będą dostępne na stronie gmo.icppc.pl
  Zadajmy posłom i senatorom pytania:

  1. Czy popiera Pan/Pani stanowisko zdecydowanej większości Polaków, którzy chcą jeść żywność bez GMO i chcą aby Polska była wolna od GMO?
  TAK dlaczego?/NIE dlaczego?
  2. Czy popiera Pani/Pan ideę bezwarunkowego, ustawowego zakazu upraw GMO?
  TAK dlaczego?/NIE dlaczego?

  3. Rządowy projekt ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1424) ma zapis:

  …Art. 49a. 1. Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia się strefą wolną od upraw GMO.
  2. Dopuszcza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prowadzenie uprawy GMO wyłącznie na gruntach rolnych w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze, zwanej dalej strefą prowadzenia uprawy GMO,…
  Jeśli ta ustawa będzie mieć taki zapis będzie Pani/Pan głosowała/głosował za tą ustawą czy przeciwko ?
  Jeśli odpowiedź jest: „głosuje za ustawą”, to prosimy o odpowiedź na dodatkowe pytania:
  a) Czy zna Pani/Pan przykłady udanego współistnienia upraw GMO z uprawami konwencjonalnymi i ekologicznymi?
  b) Czy jest Pani/Pan gotowa/y wziąć osobistą odpowiedzialność za uwolnienie GMO do środowiska?

  Wszystkie informacje o kontaktach z parlamentarzystami prosimy przysyłać na adres biuro@icppc.pl

  Z pozdrowieniami,
  Jolanta Dal, gospodarstwo rolne ekoturystyczne OHANADAL, radna
  Edyta Jaroszewska-Nowak, Ekoland o/Zachodniopomorski, prezes, gospodarstwo ekologiczne BIOEDEN, Solidarność RI o/zachodniopomorski
  Julian Rose, rolnik, pisarz, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
  Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi przez śp. Lecha Kaczyńskiego
  Lena Huppert, Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT, prezes
  Anna Szmelcer, Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO

  1. uprawy gmo cechują się tym że nie mają wysiewów, bo nikt by ich nie kupił w przyszłym roku mając własne sadzonki czy nasiona z poprzedniego więc i się nie rozsiewają, to też wspułżyją z uprawani innego rodzaju bez żadnej interakcji.

   znów cała ta wasza akcja nie ma żadnego sensu ani szansy powodzenia bo to tylko symulacja i wkrętka za czy przeciw w zamach chorej gry

 13. pewnie ze latwiej bylo dac jak pisze w/w ;;;;Prościej było zamieścić link do strony: http://kosmita.ofp.pl/spis.html – z zastrzeżeniem, że niekoniecznie to musi być „prawda objawiona”, i bez tego glupiego nika =nic= rozne sa sposoby aby pobudzic wyobraznie i zachecic do prostego czytania i zapoznania sie z faktami ,bawmy sie cudem istnienia.

 14. podam jeszcze jeden powod mego powrotu aby zamknac dyskusje ktorzy beda pisac???? oto ponizej podaje;;;;http://www.tvn24.pl/13-latka-nie-dotarla-do-szkoly-szuka-jej-policja,751321,s.html 62 lata patrze i doswiadczam i widze zlo i koszmar tego obledu tej cywilizacji i w pojedynke staram sie cokolwiek robic aby bynajmniej dotrzec swiadomym przekazem chociazby tu u Janusza do paru istot aby przekazywaly dalej i zachecam do zmiany swego oprogramowania =znieculicy i otwarcia serca na szacunek +dobro + przyjazn=pokoj . Tak jak ta w/w dziewczynka oby bez kolejnego porwania ??? wspieralem Pawla Bednarza i wspieram ,wyslalem ok. 100 e-maili i napisalem i podalem na roznych forach info ,fakty , kto to robi ??? =tyle bzdurnych potyczek slownych tu sie toczy czyj ogonek jest pieknieszy i czyj wpis =zapis jest itp.p itd. bawmy sie z szacunkiem cudem ISTNIENIA=ktos napisal ze ten to pisze codzien bawmy sie =pisz tez ty ktos kto ci zabrania??? ha ha ha

  1. Paweł Bednarz, to tzw. „wsiok” (WSI) służby. Jest prowokatorem nasłanym do walki z Rządem PiS. Gdy wróci PO …zniknie.

   Johannes Kepler pr. zamordował swego mistrza i duńskiego astronoma – Tycho Brahe, zawładnął jego pracami – i opublikował je jako swoje (katalog gwiazd) i inne, opracowane później w dziesięciu tomach.

