Otwarte Forum Tematyczne – 20.10.2017

W czasie konferencji „Szczepienia XXI wiek” zorganizowanej w dniu 26 sierpnia 2017 w Warszawie przez Lenę Huppert wystąpił miedzy innymi dr n.med.inż. Jerzy Sienkiewicz. Przedstawił on szokujące z punktu widzenia oficjalnej ideologii medycznej dane.
Obejrzyjcie!


Program będący w istocie rzeczy swojego rodzaju memento. Ewa Pawela zebrała i zestawiła obok siebie sporo informacji o zakusach rożnych korporacji, naukowców, polityków i innych osób dziwnej proweniencji do zaczipowania wszystkiego co się tylko rusza aby móc poddać każdą osobę od sportowca po polityka totalnej kontroli poczynań przez 24 godziny non-stop. Książka Orwella przy tym to niewinna bajka dla dzieci.

Źródłowe linki:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/by_walczyc_z_dopingiem,p1502730183

http://tvn24bis.pl/tech,80/pierwsza-firma-w-usa-bedzie-wszczepiac-mikroczipy-swoim-pracownikom,759611.html

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5143-niemcy-chca-kontrolowac-umysly-niebezpieczne-testy-nowej-chemicznej-metody-panowania-nad-ludzkim-z

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/profesor_bioetyki_podajmy,p193139481

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/pentagon_i_eliminacja,p649259960

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/jadalne_radio,p231433711


 

147 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 20.10.2017

 1. Majestic Czasami zastanawiam się , dlaczego ani słowem , nie wypowiadasz się nigdy na temat Niemiec – czyli swojego obecnego miejsca zamieszkania ? Tylko stale i z uporem podkreślasz , że w Polsce jest bardzo źle a będzie jeszcze gorzej ? Stale doradzasz nam – jak to Polacy w Polsce powinni żyć !?

  1. co ma do tego miejsce zamieszkania ? co mi sugerujesz ? jak ktoś mieszka na jakiejś placówce w delegacji itp to co ma piernik do wiatraka ? ” źle a będzie jeszcze gorzej ?” opinie się wystawia na bazie tendencji i skal porównawczych , skoro twierdzisz inaczej to twoja sprawa już setki razy tu „udowodniłaś” że masz racje , tak wiec pokazuj tendencje, mi przylepiłaś „jest bardzo źle” a Ty Gaju atakuj odwrotnością .””””Stale doradzasz nam”””” nie, dlaczego Nam , przecież zaprzeczasz wszystkiemu i masz wspaniale recepty !? cały czas bazujesz na dyktacie w merytorycznym miejscu ja doradzam, ja truje , zobacz niedawno umierałaś ze śmiechu odnosnie transferu , moją opinie zanegowałaś w niebo-glosy , gdy otrzymałaś fakty obeszłaś się milczeniem aby cienia podejrzeń nie rzucić na siebie i tak jest w WSZYSTKICH dysputach z Tobą , ostatnio mówiłaś pisałaś że nie będziesz czytać moich teorii spiskowych i negatywnych wieści , to nie czytaj świat jest piękny przecież dla Ciebie , chwilami przypominasz mi ” Teresę z Kalkuty ” orędowniczkę zbierania kasy i zadawania straszliwych cierpień i smierci .

   1. Majestic to tu to tam lata i zatyka tonący okręt,stara się uratować Planetę i tą ,,cywilizacje”.A ty Gaju nie doceniasz tego ,słuchasz pięknej muzyki ,wysyłasz energie miłości,łudzisz się że nie jest tak źle.Jednak jest bardzo źle i razem utoniecie! Wszystko co robicie niczemu nie służy.Ta,,cywilizacja” nie jest tego godna, by ją ocalić!

 2. vv Jednak aby czegokolwiek doświadczyć /nieświadomie lub świadomie /zawsze wchodzimy w Teraz/Zero . To jest właśnie np. – to przysłowiowe złożenie prawej i lewej dłoni w amen – czyli pozbycie się czasu między nimi , aby dosłownie ściągnąć do siebie potencjały zamienione w tę pożądaną przez nas energię . To jest najpierw to nasze marzenie , potem jest to połączenie na chwilę /Teraz/ pragnienia z rozwiązaniem , potem oddalenie się od Teraz/Zera – aby to pragnienie zmaterializowało się . Oczywiście nie jest to zawsze upragnione świadomie , przez nas pragnienie 🙂 Wtedy mówimy – przecież ja tego świadomie nie chciałem/łam . Jednak my jesteśmy energią , która egzystuje /pływa w oceanie energii , gdzie podobne przyciąga podobne /tak jak olej łączy się z olejem a woda z wodą / .

  1. gajuś, gadasz głupoty i to niezapożyczone gdzie na siłę chcesz przeforsować bycie zerem… co ma się nijak do prostej prawdy i ma swoje zerowe konsekwencje… z założenia w mocy…

   i do tego jeszcze kupiłaś wirus egzystencji jedynie i ten frekwencji w konsekwencji…

  2. se Jeżeli wiesz więcej i lepiej na ten temat – to kieruj się swoją mądrością i kompletnie nie zważaj na mnie , oraz moje/nietrafione twoim zdaniem /wypowiedzi

  1. Qcyp Oj życie życie – może zaoszczędzisz na toaletach , ale wytracisz się na szarlotkę 🙂 Hihihi 🙂

 3. Właściwie to Dzieci szczepione- zaszczepione jakimś syfem? są zagrożeniem dla NIESZCZEPIONYCH to jakiś paradoks, idiotyzm, twierdzić inaczej .

 4. Spróbujmy wyobrazić sobie tę „poziomą ósemkę ” czyli znak nieskończoności . Po jednej stronie są materialne „rzeczy” , które /będąc tutaj/ łatwo nam sobie wyobrazić . Natomiast po drugiej stronie tej nieskończoności są „nierzeczy” , których wyobrażenie sobie , sprawia nam niemałe trudności . Resztę – czyli jak to może ewentualnie funkcjonować , spróbujcie sobie wyobrażać sami . Mam też tutaj pewne skojarzenia z klepsydrą do odmierzania piasku . Kiedy piasek się przesypie ,przestawiamy tę klepsydrę w drugą stronę i piasek znowu się przesypuje do końca .

   1. już to przerobiłem Kalinko ale oczywiscie dzięki, mam coś dla dr Franca Zalewskiego , zamierzałem to oddać w depozyt dla Clausa Donny ale mamy już prawdziwego Specjalistę i Pasjonata

 5. ryszard Ramtha powiedział : „Wiecie , co oznacza słowo bohater ? Byłem jednym z nich. Bohater ratuje życie , aby położyc kres złu , nie zdając sobie sprawy , że w tym samym momencie kreuje zło .Pragnąłem obalić wszystkie formy tyranii i dokonałem tego , tylko po to , aby zdać sobie sprawę , że stałem się tym , czym pogardzałem ” Byłem imbecylem , barbarzyńcą , błaznem, ignorantem , którego bestialstwo stało się sławne . W ciągu dziesięciu lat mojego marszu walczyłem przeciwko niewinnym …..itd . Dopiero wtedy kiedy sam został ciężko ranny i zaczął zastanawiać się nad swoim życiem – zrozumiał coś więcej

  1. Psychika nie jest w nas, to my jesteśmy wewnątrz niej. Psychika jest wszędzie, jest wszystkim,co nas otacza. Nie jest ani zachodnia, ani wschodnia, ale uniwersalna. Psychika jest jedna: dla zwierząt, roślin, kamieni i ludzi.

