Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2016

Przedstawiamy wywiad, który dla NTV udzielił Harald Kautz-Vella w dniu 23 lipca 2016 r. po pierwszym dniu trwania międzynarodowej Konferencji w Pradze pt. „From Illusion To Reality„. Dziękujemy Marii za pomoc w realizacji materiału i tłumaczenie wywiadu 🙂


Wykład wygłoszony na XIV Harmonii Kosmosu przez Stanisława Kubaszaka będący uzupełnieniem prelekcji Katarzyny Doś.W swoim wystąpieniu prelegent praktycznie zademonstrował szkodliwy pływ promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka i antidotum w postaci generatora jonów ujemnych.


152 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2016

 1. Do: Sz. P. Janusza Zagórskiego.

  Do: widzów i komentatorów NTV.

  Do: czytelników „Czwartego Wymiaru”.

  Drodzy Państwo, czy czytacie może „Czwarty Wymiar”. W numerze 10, a więc październikowym z tego roku, już do nabycia, ukazał się artykuł pana Janusza pt. „Republika Ślężańska”. Przy okazji dowiemy się, że 2 października 2016 r. zostanie otwarte nowe, bo drugie studio NTV w Sobótce, co ma związek z promocją telewizji oraz projektu. Trochę reklamy nie zaszkodzi. Może warto o tym wiedzieć, kto akurat nie oglądał materiałów filmowych. Tekst nie powiem, bardzo fajny (dobrze napisany), ale wydaje mi się, że jest wewnętrznie sprzeczny. I o tym chciałem właśnie poinformować Sz. Redakcję NTV.
  Przy okazji zainteresowanych tym tekstem gorąco zachęcam do nabycia egzemplarza pisma „Czwarty Wymiar”, którego reklama również wisi na stronie NTV.
  http://www.4wymiar.pl/

  Przejdźmy do sedna. Na początku swojego artykułu pan Janusz opisuje niezwykłe miejsce mocy, jakim jest góra Ślęża, co ma nam wyjaśniać duże nią zainteresowanie oraz idealne miejsce do założenia „kolonii”; po czym pisze tak:
  „(…) Około 1000 lat temu rozpowszechnianie się nowej religii chrześcijańskiej miało wpływ na zastąpienie starych, prasłowiańskich wierzeń. Niestety zniszczono większość pisanych i niepisanych źródeł wiedzy o pradawnych czasach.
  Stoimy przed wielkim wyzwaniem. Jak odbudować pamięć o naszych pradawnych korzeniach.
  W schronisku turystycznym na szczycie Ślęży zawieszona jest tablica z zapisem słynnych już słów (…) poety Romana Zmorskiego z 1848 roku:
  Na słowiańskiej góry szczycie
  pod jasną nadziei gwiazdą
  zapisuję wróżby słowa
  wróci –
  – wróci w stare gniazdo
  stare prawo, stara mowa
  i natchnie Słowian życie.
  To piękne proroctwo, które swoją magiczną siłą motywuje, by je wypełnić.”
  Dodaje na końcu myśli pan Janusz i przypomina organizowane zloty. Piękne, czyż nie prawda? Ale, czy… no właśnie, ma to coś wspólnego z ową prawdą.
  Faktem jest, że prasłowiańskie korzenie zostały zniszczone przez Kościół i nie wiele o nich wiemy. Na ten temat w książkach spekuluje się i czyni najróżniejsze analogie do np. Bałtów. Ale to inny temat. Zostawmy to teraz.
  Trochę dalej autor tekstu wspomina o nowym studio.
  Ogólnie miejsce to wraz z magiczną górą ma się stać przyczółkiem Republiki Ślężańskiej, jak ją ochrzcili sami twórcy. Pomysł ciekawy, lecz kontrowersyjny. W artykule podane są nawet główne założenia quasi-państwa, nazywane „wielkimi celami”.
  Jeden z nich brzmi następująco:
  „Animowanie szeroko pojmowanego dialogu różnych światopoglądów, religii, wyznań i orientacji duchowych. Propagowanie pozytywnych doświadczeń pradawnych kultur ze szczególnym uwzględnieniem słowiańskich i prasłowiańskich czasów”.
  Jak na Boga, możemy kultywować stare obyczaje, skoro mamy o nich znikomą wiedzę? W końcu sam pan Janusz pisze: „zniszczono większość pisanych i niepisanych źródeł wiedzy o pradawnych czasach”. Dodam od siebie, że zniszczono prawie wszystkie te źródła, a kapłanów wymordowano. Więcej wiemy o kulturze Bałtów, niż o ludziach żyjących na tym obszarze geograficznym. Niestety taka jest prawda. Na ten temat przeczytamy nawet w słownikach. Kogo interesuje temat na pewno się orientuję o czym pisze. W krótkich słowach, aby nie zanudzać – naszą tożsamość odbudowujemy poprzez zachowane opisy o innych narodach słowiańskich. A przecież ok. VI wieku n.e. żyło ich bardzo dużo na terenie północnej i wschodniej Europy.
  Piszę ok. VI wieku, ponieważ ma to związek z tzw. napływem na te tereny Słowian, być może drugim, być może kolejnym, bo przecież pamiętamy, że ok. 600-550 lat p.n.e. na półwyspie Jeziora Biskupińskiego ludność kultury łużyckiej wznosi osiedle obronne.
  Więcej tutaj:
  http://archiwum.wiz.pl/1999/99044300.asp

  Tak więc mam pytanie do pana Janusza, bo nawet przy dużej wyobraźni jaką dysponuję, jakoś nie widzę tej komuny, kibucu, czy też republiki, jako jednolite ciało, zgrane, które w dodatku pragnie: „dialogu różnych światopoglądów, religii, wyznań i orientacji duchowych”.
  Na marginesie, proszę mi wytłumaczyć, co oznacza ostatni zwrot?
  Powiedzmy jestem chrześcijaninem, w końcu ochrzczony, wyznania rzymsko-katolickiego, ale nie praktykujący, tylko mam kłopot z tą orientacją duchową…
  Z większością wypisanych postulatów ogólnie zgadzam się – ekologia, zdrowie itd. Jednakże, jak ma się to wszystko, ta cała otwartość na świat, tolerancyjność, zbliżyć do odbudowania słowiańskiego świata, ducha i materii, utraconego przed wiekami. Czy to nie jakieś kuriozum?
  Ruch, który propagujecie robi się przecież już pojęciem politycznym. Wniosek wynika z postulatu numer 3, który mówi o stworzeniu nowej waluty tzw. lokalnej. Podtekst polityczny jest również w nazwie, która brzmi, przypominam – „Republika Ślężańska”. Poza tym nie da się dyskutować z innymi, sąsiadującymi podmiotami politycznymi, bez założenia zrębów własnego. Jakąś dyplomacje przecież musicie prowadzić. Nie odetniecie się całkowicie od świata, takie rzeczy dobrze wychodzą na filmach, przykładowo polecam: „Niebiańską plażę”.
  http://www.cda.pl/video/833593c4?wersja=480p

  A nawet i w filmie musieli robić zakupy, czyli wypływać do cywilizacji po towar, a następnie wrócić bez ogona ciekawskich. Co dowodzi tylko tego, że prędzej czy później napotkacie na swojej drodze na nieuniknione, gdyż wszystkiego nie można przewidzieć. Zdarzają się i wyjątkowe przypadki.
  Otwartość na idea, światopoglądy i religie, może się okazać dla was barierą nie do przejścia. Wyobraźmy sobie, że w wybudowanym przez was miasteczku żyją ludzie, wiele rodzin i nagle przejeżdżają uchodźcy z Bliskiego Wschodu. Pomysł im się podoba i postanawiają rzucić kotwicę.
  To przykład może skrajny. Ale, proszę mi wyjaśnić, jak ta otwartość ma się przyczynić do wskrzeszenia państwa słowiańskiego? Przytacza pan piękne słowa poety: „stare prawo, stara mowa”. Czy ta republika nie będzie przypominać miasteczka, gdzie szerzy się sławetne multikulti, czyli wielokulturowość? Gdzie każdy będzie chętnie witany, bez względu na kolor skóry, wyznanie, czy orientację seksualną.
  Może sprawę lokalnej waluty odłóżmy na inną rozmowę. (Ale chyba ma pan świadomość, że to wchodzenie w konflikt z państwem polskim, a projekt powinien integrować Polaków, a nie dzielić.) Na zatrzymujmy się na rzeczach materialnych. Skupmy się na części ideologicznej, omijając słowo – polityka. Raczej z większością „wielkich celi” zgadzam się (demokracja bezpośrednia, głosowania, ekologicznie i zdrowo).
  Moim skromnym zdaniem brzmi to wszystko fantastycznie, ale nie do pogodzenia są wartości wyznaniowe, religijno-światopoglądowe, czy jak je tam nazwiemy. Gdyż przybysz musiałby zostać, jeszcze inaczej, musiałby stać się innym człowiekiem, przychodząc do was. Problem w tym, czy wykazywałby tyle samo empatii i tolerancji, co wy? Fajnie, gdyby nowe jednostki dołączające się do wspólnoty rozumiały was i zmieniały się wewnętrznie, powiedzmy porzucały swoje dawne ja, a w tym i odkładały religie na bok. Tylko, że nawet w wolnym świecie to się nie sprawdza. Gdy na świecie wybuchnie wojna przetrwają tylko skupiska narodowe, jednolite i trwałe (język, obyczaje).
  W międzywojennej Polsce również próbowano odbudować naszą słowiańską tożsamość, wzięła się za to grupa artystów, ale nikt z nich nie wiedział, jak ma wyglądać ta nasza narodowa sztuka? Oni też nie mogli bazować na żadnych źródłach. Bo ich nie ma. Więc metodą prób i błędów zaczęli tworzyć lepsze i gorsze obrazy, rzeźby itd. Lecz wybuch II wojny światowej pokrzyżował im plany.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szczep_Rogate_Serce

  Nie, żebym panu źle życzył. Skądże znowu. Fajnie byłoby zacząć wszystko od nowa. Jak na rajskiej wyspie. Zbudować osadę dla ludzi bez bagażu uprzedzeń. Ale czy wszystko pan dokładnie przemyślał?
  Moim zdaniem nie należy budować, jakiejś nowej struktury polityczno-społeczno-gospodarczej w kraju, ale zmieniać powoli i z rozsądkiem sam kraj. Państwo polskie potrzebuje niektórych z waszych pomysłów. Zresztą Polska jest długa i szeroka, a przy tym zróżnicowana, i nie brak na mapie obszarów proekologicznych, idących z duchem czasu.

  Lisek.

  1. Cyt: „… bo nawet przy dużej wyobraźni jaką dysponuję, jakoś nie widzę… ” – a może jest tak, że ta „duża wyobraźnia”, to jedynie takie własne odczucie, które podsuwa EGO? 🙂 Czy nie należałoby wziąć pod uwagę również takiej możliwość?