  2. chcesz cukierka? zobacz tu jest fajnie, bawmy się hahaha nie ty tylko wsiadłeś jak taka kiedyś tam głupia dziewczynka? bo tej nawet mądrość nie pomogła ale bawmy się i po to wróciłeś bo to takie zabawne? zabawy będziesz chciał uczyć innych tu u janusza bo gdzie? jak nie pod domem wariatów, lub przedszkolem pod jakim holera mamy odbierają dzieci nie to co tu…

   janusz dziadku proszę cię, weś się…
   rozgrzesz i klep kleplep kleppp klep baw się baw bawbawbaw pif paf cudownie się paw o jak wspaniale dzieciom dzieje się krzywda, bawmy się to sens twojego tu pisania, może ktoś zrozumie że trzeba się bawić w bierki kiedy mordują na poważnie

   1. janusz morderców nie musisz uczyć śmiechu i zabawy, oni już dawno się z ciebie śmieją i z wszystkiego co dobre i prawdziwe bo takiego nie ma… jest tylko spychologia, jest problem? no to poharatajmy w gałę, … qurwa mać… janek tobie się należy moim zdaniem jakiś socjal, renta i wszelka pomoc w wyniku zdziecinnienia i skretynienia, to nie jest śmieszne ale ty na pewno masz spore dochody a że kiedyś zwariowałeś kogo to? masz z czego żyć to fajnie.

 15. graj w gre „Lila” juz I teraz =Nikogo tutaj nie ma- podpowiada Shanti Mark Koppikar w wywiadzie z przed 4 lat z Alexem bez brody ,wczesniej tez tak ta zabawe nazywalem teraz nazywam bawmy sie cudem ISTNIENIA.

 16. Posłowie

  Co dalej? Czy możecie zadać mi pytanie, abym odpowiedział? Nie. Zakończyłem fazę kontaktów z Ziemianami za pośrednictwem internetu. Dlaczego? Ponieważ wciąż na nowo zawracano mi głowę tymi samymi pytaniami, które utwierdzały mnie w przekonaniu, że nie potraficie samodzielnie poszukiwać informacji i dla wygody chcecie mieć wszystko podane na tacy.

  Czy to co napisałem jest prawdą? Czy należy mi wierzyć? Jest mi całkowicie obojętne, czy potraktowaliście moje słowa jak źródło prawdy objawionej, eksperyment socjologiczny, dzieło artystyczne, majaki pijaka, wiarygodny przekaz kosmitów, pretekst do filozoficznych rozważań, żart czy w jakikolwiek inny sposób. Moim celem nie było dowiedzenie istnienia kosmitów, lecz zmuszenie was do zastanowienia i zainspirowania do dokonania przemian. Abyście zastanowili się po co żyjecie i po co oddychacie. Żebyście chcieli zastąpić konsumpcyjny styl życia, przypominający życie w wiecznym letargu i otępieniu mózgowym, stylem opartym na świadomym rozwoju. Życie w ciągłym niewolnictwie życiem na wolności. Abyście w końcu wybrali lepszy ustrój społeczny oparty na tolerancji i zdrowym rozsądku, a nie na jedynie słusznej moralności, chorobotwórczej spuściźnie dziejów i egoizmie.

  Dlaczego użyłem sformułowania „chorobotwórcza spuścizna dziejów”? Dlatego, że ludzkość wciąż odbudowuje świat na starych fundamentach, które przegniły i wielokrotnie dowiodły, że nie są w stanie długo utrzymać nowych murów i pięter. Pora wykopać stare fundamenty i w ich miejscu wstawić nowe, z lepszego i trwalszego tworzywa. Tworzywa, które nie będzie co chwilę doprowadzać do kolejnych katastrof budowlanych i pozwoli zbudować nowy świat, którego nie będzie trzeba wciąż na nowo remontować.

