Otwarte Forum Tematyczne – 21.12.2016

Zapis prelekcji, którą wygłosili Joanna i Roman Tabaka na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


W listopadzie 2016 r. we Wrocławiu odbyło się autorskie seminarium Bożeny Przyjemskiej nt. chorób z autoagresji, które zaczynają być plagą czy epidemią naszych czasów, XXI wieku.


8 thoughts on “Otwarte Forum Tematyczne – 21.12.2016

 1. Uwaga sypia niebo . Wczoraj kolezanki syn zrobil zdjecia samolotu koreanskiego ( bo ma takie zainteresowania , ze fotaografuje samoloty ), ktory mial pod podwoziem wyloty na chemtrials i sypal,Splaniy lecialy tam gdzie zawsze leca z samolotow Moze dostane zdjecia i moze mi sie uda przeslac linka . W kongresie amerykanskim podwazaja teorie ocieplania globalnego i sam Trump tez . Wiec juz z tym ma u mnie na plusa . Wogole to mi sie czuje , ze ten facet nie jest jak o nim pisza nawet niektore alternatywne media ( juz nie mowiac o glupich meinstrimowych mediach EU+ Polska medialna paranoia )Trump jest grzeczny , wrazliwy i wlasciwie mysli o wewnetrzynch sprawach USA a nie o jakis podbojach swiatowych i balamuceniu innym zycia .
  Tylko miniaturki rzadowe EUROPY i UK byly w zazylosci z Obamowskim pederasta pedofilem i Klika Clintonowska ( demokratyczna partia )ha ha ha wampirzyca kreowana na ludzkiej krwi

   1. E no co ty przecież tylko ona ma czucie a inni papugują i nie widzą nawet jak im pokaże palcem :))))))))))

 2. Plaska Ziemia , zazwyczaj aby uśpić czujność atakuje się z wielką pompą z przekazami podprogowymi a sam atak dotyczy jakiegoś jednego faktu ilosc wyliczeń ich zgodność mają potwierdzić słuszność i pogrążyć temat na następne tysiąclecia , i co My tu mamy ? ogólny błąd przedstawicieli Płaskiej Ziemi ale w konsekwencji to nie istotne nawet , z tym że ten błąd został tutaj podwójnie wykorzystany , bo mamy rzeczywiste wymiary na kontynentach ( odleglosci miejscowości ) i gdzie jest ten szczegół ? pogromca płaskiej ziemi to skrzętnie wykorzystał i dodał ukryty szczegół manipulacji mianowicie POŁUDNIKI plaskoziemcy zrobili to bez zastanowienia bo to powiedzmy szczególik , ale pogromca to wykorzystał , centralny punkt ziemi to biegun północny a pogromca aby pokazać fałszywe odległości znaczy je udowodnić użył tego błędu co płasko ziemcy , ale zapomniał że przy kulistej ziemi południki od równika zbiegają się do „bieguna południowego” niby patowa sytuacja ale tak nie jest bo trzeba zignorować cześć południową w pierwszej fazie południki od równika poprowadzić w linii prostej oczywiscie do okręgu i rozlokować tam kontynenty z swoimi oryginalnymi odległościami km bo nikt z płasko ziemcow tego nie kwestionuje , ten błąd oczywiscie i „dowód” posłużył do pogromu odleglosci na tej podstawie obliczył pogromca co jemu było na rękę szybkość przelotu samolotów w prostych liniach sfałszowane odleglosci nadały samolotom szybkość do 1700 kmh co jest obecnie idiotyzmem oczywiscie , ale to wykorzystał do pogromu ? fałszywe wymiary wskazały oczywiscie inne miejsca przelotu jak sam sugeruje Australia prawie podwójna kilka tys kim to i tor lotu będzie nawet o tys km przesunięty , myślę ? moje to odkrycie moze posłużyć do opracowania faktycznej mapy płaskiej ziemi i to bardzo dokładnej bo pamietajmy że południki są idealne jedynie gdy mamy do czynienia z kulą w przypadku płaskiej płaszczyzny można ich jedynie użyć do połowy licząc od centrum , i jeszcze jedno ewentualny rozrzut moze wystąpić przy fakcie że równik jest albo nie jest dokladnie polowa , bo nie wiemy gdzie faktycznie kończy się Antarktyda tysiąc km dalej ? wiec północna” półkula ” wcale nie musi być oznaczać połowa ? czekam na komentarze podzielających płasko- ziemie ( WYCINEK na kuli ) czyli hodowla ludzkości pod kloszem nie mylić z czyś innym proszę ? https://www.youtube.com/watch?v=JgY8zNZ35uw