   Razu pewnego, Stanisław Michalkiewicz powiedział, że otrzymał tzw. „zaproszenie do studia” na wywiad od (o ile dobrze pamiętam) Moniki Olejnik i powiedział, że przyjmie takie „zaproszenie”, ale pod warunkiem, że otrzyma je w formie „wezwania na przesłuchanie” 🙂

   Szkoda, że do wielu słuchających jego spostrzeżeń, nie dotarło to trafne określenie, bo gdyby dotarło, to taki sympatyczny człowiek, jak np. Paweł Kukiz wiedziałby, co jest źródłem tych niepowodzeń, które – nieświadomie – zrzuca na społeczeństwo. No bo co to za problem wziąć na „publiczne przesłuchanie” jakiegoś ludzia niezorientowanego w manipulacji świadomością zbiorową, kogoś, kto chce coś dobrego zrobić dla społeczeństwa, a kiedy ten się już publicznie „wyspowiada” ze swoich zamierzeń, to wtedy spowodować, żeby to wszystko mu nie wypaliło, prawda? 🙂
   Czy referendum, którego chciał Paweł, wypaliło? NIE! Ale on do dzisiaj zdaje się nie rozumieć, dlaczego tak się stało! 🙂 W swej „pysze” (czyli w takim swoim samo-przekonaniu o swojej dużej wyobraźni, jeśli chodzi o jego możliwości rozumienia tego, z czym ma do czynienia, rozumienia tego, co jest możliwe) nie bierze pod uwagę tego, że może jest „ktoś” inteligentniejszy od niego, który po prostu go „rozegrał” i popsuł mu wszystko, co sobie zaplanował?
   Gdyby nie ludzka pycha, która ogranicza postrzeganie świata, to łatwiej byłoby ludziom uświadomić sobie, że może istnieć coś JESZCZE SPRYTNIEJSZEGO, coś, co PRZEKRACZA możliwości ich wyobraźni, prawda? Paweł uważa się za zbyt poważną personę, aby brać pod uwagę np. „kontrolę umysłu”, co skwitował w wywiadzie z Januszem Zagórskim: „nie wkręcicie mnie w to”, kiedy Janusz zapodał ten temat i teraz za to „płaci”. Analogicznie „płacą ciemni”, którym też nie mieści się w tej ich ograniczonej wyobraźni, że także w ich przypadku może istnieć „coś”, co jest od nich inteligentniejsze i również ich „rozgrywa”, bo oni również – w swej pysze – głęboko wierzą, że mają tak wielką wyobraźnię, że nie ma takiej możliwości, aby cokolwiek mogło zagrozić ich umiejętnościom manipulowania świadomością zbiorową 🙂

   Ktoś, kto nie rozumie jak działa

   MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ

   zawsze przegra z tymi, którzy ją stosują, podobnie, jak przegrają manipulanci, którzy w swej pysze wierzą, że są tutaj górą! 🙂
   Przykładów, kiedy ludzie zostali rozegrani przez służby i współpracujące z nimi kanalie i nawet nie są w stanie się w tym wyreżyserowanym TEATRZE połapać, jest wiele i nie ma sensu ich wszystkich przytaczać, więc dla przykładu podajmy takie najbardziej znane, takie, które znają wszyscy.
   Kiedyś służby „rozegrały” Naród Polski, który nabrał się na ten TEATR noszenia bolka na rękach i skandowania: „Lechu, Lechu!”: https://www.youtube.com/watch?v=vFS4FuxdRHw – manipulacja świadomością – zjawisko konformizmu, w którym płatni, entuzjastyczni klakierzy z wyreżyserowanymi rolami, powodują „małpie” zachowanie się tłumu. Ile lat zajęło uświadomienie sobie, że to był teatr? A to samo przecież widać na tych wszystkich partyjnych wiecach 🙂
   Ostatnio ofiarą takiego spektaklu służb, takiego publicznego „rozegrania” przez służby z użyciem zakonspirowanego kundla z nimi współpracującego, padł Wojciech Olszański. Najpierw próbowali go zniszczyć za pomocą kundli internetowych, za to, że UWRAŻLIWIŁ na zagrożenie związane z zaplanowaną wojną ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ Polaków, a kiedy to się nie powiodło, to wykorzystali w tym celu „hodowanego” przez służby „patriotę” Żebrowskiego i wyreżyserowali „teatrzyk”, tak sprytnie, że Wojtek, który sam jest przecież reżyserem, nie zorientował się w tym, że bierze udział w teatrze, tylko, że w takim zaplanowanym przez służby 🙂 Tam też słychać kundli – „przypadkowych uczestników”, zastosowana została podobna technika, jak w przypadku bolka. Potem, gdy to sobie raz jeszcze obejrzał, to chyba nawet jednego z AGENTÓW przepraszał za słowo, które mu się „wyrwało”, kiedy ten mu zarzucił, że nic nie wie o tej bandyckiej umowie TTIP…

   Ale – jak mówi przysłowie – kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Rozegranie doświadczonych manipulantów także jest PROSTE, dlatego ta ich pewność siebie wzbudza taki sam uśmiech politowania u inteligencji wyższej, jak wzbudzać może uśmiech u manipulantów ta bezradność tych, którzy padają ich ofiarą i nie rozumieją tego nawet

   Kiedy niejaka Eliza Michalik, dziennikarka, która prowadziła wywiady m.in z Krzysztofem Pieczyńskim na temat tej zbrodniczej, watykańskiej zarazy, i razu pewnego, prowadząc wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem, podpytywała go o tzw. „oficerów prowadzących”, czyli skąd u niego takie przekonanie, że – upraszczając – media to służby itd, to też można by powiedzieć, że trudno się połapać, dla kogo ona pracuje naprawdę, no bo czy to pytanie było spowodowane jej totalną niewiedzą, jak na dziennikarza, czy raczej próbą „przesłuchania”, że może SM jednak coś publicznie „chlapnie”? No bo jak RZETELNY dziennikarz może zadawać tak durne pytania, skoro w sieci tyle jest dowodów na to, że służby i tzw. oficjalne media to jest JEDNO i TO SAMO? Przecież UCZCIWEMU dziennikarzowi nawet NIE PRZYSTOI tak PUBLICZNIE prezentować swojej NIEWIEDZY, by nie powiedzieć – KŁAMAĆ! 🙂 Już ten znany wszystkim, bo kreowany na „rynkowca-uzdrowiciela”, JKM, w paru wywiadach, powołując się na gazetę J. Urbana, wspominał o jakimś anonimowym oficerze służb, który miał powiedzieć, że za wszystkimi większymi aferami stoją służby, ALE NIGDY TEGO (jako społeczeństwo) NIE ODKRYJEMY, bo gdyby to groziło, to służby uciekną się do kłamstw, pomówień a nawet do fizycznej likwidacji. Zarówno Urban, jak JKM, to są Żydzi, więc trudno podejrzewać, że nie wiedzą, co mówią, tym bardziej, że jest wiele innych dowodów, na to, że tak właśnie jest. Mówił o tym Z. Siemiątkowski, nazywając manipulowanie świadomością zbiorową „paliwem społecznym”, mówi o tym niemiecki dziennikarz: https://www.youtube.com/watch?v=Gaj7LvqfqdM mówił o tym WSI-ok Komorowski, który nazwał nas – społeczeństwo – scenografią w jego teatrze, mówi o tym Witold Gadowski w „wojna czy PR”: https://www.youtube.com/watch?v=jKR2k5QojWo gdzie wspomina o tym, jak media KREUJĄ WIZERUNEK zagrożenia, więc w czyim interesie to wszystko jest SZTUCZNIE KREOWANE?!
   Dzisiejszy artykuł, jak np. ten: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-rosja-oskarzona-o-zbrodnie-wojenne-i-barbarzynstwo,nId,2280565 pokazuje, jak nieustannie próbują manipulować nami ZBRODNIARZE ze służb, jak usiłują KREOWAĆ FAŁSZYWĄ INFORMACJĘ, w celu osiągnięcia swoich zbrodniczych planów – marzy się parszywcom zarabianie fortun na śmierci społeczeństwa! Tak przecież ludobójcy z WSI ZARABIAŁY swoje fortuny na WOJNIE na Bałkanach, o czym wspomina Witold Gadowski, że udokumentowali to dziennikarze, tylko w Polsce jest to niedostępne!!!

   Cóż – taka jest prawda że SŁUŻBY to MEDIA bo MEDIA to MOŻLIWOŚĆ ODDZIAŁYWANIA NA ŚWIADOMOŚĆ ZBIOROWĄ, czyli MANIPULOWANIE nami, i tego nie da się dzisiaj zaprzeczyć, jakimiś kolejnymi kłamstwami, pozostaje więc sobie uświadomić, że tak jest oraz zastanowić się, w jakim celu to wszystko jest robione – pomawianie, kłamstwa, manipulowanie, jeśli nie w CZYIMŚ PRYWATNYM (bo nie społecznym) INTERESIE?! To wszystko jest robione przy pomocy właśnie mediów, a skoro tak, to OCZYWISTYM musi być, że w mediach głównego ścieku muszą albo pracować kundle ze służb, albo dziennikarze mają swoich „oficerów prowadzących”, albo jedno i drugie, więc jak dziennikarz może zadawać takie durne pytania o to, skąd takie przekonanie? Albo nie jest dostatecznie inteligentny, aby „widzieć” to, albo … !

   … no i jak ROZPOZNAĆ, kto i w jakim/czyim interesie działa? Jak odróżnić uczciwego człowieka od ewidentnego skurwysyna?! Jeśli wszech/świat jest inteligentnie zaprojektowany, to przecież MUSI być jakiś sposób, żeby móc fizycznie oddzielić ludzi uczciwych od podstępnych zbrodniarzy, którzy – w celach oszustwa – grają ludzi uczciwych! Ludzie kłamią z różnych powodów, więc jak odróżnić kłamców i pozbyć się ich z naszej przestrzeni życiowej?

   Wiadomo, że człowiek, który nie rozumie sposobu MANIPULOWANIA ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ, nie ma szans w takim starciu z WYPIERDAMI BELZEBUBA, którzy przecież nic innego nie robią, jak TYLKO KŁAMIĄ, NIEUSTANNIE KŁAMIĄ, ŻYJĄ z KŁAMSTW i ODDYCHAJĄ KŁAMSTWAMI.

   TAKIE WŁAŚNIE SĄ SŁUŻBY – MANIPULACJA ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ TO JEST ICH ZADANIE i ROBIĄ TO PRZY POMOCY MEDIÓW!!

   W uproszczeniu można powiedzieć, że nisko rozwinięta planeta, to rodzaj takiej PIEKIELNEJ KUCHNI (Hell’s Kitchen), na/w której UCZTUJĄ PASOŻYTY energetyczne, ponieważ wszystko jest energią. Więc te pasożyty, to są ci, którzy „składają zamówienia na określone danie”, które – mówiąc wprost – jest OKREŚLONĄ MANIPULACJĄ ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ, której zadaniem jest SPOWODOWAĆ OKREŚLONY EFEKT energetyczny. „Kelner” w takiej kuchni, który „przyjmuje zamówienia i zanosi je do tego, który je wydaje, to ta mała grupa czubków z samej góry piramidy tego globalnego zniewolenia, którzy już zostali USUNIĘCI, ponieważ ODRZUCILI OFERTĘ ŚWIATŁA. Razu pewnego miało miejsce spotkanie, na którym została im złożona oferta ze strony ŚWIATŁA i oni tę ofertę odrzucili. Oczywiście to nie było to spotkanie, o którym wiedzą ci, którzy interesują się sprawami kosmicznymi, ponieważ to spotkanie, o którym społeczeństwo wie, to było takie spotkanie „dla picu”, aby BYŁO WIADOME, że takie spotkanie w ogóle miało miejsce. Jednak wiadomo też, że te tzw. „oficjalne władze” nie rządzą światem i wyższa inteligencja również o tym wie. Chodziło o to, żeby ludziom na ich poziomie świadomości, dać pewien SYMBOL zaistnienia sytuacji, ponieważ symbolika sytuacji pozwala lepiej zrozumieć sytuację, w jakiej się znajdują. Takim symbolem było m.in. także to:

   KRÓLOWA IDZIE DO SEJMU – PRZEJMUJE WŁADZĘ NAD POLSKĄ:
   https://www.youtube.com/watch?v=B9LuGWjBDrM

   Wiadomo, że sejm to nie jest żadna władza, że tam nie ma władzy, ale spora część społeczeństwa tego nie rozumie, nawet ci wykształceni i z tytułami profesorskimi naiwnie wierzą, że „taka”, czy „inna” partia, może cokolwiek zmienić w tej „piekielnej kuchni”, bo nie rozumieją, że to są TYLKO DRUŻYNY, które ze sobą RYWALIZUJĄ o to, która jest w stanie lepiej „przygotować danie dla gości” i że to SŁUŻBY są TYMI, którzy TE DRUŻYNY SOBIE DOBIERAJĄ i OPIERDALAJĄ ICH, kiedy ich „danie nadaje się do kosza na śmieci” 🙂

   W każdym razie, teraz chodzi o to, żeby do „ciemnych” niższych rangą dotarło, że teraz nadeszła kolej na nich – na tych POZOSTAŁYCH w celu ostatecznego opowiedzenia się co do swojego dalszego losu, a ponieważ jest ich taka ilość, że bezsensem byłoby fatygować się do nich wszystkich indywidualnie z ofertą od ŚWIATŁA, więc dostają wspólną – zbiorczą:

   OFERTĘ NIE DO ODRZUCENIA

   Składana jest im OFERTA PUBLICZNIE, natomiast KONSEKWENCJE WYBORU są IDENTYCZNE, jak dla ich najwyższych zwierzchników, tzn:

   1 – PRZYJMUJESZ OFERTĘ – POZOSTAJESZ NA PLANECIE
   2 – ODRZUCASZ OFERTĘ – ZOSTAJESZ ODRZUCONY i odchodzisz stąd

   Żeby „ciemni” wiedzieli, że ta oferta pochodzi z wiarygodnego źródła, któremu JAKIEKOLWIEK UPOWAŻNIENIA do składania ofert SĄ ZBĘDNE, muszą mieć jakiś sposób uwierzytelnienia i jeśli są inteligentni, a na takich kreują się, to już wiedzą, skąd ona poch0odzi. Reszta zostanie ostrzeżona w inny sposób. Ostrzeżona, ponieważ „BROŃ”, jaka została ZASTOSOWANA do PRZEJĘCIA tej planety i uwolnienia jej spod kontroli sił ciemności, opiera się na FUNDAMENCIE STWORZENIA, którego NIE SPOSÓB OBEJŚĆ, a ponieważ na tak niskim poziomie rozwoju świadomości można nie zdawać sobie sprawy z istnienia takiego FUNDAMENTU, więc należy UCZCIWIE o tym POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH, aby nie było to dla nikogo ZASKOCZENIEM, tym bardziej, że nie ma NAJMNIEJSZEGO POWODU, aby działać „z zaskoczenia”, bo z zaskoczenia działają TYLKO tchórzliwe szczury ciemności.