  Hejal Bobik Uta Hano

 17. I PRAWO KARMY=wielu tu mowilo o nim ostatnio Robert Gajdzinski a co mowi KOSMITA;;;;Opowieść o Prawie Karmy

  W czasach, gdy Ziemianie utrzymywali bliskie i częste kontakty z innymi cywilizacjami ludzkimi, jedna z nich wpadła na pomysł przyspieszenia rozwoju za pomocą wdrożenia Prawa Karmy.

  Prawo Karmy zakładało, że doświadczenia życiowe będą wymuszać rozwój duchowy istot leniwych. Każde zdarzenie miało wymuszać konkretne zachowania. Rozwijające się istoty miały naprawiać popełnione błędy aby móc wznieść się wyżej na drabinie ewolucyjnej (nagroda) a błędy nie naprawione miały przysparzać nieprzyjemnych zdarzeń i pogarszać jakość życia (kara). Niestety, wdrażając Prawo Karmy zapomniano o jednym z podstawowych Praw Kreacji, które mówi, że nie należy sztucznie ingerować w naturalne procesy życia (obecnie Ziemianie łamią to prawo bawiąc się w inżynierię genetyczną).

  Ideą zarażono pozostałe cywilizacje ludzkie, w tym ziemską. Najpierw cywilizacja ta wprowadziła system u siebie – i działał przez jakiś czas. Później wprowadzili go również Ziemianie. Nie przewidziano, że wdrożone Prawo Karmy zaowocuje blokadą wspomnień o poprzednich życiach i tym samym zamiast rozwijać się, zaczęli się cofać, a ich życie znacznie się skróciło. Gdy zauważono błąd, naprawiono go na innych planetach, ale u Ziemian pojawił się poważny problem – zerwanie kosmicznych stosunków dyplomatycznych.

  Bezpośrednią przyczyną zerwania stosunków dyplomatycznych było Prawo Karmy. Ziemianie żyli o 200 ziemskich lat krócej niż inne rasy ludzkie i dlatego bolesne skutki obciążeń karmicznych wyszły na światło dzienne szybciej niż u pozostałych ras. Gdy zorientowano się, jak poważny to był błąd, sprzymierzone z Ziemią cywilizacje miały czas aby naprawić sytuację u siebie, ale dla Ziemian było już za późno. Ziemianie zapomnieli o przeszłości, zaczęły powstawać religie a kłamcy i oszuści łatwiej dochodzili do władzy, bo nikt nie był w stanie zweryfikować ich przesłań w oparciu o wiedzę przeszłości. Działania złych władców owocowały m.in. paleniem starożytnych manuskryptów, które stały w sprzeczności z ich interesami i dowodziły kłamstw. Podobne praktyki trwają do dziś dnia a ludzkość utraciła wielkie dziedzictwo przeszłości (ostatnie szczątki starożytnej wiedzy ocalały tylko w Indiach).

  Sytuacja trwa od kilkunastu tysięcy lat. To krótko jak na warunki kosmiczne, ale wystarczająco długo, aby Prawo Karmy wyrządziło wiele szkód.

  Oficjalnie kontakty dyplomatyczne zerwano z powodu niechęci i wrogości do kosmitów, którzy zagrażali poczuciu bezpieczeństwa i bezkarności ziemskich władców i kapłanów. Ale był to bolesny skutek Prawa Karmy.

  Cywilizacja, która wymyśliła system, do dzisia ma wyrzuty sumienia i kilka razy próbowała naprawić sytuację. Działo się to m.in. w Indiach, gdzie nauczano cywilizację ramską. Skutkiem ingerencji naprawczej była religia hinduska, a ślady działalności można ujrzeć po dziś dzień.

  Historia Prawa Karmy z czasem uległa wypaczeniu i przerodziła się w mit o Adamie i Ewie, którzy zostali wypędzeni z Edenu. Mit zapewne znacie, więc wyjaśnię znaczenia symboli. Drzewo to cykl życia, owoc to Prawo Karmy, wąż to kosmici (symbol rasy, która wymyśliła Karmę), wypędzenie z Edenu to utrata pamięci o poprzednich wcieleniach, Bóg występujący w micie to Pamięć Wszechświata.