   1. The Greatest Lie on Earth: Proof That Our World Is Not a Moving Globe
    his book reveals the mother of all conspiracies. The most universally accepted scientific belief today is that the earth is a globe, spinning on its axis at a speed of approximately 1,000 miles per hour at the equator – (dla mnie jest to totalna nie logiczna bzdura to wirowanie na osi Ziemi ) while at the same time it is orbiting the sun at approximately 67,000 miles per hour – ( dla mnie to jest tez totalna bzdura , ze orbituje dookola slonca ale tylko dlatego , ze pomniejszyli wartosc naszej planty a ja uwazam , ze Ona jest bardzo wielka ). All of this is happening as the sun, in turn, is supposed to be hurtling though the Milky Way galaxy at approximately 500,000 miles per hour. The Milky Way galaxy, itself, is alleged to be racing through space at a speed ranging from 300,000 to 1,340,000 miles per hour ( wedlug mnie Mleczna Droga wychodzi jakby z centrum ziemi i ziemia jest wlasciwie poczatkiem jej kreacji jezeli to mozna nazwac Mleczna droga ) . What most people are not told is that the purported spinning, orbiting, and speeding through space has never been proven( tutaj sie zgadzam , ze nigdy nie bylo to porzadnie udowodnione , ze ziemia sie kreci dookola osi i lata dookola Slonca i wogole ten caly bal kosmiczny Taniec z gwiazdami chyba w amerykanskiej australijskiej NO i polskiej TV – wszedzie to samo powielaja jak kraczace wrony ). In fact, every scientific experiment that has ever been performed to determine the motion of the earth has proven that the earth is stationary( Najsmieszniejsze jest to , ze kazdy naukowy podglad bardziej przychyla sie do tego , ze ziemia stacjonuje ) Yet, textbooks ignore the scientific proof that contradicts the myth of a spinning and orbiting globe. Christian schools have been hoodwinked into teaching heliocentrism, despite the clear teaching in the Bible that the earth is not a sphere and does not move. This book reveals the evil forces behind the heliocentric deception, and why scientists and the Christian churches have gone along with it.

 3. Majestic wiedzialam , ze sie boja jak szczury Bo probowalysmy to czuc z przyjaciolka I wychodzilo nam , ze wielu z nich nie wie gdzie ma zwiac . Ale dalej poslucham amerykanskiego kongrsu i jego prawnikow innych partii amerykasnkich bo tam to jest realne jak prawnicy sie jednocza i robia silne ramie i to jest fakt. Przez tych malych przydupasow administratorow politykow jak Obama i Clinton mozemy czuc jak CNN kladzie sie na lopatki i inne N Y T i inne iluminackie media Ja to slysze i ocena jest moja a nie zadnych przekazow i medi alternatywnych .
  Patrze na rozprawe i slucham . I czasami swoim uszom nie wierze jakie w polityce sa przedziwnie nieziemskie istoty i gleby,ktore beszczelnie unikaja odpowiedzi zwodza tak , ze te pytania ciagna sie juz w nieskonczonosc . Ale ci co ich pytaja sa bardzo cierpliwi .Ciekawe , ze ani drobnej informacji w polskich mediach nie ma o tym , Podobno polskie media walcza o wolnosc przekazow ha ha ha .Najpierw trzeba byc zorientowanym poprawnie a na drugim miejscu o wolnosc walczyc . Polskich dziennikarzy oprocz paru wsadzila bym do kosza na smieci z ich niezwykle wyrafinowana edukacja na jezuickich podstawach .
  Zasady i etyka dziennikarska pod krecha .Wyglada to tak , ze mowisz i przekazujesz to co jest stosowne do sytuacji bez ingerencji wlasnej subiektywnej oceny . Przypomina mi to reptalianska Agenda .Uniki jak w zakladach psychiatrycznych przy stolach obiadowych zeby ktos drugi nie wylal mi zupy na glowe .
  Dziennikarze zalatwili swiat na dlugo i teraz powinni byc odrzuceni od koryta zlotodajnego . Bo kazdy moze widziec na filmie sytuacje i ocenic samemu co sie tam dzieje .Po co mi gadanie dziennikarskie sugerujace i utrzymujace wiekszosc spoleczenstw w mind control .
  Dziennikarze sa winni . tylko dlatego , ze tchorza albo sie bogaca albo maja intratne pozycje .
  Wszystko to dzieje sie na swiadomym oklamywaniu powszechnym i maceniu montowaniu , przeistaczaniu wydarzen .
  Dobrych dziennikarzy mozna policzyc na paklcach u dwoch rak .

Comments are closed.