   Sprawa sprowadza się do tego, jak ROZRÓŻNIĆ tych, którzy NAPRAWDĘ chcą działać dla DOBRA OGÓŁU od tych, którzy TYLKO MÓWIĄ „piękne hasełka”, a serca i umysły mają CUCHNĄCE ZGNILIZNĄ. Otóż można to zrobić bardzo prosto, ponieważ to są

   CAŁKOWICIE ODMIENNE ENERGIE które są WYCZUWALNE

   tyle, że nie dla wszystkich jest to od razu dostępne i zanim ktoś dojdzie do perfekcji, może się nieźle „sparzyć”. Dlatego, jeśli wszech/świat jest INTELIGENTNIE zaprojektowany, to musi istnieć jakiś SPOSÓB, który daje możliwość ODSEPAROWANIA zakonspirowanych szczurów od całej populacji tych, którzy chcą żyć w pokoju.
   Takim sposobem, który daje TRWAŁY FUNDAMENT do życia w pokoju, w pełni obfitości dostatku, jest WŁAŚCIWY WYBÓR ENERGII, z której kreujemy swoją przyszłość, gdyż energia jest po prostu FORMĄ ŚWIADOMOŚCI i od jej WYBORU zależy RODZAJ KREACJI ŚWIATA MATERIALNEGO. Po to istnieje KONTROLA UMYSŁU, aby uniemożliwić zmianę rzeczywistości, gdyż ta jest ściśle powiązana ze świadomością społeczną. Zmiana świadomości zbiorowej powoduje natychmiastową zmianę świata, zmianę sposobu doświadczania życia, dlatego walka ciemności toczy się o utrzymanie świadomości zbiorowej w zacofanym stanie.

   Istnieją TYLKO DWA RODZAJE ENERGII – DWIE FORMY ŚWIADOMOŚCI, do dyspozycji i te dwa rodzaje energii dają DWA ODMIENNE REZULTATY. Rezultaty te, znane są w medycynie pod nazwą efektów: PLACEBO oraz NOCEBO.
   Planeta, to taki jeden wielki organizm, który jest teraz coraz intensywniej OCZYSZCZANY z energii ciemności (nienawiść, strach, którym usiłują nas programować, to energia ciemności, która powoduje efekt nocebo), ciemność całkowicie GINIE w ŚWIETLE i to oczyszczanie można w uproszczeniu porównać do takiego „globalnego odkurzania” świata z energii ciemności. Kiedy ten etap zostanie zakończony, życie istot, które korzystają z tej energii, stanie się niemożliwe. Już teraz padają, sygnały karetek słychać coraz częściej, a będą padać masowo, jak muchy, jeśli nie otworzą serc na energię miłości.
   Źródło PRZYGOTOWUJE społeczeństwo do tego, że kiedy wtargnie tutaj „na całego” ze swoją energią wysokich wibracji, to będzie to takie „wejście smoka”, którego nie przeżyje żaden obrońca tej kosmicznej „wyspy”, która żyła z „produkcji opium dla mas”.

   Wszechświat jest częstotliwością: https://www.youtube.com/watch?v=bg8VuOxoJ2w i fundamentalną częstotliwością stworzenia, częstotliwością pierwotną, jest częstotliwość (energia) MIŁOŚCI i na tej częstotliwości opiera się cały wszech-wszechświat. Natomiast częstotliwość nienawiści, czyli energia ciemności, jest częstotliwością, która niema ŻADNEGO fundamentalnego „UMOCOWANIA”. Energia ciemności, jest jak taka dryfująca w oceanie GÓRA LODOWA. Na początku wydaje się być potężna, potrafi „zatapiać”, lecz od samego początku swojego istnienia systematycznie „SŁABNIE” i ostatecznie ZNIKA. Są rejony w kosmosie, gdzie te „góry lodowe” powstają, ale NIGDY nie są w stanie opanować kosmosu, ponieważ jest to niemożliwe. Kosmos jest, jak doskonale grająca „orkiestra”, taka potężna „filharmonia”, a ciemność jest jak fałszujący „muzycy”, którzy nie są stanie opanować całej tej orkiestry i spowodować, żeby zaczęła ona grać „fałszem”, ponieważ FUNDAMENTEM ZAŁOŻYCIELSKIM jest częstotliwość MIŁOŚCI i tego zmienić się nie da.
   Dopuszczane jest działanie sił ciemności w celach SZKOLENIOWYCH/NAUKI dla nisko rozwiniętych cywilizacji, które w ten sposób UCZĄ SIĘ DOKONYWAĆ SWOICH WŁASNYCH WYBORÓW. I tylko w tym celu pozwala im się działać, w tym celu są UŻYTECZNI, do czasu, aż pada hasło: „wystarczy tego teraz: https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U !!! i w takim tempie ciemni „zwijają” się z planet, którymi władali 🙂 teraz taką sytuację mamy przed sobą na Ziemi i ci, którzy do końca nie chcą dać za wygraną, muszą stąd uciekać, z Polski jak najszybciej, jeśli w ogóle chcą przeżyć nieco dłużej, a ponieważ nie mają dokąd uciec, więc czeka ich „samo-kompostowanie” na swoje własne życzenie.

   Tak więc dopiero POŁOŻENIE FUNDAMENTU, jakim jest ENERGIA MIŁOŚCI w całym świecie (bo TYLKO miłość jest rozwiązaniem wszelkich problemów świata), spowoduje SZYBKĄ ZMIANĘ w całym świecie, ponieważ WSZYSTKO co dotyczy Polski i świata zostało ZAPLANOWANE JUŻ DAWNO POZA ZIEMIĄ, gdyż jest to część operacji, która dotyczy całego wszechświata i TYLKO ten scenariusz jest realizowany, jaki został zaplanowany przez światło i żaden innych nie wchodzi w grę 🙂
   Dlatego nawet i z tego powodu zadawanie pytań nic nie wniesie i w niczym nie pomoże, ponieważ kolejność jest taka, że NAJPIERW CAŁKOWITE OCZYSZCZENIE z energii CIEMNOŚCI i dopiero WTEDY NA FUNDAMENCIE MIŁOŚCI BUDOWANIE NOWEGO ŚWIATA a wtedy tych, którzy chcieliby SZKODZIĆ, już nie będzie, bo wiadomo, że takie przedsięwzięcie dla nich to – mówiąc językiem biznesowym – UTRATA UDZIAŁÓW w RYNKU, więc żeby temu zapobiec, zaczęliby swoje MANIPULACJE ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ, aby próbować POKRZYŻOWAĆ PLANY tych, którzy chcą żyć wreszcie w NORMALNYM ŚWIECIE.

   NORMALNY ŚWIAT TO ŚWIAT OPARTY NA ENERGII MIŁOŚCI
   TO CO JEST TERAZ to ŚWIAT w którym RZĄDZĄ SAME ŚWIRY

   Poza tym w tej „piekielnej kuchni”, wszelkie informacje pochodzące od tych, którzy działają publicznie dla dobra ludzkości, można porównać do przepisu na „danie”, który jest noszony przez przygotowujących to danie, „na plecach”. W takim przypadku konieczny jest ktoś drugi, kto ten „przepis” odczyta. Na tym polega zespołowe działanie światła, że przenoszone informacje w strefę ciemności, są niezrozumiałe dla „nosiciela” informacji. Wszystkie informacje, tworzą – jak to określił Tadeusz Owsianko – taką „bombę” 🙂 jeśli by się trzymać takiego porównania, to można w uproszczeniu powiedzieć, że do pilnie strzeżonego przez służby ciemności rejonu, systematycznie wnoszona jest taka „bomba informacyjna”, ale nie w całości, tylko „w częściach”, bo poszczególne jej składniki jeszcze nie stanowią „bomby”, a przenoszący informacje i tak ich do końca nie rozumieją, dla ich własnego bezpieczeństwa. Trzeba to potem tyko właściwie „poskładać do kupy”, a że to wszystko dzieje się na widoku i do tego „pod nosem ciemnych”, więc ma to być dla nich rodzajem „uwierzytelnienia” źródła, z którego pochodzą informacje, jak i tego, że tu nie będzie żadnych negocjacji, ani „okrągłych stołów”, że tutaj nikt nie będzie z nimi „dzielił się terenem”, tylko ALBO PRZYJMUJĄ OFERTĘ ŚWIATŁA, albo ZNIKAJĄ z tej planety NA ZAWSZE i to nie są żadne żarty, bo tu chodzi o ich własne doopy. Nastał kres ich działalności, ale ŚWIATŁOŚĆ nie chce ich zniszczyć, tylko dać im SZANSĘ, i uświadomić im, że jeśli te szansę ODRZUCĄ, tak, jak ich najwyżsi szefowie, to ANALOGICZNA SYTUACJA czeka także ich – opuszczą te planetę na zawsze.

   Tylko energia miłość jest energią BUDUJĄCĄ natomiast energia ciemności jest energią NISZCZĄCĄ i z tej energii teraz OCZYSZCZANA jest planeta, aby można było tutaj WYBUDOWAĆ NOWĄ CYWILIZACJĘ, NOWĄ ZIEMIĘ:

   1 – ENERGIA MIŁOŚCI jest energią INTEGRUJĄCĄ, SCALAJĄCĄ, ŁĄCZĄCĄ
   2 – ENERGIA NIENAWIŚCI jest energią DZIELĄCĄ, TWORZĄCĄ PODZIAŁY, czyli „rozsypującą/rozwalającą”, na której niczego nie można trwale zbudować.

   Dlatego biblia mówi o złym drzewie (to energia strachu/ciemności), które nie może wydawać owoców dobrych oraz o dobrym drzewie (to energia światła/miłości), które nie może wydawać owoców złych oraz o budowaniu domu na skale i na piasku. Analogicznie:

   – SKAŁĄ jest ENERGIA MIŁOŚCI
   natomiast
   – PIASKIEM jest ENERGIA CIEMNOŚCI, czyli nienawiści, strachu – energia, która dzieli a nie łączy.

   Dlatego WSZYSTKO SIĘ ROZWALA ciemnym i to jest nie do uratowania, ale do ciemnych to nie dociera 🙂

   Tutaj jest to przesłanie biblijne w wersji „świeckiej”, które źródło DEDYKUJE w tych ostatnich dniach „ciemnym”, żeby poznali POWÓD ZAWALENIA się tego ich „PAŁACU” pychy, który zaplanowali sobie na tej planecie wybudować: https://www.youtube.com/watch?v=4EEuXq-6I2s – ten utwór mówi o wysiłkach ciemności, którzy chcą pokonać ZAMYSŁ STWORZENIA, którego pokonanie jest NIEMOŻLIWE i dlatego teraz pozostał tym przybłędom już tylko „tobół na plecy i kij” – przed nimi droga daleka! 🙂

   Ważne jest także, aby sobie uświadomić, ze w nowym świecie, w wyższych częstotliwościach, obecne ciała nie zdają egzaminu. To trochę tak, jakby te stare, pierwsze, prymitywne auta, chciał dostosować do jazdy z dużymi prędkościami, jakie osiągają obecne auta. Dlatego są one takie „awaryjne”, mają „przecieki spod uszczelek”, a oficjalna medycyna, często nawet nie jest w stanie zdiagnozować przyczyn niepojących dolegliwości, ponieważ coraz wyższa częstotliwość, to – w symbolicznym uproszczeniu – trochę tak, jak coraz bardziej zwiększana prędkość jazdy i konieczność dostosowywania do niej starych, przestarzałych samochodów. Dlatego ciała będą musiały zostać „podmienione” na takie, którym nic nie będzie dolegało, które nie będą się starzały. Będą to ciała w wieku biologicznym 23-25 lat, bez względu na obecny wiek biologiczny istoty, która przyjmuje miłość i otwiera się na nią. I to stanie się samoczynnie. To taki „bonus” do oferty, której i tak nie sposób wyjaśnić z obecnego poziomu świadomości inaczej, niż „akcja-reakcja”:

   1 – JEŚLI WYBIERASZ MIŁOŚĆ – MIŁOŚĆ WYBIERA CIEBIE
   (pozostajesz w tym świecie, wchodzisz w nową rzeczywistość)

   2 – JEŚLI ODRZUCASZ MIŁOŚĆ – MIŁOŚĆ ODRZUCA CIEBIE
   (kończysz swój biologiczny żywot na tej planecie i odchodzisz stąd na zawsze)

   NIECH KAŻDY CIEMNY DECYDUJE O SWOIM LOSIE SAM ZA SIEBIE!