  Chciałbym tu zaznaczyć z silnym naciskiem, że przyjęcie Prawa Karmy przez Ziemian było dobrowolne. Ziemianie i żyjący na Ziemi koloniści z innych planet (chociaż właściwie Ziemianie to także koloniści, tylko starsi) sami wdrożyli je w życie. Nikt mieszkańców Ziemi do przyjęcia go nie zmuszał ani nie narzucił. Piszę o tym, bo jak was znam, od razu podniosłyby się głosy żalów do kosmitów, pretensje i żądania. W dalszej perspektywie wrogość i nienawiść (rasizm).

  Nie wszyscy mieszkańcy Ziemi żyją w łańcuchach Prawa Karmy. Istnieją Ziemianie, którym udało się wyzwolić z systemu karmicznego. Problem rozwiązali również mieszkańcy Agarty.

  1. powyższy tekst wynika z powielania wyobrażenia na temat prawa karmy, nie zadając sobie jednak nawet minimalnego wysiłku by za pomocą chociażby zwykłej obserwacji przy użyciu odrobiny własnej inteligencji by zweryfikować to powielane od wieków acz błędne wyobrażenie na ten temat.

   przypomina to więc budowanie swojej wiedzy i zrozumienia na z gruntu błędnym fundamencie co jak we wcześniej przytoczonym tu wpisie tego autora jest w skrócie skazane na porażkę a nawiasem również wynika z prawa karmy czyli konsekwencji i powodu działań i że jest jak jest oraz dla czego tak właśnie a nie inaczej jest i dopóki to się nie zmieni nie będzie inaczej.

   więc zadano sobie wiele próżnego trudu by wybudować historyjkę jak to ktoś wdrożył coś co zawsze było i jest naturalnym prawem wszechświata,
   gdzie nawet wyjście poza to prawo skutku i przyczyny nazwane lokalnie karmą odbywa się w zgodzie z prawami wszechświata i w linii prostej na nim się zasadza. i nie ma to nic wspólnego z systemem kar i nagród oraz nikt tego nie wymyślił później a jedynie nadał nazwę czemuś co zaobserwował i zrozumiał.

   podam przykład jaki każdy zna i zrozumie, na to że prawo karmy – prawo skutku i przyczyny nie jest systemem kar i nagród jaki ktoś nadał ani w ogóle takie nie jest, oraz nie stoi ono w sprzeczności z naturalnymi prawami przyrody fizyki, biologii, psychologii, … czy świata – więc:

   weź kamień i żuć nim w wodę. co widzisz?
   a teraz zadaj sobie pytanie, to kara, nagroda, czy konsekwencja? i czy to nie jest zgodne z naturą i koleją rzeczy gdzie rzeczy jak oczy, ręka, woda i kamień są jakie są w wyniku czegoś w zgodzie i w ramach tych że praw. gdzie żeby było inaczej musiało by coś zaistnieć też w ramach tych praw wtedy kręgi były by inne jak by kamień był z czego innego a gdyby woda była w innym stanie skupienia lub była by czym innym też było by inaczej, postrzegali byśmy to inaczej gdybyśmy mieli inne oczy i tak dalej…

   słowem i my sami na każdym z gruntów jesteśmy tacy a nie inni nie oszukując się że jest inaczej w wyniku wszystkich czynników i wyborów na naszej drodze, czyli naszej przeszłości i to jest nasza teraźniejszość a z teraźniejszości wynika nasza przyszłość. gdzie aby się coś zmieniło w przyszłości trzeba teraz zadziałać. nawet jak to się mówi wychodząc ponad prawo karmy w istocie działamy w ramach tego prawa ustalając sobie nowe zasady inaczej nic innego się nie zadzieje a kamień nie będzie pływał jeśli tak nie uzgodniliśmy…

   oczywiście więc że sami jesteśmy kowalami swojego losu w interakcji i relacyjności ze środowiskiem gdzie każdy nasz wybór ma wpływa na naszą przyszłość gdzie jeśli ktoś już bardzo chce to rozpatrywać w ramach jakiejś nadanej acz niezrozumiałej w niezrozumiałym dla niego świecie kary i nagrody to jego sprawa. tak jak jego sprawą jest powielać niezrozumienie siebie i praw tego i każdego ze światów jaki jest jak ten relacyjny gdzie każdy atom stoi w relacji i wynika z praw/a karmy czyli skutku i przyczyny co stanowi fundament na jakim sprawy i rzeczy w ogóle mogą zaistnieć.

