Otwarte Forum Tematyczne – 20.10.2016

W studio NTV osobiście zagościł Luczis i rozmowa o starosłowiańskiej sztuce miłości.
LUCZIS jest duchowym nauczycielem nauki o Miłości i mistrzem Tantry Jogi. Ukończył fakultet praktycznej psychologii, psychoterapii i socjoterapii w Moskwie i posiada dyplom psychologa-terapeuty.
Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny.  Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas. Jest założycielem i kierownikiem Szkoły Miłość Życia, która cały czas się rozwija i rozrasta, ale przede wszystkim otwiera jej uczniów na doświadczenia Miłości Życia  i odnajdywania tej Miłości w swym wnętrzu, we wszystkich i we wszystkim.

Strona Luczisa: http://loveoflife.pl/
Seminarium Luczisa we Wrocławiu: http://niezaleznatelewizja.pl/seminarium-luczisa-we-wroclawiu/


Janusz Zagórski przedstawia cztery wypowiedzi uczestników zajęć Terapii Kwantowych prowadzonych przez Krzysztofa Brzostowskiego.


 

4 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.10.2016

 1. SKANDALICZNY BŁĄD W TŁUMACZENIU CETA
  Chodzi o część umowy dotyczącej biotechnologii, czyli między innymi GMO. Polskie tłumaczenie umowy mówi o tym, że handel międzynarodowy nie powinien ograniczać regulacji w tej dziedzinie (np. zakazu uprawy lub sprzedaży żywności GMO). Natomiast oryginalny tekst umowy znaczy coś dokładnie odwrotnego: regulacje nie powinny ograniczać handlu!

  Po angielsku przyznaje się, że europejskie normy bezpieczeństwa żywności będą osłabiane. Po polsku zapewnia, że nie. To skandal!
  WIĘCEJ:
  https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/ceta_tlumaczenie?utm_campaign=blast_2016-10-19&utm_medium=email&utm_source=akcja
  Jeżeli ktoś może wspomóc finansowo nasze działania prosimy wpłacać darowizny – http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/

 2. Polacy myślą, że będzie kasa z tego GMO z tej umowy ceta ttip… ale się mylą, wykupią nas doszcżętnie i zdrowie i środowisko na tym straci.

Comments are closed.