Otwarte Forum Tematyczne – 21.11.2017

W czasie ostatniej podróży po Polsce ekipa NTV została zaproszona do Krakowa ma spotkanie Konwentu narodowego Polskiego. Tam zarejestrowaliśmy ważną, wyemitowaną już prelekcję prof. Ryszarda Kozłowskiego. Tutaj krótka wypowiedź przewodniczącego KNP Kraków – Jana Krzanowskiego.


W dniu 19 listopada 2017 w Katowicach na Targach Bliżej Zdrowia – Bliżej Natury Jerzy Zięba miał bardzo poważne wystąpienie na temat szczepień – tytuł brzmiał – Szczepienia – druga strona medalu.
Wskazał tam między innymi na szokujący fakt, iż w niektórych szczepionkach obecne są sekwencje DNA abortowanych płodów, które wmontowują się w kod genetyczny małych dzieci poddawanych szczepieniom.


Nagranie Archiwalne z 04.02.2013 r.
Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia prof. zw. dr hab. Ludwika Tomiałojcia oraz prof. Tomasza Twardowskiego podczas Konferencji nt GMO – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.


Badania porównawcze zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych – arcyważna prelekcja dr n. med. Doroty Sienkiewicz na Konferencji 20.XI.2017 w Warszawie.


Nagranie Archiwalne z 04.02.2013 r.
Dyskusja podczas Konferencji na temat GMO na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.


Janusz Zagórski w rozmowie przez Skype z Jolantą Dal, Jadwigą Łopatą, Prof. Jackiem Nowakiem, Julianem Rose oraz telefonicznie z Robertem Wagnerem.


 

61 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.11.2017

 1. 🙂 dogońjył jo fqUńec 🙂
  bendźże 3-czepak 😉

  🙂 . Piosenka Dla Dziewczyn-y

  ***śyćkiej dobroćy we codźeń wasze święto coby siem daRZyło 🙂 .
  *Uouou Uouou Na Na Na Na Naj One najpiękniejszym Kwiatem Tulić Pieścić Całować
  https://teksciory.interia.pl/long-junior-piosenka-dla-dziewczyny-tekst-piosenki,t,656896.html
  🙂 Widzą jak podobać się 🙂 Uouou Uouou Na Na Na Na Naj
  & *Kocham was moje Panie, /mUwie sceRZe/
  Na wasz widok serce staje }yno serducho noto tańcUje yaqbyczo 🙂 u nas we *wśy
  https://teksciory.interia.pl/czadoman-kochane-panie-tekst-piosenki,t,648505.html
  Choć w tę miłość sam nie wierzę
  & a taq po *tetragramatyzmUwemU unas we fśy yak*byczo 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
  🙂 polej kumńe https://www.youtube.com/watch?v=E2pVDJiZutA
  🙂 . zakończenje sezona https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201301/1358202086_by_Mefisteo_600.jpg
  🙂 czas by do dom after po łyq pszez endu 😉 http://jasna0.blox.pl/resource/hurr.gif
  🙂 3-ymta śem http://www.hellocrazy.com/reserved/cards/200411171240310.snowlove.gif

  pees
  😉 acodo uśmirzeńja bóló noto mom pomyswa https://www.xdpedia.com/obrazki/ale_mial_korzen_8861.jpg Ólga gwaranowana 🙂

 2. Duchowy uzdrowiciel – 30 znaków, które mówią, że jesteś duchowym uzdrowicielem

  1. Jesteś bardzo wrażliwy na energię.

  2. Wyczuwasz emocje innych ludzi i ich fizyczne dolegliwości, niczym swoje własne.

  3. Masz ogromną intuicję i łatwo odczytujesz innych.

  4. Raczej myślisz o ogóle, nie skupiasz się na szczegółach.

  5. Przeszedłeś przez wiele bitew z depresją.

  6. Większość życia czułeś się jak wyrzutek.

  7. Myślisz inaczej niż inni.

  8. Publika cię bardzo przytłacza.

  9. Walczyłeś z napadami paniki i lęku.

  10. Naturalnie godzisz konflikty pomiędzy ludźmi.

  11. Jesteś osobą zaufaną, do której ludzie przychodzą w potrzebie.

  12. Masz problemy trawienne, bóle dolnych pleców lub tyjesz w obrębie żołądka (zaburzenia czakry splotu słonecznego)

  13. Czujesz się wykończony po spędzaniu czasu z ludźmi.

  14. Przyciągasz wrażliwe byty takie jak zwierzęta i dzieci.

  15. Niektórzy wręcz zrzucają na ciebie swój bagaż emocjonalny, by sobie z nim poradzić.

  16. Widzisz raczej w odcieniach szarości niż w czerni i bieli.

  17. Jesteś bardzo świadomy połączeń dróg w życiu i szanujesz je.

  18. Wierzysz w synchronizacje zdarzeń bardziej niż w przypadki.

  19. Miałeś lekarzy w rodzine, pielęgniarki lub terapeutów.

  20. Przeszedłeś wiele w życiu, np. utratę bliskich, chorobę zagrażającą życiu, znęcanie psychiczne lub fizyczne, wojnę, chorobę psychiczną.

  21. Przeszedłeś duchowe przebudzenie.

  22. Zobaczyłeś czarną stronę duszy.

  23. Jesteś raczej prawostronny niż lewo.

  24. Cierpisz na chroniczny ból w ciele lub chorobę autoimmunologiczną (blokady energetyczne)

  25. Jesteś hiper-wrażliwy na impulsy elektromagnetyczne.

  26. Przyciągasz osoby, które potrzebują uleczenia, ale często są w pułapce poświęceń.

  27. Jesteś wspaniałym i współczującym słuchaczem.

  28. Jesteś stworzony do profesji związanych z uzdrawianiem i pomaganiem innym w osiąganiu równowagi i zdrowia.

  29. Czujesz, rozróżniasz i zmieniasz energię w sobie i poza sobą.

  30. Doświadczyłeś w życiu wielu tajemniczych i magicznych wydarzeń.

   1. ech ej vv, dla Ciebie wszystko do bzdety 🙂 … W Twoje ja nie trafiłem, ale może kogoś oraz swoje to tak…

   2. ..bo som ..nie dziwię siem przecie robiłeś to pod siem i pod sie i w siem chciałeś trafić,.. a po co,.. wisz niewierny,.. i hej na drodze..