   tak samo jak jeśli ktoś chce się nadal i uparcie oszukiwać że jest inaczej i budować na fałszywym fundamencie to też jego sprawa i jego konsekwencja go nie minie.

   🙂

   1. może znajdzie się ktoś kto mi wytłumaczy jeśli się mylę a że te bajeczki dla nie-grzecznych dzieci są jednak prawdziwe ?

    bo przyleciał z krainy ozz wielki skrzydlaty zionący ogniem stalowy smok i dał nam system kary i nagrody w postaci kija i marchewki a w zamian obiecał królika z kapelusza i założył tu szuflandie

    no to już jest bliższe prawdy – taka karma / konsekwencja

 18. North Korea using Africa to bypass sanctions on arms trading, UN report shows
  Glownym surowcem Cobalt 60 -25 ton moze zaltwic swoim porazerniem 1/4 ziemi . Zadne media o tym nie mowia .
  UN – ONZ najbardziej bandycka organizacja na swiecie .

   1. Nie nie zrobia bo sie boja o wlasny tylek . Dlatego tak bardzo sprawdzali w uprzednich latach Antarktyde czy sie da tam zwiac czy nie jest to mozliwe .Ale cos musza zrobic zeby zarobic na tym interesie podjudzania i technologi i wogole to im sie najbardziej oplaca kreowanie konflitow, pedofilia, przemyt i caly czarny syf na swiecie. Dlatego tak bronia prawnie calej gnijacej gory politykow . Tylko zalatwiaja plotki na dole udajac , ze prawo dziala w tym zakresie .
    Israel mowi do Trumpa musisz zrobic wojne .
    Zreszta Trump wyglada teraz jakby go czyms nafaszerowali .

 19. Eustace Clarence Mullins Jr. was an antisemitic American writer, propagandist, Holocaust denier, and disciple of the poet Ezra Pound
  Warto wspomniec o nim i wiedziec .Dla czystej swiadomosci syfu zydowsko-crypteriastolskiego .
  His best-known book is The Secrets of The Federal Reserve,
  Zostal zabity wstrzyknieciem czegos w jego cialo .

