Otwarte Forum Tematyczne – 21.02.2014

Druga część wystąpienia Janusza Zagórskiego w ramach panelu dyskusyjnego pt. „Czas Przemian 2014”, który został zorganizowany przez Elżbietę Nowalską w Warszawie dnia 9 lutego 2014 r.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.02.2014

 1. Lepiej połączcie fakty.
  Szefie, a pomyślałeś że Księżyc nas więzi energetycznie, duchowo, mentalnie, magicznie?
  Jak tutaj mamy przewalone, to co dzieje się z duszami więzionymi jak planeta ma więcej niż dwa księżyce?
  Księżyc umartwia światło słońca i dlatego ta iluzja jest taka silna, bo jakby był żywy miał kolory i atmosferę inne światło by się odbijało od tarczy, natomiast my widzimy szary to i życie nasze szarzeje i siwieje. Niewola i zniewolenie dotyczy całego życia na tej planecie.
  Jesteśmy konkretnie zniewoleni na każdej płaszczyźnie swojej istoty będąc i żyjąc tutaj.

  odpalanie rytuałów w czasie pełni potężnie zaniża wibracje planety i ją umartwia, jak to działa

  Księżyc w pełni odbija martwe światło, dlaczego martwe bo sam jest martwy na tej stronie jaką widzimy, a po za tym w środku jest pusty wg. alter-wiedzy. Odbite umartwione światło od księżyca zasila wszystkie talizmany czarnej energii która utrzymuje iluzję. Rytuał wzmacnia dość potężnie tą energię która zmienia świat rzeczywisty w martwicę. Proces jest taki: że zmarźlina energii księżyca wpływa na świat rzeczywisty, doprowadzając do energetyczno-duchowej gangreny, potem wpadają tutaj ciemne i demoniczne pasożyty z niższych światów, jak i upadli z wyższych i równoległych wymiarów, gęstości i żywią się wścieklizną, nienawiścią opętując i okalając żywe istoty. Dotyczy też to tzw. „rajów” może iluzja jest tam inna i lżejsza ale to działa wielowymiarowo. Nieświadome czarownice, wróżki, magowie i inni, nie mają pojęcia co planecie robią i dla jej ducha. Pseudo aniołowie utrzymują duszyczki w niewiedzy, nieświadomości jak są dojone z energii dla utrzymania iluzji.

  Wydostanie się z tego układu planetarnego jest niesamowicie ciężkie, ponieważ jeżeli nawet uda się wydostać z planety to skąd mamy pewność, że księżyc zniewoli po drodze albo wpadniemy w energię innej planety, o wiele gorszej jaka jest na obrzeżach układu albo po drodze?

  Krzywda duchowa jest najbardziej ciężką do wyleczenia.

  A po za tym tutaj wszystko trzeba weryfikować i sprawdzać w prawdziwej, żywej, wolnej, niepodległej swojej boskości, a do tego czysto i klarownie zdrowej. Mieć pojęcie prawdziwego i rzeczywistego najbardziej ukrytego oblicza, co jest.

 2. Wszyscy ci poszukiwacze prawdy alternatywnej wobec oficjalnej prasy są do kupy diabła warci. Pokłócili się już wszyscy ze wszystkich mediów internetowych a to o Egipt a to o hiperfizykę i gęstości a też o przerost ambicji i o to, która prawda jest prawdziwsza. Podgryzają się, opluwają i śmieją się wzajemnie z siebie. Wszystko to przez polskie piekło jakie się wytwarza. Ludzie czy wreszcie pogodzicie się i będziecie razem czy prawd będzie tyle ilu was jest. A prawd jest trzy: cała prawda, tylko prawda i gówno prawda.Była też kiedyś jeszcze moskiewska prawda.

 3. Sposób na inną siłę

  W naszym sercu istnieje energia i moc prawdziwej miłości. Jeżeli uda nam się ją uaktywnić i skierować w różne części ciała, wtedy nie tylko się uleczymy ale też możemy bezpośrednio zapanować nad otaczającym nas środowiskiem.

  Starać się można żeby nasz mózg, umysł, rozum i kręgosłup, ciała a także duch, istota były napełnione czystą, mocną, silną zdrową miłością z serca bezpośrednio. Powinno być tak, że to co nie pochodzi od Prawdziwej Boskiej Miłości, powinno zostać wydalone z naszej istoty albo uleczone czy naprawione, o ile, że to ze zgodnym Wolnym i Niepodległym Świętym Boskim Prawem jest nam wskazane. Bardzo ważne jest, aby wzmacniać i zwiększać siłę, moc, energię wibrację miłości, a kluczowym do tego sposobem między innymi jest aby miłość była rozważna, opamiętana, widoma, świadoma, czysta, żywa, prawdziwa, rzeczywista i taka jaka jest naprawdę nam wskazana do siebie samych i do otoczenia.

Comments are closed.