   3. ..daję moją odpowiedź na pytanie z innych komentarzy, w innym temacie..może się komuś co nieco z niej przyda..

    „Levy Sekta.Vixxy, …. „@vv co według ciebie czeka nas po śmierci, możemy liczyć na lepsze „życie”?”

    ..tak i w większości nie.. ..tak, jeżeli wpierw zrobimy porządek ze swą duszą,.. czyli tak po prawdzie z garnkiem, kielichem pucharem na boską energię uzupełnianą systematycznie przez boga naszego stwórcę, ,..a porządek z nią jest prosty, ,..trzeba ją ściągnąć z zaświatów, gdzie po nienależnych je wywyższeniu jej przez nas najczęściej tam przebywa i stamtąd nami rozporządza wg własnego uznania,.. bojąc się zarazem byśmy jej zdetronizowali i na powrót posadzili w sobie, na jej miejscu,.. i byśmy sami nie wzięli siebie w zarząd wraz z nią i zarządem nad boską energią…wówczas nawet nie będziemy potrzebowali uśmiercać ciał ,..a jeżeli już zechcemy się eksportować to damy sobie okazję ominąć pułapkę, ślepą uliczkę zaświatów, ..z których prędzej czy później bardziej czy mniej wampiryczni, będziemy musieli zejść w ciało fizyczne.. …nie,.. jeżeli nie zdetronizujemy najczęściej mocno już zaprzedanego demonom kielicha, .z którego się coraz mocniej pożywiają, kosztem nas jego właścicieli i nie sprowadzimy go na ziemię do wewnątrz nas,.. wówczas prędzej czy później umrzemy, stosownie do wydzielonej nam przez kielich racji przechwyconej przez nią boskiej energii, ..przechwyconej z naszej woli najczęściej głupio i mało rozumnie. .a po pozostawieniu do obróbki ziemskim żywiołom naszego fizycznego ciała.. najczęściej ściągani jesteśmy przez kielich lub co częstsze z utęsknieniem bieżymy do niego, do niej, …wpadając tym samym w pułapki, labirynty, ślepe uliczki zaświatów, ..oczywiście jej naszej duszy nie osiągniemy, nie tak głupia, ..gdy tylko tam odetchniemy i żywioły przerobią co mają do przerobienia by nieprzerobione wpleść w nowe, a my nie decydujemy się na wampirzenie stamtąd innych….wracamy by napełniać znowu kielichowi energię poprzez fizyczne ciało.. bo tylko tutaj w ciele w miarę kompletni możemy ją od naszego boga otrzymywać.. ..ta samo w snach jeżeli nie zrobimy porządku z duszą, kelichem, pucharem do tego w mniejszym lub większym stopniu zaprzedanym, ,..to świadomie czy nieświadomie będziemy się co najwyżej bąkać po zaświatach,.. ewentualnie tylko niby je tografując, a faktycznie je rozbudowując wg projektów i zatwierdzeń wielkich cwaniaków o koniczne modyfikacje dostosowujące wydajność „dojenia i strzyżenia stada” zależnie od poziomu, duchowego, umysłowego czy intelektualnego współczesnych już najczęściej niewolników zaświatów i świadomości stadnej, ..tej ostatniej, skrywającej się pod chwytliwymi uwodzicielskimi nazwami wyższa jaźń, superego, boska jaźń, duchowa jaźń, itp…

   4. hej, vv , hej, wróc do nas, tylko grzeczniejszy hehe… uwiodłeś dziewczyny, pora by z chłopakami zawrzeć przymierze/zrozumienie… nawet jak się kłucimy jesteśmy sobie potrzebni tak mi się zdaję… 🙂 Gdzie Qcyp, Gdzie Gaja i Viki? Co do Majestica, masz swoje powody, podparte, po tym co dziś przeczytałem, ale Majestic, tutaj swoim Majestatem, i długowiecznością, dobrym sercem i pięknym rozumem, humorem, jest prowadzącym wiecie co nie o to chodzi by sie kłucić, sobie wypominać, ale to też jest potrzebne, takie pożeranie się nawet obrażanie wzajemne, ja wiem jedno, jesteśmy prawdziwi. a to , że ja sam dla siebie to puściłem, to nie wiem czemu, wydawało mi się to potrzebne, dla samorozwoju ale też miałem na myśli, puszczając to, że ktoś się w tym odnajdzie. Hej na drodze. !

   5. bo jak nie będziesz grzeczny pójdzie Ci w kamienie nerkowe 😛 wzburzysz się, wzdymiesz, i przy okazji naszych przyjaciół, a potem wszyscy będą mieli problem ze zdrowiem, lepiej w pokoju, pisać, o tym jak jest i może powinno być 🙂

   6. ..kamienie som mi przyjaciólmi,..nerki również,.. przyjaciółmi mi także i grzeczność i niegrzeczność,.. wiec czemu chcesz mnie se czy się mną warunkować,.. nie lepiej zająć się sobą i tymi co tobie są nie przyjaciólmi,..niż marnować pozostałą ci energię z wydzieloną ci nader skromną racją przez twą duszę, której nieopatrznie dałeś jej zarząd nad twoją niewyczerpalną energią daną i dawaną ci wiecznie od twego zarania przez boga.. a może resztki z tej racji zużytkować choćby na rozpoznanie czy twa dusza, tylko twój nad miarę wyniesiony kielich jest twoim przyjacielem czy już zdążył się stać ci nieprzyjacielem,.. samo to rozstrzygnięcie może być moc cię uzdrawiające i moc cię doenergetyzujące,.. mam nadzieję, że nie karmisz już twych nieprzyjaciół z tego, co ci samemu już nie zbywa..

   7. Tomek ja tego nie zainicjowałem sam się prosił , wiesz że stronie od personalnych ataków na innym blogu dal równie dobry albo lepszy popis , chyba wiesz że doslownie Wszystkich broniłem przed takimi atakami , ale ten przypadek to nie przypadek dlugo się kisił aby wybrać dogodny moment, na energetycznym planie zrobiłem to co trzeba dając przed tym faktem stosowne ostrzeżenie.Pozdrowionka !