 20. Podroze Trumpa po Europie . Czyzby:
  Wojna !!!!!Wojna musi byc !!!!!! krzycza bankierzy i marszalkowie – generalowie szarlatanskich armii !!!!Musi byc wojna dla pana Rothsiald( I red shiled na ziemi ) Rytualy na dzieciach i szamanie ich cial nie zabezpiecza archonskiej natury bez soul i jemu podobnych) . Caly sekretny program technologii buduje od lat jego szkocko-templarianska rodzinka bandytow kreacji bankow .Palestyna -via Malta a potem Francja i rozbicie sie po calej europie ale w Szkocji elita templarianska. The Chancellor, Gordon Brown, set the seal on a frenetic first 100 hours of activity by the Blair government when he stunned the City and Westminster yesterday by handing control of interest rates to an independent Bank of England.
  Co wiem , ze Knight Templars zyja na rytualalch i pedofilia moze byc bardzo dochodowa i energetycznie dla tych ludzi bez soul i dochodowa dla skurwieli , ktorzy oddaja dzieci na rytualy dla kasy .
  Pisalam kiedys , ze za dziecinke dostaje sie od 4000-6000 tysiecy dolcow .
  Ochyda ochyda Ochyda .
  Jak ludzkosc moze sie godzic na takie traktowanie .
  Powiem tak .
  Caly czas badamy swiadomosci centrum u ludzi .
  No niestety jak swiadomosc jest scentrowana u czlowieka powyzej serca w gore w jakis centrach ( mam na mysli gardlo , czolo , srodek glowy , czubek glowy ) to jest popelina i mind control w toku .Jest to zjawisko przez nas zauwazone u wszystkich prawie oswieconych tez . 🙂 U Davida Icke tez na przyklad .
  No wiec konkluzje ?musza byc przeanalizowane .
  Wszyscy politycy maja centralizacje na czole albo na czubku glowy . Zaden z politykow nie jest scentralizowany w klatce piersiowej .
  A pomyslec , ze te stwory A.I syntetyczne sie ukryly w czarnej przestrzeni a swoje swiatlo tylko kreuja z naszych organicznych zrodel .
  Myslec ludzie zaczac wreszcie myslec po swojemu ludzie w logiczny i swoj sposob
  Ich technologia poboru energii z ziemi i nas funkcjonowala przez black Sun .Rytualy wszelakiego rodzaju i budowele o specjalnym ksztalcie i wszelka symbolistyka ,pismo, jezyki . Dlatego EVP reverse speaking potrafi to odszyfrowac .
  ich komputer byl i jest nie funkcjonujacy juz na pelnych obrotach w czernej space , ktora nie ma zadnego aspektu positive – negative .
  Sorry ale na ten temat nie ma zadnych materialow i dobrze . Bo jakby byly to bym byla z przyjaciolka mind control :)))
  A nie jestesmy poprzez prosta intencje centralizacji tam gdzie mamy byc . I widzenia rzeczywistosci czystymi oczyma prawdy .
  Nie bezwarunkowa milosc jest obecnie aspektem wymaganym na ziemi ale prawda PRAWDA . Pojecie prawdy poznawanje niezaleznie i spontaniczne . Cosmy zauwazyly , ze wszystkie obrazy naszego mind na zewnatrz poza nasza swiadomoscia wewnetrznej kreacji ( soul spiryt) moga byc przechwycone . Tak wiec prawda sama w sobie jest najwyzsza wartoscia . Jakby kazdy mowil prawde i zyl z prawda slogan pustej spiewki o milosci bezwarunkowej bo nie musial istniec .
  Tylko jest jeden problem . Ludzie fascynuja sie mind control gadgetami pisanymi informacjami i fizycznymi darami syntetycznego swiata . Okolo 80 procent ma centralizacje tam gdzie bez problemu sie potrafi zgubic i zagubic .

  Zydzi przejmujac replikujac Szkockich Night tempers sytem bankowy , wykreowali siebie w okresleniu zionisci . Zydzi maja juz do tego przygotowane genetyka przez muzulmanskie rytualy .