  2. Pewien człowiek budzi się rano w łańcuchach i nie wie, jak je zdjąć. Latami szuka kogoś, kto go
   uwolni. Któregoś dnia przechodzi obok warsztatu kowala i widzi, że ten kuje żelazo, więc prosi go o
   pomoc. Kowal dwoma uderzeniami przecina łańcuchy. Mężczyzna jest mu bardzo wdzięczny. Zaczyna
   pracować dla wybawcy, zostaje jego sługą, niewolnikiem i przez resztę życia jest… przykuty do
   kowala. Ramtha przeciął łańcuchy ale czy jesteś bardziej wolna Gaju?

   1. sasdhu Jestem bardziej wolna i to właśnie Ramtha , nauczył mnie tego bycia wolną istotą . Oczywiście umysł pracuje , więc dopadają mnie różne zewnętrzne historie , ale nie czuje się już w 100% zassana przez ego-rzeczywistość .

   2. Skoro tak po po co ci Relaxing musik.Może już najwyższy czas odejść do siebie……Do swojego wnętrza,poczuć co kamień czuje!

   3. „Stworzyliście społeczeństwo, które dyktuje wam, jak powinniście myśleć, w co powinniście wierzyć, jak powinniście się zachowywać i jak powinniście wyglądać” Czyż tak nie jest? Czy doświadczenia pokoleń naszych przodków niczego nas nie nauczyły? Czy jeden człowiek ma Waszą zgodę na kierowanie życiem każdego z nas, narzucać wiarę tylko taką, której hierarchowie go popierają a której on i tak nie wyznaje swoim życiem pełnym nienawiści i dzielenia społeczeństwa? „A wasze królestwo nie ma granic.”- jak pięknie mówi Ramtha. Czyż warto go sprzedać za marne srebrniki, większą kromkę chleba, kosztem utraty swojej godności, wyzbycia się własnego myślenia? Tekst bardzo głęboki, dotyczy wszystkich płaszczyzn życia, choć adresowany do tych, którzy w swoim Polu Świadomości znaleźli już wyższy poziom zrozumienia.

  3. CO KOCHACIE W INNEJ OSOBIE?
   Ciało?
   NIE !
   Wy kochacie esencję tej osoby, niewidzialną, indywidualną osobowość (…) Wy kochacie w innych tę niewidzialną siłę, która wprawia ciało w ruch, zapala ogień w oczach, daje włosom połysk, dłoniom wrażliwość dotyku i sprawia, że głos staje się melodyjny.
   Ramtha „Biała Księga”

   1. Kazdy czuciowiec o tym wie co kocha nie musi mu Ramtha mowic .
    Jak juz ktos musi sluchac Ramtha w tej kwesti to naprawde stracil swoja esensje i to jest problem .

   2. Kalina pisze;Każdy uczuciowiec o tym wie
    Tak zaiste wie i popiera Trumpa który okazuje się żydowskim pionkiem.Który za chwile doprowadzi do konfliktu nuklearnego.
    A w piz@u z takim czuciem……………..

   3. sadhu
    Akurat Trump wez pierszego lebka z ulicy i zobaczysz jak ma rozmyta swiadomosc . Rhamta ci jej nie pozbiera zeby czuc innych i siebie .
    odrazu do Trumpa Po co sie pytam jak juz lecisz po Trumpie to czemu nie lecisz po kaczynskich i calej elicie politycznej .
    Rhamta mi nic nie powie Bo ja jej sluchalam juz 15 lat temu i wprowadzila mnie w humorek niezly jak powiedzial to dosyc wulgarnie na jednym z Cd ,”” ze rano jak wstajemy i idziemy sie odlac do toalety to nie wiemy kim jestesmy przez moment „””
    Niezly mind control sie dzieje na naszym soul podczas sennych nocy . Mam wrazenie , ze ten kiep zaprzeproszeniem jest narzedziem tego czegos przy firnamencie Czyli A. I kaplan sie wymadrzajacy .

   4. Ramtha to IMIĘ DEMONA…. tego co napadł na RAJ by go SPALIĆ…
    Ramtha w języki biblijnym to ABEL… w egipskim SET/ SOBEK

   5. No i jeszcze ten Julian Assange.Toż to popelina dla małych dzieci.To jest układanka zaczęta daleko przed KACZYŃSKIM.2.5 %PKB Po wizycie ,,Rudego /swojego /alternatywnego Trumpa”.A miało być tak pięknie a jest gorzej niż za Obamy.Ramtha szczególnie w Polsce bardzo jest potrzebny aby pogonić stąd kalifat katolicki I WZMOCNIĆ LUDZI!
    https://www.youtube.com/watch?v=OsLYBXE4120

   6. Oj jaki zaczepny jest ten sadddddhu . Oj jaki zaczepny .
    Wszyscy sa na spowiedzi w Istraelu- przeciez to centrum symbolistyki kaballa. Czytaj moje wpisy wszystkie a nie to co ci wygodne . Wszyscy znaczacy przywodcy sa w przyjazni z centrum kreacji rasy slugusow homocaopensis Rasa sztucznie stworzona jak i panstwo( Rothschild jest tatusiem tego miejca) Zamysl tej kreacji juz powstal bardzo dawno temu pare tysiecy lat do tylu .
    Oczywiscie , ze Trump jest lepszy bo nie bierze udzialu w dzieciecych rytualach a tamten cymbal byl z Kenyi mial access do Pizza gate , zone gaya i sam byl gayem . Klamstwo oficjalne na klamstwie A Polacy jeszcz potrafia mi teraz powiedziec , ze jestm nienormalna albo odurzona jak mowie , ze Michella to Michael 🙂

   7. Kostucha jesteś z pewnością kobietą czynu ale wystrzegaj się pochopnych ocen/wniosków.Musisz jeszcze wiele zobaczyć!

  4. Wszystko powinno wyjsc od kazdego czlowieka a nie przez przekazy i to jeszcze z dziwacznie niedoswiadczalnych zrodel .

   1. I wychodzi.
    Spiski,wojny,walka,agresja, płaska ziemia,klosz zamiast nieba ,kształt ziemi w formie filiżanki,archonts itd ……………..WSZYSTKO TYLKO NIE MIŁOŚĆ/PRAWDA…………….

   2. J.Z. Knight – Ramtha – The Coming Great Deception!
    z Blogu
    L.A. MARZULLI’S BLOG
    Ramtha. No tak interpretuja ja i tlumacza mind control fascynaci

 6. 🙂 unas we wśy we remiźe…
  *sowtysqa y fśe wy nasei wśy gadajom co onegdai beło jako tako https://screenshots.firefox.com/g9omxZjlwOfIHaBL/pl.wikipedia.org znacyśem rospierdócha 🙂 tzn. bÓm bÓm… erang /jajakobywy/znacy śem
  a ftenczas noto fśe wy nasei wśy gadajom coby nastała jasność y pocza fśo zebrać do qUpky https://screenshots.firefox.com/9S9bWh5UYnjHcet4/pl.wikipedia.org znacyśem 🙂 śyćqe *dupky zbieszta to do qUpky

  🙂 widzisz tu jake granice??? https://rebelianci.org/uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201301/1357678087_by_coldseed_500.jpg?1357678088
  🙂 qierner pifqo jasne cy ćemne nu jasne rze ćemne 🙂 …

 7. Protesty lekarzy rezydentów to doskonała okazja dla STOP NOP , Jerzego Zięby, Justyny Sochy aby pojechać tam i „wesprzeć” młodych lekarzy…………….INFORMACJĄ, doskonała okazja do nagłaśniania PROBLEMU ze szczepieniami w szerokich mediach
  To by było coś!

  1. rezydenci to przyszli prezydenci medy -cyny , i chleba raczej sobie nie odbiorą z prowizji handlu i kontraktacji w przyszłości , następnie teraz obecnie chcą przyszli milionerzy dodatkowej kasy od podatnika , następnie pytanie ile podatnika kosztują studia rezydenta milion ? następnie 95 % rezydentów pochodzi z rodzin medy-cyny , to młodzieżówka medy .-cyny (rezydenci ) zaciekle zwalczała Pana Ziębę , diabelski krąg milionerów .

