Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2017

Mimo problemów osobistych, których doświadcza Robert, to optymistycznie patrzy w przyszłość. W pierwszej części programu dziękuje wszystkim tym osobom, które zareagowały na jego poprzednią audycję proponując pomoc. A w dalszej części przepowiednie dla Polski w dyktowaniach Ossowieckiego i Mieszka I.


Wystąpienie Toma Justyniarskiego, wielkiego obrońcy i miłośnika zwierząt (tych dużych i małych), na XV Harmonii Kosmosu.


Marcin Antoniak w swojej autorskiej audycji porusza bardzo ważną kwestię pomocy osobom chorym, w tym szczególnie samotnym, które w Polsce skazane są przez istniejący system opieki na odbijanie się od ściany niemocy. Niestety, nie mając własnych środków finansowych niewiele można zrobić, o czym jako osoba niepełnosprawna Marcin najlepiej wie.


16 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2017

 1. Metoda odpinania i swiat ENERGI =aktualny przekaz Malgorzata Wolukanis =kolejny cudowny przekaz;;;dla wszystkich polecajciei prakazujecie NIEWIASTY TO DO WAS ;;;;https://www.youtube.com/watch?v=xrEocCpVen8=wszystko zalezy od NASZEGO WNETRZA KAZDEGO CZLOWIEKA!!!=trzeba byc to tej wiedzy troche przygotowanym polecam z powazaniem jan piotr kutereba

  //
  Janie Piotrze,

  jak komunistyczny kołchoźnik, którego nie da się wyłączyć, powielasz 6 wpisów o niczym, które musiałem usunąć!
  Moja cierpliwość na twoje trollowanie się kończy. Weź to pod uwagę zanim coś tu napiszesz.

  Voytek – [Admin]

 2. Myślałem, że tutaj stworzę siebie na nowo, a tylko bardziej się za dupczyłem w sobie tutaj nie idzie kreować !!! nie siebie ale piękno chciałem wykreować, nie da się 🙁 🙁 już nie mam o czym myśleć….. po przez piekno któree czasami jest wczoraj siedzialem na ntv cała noc i dzien, myslałem czytałem wszystko było pieknie, a dzis znowu kreacja sie rozpizdziła, każdy idzie swoja strona, swoja drogą, każdy daje swoja kreacje, ale nie kreacje piekna ! Podpory pieknego wywyższania wpisów. kiaro dziekuje za wczorajsze wpisy. majestic wszystkiego dobrego. nie widzę już piekna…………………………………………………………….. piekna ntv…. i ludzi w nich uczesticzących…. to moja wina ze nie widzę….. ale tak sie stało. piekno to brzydota. bynajmniej tu. a mogło by być pieknie, macie piekne niezwykłe, nisamowite wpisy, sam sie starałem Wam dorównać…. ale cóż…… jak sie nie jest pieknym, to sie nie jest……

  1. Tomek Pacyniak piękno istnieje wówczas gdy się uśmiechasz , kiedy czujesz w sobie radość, gdy nie potrzebujesz cudzych wsparć by je poczuć w sobie, kiedy pokonujesz swoje ograniczenia…. gdy dzień po dniu jesteś bardziej zadowolony patrząc w lustrze w swoje oczy… kiedy dziecko wyciągnie do Ciebie ręce , a pies, czy kot podchodzi merdając ogonkiem…. oni postrzegają Twoje PIĘKNO.

   Czy potrzeba coś więcej…. ono jest w Tobie, a Ty jesteś nim…. CAŁYM PIĘKNEM STWORZENIA, KTÓRE ZECHCIAŁO POZNAĆ SIEBIE, ODKRYĆ SWOJĄ NIEPOWTARZALNOŚĆ ŻYJĄC NA ZIEMI…. 🙂

   Uśmiechnij się, to miejsce jest chwilką wymiany zdań , wirtualnym dotykaniem siebie… spotkania tu bywają radosne i mniej radosne.. czasami nawet mało przyjemne .. nie powinny mieć żadnego wpływu na Twoje PIĘKNO… bo ono dla wszystkich jest wartością stałą niezależnie od roli, którą wybrali sobie na TO.. życie.

   Kiedy zdejmujemy materialne przebrania w CZŁOWIEKA .. wracamy do DOMU… jaśniejemy swoim PIĘKNEM wzbogaconym o barwy wiedzy UCZUĆ .

   Piękno… każdego jest ukryte w przestrzeni osobistych odczuć … nie zawsze dla wszystkich świadome.
   Kiedy budzimy się ze snu materialnych złudzeń…. szukamy go na zewnątrz… a, ono cały czas jest w perłach przeżyć przeplatanych pięknymi uczuciami…. Ono jest skarbem , który powiększa się w momencie obdarowywania nim innych… czeka z utęsknieniem na każdy gest napełniony uczuciem….
   Nie żal się że go nie masz, że zagubiłeś drogę do PIĘKNA … BO TY NIM JESTEŚ….. TAK ZWYCZAJNIE BO JESTEŚ…..

   Kiara.

   1. Kiara Nasza natura jest przedziwna . Kiedy jesteśmy po „tamtej stronie ” tęsknimy za spienionymi falami na brzegu Oceanu . Jednak kiedy tutaj , doświadczamy tych fal , tęsknimy znowu za głębią Oceanu , gdzie panuje piękna cisza .

