Otwarte Forum Tematyczne – 21.03.2017

 Z okazji 15-lecia ICPPC oraz 70 rocznicy urodzin Juliana odbyło się tam szereg okolicznościowych uroczystości i wystąpień. Ekipa NTV również zawitała do Stryszowa do Ekocentrum prowadzonego przez Jadwigę Łopatę i Juliana Rose.
W tej relacji prezentujemy krótkie powitalne wystąpienie Jadwigi Łopaty.


Zapis wystąpienia Heleny Smereczyńskiej na II Konferencji „Zdrowi Ślężanie”, która miała miejsce w Sobótce w marcu 2017 r. Jest to rozwinięcie programu prozdrowotnego, omówionego w audycji z dnia 28 lutego 2017 r.
https://www.youtube.com/watch?v=qBCW8F6_omA


50 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.03.2017

 1. Zagubieni w mrokach/strzałki/ czasu , zapomnieliśmy o tym , że już istnieje w nas samych pełna obfitość , gdzie nie trzeba się płaszczyć na rynku zbytu . Problemem jest jednak to , że boimy się samych siebie – czyli boimy się przebywać sami ze sobą – a nasz gadający umysł stale oscyluje w przeszłości lub przyszłości . Nastąpi jednak kiedyś taki moment , kiedy rynek zbytu nie będzie miał już nam tutaj nic do zaoferowania . Dopiero wtedy zaczniemy eksplorować inne poziomy naszej świadomości – inne płaszczyzny rzeczywistości .

   1. to do cię gaju tylko 🙂

    nic nie odkryliście i niczego nie wymyśliliście … wasza kreacja?

   2. sesia Biedaczko to jest naprawdę zasmucające , że ty -taka potężna Istota , musisz się z nami tutaj męczyć . Ciekawe tylko , dlaczego twój smutny „los” 🙂 rzucił cię na te peryferie świadomości – innych, gorszych , bo niestety nierównych tobie , marnych i niegodnych ciebie , żałosnych istot 🙂 ?

   3. Gaja pisze : ” sesia Biedaczko to jest naprawdę zasmucające , że ty -taka potężna Istota , musisz się z nami tutaj męczyć . Ciekawe tylko , dlaczego twój smutny „los” ???? rzucił cię na te peryferie świadomości – innych, gorszych , bo niestety nierównych tobie , marnych i niegodnych ciebie , żałosnych istot ???? ?”.
    Gaja , może powinnaś zadać SAMA SOBIE TO PYTANIE ???

   4. Gaja pisze: Ciekawe tylko , dlaczego twój smutny „los” ???? rzucił cię na te peryferie świadomości – innych, gorszych , bo niestety nierównych tobie , marnych i niegodnych ciebie , żałosnych istot ???? ?

    To nie peryferie to inne /wyższe stany świadomości hihhihihihi
    Trzeba uskuteczniać przyjaźń polsko -syjamską hihih eeeeeee…..
    https://www.youtube.com/watch?v=DItTihYsk8g

   5. Qcyp Zdaję sobie sprawę z tego , że moje wibracje są kompatybilne z tym czego doświadczam . Jestem tutaj gdzie jestem , bo taka jest niestety moja spowolniona świadomość . Moje doświadczenia , to moje własne hologramy , tak więc za wszystko czego doświadczam , biorę absolutną odpowiedzialność . My nie żyjemy – My jesteśmy Życiem- a to jest zasadnicza różnica .

   6. Qcyp Oczywiście jestem niejednokrotnie zasmucona tym brakiem komfortu w moim odbiorze 🙂 Zdaję sobie jednak sprawę z tego , że jestem anteną nadawczo-odbiorczą . Czyli czyli kreuję / coś nowego/ i doświadczam , albo też powtarzam stare programy /z podświadomości/ i doświadczam . Tak więc – nie ” tamci” „oni” są źli 🙂 🙂 🙂 Ich /nieskończone /wersje , są po prostu takie -jakie przyciągam świadomie lub podświadomie.