 21. witam sesia tak postanowilem newsem odniesc sie do wkretow co do tzw. mej istoty i twojej bosmy jedno !!! czegom doswiadczyl i wiem z doswiadczenia a bez podpowiedzi tu twoich i innych tu i w internecie bawia sie od ponad pieciu lat pozostale 57 lat zajmowalem sie sobai obserwacja zycia ziemskiego korzystalem z ustnych przekazow przodkow i ksiazkowych . Juz raz mnie sesia pogonilas z tego forum ???jak zostalem budda a TOMEK byl Jezusem i bawilismy sie w Bogow??? a teraz co jest zmego doswiadczenia i rozpoznania tzw. twoje OSADY INNYCH ??? czym zabierasz sobie korzystanie zpolaczenia z ENERGIA ??? tak teraz mam malo czasu aby o tym napisac =napisze puzniej albo innym razem . Otoz kochana sesia to ze odpisuje tobie tzn. ze mam zesoba cos jeszcze do przerobienia??? a ty jestes tylko lustrem podajacym mi co mi zsynchronizowac potrzeba=czytam twoje wpisy ;;;;weź kamień i żuć nim w wodę. co widzisz?
  a teraz zadaj sobie pytanie, to kara, nagroda, czy konsekwencja? i czy to nie jest zgodne z naturą i koleją rzeczy gdzie rzeczy jak oczy, ręka, woda i kamień są jakie są w wyniku czegoś w zgodzie i w ramach tych że praw. gdzie żeby było inaczej musiało by coś zaistnieć też w ramach tych praw wtedy kręgi były by inne jak by kamień był z czego innego a gdyby woda była w innym stanie skupienia lub była by czym innym też było by inaczej, postrzegali byśmy to inaczej gdybyśmy mieli inne oczy i tak dalej… ;;;;to co napisalas ma sens i texst jest calosciowy i ma umiejscowienie kosmicznym prawie oczywiscie tzw. oglnie nie ma zadnych praw i obowiazkow i narzuconych form!!! odpowiem na pytanie co tak drazni twoje oko??? bawmy sie cudem zycia = co u mnie znaczy ten caly burdel =matrix ktorymmijest dane i tobie =wiem ze sam to wybralem ??? bez wnikania czy ty tez = drugie stale okreslenie to =BAWMY SIE CUDEM ISTNIENIA!!! co dla mnie oznacza =synchronie polaczenieze swa wewnetrzna energia dla zerowej sluzby BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA I TA SLUZBE WYBRALEM I PELNIE!!! powiem tak skoro tobie sie te slowo bawie =jest kamieniem w oku ??? to zamknij oczy czytajac albo widzac to slowo /zmego rozpoznania ktos zabral ci dziecinstwo i zabawy z dziecinstwa i teraz poszukujesz a ze stukasz tu u Janusza to i taki jan =prosze tez takiego nazywnictwa stosowac =zaden janusz to inne imie /naszego pryncypala u ktorego piszemy ha ha ha / ok. pozostale watki napisze puzniej teraz biegne nalekcje angielskiego wbrew temu co piszesz zem bogaty =tak DUCHOWO POSIADAM WSZYSTKO =fizycznie nic!!! pozatym z odkryta przylbica pisze i podpisuje sie swoim nazwiskiem i imieniem czego tu jest brak =wiem z jakich powodow bez mego komentarza . Sesia =juz kiedys pytalem spytam ponownie czy jest w jezyku polskim takie imie =prosze przyslij mi namiar na kalendarz a w ktorym te imie wystepuje??? =byc moze zbierzesz tyle odwagi aby dac normalna odpowiedz??? w/w =czytalem twojeataki na Gaje =ktora bardzo cenie szanuje jak roniez ciebie =przyznaje ze twoja forma pisania juz sie przedawnila przerabialem to 50 lat temu wmoim rodzinnym gronie a byla to rodzina skaldajaca sie z 10 istot i bylo wiele doswiadczen =uwazam ze trzeba o d siebie zaczynac i nasobie konczyc a nie szukac poza soba i oskarzac i osadzac byc moze doczekam sie tu na forum bycmoze w 2018 roku juz takich wpisow bedzie brak ,dziekuje i pozdrawiam sesia =podpowiadam postawe i dzialanie Tomka =ktory dal tu przklad soba calym =bawiac sie i ukrywajac za tysiacem roznych ickow =ksywek w koncu powrocil i ma ODWAGE NAZYWAC SIEBIE CO WYBRAL TOMKIEM PACYNIAKIEM I TO JEST DLA MNIE PIEKNE =bylem chyba jedyna istota wspierajaca jego BEZWARUNKOWO =podpowiadajac aby to uczynil z WLASNEGO WYBORU I TAK TEZ ZACHECAM WSZYSTKICH TO ZADEN PRZYMUS ANI CZARY MARY TYLKO CODZIENNA ODWAGA =SZACUNEK SOBIE IINNYM ORAZ WYBOR DOBROWOLNY . BAWMY SIE CUDEM ISTNIENIA.