   Nie ma potrzeby ganiać za ciemnymi, aby ich aresztować, to też jest „symbol” potrzebny tylko do wytworzenia energii sprawczej oddzielenia „ziarna od plew”. Ci, którzy wybiorą dla siebie los „plew” to i tak nie przeżyją. Jeśli nie otwierają swoich serc na tę WZRASTAJĄCĄ częstotliwość miłości, to nie ma potrzeby ich wyłapywać, bo sami padają.

   Więc podsumowując tak w kosmicznym skrócie – NAJPIERW doprowadzamy do całkowitego OCZYSZCZENIA ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ z energii ciemności (proces niedostrzegalny dla wszystkich, ale że taki proces ma miejsce i są istoty, które to widzą, to wspominał o tym, podczas Harmonii Kosmosu, Grzegorz Sławicki) i DOPIERO po CAŁKOWITYM oczyszczeniu planety z energii ciemności, co będzie RÓWNOZNACZNE z POZBYCIEM się WSZYSTKICH, którzy ODRZUCILI MIŁOŚĆ, cały proces budowania NOWEJ CYWILIZACJI opartej na NOWEJ ŚWIADOMOŚCI, ruszy „z kopyta”.
   Pojawi się WOLNA ENERGIA dla wszystkich i technologia, które nie jest znana tej cywilizacji, jak choćby reproduktory żywności, bo wszystko ma swój określony stan kwantowy i nie ma potrzeby np. łączyć składników w danie, jeśli można „zawirować do istnienia” od razu docelowy stan kwantowy dowolnej rzeczy/przedmiotu. (nie mylić z drukarkami 3d)
   Ale to będzie dotyczyło już TYLKO TYCH, którzy PRZEJDĄ przez OCZYSZCZENIE i to powinno być teraz JEDYNYM ZMARTWIENIEM.
   Nie ma najmniejszego sensu szukać możliwości blokowania czegoś, czego zablokować w ŻADEN sposób nie można, no ale jeśli ktoś chce się o tym przekonać na własnej doopie, to ma do tego pełne prawo. Tylko wtedy wszelkie żale do samego siebie, bo „wycharknięcie” duszy z fizycznego ciała, podczas ostatecznego oczyszczenia, z powodów „karmicznych”, dla wielu będzie bardzo bolesne. Można powiedzieć, że ci, którzy całe życie spędzili na szkodzeniu innym i ostatecznie odrzucają miłość, to – zanim odejdą – jeszcze „odpokutowują” swoje uczynki, tzn. doświadczają działania energii, której sprawstwem dla innych, zajmowali się

   1. A łysym zaczną rosnąć włosy, niewidomi zobaczą, głusi usłyszą, a z nieba zaczną spadać hamburgery i zimna kola. Nudzisz Obserwatorze. A co najważniejsza, zbaczasz z tematu. Rozmawiamy o projekcie, który już istnieje.

   2. To po co zadajesz pytania, jak Cię odpowiedzi nudzą? 🙂 Myślisz, że wszech/świat, którego INTELIGENCJA STWORZENIA przerasta możliwości poznawcze istot owładniętych ich własną pychą, podporządkuje się ich NIEWIEDZY i pozwoli im dalej „robić swoje”? 🙂 Jeśli tak sądzisz, bo wierzysz, że wiesz lepiej jak jest, to ok – niech i tak będzie, bo mi to „zwisa”, co przerośnięci pychą ciemni z tym zrobią 🙂
    Zostali poinformowani a to, jak postąpią, to jest już ich problem

  2. Nie nie czytam czwrtego wymiaru ale czytam to obecnie .Historical Origins, Comprising „The Chaldæan and Hebrew and the Chinese and Hindoo Origines.

 2. Dziekuje Harald za twoje szczere i faktyczne przekazy sa mi znane -swietnie ze jsetes i robisz to na tym forum przekazujac te cudowne podpowiedzi -dzikuje Januszowi za publikacje

 3. to co Harald mowi -Lisek pisze a Janusz robi ??? ha ha ha zadaje pytanie czy mozna to polaczyc??? uwazam ze tak we wszystkich jest troska o DOBRO !!! -Janusza poznalem osobiscie w Londynie we wrzesniu 2015 roku i mnustwo istot ktore przybyly na to spotkanie -Janusza wiele razy chwalilem i dziekowalem za jego bezinteresowana prace i dzialanie oraz za zgromadzenie wokol siebie setki jak juz nie tysiace ISTOT -ktore dzilaja i wspolpracuja z nim albo rownolegle dzilajac. To jest cudowne ODWAZNIE dzilac i rozsadnie dokonywac przemian w tym starym a NOWE JUZ SIE DZIEJE . Tak Lisku Ciebie tez wspieram i wiele razy dziekowalem i bylo mi przykro jak na pewien czas nie bylo cie tu na forum. Twoje troski i emocjonalne stany sa prawdziwe -oparte na przeszlosci??? – TERAZ to inna PRZESTRZEN ZYCIA – moge to powiedziec pisalem juz tez tu 40 lat 30 lat 20 lat 10 lat do tylu to calkiem innaczej sie dzialo??? -TERAZ /jak powiem zartem -slowami Pawlaka wszyscy znaja ta komedie ” Sami swoi” /OTOZ TERAZ JEST WIEKOPOMNA CHWILA !!! i tak bym mogl zakonczyc ??? ten moj punkt widzenia??? w/w wywiadzie Harald Kautze mowi o tych emocjonalnych sprawach ktore sa w kazdym z nas i podpowiada co potrzeba zrobic??? dodam ze czuje Janusz zrobil ZNAKOMITY WYBOR I DOKONAL WLASCIWEGO MOMENTU – A czy to republika czy inna nazwa ??? to nie ma znaczenia -jest taki przekaz „PO CZYNACH POZNACIE”- Janusz jako TWORCA I POMYSLODAWCA ZROBIL I DOKONAL WLASCIWEGO WYBORU -wspieram i bede wspieral byc moze sam tez o ile mnie zaprosi /zartuje / zamieszkam w tej REPUBLICE SLEZANSKIEJ ??? ha ha ha wszystko mozna zmienic po to „MY”- JAKO LUDZIE TU WLASNIE I teraz jestesmy na tej ziemi /mawial tez wielki czlowiek / tej wlasnie ziemi !!!

 4. https://www.youtube.com/watch?v=cty9INWuIgM a to drugi kolega Stanislaw powyzej -podpowiada /uzdrawiajace dzilanie jonow/ – nie wiem czy to zbieznosc ??? czy celowo Janusz podal dwa filmy z w/w kolegami =kazdy z innej bajki??? jeden NATURALNY /moj punkt widzenia Harald/ i Stanilaw NATURALNY-a korzysta z TECHNOLOGI??? I pokazuje jak to praktycznie dziala ???

  1. no jony ujemne, mam dość silny jonizator , ponadto palę prawdziwe świece i wszędzie rośna paprocie itd , nie oglądałem jeszcze tego filmu ale obejrzę . Faktem jest że są pożyteczne dlatego wspomniałem o tych emiterach bo jakoś samoczynnie to już dawno robiłem ?!

 5. mamy teraz okazje posprzatac to co nabalaganilismy w tym TERAZ i jak otworzymy sie na dobro -korzystamy z pieniedzy wiemy ze to jest ZLO- mozemy to zmienic??? szkoly -wladza -itp itd. -jemy zubuzone jedzenie /szczepienia???/ i wiele innych to MOWI HARALD KAUTZE moj kochany brat a mowi prawie doslownie to samo co i tu napisalem -czuje -wiem -odbieram serce moje sie cieszy ze jestes tu Harald i mowisz i tych smych sprawach ktore potrzebuja ZNIKNAC RAZ NA ZAWSZE Z TEJ ZIEMI I CYWILIZACJI -dziekuje

 6. TEN PRZYKLAD ZASLUGUJE NA PUBLIKACJE -to wlasnie jest teraz dzialanie za pomoca internetu mozna POZYTYWNIE ZADZIALAC -pomimo ze sam fakt jest ZDECYDOWANIE NEGATYWNY??? -zamieszczam i prosze Vojtka o zamieszczenie i dziekuje6-letni chłopiec napisał list do Obamy. Oferuje dom dla chłopca z Aleppo, którego zdjęcie wstrząsnęło światem

  3

  lml
  13:50 22 września 2016

  twitter.com, zrzut ekranu z youtube.com

  „Czy możesz sprowadzić go do naszego domu? Będziemy czekać na Was z flagami, kwiatami i balonami. Damy mu rodzinę i będzie on naszym bratem” – napisał w liście do Baracka Obamy 6-letni Alex. List dotyczył chłopca z Aleppo, którego zdjęcie wstrząsnęło światem.

  „Drogi Prezydencie Obama! Pamiętasz chłopca (…) z Syrii?” – napisał 6-letni Alex w liście, który opublikował na swoje stronie internetowej Biały Dom.

  „Czy możesz sprowadzić go do naszego domu? Będziemy czekać na Was z flagami, kwiatami i balonami. Damy mu rodzinę i będzie on naszym bratem” – napisał mały chłopiec. 6-letni Alex z Nowego Jorku przekonuje też w liście, że w szkole ma przyjaciela z Syrii – Omara, którego mu przedstawi, a jego siostra będzie zbierać dla niego „motyle”. Przekonuje, że będzie go zapraszać na urodzinowe przyjęcia, gdzie chłopiec z Aleppo będzie uczył ich języka, w zamian za co nauczą go angielskiego. 6-latek przekonuje też m. in., że dopóki chłopiec z Aleppo nie będzie mieć swojego roweru, będzie pożyczał mu własnego i nauczy go na nim jeździć. Poza tym oferuje też naukę „odejmowania i dodawania”.

  List chłopca udostępniło na Facebooku ponad 60 tys. razy.

  Czy wiesz już jak zapewnić swojemu dziecku wymarzony start w dorosłość? Nationale-Nederlanden ma idealny sposób na przyszłość! Dowiedz się więcej.
  Chcę dowiedzieć się więcej.
  Nie, dziękuję (pokaż inny program)
  Barack Obama wspomniał o liście chłopca podczas szczytu ONZ poświęconego uchodźcom. – Wszyscy powinniśmy być bardziej jak Alex – mówił prezydent. – Wyobraźmy sobie, co by było, gdybyśmy byli tacy jak on. Wyobraźmy sobie (…) ile żyć moglibyśmy uratować – wskazywał.
  Odpowiedz

  1. jan piotr kiedyś przed atakiem na Irak dziewczynka w onz opowiadała jakieś brednie , brednie dlatego że była to zwykła ustawka , jak się coś kroi, zawsze musi być chłopczyk dziewczynka „”””Barack Obama wspomniał o liście chłopca podczas szczytu ONZ poświęconego uchodźcom. – Wszyscy powinniśmy być bardziej jak Alex – mówił prezydent. – Wyobraźmy sobie, co by było, gdybyśmy byli tacy jak on. Wyobraźmy sobie (…) ile żyć moglibyśmy uratować – wskazywał.””” Hola hola !?? http://wolna-polska.pl/wiadomosci/brzezinski-do-putina-przestan-atakowac-nasza-al-kaide-albo-bedzie-iii-wojna-swiatowa-2015-10

  2. Ale sie dajesz Panie Janie manipulowac .
   Masz dobre serce jak i większość nas , ludzi wiec list Alexa poruszył Twoje serce.
   Szescioletni chłopiec nie rozumie rzeczywistej sytuacji wiec pisze jak rozumie , czyli wlasnie jak sześcioletnie dziecko . ( jesli w ogole to dziecko napisało ten list).
   No popatrz , a Obama wspomniał o liście chłopca podczas szczytu ONZ poświęconego uchodźcom .
   Wszyscy powinnismy byc bardziej jak Alex – mówił prezydent.
   No , dalej mysl samodzielnie ….

   1. Majestic , nie przeczytałam Twojego komentarza i zacytowałam to samo co Ty . Moze tylko pod innym kątem .
    Pozdrawiam 🙂

   2. AnonYm , to wyższa szkoła jazdy AnonYm , szkoda że stanowimy jedynie pierwiastek rzeczywistosci jak Ostatni Mohikanie , nieważne pod jakim kątem nawet, przekaz jest istotny ,Serdecznie Pozdrawiam ?