   1. Stewart Swierdlow twierdzi, że nikt nigdy tam nie dotarł bo nie może tego zrobić. To część planu przejęcia ziemi przez obcych, ponieważ na księżycu znajdują się ich bazy. Rozmawiałam z nim, byłam na jego wykładach….wiele też powiedział o mnie samej i moim pochodzeniu…(ale dla jasności, nie on pierwszy) trochę się przestraszył, ale to jest to, o czym pisałam w jednym z moich postów o „alien” pod Pacusiem. W każdym razie powstaje jedno pytanie: skoro ludzie stanęli na księżycu, to dlaczego po tylu latach i takiej technologii nie zrobili tego ponownie??? Czyżby im KTOŚ zabronił…..?? 😉

   2. Kasandra to bardzo skomplikowane musielibyśmy panel dyskusyjny otworzyć dodawać i odejmować fakty i pasujące hipotezy .po pierwsze obecnie jest niemożliwe podjecie takiej misji ze wzgledu na promieniowanie i nie tylko . tamtejsza i obecna technika na to nie pozwala oczywiscie ta oficjalna . można założyć że „alien” w jakiejś fazie powiedzieli róbcie mistyfikacje bo z tego nic nie będzie nie dopuścimy do tego itp zobaczmy te ostatnia Chińską wyprawę na trabanta, Japończycy, a teraz coś Indie kombinują jawne kpiny w odpowiednim czasie gdy miliardy już zainwestowane mówi się stop nie możecie jest tak i tak , ale wątków jest dużo i wersji , temat jest uziemiony jak atak pastuchów jedenastego września gdzie budynek numer siedem z rozpaczy za bliźniakami sproszkował się i wyparował .to taki miernik debilizmu u oszołomów i idiotów .

  1. Powiedzmy że planeta jest płaska ,a nie kulista. Pójdźmy dalej, załóżmy że jest kwadratowa, albo trójkątna!
   Czy któryś z tych kształtów spowoduje zmiany w marixie? wątpię. A to jest jedynie ważne.
   Może jest płaska, może kulista, jakie to ma znaczenie? przecież to nie ma bezpośredniego wpływu na życie. To tak jakby się sprzeczać, dyskutować dzielić na tych którzy widzą księżyc srebrny albo ?…biały. Twórz partie dziel i rządź

   1. wilG , jest to ważne gdzie i na jakiej ziemi , teoretycznie odrzucam teorie płaskiej jako” placka ” jakiś czas temu wstawiłem mój pogląd że żyjemy na wycinku kuli , znaczy na dużej planecie pod kloszem energetycznym , dlatego że dużo się to zawiera w teorii płaskiej ziemi i jest minimalne zakrzywienie . wracając do wątku miejsce i wygląd planety itp jest bardzo istotne , po pierwsze kulistość to na razie dogmat i spekulacje „naukowców ” nikt z nich nie widział kuli ziemskiej dlaczego to istotne ? dlatego że jest lansowane totalne zakłamanie i fałsz , historia archeologia technologia sprawa wolnej energii cala nauka no i religie , ujawnienie podstawowej prawdy miałoby szanse pokonać cala resztę manipulacji , te filmy i eksperymenty są jednoznaczne że jest inaczej .to fakty . tylko zmanipulowani ludzie mogą się z tym godzić . nie odstępuje tez od tego że żyjemy w wewnętrznej hodowli bo to sprawa czystej percepcji i kilku faktów . uważam że nie można tak myśleć aby było coś obojetne bo będzie tak jak przekazywał ten Chłopiec który żył zaledwie 10 lat i tez gdzieś coś mówi o ziemi o jej ksztalcie https://www.youtube.com/watch?v=OnROV65jl04

   2. wilG Jest tak jak mówisz , że takie dyskusje , być może wywołane nawet celowo aby ludzie trwonili swoją energię w takich dociekaniach i dyskusjach – odciągają /chociaż na pewien czas/ ich od tego , co jest dla nich samych najistotniejsze.

   3. Wedlug mnie wazny jest ksztalt ziemi .Jak jest wazny , to jest wazny i nie bede z nikim polemizowac . Taka jest prawda , ze mam wielkie zaufanie do swojego czucia w tych kwestiach .

    Poniewaz swiadomosc i ziemia jak sie do siebie dopasowuja w obecnym natezeniu i co za tym idzie jak sie dopasowuja w ksztalcie matematycznym matrix A pozatym mamy wrazenie , ze byl organiczny kanal narodzenia i wtedy jest to wazne gdzie on byl i jak sie ma matrix do tourus i mamy wrazenie , ze technologiczne kanaly zostaly wykreowane do reinkarnacji w matrix na bazie sciagniecia idei kreacji tego organicznego a ten organiczny zostaje caly czas sledzony i zamykany i bombardowany przez syntetyczna matrix .
    Wedlug mojej przyjaciolki swiat numerow i iluzji numerowo- matematycznej obecnie sie toczy natomiast to co naprawda jest organiczne to jest tylko swiadomosc nawet w przyrodzie na przyklad w drzewach i calej roslinosci nowo przybylej .
    Aborygeni na to mowia Duch . Matrix wsadzila w to slowo Duch swojego syntetycznego Boga – TO COS komputer mind Mozgowie Jak sie zorientowalam to penetracje mozgowe pozerajaca najwieksza ilosc kalori z jedzenia . Dlatego wogole tak nagminne wyzywienie . Ja powiem tak Nie korzystam z zadnych materialow i nie mam tych intencji Moge posluchac kogos jakies dziecko matrix zeby znac co to za twor jest i zaobserwowac .
    Wszystko to co mialo cykle jest syntetyczne .
    Jest to trudno ogarnac bo wiele ludzi ma szczatkowa wiedze w sobie o tym kim sa .
    Wyjasnie to tak jak my to rozumiemy :
    Swiadomosc organiczna wedlug mnie to jej stezenie w fizycznym ciele . Dlatego ziemi ksztalt jest wazny bo ziemia tez ma organiczne stezenie i chce wiedziec jakie i czy maja mozliwosc je zaltwic . jak bedziemy to wiedziec to im bardzo to nie pasuje Bo widze , ze TO Cos sie cholernie boi .
    Swiat wykreowalo na kontroli i tchorzostwie . To nie znaczy , ze jak syntetyczny mind sie przestanie bac to bedzie w porzadku Najpierw ZIEMIA sie powinna otrzasnac z cykli i takiego samo z tchorzostwa proby zdominowania jej przez syntetyczna rzaczywistosc Wracajac do bardziej organicznych czyli pierwszej herbaty -czyli wybor rodziny , organizmu i samoleczenie bez technologi boskiej i technologi naziemnej . Raczej wewnetrzna natura , moga miec ci co przyszli kanalem organicznym ( jest ich obecnie bardzo malo na ziemi ) Maja w sobie imiunologie dosyc mocna i nie musza jesc kwaszonej kapusty ani kiszonych ogorkow ):) ha ha ha .Przeciez to sa rzeczy konserwowane na zimie .
    Tak ale ci co przyszli kanalem naturalnym bez reinkarnacyjnych technologii to maja zoro informacji o matrix i to jjet tez niepokojace ale na szczescie ci u ktorych rozmyta swiadomosc sie troche zbiera do kupy moga sie laczyc z tymi organicznymi i wlasnie ci wedlug mnie sa zagraozeniem dla scierwa wiszacego nad firnamentem :)A nie ci organiczni . Tak wiec matrix zarzucila petle na sama siebie 9 Bo jest juz 5 procent tych z nie tak bardzo lurowata herbata i potrafia analizowac z punku organicznego i matrix as well )
    SZUKAJMY TAKICH WLSNIE LUDZI !!!
    Dla organicow – Co jest dla nich zgubna zaglada w obecnych czasach poniewaz technologia jest juz nawet siana nam z nieba poprzez chemtrials i GMO , I inne cacka iluzyjnej gry w swiecie swiecidelek Gdzie ekran i slowa zaczynaja dominoowac a nie centrum .
    Mowcie co chcecie ale ja lubie surowe ogorki z pola a nie zadne kwasne , ze mi sie buzia wykrzywia 🙂
    Ci ktorzy przyszli kanalem naturalnym jakby maja wewnetrzna samoista opieke ( takie mamy analizy ) Zawsze prawie wybiieraja rodziny , ktore ich kochaja ( czyli rodzicow , ze tak powiem wspanialych , nie zmanipulowanych zadnymi wierzeniami i nie naukowcow technologi i komputerow ani majatkowi potentaci i myslacy o kasie raczej zyjacy we wzajemnej milosci i zrozumieniu siebie nawzajem i tolerancji wzajemnej )Tak teraz takich ludzi coraz mniej zwazcie , ktorzy przyszli w rodzinach niskazonych patologiczna technologia matrx mind
    Obecnie prawie wszyscy sie rodza kanalem syntetycznym , sa dopasowani wiec tak jak w nauce prawie i matematyce do pewnych norm w numerach rzadzacych na rzecz udoskonaleniua czlowieka do komputera – tego swiata Tego Czegos pod firnamentem manipulatorka / manipulatorem wszech czasow matrix .( patologie sexualne w czlowieku i bark mozliwosci dania potomstwa jest obecnie nagminne )
    Na przyklad parzenie herbaty dla mnie moze byc swietnym przykladem jak zostal rozmyta swiadomosc organiczna przez matrix )
    Dlatego drugie i nawet trzecie parzenie herbaty jest lepsze dla naszego podniepienia niz pierwsze .
    Mam wrazenie , ze tacy ludzi wynalezli mnie na przyklad z forum i dzieki nim moge byc bezpieczna w tym porabanym swiecie 🙂 A nie dlatego , ze jakis z zewnatrz spiryt Bog czy nawet we wnatrz Ja mam za mala wiedze o matrix . Moja naiwnosc rozumienia jej polegala na odrzucaniu I w konsekwencji odrzucalam po drodze wszystko co mi maltretowalo moja organiczna istote . Moglam odrzucic i oglednie wytlumaczyc sobie ale nie mialam wiedzy slownej o matrix . Moglam tylko naprawiac w sobie skutecznie jej zniszczenia mnie i penetracje na mnie zebymnie w jakims stopniu wyizolowac i odsunac od gapiow i ludzi otwartych na inne patrzenie Tak jak dowalili aborygenom i innym native plemionom ziemi .