   8. … he, he znalazł się obrońca ,.. czy masz na myśli tę he, he obronę, stąd…

    https://www.monitor-polski.pl/operacja-jak-40-czyli-jak-wahadelko-widzi-katastrofe-w-smolensku/

    …bo innej jeżeli nie żadnej twojej, he, he obrony sobie nie przypominam… i to co tam pokazałeś nazywasz obroną,.. fajna schizofrenia..no dobra kogo czego tam niby broniłeś,.. nawet nie pojąłeś obrony farmazonów, które z cię się tam ulały… to samo co tutaj,.. he, he majestatyczny obrońca we własnym mniemaniu, we własnej ceremonialnej schizofrenii,.. pokaż, że potrafisz sklecić choćby dwa sensowne zdania w obronie totalnego absurdu, w który ty uwierzyłeś… i którym zalewasz umysły innych, unikając odpowiedzialności za słowa , które z cię się wylewają jakimiś bezmyślnymi słowotokami….to chore…i równie i równie chorych poszukujesz by se ich bardziej schorzyć,..byś wśród tych bardziej schorzałych świecił swym bezmyślnym ceremonialnym majestatem,..wiem gorzkie to słowa,.. ale wybacz, nie wszyscy są tak chorzy jak ty i mają prawo pytać sprzedawcę o jakość towaru , który ten nachalnie im oferuje..

   9. ..tym bardziej,.. że ma się za większego od kopernika, galileusza, kartezjusza, newtona, planck’a czy einsteina,..i sprzedaje niby lepsiejsie niż oni oferowali… w dodatku mając ich prace za szajs,.. …ja, trza zszajsować dobre, by oferowane w miejsce dobrego łajno majestatycznie jaśniało..

   10. ..nie wiedziałem , że przyjdzie mi bronić wymienionych, przed rozlewającym się łajnem,.. choć sam wiele zastrzeżeń,.. może nie do nich, ale do tego co z ich wielkiego dorobku,.. mocno wybiórczo wybrano i równie nachalnie wylansowano, przez wszelkiej maści pasożyty …nie dla zbudowania, a do schorzenia ludzi.. by po zagnaniu je w mało myślne i mało uważne stada, ..móc wydajnie ich doić i strzyc…

   11. „he, he majestatyczny obrońca we własnym mniemaniu, we własnej ceremonialnej schizofrenii,.. pokaż, że potrafisz sklecić choćby dwa sensowne zdania w obronie totalnego absurdu, w który ty uwierzyłeś… i którym zalewasz umysły innych, unikając odpowiedzialności za słowa , które z cię się wylewają jakimiś bezmyślnymi słowotokami….to chore…i równie i równie chorych poszukujesz by se ich bardziej schorzyć,..byś wśród tych bardziej schorzałych świecił swym bezmyślnym ceremonialnym majestatem,..wiem gorzkie to słowa,..

    ale wybacz, nie wszyscy są tak chorzy jak ty i mają prawo pytać sprzedawcę o jakość towaru , który ten nachalnie im oferuje..”
    trafne

  1. Pacusiu…:)…mówiąc vv, że uwiódł dziewczyny…jakie te dziewczyny miałeś na myśli ;)…jesteś zazdrosny?
   vv…tak naprawdę z uwagą wszystkich czyta i można wychwycić z rozmów z nim wartościowe rzeczy, ponieważ jego „przekazy” nie ulatują w sferę ponad nami, czyli nie odfruwasz, a trzymasz się tu i teraz…dlatego lubię z nim rozmawiać.

   A co do pytań-schematu, które zamieściłeś, testu na „iloraz duchowości”, czy inaczej „wzorca duchowego upośledzenia”, wybacz mi to porównanie,bo wiem, że jesteś bardzo wrażliwy i cenię to w Tobie Pacusiu, ale czasem za bardzo ulatujesz ponad siebie samego i wtedy rozpadasz się na atomy zamiast brać do kupy całość za pomocą grawitacji, którą jest Twoja silna wola,a że Twoja grawitacja-wola jest mocno eteryczna, stąd niepotrzebnie próbujesz się szufladkować w pudełku z jakichś schematów. Poszerzać świadomość to nie identyfikować się, nie szukać swojej przynależności, tylko ją czuć w sobie, do siebie samego…Jesteś wartością samą w sobie, nie potrzebujesz być niczyim pieskiem. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło 🙂

   1. Kasandra, to był test, mówiąc uwiódł, dziewczyny, miałem na myśli Wasze rozmowy a nie personalne osoby, test polegał na tym, czy vv zaprzeczy? 😀 czy bardziej jak to częściej bywa, nie pokona tego, bo ulotnych chwil z dziewczynami się nie zapomina, i tylko o odważnych sercach, potrafią zaprzeczyć słowu „uwodzić” pewnie pewnie to natura człowieka, być uwodzicielem, przyjąć ciepłe słowa, swoim wpatrzonym w siebie ego, ale zgadzam się vv sprowadza na ziemię, i cieszę się, że sobie rozmawiacie tak o wszystkim, nie jestem zazdrosny, chociaż nie jeden facet, chciałby mieć taką ułożoną, inteligentną dziewczynę jak Ty ( to nie test) … 🙂 Również pozdrawiam ciepło, nawet gorąco, chociaż to przecież tylko słowa, wabiące, a nie prawda, jaką pisze vv 😛 dziękuję za ciepłe słowa… i za słowa siły, które wprowadziłaś do mojego bycia 🙂 raczej też z grzeczności tak napisałem….. Miłego Dnia . (to fajne jest, można dużo się nauczyć od vv z relacjami z dziewczynami) ma otwarte serce… i moć słów, a to zawsze ceniłem… przepraszam, jak zle mnie odebrałaś. a z tym szufladkowaniem to często o tym myślę, jak na 1 dają Ci lider, na drugie często dają Ci samotność… ja już wychodzę z samotności… Dobra rozpisałem się… hej !