  2. Tomek Pacyniak Piękno masz w sobie, ukryte głęboko pod pokładami myśli i stale czeka na swoje odkrycie .

   1. W Bydgoszczy są tramwaje tez linki elektryczne nad głowa.Byc może elektrosmog blokuje Tomasza????????????A swoją droga lubię Bydgoszcz wspaniałe tanie hotele hihihihihihihi

   2. Qcyp Niech zgadnę Qcypku , pewnie byłeś w poprzednim wcieleniu Krakowiakiem , bo taki jesteś /delikatnie mówiąc / oszczędny ? 🙂 A weź trochę zaszalej 🙂

   3. Oj Qcyp trafiłeś w 10 z tymi tramwajami, właśnie mi zrobili, na moim osiedlu. 😛 a co do dziewczyn napisałem posta i go skopiowałem, bo był jakiś problem z anteną NTV. oto on:

    Można coś zabrać dla siebie, z pięknych wpisów, ale można też zrobić by osoba czuła się piękna… jak przekazać piękno, ja dziś dzięki Wam czuję się piękny… i ja sam chciałem sprawiać byście czuły się piękne i piękni, ale nie potrafię już, dlatego wczoraj napisałem, że nie ma we mnie piękna, w sumie mam takie coś w sobie, że dostrzegam piękno, zrozumiałem dziś i wczoraj w nocy, że czasem by coś było piękne, potrzeba drugich osób i troszkę więcej czasu, bo znowu dostrzegłem piękno po wysłaniu komentarzy przez Voytka, ale wcześniej go nie widziałem, widziałem tylko literki, żeby te literki miały wartość musi być sens podopory wypowiedzi można, naprawdę można sprawić by ter literki były piękne, zależy jak kto postrzega piękno? można zrobić, toczyć rozmowę, w celu uzyskania sensu, dla mnie sensem jest dostrzeganie piękna….. kiedy moje zmysły widzą coś pięknego, piękne wpisy kiary, sesi, gaji, innych dziewcząt poplątanych z chłopakami, wiek się nie liczy wtedy, liczy się tylko ten moment, i mówisz do siebie, jezu jakie to jest piękne, i chcąc nie chcąc kreujesz to piękno dalej… to zaraża. jak największe fatum, gdyby Ci zli dostrzegli piękno w literkach, nie przyszlo by im na myśl, by tworzyć zło, tylko wywyższać piękno, piękno zaraża, jak najbardziej przepiękne doznanie… każdy jest piękny, ale widać jak potrzebujemy siebie, by być pięknymi, tak jesteśmy nimi dzięki uśmiechowi ale trzeba mieć z czego się uśmiechać, niech każdy dołoży cegiełkę do piękna swojej osoby i osób w otoczeniu tylko trzeba wziąść pod uwagę że piękne staje się gdy dostrzeżemy piękno , teraz zauważyłem od razu, być może że zwróciliście sie do mnie, odpowiadając mi, a czasem zobaczy sie piękno dopiero po czasie, gdy już słowa, nie będę zwyczajne, tylko piękne właśnie, bo tak od razu, to umysł, widzi najpierw, informację, zamiast piękna. dlatego miałem taki wczorajszy dylemat, ja chcę widzieć tylko piekno, bo jak widzę je w innych jak dzisiaj, widzę je też w sobie, i to jest cudowne, dziękuje Słoneczka. 🙂

 3. Trzymajmy stałe połączenie ze Źródłem – a wtedy wszystko będzie dobrze . Kiedy zdejmiemy z siebie szaty naszych myśli – to wtedy pozwolimy Energii Źródła , aby w nas swobodnie płynęła . Ona wie co ma robić , więc nie są nam wtedy potrzebni żadni ” pomocnicy ” i to często za ciężkie pieniądze . Energia Źródła jest za darmo .

 4. Właśnie poblokowali wszystkie strony hazardowe w Polsce !!! w cale się nie przejąłem, nic, że 10 lat grania, nic że wierzyłem, że to boskie było, nic, że trochę wygrałem, i nic, że rozwiązałem ruletkę !! Nic, ze nic z tego nie mam, nic, że wszystko na nic 🙂 nic, że się nie przejmuję, nic, że uzdrowili hazardzistów…. Polska !!! Zajebiście…. na szczęście 100 tysięcy wypłacę, ale z Niemiec muszę to zrobić, i ceikawe czy zaakceptują, czy w ogóle konta polskie beda istniały za granicą? nic się nie stało….. nic… 🙂 mam gdzieś kasę, nic że wybrałem takie życie, bo mogłem przecież pracować, nic, że teraz nawet emerytury nie dożyje jak zaczne pracować, bo mam tylko 5 lat pracy, eh nic a nic się nie stało… Bóg robi sobie jaja, Bóg jaki Bóg?? Myślałem, że ten hazard jest dla mnie, nagrodą od Boga, ciężka naprawdę ciężka praca, na granicy postradania zmysłów, teraz to potrafię, ale stron internetowych już nie ma !!! Od dziś !!! Wowwwww…… nowe życie mnie czeka, ktoś tu nie zle ze mną pogrywał….. akurat zdążyłem rozwiązać ruletkę, to tego mi nikt nie odbierze…. ale wiem to tylko ja… super !!! Jeszcze Polska nie zginęła, póki My żyjemy 🙂 PiS jebany…. wziął się za aferę hazardową…. a ja grałem legalnie.. tak jak pozwalały strony. Teraz już nic nie mam… nigdy nie znajdę miłości, nigdy nie będę podróżował… nigdy nikomu nie pomogę.. itd… nie moja wina, dlatego jestem spokojny. Takie jest życie… kilka nowych myśli tylko przyszło….

Comments are closed.