Otwarte Forum Tematyczne – 21.05.2015

Piętnasta rozmowa z Jerzym Ziębą (autor bestsellera „Ukryte Terapie”), która odbyła się w studio NTV. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.

6 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.05.2015

 1. Katarzyna Niemirowicz-Szczytt – GMO w świetle najnowszych badań, 232 strony, 4Mb, pdf

  Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że z produktami otrzymanymi z organizmów genetycznie modyfikowanych mamy do czynienia na co dzień (nie tylko z nasionami soi czy kukurydzy). Spożywamy bowiem powszechnie produkty wytworzone przy udziale mikroorganizmów genetycznie modyfikowanych. W przemyśle spożywczym wykorzystuje się: enzymy, aminokwasy, kwasy organiczne, kultury starterowe i dodatki do żywności produkowane z udziałem genetycznie modyfikowanych mikroorganizmów (GMM).

  filehost
  http://ul.to/h6wny8ij

 2. Promieniowanie elektromagnetyczne od telefonów komórkowych i WiFi jest modulowane szerokopasmowo (wieloma częstotliwościami jednocześnie) .Ponieważ część tych częstotliwości pokrywa się z częstotliwościami bio-rezonansu pasożytów (zakres~80 kHz – 1000 kHz) , a energia jest za mała żeby je zabić , to je wzmacnia i stymuluje do rozwoju.

 3. Odnośnie szczepionek.
  Wyprodukowano szczepionkę na choroby poszczepienne. (wolnemedia.net) :(((

 4. HaHaHa
  Dopiero naukowcy sie zabrali za rozpatrywanie problemu obrotu ziemi dookola swojej osi jak zwykli ludzie im powiedzieli , ze myslenie w okrezny sposob jest kompletnym bambuko . No ale teraz wszystko trzeba weryfikowac . Straszna robota .Co dzieci w szkolach powiedza jak podwazymy teorie naukowe .
  Kalika war party przeciwko teoria nukowym , ktore nie maja chociaz 50 % logicznego rozumienia . Teorie nukowe powinny byc rozumiane przez normalnych myslacych ludzi a nie spkulujacych bucyfalow .
  900mil na godzine crazy szybkosc ( primabalerina niezle zamiata ,ciekawe , ze my sie trzymamy powierzchni ) !
  https://www.youtube.com/watch?v=MH1XotarAXU
  Pewno z wszystkim tak jest jak z obrotem ziemi 🙂

Comments are closed.