   2. Zazdrość…. u kobiety to szaleństwo, u ułożonego faceta, to duszenie jej w sobie… czasem eksploduję, czasem przyniesie chorobę jak się nie uwolni… kobieta bardziej potrafi uzewnętrzniać zazdrość, krzykami, czy tłuczonym szkłem 🙂 mężczyzna zazdrosny często szufladkuję kobietę, dlatego kobiety nie lubią zazdrości mężczyzn, bo odbiera im wolność, ja ze swoją dziewczyną byłem zazdrosny, i starałem się jej tego nie pokazać, w wieku 20 lat postawiłem na dojrzałą miłość, bo naprawdę byłem zakochany, przypłaciłem to chorobą, teraz jak będę o kogoś zazdrosny po prostu porozmawiam, i powiem, że kobieta rani, Ty mnie nie ranisz, rozmawiaj z kim chcesz… zresztą dobrze wiesz… mi tylko przykro się zrobiło, że jestem wabikiem dziewczyn, jak piszesz, a nie prawdą jak inny mężczyzna (vv) tylko przykro, ale to nie zazdrość 🙂 wiesz… ja patrzę na związki i relację…. i dużo widzę, może nie potrafię tak jak Wy rozmawiać, tak jak Wy dawać sobie na wzajem siłę… bo ja siłę mam w sobie… czasem ją pokażę… jak jestem zmęczony, jeszcze mi gwozdzie wbijają, ale ja staram się nie ranić dziewczyn i mężczyzn… chociaż niekiedy jest to bardzo ciężkie gdy w około się kłucą a Ty się przypatrujesz….. jak dają sobie miłość to jestem zadowolony uśmiechnięty, i cieszę się jak to się robi, więc nie obawiaj się Kasandro dawajcie sobie miłość nawet, czy przyjazn, one nie są mi obce, i nawet chętnie pomogę, chociażby uśmiechem…. czy zabawną sytuacją…. 🙂 o ile ktoś mnie potrzebuję, bo przeważnie gdy znajduje się blizniaka, to inni lecą w kąt, a ja jestem za tym by w związku i przyjazni, mieć jak najwięcej przyjaciół, bo tylko tak można pokonać samotność…. i chorobę, poprzez zrozumienie… i miłość….

   3. Jeszcze tak z rana sobie dumam o zazdrości, o relacjach, gdy kobieta jest sama, wydaje mi się, że chcę faceta, który jest zazdrosny, umiarkowanie, lub w pełni, bo czuje się potrzebna, i często zazdrość, bierze się jako miłość, to w niej się ludzie zakochują, kobiety i mężczyzni, chcą by być o nich zazdrosnych, a potem o zazdrość, rozpadają się związki, dziwny jest ten świat i ludzie….. 🙂

   4. Kasandruś, wiesz co jest najlepsze na pytanie czy jesteś zazdrosny????? A MAM BYĆ ZAZDROSNY???? 🙂 🙂 🙂 🙂 Hihi…

   5. ..tyś ka… czarne złoto,.. złoto wypalone przez wiele ogni…. złoto rozwiewane przez wiele wiatrów,.. złoto rozpuszczane przez wiele wód, ..złoto kute w wielu ziemiach.. czarne złoto, ..czarny dianent,….. w odróżnieniu do białego proszku złota,.. gaszącego wszelki żywioł, na każdym poziomie, .czyniący z żywych zombi,..żywe mumie.. wiem,.. ale przecie… ja, …coś za coś..

   6. Pacusiu…nie chciałam abyś był zazdrosny, gdy jednak zobaczyłam ten wpis, poczułam, że czujesz się pominięty… 🙂 …
    Wszystkie uczucia pochodzą z naszej natury i taka jest prawidłowość rzeczy, to co tłamszone- wybucha, to co podsycane- rodzi owoce…jeśli chcesz upiec kiełbaskę na grillu, aby była idealna…to co zrobisz? Zarzucisz ją ogniem- będziesz jadł węgiel zamiast soczystego mięsa…zapanujesz nad ogniem- stając się jego panem- zjesz taką kiełbaskę, na jaką pozwoli Ci Twój wewnętrzny ogień.

 3. hrabia rozpracowany I ujawniony /sam sie dalem nabrac cha cha cha =sorry/;;;;
  Van Helsing
  21 listopada 2017 at 20:13 Reply

  Dobra, nie męczcie się już, sprawa zostyała zaorana:
  pan „hrabia” Potocki:
  https://www.youtube.com/watch?v=jLOv_ysWSAA
  Jego poprzednik „prezydent”:
  https://www.youtube.com/watch?v=3vGevZvqLYo
  Miłego oglądania!

  jan piotr kutereba
  22 listopada 2017 at 16:25 Reply

  Your comment is awaiting moderation.
  DZIEKUJE WAN HELSINGOWI ZA SUCHE FAKTY I TYLKO FAKTY

  bawmy sie to dobre haslo w tym internecie to mnustwo zabawy =rozni przebierancy I fajni zacni aktorzy oj oj oj a graja wysmienicie cha cha cha zylem 55 lat bez internetu ??? I zamierzam wycofac sie z tej zabawy byc moze jak te info =FAKTY ZACZNA BYC FAKTAMI a nie w wiekszosci zamet I bicie piany oraz przez Vojtka uzywane slowo BELKOT cha cha cha

 4. I fajne dwa komentarze pod linkiem Nelly;;;; Zbigniew Benkowski w sposob prosty wyjasnia rowniez to co wszyscy tu pizza na forum I jan piotr kutereba rowniez to robil ???
  Współczesne podręczniki biologii, oparta na nich cała medycyna akademicka, a także media, przedstawiają ludzkie ciało i składające się na nie komórki jako zbudowane z biochemicznych klocków maszyny. W swoich oczach, człowieka uznaje siebie samego praktycznie bezsilnym w stosunku do swoich biochemicznych klocków, które jedynie można naprawić i uleczyć poprzez środki oraz czynniki zewnętrzne. W opozycji do tego przestarzałego materialistycznego punktu widzenia świata, w świecie nauki rodzi się nowy paradygmat, będący paradygmatem świadomości. Nowy paradygmat wynosi świadomość na absolutny piedestał. Uznaje jej dominującą roli nad materią. Co oczywiście oznacza również jej wyższości nad ciałem fizycznym. M.in o tym będzie mowa w tym poście.

  Read more

  Reply• 3

  Hide replies

  Magda Sim

  Magda Sim4 hours ago

  dokładnie :)

  Reply•

  Iwona Wąsek

  Iwona Wąsek5 days ago

  Dziękuję i wszystkiego najlepszego. 

  Reply• 2

  zbigniew benkowski

  zbigniew benkowski4 days ago

  System pola informacyjnego człowieka przenika każdą komórkę organizmu, roztacza się daleko poza ciało, łącząc się z całym Wszechświatem. W polu informacyjnym jest zakodowana cała informacja o człowieku, m.in informacja na temat jego stanu zdrowia. Pole informacyjne człowieka funkcjonuje w systemie zwrotnego związku z polem energetyczno-informacyjnym wszechświata. W ten sposób nasz umysł rozciąga się nie tylko poza mózg i komórki, ale także daleko poza ciało, tworząc umysł globalny, ale i również umysł kosmiczny.