    Soul jest osobowoscia wiec jest syntetycznym darem dla funkcji w matrix i nie ma wlasciwie duzych powiazan z Duchem – swidomosci ze space .
    Pierwsze parzenie – organiczna dominacja swiadomosci
    Nastepne parzenia rozmywaja sie w dosyc lurowata konsystencje. Im bardziej lurowata domieszka esensji herbacianej tym bardziej technologiczna zdominaowany mind .
    Aczkolwiek sa herbaty jak Oloolong czy inne wykwintne zielone , ze drugie zaparzenie jest wlasnie to co moze zawladnac esensja smaku .

   4. Czy dyskusja nad kształtem Ziemi ZMIENI JEJ KSZTAŁT ? Nie sądzę – ale dyskusja na ten temat , może być oczywiście , nadal prowadzona 🙂 🙂 🙂

   5. Gaju przestań proszę improwizować i prowadzić czysty sabotaż , ja wiem że masz swój ogródek w matrixie i jest Ci w nim przytulnie i ciepło reszta świata Cie nie interesuje jest to postawa takiego konfidenta bo zasadniczo nic jemu nie grozi a reszta niech się zabija , choć i sam konfident zabija ale to pikuś , gdy świat będzie walczył o przeżycie gdy wygra konfident oczywiscie zyska gdy przegra konfident oczywiscie zyska . piszesz „dociekaniach i dyskusjach ” no Gaju nie pierwszy raz w kazdym temacie!!? „ludzie trwonili swoją energię” no pewnie po co? czy świat wygra przegra Tobie to gra .

   6. Kalina, Majestic: „kształt Ziemi jest ważny”
    – Oczywiście że tak! 🙂 Wszystko jest ważne. I warto było by wiedzieć i to, rozwiać wszelkie wątpliwości, może też sztucznie namnożone (?) ,jaka w swym kształcie jest Planeta-Ziemia na jakiej, której żyjemy.? A może nawet W której…żyjemy
    Tylko że: jak „coś jest ważne” to pojęcie względne. Zawsze jest coś ważniejszego, co stawiamy przed….tym co mniej ważne. Dla mnie są ważniejsze sprawy od kształtu planety ; owszem, przyznaję, na początku na krótko zawładnęły mną teorie o płaskiej Ziemi lub: czy żyjemy wewnątrz planety, lecz na szczęście dość szybko podszedłem do tej…łamigłówki racjonalnie – przesuwając te „problemy” (…młodzieżowe – przepraszam za stosunek protekcjonalny) na plan drugi, jako że są…ważniejsze sprawy, jak właśnie Matrix (!)
    Te teorie, jak rzecze Gaja , sprawiają wrażenie raczej zastępczych………. Być może to tylko cyberfacknews, i na to bym na te chwię stawiał…

  2. Majestic przeanalizuj to i daj mi znac .
   Dobrze sie wczuj .Bo moze ziemia ma dwie twarze obecnie .
   Torus (matematyka) – Wikipedia, wolna encyklopedia
   Jade do dawnego Domu po kilku latach na Tasmanie w nastepnym roku na poczatku sometimes :)Moze zmobilizuje mojego upartego meza zebysmy pojechali w miejsca , ktore sobie upatrze do obserwacji To bedzie duze parcie na to jak siebie znam 🙂

   1. „Bo moze ziemia ma dwie twarze obecnie” masz na myśli dwie percepcje ? bo ja na tej podstawie zrozumiałem Mariusza Szczytyńskiego jego wywód odnosnie postrzegania poprzez jak on to określa szkła niebios https://www.youtube.com/watch?v=WhODJtkSFNQ tutaj biegun północny https://www.youtube.com/watch?v=s45G_eB3UGU biegun południowy stały ląd ostatnie mozliwe miejsce ucieczki i komunikacji od czasu potopu (armagedonu) narastająca pokrywa lodowa , a to świadczy miedzy innymi że są tam pozostałości nienaruszone przedpotopowych cywilizacji i jeszcze więcej („””przeanalizuj to i daj mi znac”””) szkoda że tylko Ty Kalinko i ja w sumie to Ty jak Ostatni Mohikana albo pierwsza !?

   2. Nie- My tylko Majestic Nie My . na forum moze My ale sa jeszcze inni bardzo bliskie mnie osoby i to smieszne ale znamy sie dzieki NTV 🙂
    Wojtus to do ciebie 🙂
    A tak wogole to ciebie bardzo lubie bracie i dziekuje ci za to co robisz i wogole za twoja cierpliwosc i ten fajny niby tolerancyjny usmieszek .
    Lubie towje stand back i umyslowa obserwacje . Takich adminow wiecej jak by musialo byc jak Ty .