 7. ✔ Nadprzyrodzone Zdolności HD. Poza Granice Zmysłów [Film Dokumentalny] Lektor PL- TELEPATIA -TO CO W/W -podaje tytul i namiar -nie wiem dlaczego sie nie wyswietlil zielony kolor –

 8. ,,ludziska czemu wyczekujecie,..czemu przyzwalacie oświecać się cudzym światłem,..cudzym blaskiem,…czemu siebie krzywdzicie,.. czemu krzywdzicie swe światła i swój blask,…niech lucio się sam oświeci własnym mocno trupim blaskiem, a wy oświećcie się własnym,.. wydobędzie je spod korców niemocy i niemożności,…niech wam zajaśnieje, a wy zajaśniejcie nim, zajaśniejecie własnym blaskiem, własnym pięknem.. jesteście piękni i wasze światła są piękne,..tylko je wydobyć, niech świecą,.. w wszystkie senne mary was opuszczą i nie będą miały do was dostępu,.. chyba że znowu sprzedacie swe piękno i blask,.. dla jakiści luciowych błyskotek..lucio niedowartościowańcu obudź się, oświeć się sam i przestań nasyłać swe trupiosenne mary w błyskotliwych opakowaniach,.. nie dowartościowuj się pazernością i głupotą innych..

 9. ..zobacz się do czego się już doprowadziłeś, jak nisko upadłeś śmierdzielu.. chciałeś przewyższyć boga, być nadbogiem,.. a teraz pozostało ci jedynie bronić pierwszeństwa,.. bycia pierwszym ludziem,.. bycia adasiem..trzeba być mocno durnym by to pierszeństwo ci dać,.. obudź się, oświeć się lucio,.. przegoń swe senne mary, które się już tak żeżarły , że cuchniesz,…chopie, zacznij normalnie żyć,..i pozostaw adasiowi, co adasia..

  1. …chopie za dożo powiedziane, hermafrodycie.. daj swe ziobro, uczynię ci z niego twoją lucię,.. ona już ci wypełni twą wieczność,.. nie będziesz się nudził i nie będziesz musiał śnić o potędze,.. jak jej dobrze… to sama ci powie jakiś ty potężny.. no budź się, no uczłowiecz się,.. stań się normalnym człowiekiem..a będziesz mógł nawet się i swoje sprzedawać, zaprzedawać .. zobaczysz i poczujesz jak to boli..cholera tylko komu jak ty znormalniejesz,..i oni znormalnieją..urwawszy się z twej choinki..

   1. ..widzisz lucio jak nisko upadłeś,.. ty śnisz o potędze,.. a oni nadlucia, szatana chcą z twego ziobra i z twej pochodni, se uczynić… widzą żeś przegrał, żeś już małogramotny,.. że cuchniesz trupem,… szybko daj ziobro,..luci ci już umili twą wieczność…ożyj, obudź się i uczłowiecz… widzisz jesteś potężny, nasycony i nie głodny,…. i masz lucię, …. łona już będzie widziała kiedy cię podziwiać, a kiedy cię ,….kiedy podziwiać , a kiedy ganić tlutnia…ma ten boski cielesny dar..

   2. ..a ci co kcieli ciebie we śnie rozpłatać i wydzielić z twego trupa bardziej cuchnącego arysia, na swgo pana,.. niech se pospadają z choinki,którą im ugotowałeś..niech se znormalnieją lub jak kcą niech sczezną na wieki..

   1. problem widzisz w tym że właśnie dla tego jest ta choinka na jakiej wiszą i jakoś nie chcą pospadać, ani rozjaśnić swoich, swoich oczu. samo sobie se ją gotują by mieć na kogo psioczyć jak te właśnie co pisałeś wyżej i dalej, moje maje ich wysyństwo. to nie ja czynię, nie ja citam, pchają się drzwiami i oknami, chcą swego ukochanego widzieć, swe maje, nie pozwolą oczom zbłękitnieć bo musieli by za siebie odpowiadać a nie chcą… za swoje własne sbytlencienie .. hodowcy ah gdyby po ich myśli to i arysia

    projekcja 😉 i jeszcze się wystawić i dać magnum w dłoń każdemu pięknookiemu neodertalowi stadnemu owładniętemu strachem i wiszczom wszelakim i miżdzom wszelakim to dopiero frajda… bo się zebrali a kiedyś odstąpili? diabły mądrzejsze i zacniejsze 😉

   2. i strzygi i sukuby i te co po bezdrożach i na miejscach pustych oraz u zbiegu rzek i na rozstajach dróg i w rozpadlinach święte i zacniejsze bo przez nich wyhodowane, tych psia mać „dobrych i mądrych i szlachetnych i …” co się z gównem macali i kozy zjadają 😉 przez jakich jest jak jest a jest ich do woli i to jest kogo wina? tę 😉

    od s-karaja po s-kraj a i tak o sobie tylko świadczą i sobie gotują własny los za swe syństwa wszelakie i wszeteczne po kontach i pokontnie.

    mnie nic do tego, choć hoinka przepełniona i bagna pełne i bramy otwarte. każdy dybie na lepszego od siebie by go z błotem mieszać, a jeśli bez winy to i na stos w ogień lub na inny kielich goryczy dniami i nocami i to się nazywa oświecenie tak ogólnie i dobry człowiek i mądry człowiek i w ogóle istota żyjąca… to faktycznie coś jest nie teges z całą resztą? 😉 tych pomiatanych i mordowanych, bo gorszych no nie?

    a wiesz że to już było, może i jeszcze raz spróbujemy w końcu w nowym świecie zatańczyć? tak ogólnie nie personalnie, może za którymś razem któregoś dnia świstaka ja nie popełnię błędu i nie rzucicie kamieniem w posłańców nawet

    cebile, będzie się można nawet odezwać na tej horej psychicznie planecie jaka jest kolebką życia we wszech-świecie…

    noo :||
    ?

   3. przepraszam cebile to juz dawo, tak jak abile i bebile … następnie będą lub nie ebile ? dość wszystkiego i czasu i miejsca 😉

   4. a teraz do vv personalnie, nawet diabły nie sę tak głupie, we mnie też nikt bezpośrednio nie może uderzyć, ale to na tej planecie to nie problem dla wykonawców testamentu, tego rodu bez liku i na pęczki jakieś 90 może 99% a licząc bezjajecznych 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999…% w tym i świętych z papieru wyciętych a szczególnie z akcentem na tych jacy o sobie ają mniemanie o wszeteczeństwie swym bo co to nie oni łatając dziury swoje a mych szukając jakich nie mam ale mam serce i czucie i słuch zmysły i dobry umysł jaki mi służy i mówi jak jest i czita serca i drgnienia bo jest cichy jak latarnia nad taflą wody będąc oceanem … tylko to porównanie znacie bo nie jesteście podmorscy, a czemu? bile, jak teresowana małpka admin i każdy inny… przekonany o swym oświceniu świcą pod korcem 😉

   5. ah przepraszam i widłami też między innymi o słowie jak może nie wspominając cytując zieloną milę 😉 a już polska to podły naród, tak was przerobiono a z żula i prześmiewcy i hama (to nie literówka) i … … … nie da się zrobić człowieka już, to nie polacy… nie mój naród… mój naród jest w sercach i obfitości ich,,, to moi polanie :)a wy wszyscy poza może vv jedynie na mydło się nadajecie, choć ja bym se te tym mydłem nawet tyłka nie umyła, dość mam problemów ;)napisała bym w pamiętniczku weście się za siebie w tym ntv i pwn i kpw oraz kgb i cia i tak dalej, ale to jak w zakładzie pracy. masz problem? będziemy „tęsknić” 😀 a co tam pod dywan popiół. bo to raz się psa kuplo? … nie no kończę, i ani się waż admin wstawiać swoje pedalskie przycinki bo tak kazali, przycinając nie załatwisz seji tego oszołoma i debila w nie wiadomo jakiej jeszcze skórze 😉

    a urwisko na skale daleko a homka wielka. po prostu, nie musicie wszystkiego rozumieć, boście bile, nie jak wasi przodkowie, a może wasze wnuki… nie pali się książek gamoniu.

   6. seja-„…a wy wszyscy poza może vv jedynie na mydło się nadajecie, choć ja bym se te tym mydłem nawet tyłka nie umyła…”itp.
    Generalnie nie wchodze w te uzewnetrzniania,ale przypadkiem
    wdepłem w tą ssmanską kloakę.
    W tym wypadku to samo mydło ci nie pomoze,jak juz to swój pierwotny ogien …,który wypali troche starej głupoty,która przyjełas w swe ramiona i która co jakis czas daje znac o sobie…
    A ksiezyc i jego astralno-saturnowo energia nie jest tez dobrym doradca…no chyba ze polubiłas te transmisje(jak i wielu innych…)
    to jest jednorazowy wpis,nie chce głebiej w to wchodzic …tyle!

   7. http://niezaleznatelewizja.pl/otwarte-forum-tematyczne-21-09-2016/comment-page-1/#comment-96450 z tym co w tym linku zgadzam się całkowicie i pasuje jak ulał bio lepszy ze stekiem nietrafnych domniemań ucieka od wszelkiej prawdy jaki jest, a co byś bez tych gorszych począł, a jak byś się czuł i czym sobie humor poprawiał …? taka nacja, a nawet i rasa, mają się za dobrych a nawet nie wiedzą co to takiego jest, podczas gdy brną tylko w swoje o swoim ucywilizowaniu i rozwoju urojenia w swych mniemaniach że już zeszli z drzew 😉 nie ma szans nie zrozumieją i wy się dziwicie że nadal wierzycie że jesteście jedynym i do tego maj gatunkiem? a pochodnia w łapę i przestać się oszukiwać bo macie lepszą kapotę? i tyle szkoda słów to nie ma co pisać z tym jednym bio się mogę zgodzić.

   8. Gdy się pojawiasz na szklanym ekranie
    Wizję zalewa czerwień twych ust
    Jesteś najlepsza zdecydowanie
    I z wszystkich dziewczyn największy masz biust
    Wciąż po kanałach szukam twego ciała
    Szept twój namiętny w mych uszach brzmi
    Patrzę się w ekran i ciągle mi mało
    Mej cycoliny z kanału TV

    Ref:
    Siabada, siabada, ty i ja,
    Mydełko Fa
    Siabada, ty i ja, ty i ja,
    Mydełko Fa

    Piękna dziewczyno z kanału TV
    Przyjeżdżaj do mnie na kilka dni
    Jeśli się zgadzasz na to spotkanie
    Pomachaj ręką mi na ekranie

    Ref:
    Siabada…

    Lubię oglądać jedyną reklamę
    Domek z „Drew-Budu” a w domku my
    Chcę taki domek i dużą wannę
    A w niej po prostu ja i ty
    Mógłbym cię mydlić mydełkiem Fa
    Byłoby fajnie, szabadabada
    Dmuchałbym tobie z mydła balony
    Byłbym szczęśliwy i zadowolony

    Ty i ja, ty i ja, ty i ja, Mydełko Fa…
    Ty i ja, ty i ja, uuu, Mydełko Fa

    Chciałbym cię mydlić mydełkiem Fa
    Byłoby fajnie, szabadabada
    Jeśli się zgodzisz na to spotkanie
    Pomachaj ręką mi na ekranie

    Ty i ja, ty i ja, szabadabada…
    /Cycolina, pomachaj do mnie/
    Siabadabada, siabadabada,
    Ty i ja, uu, mydełko Fa

    Piękna dziewczyno z kanału TV
    Przyjeżdżaj do mnie na parę dni
    Mam względem ciebie poważne plany
    Chcę ciebie poznać, bo jestem nagrzany.

    Siabada, siabada,
    Ty i ja, mydełko Fa
    Ach, siabada, siabada,
    Ty i ja, Ty i ja,
    uu, mydełko Fa

    Mógłbym cię mydlić mydełkiem Fa
    byłoby fajnie, szabadabada.
    Jeśli się zgadzasz na to spotkanie
    Pomachaj ręką mi na ekranie.

  1. CISZA??? kto się przyzna że aż tylu agentów TAM HASAŁO , raczej na grzyby tam nie przyjechali, no i oficjalnie tam ich niema nie było, jakiś agentów ?

  1. …orion prawie wzszedl,.. syriusz jeszcze nie , aldebaran błyska,.. plejady już całkiem wysoko,.. właśnie z maji wyruszyła całkiem spora eskadra w kierunku ziemi,.. 12.0000 statków,… coś na ziemi musiało się zadziać,.. ciekawe cz lhc uruchomione,…napęd magnetyczny,.. lecą ,.. takim tunelem magnetycznym, rekoneksją, którą przed sobą rozszerzają, wzmacniają,.. będą za 14-15 dni,.. szykuje się spora burza na słońcu i w całym us, może obudzić spore smoki… jeżeli zechcą się ujawnić,.. ich statki na niebie podobne będą lilijkom, takim odwróconym krzyżom z uniesionymi w górę ramionami.. to całkiem spore statki,…

   … czas ruszyć,.. rozpatrzyć w czym rzecz, .. tym bardziej, że inni na pewno nie będą czekać .. i,
   https://www.youtube.com/watch?v=1Np3Ze27YDQ
   …i do czarno,..czekoladowo,..zielono,.. i siwo… również…

   ..ciekawe, kto ruszył pierwszy…

   1. Ja także czasami fantazjuje. Wizje mają formę mniej lub bardziej zabawnych epizodów, ale jak do tej pory stanowią tylko barwny dodatek do szarej codzienności i nie widzę w nich nic nietypowego.
    Na pewno już fikcyjne obrazy nie mają tak spektakularnego charakteru, jak w Twoim przypadku vv … piszesz coś wieczorami w stylu SF, czy to tak samo się ujawnia ?