  Read more

 5. „Amerykański sąd zakaz uprawy warzyw we własnych ogródkach!”

  Ha ha ha ha ha ha ha ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,, „Sąd na Florydzie uznał, że właściciele domu z ogrodem nie mają prawa hodować warzyw! Owszem mogą posiadać ogrody kwiatowe i drzewka owocowe, ale uprawiać marchew czy kapustę, już nie. Jest to po prostu nielegalne.”

  https://swiato-podglad.pl/za-oceanem/zakaz-uprawy-warzyw-we-wlasnych-ogrodkach-taka-decyzje-wydal-sad-na-florydzie?_ga=2.227368541.1554047897.1511165829-1112838805.1506339969

  1. Jak podawalm kiedys dokument NASA o depopulacji to wszyscy ignorowali . Przeciez to wszystko sie dzieje w Polsce co NASA napisala i sie realizuje krok po kroku . Bydlo jest bydlem .
   Zacznijcie myslec ludziska a nie leb w sciane i ciuciu fruciu .
   Dokument o depopulacji powstal wczesniej a zostal opublikowany w 2001 roku .

 6. Nowy Swiatowy Porzadek (NWO )…Oto katolicki Bog Jahwe ( Jehowa )powoluje do zycia elitarna grupe- Bilderberg (Iluminaci) – ktorej zadaniem jest drastyczne zmniejszenie populacji ludnosci Swiata. Do odejscia jest przeznaczonych 5-grup z populacji ludnosci … 1.- Ma odejsc wiecznie problematyczna ludnosc III-Swiata (tez biedni,ktorzy sa wszedzie).. .2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie sposoby jak tez i skuteczne srodki… W taki oto sposob Katolicka Boska Opatrznosc powierzyla juz swoja Prawde elitarnej grupie -Bilderberg- Zobacz tez http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/depopulacja-polski/

 7. NWO – Jak jest tak naprawde..? Za namowa Sprawiedliwego przekonaja ciebie do zawarcia Podskornej Umowy. Chip bedzie twoja Prawda i twoim Ja. On otworzy Wrota bys mogl wejsc…On zamknie je szczelnie gdybys chcial wyjsc. Chip to konsekwencja tez nie twoich Decyzji. Jednak zabarwiony odpowiednio Monitor zakwalifikuje zdolnosc twojego umyslu.Nie wyprzesz sie Niewygoda lub innym Planem .Uczynisz dokladnie to na co ci wskaza. Sukcesem twoim bedzie nastepny dzien tak bardzo uzalezniony od Sumy Wydarzen dnia poprzedniego. Swoim sprzeciwem wylaczysz Chipa. Zamknal sie wowczas Wrota serca twojego i staniesz sie choc jeszcze zywym to jednak martwym. Juz nikt nie upomni sie o twoje istnienie. Chip zaboli mocniej niz smierc tego co najbardziej kochales. Bowiem Chip pod twoja skora to twoje Ja. Poczujesz piekacy bol gdy pomyslisz inaczej. Czakra i Chip obdarza sie Nieufnoscia.Zycie i Smierc sa juz w rekach tych,ktorym Opatrznosc powierzyla swoja Prawde…

 8. Pamiętajcie o ROZWADZE, to bardzo przydatna cecha osobowości !!!! (tak mi przyszło na myśl, myśląc o Nas)

 9. Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego
  Minister Zdrowia forsuje groźny zapis w ustawie:
  Do szczepień – zamiast lekarzy –
  mają kwalifikować pacjentów pielęgniarki.

  Zgłoś swój sprzeciw!

  Szanowni Państwo,

  Czas bić na alarm. Ministerstwo Zdrowia właśnie zatwierdziło przygotowany przez lobby farmaceutyczne bardzo niebezpieczny dla polskich pacjentów projekt ustawy.

  Chodzi o projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Ogromne wątpliwości budzi zapis, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.

  To bardzo groźne dla naszego zdrowia

  Pielęgniarki nie mają wystarczających kwalifikacji medycznych do oceny stanu zdrowia pacjenta. Tym bardziej nie znając jego historii chorób, nie mając dostępu do jego pełnej medycznej dokumentacji, nie są w stanie kompetentnie ustalić, czy nie istnieją przeciwwskazania do szczepienia.

  Tym bardziej, że szczepionki przeciw grypie są – ze względu na swoją specyfikę i proces powstawania – praktycznie nieprzebadane pod kątem bezpieczeństwa ich stosowania.

  Jeśli ustawa przejdzie w proponowanym kształcie, grozi to zwłaszcza osobom starszym i przewlekle chorym poważnymi komplikacjami zdrowotnymi.

  Ten zapis pozwoli koncernom
  farmaceutycznym omijać prawo

  Nie jest bowiem jasno określone, kto miałby dokonywać wyboru konkretnej szczepionki, którą pielęgniarka podaje pacjentowi.

  Obecnie czyni to lekarz, kierując się swoją wiedzą medyczną. Rozszerzenie możliwości kwalifikowania do szczepień na pielęgniarki sugeruje przekazanie im również prawa dokonywania wyboru preparatu.

  Tym samym projekt ten stwarza firmom farmaceutycznym szansę łatwego dotarcia do osób decyzyjnych i wywierania na nich wpływu w celu promowania swoich produktów.

  Prawo znacznie ogranicza bowiem koncernom możliwość wpływania na lekarzy (pamiętamy jeszcze nie tak dawne wycieczki zagraniczne i inne kosztowne prezenty fundowane lekarzom, którzy wystarczająco często przepisywali pacjentom leki danego koncernu).

  Jednak w przypadku pielęgniarek niczego im nie zakazuje.

  Mamy czas do 30 listopada br.,
  aby zgłaszać sprzeciw do projektu ustawy
  30 listopada br. mija termin na konsultacje publiczne projektu tej ustawy. Jeśli nie zostaną zgłoszone żadne uwagi, będzie on przekazany do zatwierdzenia przez rząd, a potem do przegłosowania w parlamencie.

  Pozostało niewiele czasu. Dlatego podpisz, proszę, skierowany do Ministra Zdrowia sprzeciw wobec proponowanego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz niektórych innych ustaw.

