Otwarte Forum Tematyczne – 21.07.2014

Kolejny odcinek cyklu: „Szczepienia, jak jest naprawdę?”, w którym Przemysław Cuske (Stowarzyszenie STOP NOP) i Jarosław Kasprzak (NTV) zajmują się składem szczepionek. Sporo czasu poświęcono toksycznym składnikom szczepionek, o których oficjalnie wcale się nie mówi, a w szczególności zabójczemu działaniu rtęci na komórki nerwowe.

5 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.07.2014

 1. Panowie, jak Was słucham, to mam wrażenie, że to nie jest NTV, tylko TVN. Z nieznanych mi powodów unikacie jasnego stwierdzenia, że trzeba być idiotą, by się zgodzić na wstrzykiwanie rtęci swojemu dziecku.
  Człowiek, który szuka odpowiedzi na pytanie czy i jak (na co) szczepić swoje dziecko i tak przemłócił internet, obejrzał filmy, które pokazujecie, nałykał się informacji, które podajecie itd. Ale od NTV oczekuje czegoś więcej. I nie dostaje.
  Panowie, nie wiecie dlaczego lekarze oficjalnie są za szczepieniami? Bo dbają o swoje etaty i żaden oficjalnie się nie wychyli.Wy też oficjalnie nie jesteście ani za, ani przeciw, ani pośrodku. Nie jesteście w ogóle nigdzie.
  Przerażająca jest zapowiedź takich kolejnych wielogodzinnych dyskusji bez ŻADNEJ konkluzji.

  //
  Nasze programy adresowane są do inteligentnego widza, który potrafi wyciągnąć sam wnioski na podstawie przedstawionego materiału. To co Ty proponujesz to rodem z komuny, kiedy to dtv podawał recepty w co wierzyć i jak żyć, a obywatel był zwolniony z myślenia. Osobiście boleję nad tym, że niektórym pozostało to do dziś i co więcej przenieśli to na swoje dzieci. A szkoła też myślenia nie uczy….

  Voytek – [Admin]

  1. Zgadza się, potrzebuję pilnej recepty. Może być komunistyczna. Bo pechowo nie jestem inteligentny.
   Potrzebuję recepty na to jak dobrać/przerobić program szczepień dla mojego 1,5 rocznego dziecka. Albo całkiem go nie dobierać (na razie tak zrobiłem). Prof. Majewska sugeruje częściowy, indywidualny program szczepień. Prelegenci w powyższym programie nic nie sugerują.
   Zwolnij mnie Wojtku z myślenia i podpowiedz, od kogo mogę pożyczyć 1500 zł na grzywnę za nieszczepienie dziecka (lekarz już ten fakt zgłosił). I ewentualnie co mam powiedzieć w sądzie, bo łatwo nie odpuszczę. Bo w mojej socjalistycznej szkole tego nie uczyli.
   Możecie to zrobić z czołówką taką, jaką miał komunistyczny dtv.

   //
   Polecam stronę Stowarzyszenia STOP NOP: http://www.stopnop.pl/, może łatwiej tam się poruszać niż oglądając ponownie tyle audycji w wyłuskaniu zasłyszanej tam informacji. Autorzy cyklu chyba jednoznacznie wykazali, że obecne szczepionki przynoszą więcej szkody niż pożytku. Nakładanie kar za nieszczepienie nie ma (jeszcze) umocowania prawnego więc jest samowolą urzędnika z sanepidu i nadgorliwego lekarza, któremu bardziej pasują zarękawki biuralisty niż idea Hipokratesa.

   Na stronie Stowarzyszenia czytamy:
   „Stowarzyszenie udostępnia bezpłatną pomoc prawną wszystkim osobom, które chcą zasięgnąć informacji na temat aktualnej sytuacji prawnej dotyczącej szczepień w Polsce i za granicą oraz osobom, które zmagają się z nieuczciwymi i bezprawnymi działaniami polskich sanepidów nie szanujących prawa, przymuszających do szczepień i wyłudzających grzywny od rodziców nie poddających swoich dzieci wybranym szczepieniom w terminach arbitralnie ustalanych przez urzędników. Sądy administracyjne w Polsce wydają wyroki przeciwne pokrętnym interpretacjom sanepidów, a wyłudzone przez sanepidy grzywny można odzyskać.”

   Reasumując 1500 zet można wydać na lepsze cele…. Ale decyzję szczepić czy nie każdy rodzic musi podjąć sam.

   Voytek – [Admin]

   1. Tu na NTV mamy podpowiedzi, wskazanie drogi, edukację nawet często.
    Komuna się skończyła, więc WEŹCIE się do roboty i douczajcie się A nie czekacie na „gotowca” i że KTOŚ powie rób tak albo tak .

    CZAS włączyć wreszcie ROZUM, bo mamy WOLNOŚĆ, czyż nie macie się ZA DOROSŁYCH!!!!!

   2. Wojtku, jesteś idealnym, bo konkretnym, człowiekiem do zrobienia programu o szczepieniach… Jestem 1500 do przodu…
    No i lubię Twoje Alternewsy. Krótko, treściwie i na temat. Kiedy będzie następny?

Comments are closed.