   2. a że komuś się czasem kołata na tej tafli moćno, to cóż? z tego 🙂 to tylko zabawa i relaks

   3. … widzę, że jednak jest na stronie,… może, to i dobrze,… bo to info. co przekazałem i teraz jeszcze przekażę, tera nie na mnie, a na admina, ….chyba że admin działał na zlecenie i będzie miał odwagę i umiejętność skierować odpowiedzialność na swego zlecającego,.. ..i powiem, że to nie jest trudne, ale…ta to taki zabezpieczający myk,.. stosują go często wrogowie ludzi i stadna WJ,.. stosuje go również dusza, ta jej wyniesiona ponad miarę część, pasożytniczy dzbanek w stosunku do własnego właściciela, wykorzystując jego małą świadomość lub już kompletną nieświadomość,. i wciąż jego świadomość ograniczaną, ajego nieświadomość poszerzaną przez nią, z inkarnacji na inkarnację jej właściciela,.. stosował go również Jezus wykorzystując ataki faryzeusz, by w odpowiedzi na nie powiedzieć bezpiecznie to czego nie mógł powiedzieć głosząc..
    ..wiec wracając do rzeczy,..powiem, co wiem na dziś, i co je mi bezpieczne,….potwierdzam, że flotylla plejadian leci, ..i leci w kierunku ziemi.. choć po prawdzie, nie wiem po co,.. bo, nie wchodzą w ich mózgi, umysły dla zachowania własnego bezpieczeństwa, mogę korzystać z obserwacji i wynikających z nich mych domysłów, .. a z nich wychodzi mi że :
    (1) na trzy dni ciemności jeszcze za wcześnie,.. zapewne to nie oni mają wywołać trzydniową ciemność,.. w której światło, fotony będą pochłaniane, a szaleć będą cząstki alfa,..protony neutrony, elekrony, i wszelkiej maści miony i mezony, czyli promieniowanie twarde ..albo też, może być, że dopiero kolejna flotylla plejadian tę drapieżną trzydniową ciemność uczyni wychodząc z magnetycznego tunelu przy słońcu,.. wychodząc z tunelu przy wykorzystaniu zmarszczki grawitacyjnej słońca, tym samym uwalniając przy słońcu miliardy miliardów „żarłocznych” neutrin, które flotylla wytworzyła poszerzając reaktancję dla swego skróconego ruchu… napęd magnetyczny je cokolwiek mało bezpieczny dla celu, przy tej ilości statków.. i jeżeli wyjdą nie przy słońcu, to gdzie, jowisz za słaby na wyjście tak licznej flotylli…wiec może wyjdą wykorzystując ciężką mi już mało świetlną nibiru,..ale wówczas ujawnili by ją moę tak ma być jako znak dla ziemian..tym bardziej, że ta planeta, gwiazda wg starych przekazów ma mieć skrzydła.. być może właśnie flotyllowe skrzydła,… i plejadanie chcą wykorzystać tera, wcześniej już wykorzystany swój albo nie swój sposób,.. jak znak nadchodzących zian dla współczesnych ziemian.. ze swej strony będę dalej obserwować i dam znać czego nowego się dowiem,.. bezpiecznie dla siebie dowiem..

    (2) brak reakcji innych cywil , na ten ruch ich flotylli,.. a szczególnie brak jakiejkolwiek reakcji reptyli, wskazuje,..że są ze sobą w układzie i jest to realizacja wspólnego planu,. a na czym polega, na razie nie wiem..nic na zewnątrz się nie wydobywa.. bardzo uważają , by nic nie wypłynęło na zewnątrz czyli bezpiecznie dla obserwatorów.. jest dla mnie również wskazówką, że plejadanie najprawdopodobniej nie są przyjaciółmi ludzi, jak chce się to nam wmówić.. nikt w układzie plejad, nie wymienia „na głos” żadnych uwag na temat wylotu flotylli, wręcz starają się nie zauważać że coś takiego ma miejsce,.. dziwne, a dodam dla jasności, że tak liczne flottyle z plejad często nie wylatują,.. raczej bardzo rzadko…. zresztą, o czyjejś przyjaźni czy tylko jako takim jakimś partnerstwie, można mówić jedynie przy równości stron przyjażni czy partnersrtwa ,.. również równości technicznej czy technologicznej,.. tak to tylko interesy silniejszego, ze słabym oraz układy między silnymi, przeciw słabemu…jakoś nigdy nie wierzyłem w bezinteresowną przychylność plejadian dla ziemian, …choć nie powiem, że nie chciałem wierzyć,.. a tak na dziś wychodzi mi, że są w mocnym układzie z silniejszymi, równymi sobie, ..choć może być, że nie są bezpośrednio przeciw ziemianom,..

    ..wypada jeszcze dopowiedzieć,.. że może wśród cit’ających, są tacy którzy mają większe niż ja poczucie bezpieczeństwa i mogą wniknąć głębiej i wyrażniej,..oraz zechcą podzielić się tak uzyskanymi info,.. oraz dopowiem, że zachęcam do cit’ania,.. czyli czytania oraz słyszenia, nasłuchiwania, nie tylko uchem ale również brzuchem i sercem,.. choć wiem , że mocno tresowano by nauczyć słuchać uchem a nie brzuchem,.. ja również tak mówiłem ale tylko wówczas gdy chciałem by słyszący nie rozpraszał się i kierował uwagę na wypowiadane słowa.. choć to je głupie,.. tera już rezygnuję z takiego głupiego ukierunkowywania czyjejkolwiek uwagi.. chyba, że…

   4. omega,

    ..ja, jestem niepokonany, jestem mocny i bezpieczny, jeżeli mój cichy bóg je przy mnie i ja jestem przy nim i z nim, .. tak ja alfaomega

   5. ..ja.. plejady już som wystarczająco wysoko nad horyzontem,.. północno wschodnia część nieba,.. i som wystarczająco jasne na tle czystego i ciemnego nieba,.. by je se poobserwować, a poprzez nie se postrzec i se posłyszeć, swym uchem , brzuchem i sercem,.. ich flotyllę podążającą ku ziemi..

   6. Spo,
    ” piszesz coś wieczorami w stylu SF, czy to tak samo się ujawnia ?”

    ..spo spoko,.. ja, ..samo się ujawnia,.. i to nie je problem.,.. problem je, by to co się ujawnia mieć odwagę „cicho” przyjąć oraz dużo większy problem je, by wykrzesać z siebie dużo większą odwagę by to co się samo w cichości ujawnia bez zniekształceń „głośno” i bezpiecznie dla siebie, ujawnić…

   7. … i spo musi być u ciebie mocno dobrze,.. jeżeli późną noc, a właściwie wczesny ranek bierzesz za wieczór..

   8. ..kucipek,
    .. jak widzę i syszem, … jeszcze do cień nie dotarło, że z obfitości serca mówią,.. jak dotrze do cień, to może i dotrze do cień kim jesteś lub kim nie jesteś i może również to kto przez cień mówi, gdy jako cień otwierasz swe usteczka..

   9. ..sej,
    .. oj mocno kołata,.. a mocno dlatego że wielu ni widzi, ni syszy.. tak już mają… na mój i mnom kołatanie..

   10. vv plejadanie zapełniają dziurę, jaka została po starej cywilizacji, uważają się za bardziej cywilizowanych od Reptylian i Annunakich czy Atlatów.. wypełniają dziurę co daje nam złudne poczucie, ze są przyjaznie nastawieni, takie nicość z nich, teraz nie ma odzewu Reptylii, i wszystko przeniosło się na pleyady myślimy że oni nam pomogą w trudnych chwilach, a oni niszczą ludzkość, swoim milczeniem, daniem sygnału że obserwują, że kochają, nie kochają nas… gotowi nam zaszkodzić, tylko złudnie widać, że są przyjaciółmi oni czekają i tym czkeaniem dali nam nadzieję, obserwowaniem, ale z inicjatywą nie wyjdą, by powiedz, jesteście teraz bezpieczni ! nie wyjdą, bo mają coś za uszami… moze nie chcą wejsc w konflikt z reptylami, i bardziej służą im nim niż nam przez to…

   11. tajne przez poufne, więc nikt nic nie wie, podwójna polityczna roszada, nigdy przeciwko radości i prostocie, a tak na prawdę jest to misja pokojowa, a nade wszystko ekspedycja ratunkowa …

    po prostu, szukać trzeba by przyczyny poza układami jakie zresztą tu na ziemi na pewno się skończą – w końcu? ‚pieruniście i uderzył grom’ …

    vv 🙂 znaszs ich usposobienie, prostotę, jacy są 😉 … . dla nas mieszkańców ziemi jest to jedynie realna i wymierna pomoc można by powiedzieć w „zdarzeniach losowych”? na jakie wrogowie ludzi tym bardziej nie mają wpływu i o jakich jedynie śnią w koszmarach o końcu swego bytowania tu … więc nabierają wody w usta 😉 kojarzę to poniekąd też z „ostrzeżeniami „”sztormowymi”” na ziemi nieśmiało głoszonymi przez polityków dla ludności, taki zbieg okoliczności? 😉 ” moim zdaniem to nic nie da, puste gadanie najeźdźców, i jeśli dobrze kojarzę można będzie jedynie pozbierać „trupy”. to z kolei jest zbyt jak dla mnie jednak radykalne jeśli chodzi o moją wizję przyszłości ziemi i jej mieszkańców i trzeba wziąć na to poprawkę, że tragedia nie oznacza końca i co ma być to będzie, kto ma żyć będzie żył a nawet nie rozwiąże to żadnych problemów chociaż da kopa i szansę nie do przegapienia w koniecznej konsekwencji. jednak nie tak że cokolwiek niezależnego od naszej woli zdecyduje o naszej przyszłości, nie wymówek nie będzie. ale już wybiegam a moja pamięć jest troszkę nie powiem w tym okresie pokancerowana co nie jest dla mnie dobrze pisać takie głupoty, a później może też skocze na jakiś weekend do rodziny 😉 ale nie wcześniej a później … :|i wrócę jak zawsze do mojego domu 🙂 i będę żyła 😛 bo lubię i nie jestem sama, ah znów o sobie bo też to moja księga z jakiej se czytam i moje doświadczenia no cóż. długo by piskac też o tym sposobie przelotu, niby oszczędny ah ta plejadiańska prostolinijność ;P co się przecież przekłada na wszystko i nawet na trendy technologiczne gdzie jak na mój gust troszkę się jednak zastali te niebiańskie wikingi i słowianie swoją drogą 🙂 ci to nie mają problemów, (przeważnie) bo raczej piwka nie popijają dziś. tak ja też zaraz do roboty się szykuję i mam podobną minę 😀 (niestosowne porównanie na i próżny śmiech hoś ja najgłośniej pewnie będę się na własnym „pogrzebie” śmiała wtedy to już w kułak i wypije na stypie 😀 ah nie normalna ta seja 😉 ) dobrze że mam fajną pracę i hce mi się iść choćby dla tego 🙂 „będą się żenić i za mąż wychodzić, planować swoje sprawy i zbierać podatki …” a to dopiero początek? 😉 więc do pa łojtam łejtam 😀

    dożyjemy uwidimy 🙂

    wiem gdzie nie na zawsze po zawsze, (lepiej nie oglądać teledysku) https://www.youtube.com/watch?v=OTFO7euk4_A a gdyby nie skrócono tych dni … i zstąpiła wielka armia z góry, zabijali się na sam jej widok, to tylko skojarzenia i wyrywki spokojnie ja sama nie wiem nic i też kroczę przed siebie, jaki sens inaczej jak pacynka na sznurku względności? gdzie to co było to już będzie a to co będzie też już dawno było i jest jak i ja jestem ..

   12. nie ostoi się.. i runęły obie nogi molocha z gliny i znoju … złotogłowego (wtc) … takie jest właśnie nieuniknione i wy się nie wywiniciecie – coście uczynili? … nie ostoi się i nie będzie jak byście chcieli, i nie będzie resetu a wypijecie coście uwarzyli. teraz wam na rączkę siedzieć cicho i czekać kiedy będzie dobra wymówka, a ino wypełźnijcie żeby nie sczeznąć a nie dać żyć ludziom i nie dopuścić zmiany, a dopełni się konsekwentnie wszystko i dopełnicie zmiany 😉 nieuniknione.