    //
    Dzięki, pozdrawiam 😉

    Voytek – [Admin]

   3. Ja mam wrazenie ( w tej chwili to mi sie otworzylo ), ze krag Antarktydy jest zastudzeniem zablokowaniem rozszerzajacego sie Vortexu dwoch pasm tak jak to mowia o DNA . Prawo skretnego i lewo skretnego . Sa jakby dwa zamrozenia na ziemi dookola biekuna niby Polnocnego czyli srodka vortex leja i na Antarktydzie . Jakby lej vortex byl wolny w tych skretach i szedl dalej opadal by w Torus i znowu by wyplywal ze srodka .Samonapedowa sila . Obecnie fucken znikoma I chodzi im o to zeby ten wehicul zatrzymac zamrozic dokonca Nie moga zamrozic wszystkich bo nie mogli by zyc w tych swoich kreacjach wirtualnych .Jak vortexy by szly plynnie Wtedy mozliwosc kontroli z zewnatrz nad kreacja na ziemi bylaby zerowa i caly czas nastepowala by kreacja w organiczny sposob . Czystosc intencji i swiadomosci wyplywalby tak jak kiedys w poczatkach ziemskich z centrum .Tam moze byc kanal organicznych narodzin i tak nam wyszlo juz dawno temu .
    Chyba musze to odlozyc w zakladki co napisalam przez spontan w tej chwili i glebiej sie nad tym poklonic .

   4. Mam tez wrazenie , ze dupki matrix zrobily zlodowacenie i sami sie wladowali w swoj durny techniczny kanal bez planowania rozsadnego w slepej manipulacji wymordowania organic zycia na ziemi zrobili zlodowacenie potopy i inne durne rzeczy . Tym tez doprowadzili do zalatwienie swojej wielce advance technologi Ha Ha ha I manipulacja ziemia im sie wydluzyla tylko przez ich tchorzostwo i glupote . Tak sobie mysle przeciez technologia byla bo widac to golym okiem jak sie przesledzi przeorany NiBY to kanaly tektoniczne ha ha ha
    regularne figury pacyficu. Technologia operowali i jakie kamienne budowle budowali przy pomocy ciec laserowo dzwiekowych .
    To wszystko nagle STOP
    TO COS na gorze mialo niezly psychiczny odlot . Jak zwykle ma i to do teraz dlatego ciagle motywuje do juszczenie i do konfliktow .O byle co czyli o kase dla ich bankow homocapensis .Ich bankomaty niedlugo zaczna ze zlosci miazdzyc swoimi elektronicznymi zebami karty wlascicieli .Epopeja ludzkosci na tle niebianskiego skurwysynstwa .
    No chyba musze juz przestac bo wpadlam w lekki transe wylewania pomyji ich wlasnych gowien fontane skieruje do nieba albo waz wypunktuje prosto w ich chemtrials .

 8. dziekuje Gaju , fajne ego zabawy tu prowadzicie postaram sie bez wymieniania ksywek bo zaraz swoje zadla przeciw janowi piotrowi skierujecie ha ha ha skomentuje tylko dwie opcje WSZYSCY JESTESCIE DOSKONALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to ze skupiacie i trwonicie energie wg. jana piotra na takich bzdurnych tematach ego ziemskiego to wasze wybory widocznie takich doswiadczen wam potrzeba??????????Zastanawia mnie druga opcja swietny przekaz dal Luczis ” Nauki o milosci ” i co cisza!!!!!!!!!!!! zaledwie pare wpisow a u Tadzia ponad 100 moglbym napisac co o tym mysle ??????????? Z mego doswiadczenia i obserwacji intencji =determinacji i checi do dzialania podziele sie takim faktem aby zmienic u siebie poziom swiadomosci samemu bez zewnetrznych naciskow i dopingow albo cierpietnictwa i tzw. religijnosci ??????????? to bardzo trudna sztuka a jak juz sie raz tego dokona !!!!!!!!!!!! to trzeba ciagle byc swiadomym tego poziomu swiadomosci ktory sie dokonalo = czasami jedno glupie slowo nawet potkniecie innym /w angielskim I ‚m to juz laduje sie w ego cwiczeniach/ i taki obraz tej bitwy zmagan slonego pisane =stukane tutaj dostrzegam !!!! zachecam wszystkich do obejrzenia Nauki milosci =Luczisa daje przekaz wyjatkowy matki 70 % swoich albo urojonych albo babek czyli swoich matek programow bezswiadomych przekazow i narzuconych sila =przemoca albo cwaniactwem partnerow i spoleczenstwa tych w sutannach w tzw. naszym narodzie , z pokolenia na pokolenie przekazuja wraz z mlekiem a teraz z wygody juz po 3 miesiacach sztucznym jakims pokarmem produkuja bioroboty tu w uk. ich cale miliony w niemczech troche mniej . Zachecam wszystkich bez wyjatku aby uzyli swego paliwa =MOCY do wlasnie takich tematow co przekazuje Pamela =bo takimi biorobotami jest latwo sterowac i przez te zabawki technologiczne teraz ta tzw. z przykroscia martwa cywilizacja tak wyglada . serdecznie pozdrawiam z szacunkiem jan piotr kutereba

   1. Majestic Właśnie z takimi linkami współgrasz i nie pierwszy to już raz , dajesz nam znać o tym – co naprawdę w sobie nosisz .

  1. jan piotr kutereba Już dawno mówiłam o tym , że wszelkie rozmowy na Forum – to są tylko dywagacje „ego” – a nie spotkania z „Jam Jest” . Tak więc nie widzę powodu Jasiu , aby się tym martwić – bo każdy / w danym momencie / wybiera te spotkania w sposób dowolny – gdyż raz czuje potrzebę bycia w Jam Jest a innym razem wymiany zdań na Forum .

   1. ha ha ha ha ha ha ha …………………………….”bo po prostu wiedzą wszystko” ha ha ha to dziwne że tu są !!! „Jam Jest ” ha ha wszechwiedzący coś wymienia na forum !!? chyba na Jest Jam jak Jest Jam , ha ha ……………………………………………………………………………….

   2. Majestic Dwoisz się i troisz – jednak /chociaż bardzo byś tego chciał/ nie zniszczysz we mnie radości życia . Szanuję natomiast twoją wolną wolę , dlatego zasr@waj dalej to Forum , swoimi chorymi linkami . Co we wnętrzu nosisz – to właśnie tobą kieruje i to uzewnętrzniasz . No cóż – delikatnie mówiąc , twoja aktywność na Forum , to chyba jest coś znacznie „więcej” , niż zwykła chęć służenia ludziom , co wielokrotnie tutaj podkreślasz .

  2. Ci , którzy żyją w „Jam Jest ” nie wypowiadają się na Forum – bo po prostu wiedzą wszystko . Czyli znają wszystkie pytania i odpowiedzi , więc to jest bez sensu . Rozmowa między Oświeconymi sprowadza się do : Wiesz ? – Wiem .

   1. Omena pisze:

    Rozmowa między Oświeconymi sprowadza się do :
    Wiesz ? – Wiem że nic nie wiem !!

    Wiem kim jestem i dokąd zmierzam!To chyba wystarczy?

   2. Omena Trzeba mieć naprawdę duży zasób wiedzy , żeby w pewnym momencie
    dojść do wniosku , że się nic nie wie .

   3. Rozmowa
    między Nieoświeconym a Oświeconym
    między Pychą a Pokorą :
    – Wiem .
    – Wiem że nic nie wiem .

    Rozmowa między dwoma Pyszałkami z Przerośniętym Ego:
    – Ja Wiem. Wiesz?
    – Ja też Wiem. Wiem.
    🙂 🙂 🙂

  3. Janie Piotrze Ok nie poruszaj tych tematów wyślij energie miłości i koniec !!!, chyba nie robisz tego celowo aby ludzie trwonili swoją energię w takich dociekaniach i dyskusjach . jeszcze wywołasz Raka u Wszystkich podając fakty włącz muzyczkę relaksacyjną i problem sam zniknie zapewne w Twoim Umyśle ?! bierz przykład zobacz jakie wspaniale podejście znalezione w sieci cytuje „”” takie dyskusje , być może wywołane nawet celowo aby ludzie trwonili swoją energię w takich dociekaniach i dyskusjach – odciągają /chociaż na pewien czas/ ich od tego , co jest dla nich samych najistotniejsze.””” widzisz to jest podejście nic nie powie a jednak powie !!? mam cichą nadzieje że nie robisz to celowo !!? raz dwa razy zapewne wymknęło Ci się ?