  Apelujemy o wykreślenie z niego art. 16b ust. 4, który mówi o tym, że w przypadku szczepienia osoby pełnoletniej przeciwko grypie badanie kwalifikacyjne do szczepienia może być przeprowadzone przez pielęgniarkę, a nie lekarza.

  Zgłoś swój sprzeciw

  Instytut Ochrony Zdrowia Naturalnego- http://www.iozn.pl
  ul. Tużycka 8 lok. 6, 03-683 Warszawa
  kontakt: kontakt@iozn.pl

  1. Oni tutaj wszyscy sa w oblokach ( szczepionki GMO ) to jest pieprz i sol do potrawy )ale nie takie obloki ProszePanstwa sa wam wskazane . Depopulacja wedlug NASA dokumentu wlasnie na zalaczonym obrazku nieba polskiego . NASA nie zbierala money na space program tylko wlasnie na tego typu manipulacje i powolne likwidowanie przez ich satanistow- kabalistycznych ludnosci na Ziemi . Wielebny Mr Cousto
   Zbierala tez na manipulowanie Sloncem kase . Zeby tak wycykac miliony ludzi to sie w glowie nie miesci i do dzisiaj to sie dzieje tak gleboko jest zakorzeniony we wszystkich space program .Popatrzcie na siebie jak mozna wami manipulowac . Wystarczy zabrac wszystkim zdolnosc samokrytycznej obserwacji . I wlasnie to wam zabrali . Mama mi mowi dzisiaj bedzie pogoda bo tak mowili w TV . Ja jej mowie poprostu otworz okno i ocen sytuacje albo wyjdz i popatrz do gory na niebo .
   Jak przyjechalam do Polski to mowilam ludziom . Dziwna zupe macie na niebie. To nie jest naturalny stan pogody . Ha ha ha total ignorancja I tutaj na forum jestescie podobni i w NTV tez . Zeby nie widziec i nie czuc komory gazowej w ktorej jestescie i koncentracyjnego obozu smierci. Wojna juz jest i to jedyna satanistyczna instytucja wielce ceniona pelna durnych kosmonautow polglowkow wlasciaie cwierc inteligentow „kosmonautow „bo jakbyscie ich posluchali i zobaczyli body language tych kretynow mordercow to byscie zrozumieni , ze to jest nazistowski program na ludzkosc -NASAuzurpuijaca sobie prawa kosmiczne i klamstwa manipuluje cala ludzkoscia na ziemi .

   Jacques-Yves Cousteau ciekawe co On tam gadal o depopulacji . Zabawa z ludzkoscia te obrazki Obwiniania ludzi za wszystko i to byl niezly falsz . Falsz , ktory dal nie uczciwy obraz ludzkosci a wygladzal ochydny charakter polityki swiatowej inspirowany przez NASA programy .Wiadomo przeciez , ze korporacje roznego typu doprowadzily do zalatwienia ziemi i jej srodowiska ale obwinia sie ludzi za to , ze pol ludzkosci robi swoje odchody po lesie i podciera sie liscmi .
   W czasie okupacji hitlerowskiej Cousteau działał we francuskim ruchu oporu, za co po wojnie otrzymał Legię Honorową.
   Francuski badacz był zdecydowanym przeciwnikiem eksperymentów nuklearnych, czemu dał wyraz w trakcie wizyty prezydenta Charles’a de Gaulle’a w Monako.
   By przeciwnikiem naprawde ?
   Byl tez propagatorem idei wytluczenia pol populacji na Ziemi .
   Kto wie czy na UN konferencji w RIO nie dla idei dla NASA slynny badacz podwodnych krain . Dla mnie sprzedajny bandyta wojskowy marynarz .
   Patetyczne sa te obrazki . Ochydne wrecz . Totalna manipulacja ludzkim umyslem http://www.gettyimages.ca/photos/earth-summit?excludenudity=true&sort=mostpopular&mediatype=photography&phrase=earth%20summit&family=editorial

 10. ZNALEZIONY KOMENTARZ O NASZYCH SASIADACH ZE WSCHODU =INTERESUJACO WYPUNKTOWANY???;;;;;; pawel majakowski masz całkowitą rację!!!
  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów? 2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj? 3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu? 4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych? 5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę? 6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP? 7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie? 8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować? 9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni? 10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo? 11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę? 12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki? 13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa? 14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)? 15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej? 16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei? 17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy? 18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie? 19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia? 20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy? 21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju? 22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie? 23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy? 24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM? 26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny? 27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę? 28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół? 29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba? 30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej? 31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”? 32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”? 33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela? 34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską? 35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków? 36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń? 37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ? 38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji? 39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej? 40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii? 41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ? 42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości? 43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic? 44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju? 45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny? 46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania rządów? 47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań? 48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów? 49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli? 50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego? 51.Czy to Rosjanie od 1945 roku wzniecili 200globalnych i lokalnych konfliktów, zbombardowali 30 państw a w 50 państwach próbowali przejąć władzę i w konsekwencji uśmiercili 30 000 000 ludzi a w tym 90% to cywile – kobiety, dzieci, starcy – o których to faktach i liczbach pisze amerykański profesor Wiliam Blum w książce Państwo zła. przewodnik po mrocznym imperium (Rogue State. A Guide to the World’s Only Superpower) .?
  Pokaż mniej
  ODPOWIEDZ

   1. Amerykansko-zachodnie nazistowskie podchody na ludzi a tutaj dalej gapia sie w zla strone i obwiniaja Wschod .
    Coz za malo open mind . Nie moge w to uwierzyc . Myslalam , ze w Polsce sie znajdzie wiecej madrych i swiatlych ludzi . No nic ludzi zludnie kompromituje slowna szermierka . Uwielbiaja czytac podteksty (niby to inteligentne granie slowem ) Mysla , ze ta wykwintnosc slownych analiz i bystrosc w uzywaniu ich jest istotna . Nie moi drodzy to wlasnie jest TO TAK ZWANE EGO