   13. spokojnie zresztą po co mają się „wypakować” w pobliżu jakiejkolwiek planety w naszym układzie słonecznym? zresztą z gromem za pan brat 😀 są sposoby na horoby (zawsze), a to śmiały naród choć właśnie gdyby ta metoda nastręczała by większych problemów to by jej nie używali dopóki by ich nie rozwiązano bo i czemu jeszcze na tym nie skorzystać? że tak se pofantazjuje 😛

   14. spo,
    ” czy zaobserwowałeś zwiększoną aktywność szaraków”

    ..masz na myśli starych szaraków, kontaktujących się z us army.. nie szaraki bioroboty, .. nie,.. i to jest dziwne,.. wszyscy nad miarę spokojni,.. wydaje mi się, że ten spokój jest udawany, .. tylko przed kim, udają….to je sztuczne .. wyczuwam napięcie,.. ale równie dobrze mogę przenosić na nich swoje napięcie,.. często mi chodzi po myśli, że oni wiedzą, że coś jest już przesądzone, nie ma już żadnej alternatywy,.. stało się..dlatego spokojnie realizują swoje,.. zero konkurencji między sobą,.. co niepodobne do nich..do ludzi również,.. coś się święci..trza czekać , prędzej czy później cosik musi wypłynąć,..to spokój przed burzą,.. wszyscy oni wiedzą i wiedzieli od dawna, a tera tylko spoko czekają..

    …lhc uruchomiony lecz na „niskich obrotach”…bawią się miękkim rozpraszaniem hadronów,.. a właściwie jakimiś ich przez się przenikaniem,.. jak godoją,.. na wzór i podobieństwo zderzeń galaktyk.. mają pyszny humor chłopaki,.. trzy powolne kwarki naprzeciw trzem powolnym kwarkom ma symulować czy odwzorowywać zderzenie galaktyk,.. raczej to tak baja dla małych dzieci..

    … nie chcę się zbytnio zabawiać w jakiści prorokowanie, czyli w fałszywych proeroków.. bo jak powiedział przed tym dniem, będzie jak za noego,..i możemy się jedynie spodziewać znaku jonasza,..oraz dzień ten najdzie gdy dźwięczyć będą zewsząd uspokajające usypiające słowa pokój, pokój ,pokój… czyli jeszcze ciut potrwa, jeszcze nie ma ucisku,. nie ma wiejadła i sita .. więc po co, ci tak liczebnie lecą,.. i po co chcą być już za 12-13 dni .. to je zagadka dla mnie…

   15. .. a ostatnie dni się zaczynają,..kiedy nikt nie myśli o zmianie siebie i każdy myśli o zmianie innych,.. czyli mnie to nie dotyczy,.. pyszni, głupi, a co niektórzy z tych nawet z lekka zdegustowani,.. oczywiście nie sobą,.. bo ktk jak kto, ale ja je mondry, je dobry tylko nic nie moga,.. ja tylko wykonuję rozkazy.. jak wśiści… gdzie ntu je moja wina,..

   16. .. za takie cuś nie może być kary,.. to łoni winni ich tra wykońcić,.. a naś łod nich wybawić,.. głupi nieżyciowy odleciany śmieszny noe,.. myśli , że bóg za to na co nie mamy wpływu i czego nie możemy każe,.. durak pobawiłby się jak wsiścy,.. gdzie łon widzi jakiści karalną degregoladę molalną..nieźićiowy dulak… boga ma za złoczyńcę,.. a tak wogóle gdzież jest ten jakiści bóg,.. chiba w jego …. nikt zdlowy nie wiezi w boga.. cio innego WJ, PJ no w ośtatećności niśmiertna nasia dusićka.. my możem wsio bo jak godoją łona niśmiertna… głupi noe, tylko pśuje nam żabawęm..

   17. ..a mnialo bydź o flotylli i jakimści nietlumaćnym spoko,.. vv tyś źeś ciaułkiem odlecił..tyś jakiś moćny dulak..

   18. dokładnie, co się podniecać nad wiadomym od dawna, od dość bardzo dawna już w założeniu jak by nie było ,,,

    oj jest jest i jest wielki i wielki i wielki ucisk, hoć (to nie literówka) nie koniec, czas kupować nieruchomości by powiedział nieświadomy tych czasów ezehiel, nie złoto, nie kawę i kaszę i cukier a inwestować w nas i ziemię, bo kto boi się stracić ten straci wszystko, to przesłanie odwagi a nie mówię o starym.

    idę spać, lecą nie o d wczoraj i nie od milenium wiadomo… a ja wykonałam tylko jeden telefon o treści „chciałam się upewnić że lecicie – tak lecimy… dziękuję za rozmowę.” pobieżnie przeskanowałam i już, nie lubię naruszać prywatności…

    „poślę swych aniołów (wedle potrzeby) przewrócę każdy kamień … by nie urazić twojej pięty”…

    dobrej 🙂

   19. .. nie powiem,.. jeszcze wczora byłem ciut zdołowany,.. kolejna wtopa i kolejne wsio od nowa,… ale czego oczekiwać ,.. gdy z cywil na cywil coraz słabsi, coraz bardziej odleciani, nieświadomi i coraz krótszy ich świadomy żywot,.. jak w małym i krótkim objąć, a co dopiero pojąc to co przez tysiąclecia się sprzedało lub zakopało,.. i to wsio w niejednym miejscu.. trza zbierać manatki, nie ma na co patrzeć.. nawet reptyle się opamiętały,.. wiedzą, że ostatki a potem tysiąclecia posuch nim z nowego stada da się doić jako takiego luszu,.. niesprawiedliwe,.. trza tyciąclecia czekać, by przez tylko przez pićsetkę móc upijać się nawet z nadmiarem,..nadszedł koniec i trza się pogodzić …zresztą tera lusz je już tak oszalały, że tylko nadaje się dla jakiści szaleńców, …płytki, płaski i już gorzki.. że też gdy już je w miarę dobry i mógłby posłużyć przez wieki,.. czy szaleństwo w stadzie musi nakręcać się w postępie geometrycznym,..aż do powszechnego żalu i gorzkości ,…

    .. ale dzisia bóg mnie natchnąL i poprowadził na porozmawiajmy_pl,.. i dał posłuchać colina.. wróciła nadzieja,.. tak wielka,… że nawet pojawiła się chęć odwrócenia.. i uczynienia pierdzielom z plejad trzech dni ciemności, zamiast oni nam,.. niech se gasną, jak tacy cwani i głodni ciał..trupiarne hieny..na nic więcej już nich nie stać,.. jedynie na padło..

   20. ..niech wiedzą obmierzłe robale,.. że tu jeszcze tli się życie,.. że tu jeszcze nie je padlina.. padlinożerne wymoczki..

   21. … colin, cieszy ..następny completly,.. który rozkminia w czym rzecz,.. poznał nie życiową niemoc umysłu,.. rozkminił jego śmiertelną moc.. wie, że nadmiernie rozpuszczony,.. to tylko pobielany grób,.. pełen zesmrodliwionej zgnilizny oraz śmierdzących gnijących trupów,.. zdolny jedynie do pobielania do pozłacania swej trupiej zawartości,.. wszelakim słowotocznym bielidłem .. smrodu nie czuje, więc na wydobywający się z niego smród zgnilizny nie ma bielidła,.. bielidła to najlepszy lusz,.. szczególnie ten pełne mówionej miłości, przejasnej przeduchowości, czy przewysokiej wibracyjności,.. szkoda, że tak późno i krótko w stadzie ten już słodki i dojrzały lusz owocuje,.. szkoda że tak długo trzeba go hodować o na niego czekać,.. oraz szkoda że tak szybko zatruwa i uśmierca jego nosicieli i żywicieli,.. ja słabi odleciani bezegowcy, przepełnieni mocno przemyślną próżnością, ..wielceduchową, wysokowibracyjną i wysokogadaną miłością,.. tak lusz je dojrzały gdy zaczynają mocno i głośno gadać i piać o miłości,.. to znak , że przestali ją czuć,.. ja, miłości się nie gada , ją się po prostu i po jasnemu czuje.. słowa ją zabijają,.a szczególnie wszelkie pienia o niej,…
    .. ja colin już poznał,.. że umysł trza oczyścić z wszelkiej zgnilizny, trupów i bielideł..trza by stał się cichy,.. by stał się na powrót tylko cichym czystym obustronnym lustrem, w którym strona skierowana do wewnątrz do serca jest tą ważniejszą,.. bo to ona zagubionym pomaga odnaleźć siebie i swoje,.. a gdy zagubiony to co mu bliskie już na powrót odnajdzie oraz siebie tym i w sobie tym wzmocni ,.. odnajdzie się również w świecie, który to, pogłębia jedynie zgubienie tych, co wpierw siebie i swoje pogubili, zgubili czy zaprzedali…
    … ja,.. serce i jego ozdrowieńcze ciche czucia,.. dzięki, colin.. tyś już droga, prawda i życie,.. zwykłe normalne boskie życie,..

   22. .. bez odlecianych dziwadeł , czy tylko bez geniuszy, … plato czy pitasa,.. pierwszych skrzywicieli i demonów tej cywilizaji,.. sprzedawców swych wysoko demonich nauk po ich akademijach,.. za niezwykłe dup..enie, .. odwyrtne du… czyli najzwyklejsze udu.ianie..

   23. ..przepraszam miało być wdu.ianie,.. udu.pianie tera je mocno otrzeźwiające,.. choć przed potopem było ciut gubiące tych co już uczyli się i zaczynali odlatywać..

   24. w każdym razie rozumiem vv, wszyscy by chcieli tak czy inaczej szczególnie da się zauważyć na ziemi skoro tu jesteśmy, by zapomnieć na chwilę choć o swych małościach i odzyskać ziemię dla wspólnego dobra, tylko co później? kto za kogo będzie kim nie jest i kto ma decydować jak ma być u jawnym zbiegu cywilizacji jednej z gruntu niewolniczej w umysłach innej z gruntu innej choć nie leniwej, – skoro jest jak jest zaznaczam. co z tego wyniknie dla tego rodu? … … już wiesz 🙂 no a ja też nie bardo chcę się z tym godzić ale co począć? to nasza planeta, twoja i moja i innych nas, … noże się w zoo odnajdą? a prawda po co komu zoo? i tak krzywda im się stała że „dostali” koło i tranzystor, już się całkiem pogubili a co dopiero w innej relacji bez pochodni i wideł? jak to tak? bez pieniędzy? … jak by im kto nie tylko świat ale i życie jakie mieli i se … odebrał i co dalej, jaka tego konsekwencja? ahh.. 🙂

   25. ..śkoda colin,..żeś nie polak, a tylko jakowyś antipodowy njuziland,.. włówciaś byłbyś całkiem komplitli,.. ale jak juś jesteś tilko taki, to przinajmniejm uć siem colin polśkiego,.. to moć ukompletnia..

   26. każda istota, człowiek, kraj planeta, cywili i zacja, sama za siebie na musi przekroczyć „świadomie” decydując się ten próg, inaczej to kolejna hodowla i odebranie być może jedynej szansy by ewoluować lub odejść 😉 za nikogo tego zrobić się nie da, już jezuici nawracali 😀 i kortez też przybył zdobywać nowe ziemie dla jej mości i też w dobrej wierze a co zastał? ruinę dawnej wierzy? … i jak to się skończyło?

    patrzcie patrzcie … za pochodnie i w las za kosmitą że wspomnę zachowanie na zlocie… oświeceni że nie wyparli 😀

   27. „każda istota, człowiek, kraj planeta, cywili i zacja, sama za siebie musi przekroczyć „świadomie” decydując się ten próg, inaczej to kolejna hodowla i odebranie być może jedynej szansy by ewoluować lub odejść ? za nikogo tego zrobić się nie da”

    ..ja, sej..

    „chcesz się zawinąć też?”

    ..a cio ja jakiści meńcienik,.. za nie swoje grzechi,.. ale po wsiem
    https://www.youtube.com/watch?v=1Np3Ze27YDQ
    …i do czarno,..czekoladowo,..zielono,.. i siwo… również…

    ..tak juś siem lubię,… i tak se lubia ludzi i ziem,..źie zawsze przychodziem jeźeli je jeście po cio i do koguści prźyjść.. dotychci zawsie było,.. myśla zie i tera będzie…

   28. ..zawsie siem moć obciźiam i splawdźiam ci można siam i świadomnie w klótkim ciasie źiwota wpólciśnich ludzi wyjści z tak moć łobciąźieniem i nieśiadomieniem..jakiści se źgotowali..