 9. http://www.decoding.pl/ samoczynnie mi sie znalazlo podaje bo programowanie i przeprogramowanie siebie o ktorym wielokrotnie pisze byc moze Nowoczesnie tak sie nazywa i fajna krotka nazwa /programowanie kojarzy sie z komputerami i technologia byc moze ta nazwa odstrasza wielu / byc moze sam zaczne uzywac tej nazwy decoding =polecam wszystkim w samej definicji i przekazie jest to samo co pisze o swiadomym istnieniu i zabawie cudem istnienia .

  1. Tak odstrasza Strasznie Straszy Janie Piotrze , nie podawaj takich strachów bo WYWOŁASZ RAKU U WSZYSTKICH !!!!! strach się bać znaczy straszyć Miłość !!Miłość!! Wszędzie w przciagu pociągu toalecie w zimie i w lecie , wszystko zbroczone energia miłości miejsca kaźni zbrodni POMALUJ ŚWIAT https://www.youtube.com/watch?v=CANx5RcdPdo a dla relaksu muzyczka 7000 Giga herców, zemsta Rezonansu Schumana szalejąca w pasach Van Allena https://www.youtube.com/watch?v=40K2gruS8j0

 10. Nie odpowiadaj Gaji Majestic to nie ma sensu i zadnego ruchu w tej calej obsesji sluchania i cytowania Cytat za cytatem leci a ja ta glupia ksiazke z Jam jest- miam
  miam jaki samczny tez czytalam u mamy takie cos kiedys bylo. Jak mame przenioslam do mojego domu to wyladowala Jam jest na smietnisku .
  Kupe istot czytalo to i afirmowalo i paplalo w kolko slowa i widze ich rozwoj do teraz nie ma zadnego progressu . ha ha ha
  Pamietaj ja tylko do ciebie pisze obecnie na tym forum skonczylo sie polemizowanie z innymi oprocz Anonym . Zreszta przyposzczam , ze Anonym sie juz tutaj nie pokaze .

  1. Ok Kalinko, Anonym się pokaże, jak Angel zjawia się tutaj aby nurt zawrócić , moze ktoś autentyczny w temacie jeszcze się przyłączy ? nie wiem, Stara gwardia się rozpadła rozeszła kiedyś Lumen był nieraz obecny , ciężko teraz o prawdziwych pasjonatów dużo blogów się rozpadło albo straciło renomę ale wszędzie była garstka pasjonatów prawdziwych badaczy , ciężko wymagać aby wszyscy tacy byli każdy jest inny , ale sabotaż dogmat dywersja uwidacznia się i przynosi szkody dla ogółu , rozumiem stanowisko obserwowania neutralności tolerancji ale jak wybiega w dywersje i destrukcje to naprawdę jest w nieporządku .Serdeczności dla Ciebie Kalinko

   1. Joanna Witaj to tylko dlatego że Nasze tematy niestety nie mają wzięcia tutaj na forum Nikt nie jest wykluczony z merytorycznej dyskusji NTV jest wszechstronna tolerancyjna jak sama nazwa wskazuje Otwarte Forum Dyskusyjne , dlatego Kalinka adresuje to do mnie bo ja jestem akurat zainteresowany zgadzamy się w kwestiach zasadniczych , niektórzy złośliwie mówią „potakiwaczki „”kółko adoracji” itp , takich” klik ” jest więcej oczywiscie niemal każdy ma swoją mi to nie przeszkadza ale gdy dochodzi do pomówień obelg sabotażu tematu to niestety musimy się zdystansować i działać w określonym gronie , każdy ma swoje pole działania zainteresowań , jak nie odpowiada to droga wolna ? to tak w skrócie, Pozdrawiam Ps Każdy jest mile widziany w dyskusji jeżeli nie jest to destrukcja tematu .

 11. Kalina wypowiada się (zawsze??) abstrakcyjnie: „Wedlug mnie wazny jest ksztalt ziemi .Jak jest wazny , to jest wazny i nie bede z nikim polemizowac . Taka jest prawda , ze mam wielkie zaufanie do swojego czucia w tych kwestiach.”
  – jak ważny w skali od 1-10 ?
  – w jakich kwestiach?…ciał niebieskich? Co czujesz o Księżycu? , Słońcu? Jakie są: kuliste, płaskie?
  – Czy przypominasz sobie czy kiedyś w czymś Twoje czucia „w tych kwestiach” (lub innych…) zawiodły Cię? Jeśli nigdy, to skopiuj sobie papieski dekret o nieomylności, prześlij swój obrazek co by go zawiesić i się mu klękać…

  1. CERN naukowcy podwazaja , ze istnieje wszchswiat . Ja osobiscie i mi podbni podwazamy istenienie wszechswiata od dawna .Bo ocean swiadomosc a wszechswiat to dwie rozne sprawy . Matematyka i obliczenia tego nie obejmuja Same fakt mowia , ze dla nas centrum universe obecnie jest Ziemia i jest pod ochronnym firnamentem ( taka miala byc zaroweczka EDEN pod ochrona ale cos ja zwirusowalo archonski matematyczno syntetyczny mind ), ktory zostal uelektrycznony prze Boski drut uzaleznien i boska energie swiatlosci syntetycznego fquera podajacego sie za Boga No wiec o co lata? . Komputer astral rzeczywistosc sie kreci wirtualny mind . Przeciez jak sie wyjdzie poza inteligencje matematyczno -przestrzennych formul To sie zobaczy z boku , ze to wszystko zostalo zrobione do wlozenia rzeczy w pudelko jak w magazynie towarow .ha ha ha teraz juz malo o tym slysze , ze nasz mozg pracuje tylko w 7 procentach dla nas . No tak niedlugo ten slogan stanie sie komplementem , przynajmniej dla mnie .
   Nie wiem czy kiedys zastanawialam sie jaki jest ksiezyc czy slonce wlasciwie to mnie nie interesowalo glebiej . Przyjelam tak jak inni ich wiedze ale w momencie kiedy zobaczylam , ze klamstwo polityczne – kultowe przechodzi samo siebie to doszlam do wniosku , ze trzeba zweryfikowac Pitagorasa . No i wyszlo mi , ze On jest mistrzem iluminatii i wlasciwie odwrocilam sie do niego plecami i do calego dorobku manipulatorow .
   Wykreowali wlasny teart dla siebie a my jestesmy aktorami ich matematycznych formul . Uczymy sie calkowania a potem nigdy tej lotnosci nie uzywamy . Uzywamy w zyciu codziennym kilku formul matematycznych dodawania, odejmowania i czasami mnozenia i procentowania .
   Na tym koniec i tak to jest z tej wielkiej matematyki ,ktora zdawalam na maturze w calkach a inni nawet budowali wirtualny wrzechswiat na tej iluzji matemtycznej a teraz pojda zamiatac ulice z wiedza , ktora sie wypali jak kazdy komputer .