  1. po pierwsze ja ciebie ani nikogo nie wyganiam ani nigdy nie wyganiałam. mam jedynie odwagę pisać to co myślę i czuję w danej sprawie i na daną chwilę, czego nikt jeszcze nigdy nie obalił więc może być dla wielu pożytkiem, w tym również dla osób do jakich wpisów się odnoszę, tylko czy mają odwagę to przyznać choćby przed sobą? a podpisywała się będę jak będę chciała bo nie ważne kto pisze ale co pisze i nie zamierzam ułatwiać ataków jak nie na mnie to moich bliskich bo złych istot niestety nie brakuje. powiem tobie też że możesz sobie rezonować i wybrać fałsz i kłamstwo bo tak se chcesz i co przyznajesz, ale nie namawiaj do tego innych i nie nakłaniaj ich by tu weszli z butami nawet, nie mając żadnych mechanizmów samozachowawczych bo to odważnie wypowiem jest szkodliwe… mówisz że to co pisze jest dla ciebie jakimś starociem bez znaczenia, ale prawda jest taka że takie szkodniki nigdy nie rozumiały tego co ja piszę i wybacz mi tę szczerość, za to ja świetnie widzę co robisz nawet nieświadomie i jak niszczycie ten świat ze spóła… ale to nie ma żadnego znaczenia żyj sobie we własnym świecie, ja nie wyganiam cię, licz się jednak z oceną tego co piszesz. dla was nie istnieje tylko dla tego że nie rozumiecie co i o czym w ogóle piszę a jeśli już coś to nie da się zaprzeczyć moim słowom ani nijak mnie pokonać bo inaczej już dawny byście mnie nawet zabili wszyscy do spuły i to jest też prawda i powód bojkotu od lat. a wcześniejszych nieudanych zmasowanych ataków że śmiem pisać prawdę i do tego nie podać adresu i numeru pin do konta… 😉

   z szacunkiem ,ja

 22. Jesli to prawda, to w listopadzie szykuje sie nam ciekawe zjawisko
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706265738103-NASA-Ziemia-Slonce/

  A wczesniej, okolo 23 wrzesnia-
  „I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd. A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała.”(Apokalipsa 12:1-2)

  „Jest to na tyle rzadkie zjawisko, że można nazwać je ewenementem w historii ludzkości. Już sam ten fakt skłania do głębszej refleksji i bliższego przyjrzenia się temu, co dzieje się na niebie.

  Otóż tego właśnie dnia Jowisz, zwany Królem Układu Słonecznego, przemieści się do konstelacji Panny (na wysokości łona), gdzie spędzi – poruszając się ruchem retrogradacyjnym – 9,5 miesiąca. Ten czas odpowiada bezpośrednio okresowi brzemienności kobiety, licząc od dnia zapłodnienia.

  Po 9,5 miesiącach Jowisz opuści łono Panny. W dniu jego „narodzin”, 23 września 2017 roku, będzie można zaobserwować konstelację Panny jakby obleczoną w Słońce, wznoszące się wprost za nią. U jej stóp znajdziemy Księżyc, a ponad jej głową umiejscowi się 12 gwiazd: 9 z gwiazdozbioru Lwa i 3 dodatkowe – Wenus, Merkury i Mars.”…

  Zapowiada sie nam KOLEJNA ciekawa jesien. ;-0

 23. z
  sesia pisze:
  26 czerwca 2017 o 07:52
  może znajdzie się ktoś kto mi wytłumaczy jeśli się mylę a że te bajeczki dla nie-grzecznych dzieci są jednak prawdziwe ?

  bo przyleciał z krainy ozz wielki skrzydlaty zionący ogniem stalowy smok i dał nam system kary i nagrody w postaci kija i marchewki a w zamian obiecał królika z kapelusza i założył tu szuflandie

  no to już jest bliższe prawdy – taka karma / konsekwencja
  sesia postaram sie wytlumacvzyc ci ta bajke to tak jak wszystkie bajki co dzieja sie na ziemi =w matrixsie = pewna grupa kolesi czy tez kolezanek bo byl matriachat =obecnie w niektorych plemionach jest jeszcze gdzie brak jest szacunku sobie i innym to sie wymusza silowo albo przez money albo technologicznie itd itp. przeciez to zabawa =dawniej nazywalem to gra teraz nazywam to bawmy sie przeciez i tak pomimo tzw. doroslosci jestesmy dziecmi ??? samych siebie i energia bo wniej zyjemy albo jeszcze innaczej pustki bo przeciez to sciema =NIKOGO FAKTYCZNIE JEST BRAK ??? ha ha ha pozdrawiam

 24. dziekuje Gaji za filmik z rozpuszczaniu ego ,podam innym =kolega interesujaco przekazuje i tlumacz dobry

Comments are closed.