   29. ..choć mozie tera jak bim żsiedł,.. to możie juś w podstawowej by mnie relegowali zia głupie pytania śtawiane naućnym i by mnie zamkli w jaikiści waliatkowie,.. moć moćnego zgłupienia je telażniejsich śkolach..
    ..mnialem szczęście, w śkolach jeście mało było magistlów i dochtolów,.. a naućni byli jeście ludźmi,.. i jeście siami siukali plawdy,.. tela juś nie..

   30. ..moć dziekuja mamie, tacie, babciom i pielwsim naućnym,.. mieli siem ze zlośliwwym ulwisem,… gdy juś magistly i dochtoly to ja juś nauci sięm być ćwani,.. kiedy tzia grziećny , kiedy nie trza niegrzećny,.. no i moć wagalów, dzięki moć relegowńia viktolia, tyś była mą doblą muzią w sledniej,..miedzi magistlowymi i dochtolowymi splawdzianiami, kolokwiami i egziaminimi,.. ja trzia naumieć siem być jak liś, wilk i glupitka łowiećka,.. to je moć tludne dla malego..

   31. … laz z talcią, laz na talci, leć dla siem źiawsie i wsiem z lalczą,…laź głupim, laź mondlym, leć dla siem źiawsie i wsiem mondlym…. laź wyglanym, laź przieglanym,.leć dla siem źiawsie i wsiem wyglanym,..laź gziecinym,laż niegziećnym, leć dla siem źiawsie i wsiem gziećnym, laż cholym, laź zdlowym, leć dla siem źiawsie i wsiem zdlowym…, …., …., …..,

   32. ” zgłupieją a są mi tu potrzebni w obwodzie ”

    ..nie maltw siem se, tych źawsie będie wielu..

   33. .. ale łon nadal boi się luci,.. nie powiem, źie nie lozumiem go..ma siem ciego bać,.. jak ja ciem luda kocham..

  2. nie ma natchnionych pełnych głosów w radzie, zwyczajnie nie ma. owszem jest mądrość ich wieku i ich zastaństwa i wspólnoty. zaś ci co mogli i potrafili by zmienić bieg rzek mają swoje jak mniemają nadrzędne prioryteta tak więc wszystko sprowadza się do świetnie naoliwionej maszyny jaka konsekwentnie świeci zimnym wyrachowanym światłem zupełnie nie pamiętając że … no właśnie co? na siłę? że się nie godzi godzić na taką niezgodę może i że trzeba odzyskać śmiałość miast z braci czynić sobie towar na targowisku interesów mniej czy bardziej szczytnie maluczkich 😉

   poza tym wszystko wspaniale … wodorosty tak samo smakują, jak co dzień tam…

   1. i tak syriusz jest jaki jest, kto się wyłamie? … sama nie wiem jak postąpić by należało.

    vv tu zrobisz psikusa, nie na plejadach i później, nie tu i nie na syriuszu … choć twoje uwagi są godne nawet i wyłupania sobie własnych oczu przez wszystkich, zgłupieją a są mi tu potrzebni w obwodzie 😉 tym bardziej że spokój jest tylko pozorny w pobliżu ziemi skoro tak wielu jest polityków 😉

  3. ..choć mozie tera jak bim żsiedł,.. to możie juś w podstawowej by mnie relegowali zia głupie pytania śtawiane naućnym i by mnie zamkli w jaikiści waliatkowie,.. moć moćnego zgłupienia je telażniejsich śkolach..

  1. Cóż musicie być kontrolowani,, zarabiać na,, życie” itp bzdury, ponieważ jestescie dzicy.Dziki człowiek reaguje na kopniaki Wielkiego Ducha a prawdę uchwycił w systemie ,tak niebezpiecznymi brutalnym jak on sam.Reasumując,czyż nie jest logicznym omijać i to dalekim beznadziejnym spojrzeniem szkodników niszczących PLANETĘ, siebie i wszystko inne w imię świętych pieniedzy.

   Nie ufacie nikomu i niczemu.
   Wątpicie we Wszystko.
   Za wyjątkiem jednego:
   Waszej własnej ignorancji opartej na pieniądzu dla pieniedzy!!!!!

   1. niema płaskiej ziemi , żyjemy na wycinku kuli, to moja Teoria potwierdzona moimi badaniami , ten wycinek jest pod kloszem energetycznym , tak wiec planeta macierzysta jest bardzo duża , i nie zmienia to faktu że jądro planety jest z wodoru w postaci stałej , bo to jest standard w kosmosie . wiesz dlaczego mamuty zamarzły w sekundach ? jak szatanek rozbił płyty kontynentalne , to fontanny metanu uwolnionego spod płyt o bardzo niskiej temperaturze ,a teraz, tam gdzie jest gaz jest ropa, czy tam gdzie jest ropa jest gaz ? odpowiem ropa jest produkowana na bieżąco , zwykle bakterie przerabiają gaz na ropę . to nie jest ? hihihihihihihihi , a magma jest efektem czystej indukcji wiesz że wodór ma ładunek elektryczny !? Tesla ponad sto lat temu o tym wiedział wbijasz gwoździa w ziemie antenka w powietrzu i masz elektrownie ,sprubuj Qcyp ? ?hihihihihihihihihihihihihi wojna będzie tylko w Polsce ,atomowa oczywiscie !

   2. Qcyp masz dowód że mieszkasz na kuli ziemskiej o takich rozmiarach 40 075,014 km obwód na równiku ? może masz jakieś zdjecia z orbity latali na księżyc tam i z powrotem, dziesiątki tys satelitów , jesteś taki Oświecony a wierzysz w brednie o globie ?? obejrzyj kilka razy ? https://www.youtube.com/watch?v=1qULA7PDHio to jest podstawa z tym że niema w tym mojej teorii że za zlodowaciałym krańcem klosza ( jest tam zimno bo jest tam zassanie energii z reszty macierzystej planety ) za kloszem jest wolny świat kontynenty potężna planeta , ta” plaska ziemia” nie jest do końca plaska jest minimalne zaokrąglenie , pamiętaj ludzkie oko to soczewka podobnie działają obiektywy wiec nawet proste odcinki będą nieco zaokrąglone , no i lornetka obojętnie co , stojąc na plaży powiedzmy widzisz załamanie -zagięcie ziemi no niby musi gdzieś być ten punkt miejsce , to jakim cudem przez lornetkę widzę niby za horyzontem dwa razy tyle ? nawet nadając poprawki na zimne cieple powietrze itd ? i jeszcze jedno długi korytarz popatrz na niego ściany się schodzą , no i podłoga wraz z sufitem utworzą gdzieś horyzont to powiesz że jest tam już widoczna ewidentna krzywizna ziemi ? Qcyp ucz się w temacie i nie dawaj się oszukiwać fakty i logika dowody przekazy to nie wystarczy ? a może Ty w ufo nie wierzysz ? Pozdrowionka Qcypuniu

   3. Dowodów na rozmiary i kształt Ziemi jest całkiem sporo (mechanika klasyczna, której podstaw jak się okazuje wielu nie rozumie 😛 ), tylko wyznawcy „teorii alternatywnych” ich do wiadomości nie przyjmują. Zdają się również nie pojmować skali obiektu na jakim przyszło im żyć. Bo czymże jest wysokość ok. 10 km na jakiej latają samoloty, w porównaniu do promienia planety który ma ponad 6 tys. km? Toż to ciągle perspektywa mrówki jest. Nawet wysokość 400 km na jakiej lata ISS to jest raptem tylko 6,3% promienia planety, więc nie ma się co dziwić że krzywizna horyzontu widoczna z ISS jest niewielka, choć jego średnica wynosi już trochę ponad 2000 km. Tak więc nie ma mowy, żeby z tej wysokości zobaczyć Ziemię w całości 😛 😛 😛
    Za to ciekaw jestem jakie są dowody na istnienie tych cudownych kloszy o magicznych własnościach? Dlaczego nie dają one echa w żadnej części widma fal EM? A w kierunku księżyca można wysłać impuls radarowy, bądź laserowy (bo kiedyś komuś chciało się tam lusterka w tym celu zawieźć) i po ok 2 sekundach wraca… 😛

    Aha! Żaden mamut w ciągu sekund nie zamarznie, nawet gdybyś go do płynnego azotu wrzucił! Taki proces ze względu na dużą masę (pojemność cieplna) i skończone przewodnictwo cieplne musi trochę potrwać niestety…

  1. Omergi nie znam to pozdrowień nie przekażę:)))))
   Ale co mieszaczu czemu piszesz na moim nicku !?

  2. Chcesz coś przez to powiedzieć – po włoskiemu, przez wykrzykiwania Gorniakowej, peron łez ?? Miłość to potęga to rozumiem choć jak widać każdy ją rozumie po swojemu czyli inaczej 😛

  3. Chcesz cos przez to powiedzieć – po włoskiemu, przez wykrzykiwania Gorniakowej, peron łez ? Miłość to potęga to rozumiem choć jak widać każdy ją rozumie po swojemu czyli inaczej 😛

  4. Chcesz cos przez to powiedzieć – po włoskiemu, przez wykrzykiwania Gorniakowej, peron łez ? Miłość to potęga to rozumiem choć jak widać każdy ją rozumie po swojemu czyli inaczej 😛

   1. Miłości się nie rozumie!!!
    Poprzez rozumienie rozumiesz czym Miłość nie jest!
    Miłość to nieznane i tylko czystym nie skażonym Umysłem możesz odkryć/pokochać.Przepełnione umysły są nic nie warte!Nie ma w nich miejsca na MIŁOŚĆ!

   2. 1. rozumie=pojmuje jak zwał tak zwał
    pouczający-Qcy-czepiaczu słów

    2. i gdzie odpowiedź na pytanie: Chcesz cos przez to powiedzieć – po włoskiemu, przez wykrzykiwania Gorniakowej, peron łez ?

 10. Witajcie,
  czy ktos moglby napisac, gdzie mozna zakupic dysk jonizujacy jak ten zaprezentowany przez p. Stanislawa Kubaszaka.

  Dziekuje za pomoc!

  1. Qcyp , zupelnie jak przekazy” LIVE ” ze stacji orbitalnej, tyle tam sztuczek i animacji !? a może masz coś z lądowania na księżycu kręconych na pustkowiach Nevady ?

 11. Odnośnie dysku jonizującego, to nie twierdzę że nie działa, ale sprawdzanie jego działania za pomoca psychotechnicznych sztuczek których działanie objasniał Alex w jednym ze swoich programów, wydaje się mocno wątpliwe i nie wzbudza zaufania do tego produktu.
  Czy ktoś wykonywał jakieś obiektywne pomiary tego dysku? Przez obiektywne mam na mysli, że jeżeli mamy zwyczajny jonizator elektroniczny, to bez problemu można określić jego wydajność dokonując pomiaru strumiena jonów. A jak to jest w przypadku tego dysku?

  Dlaczego zniknięto pierwszą część audycji z dn. 20-09-2016 z absolutnie cudną panią Katarzyną Doś? Czyżby dlatego, że sam jej widok mógł spowodować taką poprawę samopoczucia, że stanowiła konkurencję dla tego „jonizatora”? Ja protestuję! Przywrócić panią Kasię!

 12. kupujesz filtr przepływowy, np: Aifir 1000 – water negative ion energizer (100zł)- mieści się w nim szklanka wody, działasz ręcznie poprzez potrząsanie pojemnikiem przez kilkanaście sek( dźwięk scierających się kulek ceramicznych przypomina brazylijską cabasę), zawartość wlewasz do twarzy, działa po ok30sek – zmienia momentalnie skład chemiczny krwi ( rozrzedza), pomaga na”trzęsiawkę” po kawie i wszelkie dolegliwości krążeniowe.

  1. „zawartość wlewasz do twarzy” czy do otworu gębowego , gdzie spłynie do kibla z zakwasem? ? no widziałem ten filtr , bardzo dobry pomysł „potrząsanie pojemnikiem ” czy czas jonizacji jest ograniczony ?

 13. seja-„…a co byś bez tych gorszych począł, a jak byś się czuł i czym sobie humor poprawiał …?”-poki co ty tu „swiecisz” i segregujesz, z kogo mydło byłoby w sam raz na twa dupe.

  „…mają się za dobrych a nawet nie wiedzą co to takiego jest, ..”-jesli masz cos do mnie to pisz o mnie,a raczej o tym co tu napisałem,a nie tworzysz jakies insynuacje i domniemania.

  „…ani bio eminencje…”-nie przypominam sobie o zadnym” awansie”,no chyba ze w tw.wyobrazni,(czy mozna wierzyc hologramom?)-jestem zwykłym zjadaczem chleba,
  i nie zasłuzyłem na takie tytuły.
  …a bramy i smierc moze zostaw bardziej kompetentnym…

Comments are closed.