   1. OK 🙂 …ja to (wszystko) w 98% co piszesz wiem…że może być różnie ze wszystkim. Tylko (jak wszystko) „teorie spiskowe” też mają swoje granice… Te 7% (tyle ile wykorzystujemy Umysłu, Rozumu w głowie) jest prawdziwe i trzeba umieć je uszanować. Pytanie otwarte (subiektywizm) tylko takie: ‚Każdy widzi to co wie’

   2. Skad sie wzielo 7 procent ?
    Dodatek do deseru dla ludzi nieprawdaz ?,bo jakby mieli cale danie to by nie bylo matrix i manipulacji zadnych .
    Mieli by to i tamto i wiele rzeczy i byly by inne konkluzje na tematy zycia . Any way mozg jak sprawdzalysmy to synthetic.Nie mialo to pojsc mozgiem ale swiadomoscia cala . Ludzie – swiadomosc klada z analiza swiadoma mozgu . Mowi sie o niektorych , ze tylko glowa kochaja a nie soba . jest takich wyuczonych milosci obecnie miliony . Jak mozna nauczyc ich kochac .To rownie latwo mozna ich uczyc nie kochac i nawet zabijaac .
    Chodzi o to , ze nie powinno sie tyle uczyc jezuickich edukacji .
    Coz za nauki -pelne dewjacji i klamstwa, uczy sie dzieci mowienia prawdy a nas sie uczy , ze politycy moga klamac .
    I na tej zasadzie cala nauka polega .
    Prawda jest to , ze wszystko jest klamstwem i od tej konkluzji zaczelam .
    Majestic jest bardziej tolerancyjny niz ja Kalina .
    Ja jestem bezwzglednie uparta i nigdy nie powiem tak w zasadniczych rzeczach ziemskich jak mi cos nie pasuje do mojego centrum .
    W prywatnym zyciu jestm naiwniak i daje sie czesto cykac ale zwykle tak jest no coz moga na to poradzic:).

  2. Ja o ksiezycu i Sloncu juz pisalam wystarczajaco do jakich dowdow doszlysmy Przegladnij fora u Alexa tez .
   Oba sa stymulowane i syntetyczne i obecnie NASA od wielu lat zbiera pieniadze nie na kosmiczne podroze , ktorych nie ma ale na manipulacje sloncem . Bo cos jest nie tak w wirtualnej matrix .
   Slonce jest plaskie i trzykolorowe pod spodem o dziwo czarne jakby pochalnia i zasilane jest ennergia od tyly poprzez czarna sfere .
   Taka jest nasza opinia na temat slonca . Mam wrazenie , ze cos za firnamentu zasilalo slonce – komputer

  3. wilG czucie to czucie jeżeli wprowadzisz zasób informacji naprowadzisz na trop , to czucie przychodzi z wnętrza poprzez wnętrze i obojętnie jakie drogi to są, pole informacyjne, kronika Akaszy, Nadswiadomosc jeżeli jest to w sferze bezinteresowności odpowiedzi same się pojawiają adekwatnie do zasobów posiadanej wiedzy , dawno temu młodzieńcze lata, gdy czuciem chcialem lotto „rozwalić” czucie dawało mi siedemdziesiąt procent trafności jako barometru używałem dłoni , zaś gdy poszedłem w astralnych rewirach do” kroniki biblioteki” to tam wszystko można odczytać widzieć zobaczyć i wziąć z sobą , tak wiec czucie to rozległy obszar sprowadzający się do jednego wyniku końcowego w danym zakresie , w codziennym życiu każdą czynność wykonujemy z czuciem im mniej koncentracji zastanowienia tym znikome efekty , problem jest oczywiscie z tym wszystkim co zostało wystarczajaco silnie zablokowane, i programami do dzisiaj ukrywane , np Cywilizacja przed potopowa niesamowita technika technologia i wiele innych atrakcji zaledwie 12 tys lat temu a teraz obecnie są lansowane jakieś idiotyzmy Darwina, epoki kamienia, itp bzdury , nauka jest tak zakłamana że nie próbuje coś odkryć , jedynie usilnie dopasowuje szuka idiotycznych wyjaśnień które można by do tego przykleić , totalne bzdury i debilizmy , i do czego np doszli że 12 -14 tys lat temu była epoka miękkich skal bo bloki kamienne dopasowane co do mikrona , tu jest niecoś w temacie oczywiscie dogmat trzeba raczej odrzucić bo to cześć religii http://popotopie.blogspot.de/ mimo ze to jest wszechobecne ale tego niema, każdy myślący słyszy nawet widzi ale jak niema chęci czegoś się dowiedzieć to nawet nie będzie czul ,ze wszystkim tak jest .

   1. W czasach naporu informacji tak naukowych jak spiskowych musimy uważać żeby nie pomieszało sie od tego wszystkiego w umyśle. Najlepszym sposobem czasem jest zdrowe: „nie wiem”. Nie musimy wiedzieć ani rozumieć wszystkiego.
    Stawiam na okrągłe ciała niebieskie – z tendencją jakby co – do ‚nie wiem, nie widziałem, nie dotykałem’. Taki zawór bezpieczeństwa 🙂
    Co do intuicji, czucia to rozwinięcie jej polega także na już doświadczonym doświadczeniu. Podam banalnie proty przykład. Intuicja podpowie pilotowi doświadczonemu jaki manewr wykonać, jaką podjąć szybko decyzję ratująca samolot. I wyobraź sobie na jego miejscu przypadkowego laika…

   2. „jest zdrowe: „nie wiem”.” w praktyce nigdy tak nie odpowiadam bo zawsze jest jakieś rozwiazanie obojętnie w jakiejkolwiek kwestii, nie wiem jest zabójcze dla czlowieka i jest destrukcyjne , nawet jak pieskowi powie się szukaj to będzie się troili dwoił aby był jakiś efekt ,”intuicja” pilota względem laika w konsekwencji jest intuicją powiedzmy w opresyjnej sytuacji , przecież intuicja bazuje na bazie danych danego osobnika , jeżeli ta baza jest wątła to przekaz będzie zawoalowany , ale zaręczam będzie zawsze nawet dla laika „nie wiem” no to trzeba wszystko robić aby się dowiedzieć , „nie widziałem” trzeba zobaczyć proste , „nie dotykałem” dotykać , te zawory bezpieczeństwa prowadzą do zagłady Prawdziwej Ludzkości , bo to jak już wspominałem jest idealnym przyzwoleniem na niewolnictwo ,kontrole , totalną dyktaturę , depopulacje nie w ograniczaniu liczby ale świadomego skracania życia w pierwszym etapie NWO . „zawory bezpieczeństwa” to pomoc w kreowaniu zagłady , nie dlatego że chcemy tylko dlatego że przyzwalamy, aby kreować piękny świat najpierw trzeba pozbyć się tych co go niszczą , aby się pozbyć trzeba uswiadomic wszystkich że takie coś istnieje , nie chodzi tu o krwawe jatki ale o izolacje , o świadomą lokalizacje i skuteczne nie zasilanie tego bo wtedy wiemy co nie zasilać a co zasilać .

   3. Ok
    Intuicja czucie i cos innego co nikt nie moze okreslic precycyjnie i lepiej niech tego nie robi bo slowa zawsze sa w konflikcie z natura rzeczywista To jest takie cos , ze sie poprostu wie i basta . Wie cos jakby otwieraly sie drzwi w srodku do wiedzy samoczynnie istniejacej prawdzwej .
    Na poczatku jest odrzucanie wszystkiego co nie mozna dopasowac do siebie w zaden sposob . A potem chec poznania prawdy a potem to krok po kroku wszystko sie otwiera . Najpierw szczelina potem pod katem i kat coraz to wiekszy i wiekszy ………………No i matrix padnie na swoja lakoma gebe pelna pryszczy pokreowanych przez siebie wirusow .
    Loty odwoluja
    kolezanka mi mowi
    Cos sie dzieje na gorze , ze tyle lotow odwoluja ?
    Sprawdzcie to prosze ?