   7. sesia ….. to prawdziwy cud , że z takim poziomem świadomości , który jednym skinieniem oka zmienia trajektorie gwiazd i anihiluje galaktyki , pochylasz się jednak nad tą niegodną owieczką 🙂 🙂 🙂

  1. Wątpię,Kto chciał już tego dokonał ,reszta pójdzie na przemiał/prysznic energetyczny hihihihuhihihihi

   1. Qcyp Świadomość jest budulcem wszystkiego , tak więc wszystko , absolutnie wszystko jest możliwe . .Świadomość i jej niekończące się konfiguracje i fluktuacje , są doświadczaną rzeczywistością . Wszystko czego doświadczamy – ludzie , zwierzęta ,domy ,drzewa , kwiaty , muzyka , pejzaże przyrody – to wszystko jest dany poziom świadomości . Nie jesteśmy sobie w stanie nawet wyobrazić , jak to wszystko wygląda „tam” , gdzie świadomość nie jest spowolniona tak jak tutaj , na najniższym z jej poziomów .Egzystencjalnym ograniczeniem , jest zatem brak tej wyobraźni będącej świadomością , i umożliwiającej swobodne operowanie świadomością jako budulcem .

   2. Zgadzam się Lecz to jest potężna Świadomość a my zaledwie odpryskiem.Dlatego koncentracja jest taka ważna ABY GROMADZIĆ ta rozproszoną Energie ŚWIADOMOŚCI.Następnie PRZEKAZYWAĆ WYŻSZEJ JAŹNI ,WSZAK JESTEŚMY JEDNYM

   3. Qcyp Ależ oczywiście – Jesteśmy Jednym a Energia/informacja/ stale krąży do Centrum i z Centrum , aby każdy mógł z niej korzystać .

 2. Ciekawostka Księżycowe drewno
  Kilka naukowo potwierdzonych faktów o drzewach i drewnie, które znane są ludzkości od starożytności i mogłyby pozytywnie zmienić dzisiejszy świat. Jednak „pewne siły” starają się aby nie dotarła ona do nas..
  https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE

  1. Świadomość i Energia – tworzą naturę rzeczywistości w jakiej egzystujemy . Naszym umysłem / poza nielicznymi wyjątkami w historii ludzkości / sięgamy zazwyczaj do niebieskiej , czwartej płaszczyzny istnienia. Jest to poziom Sziwy , czyli czwartej płaszczyzny istnienia . Sziwa reprezentuje Niebieskie ciało . W naukach Ramthy Sziwa nie posiada płci , bo płeć na czwartym poziomie , nie uległa jeszcze podziałowi na biegunowość dodatnią i ujemną . Stan umysłu Sziwy wyraża się za pośrednictwem pasma Nadfioletu i symbolizuje otwieranie się czwartej pieczęci .

   1. Qcyp A dla mnie jest to po prostu Świadomość- Most o czym wspominali wzniesieni Mistrzowie , przez który każdy kiedyś musi przejść , aby ewoluować indywidualnie w wyższe wymiary – co jest oczywiście indywidualnym wyborem, każdego z nas . Może tutaj przy okazji przypomnę , że Pierwszy Poziom / podświadomość/ to energia Hertz . Drugi Poziom /świadomość społeczna/Podczerwień. Trzeci Poziom /świadoma percepcja /Światło widzialne . Czwarty Poziom /Świadomość -most/Nadfiolet . Piaty Poziom /Superświadomość/Roentgen . Szósty Poziom /Hiperświadomość /Gamma . Siódmy Poziom Ultraświadomość /Bezkresne Nieznane . Tak wiec każdy poziomom świadomości jest reprezentowany przez inny rodzaj energii i są one ze sobą nierozerwalnie związane .

   2. Zejście od Punktu Zero poprzez kolejne poziomy /od 7-mego do pierwszego/ to Inwolucja . Natomiast powrót z powrotem do Punktu Zero – to Ewolucja . Tak więc tutaj tak naprawdę , nie chodzi o ewolucję ludzkich ciał , ale o Ewolucję ludzkiej świadomości .

   3. Tak więc Płaszczyzna Istnienia – to miejsce reprezentujące specyficzny poziom świadomości i energii oraz jej rzeczywistość. Istnieje siedem płaszczyzn istnienia .