 11. Majestic, nie daj się vv sprowokować, Qcyp, kalinka i Jan Piotr, i Ty vv nie daj się w/w sprowokować, ale chciałem powiedzieć o Majesticu, myślę o tym co się dzieje… wiem, że Majestic to przeżywa, bo jest niewinny, zależy Jemu na dobrym zdaniu, bo i trzeba o swoje zdanie dbać, vv poruszyłeś tutaj wszystkich, za każdego jakby chciałeś się wziąść, ale nie znasz Majestica, ja myślę o nim od 5 lat, i rozumiem to, że Majestic wewnętrznie cierpi, nie wie czy zakochać się w Kalinie, czy być fair dla Gaji, ale na pewno chce być fair dla wszystkich, to że napisze o Tobie 90, to należy mu wierzyć, bo on to pisze z czucia, z obrony, gdy sie go atakuje, wiem jedno nie powinno się atakować Majestica, bo jego dusza cierpi, można mu natomiast wyjaśnić, ale nie obrażać, on na to nie zasłużył…. dobrze vv że wziąłeś się za wszystkich i mi się oberwało, ale bądz proszę Cię szlachetny, najpierw patrz na serce, potem wyjaśniaj, a Ty najpierw dokupujesz by potem wyjaśnić, to jest podobne !!! wiem, może widzisz coś więcej, Ci co zauważają więcej, zazwyczaj więcej widzą i cierpią, i tacy jesteście oboje z Majesticem, każdy wie to co wie… każdy jest jaki jest…. któremu przyznać rację, i po co mi ta racja lub wam…. chciałbym jednak to zrozumieć, w niektórych przypadkach po prostu majestic nie potrafi sie wyrazić, Ty to ładnie wyłapujesz, ale dokupujesz, zamiast zrozumieć, gdybyś zrozumiał majestica, qcypa, jana piotra, czy nawet może mnie….. wiedziałbyś vv, że mówią przez nas serca, wybacz majesticowi że nazywa Cie 90, wybacz qucypowi, że krzyżykiem Cie napastował, wybacz janowi ze nazwał Cie hybrydom, bo inaczej będzie ciągłe zwalczanie się a w tym nie ma sensu !!!!!! i Ty majestic wybacz, spójrzcie tak, to tylko internet, nikt nie ma na mnie nas wpływu !! a jak ma, to znaczy że pracuje serce !!!!!! i że nam na czymś zależy, vv też zależy mi się wydaje na nas, chociaz nas wyzywa i my go jest samotnym wojownikiem, opiera się na relacjach z dziewczynami, nie ubliżajmy sobie…… niech miłość, między mężczyznami i kobietami rozkwita i w ogóle miłość, niech rozkwitają informację, nie podważajmy ich zbyt częśto jak to robi vv, to że podważmy informację lub osobowość, podpierając się wiedzą, nie oznacza że tę wiedzę mamy, dlatego vv i majestic, wybaczcie sobie nie mówię, żeby zacząć od początku, ale mówię, żebyśmy się lubili, chociaż….. lubienie człowieka już nie miłość, powinno być naturalną rzeczą, majestic się szybko obraża, vv też, chociaz do mnie jest wstrzemięzliwy, wiem, że każdy ma prawo być taki jaki chcę… pokazać swoją rację i wyższość nawet, ale niech to nie przeważy nad relacjami…. bo możemy sobie dużo dać na wzajem i uwierzmy w to, ja nie zajmowałem sie ostartnio informacjami, mam zastój, czuje że to do mnie nie trafia, ale Ty vv, przez informacje jakie się daje oceniasz człowieka…… oceń człowieka potem informację, lub pokochaj człowieka za bycie nim a nie informacją… nie możesz vv z cały światem walczyć, nauczać byśmy byli na Twoje podobieństwo…. tak się nie da… przecież mając jakąś tam świadomość, wiemy , że każdy jest piękny indywidualnością, kobieta i facecik…. myślę, że pora pomagać, by nasze osobowości rozkwitły, a jak widzimy w nich coś złego vv, majestic, qcyp, kalinka, jan piotr, gaja, kasandra, i reszta, jak widzimy w nich coś złego, to przemilczmy to, lub delikatnie dajmy o tym znać, a nie z całą mocą, bo to naprawdę może ranić serca, w tym mam na myśli majestica serce, ja go widzę, naprawdę Cię widzę majestic, nie zawszę każdą chwilę, poświęcam naszej przyjazni, nie zawszę potrafię obronić, czy stanąć za Tobą murem jak jan piotr, brakuje juz qcypa i gaji i viki, i kiary, ale bardziej chciałem powiedzieć, i to mi siedzi w głowie, dlaczego mężczyzni, pokazują swoją neandertalczość, zamiast, wrażliwości, pogody, delikatności????? delikatność, jest cudowna…… mało kto ją zauważa, przemyślcie proszę czym jest delikatność, świat jest piękny Kocham Was w delikatności… 🙂 DELIKATNOŚĆ!!!!!!! Coś pięknego, człowiek jest an nią wrażliwy, i otwierają się przez nią wszystkie cechy…. tak to zdecydowanie Delikatność, wyrażajmy ją, jak ją mamy i zostawiajmy w świecie…….. ona wszystko zmienia….. pod patrzeniem delikatności, potrafimy stwarzać inne osoby, bądzmy na nią wrażliwi błagam !!!!! 🙂