 12. Do Pac-Tomasz
  Źle zrozumiałeś przepis na free palenie.
  Nie codziennie o jeden papieros mniej. Tzn-łoby że po 20 dniach jesteś wyzwolony z palenia i już możesz: ‚R1 – palę bo lubię, a nie palę bo muszę’, kiedyś taka reklama była białych R1
  Palisz o jednego mniej przez pierwsze 5 dni. W następne 5 dni o 2 papierosy mniej, ITD, to daje… 5×20 – czyli około 100 dni eksperymentu ;znam panią, od której wiem ten System, że skończyła palenie nałogowe przy 5 papierosów w paczce. (to nie muszą być paczki, mogą być pudełka, puszki czy torebki) . Po prostu poczuła że w tamtej chwili że już jest wolna, nie musi palić. Odłożyła paczkę z 5 szlugami
  Nie jest możliwe odtrucie się (organizmu) w tak szybkim tempie 20 dni. Analogicznie jak z dekompresją, wynurzasz się powoli, jak najwolniej…. inaczej nic z tego nie będzie, co nagle to po diable 🙂
  Jeszcze raz powodzenia!

  1. Nie ty lubisz! Pewnego rodzaju grzyby,toksyny kierują twoim ciałem. Zastanów się! Po co czystmu duchowi jakiś śmierdziacy dym z papierosa? ????

 13. Majestic zerknij na porozmawjajmy podobno jest tam czlowiek , ktory ma wiedze taka jak my z przyjaciolka dochodzilysmy przez prawie kilka lat juz .Wiedza o ziemi mamy i swoje zapiski bardzo niechlujne zreszta i tylko ja je moge czytac , ktore robilam z czucia a potem je sprawdzalam czy ktos o tym nie mowi na angielsko-australijskich – amerykanskich forach U nas to bylo dochodzenie skrawek po skrawku Ciekawe ale pisalam oglednie o tym na forach i na You Tubach .
  Ciekawe skad ten Pan ma ta wiedze o ziemi Podobna do naszej . Ja wiem jeszcze o pradach jak sie kreca w tym leju ziemskim ale ilumianti caly czas i A. I probuja archonska energia zaklocac te prody i kreuja tajfuny . Potrafiz zmieniac te pasy pradowe . A prady maja zwiazek z lejem i vortexem . mam wrazenie , ze sa dwa virtexy to mi sie teraz nasunela jeden w prawo drugi w lewo od centrum Polnoc od tej dziury na polnocy . W szecji juz sypia kilka lat na polnocy . Gwiazda polnocna jest punktem nad tym lejem Wyszlo nam kiedys o tym , ze my jestesmy z drzew ale nie jako malpy ale tam mieszkalismy i mielismy duzo mniejsza konstrukcje jak pigmeje a moze nawet mniejsza .
  Ten Pan mowi o Slowianach .
  Ja jestem jakby zablokowana na pewnych forach wiec mam ich w nosie .Moj e-mail jest zablokowany .

  1. ja też jestem tam na banicji ha ha . kilka minut obejrzałem interesujące resztę dokończę ” Gwiazda polnocna jest punktem nad tym lejem ” z tym jest mimo wszystko problem na zewnatrz czy na wewnątrz ? dodajac płaszczyznę pod kloszem mamy trzy wersje , Już myslalem jak zrobić zdjęcie ponad stratosferą dwóch mlodych ludzi wyniosło balon na 30 km , i oczywiscie pękł bo rzadkie powietrze ,przyszło mi na myśl aby w balonie umieścić drugi balon z 20 % zawartości gazu względem jego kubatury siła nośna pierwszego balona nieco by opadła ale drugi balon po pęknięciu pierwszego uzyskałby wyporność na wysokości 20- 25 km taką jak pierwszy przy samej ziemi co w sumie powinno starczyć na osiągnięcie 45 km albo więcej ?, to tak na marginesie Kalinka

 14. TO CO UJAWNIA MAJESTIC;;;;;W Antarktyce otworzyl sie ogromny otwor o powierzchni 37 000 kilogramów: nikt nie wie dlaczego zapewne mialo byc km kwadratowych ??? to interesujaca info =fakty dzieki Majestic jestes najwiekszy UJAWNIACZ tu na forum

  1. Janie Piotrze WSZYSTKO UJAWNIAĆ !!! Ps , to nie moje słowa, cytowałem odpowiedz do mnie adresowaną ,widzisz ujawnianie rzeczywistosci nie wszystkim jednak smakuje!?? .Pozdrowionka dla Ciebie, dobrze że Tutaj Jesteś

   1. Majestic NIE KŁAM !!! Tłumaczyłam ci już niejeden raz , że ujawniać , ale nie w takich ilościach , jak w mediach głównego nurtu , gdzie prezentuje się same negatywne wydarzenia . Dorzuć do tego jeszcze , grożące nam już „za chwilę” kolejne armagedony , końce świata , zderzenia z asteroidami i wojny – a masz na Forum NTV , prywatną INTERIĘ MAJESTICA 🙂

 15. Odkrycie , że wszystko co nas otacza jest tak naprawdę iluzją- a jej zrozumienie i egzystowanie w niej w taki sposób , aby nie cierpieć i nie przysparzać tym samym cierpienia innym , to jest coś znacznie więcej ! Prawdziwy Bóg/Wieczna Egzystencja jest Nieśmiertelną Esencją , która pozwala człowiekowi tworzyć , cokolwiek tylko zapragnie i bawić się tymi iluzjami jak tylko zechce . Wszystko co tworzymy w poprzednim wcieleniu – to po ponownych narodzinach , będzie na nas czekało i stanie się naszą bazą dla dalszych naszych doświadczeń . To od nas samych zależy – w jakim kierunku będziemy się rozwijać ! Jeżeli wybierzemy drogę bólu i cierpienia – to ona już na nas czeka i wcześniej czy później , da o sobie znać ! Dlatego warto się nad tym zastanowić – bo z tym akurat żartów nie ma , gdyż doświadczanie bólu i cierpienia , jest naprawdę traumatycznym przeżyciem . Jeżeli się tutaj wcieliliśmy i już wiemy , że to jest iluzja – to dla dobra wszystkich , musimy się nauczyć obsługi tej rzeczywistości !!!!!!!!!! Jest to wg mnie jedyna droga ku naszemu podniesieniu/wyzwoleniu – a przeklinanie tego co dla nas niekomfortowe i stawianie oporu , wywoła tylko więcej tego oporu i więcej cierpienia , gdyż ta rzeczywistość funkcjonuje na zasadzie lustrzanego odbicia !!!!!!

 16. MEDIA nie podchwytują i nie przekazują do op. publicznej sensacji typu parokilometrowa dziura w lodzie na biegunie. Dlaczego?….. Może dlatego, że już sami są tak skołowani tymi rewelkami NEWSAMI ,że boją się wystawiać na kompromitację, gdyby okazało się to fake-news! Wolą pokazywać wybory MISS albo co powiedział Kaczyński, gdyż to mogą zweryfikować, dotknąć, polizać.
  Jest także drugi powód, dlaczego nie ruszają pewnych tematów, jak km’s dziury w Antarktyce czy zagadnień rodem z Kosmosu – jak przestrzeni kosmicznej naokoło Ziemi choćby (to pokrywa się z tym: dlaczego dzieci w szkołach nie uczy się astronomii, a makieta US pokazywana jest (poziomo) z błędem od czasu Kopernika
  https://www.youtube.com/watch?v=ZHx6-keJbi8
  …co zmienia całkowicie sens, obraz, filozofię działania US i ruchów w Kosmosie Ciał N.
  Dzieje się tak (dezinformacja) ponieważ pokazywanie dzieciom (prawdziwego, ze szczegółami) Kosmosu uruchamia niebywale wyobraźnię ich umysłu i rozwija. Człowiek dotyka dzięki Kosmosowi transcendencji, pragnie więcej…następuje wybuch świadomości, pojawiają się (dzięki nieogarniętej przestrzeni i braku wielu odpowiedzi z zakresu kwantologii) pytania o nieograniczoność czasu przestrzeni, początku…końca… A to, jak wiemy, jest niebezpieczne dla kontroli umysłu przez Edukację serwowaną przez NWO (educatio: wychowanie do zniekształcenia)

Comments are closed.