  1. sesia Kąsasz , kąsasz , kąsasz – chociaż wielokrotnie tu powtarzałaś wszem i wobec ,że zintegrowałaś w sobie wszystkie energie , stając się Całością . To kogo kąsasz / autoagresja ? / – czyżby samą siebie ? 🙂 🙂 🙂

   1. Qcyp Wszyscy , absolutnie wszyscy – jesteśmy emigrantami 🙂 Wszyscy , decydując się w pewnym momencie na Inwolucję , wyemigrowaliśmy ze Źródła , do którego w drodze Ewolucji , własna świadomością – czyli pojazdem wielowymiarowym po prostu wrócimy 🙂

   1. Ma i to dużo,taka twoja Karma.Nie ma drogi na skróty!Ciapaci to dopiero początek/pierwsza lekcja wzajemnego tarcia. Ciekawe jak ukryjesz swoją ksenofobie????? ???? ????
    Wiec że oni więcej czują niż rozumieją hijhihiuhihihihihu???? ???? ????

   2. sesia Widać , że dla niektórych hollywoodzkie projekcje , stały się merkabą wielowymiarową 🙂 🙂 🙂

  1. No nareszcie ten czerwony źle mi się kojarzy /zła wibracja, no i te ptaki wszędzie .Glosuje za wiatrem i księżycem hihihihihihihi

   1. Qcyp Wiatr – reprezentuje sobą pełną wolność , więc też za nim głosuję 🙂

  1. Płaca Ci Gaja za promowanie tego ezobe£kotu ?
   Bo go wstawiasz na okrągło .
   Obejrzałam 7 cześć KROMA . ASTRALNY BYT uzurpuje sobie prawo bycia właścicielem tych co go ” wyznają”. W 1:26:28 mówi : ” przypominam wam raz jeszcze , jesteście moi i teraz w tych czasach końca przybyłem by upomnieć się o was bez wyjątku kochani KROM owijanie .
   Dalej w 1:26:58 – ” aby ustanowić swiadome połączenie z tym sanktuarium doskonałości ekspansji i duchowego wzrastania proście o pozwolenie użycia wibracyjnego kodu dostępu , Koordynaty Orientacji to : SETH- Trom …”
   No to zobaczmy KIM JEST SETH . W mitologii egipskiej pan burz i pustyń , ciemności i chaosu , także BÓSTWO DEMONICZNE
   Ostatecznie przedstawiany był jako Główny Zły i utożsamiany z wężem
   https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Set_(bóg)
   Koordynaty w łapy Astralnego Demona jasno wytyczone .
   Teraz w końcach czasow przyszedl żeby zgarnąć swoje byde£ko . To teraz chociaż wiecie GDZIE idziecie i KTO jest Waszym PANEM ????

  2. Gaja , ależ Ty jesteś pracowita , gdzie nie zajrzeć to KROM ezobelkot .
   Swiatkowie Jehowy nie maja przy Tobie żadnych szans 🙂

 3. Im więcej przebywamy świadomością w „Teraz „, tym mniej się starzejemy , gdyż w „Teraz ” czas po prostu nie istnieje .

  1. Teraz, to chwila.
   Trwać w Teraz, znaczy, znać życie chwilę, przewidzieć je,
   Dlatego w Teraz jest się jakiś moment w którym jesteśmy świadomi 🙂
   to piękna chwila, i chcemy wciąż by Teraz było zrozumiane przez nas 🙂
   Moje Teraz jest inne niż Twoje, chyba ,że to miłość, która również funkcjonuje w Teraz. 🙂 Pozdrowienia. Sympatycznego Dnia dla Wszystkich ! 🙂

 4. Małpi umysł , to umysł ludzkiej osobowości . Jest on niestały , zmienny i oscylujący między przeciwieństwami . Wieczne „Teraz” znajduje się w bezczasie , czyli pośrodku/między tymi przeciwieństwami/ . Wieczne „Teraz ” znajduje się na każdym poziomie . Nie musimy się też nigdzie wybierać , aby czegokolwiek doświadczyć -bo wszystko jest już dostępne Tu i Teraz i wzajemnie siebie przenika /tak jak fale radiowe/ Jednak o naszych doświadczeniach decyduje poziom naszej świadomości , która jest właśnie tym emocjonalnym systemem naprowadzającym .

Comments are closed.