 12. W/W INTERESUJACA DYSKUSJA= podam jeden z odczuc Kasandry i podam po raz ktory moje rozpoznania w/w tematu co nazywam WSPOLPRACA = Kasandry wpis ” A co do pytań-schematu, które zamieściłeś, testu na „iloraz duchowości”, czy inaczej „wzorca duchowego upośledzenia”, wybacz mi to porównanie,bo wiem, że jesteś bardzo wrażliwy i cenię to w Tobie Pacusiu, ale czasem za bardzo ulatujesz ponad siebie samego i wtedy rozpadasz się na atomy zamiast brać do kupy całość za pomocą grawitacji, którą jest Twoja silna wola,a że Twoja grawitacja-wola jest mocno eteryczna, stąd niepotrzebnie próbujesz się szufladkować w pudełku z jakichś schematów. Poszerzać świadomość to nie identyfikować się, nie szukać swojej przynależności, tylko ją czuć w sobie, do siebie samego…Jesteś wartością samą w sobie, nie potrzebujesz być niczyim pieskiem. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło ???? koniec = w/w dyskusja swiadczy wg. mnie ze narescie swiadomosc zagoscila u wiekszosci tu piszacych powtorze moje rozpoznania od dziecka staram sie poslugiwac i przekazywac fakty i TYLKO FAKTY oparte na moich DOSWIADCZENIACH W TEJ PRZESTRZENI DOSKONALEGO ISTNIENIA /to co ==vv== nazywa bogiem a kazdy ma jakies swoje wybrane nazewnictwo tego cudu istnienia/ otoz opcja kazdego jest jednakowa pomimo slow zawartych w opisie tego zjawiska zyciem zwanym o to samo chodzi??? =wybralem znane wszystkim ego ziemskie /zarzadza nim mozg i serce / + EGO kosmiczny podroznik /zwany dusza duchem =energia bez formy itd. itp. / to wg.mnie SA TE TZW. BLIZNIACZE DUSZA O KTORYCH WSZYSCY TU PISALI / do tego mamy /mam i kazdego starer taki jest/= swiadomosc /cos w rodzaju myszki =pilota / w obecneym czasie latwiej poslugiwac sie takimi nazwami i okresleniami . Ego ziemskie od pieluch poprzez ssanie pirsi matek zostaje zdominowane przez w 70 % matki programem /albo babek z przekazu tzw. instyktowna sztafeta / oraz 30 % ojcow =oczywista potrzeba dodac wiedze ze szkol ,otoczenia i religi albo bez religi / to dzieje sie do 10-14 roku danego dziecka =wiekszosc nawykowych emocjonalno +myslowych schematow =programow zostaje wprowadzonych =narzuconych przez matki + rorodzice i w/w kazdy to wie i to funkcjonuje w wiekszosci do wyjscia z ciala /tzw. smierci opuszczenia przez EGO KOSMICZNE =ktore jest tzw. akumulatorem mniej lub bardzej swiadomym . W ego ziemskim ciala sa zarzadzane przez mozgi +instynkty emocje i mysli /mysli wieksza czesc pochodzi z bibloteki =astral / cala BAJKA CUDU ZYCIA /matrix / to dany ludek /zenski albo meski/ jest zdany na to co w/w bedac niewolnikiem tych bzdurnych jemu narzuconych =wymuszonych albo zmanipulowanych wiedza =programow =emocji + mysli =one wchodza pod zarzadzanie mozgu i STAJA SIE AUTOMATYCZNE = czego wieksza czesc ludkow nie rozpoznaje =a jak rozpozna to albo brak jej WOLI=MOCY DO DZIALANIA = albo stara sie aby z zewnatrz ktos albo cos za niego ta ROBOTE WYKONALO !!! ok. opisalem tego ludka . Mamy EGO KOSMICZNY PODROZNIK /dusza + duch =to sa i tak skroty newsy jest tego wiecej =mozna nazwac to cialem eterycznym dubler cial fizycznych i AKUMULATOR =energia zasilajaca i rowniez swiadoma inteligentna ISTOTA majaca wglad i wiedze z tego okresu od przygotowania do przyjscia w pieluchy swego jakby blizniaka do dzialania w warukach ziemskich =GAJI = do danego momentu np. TZW. OSWIECENIA =PRZEBUDZENIA !!! przez cialo =gdy otworzy =ma ODWAGE + WOLE + NAUCZY SIE SZACUNKU TO WSTEP DO WSPOLPRACY I ODPOWIEDZIALNOSCI I OTWORZY DRZWI =SWIADOMIE DOWIE SIE ZE JEST COS WIECEJ NIZ TO CIALO =w dodatku nie jego ??? a jest AZ OBSERWATOREM I TO BEZSTRONNYM PO PROSTU JEST !!!??? co zrobi z ta wiedza =odczuciem zalezne jest od jego WYBORU SWIADOMEGO BADZ BEZ SWIADOMEGO = zycie wszelkie polega na ciaglym ruchu + czestotliwosciwym przeobrazeniom zwanych WIBRACJAMI itd itp. potrzeba dodac wiele roznych wzajemnych dzialan . Jezeli dokona swiadomego wyboru STANIA SIE WOLNYM =JEST NIEZWYKLE TRUDNY WYBOR =wiem cos na ten temat zmagamy sie z tym tematem od 58 lat =mam 62 lata =w wieku lat 4 =postanowilem opuscic i wyjsc z ciala !!! =dostrzeglem ze /kazdy jest wewnatrz WOLNY / matka i ojciec =rodzina robi ze mnie NIEWOLNIKA !!! mam malpowac to co oni chca a brak jest wspolpracy . Wolnota w matrixsie jest WYJATKOWYM WYZWANIEM = nie sie gdzie fizycznie ukryc = jak samemu ma sie ODWAGE I DOKONA WYBORU byc wolnym to te wokol owieczki becza i utrudnija i znichecaja prawie ze w 100% UDAJE SIE TYLKO WYTRWALYM +ODWAZNYM + ZDETERMINOWANYM + TYM CO NAUCZA SIE SZACUNKU SAMEMU SOBIE CZYLI ego ziemskie umrze =podda sie prowadzeniu przez tzw. SERCE KTORE MA KLUCZE I WIE CIAGLE JAK WSPOLPRACA BEZWARUNKOWEGO DZIALANIA MILOSCI JEST DOKONYWANA = jezeli brak jest elementow przepracowanych i wypracowanych przez LUDKA??? ktory ma 5 zmyslow a potrzebny jest szosty i siodmy = INTUICJA /tzw. jasnowidzenie/ i siodmy =POZNANIE!!!/ to NIC z tego nikt i NIC glowa muru sie nie przebije a dziecku nikt zapalek nie poda??? otz to taka BAJKA . Do tego jest trzeci elemnt SWADOMOSC + wszystko dfzieje sie JEDNOCZESNIE !!! jezyk zmutowany tzw. polski czy teraz tzw. angielski oparty na money a money to narzedzie ZNIEWOLENIA !!! taki to opis rozpoznania jana piotr kutereba to zaledwie wstep do instrukcji =pisalem tu niedawno ze sama istrukcja do oddechu =liczy dwa tomy a to droga do serca =GLAGOLICA bylaby ulatwieniem w wiekszym stopniu ulatwia wspolprace a nie handel wymienny co i tu rowniez sie rozpowszechnil handel i wspolzawodnictwo wyscig szczurow przeniesione z ego ziemskich zabaw a EGO kosmiczne potrafi byc gorsze czasami od ego ziemskiego ??? a to na inny wpis z powazaniem jan piotr kutereba

Comments are closed.