Otwarte Forum Tematyczne – 21.11.2016

W studio NTV Ewa Pawela i Witold Hake z tematem broni tzw.  nieśmiercionośnych. Okazuje się że opracowywaniem takich broni zajmuje się wiele polskich zakładów i naukowców na uczelniach.


Marcin Antoniak w swoim autorskim programie.


Wykład wygłoszony na Powitaniu Jesieni 2016 przez Małgorzatę Przygońską na temat tworzenia szczęśliwych związków.

Małgorzata Przygońska – niekonwencjonalna terapeutka, uzdrowicielka ludzkich serc. Patrząc na  klienta widzi  całość systemu rodzinnego i jego uwikłania. Pomaga ludziom przywracać w nim porządek dzięki czemu otwierają się na miłość i szczęśliwe relacje. Pracuje autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości.  Łączy intuicyjne przekazy z ogromnym doświadczeniem.   Napisała książkę  „ Dotyk serca” i  tekstowe  „Karty Mocy.”


 

16 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.11.2016

 1. https://www.youtube.com/watch?v=u6fqDsLV7ak
  Dzieekuje Malgorzato za ten przekaz =uwazam ze potrzebne jest szersze szkolenie wlasnie w tych tematach =wlasnie swiadomych zwiazkow = podaje wyzej link o kontakcie telapatycznym ze zwierzetami =tak TELEPATIA to narzedzie jest w kazdym z nas tak samo jak Malgorzata mowi o tej BEZWARUNKOWEJ MILOSCI =TO MOJE MARZENIE ABY TA CYWILIZACJA TAK DZIALALA =pozwalajmy aby rzeczy sie dzialy potrzebna jest wiedza i dzialanie bawmy sie =dziekujemy

 2. Tutaj jest material przetlumaczony na polski z wiki leaks zeby podac ludziom dalej http://pokazywarka.pl/pizzagate/
  .Pizzagate – zabawy pedofili rzadu amerykanskiego .Wszyscy sa nimi jak wiemy z konspiracji .Tylko ten material jest juz dowodem I amerykanie tego nie poszcza bez konsekwencji .Nasze polskie rzady uwielbialy pasozytniczych degenratow i wojskowych z Ameryki , trzeba im swiecic tym przed oczami a specjalnie polskim mediom -zwolennikom Clintonow i Obamy .https://www.youtube.com/watch?v=DM_V0OHmzq4

 3. Z naszego czucia wyszlo , ze Julian Assange jest bardzo oslabiony w dwoch pokojach pod ziemia wlasciwie i bez slonca ponad 5 lat . Mam respect dla niego . I wiem , ze jest twardy i jako dobry Australijczyk moze zyc w zlimitowanych warunkach znam tych ludzi nigdy nie narzekaja i nie stekaja a szczegolnie jego pokroju .
  Druga sprawa z czucia nam wyszlo , ze wiele najlepszych hakerow zdeklarowalo sie pracowac przeciwko rzadom I wiem , ze pracuja dla wiki leaks . On nie ma dostepu . najlepiej by bylo go przetransportwoac do Australii ale to musi to zrobic ktos kto jest wysoko i ktos bardzo prawy . Moze sie zjadzie ktos taki mam nadzieje i czekam na to .

  1. Żeby mnożyć szekle dzisiaj………..trzeba roz……………ić to co jest rozwinięte.
   A to co nie jest rozwinięte………………wspierać z tego co jest rozwinięte.
   Muzułmanom to na rękę…………..ale nie widzą, że dwiema stronami zarządza jeden gracz.
   Dzisiaj ubogie kraje muzułmańskie……………..jutro – ubogie kraje afrykańskie……………
   I ABAROT………………
   A odsetki lecą zawsze………………………

 4. 79 Mass Murders during 7+ years Obama Presidency

  23 Mass Murders during 8 years Clinton

  15 Mass Murders during 8 years G Bush

  15 Mass Murders during 4 years H W Bush

  7 Mass Murders during 8 years Reagan

Comments are closed.